W co się ubrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 09:41   #1
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Cool

W co się ubrać?


Odwieczny problem każdej kobiety pt.:"nie mam się w co ubrać" dziś u mnie wzrósł kilkukrotnie
Sprawa wygląda tak.. nie mam pojęcia w co ubrać się na spotkanie/małą imprezę w restauracji w gronie jej pracowników i ich znajomych (impreza zamknięta, sami młodzi ludzie) tak żeby się nie wystroić nadmiernie żeby ludzie nie doznali szoku, ale też nie iść w jeansach bo jakoś chyba nie całkiem pasują na taką okoliczność a może pasują? no bladego pojęcia nie mam no i kwestia butów czy wystarczą kozaki czy dla bezpieczeństwa jeszcze lepiej zabrać coś do przebrania? zaprasza mnie znajomy, a od faceta ciężko dowiedzieć się co pasuje, jedyna odpowiedź to "ładnie" , proszę wszystkie pomysłowe głowy o pomoc
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 12:50   #2
NataliaZBruklinu
Rozeznanie
 
Avatar NataliaZBruklinu
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 653
Dot.: W co się ubrać?

Założyłabym dzianinową sukienkę. Do tego kozaki albo półbuty na obcasie. Wszystko zależy też od tego jak się ubierasz na codzień i czy nie będziesz czuła się w tym czy innym stroju przebrana a nie ubrana.
__________________
"Ludzi można podzielić na dwa rodzaje -
tych, którzy są wytworem świata, w którym żyją,
i tych którzy są wytworem samych siebie,
którzy choć świata nie zmienili, nie dali się zmienić światu.
Oni chodzą po świecie a nie świat po nich."
/E. Stachura/

NataliaZBruklinu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 10:21   #3
nagiko
Raczkowanie
 
Avatar nagiko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: W co się ubrać?

możesz zacząć od butów jakie masz i w jakich dobrze się czujesz. kozaki jeżeli są fajne to super będą wyglądać czy ze spódnicą czy z sukienką, jakieś proste - bez cekinów, bez koronek itd...
jeżeli chodzi o jeansy to zawsze fajnie i świeżo wyglądają z białą prostą koszulą, prostą jak męską. do tego fajny pierścionek albo zegarek, fryzura i makijaż i jesteś ubrana. prosto, szykownie i bez efektu przebrania
__________________
Niech Kolor mnie UBIERA! http://stylishlook.pl/blog/
nagiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 12:29   #4
LisaYoung
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 21
Dot.: W co się ubrać?

A ja lubię proste i łatwe do skomponowania stylizacje i ciepłe oczywiście np tu znalazłam artykuł o zimowym stylu dwóch nnanych blogerek Chiary Ferragni i Pauli Echevarria http://wonderfulword0.blogspot.com.e...-bloggers.html proste do skopiowania i modne tak jak lubię
LisaYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.