Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-16, 19:32   #1201
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87001481]Fajny, nie widziałam takiego u siebie- były tylko jednoskładnikowe oleje z tej firmy.

Tak właśnie myślałam




Skład jest bardzo ok- mówisz, że dobrze się wchłania? Jaką masz cerę?[/QUOTE]



Mam jeszcze jeden olej od nich i jest tez mieszanka tylko dwóch skladnikow. Widziałam tez te jednoskładnikowe u siebie ale nie chce kupować nie wiadomo ile bo one sa wydajne. I nie wiem czy dobrze sie sprawdzi na twarzy. Bo u mnie z tym rożnie bywa
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 19:32   #1202
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Ma konsystencje kremu, wchlania sie do konca, nie zostawia bialego filmu, nie klei sie, skora jest gladka Sklad tez jest ok?

Bylam jeszcze w Home Sense i w UK jest sa teraz yellow label, wiec mozna kupic rzeczy w fajnych cenach.
Kupilam jeszcze CannaCell Beauty Oil, Green People Orange Blossom Cleanser, Hej Shower Foam i Jonzac Rich Moisturizing Cream - 3 ostatnie za mniej niz 3 f kazdy.
To tlenek cynku jest w formie nano? Czy jak to inaczej możliwe, że nie bieli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 19:43   #1203
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co do szamponu z węglem, to jak Wy ich używacie? Bo u mnie to nie ma szans powodzenia mycie włosów za każdym razem tym samym szamponem. Muszę zmieniać, do każdego mycia inny i wtedy nawet mocne szampony potrafiące wysuszyć jakoś zużywam, chociaż zdarzały się tak okropne, że tylko kosz, np. Nacomi arganowy.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Wyjątkowo zabrałam jeden szampon na wyjazd, akurat tą Alterre. Czytałam cichaczem wątek i akurat o nim pisałyście, więc zgapiłam
Na co dzień używam 3 - jeden oczyszczający, najlepiej mój ulubiony rokitnikowy Natura Siberica, jeden łagodny, ostatnio Petal Fresh i jeden proteinowy, teraz zacznę trzecią butelkę Himalaya Herbals.
W między czasie zużywam jakieś resztki produktów, które mi nie podeszły. Jak teraz Alterre.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 20:10   #1204
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
To tlenek cynku jest w formie nano? Czy jak to inaczej możliwe, że nie bieli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojecia.. Sprawdzilam jeszcze raz I tak jak pisalan - nie bieli. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale ja jestem biala jak sciana. Moze jak ktos jest ciemniejszy to bedzie widziec roznice. Moge jutro sprobowac na eksie. On jest bardzo opalony.
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 21:31   #1205
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Uzyłam dzisiaj sobie hydrolatu z lawendy i ten nowy olej który pieknie pachnie lawendą teraz czekam na efekty.



Ps. auto jezdzi mąż naprawił
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 07:20   #1206
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87002025]Uzyłam dzisiaj sobie hydrolatu z lawendy i ten nowy olej który pieknie pachnie lawendą teraz czekam na efekty.

Ps. auto jezdzi mąż naprawił[/QUOTE]

brawo dla męża

Ja używam po jednym szamponie. Nie muszę zmieniać
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 07:33   #1207
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
A czy to sprawka filtra? Mnie niestety mniej lub bardziej zapychają wszystkie spf
Takie pytanie poza tematem. To chyba Ty miałaś to urzadzenie z allegro do kawitacji i poleciałas? Co ono dokładnie robi? Muszę mocniej zadbać o cerę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 07:34   #1208
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Nie mam pojecia.. Sprawdzilam jeszcze raz I tak jak pisalan - nie bieli. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale ja jestem biala jak sciana. Moze jak ktos jest ciemniejszy to bedzie widziec roznice. Moge jutro sprobowac na eksie. On jest bardzo opalony.
Eksie?

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 08:07   #1209
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Eksie?

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Zle napisalam czy zdziwienie, ze wyprobowuje kremy na bylym partnerze? To tata mojej corki, nie mieszkamy razem od paru lat, ale regularnie przyjezdza I spedzamy razem czas z corka jak rodzina. Mamy dobre kontakty
Jemu tez oddaje to co nie moge uzyc, albo jak za duzo kupilam kosmetykow
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 08:16   #1210
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Takie pytanie poza tematem. To chyba Ty miałaś to urzadzenie z allegro do kawitacji i poleciałas? Co ono dokładnie robi? Muszę mocniej zadbać o cerę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie wiem w jakim sensie chcesz zadbać o skórę? Kawitacja złuszcza i oczyszcza skórę. Usuwa zaskórniki i zmiany ropne. Na necie jest dużo artykułów o kawitacji. Nie spodziewałabym się jakiegoś spektakularnego odmłodzenia.


Miałam próbkę kremu do oczyszczania Andalou i strasznie mnie podrażnił Ja mam pod górkę z tą firmą.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 08:17   #1211
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
brawo dla męża

Ja używam po jednym szamponie. Nie muszę zmieniać

Ja bym nie musiała zmieniać szamponów. Ale nie dałabym rady używać tego z węglem cały czas. I tu zmiana potrzebna.

Za to szampon z aloesem od dr organic, FIN czy andalou mogę używać cały czas. I te używam częściej a potem znowu na 3-4 tyg używam następnego.

Chcecie zobaczyć moją kosmetyczkę na wakacje?
Dzisiaj będę pakować
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 08:21   #1212
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Zle napisalam czy zdziwienie, ze wyprobowuje kremy na bylym partnerze? To tata mojej corki, nie mieszkamy razem od paru lat, ale regularnie przyjezdza I spedzamy razem czas z corka jak rodzina. Mamy dobre kontakty

Jemu tez oddaje to co nie moge uzyc, albo jak za duzo kupilam kosmetykow
No byłam przekonana, że się machłaś i chodzi o tż'eta. Gratuluję relacji w takim razie, niewielu ludzi tak potrafi po rozstaniu, stąd moje zdziwienie

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 08:44   #1213
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
W końcu wykończyłam szampon Alterry z węglem, był straszny. Miałam resztkę, bo nieopacznie wzięłam go w styczniu na tygodniowy wyjazd w góry, gdzie tak mi przesuszył włosy, że musiałam ściąć 5 cm po powrocie.
Teraz wykańczając go miałam wrażenie, że przyspieszał przetłuszczanie się włosów. Więcej go nie kupię.

Czytam co piszecie o żelach/emulsjach do mycia twarzy, bo w przyszłym miesiącu będę coś musiała kupić. Teraz używam żelu Feel Fee z Hebe i jest poprawny, ale trochę za słaby do wieczornego mycia mam wrażenie.
Jeszcze nie spotkałam w hebe tego żelu, nie wiem czy tak jest wykupowany szybko? Toniku też nie mogę dorwać, a dobre opinie o nim czytałam.

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Mi też ten szampon nie podpasował, miałam bardzo dziwne włosy po myciu z użyciem tego szamponu, niezbyt miłe w dotyku. Więcej nie kupie.
[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87000541]To chyba wina węgla bo mój z dr organic robi to samo ratuje do odżywka ale podziękuje za bardzo oczyszcza.
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem jedyną zadowoloną użytkowniczką tego szamponu Alterry
Ja lubiłam szampon Alterry dopóki nie kupiłam Equlibra z węglem. dla mnie o wiele lepszy, bo: lepiej się pieni, ma gęstszą konsystencję, dłużej po nim włosy są świeże. Jednak oba traktuję jako szampony do mycia raz na tydzień do oczyszczenia. Przy codziennym użyciu jest przesusz. Moje włosy szybko się przetłuszczają i ja muszę je porządnie umyć raz na jakiś czas a nie chcę szamponów z sls, bo swędzi mnie głowa po nich. Szampon z węglem to dla mnie dobre rozwiązanie.
Teraz mam też szampon Dermaglin z glinką, nie ma całkiem naturalnego składu ale detergent jest łagodny. No i tak mi się wydawało, że ta glinka dłużej utrzyma świeżość włosów, ale na razie szału nie ma

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam emulsję Vianka, straszna lipa, nie oczyszcza, nic nie robi. Po mleczku Avalon C mam natomiast równy koloryt, zaskorników malutko, raz w roku po zimie robię serię peelingów kwasem mlekowym, regularnie stosuję enzymatyczne i taka pielęgnacja u mnie działa, bo dawno nie miałam cery, o której piszesz, a mam właśnie skłonności bardzo duże do niedoskonałości. Super
Ale mi chodzi o tą emulsję różową- łagodzącą, ona jest inna od tej niebieskiej, pieni się lekko i łatwo zmywa. Bardzo łagodnie myje.
U mnie te niedoskonałości to na pewno nie tylko pielęgnacja ale też ogół innych czynników jak np. stres, a ostatnio to też zmiana miejsca zamieszkania i budowa (a wiadomo ile pyłów i brudów jest na budowie).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
A czy to sprawka filtra? Mnie niestety mniej lub bardziej zapychają wszystkie spf
Może być, a na pewno po części. Ale nie mogę póki co bez filtra bo obawiam się, że mogłoby być dużo gorzej (wspomniane wyżej czynniki zewnętrzne ) Używam tego:
https://ekozuzu.pl/bema-seria-sloneczna-solartea/450-bema-cosmetici-krem-przeciwsloneczny-spf-30-antiage.html

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Miałam próbkę kremu do oczyszczania Andalou i strasznie mnie podrażnił Ja mam pod górkę z tą firmą.
Masz na myśli ten z wit C?
Ja go lubiłam, ale mam z tą marką relację typu love- hate, bo kilka rzeczy też na maksa mi nie podeszły, nie mówiąc o kompletnym rozczarowaniu maską enzymatyczną CannaCell. W życiu nie miałam takiego bubla!

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Zle napisalam czy zdziwienie, ze wyprobowuje kremy na bylym partnerze? To tata mojej corki, nie mieszkamy razem od paru lat, ale regularnie przyjezdza I spedzamy razem czas z corka jak rodzina. Mamy dobre kontakty
Jemu tez oddaje to co nie moge uzyc, albo jak za duzo kupilam kosmetykow
Brawo dla Was I tak- zdziwienie, że wypróbowujesz kremy na byłym partnerze Mój mąż nie dałby sobie żadnego kremu wcisnąć, nawet spf nie chce wziąć ode mnie!
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 08:59   #1214
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

A mój mąż robi maseczki. Tzn. Jak ja mu nałożę to sam zmywa krem sam używa i kupuje mu kosmetyki do pielęgnacji

On nie chce sie dać przekonać do naturalnych. Wiec szampon i żel do ciała sam kupuje. Ale żel do oczyszczania twarzy sama mu kupiłam i zadowolony
Tak samo jak pomaga mi denkowac żel z andalou
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 09:34   #1215
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie spotkałam w hebe tego żelu, nie wiem czy tak jest wykupowany szybko? Toniku też nie mogę dorwać, a dobre opinie o nim czytałam.

Ja lubiłam szampon Alterry dopóki nie kupiłam Equlibra z węglem. dla mnie o wiele lepszy, bo: lepiej się pieni, ma gęstszą konsystencję, dłużej po nim włosy są świeże. Jednak oba traktuję jako szampony do mycia raz na tydzień do oczyszczenia. Przy codziennym użyciu jest przesusz. Moje włosy szybko się przetłuszczają i ja muszę je porządnie umyć raz na jakiś czas a nie chcę szamponów z sls, bo swędzi mnie głowa po nich. Szampon z węglem to dla mnie dobre rozwiązanie.
Teraz mam też szampon Dermaglin z glinką, nie ma całkiem naturalnego składu ale detergent jest łagodny. No i tak mi się wydawało, że ta glinka dłużej utrzyma świeżość włosów, ale na razie szału nie ma



Ale mi chodzi o tą emulsję różową- łagodzącą, ona jest inna od tej niebieskiej, pieni się lekko i łatwo zmywa. Bardzo łagodnie myje.
U mnie te niedoskonałości to na pewno nie tylko pielęgnacja ale też ogół innych czynników jak np. stres, a ostatnio to też zmiana miejsca zamieszkania i budowa (a wiadomo ile pyłów i brudów jest na budowie).



Może być, a na pewno po części. Ale nie mogę póki co bez filtra bo obawiam się, że mogłoby być dużo gorzej (wspomniane wyżej czynniki zewnętrzne ) Używam tego:
https://ekozuzu.pl/bema-seria-slonec...0-antiage.html


Masz na myśli ten z wit C?
Ja go lubiłam, ale mam z tą marką relację typu love- hate, bo kilka rzeczy też na maksa mi nie podeszły, nie mówiąc o kompletnym rozczarowaniu maską enzymatyczną CannaCell. W życiu nie miałam takiego bubla!


Brawo dla Was I tak- zdziwienie, że wypróbowujesz kremy na byłym partnerze Mój mąż nie dałby sobie żadnego kremu wcisnąć, nawet spf nie chce wziąć ode mnie!

Tak, ten z wit. C w biało-pomarańczowym opakowaniu Dla mnie ta firma to porażka. Nic więcej nie kupie.



Ja tez używam teraz prawie codziennie filtrów. Mam wrażenie, że wszystkie zapchają. Jedne szybciej drugie wolniej. Bardzo dokładnie usuwam makijaż, w kilku krokach, a i tak co tydzień robię oczyszczanie z kawitacją, peelingiem enzymatycznym, maską i kwasem, bo maja skóra tego wymaga. W zimie nie mam aż takich problemów.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 09:42   #1216
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Tak, ten z wit. C w biało-pomarańczowym opakowaniu Dla mnie ta firma to porażka. Nic więcej nie kupie.
Mowisz o Andalou?



Dzieki dziewczyny pomaga fakt, ze I dla mnie I dla niego corka jest najwazniejsza oczko w glowie rodzicow
Ja namowilam go na stosowanie kosmetykow nietestowanych na zwierzetach, tak samo chemia w UK jest latwy dostep do takich I sa tanie np. Astonish.
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 09:42   #1217
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie wiem w jakim sensie chcesz zadbać o skórę? Kawitacja złuszcza i oczyszcza skórę. Usuwa zaskórniki i zmiany ropne. Na necie jest dużo artykułów o kawitacji. Nie spodziewałabym się jakiegoś spektakularnego odmłodzenia.


Miałam próbkę kremu do oczyszczania Andalou i strasznie mnie podrażnił Ja mam pod górkę z tą firmą.
No właśnie zadbać pod względem takich zmian ropnych- cera mi szaleje. Wyglada na to że to moze być urządzenie idealne dla mnie . Doczytam jeszcze. Nigdy nie byłam na kawitacji u kosmetyczki (stawiałam na kwasy jak coś) i zawsze kojarzyło mi sie to z jakimś zabiegiem nawilżającym .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 09:49   #1218
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Mowisz o Andalou?



Dzieki dziewczyny pomaga fakt, ze I dla mnie I dla niego corka jest najwazniejsza oczko w glowie rodzicow
Ja namowilam go na stosowanie kosmetykow nietestowanych na zwierzetach, tak samo chemia w UK jest latwy dostep do takich I sa tanie np. Astonish.



Andalou


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No właśnie zadbać pod względem takich zmian ropnych- cera mi szaleje. Wyglada na to że to moze być urządzenie idealne dla mnie . Doczytam jeszcze. Nigdy nie byłam na kawitacji u kosmetyczki (stawiałam na kwasy jak coś) i zawsze kojarzyło mi sie to z jakimś zabiegiem nawilżającym .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zdecydowanie polecam do oczyszczania Ja miałam kawitacje robiona przed każdym zabiegiem, zwłaszcza przed kwasami w gabinetach. Dziwię się, że nigdy się z tym nie spotkałaś.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 09:55   #1219
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Andalou
To jedna z moich ulubionych firm rzeczywiscie napalilam sie na cannacell bardziej niz to bylo warte, ale np. seria niebieska bardzo mi sie podobala.

Mam dwie maseczki z cannacell, obydwie pieka bardzo, nie wiem czemu, akurat ich wiecej nie kupie.
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 10:12   #1220
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
To jedna z moich ulubionych firm rzeczywiscie napalilam sie na cannacell bardziej niz to bylo warte, ale np. seria niebieska bardzo mi sie podobala.

Mam dwie maseczki z cannacell, obydwie pieka bardzo, nie wiem czemu, akurat ich wiecej nie kupie.

Miałam kilka produktów z Andalou:
* maska różana - bardzo słaba
* z tego zestawu nic mi nie pasowało, część produktów bardzo mnie podrażniła: https://www.iherb.com/pr/Andalou-Nat...iece-Kit/50945
* ta maska była ok ale nie na tyle żeby ja kupić ponownie: https://www.iherb.com/pr/Andalou-Nat...-oz-50-g/39588



Zakończyłam eksperymenty z Andalou. Ta marka nie jest dla mnie
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 10:32   #1221
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja lubiłam szampon Alterry dopóki nie kupiłam Equlibra z węglem. dla mnie o wiele lepszy, bo: lepiej się pieni, ma gęstszą konsystencję, dłużej po nim włosy są świeże. Jednak oba traktuję jako szampony do mycia raz na tydzień do oczyszczenia. Przy codziennym użyciu jest przesusz. Moje włosy szybko się przetłuszczają i ja muszę je porządnie umyć raz na jakiś czas a nie chcę szamponów z sls, bo swędzi mnie głowa po nich. Szampon z węglem to dla mnie dobre rozwiązanie.
Teraz mam też szampon Dermaglin z glinką, nie ma całkiem naturalnego składu ale detergent jest łagodny. No i tak mi się wydawało, że ta glinka dłużej utrzyma świeżość włosów, ale na razie szału nie ma
Ale mi chodzi o tą emulsję różową- łagodzącą, ona jest inna od tej niebieskiej, pieni się lekko i łatwo zmywa. Bardzo łagodnie myje.
U mnie te niedoskonałości to na pewno nie tylko pielęgnacja ale też ogół innych czynników jak np. stres, a ostatnio to też zmiana miejsca zamieszkania i budowa (a wiadomo ile pyłów i brudów jest na budowie).
Szampony Equilibry są wyjątkowe pod każdym względem i u mnie to jedyne szampony, które znacząco przedłużają świeżość włosów.
Tej różowej nie miałam, ale niebieska, to niestety gwóźdż do trumny przy takiej cerze, nie rusza w ogóle zanieczyszczeń i sebum w moim przypadku i w ogóle to trzeba mocno uważać przy takich problemach z produktami "łagodnymi", bo jest ich dużo na rynku i bardzo często po prostu nie myją, nie rozpuszczają sebum i nie nadają się do niczego, nawet do porannego odświeżenia, trzeba szukać łagodnych, ale przy tym skutecznych i teraz pod tym kątem testuję emulsję Pure by Clo, czasami od pierwszego użycia wiadomo, z czym ma się do czynienia, ale w jej przypadku muszę dłużej poużywać. Dla mnie ideałem pod tym względem jest mydło chlebowe, wymiata z porów wszystko i łagodzi, nie podrażnia, nie wysusza. Też przechodziłam remonty i przeprowadzki i potem znów remonty i skóra mi szalała w tym czasie
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja tez używam teraz prawie codziennie filtrów. Mam wrażenie, że wszystkie zapchają. Jedne szybciej drugie wolniej.
U mnie jest tak samo, chciałabym używać regularnie, ale się nie da, skóra po paru użyciach, a często nawet po jednej aplikacji pogarsza mi się bardzo.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 10:36   #1222
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Masz racje co do tej maseczki enzymatycznej. Jest Ok ale nie na tyle aby kupić ponownie.



Chyba do wyjazdu juz nic nie kupie...

Wczoraj widziałam na promocji krem z zatik i sie zastanawiałam. Poczytałam w domu opinie i dzisiaj pojechałam. Przy okazji wpadłam do H&B zobaczyć co maja ciekawego. I kupiłam na wakacje płyn micelarny malutki. A, ze był w promocji - drugi za polowe ceny to kupiłam dwa
Ciekawe jak sie sprawdzi. Nigdy wcześniej nie widziałam u mnie płynów micelarnych w tym sklepie.

Załącznik 7683493

Krem nie był próbowany wiec postawie na półce z zapasami.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 10:40   #1223
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87002686]
Chcecie zobaczyć moją kosmetyczkę na wakacje?
Dzisiaj będę pakować [/QUOTE]
Dawaj
Może się zainspiruję, bo zawsze mam z tym problem- trudno mi się zdecydować i w końcu zabieram prawie same próbki

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87003324]Masz racje co do tej maseczki enzymatycznej. Jest Ok ale nie na tyle aby kupić ponownie.



Chyba do wyjazdu juz nic nie kupie...

Wczoraj widziałam na promocji krem z zatik i sie zastanawiałam. Poczytałam w domu opinie i dzisiaj pojechałam. Przy okazji wpadłam do H&B zobaczyć co maja ciekawego. I kupiłam na wakacje płyn micelarny malutki. A, ze był w promocji - drugi za polowe ceny to kupiłam dwa
Ciekawe jak sie sprawdzi. Nigdy wcześniej nie widziałam u mnie płynów micelarnych w tym sklepie.

Załącznik 7683493

Krem nie był próbowany wiec postawie na półce z zapasami. [/QUOTE]
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 10:41   #1224
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87003338]Dawaj
Może się zainspiruję, bo zawsze mam z tym problem- trudno mi się zdecydować i w końcu zabieram prawie same próbki

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------


[/QUOTE]


Jak spakuje to pokaże
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 10:49   #1225
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Andalou





Zdecydowanie polecam do oczyszczania Ja miałam kawitacje robiona przed każdym zabiegiem, zwłaszcza przed kwasami w gabinetach. Dziwię się, że nigdy się z tym nie spotkałaś.
Niestety są kosmetyczki i kosmetyczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 11:20   #1226
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Niestety są kosmetyczki i kosmetyczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zdecydowanie Ja wybieram raczej gabinety lekarskie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 11:42   #1227
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87003324]Masz racje co do tej maseczki enzymatycznej. Jest Ok ale nie na tyle aby kupić ponownie.

Chyba do wyjazdu juz nic nie kupie...

Wczoraj widziałam na promocji krem z zatik i sie zastanawiałam. Poczytałam w domu opinie i dzisiaj pojechałam. Przy okazji wpadłam do H&B zobaczyć co maja ciekawego. I kupiłam na wakacje płyn micelarny malutki. A, ze był w promocji - drugi za polowe ceny to kupiłam dwa
Ciekawe jak sie sprawdzi. Nigdy wcześniej nie widziałam u mnie płynów micelarnych w tym sklepie.

Załącznik 7683493

Krem nie był próbowany wiec postawie na półce z zapasami. [/QUOTE]

piękne zakupy Ja uwielbiam markę Zatik

Jednak nie kupuję podkładu Living Nature. Ma krótką datę ważności, więc muszę czekać na kolejną dostawę.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 12:09   #1228
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Beeets ja miała tylko jeden produkt od nich. Mleczko do demakijażu z olejem kokosowym. I też pamietam, że było fajne.

Ja nie wiem jaką oni maja politykę. Ale na ich stronie co jakiś czas są nowe produkty a starych już nie ma w sprzedaży
Jakby robili coś nowego, potem wycofują a na ich miejsce pojawiają się kolejne nowości.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 13:14   #1229
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87003632]Beeets ja miała tylko jeden produkt od nich. Mleczko do demakijażu z olejem kokosowym. I też pamietam, że było fajne.

Ja nie wiem jaką oni maja politykę. Ale na ich stronie co jakiś czas są nowe produkty a starych już nie ma w sprzedaży
Jakby robili coś nowego, potem wycofują a na ich miejsce pojawiają się kolejne nowości.[/QUOTE]

Ja jeszcze z nowej serii nic nie miałam. Wszystko, co do tej pory miałam już jest nie do kupienia
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 15:11   #1230
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Dziewczyny, super zakupy , ja muszę jakoś to ogarnąć, żeby kupować mniej, za dużo kasy chyba wydaję na kosmetyki

***
Ale mam coś nowego Zdjęcie z Kontrolerem Jakości , olejek jest od BioUp. IMG_20190717_154405.jpg
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-15 15:45:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.