Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-06, 20:11   #151
malutka20123
Recenzentka Miesiąca - Marzec 2020
 
Avatar malutka20123
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 19
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Sciereczki Vileda wchłaniają ciecze, pozostawiając powierzchnie suche, dobrze czyszczą i nadają się niemal do wszystkiego. Polubiłam je tak za ich uniwerslaność i to , że są wytrzymałe i nie muszę co chwila kupować nowych.

Edytowane przez malutka20123
Czas edycji: 2015-11-10 o 09:16 Powód: reklama
malutka20123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 07:01   #152
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Coś czuję, że ten wątek zejdzie na spam jak kapsułkowy
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 07:42   #153
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Coś czuję, że ten wątek zejdzie na spam jak kapsułkowy
Również odnoszę takie wrażenie
Fajnie, że dziewczyny testują nowe produkty jednak osobiście dla mnie to kolejne ściereczki z mikrofibry, nie różniące się niczym szczególnym od pozostałych (produkt zakupiłam sama, dla własnych potrzeb nie biorę udziału w żadnej kampanii).

Zastanawiam się nad zakupem suszarki do prania z Viledy - przy pierwszym kontakcie wrażenie pozytywne, solidnie wykonana, druty grubsze nie powinny uginać się pod cięższym praniem. Któraś z Was ma i stosuje? Jak przy dłuższym użytkowaniu?
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 22:06   #154
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Przede wszystkim nie kojarzę, żeby wizaż prowadził akcję testowania ścierek czy mopów.
Te peany są tak słabe, że szok. Wydaje mi się, że sama vileda strzela sobie w stopę, bo czytając milion sposobów na jedną szmatkę, zadaję sobie pytanie jakim szajsem muszą być te produkty, że wymagają takiej słabych lotów reklamy. Serio uważam viledę za dobrą markę, ale takie spamowanie i grubymi nićmi szyte reklamy odrzucają mnie na odległość i kojarzą z firmą - krzak, a nie z profesjonalistami.
Sorry, ale drodzy dystrybutorzy viledy obrzydzacie mi tę firmę.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem suszarki do prania z Viledy - przy pierwszym kontakcie wrażenie pozytywne, solidnie wykonana, druty grubsze nie powinny uginać się pod cięższym praniem. Któraś z Was ma i stosuje? Jak przy dłuższym użytkowaniu?
Też mnie kusi ta suszarka. Potrzebuję nowej, a vileda jest akurat w biedronce. Tylko nie mam jej jak przewieźć w tej chwili
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 23:47   #155
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nie kojarzę, żeby wizaż prowadził akcję testowania ścierek czy mopów.
Te peany są tak słabe, że szok. Wydaje mi się, że sama vileda strzela sobie w stopę, bo czytając milion sposobów na jedną szmatkę, zadaję sobie pytanie jakim szajsem muszą być te produkty, że wymagają takiej słabych lotów reklamy. Serio uważam viledę za dobrą markę, ale takie spamowanie i grubymi nićmi szyte reklamy odrzucają mnie na odległość i kojarzą z firmą - krzak, a nie z profesjonalistami.
Sorry, ale drodzy dystrybutorzy viledy obrzydzacie mi tę firmę.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------


Też mnie kusi ta suszarka. Potrzebuję nowej, a vileda jest akurat w biedronce. Tylko nie mam jej jak przewieźć w tej chwili
Nie wizaż prowadzi akcje testowania ściereczek Viledy (a także kapsułek Vizir go) a serwis s t r e e t c o m Uczestniczki akcji aby zebrać większą ilość gwiazdek, punktów muszą dodawać opinie/recenzje z testowania na różne portale a później dodaj link na portalu gdzie zostały ambasadorkami produktu

Suszarki z Viledy są w Biedronce? Czasem warto napisać na forum, cenne informacje można zdobyć jutro koniecznie muszę odwiedzić Biedronkę
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.


Edytowane przez anka1897
Czas edycji: 2015-11-09 o 23:49
anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 21:16   #156
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Nie wizaż prowadzi akcje testowania ściereczek Viledy (a także kapsułek Vizir go) a serwis s t r e e t c o m
I wszystko jasne Tym lepiej, że trochę pociachałam te peany ku czci poczciwej ścierki
Suszarki widziałam pod koniec zeszłego tygodnia, ale gazetka chyba jeszcze obowiązuje.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 00:26   #157
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Ja też musiałabym kupić nową suszarkę i też kusi mnie biedronkowa vileda. No i bardzo kusi mnie virobi (też w biedrze) ale obawiam się że przy moim dwulatku długo nie pociągnie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 08:54   #158
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

W mojej Biedrze już nie było suszarek Susanna czytałaś opinie o virobi? Zastanawia mnie czy dobrze sprząta w rogach, przy listwach gdzie kurzu zbiera się dużo.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 15:30   #159
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
W mojej Biedrze już nie było suszarek Susanna czytałaś opinie o virobi? Zastanawia mnie czy dobrze sprząta w rogach, przy listwach gdzie kurzu zbiera się dużo.
Czytałam i mam wrażenie, że większość to jakiś sponsoring ale strasznie mnie kusi.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 18:36   #160
Silvianaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Nie wizaż prowadzi akcje testowania ściereczek Viledy (a także kapsułek Vizir go) a serwis s t r e e t c o m Uczestniczki akcji aby zebrać większą ilość gwiazdek, punktów muszą dodawać opinie/recenzje z testowania na różne portale a później dodaj link na portalu gdzie zostały ambasadorkami produktu

Suszarki z Viledy są w Biedronce? Czasem warto napisać na forum, cenne informacje można zdobyć jutro koniecznie muszę odwiedzić Biedronkę
Po pierwsze: nie wszyscy piszący o produktach viledy muszą to robić bo są z tego rozliczani,a nawet jeśli to co nam do tego? Wolność słowa Liczy się w końcu opinia, może komuś się przyda
Silvianaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:37   #161
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------


Też mnie kusi ta suszarka. Potrzebuję nowej, a vileda jest akurat w biedronce. Tylko nie mam jej jak przewieźć w tej chwili

ja kupiłam suszarkę w biedronce, ale niestety jeszcze nie korzystałam, o remont trwa.
Ale na pierwszy rzut oka wygląda fajnie, stabilnie. Jest chyba trochę węższa od standardowych bo ma 9 "sznurków" na pranie, a mojej mamy ma 10. Ale ja potrzebuję na balkon więc powinna być ok.

A produkt Viledy to mam jeszcze deskę do prasowania i polecam tą niebieską z gniazdkiem. Niestety gniazdko po 4 latach się zepsuło i nie da się włożyć wtyczki, ale mimo to i tak polecam
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 07:04   #162
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Zostało wykazane, że jak ktoś dostaje produkt do testów za darmo jest bardziej skłonny wystawić dobrą opinię niż jakby miał go sam kupić. Dlatego takie opinie nie są do końca wiarygodne.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 22:12   #163
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Silvianaa Pokaż wiadomość
Po pierwsze: nie wszyscy piszący o produktach viledy muszą to robić bo są z tego rozliczani,a nawet jeśli to co nam do tego? Wolność słowa Liczy się w końcu opinia, może komuś się przyda
Granice wolności słowa na forum określa regulamin, a ten stanowi wyraźnie, że reklama, nawet szeptana ma być oznaczona i opłacona (bywają podfora tematyczne sponsorowane przez konkretne firmy i marki). Dla spamu, szeptanki i innych marketingowych cudów nie ma miejsca na forum.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 11:00   #164
dorotheum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Witam !
Potwierdzam wielozadaniowość ściereczki xxx. Używam jej od kilku tygodni. Najbardziej jestem zadowolola z tego,że nie pozostawia smug na sprzętach i urządzeniach ze stali. Efekt gładkiej ,lśniącej powierzchni dzięki niej ościąga się szybko, bez wysiłku i używania detergentów(ważne zwłaszcza w kuchni).Szczerze polecam. Można ją łatwo wyprać w pralce lub odświeżyć w zmywarce.Moja ulubiona ściereczka.Trudno będzie dla niej wymyślić konkurencję.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-11-23 o 20:43 Powód: reklama
dorotheum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 14:34   #165
Anieg
Przyczajenie
 
Avatar Anieg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 15
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Również odnoszę takie wrażenie
Fajnie, że dziewczyny testują nowe produkty jednak osobiście dla mnie to kolejne ściereczki z mikrofibry, nie różniące się niczym szczególnym od pozostałych (produkt zakupiłam sama, dla własnych potrzeb nie biorę udziału w żadnej kampanii).

Zastanawiam się nad zakupem suszarki do prania z Viledy - przy pierwszym kontakcie wrażenie pozytywne, solidnie wykonana, druty grubsze nie powinny uginać się pod cięższym praniem. Któraś z Was ma i stosuje? Jak przy dłuższym użytkowaniu?
A ja się z Tobą nie zgodzę. Może to i mikrofibra-ale nijak się ma do 99% dostępnych ściereczek z tego materiału. Ma naprawdę świetne właściwości, i jestem w stanie zrozumieć zachwyty dziewczyn testujących ją. A że piszą o tym na Wizażu-choć nie muszą, to może świadczyć że to naprawdę produkt, który warto reklamować i zachwalać! Poza tym, nie wiem jak Ty, ale np ja nie ma w zwyczaju zachwalać czegoś, co nie jest tego warte-niezależnie w ramach jakiej akcji to dostałam. Sama liczę na rzetelne opinie, i tylko takie wystawiam. A skoro odzew jest aż tak pozytywny-to może warto sprawdzić czy coś w tym jest...
__________________
Nie mogę przejmować się tym, co mówią inni, bo innych jest dużo,
i każdy mówi co innego...
Anieg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 16:06   #166
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Anieg Pokaż wiadomość
A ja się z Tobą nie zgodzę. Może to i mikrofibra-ale nijak się ma do 99% dostępnych ściereczek z tego materiału. Ma naprawdę świetne właściwości, i jestem w stanie zrozumieć zachwyty dziewczyn testujących ją. A że piszą o tym na Wizażu-choć nie muszą, to może świadczyć że to naprawdę produkt, który warto reklamować i zachwalać! Poza tym, nie wiem jak Ty, ale np ja nie ma w zwyczaju zachwalać czegoś, co nie jest tego warte-niezależnie w ramach jakiej akcji to dostałam. Sama liczę na rzetelne opinie, i tylko takie wystawiam. A skoro odzew jest aż tak pozytywny-to może warto sprawdzić czy coś w tym jest...
Widzisz tylko ja sprawdziłam sama ile warte są te opinie i dla mnie ta ściereczka nie różni się niczym od pozostałych dostępnych na rynku.
Dziwne dla mnie było, że opinie pojawiły się dopiero wtedy gdy ruszyła kampania testowania na jednym z serwisów, mimo że ściereczki dostępne są już od dłuższego czasu w sprzedaży.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 00:28   #167
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Dziewczyny ma któraś styczność z bezprzewodową szczotką akumulatorową silver crest z Lidla (od 23 w ofercie)?? Kosztuje coś 120 zł i się zastanawiam czy warto na nią tyle wydać.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 06:45   #168
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Ja odradzam szczotki akumulatorowe. Miałam taką z Viledy i miała za małą moc aby dobrze odkurzyć, mimo braku dywanów i za krótki czas pracy na ogarnięcie całego (małego) mieszkania. Z czasem akumulator jest też coraz słabszy - słabiej ciągnie i krócej pracuje po naładowaniu. Już wolę ten nieszczęsny kabel chociaż to też upierdliwe.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 07:21   #169
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś styczność z bezprzewodową szczotką akumulatorową silver crest z Lidla (od 23 w ofercie)?? Kosztuje coś 120 zł i się zastanawiam czy warto na nią tyle wydać.
Zależy od potrzeb. Jeśli masz w domu dywany to ich nie sprzątniesz za pomocą szczotki. Z wykładzinami i panelami/płytkami radzi sobie dobrze.
przed zakupem warto sprawdzić jakie akumulatory posiada - standardową wielkość czy inną. Jeśli te pierwsze to można wymienić na zwykłe baterie paluszki.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ja odradzam szczotki akumulatorowe. Miałam taką z Viledy i miała za małą moc aby dobrze odkurzyć, mimo braku dywanów i za krótki czas pracy na ogarnięcie całego (małego) mieszkania. Z czasem akumulator jest też coraz słabszy - słabiej ciągnie i krócej pracuje po naładowaniu. Już wolę ten nieszczęsny kabel chociaż to też upierdliwe.
Jaki czas pracy miała szczotka z Viledy?
Z Lidlowską nie powinno być problemu bo czas pracy to 50 minut.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 09:46   #170
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Moja miała czas pracy 20 minut ale pod koniec żywota już po 10 ledwo zipała.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 23:50   #171
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Mam w domu odkurzacz bezprzewodowy z Zelmera i jestem z niego bardzo zadowolona. Co prawda raz w tygodniu mąż odkurza zwyczajnym odkurzaczem a tak co zasuwam tym zelmerem bezprzewodowym. O szczotce Silver crest myślałam aby zakupić do mojej przyszłej pracowni krawieckiej bo wiadomo że ścinków i kurzu jest dużo przy krojeniu tkanin ale nie chcę wydawać 120 zł w błotko.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 17:58   #172
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

kurcze przejrzalam caly watek i nie wiem
chce kupic mop z viledy i nie wiem czy plaski taki https://www.sklep.vileda.pl/produkt/zestaw_ultramax.php czy lepiej okragly obrotowy https://www.sklep.vileda.pl/produkt/..._and_clean.php ?
czy jeszcze sa jakies inne? chce najwygodniejszy i zeby mozna bylo prac koncowke
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:23   #173
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
kurcze przejrzalam caly watek i nie wiem
chce kupic mop z viledy i nie wiem czy plaski taki https://www.sklep.vileda.pl/produkt/zestaw_ultramax.php czy lepiej okragly obrotowy https://www.sklep.vileda.pl/produkt/..._and_clean.php ?
czy jeszcze sa jakies inne? chce najwygodniejszy i zeby mozna bylo prac koncowke
Obecnie korzystam z płaskiego mopa Viledy https://www.sklep.vileda.pl/produkt/...g_ultramat.php Nie jestem z niego do końca zadowolona, źle się sprawdza czy ścieraniu w kątach. Kurz osadza się na brzegach ściereczki i zostaje na podłodze. Wkład można prać w pralce )chyba każdy z Viledy ale mogę się mylić). Ogólnie zamysł z obrotowym mopem którego nie trzeba wyciskać jest bardzo fajny i nie sprawia trudności. Mechanizm nie zacina się, nie trzeba bardzo mocno odwirowywać aby wkład był tylko lekko wilgotny.
Obecnie chcę sprzedać swojego i kupić obrotowego z twojego linku. Słyszałam że lepiej się sprawdza przy myciu w kątach oraz do sprzątaniu przy posiadaniu czworonogów.

Wybierając mopa zwróć jeszcze uwagę na wielkość wiadra, te obrotowe są dość spore. Zajmują przez to sporo miejsca.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 16:09   #174
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Ja też miałam płaskiego i nie byłam z niego zadowolona - straszne smugi zostawiał. Oddałam bratu do sprzątania w jego firmie.
Potem zaryzykowałam i kupiłam obrotowego z Viledy - jest super! Do tego drugą końcówkę i piorę na zmianę raz jedną a raz drugą
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 22:44   #175
madzix170
Raczkowanie
 
Avatar madzix170
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 59
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Wróciłam od babci która na potęgę kupuje marketowe agd. Szczotka na panelach zbiera grubszy żwir ale już drobny piasek rozrzuca na boki. Sprzątanie dywanów czy wykładzin - przez pierwsze 20 sekund ok później włosy, paprochy, nitki czy sierść pokrywają ten wirujący wałek i można jeździć po dywanie w nieskończoność a efektu nie ma żadnego. Szczotkę trzeba co chwilę czyścić. Moim zdaniem lepiej kupić nawet chiński odkurzacz bo tym to się można zamęczyć.
madzix170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 11:33   #176
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Czaiłam się na mopa z viledy już od dawna (płaski, Ultramax) ale ciągle mi było szkoda kasy. Zauważyłam teraz w marketach różne przeceny, aż w końcu kupiłam na allegro, bo wychodziło i tak najtaniej. Hitem był zestaw z Tesco, który był przeceniony na ok 90 zł, ale cena początkowa wynosiła 130

Dzisiaj dotarł i moje pierwsze wrażenie jest, ze jakieś liche toto Zobaczymy, jak się sprawdza w praktyce.
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 12:51   #177
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
kurcze przejrzalam caly watek i nie wiem
chce kupic mop z viledy i nie wiem czy plaski taki https://www.sklep.vileda.pl/produkt/zestaw_ultramax.php czy lepiej okragly obrotowy https://www.sklep.vileda.pl/produkt/..._and_clean.php ?
czy jeszcze sa jakies inne? chce najwygodniejszy i zeby mozna bylo prac koncowke
Zdecydowałaś się na któryś mop? Jak się sprawdza?

Pozbyłam sie tzn. sprzedałam swój prostokątny i od pół roku jestem bez mopa bo nie wiem na co się zdecydować. Może Wy coś podpowiecie?
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 13:07   #178
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Zdecydowałaś się na któryś mop? Jak się sprawdza?

Pozbyłam sie tzn. sprzedałam swój prostokątny i od pół roku jestem bez mopa bo nie wiem na co się zdecydować. Może Wy coś podpowiecie?
Tak, kupilam ten okrągły jest fantastyczny, mycie podlogi nim a zwykłym mopem to niebo a ziemia nie wiem czemu tak długo zwlekalam z kupnem teraz mycie podlogi to sama przyjemnosc- niby to tylko mop ale robi roznice
Kupiłam zapasowy wkład ale jeszcze nie uzywalam- narazie bez problemu piore w pralce ten jeden co używam
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-13 14:07:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.