Zakupy w sklepach Tchibo. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-19, 09:07   #121
zespol_tchibo
Przyczajenie
 
Avatar zespol_tchibo
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Jest w ofercie jeszcze pojemnik do gotowania na parze w mikrofali? Bo słyszałam dobre opinie
Niestety, w tej chwili pojemniki do gotowania na parze są niedostępne. Zachęcamy jednak do zapisania się do naszego newslettera, by na bieżąco otrzymywać informacje o nowych produktach w naszej ofercie Pozdrawiamy!
zespol_tchibo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 16:41   #122
wroclawgirl
Przyczajenie
 
Avatar wroclawgirl
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Bardzo lubię Tchibo. Kupuję tam sporo, jednak mam straszne problemy z firmą GLS, która jest ich jedynym dostawcą. Oni po prostu zostawiają awizo, rzeczy trafiają do magazynu we Wrocławiu, nikt tego nie przywozi po raz drugi i trzeba to samemu odebrać. Wolałabym, żeby Tchibo miało innego dostawcę. Same rzeczy są dobrej jakości i nie kosztują dużo. W Tchibo mają fajne pomysły na ułatwienie życia w kuchni i w domu
wroclawgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 18:13   #123
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Widze ze watek nieczynny sie zrobil. Nikt juz nic nie kupuje?

Ja jestem klientka od paru lat. Czasami kupie cos stacjonarnie, ale w wiekszosci kupuje online.

Od paru lat mam sciereczki z mikrofazy do mycia twarzy i bardzo je polecam. Wczesniej mialam sciereczke RdL z Rossmanna, ale byla ona duzo bardziej ostra z efektem peelingu i bardzo odtluszczala mi cere. Tchibo sa o delikatniejsze, moge uzywac ich codziennie. Nadal wole najpierw rozpuscic makijaz mleczkiem, ale wlasnie zbieram je tymi sciereczkami. Sama woda moge zmywac cere rano.

Pare ladnych lat temu odkrylam wieszaki te cienkie a´la pluszowe( znow sa), bardzo je polecam. sa stabilne i bluzki ktorych material jest bardziej sliski, nie spadaja z wiekszaka, jak to ma miejsce przy gladkich plastikach. Do tego wieszami zajmuja mniej miejsca w szafie i mozna sobie pozwolic na wiecej ubran wiszacych.

Mam tez te poczworne wiekszami z drewna na spodnice i spodnie, a takze jeden wiekszak na 4 koszule.

Do czego zmierzam? otoz, z obecnej oferty zamowilam sobie te pojemniki

http://www.tchibo.pl/ordnungsbox-mit...400088383.html

chcialam schowac moje akcesoria zimowe jak szaliki, czapki, rekawiczki. Normalnie lezy to na kupce w szafie i postanowilam, ze przydal by sie taki pojemnik. Szafa niby zamykana, ale wiadomo, ze kurz sie dostaje, a takie rzeczy wieksza czesc roku leza nieuzywane. Uzbieralo mi sie tez troche tych dodatkow i niektorych nawet jedn raz nie uzyje, a wywalic nie chce, bo moze jeszcze kiedys wyciagne i bede uzywac Poza tym na polce gdzie mam dodatki stoja tez torby i chcialam miec wiekszy porzadek w szafie. Kupilam dwa pojemniki, bo jednak jeden bylby za malo ;-)
Jak zwykle dobry zakup i jestem zadowolona. Rzeczy mi nie ubylo, a jakos tak czysciej i jak by wiecej miejsca bylo.

Wzielam jeszcze to
http://www.tchibo.pl/pudelko-jumbo-p400072587.html

mam szafe skladajaca sie z trzech modowlo, kazdy z podwojnymi drzwiami. Jest czesc na wieszami i gorna czesc z polkami. Jedna czesc ma moj maz na swoje pulowry, ja kolejna i w trzeciej czesci na jednej polce mam posciel na zmiane i na drugiej leza koce, jakies narzuty i jeszcze jedna koldra orginalnie zapakowana w podobne opakowanie. Ale te koce choc zlozone to jakos tak duzo placu zajmowaly. jak byli goscie wyciagalam podwojny koc, taki wlochaty z owczej welny( moj maz dostal go pare lat temu na urodziny od cioci), ten to po zlozeniu zajmuje miejsca, rozklada sie. I za kazdym razem jak wyciagnelam jedna rzecz mialam burdel. wyciagalam wszystko staralam sie znow skladac i kombinowac, zeby sie to nie rozwalilo. Nie bylam pewna czy zmieszcze ze rzeczy , ale udalo sie.
Na dno poszedl jeden koc, na to drugi i ten gruby a´la koldra z owczej welny. Niby na dlugosc zajelo to pudelko tyle samo miejsca, a jednak, znow w szafie wyglada jak by zajmowaly te rzeczy mniej miesca. Dodatkowa koldre nie musialam juz na sile wciskac w polke. I co najwazniejsze, koce sie kurzyc juz nie beda.

Kupilam jeszcze te pojemniki
http://www.tchibo.pl/2-ordnungsboxen...html?dim1=so04

nie zebym nie miala. A i owszem, chyba z 10 lat temu, kupilam i te mniejsze i te wieksze do szuflad z komody Malma z Ikea. Bielizna meza i moja jest idealne posegregowana, ale niestety w jednej szufladzie nie mialam tych pojemnikow, tzn w szufladzie meza. Jego skarpetki i leginsy byly posegregowane, bilizna u dziecka w komodzie tez, moje majtki i staniki tez, ale galotki chlopa nie. Mu tak pasowalo i przez lata bylo dobrze Jednek od kiedy ma w tej szufladzie tez inne rzeczy i lubi robic sie balagam, to mnie to wkurzalo. Niby nie moja komoda, nie moje malpy nie moj cyrk Kupilam i posegregowalam mu rzeczy w tej szufladzie. Rozmyslalam tez nad tymi miejszymi pojemnikami, bo kto ma te komody z Ikea, wie ze szuflady tam sa duze i oprocz tych dwoch duzych jeszcze 3 te maly sie zmieszcza. Ale jednak nie trzeba.

A bym zapomniala, w szafie wieszalam sobie woreczki z lawenda. Nie sa juz za swieze, wiec czasami skropilam je olejkiem eterycznych, zeby zapach odswiezyc. Pomyslalam sobie ze przydalo by sie cos innego, co bedzie na dluzej. te zapachy do szaf na 5-6 tyg mnie wnerwiaja. Czesto jest to plastik, ktory jak dla mnie z minimalizmem i ekologia nie ma nic wspolnego. Za czesto trzeba to wymieniac i jesli o mnie chodzi, poza ekologia, to jstem skapa wydawac kase na takie badziewie. Wzielam jeszcze te cedrowe odswozacze

http://www.tchibo.pl/odswiezacze-do-...400081815.html

Nie bylam przekonana czy jedno opakowanie wytarczy, ale wystarczylo. I u czesci od chlopa jest pare i w mojej i w trzeciej gdzie mamy kurtki tez kilka powiesilam i zostalo mi jeszcze 3szt. Moglabym je jeszcze u chlopa umiejscowic bo u niego mam tylko 5szt, w pozostalych czesciach wiecej. Oby rzeczywiscie wystarczlo ze troche papierem scierym potrzec , zeby odswiezyc zapach i oby ten zakup byl na dluzej

Bardzo polecam te rzeczy, a z tych ktore juz kupilam wczesniej to mialam na mysli te

http://www.tchibo.pl/wieszaki-odziez...400088368.html
http://www.tchibo.pl/4-ramienny-wies...400052663.html
http://www.tchibo.pl/4-ramienny-wies...400059967.html
http://www.tchibo.pl/wieszak-na-paski-p400052683.html
http://www.tchibo.pl/wieszak-na-chustki-p400081806.html
ten wieszak na chusty i szaliki mam ale w innym ksztalcie

od dluzszego zastanawiam sie tez nad innymi pojemnikami, ale nie jestem przekonana czy je potrzebuje.

Mam tez troche ubran, butow od Tchibo, ktore dobrze sie nosza.

Czego mi brakuje to
- wczesniej nie bylo w PL karty tchibo i nie mozna bylo zbierac ziarenek( mieszkam w DE), wiec wszelkie zakupy ktore akurat dokonalam w PL, byly bez punktow.
- teraz jest karta Tchibo w PL, ale ja nadal nie moge na moja nabijac sobie punktow z PL. Szkoda :-(
Nie kupuje duzo, raz do roku jestem w PL i nie zawsze cos kupie, ale jak akurat cos kupie, to punktow ni ma.


A bizuteria z Tchibo tez mi sie dobrze nosi. Moj ostatni zakup to brazoletka w kolorze rozowego zlota stylizowana na te od Swarovskiego.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 17:59   #124
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Watek iwdze upadl.
No nic pochwale sie jeszcze, moze ktos do mnie jednak dolaczy

Bylam dzis w miescie i weszlam do Tchibo.
Przemierzylam bluzke z nowej kolekcji helene Fischer, ta z jedwabien z przeodu wkolorze niebieskim i oweroll dzinsowy. Szkoda ze jest tylko do rozmiaru 42. 44 by lepiej na mnie lezalo, wyszlam tylko z bluzka

http://www.tchibo.de/blusenshirt-mit...1=du08&dim2=34

zastanawiam sie czy jeszcze sobie bialej nie sprawic. Odcien nie byl snieznobialy, tylko taki zlamany, czyli idealnie dla mnie. Zamiast bialej koszuli, moglabym sobie ta bluzke pod marynarke zakladac jak bym musiala "eleganciej" wygladac
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 13:47   #125
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Watek iwdze upadl.
No nic pochwale sie jeszcze, moze ktos do mnie jednak dolaczy

Bylam dzis w miescie i weszlam do Tchibo.
Przemierzylam bluzke z nowej kolekcji helene Fischer, ta z jedwabien z przeodu wkolorze niebieskim i oweroll dzinsowy. Szkoda ze jest tylko do rozmiaru 42. 44 by lepiej na mnie lezalo, wyszlam tylko z bluzka

http://www.tchibo.de/blusenshirt-mit...1=du08&dim2=34

zastanawiam sie czy jeszcze sobie bialej nie sprawic. Odcien nie byl snieznobialy, tylko taki zlamany, czyli idealnie dla mnie. Zamiast bialej koszuli, moglabym sobie ta bluzke pod marynarke zakladac jak bym musiala "eleganciej" wygladac
Fajna ta bluzka! Kupilas w Polsce?
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 14:03   #126
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Nie, ale w Pl tez jest

http://www.tchibo.pl/bluzka-z-jedwabiem-p400089498.html

Z bluzki jestem bardzo zadowlona, po praniu nic nie nie wykrzywila, tzn szwy sie nie wykrzywily. Dokupilam jednak tez ta biala

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-02-26 o 14:05
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 18:48   #127
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Śliczna ta bluzka, uwielbiam granat no i złamaną biel - chętnie widziałabym je u siebie w szafie Może będą w przecenie ??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 13:40   #128
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Oj, nie pomoge, nie wiem jak w PL, ale u mnie, to mozne juz byc za pozno na przecenie i rozmiarow nie bedzie.
Helene Fischer jest znana piosenkarka od szlagrow( sama ja lubie i chetnie z rodzina sluchamy jej piosenek jak jedziemy autem). Fakt ze na niemieckich forach, czytam tez wypowiedzi osob, ktorzy jej nie lubia, czy tez jej muzyki nie lubia i nie sa zadowolone ze Tchibo sprzedaje cos pod jej nazwiskiem, ale jest tez duzo osob, ktorzym sie jej moda podoba.
Online w przecenach, widze zadko cos z jej kolekcji, a jak jest to wlasnie bardzo rozmiary przebrane.

Oj widze wlasnie ze na polskiej stronce juz rozmiary wykupione, wiec moze byc ciezko z ta bluzka w przecenie.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-02-27 o 13:43
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 14:52   #129
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

a ma któraś sweterek z "ulubionych": http://www.tchibo.pl/sweter-z-dekolt...00062360.html? zastanawiam się czy on nie jest bardzo sztuczny w dotyku?
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 14:21   #130
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Monika na polskiej stronie jeszcze jest cała rozmiarówka.
Swoją drogą podobają mi się te spodnie, które prezentuje modelka

riliana nie mam tego sweterka ale wydaje mi się, że nie powinien być mocno sztuczny w dotyku. Szkoda, że nie napisali ile % jest tej bawełny.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 12:52   #131
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

jak ja wtedy pisalam to granatowy byl tylko w najmniejszym rozmiarze, reszty rozmiarow juz nie bylo.

napisali , bawelny jest 80%

ja mam pare sweterkow z Tchibo. Najwiecej bawelny w nich to 60% reszta wiskoza albo polyacryl, czy poliamid( dopiero co od szafy wrocilam i juz nie pamietam ) i sa bardzo fajne, milusie, bardzo je lubie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 22:26   #132
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Bawełna z domieszką wiskozy - jak dla mnie super. Wiskozy wszyscy boją się jak ognia a to cudowna tkanina Dzianiny wiskozowe są miodzio! Albo sukienki z wiskozy jak dla mnie są lepsze niż te z bawełny: delikatniejsze, lżejsze, bardziej przewiewne.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 20:08   #133
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Zgadzam sie, tez lubie wiskoze i ta dzianinowa( choc tutaj trzeba uwazac bo jak byle jaka jakosc to sie szwy powykrzywiaja, ale tez czesto idzie ponaciagac jak pranie mokre i jest ok), i ta koszulowa, tkana jak bawelniana koszula, czyli nic sie nie uciaga, ale bluzka/koszula sa bardziej lejace od tych bawelnianych i lepiej sie uklada.
Mam taka jedna bluzke tez od Tchibo. Mialam dwie( ta druga z innej marki), ale ostatnio musialam ja wywalic, bo sie przetarla na cycku i choc staralam sie delikatnie zaszyc ta mala dziurke to bylo to widac.
Mam tez szale typu pashmina z wiskozy, bardzo fajne, milusie, w sam raz na jesien, jak chcemy cos szerszego, ale typowo zimowy szal jest nam jeszcze za cieply.

Tak wogole, to nie wiem czymu ludzie sie wiskozy boja i mowia o niej ze to sztuczne. Przeciez to naturalna tkanina. Wiskoza jest produkowana z celulozy.

edit.
o prosze Tchibo tez ma takie szale w paru kolorach
http://www.tchibo.de/webschal-p400080438.html

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-03-07 o 20:20
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 13:17   #134
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Dziewczyny, juz dawno chcialam wam napisac i ciagle zapomne.

Jak ktos szuka recznika na glowe po umyciu wlosow, taki co to sie latwo turban robi i sie to dobrze glowy trzyma, to polecam te z tchibo.
Mam dwa taupe i mauve. Wczesniej zakrecalam zwykly recznik, ale od kiedy mam te dwa, to nie uzywam niczego innego. Nawet jadac do PL na urlop zabieram jeden ze soba

http://www.tchibo.de/turban-handtuch...400080488.html
http://www.tchibo.de/turban-handtuch-p400063159.html



A tak poza tym nikt nie pisze co ze sweterkiem i ta bluzka z jedwabien z przodu? Kupilyscie czy jednak nie?

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-03-14 o 13:26
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 15:38   #135
betisreti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Podpowiedzcie jak z rozmiarówką w Tchibo. Kupiłam płaszczyk https://www.tchibo.pl/plaszcz-p400056342.html, zgodnie z tabelą rozmiarów wyszło mi 40, ale jest sporo za duży. Normalnie noszę 38 i nie wiem czy wymieniać na 38 czy jednak na 36, bo jest naprawdę spory... W ich BOK mi nie pomogli, przysłali standardową odpowiedź olewczą :/
betisreti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 17:30   #136
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez betisreti Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie jak z rozmiarówką w Tchibo. Kupiłam płaszczyk https://www.tchibo.pl/plaszcz-p400056342.html, zgodnie z tabelą rozmiarów wyszło mi 40, ale jest sporo za duży. Normalnie noszę 38 i nie wiem czy wymieniać na 38 czy jednak na 36, bo jest naprawdę spory... W ich BOK mi nie pomogli, przysłali standardową odpowiedź olewczą :/
Rozmiary są duże, zdecydowanie większe niż typowe. Ja noszę normalnie 38 i biorę zawsze 36 lub 36/38 - chociaż ostatnio nawet i to było za duże.
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 08:37   #137
betisreti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Dziękuję riliana
betisreti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 10:25   #138
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Hej kochane,

CHciałam was zapytać o raadę w sprawie zakupów na tchibo bo w ten weekend fajna promocja. Planowałam już dawno kupić porządną parasolkę, najlepiej do torebki. Sądzicie, że warto? Cena nie najniższa, ale naprawdę chcę czegoś co przetrwa więcje niż jeden deszcz. Będę wam wdzięczna za radę
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 11:43   #139
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Nie wiem jak parasolka, ale moje ciuchy z Tchibo mają swoje lata i są nie do zdarcia.

Mam mnóstwo podkoszulek, bluzek, kurtkę przeciwdeszczową i kurtkę jeansową. Kurtka jeansowa ma grubo ponad 10 lat i jedyne co jej dolega to kieszeń, bo bawełniana podszewka się poprzecierała. Prosta sprawa do naprawy.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-07, 14:28   #140
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Rozmiarówka Tchibo
Znalazłam śliczny kardigan w Tchibo, ale ich najmniejszy rozmiar to 36/38, a ja noszę 34. Patrząc na tabelę rozmiarów powinien być ok, ale się waham. Czy ktoś umie mi doradzić?
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 14:55   #141
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Rozmiarówka Tchibo
Znalazłam śliczny kardigan w Tchibo, ale ich najmniejszy rozmiar to 36/38, a ja noszę 34. Patrząc na tabelę rozmiarów powinien być ok, ale się waham. Czy ktoś umie mi doradzić?
Tchibo ma duże ubrania.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 15:32   #142
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Rozmiarówka Tchibo
Znalazłam śliczny kardigan w Tchibo, ale ich najmniejszy rozmiar to 36/38, a ja noszę 34. Patrząc na tabelę rozmiarów powinien być ok, ale się waham. Czy ktoś umie mi doradzić?
Nie mam za wielu ubrań stamtąd, ale te co mam wypadają duże.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 16:16   #143
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez Kalindaa Pokaż wiadomość
Nie mam za wielu ubrań stamtąd, ale te co mam wypadają duże.
Ciuchy Tchibo wypadają duże. Ja przy 34 nie mam tam czego szukać. No chyba że ktoś lubi oversajz.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 16:18   #144
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Rozmiarówka Tchibo
Znalazłam śliczny kardigan w Tchibo, ale ich najmniejszy rozmiar to 36/38, a ja noszę 34. Patrząc na tabelę rozmiarów powinien być ok, ale się waham. Czy ktoś umie mi doradzić?
Wg mnie mają zawyżoną rozmiarowke jak w Lidlu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 18:13   #145
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 19:13:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.