Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-21, 10:50   #511
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
(...)
To samo mam wrażenie w drugą stronę, Anita nie patrzyła na wyglad to fakt-ale ciekawe co by wyszło jakby dostała 30-latka mieszkajacego w akademiku... Nic
Patrzeć musiała również na wygląd. Jakby jej się facet kompletnie nie spodobał, to na pewno nie umartwiałaby się "dla ojczyzny". Po prostu facet jej się w miarę spodobał na "dzień dobry" (w sensie, że jej nie był "oj fuj"), a potem coraz bardziej wraz z rozwojem znajomości.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 10:52   #512
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Przejrzałam instagram Przemka...
On nadal chodzi w tych śpiochach jednorożca.
Mentalność gimnazjalisty. Jakby nie wyglądał, ten człowiek przez swoje zachowanie nie nadaje się do małżeństwa i poważnego życia.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 10:55   #513
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Patrzeć musiała również na wygląd. Jakby jej się facet kompletnie nie spodobał, to na pewno nie umartwiałaby się "dla ojczyzny". Po prostu facet jej się w miarę spodobał na "dzień dobry" (w sensie, że jej nie był "oj fuj"), a potem coraz bardziej wraz z rozwojem znajomości.
Ale ona to akurat mówiła (no chyba że już mi sie miesza o to była inna ) ze stara sie nie oceniac po wygladzie, tylko najpierw poznać. No nie oszukujmy sie Adrian na tym slubie nie wygladał jakos super... Teraz moze troche lpiej bo schudł., ale na ślubie pan z brzusiem... Pisałam nawet ze w zyciu bym mu nie dała 30 lat tylko wiecej...
I pamiętam te komentarze wszedzie na portalach ze mało atrakcyjny łysiejacy gosciu ma wymagania z kosmosu do wygladu dziewczyny, teraz jest cudowny bo zaakceptował wyglad Anitki-chwała mu za to A kolegów jego pamietacie jak sie martwili co to bedzie jak okaze sie że brzydka?
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 10:58   #514
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Za to instagram Agnieszki z poprzedniej edycji wypelnia jej nowy pupilek - motyl
wczoraj przeglądałam i przez chwilę zastanawiałam się czy coś wypiłam i mi się wydaje czy ona takie bzdury wypisuje

btw nie wiedziałam że Marcin zajmuje się organizacją ślubów widziałam komentarz u Anity lub Adriana że już wie kto się zajmie bukietem na ich ślub
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 11:07   #515
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ale ona to akurat mówiła (no chyba że już mi sie miesza o to była inna ) ze stara sie nie oceniac po wygladzie, tylko najpierw poznać. No nie oszukujmy sie Adrian na tym slubie nie wygladał jakos super... Teraz moze troche lpiej bo schudł., ale na ślubie pan z brzusiem... Pisałam nawet ze w zyciu bym mu nie dała 30 lat tylko wiecej...
I pamiętam te komentarze wszedzie na portalach ze mało atrakcyjny łysiejacy gosciu ma wymagania z kosmosu do wygladu dziewczyny, teraz jest cudowny bo zaakceptował wyglad Anitki-chwała mu za to A kolegów jego pamietacie jak sie martwili co to bedzie jak okaze sie że brzydka?
"Starać się nie oceniać po wyglądzie" to co innego, niż "kompletnie mi wisi jak on będzie wyglądał, czy ma zgniłe zęby i brzuch do kolan". Więc serio nie piszmy tu bajek, że Anita nie patrzyła na wygląd, bo każdy jakoś patrzy - w jakimś stopniu, niekoniecznie świadomie. Jak np. widzimy panią, z brzydkimi doczepami i wystającymi ze spodni stringami i makijażem przerysowanym do granic, to choćbyśmy się nie wiem jak starali "nie oceniać po wyglądzie" raczej nie uznamy, że to profesor Uniwersytetu Śląskiego, tylko... hmm, lekka patolka? Adrian musiał jej się w jakimś stopniu spodobać Anicie jako facet - bo schudnąć zawsze można, ale jeżeli dla kogoś np. duży nos, czy coś tam innego jest nie do przejścia, to no nie da się. Poza tym "starać się" = niekoniecznie to wychodzi. Pewne reakcje są niezależne od naszej świadomości.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
wczoraj przeglądałam i przez chwilę zastanawiałam się czy coś wypiłam i mi się wydaje czy ona takie bzdury wypisuje
(...)
Rzućcie proszę linkiem.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-11-21 o 11:06
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 11:07   #516
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
"Starać się nie oceniać po wyglądzie" to co innego, niż "kompletnie mi wisi jak on będzie wyglądał, czy ma zgniłe zęby i brzuch do kolan". Więc serio nie piszmy tu bajek, że Anita nie patrzyła na wygląd, bo każdy jakoś patrzy - w jakimś stopniu, niekoniecznie świadomie. Jak np. widzimy panią, z brzydkimi doczepami i wystającymi ze spodni stringami i makijażem przerysowanym do granic, to choćbyśmy się nie wiem jak starali "nie oceniać po wyglądzie" raczej nie uznamy, że to profesor Uniwersytetu Śląskiego, tylko... hmm, lekka patolka? Adrian musiał jej się w jakimś stopniu spodobać Anicie jako facet - bo schudnąć zawsze można, ale jeżeli dla kogoś np. duży nos, czy coś tam innego jest nie do przejścia, to no nie da się. Poza tym "starać się" = niekoniecznie to wychodzi. Pewne reakcje są niezależne od naszej świadomości.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------



Rzućcie proszę linkiem.
Pulina płakała ze Krzysiek zupełnie nie w jej typie.. I co ?
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 11:28   #517
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
"Starać się nie oceniać po wyglądzie" to co innego, niż "kompletnie mi wisi jak on będzie wyglądał, czy ma zgniłe zęby i brzuch do kolan". Więc serio nie piszmy tu bajek, że Anita nie patrzyła na wygląd, bo każdy jakoś patrzy - w jakimś stopniu, niekoniecznie świadomie. Jak np. widzimy panią, z brzydkimi doczepami i wystającymi ze spodni stringami i makijażem przerysowanym do granic, to choćbyśmy się nie wiem jak starali "nie oceniać po wyglądzie" raczej nie uznamy, że to profesor Uniwersytetu Śląskiego, tylko... hmm, lekka patolka? Adrian musiał jej się w jakimś stopniu spodobać Anicie jako facet - bo schudnąć zawsze można, ale jeżeli dla kogoś np. duży nos, czy coś tam innego jest nie do przejścia, to no nie da się. Poza tym "starać się" = niekoniecznie to wychodzi. Pewne reakcje są niezależne od naszej świadomości.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------



Rzućcie proszę linkiem.
https://instagram.com/aga_antosik?ut...d=f9n5oqe7wyar



Nie widzę w tym nic niesamowitego że 30-letni facet nie był w poważnym związku. Chciał się wyszumieć, potem może mu nie wychodziło i tyle. Znam takich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.


Edytowane przez smerfetk_a
Czas edycji: 2018-11-21 o 11:49
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-21, 11:37   #518
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja tam bym Nie chciała być pierwsza dziewczyna swojego męża. Jestem druga i idealnie, tak nawiasem mówiąc jesteśmy ze sobą prawie 9 lat (5 po slubie) i nigdy nie słyszałam żadnego porównania do jego eks. Mało tego, on nawet nic o niej nie mówi, wiem tylko że miał taka i że był z nią długo. I czasem ja obczajam na fejsie , fajna laska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 12:01   #519
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ja tam bym Nie chciała być pierwsza dziewczyna swojego męża. Jestem druga i idealnie, tak nawiasem mówiąc jesteśmy ze sobą prawie 9 lat (5 po slubie) i nigdy nie słyszałam żadnego porównania do jego eks. Mało tego, on nawet nic o niej nie mówi, wiem tylko że miał taka i że był z nią długo. I czasem ja obczajam na fejsie , fajna laska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dlaczego?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 12:15   #520
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

W ogóle nie rozumiem co to za jakieś chore uogólnianie. Facet nie jest ok, bo nie był w poważnym związku. Poważny - można to różnie rozumieć, bo dla mnie poważny to z planami na przyszłość.
Czasami tak wyjdzie, że związek trwa kilka miesięcy i to nie jest niczyja wina. A po prostu, nie wyszło.
Serio? Aż tak patrzcie na to? Liczy się tu i teraz, jak ktoś nas traktuje, a nie to, kto miał, czy nie miał w przeszłości partnerki.
Miałam kilku facetów w swoim życiu, dla jednego byłam pierwszą i co z tego? Nic. To wszystko zależy od człowieka.
A Adrian widać, że naprawdę się zaangażował. I tak właśnie powinien się zachowywać ktoś, komu zależy, kto chce zdobyć kobietę.
Mamy po drugiej stronie zachowanie Maćka i Przemka - jak nie należy się zachowywać wobec kobiet.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 12:31   #521
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Przejrzałam insta Przemka... On chyba na siłę stara się pokazać wszystkim jaki jest super hiper zabawny, rozchwytywany przez kobiety itp. Mnóstwo zdjęć z jakimiś przypadkowymi laskami, na co drugim zdjęciu japa rozdziawiona... Żenujące
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-21, 12:59   #522
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86149598]Zobaczone.
Mozna komentowac

Maciek to mnie rozbawił tym tekstem "zyjmy na kocia łape" jak wolny zwiazek. To co on planował szukac innej ale Agate miec do łóżka czy co?

Coś czuje, ze faktycznie Przemuś robi problemy z rozwodem Wyglada na takiego msciwego

Ale dobrze zagrał z tym, ze on powiedział ok chociaz nie chciał. Wiec ona tez tak powinna zrobic. Skoro mu wypomina
Chociaz wiecie ja jestem za szczeroscia i nie robic nic co ktos oczekuje jesli ja jednak uwazam inaczej.


Zakochani to bylo juz wiadomo. Jako jedyni mieli najwiecej czasu w programie[/QUOTE]
Maciej wprost powiedział, że chciałby bez zobowiązań i to było okropne, bo sugerowało to o czym piszesz, nawet jeśli jego intencja była inna Ale widać po tym miesiącu jak im zależało na sobie. Dobrze, że tak się stało

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ale ona to akurat mówiła (no chyba że już mi sie miesza o to była inna ) ze stara sie nie oceniac po wygladzie, tylko najpierw poznać. No nie oszukujmy sie Adrian na tym slubie nie wygladał jakos super... Teraz moze troche lpiej bo schudł., ale na ślubie pan z brzusiem... Pisałam nawet ze w zyciu bym mu nie dała 30 lat tylko wiecej...
I pamiętam te komentarze wszedzie na portalach ze mało atrakcyjny łysiejacy gosciu ma wymagania z kosmosu do wygladu dziewczyny, teraz jest cudowny bo zaakceptował wyglad Anitki-chwała mu za to A kolegów jego pamietacie jak sie martwili co to bedzie jak okaze sie że brzydka?
Ekstra, tylko na tym forum też wychodzi podwójny standard: Adrian z wymaganiami, koledzy przestraszeni czy będzie wystarczająco ładna - bee, najlepiej jakby powiedział, że wygląd mu obojętny.

Martyna z wymaganiami, koleżanki liczące na przystojnego bruneta - cacy, jaka ta stacja okropna, że jej nie dali tego kogo chciała.

Problemem jest to, że Martyna dostała kogoś kto ją odrzucał, a nie to, że Adrian dostał pasującą mu kobietę, która go zaakceptowała
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 12:59   #523
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Pulina płakała ze Krzysiek zupełnie nie w jej typie.. I co ?
Przypadek Pauliny i Krzyśka, którzy zachowują się miejscami jak włoskie małżeństwo i już ileś tam rozstań, dramatów itp. to nie wiem czy godny przytaczania. A sama Paulina chyba nie do końca wiedziała czego w życiu chce. Poza tym "nie w moim typie", a "totalnie mi się nie podoba, fuj, nie mogę" to nadal nie to samo. Facet może być "nie w moim typie" a cholernie mnie pociągać seksualnie, chociaż np. gdybym miała go opisać, to "nos nie taki, nogi nie takie...". Więc nadal: nie podtrzymujmy może tu mitu, że facet to się kobiecie nie musi podobać, bo to nie jest prawda (pomijam oczywiście panie pt. jestem z nim "dla kasy", "z rozsądku"). Podobanie się (fizyczne) ma wiele imion.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-11-21 o 13:02
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 12:59   #524
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Pulina płakała ze Krzysiek zupełnie nie w jej typie.. I co ?
Nie powiedziała, że nie w jej typie, tylko, że solarka.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 13:02   #525
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
(...)
Problemem jest to, że Martyna dostała kogoś kto ją odrzucał, a nie to, że Adrian dostał pasującą mu kobietę, która go zaakceptowała
O to to.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 13:06   #526
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
dlaczego?
Bo w najlepsze ma się mit o tym, że facet to ma być samiec alfa i im więcej nazaliczał tym większy szacun na dzielni. Większość koleżanek takie same kryteria prezentowała. Ja mam zupełnie odwrotne podejście, więc poza nielicznymi osobami każda miała bekę do rozpuku, że mam szukać w podstawówce, bo nawet w gimku to już każdy doświadczony Na szczęście ludzie są różni i mają różne wartości i każdy może dopasować się według swoich preferencji

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przypadek Pauliny i Krzyśka, którzy zachowują się miejscami jak włoskie małżeństwo i już ileś tam rozstań, dramatów itp. to nie wiem czy godny przytaczania. A sama Paulina chyba nie do końca wiedziała czego w życiu chce. Poza tym "nie w moim typie", a "totalnie mi się nie podoba, fuj, nie mogę" to nadal nie to samo. Facet może być "nie w moim typie" a cholernie mnie pociągać seksualnie, chociaż np. gdybym miała go opisać, to "nos nie taki, nogi nie takie...". Więc nadal: nie podtrzymujmy może tu mitu, że facet to się kobiecie nie musi podobać, bo to nie jest prawda (pomijam oczywiście panie pt. jestem z nim "dla kasy", "z rozsądku"). Podobanie się (fizyczne) ma wiele imion.
Rozstanie mieli chyba tylko jedno, w dodatku w dzisiejszym świecie fajsów, instagramów itp, z których niestety nadmiernie swego czasu korzystali, błaha sprawa może rozrosnąć się do apokalipsy. Trzeba mieć dystans do tego wszystkiego Zresztą w takim sztucznie stworzonym związku 1 poważniejszy/mniej poważny kryzys to nic strasznego. W zwyczajnych związkach też tak bywa, tylko cały Internet o tym nie huczy
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 14:01   #527
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

https://www.instagram.com/p/Biovmrxn...on_share_sheet

A to widziały? I ten podpis. Ja mam wrazenie, ze to o Martynie

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Przeciez zero powaznych związków nie oznacza, ze ktos jest prawiczkiem czy dziewicą...
To oznacza tyle co wszystko i nic. Moze miał wiele przygodnych kobiet. I nie myslal o nich jako przyszłe żony. A moze oznaczac, ze nie miał wcale kobiet.

Tak samo jak powazny zwiazek oznaczac moze zupelnie co innego.
Dla jednych juz jest cos powaznego bo byl seks a dla drugiego jak beda planowac mieszkac wspolne, a dla trzeciego dopiero plany slubne oznaczaja powazny zwiazek.
Staz tez nie musi od razu sugerować, ze cos jest na powaznie :P
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 14:50   #528
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86150574]https://www.instagram.com/p/Biovmrxn...on_share_sheet

A to widziały? I ten podpis. Ja mam wrazenie, ze to o Martynie

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Przeciez zero powaznych związków nie oznacza, ze ktos jest prawiczkiem czy dziewicą...
To oznacza tyle co wszystko i nic. Moze miał wiele przygodnych kobiet. I nie myslal o nich jako przyszłe żony. A moze oznaczac, ze nie miał wcale kobiet.

Tak samo jak powazny zwiazek oznaczac moze zupelnie co innego.
Dla jednych juz jest cos powaznego bo byl seks a dla drugiego jak beda planowac mieszkac wspolne, a dla trzeciego dopiero plany slubne oznaczaja powazny zwiazek.
Staz tez nie musi od razu sugerować, ze cos jest na powaznie :P[/QUOTE]
No dokładnie. W tym wszystkim najważniejsza jest dojrzałość psychiczna człowieka - ktoś może być dojrzały, a nie być nigdy w związku i na odwrót - niby się wyszumiał, a jednak to wraca i korci do obcych kobiet
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 15:21   #529
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86150574]https://www.instagram.com/p/Biovmrxn...on_share_sheet

A to widziały? I ten podpis. Ja mam wrazenie, ze to o Martynie
[/QUOTE]


O Boże xD Na początku było mi tego Przemka nawet trochę szkoda, ale ta dziecinada, którą cały czas odstawia pokazuje jakim jest człowiekiem i nawet jego fakultety mu nie pomogą :P
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-21, 15:21   #530
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja juz chyba rozumiem ta wielką radośc rodziców Przemka że sie zeni, mieli chyba nadzieje ze w końcu spoważnieje i sie ustabilizuje...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 15:29   #531
sh3girl
Raczkowanie
 
Avatar sh3girl
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 37
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Wiadomo, Adrian jest bardziej atrakcyjny (myślę że dla większości) niż Przemek.

Ale cała różnica polega na PODEJŚCIU do eksperymentu Anity i Martyny.
sh3girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 15:42   #532
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sh3girl Pokaż wiadomość
Wiadomo, Adrian jest bardziej atrakcyjny (myślę że dla większości) niż Przemek.

Ale cała różnica polega na PODEJŚCIU do eksperymentu Anity i Martyny.
Dla mnie wszyscy trzej byli mało atrakcyjni fizycznie. Może jedynie Adrian okazał się być otwarty i na tyle mieć jaja, że "wygrał" ten miesiąc i zdobył żonę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 15:43   #533
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
dlaczego?
Nie wiem, po prostu jakoś tak już mam

Przeglądałam insta Przemka.. ile on ma mentalnie lat? 10? Teraz w sieci to i 10-latkowie są chyba powazniejsi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:31   #534
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:31   #535
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

https://www.instagram.com/p/BqajptGn5LH/
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:42   #536
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sh3girl Pokaż wiadomość
Wiadomo, Adrian jest bardziej atrakcyjny (myślę że dla większości) niż Przemek.

Ale cała różnica polega na PODEJŚCIU do eksperymentu Anity i Martyny.
Jeśli chodzi o całokształt, to tak, ale jeśli tylko wygląd, to absolutnie nie. Przemek nieźle wyglądał w ostatnim odcinku gdy rozmawiali z "ekspertami".



Szkoda mi Martyny, że tak na nią eksperci naskoczyli. Gdyby mi chłop odstawił taką akcję z jednorożcem, a niedługo potem ze swoją byłą, to bym się pożegnała i nie pokazała do samego końca, więc jak dla mnie to i tak jest dzielna, że jakoś przez to przebrnęła i na koniec nawet go polubiła.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:50   #537
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Zgłoś sie do edycji i zrób foty ankiety


Przemek na insta tez ma foty gdzie jest fajnie ubrany a dla zony to jak lump.
A ten strój z „miesiąc po” to tragedia brakowało mi tam sandałów ze skarpetami

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2018-11-21 o 20:46
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:52   #538
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86151409]Zgłoś sie do edycji i zrób foty ankiety


Przemek na fb tez ma foty gdzie jest fajnie ubrany a dla zony to jak lump.
[/QUOTE]

Raczej jest to zakazne, tak samo jak umową która sie podpisuje-inaczej dawno byłoby to dostępne Nie napiszę dzięki komu
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 17:12   #539
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Krążyły plotki, że jeśli się podejmie się decyzję o rozwodzie w ostatnim odcinku, to koszty pokrywa stacja, a jeśli już po zakończeniu nagrań, to rozwód za własne pieniądze. Jeśli to prawda, to wcale nie dziwi mnie rozwiązanie, z jakim wyszedł Maciek - widział małe szanse na przetrwanie tego związku, wolał się bezboleśnie wycofać i zacząć całkowicie od nowa. Oczywiście wygląda to jak wygląda i nie dziwię się Agacie, że honor nie pozwolił jej by pójść na taki układ. Ale Maćkowi również nie dziwię się w najmniejszym stopniu.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 17:19   #540
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.