liposukcja ultradzwiękowa - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 19:41   #121
murenna10
Przyczajenie
 
Avatar murenna10
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 27
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Ja robiłam rok temu zabiegi na brzuch ( 8 zabiegów) + masaż taki podciśnieniowy też 8. Wątroba mnie nie bolała. Najlepsze efekty zaczeły być widoczne po 2 tygodniach od ostatniego zabiegu. Bardzo mi dobrze kosmetyczka wytłumaczyła na czym zabieg polega. Musiałam dużo pić. Brzuch do dzisiaj nie tyje tak jak kiedyś. Rzeczywiście można ten zabieg nazwać liposukcją. Wybieram się na następną serię. Tylko że oni nie mierzą w centymetrach a takim przyrządem do rozmiaru tkanki tłuszczowej. Koszt całej akcji chyba niecałe 2.500, ale zrobią mi taniej na drugą serię. Mój zabieg nazywał się celuwel sonic, to pamiętam bo mam ulotkę.

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez susannah32 Pokaż wiadomość
No więc tak... ja jestem po chyba 5 zabiegach liposukcji ultradźwiękowej i mam mieszane uczucia ... Na początku wydawało mi się, że różnica jest ( nie uwierzę, ze ktoś widział efekty po 1 zabiegu- chyba, ze miał mały cellulit). Ja mam masakryczny- urodzenie dziecka i jazda samochodem w duzej mierze się do tego przyczyniła. No wiec po 2 zabiegach byłam pełna nadziei, bo skóra uelastyczniła się i napięła, ale cellulitu za bardzo mniejszego nie widziałam. Ale postanowiłam kontynuować, żeby pieniądze nie poszły w błoto. Dziś wróciłam z 5 zabiegu i mam wrażenie, ze jest większy !!!! Mam jeszcze wykupione 3, więc napiszę, jak to u mnie wygląda po skończeniu kuracji ( jeśli nie zobaczę realnych efektów po 8 zabiegach to się wkurzę !!! ) Dodam, ze ostatnie 3 zabiegi mam wykupione w innym salonie- zobaczymy ....
Ja też miałam większy brzuch! To efekt takiego rozlania się tłuszczu. Tak mi ta kosmetyczka tłumaczyła. Dlatego robi się te masaże żeby to się wypłukało szybciej. Także spokojnie, musisz czekać.

Edytowane przez murenna10
Czas edycji: 2012-10-02 o 19:09
murenna10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 12:18   #122
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość

Lipo royal to to samo co Lipo X co ja robilam - jak nie nazwiemy zabiegu i jakiej firmy bedzie maszyna kluczowa jest sila ultradźwięków. Te dwie metody maja po 40.000 Hz.

Zrobilas? Pochwal sie

W tym salonie gdzie ja chodze pojawila sie jeszcze mocniejsza kawitacja
http://www.klinikabbc.pl/zabiegi-na-...ki-tluszczowej

Nie, nie zrobiłam tego zabiegu co podawałam do niego wcześniej linka na Gruperze.

Ale po zimowej serii zabiegów w BBC efekty są cały czas Bardzo mile mnie zaskoczył wynik tej "kuracji" Z tym że ja od zawsze piłam dużo wody, więc to dla mnie nie problem, poza tym wtedy codziennie po 20 minut ćwiczyłam, odmawiałam sobie słodyczy, odstawiłam tabl. antykoncepcyjne, więc pewnie to wszystko razem spowodowało że schudłam kilka kg i ubyło mi kilka cm w biodrach, pupie i udach (bo na te części robiłam lipo). Cellulit też się zredukował Efekty są do dziś, mimo że trochę się zaniedbałam, tzn. nie ćwiczę codziennie, za to prawie codziennie jem słodycze Ale figurę trzymam
Planuję zimą znów zrobić taką serię, bo wiadomo, zimą metabolizm spowalnia, organizm wpada w "hibernację" i chcąc nie chcąc łatwiej tyjemy Pewnie zrobię znów w BBC, może będą mieli fajną ofertę na Gruperze albo jakąś promocję na miejscu
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 15:15   #123
De La FashIva
Przyczajenie
 
Avatar De La FashIva
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Dziewczyny powiem Wam jako Kosmetolog z wykształcenia i osoba pracująca na tym sprzęcie, że podstawową informacja do Was , że jest iż liposukcja ultradźwiękowa to zabieg WSPOMAGAJĄCY!, a nie odchudzający.
Pomaga uporać się z tkanką tłuszczową w takich partiach jak brzuszek, bryczesy, ramiona, uda, a także pośladków.
Sprzęt opiera się na działaniu ultradźwięków o częstotliwości dopasowanej do wykonaniu zabiegu na określonej partii ciała.
Nie jest to zabieg Cudotwórczy. Ale wykonywany w regularnej serii bardzo skutecznie wspomagający walkę z tkanką tłuszczową.
Sam mechanizm polega niszczeniu błony komórek tłuszczowych przez fale ultradźwiękowe o różnej częstotliwości, uwalniając tłuszcz i usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową.
Jest to zabieg nie inwazyjny, nie naruszający ciągłości naskórka, więc w miarę zastosowania się do procedury wykonywania bez przeciwwskazań u pacjenta bezpieczny, nie wywołujący dyskomfortu i przykrych skutków ubocznych.
Ultradźwięki wywołują efekt kawitacji w tkance tłuszczowej - e efekcie drgań powstające drobne pęcherzyki pękają naruszając tym samym błonę komórki adipocytu magazynującej tłuszcze proste, co skutkuje ich zniszczeniem i usunięciem tłuszczy z organizmu.
Ważne jest to, że przy ćwiczeniach lub diecie nie uśmiercamy adipocytów, jedynie zmniejszmy ich objętość.
I pod względem fizjologicznym osobiście zalecam po takim zabiegu wykonaniu drenażu limfatycznego, aby uwolniony tłuszczyk odprowadzić do węzłów, co wpływa na jego wydalenie z organizmu.
Zabieg jednak nie jest tani. A jednorazowy nie ma takiego działania jak seria.
W gabinecie, w którym pracuję cena regularna wynosi 350zł za pojedynczy zabieg na wybraną partię. Cena jest jednakowa na każdej partii ponieważ zabieg jest wykonywany przez określony czas.
Zalecana ilość zabiegów jest indywidualna w zależności od oczekiwań i obserwowanych efektów, ale wynosi między 5 a 10 zabiegów.
Osobiście polecam ten zabieg ze względu na działanie i nie inwazyjność.
Choć moim nowym odkryciem jest kriolipoliza.
De La FashIva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 13:39   #124
czarna1229
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Ja wykonałam sobie serię takich zabiegów, 8 albo 10, już nie pamiętam dokładnie, na uda i bryczesy. Zapłaciłam za cały pakiet 400 zł i po kuracji w udach ubyło mi po 4,5 cm w obwodzie
Nie wierzyłam , że to działa, ale faktycznie. Nawet jak po zabiegach robiłam siusiu to miałam wrażenie, że w toalecie pływają oczka tłuszczu jak z rosołu ;p
Ja zabiegi miałam we Wrocławiu na ulicy Sokolej bodajże ale nie pamiętam dokładnie jak ten gabinet się nazywał annav, aneev, coś takiego. Ale liposukcje polecam. Ważne, żeby wykonywać go na dobrym sprzęcie bo wtedy daje rzeczywiście efekty, tak mi tłumaczyła kosmetyczka.
Jeszcze sobie zrobię brzuch i będzie perfekcyjnie
czarna1229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 11:01   #125
jusnapi
Przyczajenie
 
Avatar jusnapi
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Zgadzam się z De La FashIva choć nie mam tak dużej wiedzy, ale z tego co widzę większość pań traktuje zabieg liposukcji kawitacyjnej jako metodę na odchudzanie. Ja jestem na etapie diet i ćwiczeń lecz pomału przychodzi czas na liposukcję bo przyznam strasznie mnie korci.
__________________
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez jusnapi
Czas edycji: 2013-07-04 o 11:02
jusnapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:23   #126
giwona74
Przyczajenie
 
Avatar giwona74
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 2
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Mam pytanie czy robił ktoś zabieg liposukcji w klinice Kolasiński w Poznaniu? Jeśli tak to proszę o relację z góry dzięki pozdrawiam
giwona74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 17:35   #127
Aldonkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Cześć, nie wiem czy pisząc odkrycie o "kriolipolizie" jesteś już po zabiegu i osiągnęłaś zamierzony efekt, czy tylko słyszałaś o zabiegu i planujesz go dopiero zrobić. Jeśli to drugie to ja zgadzam się całkowicie, ze kriolipoliza, ale tylko na urządzeniu medycznym, a nie kosmetycznym jest najsilniej działającym zabiegiem redukującym tłuszcz. Byłam na jednym zabiegu kriolipolizy Cryolab i choć na początku myślałam że wyrzucone w błoto pieniądze to po 3 tygodniach pojawiły się efekty. Jestem 2 miesiące po i mam po 3-4 cm mniej w pasie i udach bo tak robiłam zabieg. Ważne też jest czy ktoś kto robi zabieg dobrze go wykonuje i odpowiednio długo. I jeszcze po kriolipolizie miałam serię oryginalnej też medycznej Endermologii ENDERMOLAB - jest genialna, bardzo tania i to w chwili obecnej najnowsze cacko. Robiłam to wszystko w W-wie. Straciłam centymetry, ale też prawie nie widać mojego cellulitu i skóra jest super jędrna, bo najważniejsze że ten endermolab to na całe ciało czyli i brzuch, uda pośladki, łydki ramiona. Też o wszystkim dowiadywałam się na forum bo nie mam czasu na śledzenie tych nowości...
Aldonkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 06:29   #128
Akowal
Przyczajenie
 
Avatar Akowal
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Niki może z takiego zestawu nie korzystałam ale za to kilka fajnych promocji na gruponie udało mi się trafić i byłam z nich zadowolona, ceny jakie podajesz nie są zbyt wygórowane więc wydaje mi się, że powinnaś spróbować.
Akowal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 10:32   #129
ania604
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 16
Liposukcja ultradźwiękowa BH-02

Liposukcja ultradźwiękowa BH-02 warto kupić? Otwieram salon i zastanawiam się nad kupnek tego oto urządzenia. Jak się sprawuje i czy jest wadliwe?
Pozdrawiam Ania
ania604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 12:33   #130
ania604
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 16
Dot.: Liposukcja ultradźwiękowa BH-02

Nikt nie korzysta?
ania604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 21:21   #131
ania604
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 16
Cool Dot.: Liposukcja ultradźwiękowa BH-02

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nikt nic nie wie
ania604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 20:08   #132
braun00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 58
Dot.: Liposukcja ultradźwiękowa BH-02

oooo a co to takiego?jak to działa?.Czy to walka z tłuszczykiem skuteczna?
braun00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 11:26   #133
ZanetaKania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Liposukcja ultradźwiękowa BH-02

Byłam na serii takich zabiegów (liposukcja kawitacyjna/ultradźwiękowa) ale jakim urządzeniem nie wiem. Pamiętam, że dźwięczało w uszach Zrobiłam 10 zabiegów po 2 w tygodniu i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania
ZanetaKania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 18:55   #134
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Myślałam aby wypróbować liposukcję... szczególnie w temacie "boczków"... Na gruponie bardzo często pojawiają się oferty... kusi ale z drugiej strony zastanawiam się czy oferty na gruponie są pełnowartościowe? Może wtedy robione jest to niekompletnie? I to co na to wydam, jest wyrzucone w błoto...
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 14:28   #135
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Czy ktoś poleca jakiś salon w Krakowie?
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 18:19   #136
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Może w Krakowie nie, ale przystępne ceny zabiegów maszyną Cryo Royal w Nowym Sączu w gabinecie AS-fit Żywiecka 16a POLECAM
__________________
tlumaczenia-nowysacz

Edytowane przez imago84
Czas edycji: 2013-12-28 o 18:21
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 12:13   #137
kedziora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 62
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Czy ktoś ma sprawdzone na 100% miejsce we Wrocławiu gdzie jest pewność, że sprzęt nie jest ściemą i zabieg składa się z trzech etapów: ogrzewanie głowicą infrared, liposukcja ultradźwiękami i na koniec masaż próżniowy? Mam odłożony 1000zł na serię zabiegów więc szukam sprawdzonego miejsca. Na razie byłam na rozeznaniu w jednym miejscu, Studio Pico-Bello przy placu solnym. Mają niby jakąś nową maszynę i sam zabieg liposukcji składa się z ogrzewania i ultradźwięków, ale za 20zł można dołączyć masaż próżniowy. Na plus było to że podczas zabiegów stosowane są jeszcze jakieś preparaty wspomagające- serum z l-karnityną, które ma pobudzić jeszcze mocniej tłuszczyk do spalania. Był ktoś może?
kedziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 08:02   #138
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

znalazłam na gruponie taką ofertę :
http://www.groupon.pl/oferty/bielsko...tao-1-33884705

co powiecie ? opłaca się czy nie ?
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 09:14   #139
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Cytat:
Napisane przez kedziora Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma sprawdzone na 100% miejsce we Wrocławiu gdzie jest pewność, że sprzęt nie jest ściemą i zabieg składa się z trzech etapów: ogrzewanie głowicą infrared, liposukcja ultradźwiękami i na koniec masaż próżniowy? Mam odłożony 1000zł na serię zabiegów więc szukam sprawdzonego miejsca. Na razie byłam na rozeznaniu w jednym miejscu, Studio Pico-Bello przy placu solnym. Mają niby jakąś nową maszynę i sam zabieg liposukcji składa się z ogrzewania i ultradźwięków, ale za 20zł można dołączyć masaż próżniowy. Na plus było to że podczas zabiegów stosowane są jeszcze jakieś preparaty wspomagające- serum z l-karnityną, które ma pobudzić jeszcze mocniej tłuszczyk do spalania. Był ktoś może?
szkoda, że tak daleko bo w Nowym Sączu jest to gabinet AS-fit gdzie można wykonać zabieg w cenie nawet 100zł LIPO ROYAL
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 13:20   #140
mz_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-ce
Wiadomości: 1
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Witajcie, w Krakowie polecam klinikę urody Sekura, nieco dalej od centrum ale myślę, że liczy się profesjonalizm. W zeszłym roku byłam na 30 zabiegach zakupionych na grouponie (ultradźwięki, RF, bańka chińska). Po zabiegach zgubiłam centymetry w obwodzie ud i byłam bardzo zadowolona. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, piłam dużo wody, z ćwiczeniami było różnie bo nie miałam dużo czasu (późno wracałam z pracy).
Ale same masaże nie przyniosłyby efektów bez zmiany stylu życia. Po wakacjach niestety zaniedbałam dietę i picie wody i cm wróciły


Chciałabym powtórzyć kurację i wrócić do mniejszego obwodu ud, bańki chińskie kupiłam i sprawdzają się, teraz zastanawiam się nad kupnem masażera ultradźwiękowego, czy macie jakieś doświadczenia w domowymi masażerami pomagającymi zwalczyć cellulit?
Dzięki za pomoc.

Edytowane przez mz_6
Czas edycji: 2014-02-12 o 14:27
mz_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 12:54   #141
ratraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

A może ktoś poleci jakiś salon w Toruniu? Znalazłam ze BBeauty ma ale brzuch robią za 80 zł, jakoś tak mało mi sie wydaje
ratraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 08:08   #142
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Rozpoczęłam serię zabiegów. Jestem po trzech razach, robię brzuch i boczki. Cy to normalne że kilka godzin po zabiegu mam uczucie jakby coś mi jeździło w brzuchu/żołądku? Na raze mam -1cm w obwodzie ,ale skóra jest w dużo lepszej kondycji, powoli znikają mi te kreski/zmarszczki na brzuchu od fałdek
__________________
Wymieniam: sukienki ASOS XS S, buty 35-36, kosmetyki

Szukam: Solgar na włosy, Placenta, płyn do soczewek
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 18:19   #143
ratraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

A serię czyli ile zabiegów? Ile Cię to wyniesie? Bo ciekawa jestem, u nas widziałam jeszcze coś takiego jak radiofrekwencja na urządzeniu accent ultra, moze ktoś wie coś na ten temat
ratraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 08:58   #144
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

10 zabiegów 800zł za liposukcję z głowicą infrared + 20zł do każdego zabiegu za wykonanie cellulogii w ramach zabiegu. Cellulogia działa na takiej zasadzie jak endermologia, tylko trochę inaczej wygląda głowica i nie potrzebny kombinezon. Skóra po tym jestsuper napieta, na efekty liposukcji muszę jeszcze trochę poczekać.
__________________
Wymieniam: sukienki ASOS XS S, buty 35-36, kosmetyki

Szukam: Solgar na włosy, Placenta, płyn do soczewek

Edytowane przez tamtam
Czas edycji: 2014-02-28 o 09:02
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 16:11   #145
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

endermologia mnie zupełnie nie pomogła, za to zabiegi na CRYO ROYAL są bardziej skuteczne
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 16:34   #146
kasi_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Witam. A czy Któraś z Was ma może jakieś doświadczenia ze sprzętem Sonix firmy Biosana ? byłabym wdzięczna za każdą informację. Mam możliwość skorzystania z zabiegów właśnie tym urządzeniem za bardzo dobra cene tylko nie wiem czy warto.

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

I jeszcze jedno pytanie czy są jakieś przeciw wskazania do zabiegu liposukcji ultradzwiękowej...??
kasi_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:28   #147
olastrzalkowska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

teraz na liposukcje widzialam promocje w xxx, jeden zabieg za 55 zl, przy pakiecie 10 zabiegow, kiedys juz udalam sie na lipo w innym miejscu, ale przyznam, ze bylam 2 razy tylko i to byl moj blad. Kosmetolog uprzdzala mnie, ze 'kuracja' jest zdecydowanie za krotka i nie bedzie widac zamierzonych efektow i miala racje. Z kolei kolezanka jest juz po 7 zabiegu i efekty rzeczywiscie sa! Takze wydaje mi sie ze ten pakiet jest jak najbardziej oplacalny!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-24 o 12:06 Powód: Reklama.
olastrzalkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-26 11:28:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.