Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-18, 08:08   #4261
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Rozrzutna, co nie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Dobrze że nie mam przy sobie jedzenia, bo nie wiem czy moja silna wola nie okazałaby się za słaba, w momencie gdy ono by się tak na mnie patrzyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj uwierz mi walcze
Ja ha cud zostało pół godziny a dodatkowo zapisałam się na prenatalne na 3.08 ale czad nuda powoduje ogarnięcie wszystkiego

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 08:33   #4262
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
I ja się witam znad słodkiego trunku bogów. U mnie smaczną ambrozję podają
No i co? Wczoraj było potrzebne skierowanie na tą glukozę, poszłam dzisiaj z nadzieją że będzie obsługiwać inna osoba - i tak jak myślałam... dziś skierowanie niepotrzebne
Ja akurat miałam skierowanie, ale facet w rejestracji nic nie mówił to sama zapytałam czy będzie potrzebne, a on na to, że niektórzy biorą, inni nie... Dziwne zasady w tych laboratoriach, a raczej brak zasad

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam sobie tworzyć problemy z tyłka takie mam hobby
Ja to samo... A teraz w ciąży to już w ogóle!
Mówiłam Wam, że mój TŻ poszedł do nowej pracy. Ogólnie to zależało mi od zawsze, żeby miał pracę na miejscu, bez wyjazdów (tzn raz na jakiś czas na jeden dzień na szkolenie to ok, ale nie co chwilę na kilka dni), ja sama też nie poszłabym do pracy gdzie co chwila są delegacje. No i dobra, znalazł pracę, w której teoretycznie są czasem wyjazdy, ale nie wszyscy, nie ma przymusu i jak ktoś nie może to nie jedzie. Dwa razy o to pytał, bo mówił, że dziecko w drodze i zależy mu na pracy na miejscu. Wczoraj dowiedziałam się, że te wyjazdy są DO IRLANDII Tak mnie to przeraziło, że już zaczęłam się zastanawiać co będzie jeśli nikt nie będzie chętny, żeby jechać z własnej woli, a ktoś będzie musiał, bo ważny klient... Albo co jeśli można czasem odmówić wyjazdu, ale nie zawsze. Albo po prostu rekruter tak powiedział, żeby nie zniechęcać do pracy (tak jak mi rekruterzy wiele razy obiecywali super premie, a jakoś ich nie widziałam). TŻ mówi, że najwyżej będzie musiał zmienić pracę, "ale co jeśli on do tej Irlandii będzie musiał polecieć?". Warszawa, Wrocław, Kraków - spoko. Ale Irlandia? Ja od razu przypominam sobie wszystkie odcinki "Katastrof w przestworzach"... Mnie musieliby chyba uśpić, żebym weszła do samolotu, okropnie się boję i ta wizja delegacji do Irlandii tak mnie stresuje, że masakra...
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 08:48   #4263
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Ultra u mnie 27 TC lekarz mówił że nawet jak zrobie wcześniej glukozę to jeśli coś ma wyjść to wyjdzie. Ale chyba i tak nie zawczesnie na nią ?
I jak Ci idzie siedzenie? Mi odpukac pół godziny minęły ok ale coś czuję że zaczynają mnie oblewać poty a to już zła wróżba

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Glukoza od 24 do 28 tygodnia, wiec ok

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Rany Julek u Was juz odliczanie od 30 pójdzie z górki jak nic. Ja mówię że.do 30 jakoś leci a potem zasuwa

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

Mi dziś jedna apka pokazała 7 miesiąc i III trymestr...

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Mi godzina minęła, nie wiem kiedy nawet.
I tak sobie myślę o tym kebabie co tu któraś pisała kiedyś że sobie poszła po glukozie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja byłam na zapiekance i w ogóle wtedy ta glukozę robiłyśmy we cztery i każda szła na fastfooda

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Ja akurat miałam skierowanie, ale facet w rejestracji nic nie mówił to sama zapytałam czy będzie potrzebne, a on na to, że niektórzy biorą, inni nie... Dziwne zasady w tych laboratoriach, a raczej brak zasad

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------


Ja to samo... A teraz w ciąży to już w ogóle!
Mówiłam Wam, że mój TŻ poszedł do nowej pracy. Ogólnie to zależało mi od zawsze, żeby miał pracę na miejscu, bez wyjazdów (tzn raz na jakiś czas na jeden dzień na szkolenie to ok, ale nie co chwilę na kilka dni), ja sama też nie poszłabym do pracy gdzie co chwila są delegacje. No i dobra, znalazł pracę, w której teoretycznie są czasem wyjazdy, ale nie wszyscy, nie ma przymusu i jak ktoś nie może to nie jedzie. Dwa razy o to pytał, bo mówił, że dziecko w drodze i zależy mu na pracy na miejscu. Wczoraj dowiedziałam się, że te wyjazdy są DO IRLANDII Tak mnie to przeraziło, że już zaczęłam się zastanawiać co będzie jeśli nikt nie będzie chętny, żeby jechać z własnej woli, a ktoś będzie musiał, bo ważny klient... Albo co jeśli można czasem odmówić wyjazdu, ale nie zawsze. Albo po prostu rekruter tak powiedział, żeby nie zniechęcać do pracy (tak jak mi rekruterzy wiele razy obiecywali super premie, a jakoś ich nie widziałam). TŻ mówi, że najwyżej będzie musiał zmienić pracę, "ale co jeśli on do tej Irlandii będzie musiał polecieć?". Warszawa, Wrocław, Kraków - spoko. Ale Irlandia? Ja od razu przypominam sobie wszystkie odcinki "Katastrof w przestworzach"... Mnie musieliby chyba uśpić, żebym weszła do samolotu, okropnie się boję i ta wizja delegacji do Irlandii tak mnie stresuje, że masakra...
Na długo takie wyjazdy ?
Mój tz chce wrócić do poprzedniej pracy gdzie delegacje po całej Polsce to norma. Zjeżdżają tylko na weekendy, tyle że firma podpisała kontrakty na Słowacji i jakimś afrykańskim kraju i to już w ogóle odpada, bo wyjazd jest na min 3 miesiące. Super kasa ale rodzina na tym emcojalnie traci. Raz mi wyjechał na 6 tygodni i myślałam że osiwieje. Nie dla mnie takie życie na odległość.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 09:40   #4264
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Na długo takie wyjazdy ?
Mój tz chce wrócić do poprzedniej pracy gdzie delegacje po całej Polsce to norma. Zjeżdżają tylko na weekendy, tyle że firma podpisała kontrakty na Słowacji i jakimś afrykańskim kraju i to już w ogóle odpada, bo wyjazd jest na min 3 miesiące. Super kasa ale rodzina na tym emcojalnie traci. Raz mi wyjechał na 6 tygodni i myślałam że osiwieje. Nie dla mnie takie życie na odległość.
Nie wiem na jak długo, ale raczej nie dłużej niż kilka dni. To branża IT, także nie sądzę, żeby te wyjazdy były bardzo długie. Oni i tak codziennie się komunikują z ludźmi z Dublina, czasem są jakieś wideokonferencje, ale podobno czasem klient chce, żeby ktoś przyjechał i pogadał "face to face". A jak często i na jak długo to nie mam pojęcia. Napisałam do TŻ, żeby zapytał kogoś z jego zespołu jak to jest naprawdę z tymi wyjazdami i czy można odmówić nawet jak nikt inny nie chce jechać (u niego w zespole są tylko 4 osoby, chyba że ktoś z innego może jechać). Głupio mi jest, bo wiem, że on też się stresuje nową pracą i o wyjazdy pytał tego od rekrutacji, a ja mu tylko dokładam stresów Ale naprawdę mnie to męczy.

3 miesiące to strasznie długo- mimo tego chce tam wracać?
Właśnie też taka jestem, że nie dla mnie takie życie na odległość. Byliśmy tak na początku związku i starczy...
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 09:49   #4265
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Nie wiem na jak długo, ale raczej nie dłużej niż kilka dni. To branża IT, także nie sądzę, żeby te wyjazdy były bardzo długie. Oni i tak codziennie się komunikują z ludźmi z Dublina, czasem są jakieś wideokonferencje, ale podobno czasem klient chce, żeby ktoś przyjechał i pogadał "face to face". A jak często i na jak długo to nie mam pojęcia. Napisałam do TŻ, żeby zapytał kogoś z jego zespołu jak to jest naprawdę z tymi wyjazdami i czy można odmówić nawet jak nikt inny nie chce jechać (u niego w zespole są tylko 4 osoby, chyba że ktoś z innego może jechać). Głupio mi jest, bo wiem, że on też się stresuje nową pracą i o wyjazdy pytał tego od rekrutacji, a ja mu tylko dokładam stresów Ale naprawdę mnie to męczy.

3 miesiące to strasznie długo- mimo tego chce tam wracać?
Właśnie też taka jestem, że nie dla mnie takie życie na odległość. Byliśmy tak na początku związku i starczy...
Nie musi wyrazić zgody na taki wyjazd - reguluje to kodeks pracy, art. 178, paragraf 2 "Pracownika opiekującego się dzieckiem do ukończenia przez nie 4 roku życia nie wolno bez jego zgody zatrudniać w godzinach nadliczbowych, w porze nocnej, w systemie czasu pracy, o którym mowa w art. 139, jak również delegować poza stałe miejsce pracy." (https://prawo.money.pl/kodeks/pracy/...lstwem/art-178)
Miałam kiedyś taką sytuację tylko z drugiej strony - spytałam pracownika czy chce pojechać na delegacje do Azji na tydzień i odmówił, dla mnie było ok - spytałam go bo niektórzy chcieli jechać w takie delegacje żeby przy okazji zwiedzić Azję, a on się tym bardzo przejął i przytoczył mi wtedy ten punkt z kodeksu pracy stąd wiem że takie coś jest
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 09:50   #4266
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

carmelove nie dziwię Ci się dla mnie takie życie to też nie życie... Na odległość na dłuższą metę się nie da.. jeszcze teraz tym bardziej :/

Glukoza minęła bez zastrzeżeń o dziwo później zahaczyłam o Pepco i oczywiście coś musiałam kupić

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez alexxandra84
Czas edycji: 2019-07-18 o 10:05
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 10:03   #4267
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Nie musi wyrazić zgody na taki wyjazd - reguluje to kodeks pracy, art. 178, paragraf 2 "Pracownika opiekującego się dzieckiem do ukończenia przez nie 4 roku życia nie wolno bez jego zgody zatrudniać w godzinach nadliczbowych, w porze nocnej, w systemie czasu pracy, o którym mowa w art. 139, jak również delegować poza stałe miejsce pracy." (https://prawo.money.pl/kodeks/pracy/...lstwem/art-178)
Miałam kiedyś taką sytuację tylko z drugiej strony - spytałam pracownika czy chce pojechać na delegacje do Azji na tydzień i odmówił, dla mnie było ok - spytałam go bo niektórzy chcieli jechać w takie delegacje żeby przy okazji zwiedzić Azję, a on się tym bardzo przejął i przytoczył mi wtedy ten punkt z kodeksu pracy stąd wiem że takie coś jest
Ojejku, dziękuję Ci bardzo, naprawdę mnie to pocieszyło
Nie wiedziałam, że tak jest Słyszałam tylko, że kobiet w ciąży nie można bez jej zgody wysyłać na delegacje, ale super, że to dotyczy też rodziców małych dzieci

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Glukoza minęła bez zastrzeżeń o dziwo później zahaczyłam o Pepco i oczywiście coś musiałam kupić
Super A co kupiłaś ?
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 10:07   #4268
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Ojejku, dziękuję Ci bardzo, naprawdę mnie to pocieszyło
Nie wiedziałam, że tak jest Słyszałam tylko, że kobiet w ciąży nie można bez jej zgody wysyłać na delegacje, ale super, że to dotyczy też rodziców małych dzieci

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------


Super A co kupiłaś ?
Poszłam w róż, ale same rozumiecie, promocja była IMG_20190718_110619.jpg

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 10:12   #4269
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Poszłam w róż, ale same rozumiecie, promocja była Załącznik 7683644
Ładniutkie
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 10:19   #4270
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Poszłam w róż, ale same rozumiecie, promocja była Załącznik 7683644

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
To jak promocja, to żal nie skorzystać.
Śliczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 10:22   #4271
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Hej. My wczoraj przedstawiliśmy w sypialni meble i zrobiliśmy miejsce na łóżeczko. Wzięłam się też za wyprawkę apteczną, ale nie pamiętam niektórych rzeczy... Ehh

Co do nawilzacza my nie kupujemy, u nas jest wilgotno

A dziś u mnie studniówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 10:24   #4272
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Mam wyniki 61 - 124 - 104 takie trochę małe.
Alexandra niezłe łupy. W pepco to jednak te róże dla dziewczynek królują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 10:26   #4273
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Mam wyniki 61 - 124 - 104 takie trochę małe.
Alexandra niezłe łupy. W pepco to jednak te róże dla dziewczynek królują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szybko masz wyniki. Ja chyba dopiero jutro ....
No w Pepco idzie oczopląsu od różu dostać:/

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Hej. My wczoraj przedstawiliśmy w sypialni meble i zrobiliśmy miejsce na łóżeczko. Wzięłam się też za wyprawkę apteczną, ale nie pamiętam niektórych rzeczy... Ehh

Co do nawilzacza my nie kupujemy, u nas jest wilgotno

A dziś u mnie studniówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie chciałam się wziąć za wyprawkę apteczna ale nie pamiętam co mam kupić a nie wrócę do tej Waszej listy z forum

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 10:38   #4274
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Laura to cos sciemniasz z tym wielkim brzuchem jak na gorala wsiadasz

I tez bym sie nie stresowala porodem gdyby nie to, ze to jest ogolnie moja zyciowa fobia No i jestem leniwcem i spiochem wiec troche sie obawiam opieki nad noworodkiem.

Gaiete ale sama bedziesz te oscieznice malowac?

Tez nie wiedzialam, ze jest taki przepis o delegacjach.

Moja kolezanka wczoraj urodzila z planowego cc i maluch ma zapalenie pluc strasznie sie martwilam ale dzis juz znaczna poprawa Nastepna rodzi za miesiac a potem ja
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 10:52   #4275
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Śniło mi się, że odeszły mi wody, ale nie ponieważ nie byłam pewna czy to wody i łaziłam po sklepach, żeby kupić papierek lakmusowy. Zabarwił się na niebiesko, ja w panikę i wtedy się obudziłam. Co ten organizm ze mną robi!
Ooo no to super! Bardzo dobre zakończenie całej sytuacji.

Pochwalę się, jak tylko będzie czym - niech chociaż jedno pomieszczenie będzie skończone na 100%. jak dobrze pójdzie, dziś będę malować ościeżnice i sprzątać w pokoju dziewczynek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale sen
To pracowity dzień.. a jak się czujesz?
Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Poszłam w róż, ale same rozumiecie, promocja była Załącznik 7683644

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Ładniutkie
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 12:05   #4276
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Aliexpress w koncu zaczelo mi zwozic pierdółki do pokoju i do wozka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190718_130122.jpg (117,3 KB, 45 załadowań)
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 12:07   #4277
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

To moja trzecia ciaza... i kupiłam moje pierwsze w życiu ubranie ciążowe

Taki zwykły tiszert tylko z tymi marszczenia po boku ale był za 6 zł. Wiec sèrio żal było nie brac

Na brzuchu mi tylko odstaje bo mam go za nisko

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 12:13   #4278
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
To moja trzecia ciaza... i kupiłam moje pierwsze w życiu ubranie ciążowe

Taki zwykły tiszert tylko z tymi marszczenia po boku ale był za 6 zł. Wiec sèrio żal było nie brac

Na brzuchu mi tylko odstaje bo mam go za nisko

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ale można powiedzieć, że wydałaś wszystko na ciuchy

Ja musiałam wszystkie spodnie wymienić na ciążowe jak jeszcze prawie nie miałam brzucha. Jakakolwiek gumka, pasek w obszarze brzucha mnie bolały
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 16:00   #4279
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ale można powiedzieć, że wydałaś wszystko na ciuchy



Ja musiałam wszystkie spodnie wymienić na ciążowe jak jeszcze prawie nie miałam brzucha. Jakakolwiek gumka, pasek w obszarze brzucha mnie bolały
Mi wystarczają na razie zwykle spodnie na gumce
W poprzedniej ciąży starczyło do samego porodu wiec mam nadzieje, ze teraz tez się uda ;p

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 16:25   #4280
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Margosia, chyba nie będziemy się z Tobą bawić. Idź do swojej piaskownicy

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 16:42   #4281
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ale można powiedzieć, że wydałaś wszystko na ciuchy

Ja musiałam wszystkie spodnie wymienić na ciążowe jak jeszcze prawie nie miałam brzucha. Jakakolwiek gumka, pasek w obszarze brzucha mnie bolały
Na poczatku tak jest że spodnie ze zwykłym pasem doprowadzają do szału. Mi jak brzuch się powiększył i podniósł to przeszło. A teraz jak się zrobiło chłodniej założyłam te spodnie ciążowe i lipa, właśnie ten materiał na brzuch mi go ściska i wolę takie zwykłe spodnie spuścić poniżej brzucha. Może jakbym w tych ciążowych spodniach chodziła cały czas to by rosły razem z brzuchem, a tak to mnie uwierają. Zarówno te z Lidla jak i HM

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 16:50   #4282
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Mi wlasnie troche urosly razem z brzuchem, ale jak jest cieplo to i tak wole w sukienkach chodzic, bo jakos w ciazy musze miec przewiew w kroku u mnie nawet jak jest gumka ledwo nad koscia lonowa to zaczyna mnie bolec albo mala zaczyna sie szamotac strasznie.
Zreszta polozna mowila, ze to jest bardzo niewskazane, nawet rajstop zwyklych nie powinnysmy nosic. Chyba ze ktos nie ma brzucha to wiadomo. Albo wlasnie jak mowisz jak brzuch sie zaczyna wysoko. U mnie sie zaczyna od razu nad spojeniem i wszystko mi tam przeszkadza.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 16:58   #4283
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Bo wyluzowana mama to wyluzowane dziecko
I nie tworzenie problemów tam gdzie ich nie ma

Ja uwielbiam sobie tworzyć problemy z tyłka takie mam hobby

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Bęben to akurat mam wielki

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

I smacznej glukozy

Ja bym ostatnio mogła wyjadac cukier z cukiernicy a i tak nie zaspokoi mojej potrzeby na słodkie. ...

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ach, to chyba tylko takie wrażenie.

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Mi wystarczają na razie zwykle spodnie na gumce
W poprzedniej ciąży starczyło do samego porodu wiec mam nadzieje, ze teraz tez się uda ;p

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Też nie planuję kupować ciążowych rzeczy. Kupiłam parę luźnych bluzek, bo ten pępek mnie dobija, ale to jajo daje.

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Ja akurat miałam skierowanie, ale facet w rejestracji nic nie mówił to sama zapytałam czy będzie potrzebne, a on na to, że niektórzy biorą, inni nie... Dziwne zasady w tych laboratoriach, a raczej brak zasad

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------


Ja to samo... A teraz w ciąży to już w ogóle!
Mówiłam Wam, że mój TŻ poszedł do nowej pracy. Ogólnie to zależało mi od zawsze, żeby miał pracę na miejscu, bez wyjazdów (tzn raz na jakiś czas na jeden dzień na szkolenie to ok, ale nie co chwilę na kilka dni), ja sama też nie poszłabym do pracy gdzie co chwila są delegacje. No i dobra, znalazł pracę, w której teoretycznie są czasem wyjazdy, ale nie wszyscy, nie ma przymusu i jak ktoś nie może to nie jedzie. Dwa razy o to pytał, bo mówił, że dziecko w drodze i zależy mu na pracy na miejscu. Wczoraj dowiedziałam się, że te wyjazdy są DO IRLANDII Tak mnie to przeraziło, że już zaczęłam się zastanawiać co będzie jeśli nikt nie będzie chętny, żeby jechać z własnej woli, a ktoś będzie musiał, bo ważny klient... Albo co jeśli można czasem odmówić wyjazdu, ale nie zawsze. Albo po prostu rekruter tak powiedział, żeby nie zniechęcać do pracy (tak jak mi rekruterzy wiele razy obiecywali super premie, a jakoś ich nie widziałam). TŻ mówi, że najwyżej będzie musiał zmienić pracę, "ale co jeśli on do tej Irlandii będzie musiał polecieć?". Warszawa, Wrocław, Kraków - spoko. Ale Irlandia? Ja od razu przypominam sobie wszystkie odcinki "Katastrof w przestworzach"... Mnie musieliby chyba uśpić, żebym weszła do samolotu, okropnie się boję i ta wizja delegacji do Irlandii tak mnie stresuje, że masakra...
Nie no, serio ci się chce układać aż tak abstrakcyjne teorie? Nie lepiej wkręcać sobie coś pozytywnego jak wielkie premie i długie urlopy? No i podróż do Irlandii często trwa krócej niż po Polsce, a samoloty to zdecydowanie najbardziej bezpieczny środek transportu Nie ściągaj na siebie negatywnych wydarzeń pesymistycznym nastawieniem. Dość syfu zapewnia nam codzienność w gratisie, żeby jeszcze szukać nowych problemów.
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Laura to cos sciemniasz z tym wielkim brzuchem jak na gorala wsiadasz



I tez bym sie nie stresowala porodem gdyby nie to, ze to jest ogolnie moja zyciowa fobia No i jestem leniwcem i spiochem wiec troche sie obawiam opieki nad noworodkiem.



Gaiete ale sama bedziesz te oscieznice malowac?



Tez nie wiedzialam, ze jest taki przepis o delegacjach.



Moja kolezanka wczoraj urodzila z planowego cc i maluch ma zapalenie pluc strasznie sie martwilam ale dzis juz znaczna poprawa Nastepna rodzi za miesiac a potem ja
Jak na mnie jest OGROMNY

Znajdź sobie inna fobię Poród minie, a wtedy dopiero się zacznie jazda bez trzymanki...

Też ostatnio malowałam, drzwi, ościeżnice, grzejniki, zrywałam sufit i czułam się super. A po kilku godzinach pracy na kompie kisnę ze spiny

Dziwnie tak zapalenie płuc od razy po narodzinach.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 17:13   #4284
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

To nie chodzi o samopoczucie tylko farby do drewna i metalu są toksyczne i drażnią drogi oddechowe a gaiete dopiero co była chora.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 17:52   #4285
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Ach, to chyba tylko takie wrażenie.



Też nie planuję kupować ciążowych rzeczy. Kupiłam parę luźnych bluzek, bo ten pępek mnie dobija, ale to jajo daje.



Nie no, serio ci się chce układać aż tak abstrakcyjne teorie? Nie lepiej wkręcać sobie coś pozytywnego jak wielkie premie i długie urlopy? No i podróż do Irlandii często trwa krócej niż po Polsce, a samoloty to zdecydowanie najbardziej bezpieczny środek transportu Nie ściągaj na siebie negatywnych wydarzeń pesymistycznym nastawieniem. Dość syfu zapewnia nam codzienność w gratisie, żeby jeszcze szukać nowych problemów.


Jak na mnie jest OGROMNY

Znajdź sobie inna fobię Poród minie, a wtedy dopiero się zacznie jazda bez trzymanki...

Też ostatnio malowałam, drzwi, ościeżnice, grzejniki, zrywałam sufit i czułam się super. A po kilku godzinach pracy na kompie kisnę ze spiny

Dziwnie tak zapalenie płuc od razy po narodzinach.
Hehehe raczej nie


A zapalenie płuc przy narodzinach nie jest takie rzadkie.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 18:49   #4286
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Aliexpress w koncu zaczelo mi zwozic pierdółki do pokoju i do wozka
Nie chcę widzieć
Możesz porzucać linki na naszej grupie na fb?


Ja po wizycie. Przepływy wszystkie ok, mała wymiarowo ok, znów zapowiada się długonoga dziewczyna.
I łobuz siedział dzisiaj głową do góry.

A i w końcu po negocjacjach mamy mamy wybrane imię Galaretka będzie miała na imię Marta
Ultra możesz mi dopisać, proszę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 19:01   #4287
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Nie ma mnie na grupie ale chyba mnie mody stąd nie wygnają jak tu wrzucę:

https://pl.aliexpress.com/item/32957...3c5d5c0fUyNUqz
http://pl.aliexpress.com/item/328796...3c5d5c0fUyNUqz
http://pl.aliexpress.com/item/329228...3c5d5c0fUyNUqz
http://pl.aliexpress.com/item/322127...3c5d5c0fUyNUqz

Marta super, też brałam pod uwagę
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 19:04   #4288
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Mi wystarczają na razie zwykle spodnie na gumce
W poprzedniej ciąży starczyło do samego porodu wiec mam nadzieje, ze teraz tez się uda ;p

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ja teraz takie z gumie w pasie uwielbiam. Fajnie bo na straganach można kupić fajne kolorowe.
Te spodnie z Lidla mnie denerwują bo z tyłka zjeżdżaja. I w kroku bardzo się wytarły.
W ogóle, to jestem zawiedziona tymi rzeczami z Lidla, getry, sukienki i te koszulki rozciągnęły się, zmechacenie powychodziło. Lepiej mi się trzymają rzeczy z Biedronki, bluzka i getry też często noszę i piorę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Chyba nie wyrzucą, tylko linki zaraz się zgugią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 19:11   #4289
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Ja teraz takie z gumie w pasie uwielbiam. Fajnie bo na straganach można kupić fajne kolorowe.
Te spodnie z Lidla mnie denerwują bo z tyłka zjeżdżaja. I w kroku bardzo się wytarły.
W ogóle, to jestem zawiedziona tymi rzeczami z Lidla, getry, sukienki i te koszulki rozciągnęły się, zmechacenie powychodziło. Lepiej mi się trzymają rzeczy z Biedronki, bluzka i getry też często noszę i piorę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Chyba nie wyrzucą, tylko linki zaraz się zgugią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak? Ja właśnie z ciuchów z lidla zawsze jestem MEGA zadowolona ale tylko z tych bawełnianych. Teraz mam właśnie 3 sukienki długie, nieciążowe ale brzuch się mieści - rewelka. Legginsy ciążowe - super. Ale jak kiedys kupiłam sukienkę z wiskozy to od razu oddawałam do sklepu, zwykła szmatka.

Ze sprzętów mam z lidla parownicę i odkurzacz samobieżny i świetnie działają. Ogólnie jestem wielką fanką
Teraz wzięłam dla małej ręczniczki bawełniane z kapturkami i wydają się być bardzo dobrej jakości. Jakby co lidl mi nic nie płaci (tylko ja im ciągle płącę)
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 19:12   #4290
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Nie chcę widzieć
Możesz porzucać linki na naszej grupie na fb?


Ja po wizycie. Przepływy wszystkie ok, mała wymiarowo ok, znów zapowiada się długonoga dziewczyna.
I łobuz siedział dzisiaj głową do góry.

A i w końcu po negocjacjach mamy mamy wybrane imię Galaretka będzie miała na imię Marta
Ultra możesz mi dopisać, proszę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marta! Jeden z typów mojego męża Mi też się bardzo podoba!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 11:22:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.