Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-31, 08:09   #2401
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dzięki, to mnie przekonałaś, na pewno wypróbuję. Akurat kończy mi się szampon, więc następny będzie Petal Fresh. Z tego, co pamiętam, to polecasz najbardziej wersję tea tree.
Alterry nie próbowałam, ale też mnie nie ciągnie do niej, bo opinie o tych szamponach są mocno skrajne. Tym bardziej, ze u niektórych powodował łupież i wypadanie włosów.
Z YR miałam tylko ten do wrażliwych Hamamelis i od biedy mógł on być, choć na dłuższą metę też powodował suchość.


Ja używam Tea Tree, mam skórę głowy szybko przetłuszczającą się i skłonną do podrażnień (łupież, swędzenie itp.) i u mnie ten szampon się super sprawdza. Pisałam już ostatnio na wątku, że Citrus Aloes powodował przetłuszczanie szybsze, więc mi nie podpasował. Korah z tego co pamiętam też winogronowy polecała.


Ja na razie jestem zadowolona z terapii do włosów Orientany (ajurwedyjska). Stosuję na noc prawie co dzień i efekty widzę, np. gładkie włosy, ładnie się układają i skóra głowy też w lepszym stanie (nie swędzi). Co do wypadania na razie nie chcę się wypowiadać, bo trochę za wcześnie Ale minus jest taki, że muszę użyć chyba mocniejszego szamponu, bo mam wrażenie, że po tych kilku dniach mam niedomyte włosy Chcę jeszcze przez kilka dni poużywać a potem nakładać mniej więcej raz na tydzień, bo boję się, że włosy będą obciążone za bardzo. A u mnie obciążone to oklapnięte
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 09:22   #2402
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny ma któraś porównanie dezodorant pony hutchen do Schmidts? Bo na wątku o tłustej cerze dziewczyny tak chwalą ten pierwszy, a ja dziś chciałam Schmidts kupić stacjonarnie. I teraz sama nie wiem..

Dobra, już oczywiście kupiłam limonke Schmidts, i to tyle jeśli chodzi o zakupy kosmetyczne na temat miesiącjak na mój budżet to wydawanie 5 dych na dezodorant... Oby faktycznie starczył na pół roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2017-05-31 o 10:50
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 11:39   #2403
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś porównanie dezodorant pony hutchen do Schmidts? Bo na wątku o tłustej cerze dziewczyny tak chwalą ten pierwszy, a ja dziś chciałam Schmidts kupić stacjonarnie. I teraz sama nie wiem..

Dobra, już oczywiście kupiłam limonke Schmidts, i to tyle jeśli chodzi o zakupy kosmetyczne na temat miesiącjak na mój budżet to wydawanie 5 dych na dezodorant... Oby faktycznie starczył na pół roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z chęcią zrobię porównanie, bo kupiłam tydzień temu kilka Schmidt'sów, a Pony stosuję od kilku miesięcy. Chcę jeszcze przetestować deo Schmidt's w warunkach extremalnych, jak treningi
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 11:58   #2404
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś porównanie dezodorant pony hutchen do Schmidts? Bo na wątku o tłustej cerze dziewczyny tak chwalą ten pierwszy, a ja dziś chciałam Schmidts kupić stacjonarnie. I teraz sama nie wiem..

Dobra, już oczywiście kupiłam limonke Schmidts, i to tyle jeśli chodzi o zakupy kosmetyczne na temat miesiącjak na mój budżet to wydawanie 5 dych na dezodorant... Oby faktycznie starczył na pół roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja Schmidt's w sztyfcie mam chyba 8 miesięcy i jeszcze jest a używam przez ten czas codziennie tylko jego. Ale sprawdziłam ile zostało i w końcu się kończy
Także teraz chcę PH zamówić, ale na bioana ten co chcę jest niedostępny, a nie potrafię się zdecydować na inny zapach
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 13:07   #2405
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja sobie zamówiłam 4 próbki Pony, lada dzień (może dziś?) powinny przyjść. Póki co miałam jeden dezodorant w tej formie, jakiś czeski i dobrze się spisywał.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 13:37   #2406
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

A jak dbacie o szyję i dekolt? Macie jakieś naturalne specyfiki na te części ciała?

Zrobiłam porządek w kosmetykach i wyrzuciłam kilka już przeterminowanych rzeczy.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 13:51   #2407
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dzięki, to mnie przekonałaś, na pewno wypróbuję. Akurat kończy mi się szampon, więc następny będzie Petal Fresh. Z tego, co pamiętam, to polecasz najbardziej wersję tea tree.
Alterry nie próbowałam, ale też mnie nie ciągnie do niej, bo opinie o tych szamponach są mocno skrajne. Tym bardziej, ze u niektórych powodował łupież i wypadanie włosów.
Z YR miałam tylko ten do wrażliwych Hamamelis i od biedy mógł on być, choć na dłuższą metę też powodował suchość.
Tea Tree jest fajny, mam też winogronowy, też super, dla mnie one się zbytnio nie różnią, oprócz zapachu.

Ja Alterrę nawet lubię ale nie wszystkie wersje, nie podobał mi się ten z granatem, ale dla wrażliwców to rzeczywiście może byc nie najlepszy wybór, z kolei Yves Rocher mialam kilka szamponów i żaden mnie nie zachwycił, przyspieszały przetłuszczanie, obciążały włosy, oprócz tej wersji z SLS Ecolabel, ten jest inny.

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja na razie jestem zadowolona z terapii do włosów Orientany (ajurwedyjska). Stosuję na noc prawie co dzień i efekty widzę, np. gładkie włosy, ładnie się układają i skóra głowy też w lepszym stanie (nie swędzi). Co do wypadania na razie nie chcę się wypowiadać, bo trochę za wcześnie Ale minus jest taki, że muszę użyć chyba mocniejszego szamponu, bo mam wrażenie, że po tych kilku dniach mam niedomyte włosy Chcę jeszcze przez kilka dni poużywać a potem nakładać mniej więcej raz na tydzień, bo boję się, że włosy będą obciążone za bardzo. A u mnie obciążone to oklapnięte
Może i ja bym się skusiła na terapię, kusi ta gładkość

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
A jak dbacie o szyję i dekolt? Macie jakieś naturalne specyfiki na te części ciała?

Zrobiłam porządek w kosmetykach i wyrzuciłam kilka już przeterminowanych rzeczy.
Ja smaruję szyję tym samym, co twarz, a dekolt tym samym co biust, chociaż w sumie ostatnimi czasy nie mam nic stricte na te okolice, tylko tym co do ciała. Mhm poleca olej wspaniały. U mnie zdają rezultaty masaże delikatne (nie drapanie peelingami i gąbkami, bo dekolt jest wrażliwy naczynkowo) i bieganie, jeśli chodzi o dekolt, od biegania się podnosi wszystko do góry, więc to najlepsza prewencja jak i poprawianie jędrności już nieco utraconej
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-31, 19:05   #2408
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Może i ja bym się skusiła na terapię, kusi ta gładkość



Ja smaruję szyję tym samym, co twarz, a dekolt tym samym co biust, chociaż w sumie ostatnimi czasy nie mam nic stricte na te okolice, tylko tym co do ciała. Mhm poleca olej wspaniały. U mnie zdają rezultaty masaże delikatne (nie drapanie peelingami i gąbkami, bo dekolt jest wrażliwy naczynkowo) i bieganie, jeśli chodzi o dekolt, od biegania się podnosi wszystko do góry, więc to najlepsza prewencja jak i poprawianie jędrności już nieco utraconej
Może to zabrzmi trochę samolubnie, ale byłam dzis na imprezie dla rodziców w przedszkolu i obserwowałam włosy innych mam Wydaje mi się, że moje włosy mimo, iż coraz dłuższe wyglądają bardzo ładnie. Nie jest to tylko zasługa terapii, ale właśnie odpowiednich kosmetyków, braku kosmetyków do stylizacji typu lakiery i systematyczne olejowanie. Nie jestem wlosomaniaczką, ale staram się jako tako dbać o włosy. Mimo farbowania nienaturalnymi farbami, nie mam rozdwojonych końcówek ani siana. A terapia na pewno jeszcze poprawia ich kondycję. Także jestem z siebie dumna

Ja mam problem ze skórą dekoltu, ponieważ zapycha mi się podobnie jak skóra na twarzy a moze nawet gorzej. Na plecach podobnie. Dobrze jej robią peelingi, także enzymatyczne ale kremów czy ser nie mogę kłaść. Nic się nie wchłania.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 21:14   #2409
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię omia, organic life, argital, bjobj. Sylveco nie był zły, ale biolaven i vianek mnie rozczarowały.
Sieć Natura ma też całkiem znośne żele intimelle - dwie czy trzy wersje mają dobry skład.
, zamówiłam Sylveco, bo będzie u mnie już jutro. Te z Organic Life mnie ciekawią, ale one chyba mają dość silny detergent, a ja mam miejsca intymne bardzo podatne na wysuszanie, poza tym zdenerwowali mnie tą odmową podania składu
W Naturze bywam niestety raz do roku, zupełnie mi nie po drodze.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Też bym wybrała tę maskę, ewentualnie razem z tą do średnioporowatych i mieszała. Opinie są naprawdę różne, trudno odgadnąć efekty na własnych włosach bazując tylko na opiniach innych, ale ciekawam

Kupuję te najzwyklejsze, one występują w różnych kolorach, w opakowaniu jest 1 szt. ale zawsze kupuję 2 i używam pary na obydwie ręce https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...azu-ciala.html
Użyłam raz i wstępnie uważam, że to interesujący produkt, inny niż te, których dotąd używałam.

, ja się zastanawiam nad myjką silikonową, kiedyś te nylonowe miałam i jakoś nie przypadły mi do gustu, wydawało mi się, że nic nie robią

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wyprobowalam deo PH - blütenzauber. Jest bardzo ladny ale bardzo delikatny. Zapach duzo mniej wyczuwalny i intensywny niz Krol Olch (swoją droga przepiekny, jestem zakochana w tym zapachu). Akurat delikatnosc blütenzauber to dla mnie duzy plus. Nie gryzie sie z perfumami. Jestem bardzo zadowolona.
U mnie też dzisiaj testy tego zapachu, podoba mi się na równi z a perfecta match(a). Ale dopiero dziś czułam się w PH świeżo, niestety obawiam się, że to zasługa niższej temperatury.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dostałam w prezencie rękawiczkę GLOV Jakoś do tej nowinki entuzjastycznie nigdy nie podchodziłam, ale skoro już mam, to przecież nie wyrzucę
No ba

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja smaruję szyję tym samym, co twarz, a dekolt tym samym co biust, chociaż w sumie ostatnimi czasy nie mam nic stricte na te okolice, tylko tym co do ciała. Mhm poleca olej wspaniały. U mnie zdają rezultaty masaże delikatne (nie drapanie peelingami i gąbkami, bo dekolt jest wrażliwy naczynkowo) i bieganie, jeśli chodzi o dekolt, od biegania się podnosi wszystko do góry, więc to najlepsza prewencja jak i poprawianie jędrności już nieco utraconej
Ja podobnie

***
Dziewczyny, mam strasznie podrażnione powieki, najbardziej górne, są opuchnięte i swędzą, jak sobie doraźnie radzicie w takich sytuacjach? Ja dopiero w tym roku mam takie problemy i mam już tego serdecznie dość, bo z niczym nie umiem tego powiązać
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 21:39   #2410
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

***
Dziewczyny, mam strasznie podrażnione powieki, najbardziej górne, są opuchnięte i swędzą, jak sobie doraźnie radzicie w takich sytuacjach? Ja dopiero w tym roku mam takie problemy i mam już tego serdecznie dość, bo z niczym nie umiem tego powiązać
A nie masz uczulenia na pyłki? Mi to wygląda na alergię. Teraz zaczynają pylić trawy (przynajmniej u mnie na północy Polski tak jest) a one są bardzo silnymi alergenami. Ja w takich sytuacjach odstawiam wszystkie kosmetyki do oczu na jakiś czas, również do makijażu (pyłki osadzają się na tuszu do rzęs i drażnią), chodzę w okularach przeciwsłonecznych i czekam aż się uspokoi
żeby ulżyć muszę raz na jakiś czas zakroplić oko, ale raczej stosuję sól fizjologiczną, tylko w przypadku mocnego swędzenia używam kropli przeciwalergicznych.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 06:59   #2411
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Na Yves Rocher jest promocja z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska. Jak pięknie ją opisują - kochamy otaczającą nas naturę i staramy się o nią dbać każdego dnia.... Promocja nazywa się "Zielone dni z yves rocher" i wyłączone są z niej produkty oznaczone zielonym punktem...
Dbając o naturę wyłączają z promocji produkty z najlepszym, najbardziej naturalnym składem.
Czyli w promocji Yves Rocher, organizowanej dla uczczenia Dnia Ochrony Środowiska, można nabyć taniej produkty tylko z tym bardziej chemicznym składem.
W ramach czego??? Bo ochrony środowiska przed szkodliwymi substancjami to raczej nie
Przerosło mnie to
Tego zwykły marketingowiec z tytułem magistra nie mógł wymyślić, moim zdaniem do tego potrzebny był minimum doktorat....
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2017-06-01 o 07:04 Powód: dopisek
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-01, 08:20   #2412
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Wyciągnełam dzisiaj do używania Real Purity. Jestem ciekawa jak da rade
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 08:49   #2413
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah to jak przetestujesz glov to dasz cynk który tańszy zamiennik ma najbardziej zbliżone działanie do niej? kumpela dopytuje ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 11:49   #2414
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Na Yves Rocher jest promocja z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska. Jak pięknie ją opisują - kochamy otaczającą nas naturę i staramy się o nią dbać każdego dnia.... Promocja nazywa się "Zielone dni z yves rocher" i wyłączone są z niej produkty oznaczone zielonym punktem...
Dbając o naturę wyłączają z promocji produkty z najlepszym, najbardziej naturalnym składem.
Czyli w promocji Yves Rocher, organizowanej dla uczczenia Dnia Ochrony Środowiska, można nabyć taniej produkty tylko z tym bardziej chemicznym składem.
W ramach czego??? Bo ochrony środowiska przed szkodliwymi substancjami to raczej nie
Przerosło mnie to
Tego zwykły marketingowiec z tytułem magistra nie mógł wymyślić, moim zdaniem do tego potrzebny był minimum doktorat....
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 12:01   #2415
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Może to zabrzmi trochę samolubnie, ale byłam dzis na imprezie dla rodziców w przedszkolu i obserwowałam włosy innych mam Wydaje mi się, że moje włosy mimo, iż coraz dłuższe wyglądają bardzo ładnie. Nie jest to tylko zasługa terapii, ale właśnie odpowiednich kosmetyków, braku kosmetyków do stylizacji typu lakiery i systematyczne olejowanie. Nie jestem wlosomaniaczką, ale staram się jako tako dbać o włosy. Mimo farbowania nienaturalnymi farbami, nie mam rozdwojonych końcówek ani siana. A terapia na pewno jeszcze poprawia ich kondycję. Także jestem z siebie dumna

Ja mam problem ze skórą dekoltu, ponieważ zapycha mi się podobnie jak skóra na twarzy a moze nawet gorzej. Na plecach podobnie. Dobrze jej robią peelingi, także enzymatyczne ale kremów czy ser nie mogę kłaść. Nic się nie wchłania.
Ja dokładnie tak samo, dbam, ale nie szaleję na ich punkcie, bo też nie mam czasu, żeby się bawić w jakieś eksperymenty z włosami, też farbuję zwykłą farbą, ale od lat mam jedną sprawdzoną i bardzo rzadko sięgam po inne. Bardzo też nie lubię lakierów i żeli utrwalających czy wosków. Ja muszę mieć włosy tak obcięte, żebym nic nie musiała z nimi robić, żeby same się układały, bo nie cierpię co rano myć włosów i ich układać, wystarczy już, że używam suszarki. To jest zadanie dla fryzjera, żeby tak ostrzygł, żeby one same się układały, znaleźć fryzjera to nie lada wyczyn, bo najczęściej nie umieją nic, tylko strzygą tak, żebyś potem każdego ranka musiała godzinę je poskramiać, żeby wyglądać jak człowiek.

Na ciele i dekolcie mam skórę raczej normalną, nie smaruję się po każdym prysznicu, czasami coś tam wyskoczy na dekolcie czy plecach, ale to pojedyncze sztuki, na szczęście nie mam problemu z tymi okolicami pod względem wysypów jakichś, chyba bym się załamała, jakbym miała się i tym przejmować tak, jak twarzą i robić zabiegi.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Użyłam raz i wstępnie uważam, że to interesujący produkt, inny niż te, których dotąd używałam.

Dziewczyny, mam strasznie podrażnione powieki, najbardziej górne, są opuchnięte i swędzą, jak sobie doraźnie radzicie w takich sytuacjach? Ja dopiero w tym roku mam takie problemy i mam już tego serdecznie dość, bo z niczym nie umiem tego powiązać
Intrygujące

Stawiam, że to alergia na coś i to coś, z czym masz przewlekły kontakt Koniecznie zacznij suplementację, wzmacniać organizm, jeśli jeszcze nie zaczęłaś. No i ten alergen trzeba znaleźć i wyeliminować, o ile to możliwe.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Korah to jak przetestujesz glov to dasz cynk który tańszy zamiennik ma najbardziej zbliżone działanie do niej? kumpela dopytuje ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, dam znać na pewno, tylko nie wiem kiedy to będzie, także cierpliwości


Doszły moje serum Alterra granat i Ava Aloes. Kochana Miramej Pierwsze testy niebawem
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-06-01 o 12:12
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 12:05   #2416
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dałam się skusić na Ave aloe organic, kupiłam krem pod oczy i serum. Rano przetestowałam krem i dobrze się zapowiada, korektor na nim bardzo ładnie wygląda. Generalnie jestem pod wrażeniem, seria z ecocertem, ładne szklane opakowania, a cena poniżej 30 zł.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 12:39   #2417
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A nie masz uczulenia na pyłki? Mi to wygląda na alergię. Teraz zaczynają pylić trawy (przynajmniej u mnie na północy Polski tak jest) a one są bardzo silnymi alergenami. Ja w takich sytuacjach odstawiam wszystkie kosmetyki do oczu na jakiś czas, również do makijażu (pyłki osadzają się na tuszu do rzęs i drażnią), chodzę w okularach przeciwsłonecznych i czekam aż się uspokoi
żeby ulżyć muszę raz na jakiś czas zakroplić oko, ale raczej stosuję sól fizjologiczną, tylko w przypadku mocnego swędzenia używam kropli przeciwalergicznych.
Do tej pory nic takiego mi się nie zdarzało, a mam już 41 lat Ja w zasadzie na co dzień to tylko minerały, w okularach też chodzę.
Tylko, że ja nie mam żadnych objawów w oczach, nie łzawią, nie szczypią, nie kicham też, tylko powieki - czerwone, opuchnięte, swędzące

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Na Yves Rocher jest promocja z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska. Jak pięknie ją opisują - kochamy otaczającą nas naturę i staramy się o nią dbać każdego dnia.... Promocja nazywa się "Zielone dni z yves rocher" i wyłączone są z niej produkty oznaczone zielonym punktem...
Dbając o naturę wyłączają z promocji produkty z najlepszym, najbardziej naturalnym składem.
Czyli w promocji Yves Rocher, organizowanej dla uczczenia Dnia Ochrony Środowiska, można nabyć taniej produkty tylko z tym bardziej chemicznym składem.
W ramach czego??? Bo ochrony środowiska przed szkodliwymi substancjami to raczej nie
Przerosło mnie to
Tego zwykły marketingowiec z tytułem magistra nie mógł wymyślić, moim zdaniem do tego potrzebny był minimum doktorat....
Widziała, widziałam

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Intrygujące

Stawiam, że to alergia na coś i to coś, z czym masz przewlekły kontakt Koniecznie zacznij suplementację, wzmacniać organizm, jeśli jeszcze nie zaczęłaś. No i ten alergen trzeba znaleźć i wyeliminować, o ile to możliwe.
(...)
Doszły moje serum Alterra granat i Ava Aloes. Kochana Miramej Pierwsze testy niebawem
Ja mam bardzo suche włosy i puszące się i one po tej masce były takie hmmm... ładnie zwarte

A suplementację czym?
Dumam i dumam, czy to może być uczulenie i na co, ale nic mi się nie składa, ja nigdy nie byłam na nic uczulona, nie mam doświadczenia. Od ponad miesiąca mamy kotka, ale z oczami problemy zaczęły mi się wcześniej, za to teraz jestem non stop pogryziona Na początku myślałam, że może kot ma pchły, ale nie ma, potem wyczytałam, że może pluskwy w domu, no nie ma, a mnie ciągle coś wyskakuje i swędzi na całym ciele, że oszaleć można

, cieszę się, że Ty się cieszysz

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Dałam się skusić na Ave aloe organic, kupiłam krem pod oczy i serum. Rano przetestowałam krem i dobrze się zapowiada, korektor na nim bardzo ładnie wygląda. Generalnie jestem pod wrażeniem, seria z ecocertem, ładne szklane opakowania, a cena poniżej 30 zł.
poison, jesteś 20+, 30+ czy 40+? U mnie jest ten krem za niecałe 18 zł, więc może też wypróbuję
Korah ma rację, jesteście gorsze niż spamerki
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 12:45   #2418
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Do tej pory nic takiego mi się nie zdarzało, a mam już 41 lat Ja w zasadzie na co dzień to tylko minerały, w okularach też chodzę.
Tylko, że ja nie mam żadnych objawów w oczach, nie łzawią, nie szczypią, nie kicham też, tylko powieki - czerwone, opuchnięte, swędzące



Widziała, widziałam



Ja mam bardzo suche włosy i puszące się i one po tej masce były takie hmmm... ładnie zwarte

A suplementację czym?
Dumam i dumam, czy to może być uczulenie i na co, ale nic mi się nie składa, ja nigdy nie byłam na nic uczulona, nie mam doświadczenia. Od ponad miesiąca mamy kotka, ale z oczami problemy zaczęły mi się wcześniej, za to teraz jestem non stop pogryziona Na początku myślałam, że może kot ma pchły, ale nie ma, potem wyczytałam, że może pluskwy w domu, no nie ma, a mnie ciągle coś wyskakuje i swędzi na całym ciele, że oszaleć można

, cieszę się, że Ty się cieszysz



poison, jesteś 20+, 30+ czy 40+? U mnie jest ten krem za niecałe 18 zł, więc może też wypróbuję
Korah ma rację, jesteście gorsze niż spamerki
Wiesz, ja całe życie miałam koty w domu. Po przeprowadzce przez rok nie mieszkałam z kotem. Po tym czasie córka wzięła do swojego mieszkania kota. Przez pierwsze tygodnie było ok, a potem się zaczęło źle dziać i po wizycie u niej, dłuższej niż godzinę, miałam zawsze masakryczne uczulenie i męczyłam się kilka dni.
Także ani wiek ani kontakt z kotami całe dotychczasowe życie przed nabyciem się alergii na nie mnie nie uchroniły.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 12:47   #2419
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja dokładnie tak samo, dbam, ale nie szaleję na ich punkcie, bo też nie mam czasu, żeby się bawić w jakieś eksperymenty z włosami, też farbuję zwykłą farbą, ale od lat mam jedną sprawdzoną i bardzo rzadko sięgam po inne. Bardzo też nie lubię lakierów i żeli utrwalających czy wosków. Ja muszę mieć włosy tak obcięte, żebym nic nie musiała z nimi robić, żeby same się układały, bo nie cierpię co rano myć włosów i ich układać, wystarczy już, że używam suszarki. To jest zadanie dla fryzjera, żeby tak ostrzygł, żeby one same się układały, znaleźć fryzjera to nie lada wyczyn, bo najczęściej nie umieją nic, tylko strzygą tak, żebyś potem każdego ranka musiała godzinę je poskramiać, żeby wyglądać jak człowiek.



Doszły moje serum Alterra granat i Ava Aloes. Kochana Miramej Pierwsze testy niebawem
Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Dałam się skusić na Ave aloe organic, kupiłam krem pod oczy i serum. Rano przetestowałam krem i dobrze się zapowiada, korektor na nim bardzo ładnie wygląda. Generalnie jestem pod wrażeniem, seria z ecocertem, ładne szklane opakowania, a cena poniżej 30 zł.


Kurczę, mam nadzieję, że Wasze zakupy się sprawdzą No i oczywiście czekam na recenzję, bo coś ciągle niewiele opinii


Ja też nie układam, tylko suszę. Mam jedną panią fryzjerkę, która ładnie farbuje, ale cięcie to zawsze robi mi klasycznie, albo na prosto, albo lekko cieniuje, jak już mam przydługie. Szukać innego też nie mam jak, bo w małej mieścinie jest kilku sensownych zaledwie. Nie mówiąc już o tym, że o pielęgnacji nie wiedzą nic. Nie mają pojęcia co to sls, silikon i dlaczego nie kłaść tego na włosy. Im więcej chemii tym lepiej Jak widzę stan włosów dziewczyn fryzjerek to się za głowę łapię- popalone, suche, sianowate, rzadkie. Rozumiem robić sobie eksperymenty na włosach, ale też trzeba umieć zadbać o nie chyba
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-01, 12:52   #2420
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Dałam się skusić na Ave aloe organic, kupiłam krem pod oczy i serum. Rano przetestowałam krem i dobrze się zapowiada, korektor na nim bardzo ładnie wygląda. Generalnie jestem pod wrażeniem, seria z ecocertem, ładne szklane opakowania, a cena poniżej 30 zł.
To będziemy testować razem serum

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Do tej pory nic takiego mi się nie zdarzało, a mam już 41 lat Ja w zasadzie na co dzień to tylko minerały, w okularach też chodzę.
Tylko, że ja nie mam żadnych objawów w oczach, nie łzawią, nie szczypią, nie kicham też, tylko powieki - czerwone, opuchnięte, swędzące

A suplementację czym?
Dumam i dumam, czy to może być uczulenie i na co, ale nic mi się nie składa, ja nigdy nie byłam na nic uczulona, nie mam doświadczenia. Od ponad miesiąca mamy kotka, ale z oczami problemy zaczęły mi się wcześniej, za to teraz jestem non stop pogryziona Na początku myślałam, że może kot ma pchły, ale nie ma, potem wyczytałam, że może pluskwy w domu, no nie ma, a mnie ciągle coś wyskakuje i swędzi na całym ciele, że oszaleć można

, cieszę się, że Ty się cieszysz

Korah ma rację, jesteście gorsze niż spamerki
Wit.C dużo!! Ja też przez 80% swojego życia nie byłam na nic uczulona. Farba do włosów, proszki do prania, okulary też mogą być powodem, może zawierają jakieś metalowe części, albo toksyczny plastik Kotek może nie mieć związku, ale niestety, jest też coś takiego, jak alergia krzyżowa, że kot, albo inne zwierzę może nasilać objawy.





---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja też nie układam, tylko suszę. Mam jedną panią fryzjerkę, która ładnie farbuje, ale cięcie to zawsze robi mi klasycznie, albo na prosto, albo lekko cieniuje, jak już mam przydługie. Szukać innego też nie mam jak, bo w małej mieścinie jest kilku sensownych zaledwie. Nie mówiąc już o tym, że o pielęgnacji nie wiedzą nic. Nie mają pojęcia co to sls, silikon i dlaczego nie kłaść tego na włosy. Im więcej chemii tym lepiej Jak widzę stan włosów dziewczyn fryzjerek to się za głowę łapię- popalone, suche, sianowate, rzadkie. Rozumiem robić sobie eksperymenty na włosach, ale też trzeba umieć zadbać o nie chyba
No wypisz wymaluj, u mnie to samo, mała mieścina, fryzjerki takie, że spaprają najprostszą robotę, też mam jedną fryzjerkę i się jej trzymam i modlę, żeby nie dostała propozycji pracy w większym mieście w jakimś renomowanym salonie, chociaż oczywiście źle nikomu nie życzę

Szewc bez butów chodzi
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 12:55   #2421
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Do tej pory nic takiego mi się nie zdarzało, a mam już 41 lat Ja w zasadzie na co dzień to tylko minerały, w okularach też chodzę.
Tylko, że ja nie mam żadnych objawów w oczach, nie łzawią, nie szczypią, nie kicham też, tylko powieki - czerwone, opuchnięte, swędzące


A suplementację czym?
Dumam i dumam, czy to może być uczulenie i na co, ale nic mi się nie składa, ja nigdy nie byłam na nic uczulona, nie mam doświadczenia. Od ponad miesiąca mamy kotka, ale z oczami problemy zaczęły mi się wcześniej, za to teraz jestem non stop pogryziona Na początku myślałam, że może kot ma pchły, ale nie ma, potem wyczytałam, że może pluskwy w domu, no nie ma, a mnie ciągle coś wyskakuje i swędzi na całym ciele, że oszaleć można

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiesz, ja całe życie miałam koty w domu. Po przeprowadzce przez rok nie mieszkałam z kotem. Po tym czasie córka wzięła do swojego mieszkania kota. Przez pierwsze tygodnie było ok, a potem się zaczęło źle dziać i po wizycie u niej, dłuższej niż godzinę, miałam zawsze masakryczne uczulenie i męczyłam się kilka dni.
Także ani wiek ani kontakt z kotami całe dotychczasowe życie przed nabyciem się alergii na nie mnie nie uchroniły.

alergię możesz dostać w każdym wieku Korah ma rację, że trzeba wzmacniać organizm, chociażby wit c. Skóra na powiekach jest cienka i delikatna, podatna na różne podrażnienia i możesz nie mieć nic na całym ciele, a powieki często się podrażniają. Nie muszą oczy łzawić ani nie musisz kichać. Alergie nabyte (te później się pojawiające) mają różną postać (ja mam co roku inne objawy- zależy od stanu organizmu). Też mam teraz swędzenie skóry, ciągle egzema na dłoniach a kichania i łzawienia od lat nie miałam Koty też przerabiałam, aktualnie nie mam na nie żadnej reakcji
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 12:55   #2422
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

poison, jesteś 20+, 30+ czy 40+? U mnie jest ten krem za niecałe 18 zł, więc może też wypróbuję
Lada moment 32 lata stuknie Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, dam też znać, jak poużywam go dłużej
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 14:45   #2423
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Ja smaruję szyję tym samym, co twarz, a dekolt tym samym co biust, chociaż w sumie ostatnimi czasy nie mam nic stricte na te okolice, tylko tym co do ciała. Mhm poleca olej wspaniały. U mnie zdają rezultaty masaże delikatne (nie drapanie peelingami i gąbkami, bo dekolt jest wrażliwy naczynkowo) i bieganie, jeśli chodzi o dekolt, od biegania się podnosi wszystko do góry, więc to najlepsza prewencja jak i poprawianie jędrności już nieco utraconej

Właśnie zauważyłam mocną niszę na rynku kosmetyków naturalnych specyfików do szyi i dekoltu.

Ubywają mi mydełka. Już tylko 4 mi zostały, więc szykuję się powolutku do zakupów nowych, nieznanych mi mydełek
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 15:12   #2424
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Właśnie zauważyłam mocną niszę na rynku kosmetyków naturalnych specyfików do szyi i dekoltu.

Ubywają mi mydełka. Już tylko 4 mi zostały, więc szykuję się powolutku do zakupów nowych, nieznanych mi mydełek
Próbowałaś 4 szpaki? Ostatnio bardzo polubiłam ich mydło, tylko ja jestem mydlaną nowicjuszką, więc porównanie mam niewielkie
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 15:35   #2425
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Właśnie zauważyłam mocną niszę na rynku kosmetyków naturalnych specyfików do szyi i dekoltu.

Ubywają mi mydełka. Już tylko 4 mi zostały, więc szykuję się powolutku do zakupów nowych, nieznanych mi mydełek
Mydłostacja będzie w weekend w hotelu forum od 11:00-19:00.

Jest nisza i to spora, ja lubiłam krem do biustu Phenome, ale to takie lekkie serum bardziej, ale dawał rezultaty, dobrze nawilżał tak aloesowo, wygładzał i napinał skórę. Dokładnie ten: Klik, tyle że miałam go jeszcze, jak był w aluminiowej tubie.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-06-01 o 15:45
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 18:27   #2426
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Próbowałaś 4 szpaki? Ostatnio bardzo polubiłam ich mydło, tylko ja jestem mydlaną nowicjuszką, więc porównanie mam niewielkie
tak i są to dla mnie słabe mydła.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mydłostacja będzie w weekend w hotelu forum od 11:00-19:00.

Jest nisza i to spora, ja lubiłam krem do biustu Phenome, ale to takie lekkie serum bardziej, ale dawał rezultaty, dobrze nawilżał tak aloesowo, wygładzał i napinał skórę. Dokładnie ten: Klik, tyle że miałam go jeszcze, jak był w aluminiowej tubie.
i już zaczęła kuszenie

to fakt.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 19:29   #2427
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Poszukuję naturalnej kredki do oczu w kolorze khaki. Macie jakieś typy?

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
i już zaczęła kuszenie
Aż się boję jak Ty zaczniesz kusić. Przez chwilę był spokój.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 21:46   #2428
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ubywają mi mydełka. Już tylko 4 mi zostały, więc szykuję się powolutku do zakupów nowych, nieznanych mi mydełek
Wow Mi też 4 ... z tym, że kartony Ale miałam znowu długą przerwę i niedawno wróciłam do mydeł


A Mydłostacja ma teraz do piątku -10% rabatu z hasłem "patrycjakubiak".

Przyszły mi dziś próbki 4 dezodorantów Pony i jestem w mega szoku, że do tak małego zamówienia dostałam ręcznie napisany list

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mydłostacja będzie w weekend w hotelu forum od 11:00-19:00.

Jest nisza i to spora, ja lubiłam krem do biustu Phenome, ale to takie lekkie serum bardziej, ale dawał rezultaty, dobrze nawilżał tak aloesowo, wygładzał i napinał skórę. Dokładnie ten: Klik, tyle że miałam go jeszcze, jak był w aluminiowej tubie.
Na stronie mają rozpiskę, gdzie będą http://mydlostacja.pl/gdzie-nas-spotkasz/
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2017-06-01 o 20:54
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 22:10   #2429
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Pochwalę się, że zamówiłam naturalny filtr SPF30 Goddess Garden, face the day. Jaki to ma piękny skład mam nadzieje, ze szybko dojdzie 😍
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 08:03   #2430
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

W sklepie https://biolinea.pl/
15% zniżki na wszystko z kodem rabatowym: lovemylife

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Aż się boję jak Ty zaczniesz kusić. Przez chwilę był spokój.
przymierzam się do tego
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.