40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-22, 19:48   #2821
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

No tak dzieci mojego brata mam juz po dziurki w nosie, ostatnio cos za czesto u nas przebywają i jak dzis wychodzili to im powiedziałam, żeby najprędzej dopiero za miesiac przyszli
Plus dzisiejszego dnia, że włosy udało mi zafarbować i z tego całego zestresowania potworkami, poszłam się powyżywać na godzinkę na orbitreku, chociaż dziś mam dzień bezćwiczeniowy wg. grafiku

Paulinka zazdroszcze tej Hiszpani, aż musiałam mejść na Twój kanał na youtube i słuchałam jak po hiszpańsku mówisz a co do odchudzania, każda/każdy z Nas tu ma balast do zrzucenia inni większy, drudzy mniejszy ale nie ma się co załamywać, tylko iść do przodu. Pamiętaj na tym wątku się nie ścigamy w odchudzaniu, odchudzanie zdrowo i z głową, każdy chudnie dla siebie i własnym tempem, ważymy się kiedy chcemy, grzeszymy też kiedy chcemy aha no i tematy nie raz nie dwa odbiegają od tematu diety i ćwiczenia, ale to się już wytnie

Emilka My to chyba z tego samego rocznika jesteśmy, bo ja tez niedługo(tzn. listopad) będę miała 28lat

dobra lecę się kąpać, a potem coś dla duszy =>komedia romantycza
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 19:52   #2822
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Cytat:
Napisane przez mysiunia85g Pokaż wiadomość
No tak dzieci mojego brata mam juz po dziurki w nosie, ostatnio cos za czesto u nas przebywają i jak dzis wychodzili to im powiedziałam, żeby najprędzej dopiero za miesiac przyszli
Plus dzisiejszego dnia, że włosy udało mi zafarbować i z tego całego zestresowania potworkami, poszłam się powyżywać na godzinkę na orbitreku, chociaż dziś mam dzień bezćwiczeniowy wg. grafiku

Paulinka zazdroszcze tej Hiszpani, aż musiałam mejść na Twój kanał na youtube i słuchałam jak po hiszpańsku mówisz a co do odchudzania, każda/każdy z Nas tu ma balast do zrzucenia inni większy, drudzy mniejszy ale nie ma się co załamywać, tylko iść do przodu. Pamiętaj na tym wątku się nie ścigamy w odchudzaniu, odchudzanie zdrowo i z głową, każdy chudnie dla siebie i własnym tempem, ważymy się kiedy chcemy, grzeszymy też kiedy chcemy aha no i tematy nie raz nie dwa odbiegają od tematu diety i ćwiczenia, ale to się już wytnie

Emilka My to chyba z tego samego rocznika jesteśmy, bo ja tez niedługo(tzn. listopad) będę miała 28lat

dobra lecę się kąpać, a potem coś dla duszy =>komedia romantycza
Już o tym kiedyś pisalysmy. Ja5 sierpnia 28 będę miała
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 19:55   #2823
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Cytat:
Napisane przez mysiunia85g Pokaż wiadomość

Paulinka zazdroszcze tej Hiszpani, aż musiałam mejść na Twój kanał na youtube i słuchałam jak po hiszpańsku mówisz a co do odchudzania, każda/każdy z Nas tu ma balast do zrzucenia inni większy, drudzy mniejszy ale nie ma się co załamywać, tylko iść do przodu. Pamiętaj na tym wątku się nie ścigamy w odchudzaniu, odchudzanie zdrowo i z głową, każdy chudnie dla siebie i własnym tempem, ważymy się kiedy chcemy, grzeszymy też kiedy chcemy aha no i tematy nie raz nie dwa odbiegają od tematu diety i ćwiczenia, ale to się już wytnie
Zgrzesze to mi maz spusci lanie Dobrze ze czasami odbiegacie od tematu bo ja jak zwykle szybko mija mi motywacja ale trzymam sie, ramy ale sie trzymam.
Na youtube tez prowadze kanal po hiszpansku totalnie, juz kiedys myslalam zeby zalozyc taki zeby nauczac ale juz z polskiego nie jest mi tak latwo na fb tez pisze i po pl i po es takze mozna sie cos nauczyc
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 20:28   #2824
monicfeliz
Wtajemniczenie
 
Avatar monicfeliz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 053
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Też właśnie obczajam make up Twe i filmiki
Kocham zabawę z makijażem, ale nie lubie malować siebie.. zawsze dziwnie wyglądam:O

Dudi. kupiłes coś?

Mysiunia, brawa za ćwiczenia~!!

Ja skończyłam rowerek ale tylko 40minut bo nie dałam rady więcej.. Nogi odmówiły posłuszeństwa i zasypiałam na tym rowerku wiec bez sensu sie męczyć, jutro nadrobie.

Emilka, Ty też się będziesz wakacjować w domu?

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Paulina, jesteśmy chyba równolatkami!
__________________
Step 1: 103kg
Step 2: 75kg
Step 3: 65kg
Będzie idealnie: 57kg

Jedz mniej, bo bramy raju są wąskie!!
monicfeliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 21:00   #2825
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Monicfeliz ja mam 22

Jakie cwiczenia uprawiacie?
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 05:17   #2826
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Hejka

Wczoraj dwa razy musiałam zasuwać ze śmieciami... jak drugi raz szłam to już jakiś chłopina oglądał moje cuda i się cieszył, że jedzenie będzie miał.

Paulina jak długo mieszkasz już w Hiszpanii, że tak zasuwasz w tym języku ?? A Twój marido to Polak czy Hiszpan ??

Mysiunia
u mnie ciągłe weekendy chrześniaka się skończyły po tym jak mi laptopa zepsuł. Ale Twoje szkraby pewnie są mniejsze i raczej zabawy potrzebują W domu po nocach nie dawali Mu grać więc do mnie tak ciągnął. Teraz już z czasu tylko zagląda. Lapek pradopodobnie padł na dobre a miałam tam sporo zdjęć :/
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 05:55   #2827
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Dzień doberek
A miało być tak pięknie, już wcześniej się połozyłam i myślałam że zasnę, ale usłyszałam że straz pożarna na sygnałach jedzie, za nią wóz z drabiną i karetka i za szybko te sygnały kogutów ucichły, tak więc o godz. 24 zamiast spać wyszłam na dwór żeby zobaczyć co się stało. Kurka wodna pożar był tak blisko mnie, dosłownie po drugiej stronie ulicy, rzekłabym że nawet w kamienicy naprzeciwko, ale chyba nikt nie ucierpiał, tylko biedni ludzie się strachu najedli, bo ich z 3 i 4 pietra drabiną ewakuowali.

Moi Drodzy weszłam na wagę i znowu trochę mniej, już bliżej niż dalej do 8 z przodu, pytanie tylko czy sierpień przywitam zmianą tej cyfry na wadze? postaram się z całych sił żeby tak było i jak się uda to będę skakać z radości bo ostatnio 8 z przodu na wadze widziałam w 2009 roku.

Marina jedno dziecko idzie wytrzymać przez parę godzin, ale nie trójkę i ostatnio to naprawdę jest za często A Pan S. do tej chwili się nie odezwał, tak więc wszystko jasne, przynajmniej ja mam takie zdanie.
Emilka no widzisz ja wiedziałam, że ktoś jest z mojego rocznika, ale wiesz starość nieradość i skleroza jest, to nie pamietałam kto
Paulinka ja już od wielu lat jestem zafascynowana językiem hiszpańskim już conieco czytałam po hiszpańsku na Twoim profilu na fb i będę czytać dalej.
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 06:47   #2828
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Cytat:
Napisane przez Marina__ Pokaż wiadomość

Paulina jak długo mieszkasz już w Hiszpanii, że tak zasuwasz w tym języku ?? A Twój marido to Polak czy Hiszpan ??
/
Moj marido to Hiszpan Na poczatku bylam samoukiem, uczylam sie z tych podstawowych slowek hiszpanskich, pozniej tato mi zalatwil prace na plazy i musialam sie dogadac a na koniec wiele nowych znajomych. Jak juz poznalam mojego meza to biegle mowilam, czytalam i pisalam Mieszkam tu ponad 7 lat.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiunia85g Pokaż wiadomość
Paulinka ja już od wielu lat jestem zafascynowana językiem hiszpańskim już conieco czytałam po hiszpańsku na Twoim profilu na fb i będę czytać dalej.
Ja jestem zafascynowana francuzkim ale chyba w zyciu sie nie naucze
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 10:24   #2829
monicfeliz
Wtajemniczenie
 
Avatar monicfeliz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 053
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Paulinka, Tak, ja też mam właśnie 22 lata W listopadzie skończe 23

Mysiunia, wagi pogratulować! Pięknie!

Marina, Ty tymi przetermonowanymi żuli karmisz? Dobre, to mógłby być program naprawy polskiej gospodarki ;

Wstałam, wypiłam kawkę i zaraz będę robić tacie obiad, bo idzie do pracy na 2-ga zmianę. Jak go nakarmie to pojeżdzę na rowerku, chociaż też nie wiem jak długo, ponieważ nie robiłam przerwy już dłuuugo i zaczynam się czuć zmęczona. Ale w sumie tylko dziś i jutro mogę pojeździć, bo w czwartek jadę do TŻ na tydzień. A wtedy dieta pójdzie won!

Obiad? Placuszki z cukinii reszta posiłków nie jest zaplanowana.
__________________
Step 1: 103kg
Step 2: 75kg
Step 3: 65kg
Będzie idealnie: 57kg

Jedz mniej, bo bramy raju są wąskie!!
monicfeliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 10:46   #2830
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Cytat:
Napisane przez monicfeliz Pokaż wiadomość
Dudi. kupiłes coś?
Szampon, odżywkę i maseczkę do twarzyAle grunt że kumpeli udało się upolować kilka tytułów w antykwariatach

Cytat:
Napisane przez mysiunia85g Pokaż wiadomość

Moi Drodzy weszłam na wagę i znowu trochę mniej, już bliżej niż dalej do 8 z przodu, pytanie tylko czy sierpień przywitam zmianą tej cyfry na wadze? postaram się z całych sił żeby tak było i jak się uda to będę skakać z radości bo ostatnio 8 z przodu na wadze widziałam w 2009 roku.

Ogromne gratulacje
Kto wie może razem zobaczymy 8 z przodu bo się zważyłem dziś po obudzeniu i tym razem równiutkie 90. Zupełnie nie wiem czemu wczoraj 91 było?? Spuchłem na tym słońcu, a może po prostu nie powinienem się ważyć po obfitym obiedzie i podwieczorku






Ale mi wczoraj słońce dogrzało! Chyba udaru dostałem bo na wieczór mnie tak głowa rozbolało i zaczęło mnie mdlić i telepać że szok. Od razu wlazłem do wanny z zimną wodą, a potem leżałem z lodem przy głowie i doiłem zimną wodę. Po wypiciu około 2 litrów poczułem się lepiej.
A dzisiaj czuję się jakbym miał lekkiego kaca... Nigdzie dziś się nie ruszam
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 11:25   #2831
monicfeliz
Wtajemniczenie
 
Avatar monicfeliz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 053
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Dudi, a jakąś maseczke do twarzy polecasz? Ja lubie glinkowe wszelkie.. Ale nie mam faworytki :P

A na słońce trzeba uważac.. nie lubie słoneczka..;/ Ale ważne, ze już lepiej się czujes!
__________________
Step 1: 103kg
Step 2: 75kg
Step 3: 65kg
Będzie idealnie: 57kg

Jedz mniej, bo bramy raju są wąskie!!
monicfeliz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 12:02   #2832
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Cytat:
Napisane przez monicfeliz Pokaż wiadomość
Dudi, a jakąś maseczke do twarzy polecasz? Ja lubie glinkowe wszelkie.. Ale nie mam faworytki :P

A na słońce trzeba uważac.. nie lubie słoneczka..;/ Ale ważne, ze już lepiej się czujes!
O to tak jak ja! Mam tłustą cerę i nie wyobrażam sobie życia bez maseczek z glinki.
Do tej pory stosowałem czystą glinkę zieloną + raz na jakiś czas maseczkę z Garniera o tą : >klik<
A już od jakiegoś czasu z czystej glinki przerzuciłem się na tą >klik< . Nie wiem kto wymyślił (albo raczej komu próbują wmówić) że zielona glinka, aloes i oczar mają właściwości przeciwzmarszczkowe, ale na pewno świetnie nawilżają. I ta maseczka również, oprócz oczyszczenia i odblokowania porów, skóra po niej nie jest taka wysuszona i spięta jak po samej glince. No i jest "for men" więc nie ma obciachu w drogerii Garniera dalej używam ale tylko w nagłych wypadkach jak już faktycznie coś dużego mi wyskoczy


To tyle z kupnych, poza nimi lubię sobie też czasem ukręcić jakąś maseczkę w domu




Też nie lubię słońca bo zdradliwe Ale z kolei całkowicie żyć bez niego też nie da rady. Witaminka D i te sprawy I dziękuję za troskę




Co prawda wczoraj nie jadłem kolacji, ale dziś późno wstałem więc nie planuję żadnych ekscesów kulinarnych, ani słodkich przekąsek:

Ś: dwie kromeczki żytniego razowca
- jedna z avocado i szczypiorem,
- druga z pasztetem sojowym i pomidorem
+ śledzie z puszki (odsączone i wytarte z oleju oczywiście),
+ jajko na miękko
/ wolałbym coś innego zamiast tych śledzi i jajka, ale przeczytałem że właśnie takie śledzie mają dużo wit. D, a że dziś nie mogę wyjść na słońce to trzeba sobie z czegoś tą witaminę zaserwować/

O: sałatka makaronowa:
- razowe świdry orkiszowe
- bób
- żółta fasolka szparagowa
- pomidor malinowy
- brokuł
- jabłuszka kaparowe
- oliwa z sokiem z cytryny i czosnkiem


K: czerwona papryka faszerowana serkiem wiejskim, kaszą gryczaną (nie więcej jak łyzka stołowa kaszy)i suszonymi pomidorami



A teraz popijam sobie kawkę z mlekiem na drugie śniadanie

Edytowane przez DudiBoy
Czas edycji: 2013-07-23 o 12:35
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 13:29   #2833
monicfeliz
Wtajemniczenie
 
Avatar monicfeliz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 053
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

A ja właśnie wróciłam do domu z prac ogrodowych - godzina grabienia działki rodziców.. plus dziś była 1h i 16min rowerka. Troche spaliłam, co?
__________________
Step 1: 103kg
Step 2: 75kg
Step 3: 65kg
Będzie idealnie: 57kg

Jedz mniej, bo bramy raju są wąskie!!
monicfeliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 17:56   #2834
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Tak ładnie chudniecie, że aż miło czytać Chyba muszę się zaopatrzyć w baterie do wagi bo i może mnie jakiś malutki gram spadł

Monic dziś będą mieć artykuły na śmietnik na wypasie: domowe przetwory, owoce w puszkach, tuńczyka i kawę
Jakoś nie mam weny zrobienia wszystkiego na raz i tak co dzień po trochu robię.

Mysiunia
chociaż wiesz, że to zwykły pajac

Paulina naprawdę super masz... i mieszkasz w dodatku nad morzem


Menu na jutro:

I owsianka (płatki owsiane + otręby śliwkowe + ananas świeży + borówki amerykańskie + orzechy włoskie + śliwki suszone + mleko )
II sałatka ( sałata lodowa + pierś kurczaka + ser Arla apetina + prażony słonecznik + ogórek zielony + ogórek małosolny)
III danio light
IV zupa brokułowo - kalafiorowa
V serek wiejski z warzywami lub rybki jak kurier dowiezie
Ten serek na kolację już trzeci dzień piszę a jakoś nie mam przyjemności go zjeść Zawsze ochota na coś innego przychodzi.
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 18:16   #2835
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Marina za to ja jak już jem kolację to ostatnimi czasy tylko wieśniak z warzywami

A na jutrzejszy obiad sobie wymyśliłem quinoa z wędzonym serem i pomidorami i jakąś surówkę do tego
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 18:40   #2836
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Marina za to ja jak już jem kolację to ostatnimi czasy tylko wieśniak z warzywami

A na jutrzejszy obiad sobie wymyśliłem quinoa z wędzonym serem i pomidorami i jakąś surówkę do tego
Dudi mogę się wprosic do Ciebie?
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 19:06   #2837
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Cytat:
Napisane przez Marina__ Pokaż wiadomość

Paulina naprawdę super masz... i mieszkasz w dodatku nad morzem
Nie bede denerwowac mam 5 min do morza i wlasnie wrocilam z plazy
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 19:38   #2838
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Marina za to ja jak już jem kolację to ostatnimi czasy tylko wieśniak z warzywami
A ja nie lubię tak naprawdę. Jem tylko bo wiem, że rano mam często po nim jakiś spadek. Zazwyczaj tym serkom u mnie termin mija bo kupuję, planuje jeść ale wychodzi inaczej

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Nie bede denerwowac mam 5 min do morza i wlasnie wrocilam z plazy
Hahaha kusicielka
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 03:33   #2839
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

monicfeliz 175 cm wzrostu

A ja zaczęłam kręcić hula hop mam nadzieję, że jakiś 1-2 kg uda mi się z jego pomocą zgubić, jeśli chodzi o menu na dzisiejszy dzionek to na śniadanie w planach ciemne pieczywko 4 kromeczki + jogurt, obiad hmmm może rybka, wczoraj musiałam wykorzystać maliny i zrobiłam deser mascarpone z malinami
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 05:24   #2840
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Hejka

Pogoda chyba u mnie się psuje. Coś słoneczka nie widać a tylko zachmurzone niebo.
Wczoraj w ramach kolacji zjadłam 2 cukierki advocat. Hmm chwilka przyjemności a ponad 200 kcal Wiecie... musiałam mieć siłę dźwigać torby do śmietnika

Anex nie zapomnij o warzywach i zdrowych tłuszczach w Swojej diecie.
Dzięki hula hop możesz ładnie talię Sobie wymodelować

Miłego...
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 05:57   #2841
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Cytat:
Napisane przez Marina__ Pokaż wiadomość
Hejka

Pogoda chyba u mnie się psuje. Coś słoneczka nie widać a tylko zachmurzone niebo.
Wczoraj w ramach kolacji zjadłam 2 cukierki advocat. Hmm chwilka przyjemności a ponad 200 kcal Wiecie... musiałam mieć siłę dźwigać torby do śmietnika

Anex nie zapomnij o warzywach i zdrowych tłuszczach w Swojej diecie.
Dzięki hula hop możesz ładnie talię Sobie wymodelować

Miłego...

Tak tak warzywka i owoce obowiązkowo!
Co do hula hop właśnie wiem, że ma właściwości cudotwórcze ale porównując kobitki płynnie kręcące hula hop na yt a mnie to muszę się jeszcze sporo nauczyć
kółko się trzyma ale płynności i subtelności brak hihihi

We Wrocławiu ma być dzisiaj 28 stopni, a ja w biurze bez klimatyzacji mam nadzieję, że się nie rozpłynę jak kostka czekolady

Miłego dzionka moje drogie
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 08:08   #2842
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Dzień doberek
Wczoraj miałam nieźle skopany tyłek przez ćwiczenia(40min. zumba, 30 days shred lvl 1 i ripped in 30 week 3), wszystko zgodnie z grafikiem, ale nie sądziłam że tydzień 3 z ripped jest tak wyczerpujący, już po siedziałam na stołku nie moglam się w ogóle ruszyć, a pot się ze mnie lał jakby ktoś mnie prysznicem oblewał, jak ja lubię te zmęczenie
Wczorajsze menu:
I owsianka(szkl. mleka, 3 łyżki otrębów owsianych, łyżka siemia lnianego, 3 śliwki)
II zupa pomidorowa z makaronem+naleśnik z serem
III jogurt owocowy+brzoskwinia
IV 2 kromki razowca z omletem z warzywami z patelni

Co dziś w planie do jedzenia, to jeszcze nie wiem, ale tylko do obiadu jestem pewna na 100%, będzie makaron pełnoziarnisty ze szpinakiem, bo juz od dawna mam na niego ochotę na śniadanie była reszta omletu z kolacji, bo z 5 jaj wczoraj robiłam, to jeszcze zostało z 2 kromkami razowca posmarowanymi ketchupem.

Marina pajac się wczoraj jednak odezwał, ale i tak mi się wydaje że trochę do mnie stosunek zmienił, albo poprostu był zmęczony, dało się to wyczytać w sposobie w jaki pisał, no nic zobaczymy co dalej z tego wyniknie.

Monic zazdroszczę tych prac ogrodowych, sama bym chciała mieć działkę i grabić, sadzić, przekopywać na niej a faktycznie kalorii masę się przy tym spala, jeszcze rowerek do tego no no. A swoja drogą to musisz mieć już dosyć smukłe nogi, od pedałowania na tym rowerku

Dudi może faktycznie byłeś popuchnięty po tym słońcu, wiadomo w upalne dni woda się zbiera w organiźmie i stąd kilo więcej, a może poprostu nie powinieneś się ważyć po obfitym posiłku. Bardzo się cieszę, że jestesmy praktycznie na tym samym etapie wagowym, zawsze to jakoś tak lepiej się porównuje, a i cel mamy ten sam magiczne 60kg
Postaram się do środy nie ważyć, co będzie niezwykle trudne, bo już dziś na nią kontrolnie właziłam i nawet zobaczyłam przez chwilę 89,7, ale jak już waga staneła to było 90,2kg, ale wagę w podpisie zmienie dopero w środę.

Marinka kupuj te baterie, trzeba wrócić do ważenia się, wieksza kontrola będzie i może cukierki nie będą wpadać Ty powinnać otworzyć punkt wydawania gratisowych rzeczy, bo ja to się zaczynam zastanawiać, gdzie ty to wszystko mieścisz, że tyle tego wyrzucasz

Paulinka to ty masz tam raj na ziemi kurka wodna a ja ostatni raz byłam nad morzem(polskim) na zielonej szkole i to w październiku, jak codziennie sztorm był. A mi się marzy żeby się w morzu wykąpać, może kiedyś
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 10:09   #2843
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Raj?? Ja sie tu rozplywam

Cwiczycie jakies cwiczenia?
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 10:53   #2844
monicfeliz
Wtajemniczenie
 
Avatar monicfeliz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 053
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Oj Mysiunia, Kochaanaaa.. do smukłych nóg to mi zostało przynajmniej -10kg Jak bede ważyć około 60 to może będą smukłe..

U mnie też dziś 30stopni w cieniu.. KOSZMAR! za chwile jade na zakupy tym razem z mama Zrobiłam tacie obiad i czekam na przypływ chęci.. Jestem spuchnięta strasznie! Cycki jak pamela dosłownie i cała czuje sie jak balon! ;/

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość

Cwiczycie jakies cwiczenia?
Mysiunia napisała wczesniej, że shreda robi i inne takie przeczytaj posty.
My z Emilką biegałyśmy wcześniej, a teraz ja jeżdzę na rowerze i niedługo zacznę ćwiczyć inne takie dywanówki z yt. Monia też cwiczy czasem dywanówki. Poczytaj wcześniejsze posty to wszystkiego się dowiesz

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
monicfeliz 175 cm wzrostu
Hah mamy prawie ten sam wzrost, cel i wagę wyjściową ;P Juuupi.
__________________
Step 1: 103kg
Step 2: 75kg
Step 3: 65kg
Będzie idealnie: 57kg

Jedz mniej, bo bramy raju są wąskie!!
monicfeliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:53   #2845
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Dudi mogę się wprosic do Ciebie?
Trzeba było wpadać, wzięłabyś pomidory po drodze bo mi się nie chciało po nie iśćPoszedłem tylko do Lidla (to w przeciwnym kierunku), wziąłem mleko no i ten twaróg do obiadu, ale jednak nie wędzony.
Wykombinowałem i zrobiłem quinoa z bobem, czerwoną papryką, cebulką, koperkiem i odrobiną czerwonego pesto. Posypane twarogiem. Normalnie taka pychota wyszła że trzeba znowu kupić bób, powtórzę ten obiad w sobotę

Cytat:
Napisane przez mysiunia85g Pokaż wiadomość
Dudi może faktycznie byłeś popuchnięty po tym słońcu, wiadomo w upalne dni woda się zbiera w organiźmie i stąd kilo więcej, a może poprostu nie powinieneś się ważyć po obfitym posiłku. Bardzo się cieszę, że jestesmy praktycznie na tym samym etapie wagowym, zawsze to jakoś tak lepiej się porównuje, a i cel mamy ten sam magiczne 60kg
Postaram się do środy nie ważyć, co będzie niezwykle trudne, bo już dziś na nią kontrolnie właziłam i nawet zobaczyłam przez chwilę 89,7, ale jak już waga staneła to było 90,2kg, ale wagę w podpisie zmienie dopero w środę.

Jak się tak teraz zastanowię to może faktycznie, bo na cały dzień wypiłem wtedy tylko dwie pół litrowe wody i szklankę soku do obiadu. Za to wieczorem nadrobiłem 2L litry
Też dziś rano wszedłem i pokazało mi się 89,8 ale na razie się nie podniecam bo tak z rana to zawsze jesteśmy te 200-300g lżejsi. To przez odwodnienie - wstajesz idziesz siku, potem się ważysz, a przecież całe 6-8 godzin nic nie piłaś. Dlatego ja ufam tylko ważeniu raz na 1,5 -2 tygodnie. Muszę przestać ważyć się codziennie, chyba przez Was w jakąś manię wpadłem

Edytowane przez DudiBoy
Czas edycji: 2013-07-25 o 13:47
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 03:34   #2846
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

hej ho
dałam sobie wczoraj wycisk ponad 20 min na hula hop - dzisiaj trochę bolą miejsca gdzie hula się obijało ale oczami wyobraźni widzę już tę smukłą talię co rekompensuje wszelkie inne dolegliwości.

monicfeliz super udały się zakupy?

DudiBoy
zrobiłeś mi ochotę na pieczonego bakłażana z quinoa

Miłego dnia
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 06:53   #2847
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Hello

Mój cudowny budzik dziś o świcie zadzwonił w pierwszy dzień urlopu !!! Obudził mnie Miałam nadzieję dłużej pospać bo wczoraj znów robiłam selekcję i na śmietnik latałam i byłam wykończona.

Rybki dotarły, najadłam się jak jakaś nienormalna. Dziś mam wodę zatrzymaną bo za dużo soli ale co tam, grunt, że bardzo smaczne Na dziś w planie rybki parowane



Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
Co do hula hop właśnie wiem, że ma właściwości cudotwórcze ale porównując kobitki płynnie kręcące hula hop na yt a mnie to muszę się jeszcze sporo nauczyć
kółko się trzyma ale płynności i subtelności brak hihihi
Mnie nawet utrzymać się nie chce Jak byłam mała to kilka obrotów robiłam a teraz nic a nic

Cytat:
Napisane przez mysiunia85g Pokaż wiadomość
Marinka kupuj te baterie, trzeba wrócić do ważenia się, wieksza kontrola będzie i może cukierki nie będą wpadać Ty powinnać otworzyć punkt wydawania gratisowych rzeczy, bo ja to się zaczynam zastanawiać, gdzie ty to wszystko mieścisz, że tyle tego wyrzucasz
Cukierki wpadają tylko sporadycznie już. Dawno nie byłam taka zdyscyplinowana długofalowo
Ja też się właśnie zastanawiam gdzie to wszystko się mieściło. Było po prostu poupychane. A sprzątanie zawsze polegało na większym upychaniu zamiast segregowaniu. Wczoraj naczynia, zastawa stołowa poszły w ruch. Talerzy miałam ponad 300 Różne komplety, pojedyncze, jakieś niedotłuczone końcówki. A ile miseczek ze stali nierdzewnej Teraz przechodzę na wszystko szklane do produktów żywnościowych więc pozbywam się nawet nowych rzeczy. Już znalazłam chętne osoby na moje cudeńka
Aż się dziwię, że mama tak dzielnie to znosi Trochę się spieramy no ale jakbym na Nią patrzyła to nic bym nie wyrzuciła.

Mysiunia
tak czytam Twoje menu i masz szklankę mleka A ja aż obciach bo piszę w menu mleko a mam w szklance dosłownie ze 2-3 cm. Wodą nadrabiam. Tych otrębów i płatków też mam chyba za mało bo po łyżeczce tylko, za to owoców daję więcej.

Paulina najbardziej to zazdroszczę Ci tego, że masz stały dostęp do moich ulubionych ciastek Uwielbiam takie zwykłe okrągłe ciasteczka z dziurką w środku w białej czekoladzie o nazwie chyba Filipinos albo coś w tym stylu. Nie we wszystkich są sklepach, czasem na stacji benzynowej kupowałam tylko sporo drożej. Brat jak ma trasę do Hiszpanii to zawsze mi przywozi. Po paczuszce tylko wołam bo jak od razu 8 przywiózł to 2 dni je miałam W Lidlu Waszym i w Portugalii są jakby podróby tych ciastek, podobne opakowanie ale smak nie do końca taki pyszny. Chociaż z braku laku też wcinałam jak takie mi przywiózł Mówił, że tańsze hehe


Menu na dziś:

I owsianka (płatki owsiane + otręby śliwkowe + borówki amerykańskie + orzechy włoskie + śliwki suszone + mleko )
II bułka żytnia ze słonecznikiem + tatar wołowy + ogórki małosolne
III dorsz na parze
IV resztka zupy brokułowo - kalafiorowej
V bułka żytnia ze słonecznikiem + śledź marynowany w oleju + ogórki małosolne

Wybieram się zaraz na ryneczek po jakieś warzywne zakupy. Przy okazji Polo i Biedronkę odwiedzę. Jakiś tłuczek do mięsa muszę też kupić bo powyrzucałam, no i pokrywki do rondelków.
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 07:01   #2848
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Marina_ a myślisz, że moje początki jakie były jak sobie przypomnę to do teraz mi się śmiać chce
jeszcze dużo pracy przede mną, ale najważniejsze jest to, że udaje mi się kręcić powiedzmy 10-15 minut bez przerwy

zachęcam daje naprawdę niezły wycisk!

Miłego urlopowania
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 07:39   #2849
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Cytat:
Napisane przez Marina__ Pokaż wiadomość

Paulina najbardziej to zazdroszczę Ci tego, że masz stały dostęp do moich ulubionych ciastek Uwielbiam takie zwykłe okrągłe ciasteczka z dziurką w środku w białej czekoladzie o nazwie chyba Filipinos albo coś w tym stylu. Nie we wszystkich są sklepach, czasem na stacji benzynowej kupowałam tylko sporo drożej. Brat jak ma trasę do Hiszpanii to zawsze mi przywozi. Po paczuszce tylko wołam bo jak od razu 8 przywiózł to 2 dni je miałam W Lidlu Waszym i w Portugalii są jakby podróby tych ciastek, podobne opakowanie ale smak nie do końca taki pyszny. Chociaż z braku laku też wcinałam jak takie mi przywiózł Mówił, że tańsze hehe
.
Wiem ktore teraz jeszcze sa w czarnej czekoladzie i bialej
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:29   #2850
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część IV

Anex w końcu trening czyni mistrza

Paulina te w ciemnej jakoś mi nie podchodzą. Ta biała czekolada ma właśnie taki specyficzny smak z tymi ciasteczkami. No i te Wasze turrony... oczywiście nie wszystkie Całe torby przywoziłam Też miałam kilka ulubionych. Ale brat nie zawsze przywozi bo nie wszędzie są dostępne.
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-10 21:28:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.