Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-29, 20:06   #1681
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez nianaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !

Podczytuję wątek co jakiś czas i chciałam się zapytać ile ważą Wasze maleństwa w ok. 33 tc i jakie AC ??

u nas właśnie 33 tc i za mały obwód brzuszka w stosunku do reszty o 2 tygodnie... będziemy kontrolować, ale troszkę mnie to zaniepokoiło, bo jeszcze miesiąc temu wszystko było "książkowo"
U mnie tak było na usg 3 trymestru brzuszek 2 tygodnie mniejszy. Nikt nie mówił, że to coś złego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 20:17   #1682
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Odchylenia 2 tygodnie są dopuszczalne z resztą tu chodzi o to na jakim percentylu jest wymiar
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2019-08-29-21-16-28-412_com.android.browser.jpg (139,2 KB, 56 załadowań)
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 20:23   #1683
nianaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 7
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

mam nadzieje, że niepotrzebnie panikuję i mój lekarz też chucha na zimne... za dwa 12.09 mam iść na kolejne USG żeby sprawdzić czy mały przybiera na wadze i czy ten obwód brzuszka rośnie
nianaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 20:34   #1684
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
U mnie tak było na usg 3 trymestru brzuszek 2 tygodnie mniejszy. Nikt nie mówił, że to coś złego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez nianaa Pokaż wiadomość
mam nadzieje, że niepotrzebnie panikuję i mój lekarz też chucha na zimne... za dwa 12.09 mam iść na kolejne USG żeby sprawdzić czy mały przybiera na wadze i czy ten obwód brzuszka rośnie

A jaka ma wagę?
U mnie w 27 tygodniu był bardzo mały obwód brzuszka, w 30 już ładnie nadgonila
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 20:37   #1685
nianaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 7
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
A jaka ma wagę?
U mnie w 27 tygodniu był bardzo mały obwód brzuszka, w 30 już ładnie nadgonila
1800 g

mam nadzieję, że też podgoni, bo ma jeszcze trochę czasu
nianaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 20:40   #1686
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez nianaa Pokaż wiadomość
1800 g

mam nadzieję, że też podgoni, bo ma jeszcze trochę czasu
Cytat:
Napisane przez nianaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !

Podczytuję wątek co jakiś czas i chciałam się zapytać ile ważą Wasze maleństwa w ok. 33 tc i jakie AC ??

u nas właśnie 33 tc i za mały obwód brzuszka w stosunku do reszty o 2 tygodnie... będziemy kontrolować, ale troszkę mnie to zaniepokoiło, bo jeszcze miesiąc temu wszystko było "książkowo"
U mnie brzuszek tez był dużo mniejszy

Jesteś pod kontrolą będzie dobrze

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 21:25   #1687
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Jestem w coraz większym szoku, że Ty zaraz będziesz donoszona!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja również!! 😲
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-29, 22:24   #1688
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Pocytowałam i mu wcięło
Z tego co pamiętam

Siarę już mam z miesiąc, ale mnie nie zalała. Nawet jak karmiłam to nigdy nie miałam z tym problemu i oby tak pozostało.

Maciejka ja też czekam aż syn pójdzie do przedszkola, żeby zacząć ogarniać wyprawkę. Aptekę, ubranka i komode już mam. Teraz tylko wyprać wyprasować i ułożyć.

Co do puchnięcia to ja od rana czuje jak mi nogi rozpycha i ręce.

Ultra jeśli Was stać to ja bym położną brała. Skoro tyle uwagi przykładasz do przygotowań to szkoda by było, żeby Ci się ktoś przypadkowy obok w tym czasie trafił.

Gaiete spokojnie. Już nie długo do donoszonej. Na pewno wytrzymasz.

Ja jutro zaczynam przygotowania do imprezy niespodzianki z okazji 40stych urodzin męża. Muszę przygotować imprezę na 17 osób. W planach grill. Przyjaciółka mi pomoże, mama weźmie dziecko. Mam nadzieję, że nie urodzę z tego upału i wszystko wyjdzie jak zaplanowałam. I już się jego miny doczekać nie mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 22:37   #1689
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
U nas wszystko ok, młoda ma 2051g, szyjka krótka ale zamknięta, głowka wysoko. Odstawiamy luteine, magnez mam brać jeszcze dwa tygodnie ale już mniejsze dawki i widzimy się 19.09. A później to już porodówka
Nawet mi pasuje, bo 16-17 planuje malowanie a później to już mi wsio rybka
Super, gratuluję udanej wizyty
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Czubasek gratuluję udanej wizyty ja wczoraj zapomnialam wspomnieć, że moja ma około 2100-2200 gram, więc też już kawał kobietki
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Haha, spokojnie! Byłam na porodówce, ale już wracam bez paniki
Powiem Wam, że mega jestem zadowolona z tej mojej Oławy. I położna zrobiła na mnie super wrażenie. Jeśli wszystko będzie ok i obejdzie się bez oksytocyny to ktg co 2h i mają przenośne, więc nie muszę leżeć. W trakcie porodu mogę tańczyć, skakać na piłce, korzystać z prysznica, worka sako, drabinek. Jak będę chciała, to przygaszone światło to nie problem - opowiadała mi, że ostatnio przyjmowała poród w ogóle po ciemku, miała tylko lampę żeby widzieć czy już jest główka a tak zgaszone wszystko mega jestem podekscytowana wizją porodu, bo to, na czym mi zależy, jest respektowane w tym szpitalu bardzo. Kontakt skóra do skóry 2h po porodzie, badanie noworodka na mamie, ochrona krocza. ️ Jedyny minus to drobiazg dotyczący koszuli porodowej - generalnie można mieć swoją, ale mówi, że są lekarze którzy każą przebrać na wypadek gdyby było potrzebne pilne cc, bo wtedy nie ma czasu na przebieranie się. Ale próbować możemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetne wiadomości. Oby udało się wszystko wdrożyć z planu porodu
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Dzwonisz, jak się coś dzieje i przyjeżdża do porodu o dowolnej porze dnia i nocy. Zostaje na cały poród + 2h po.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Wyobraźcie sobie, że tak mi spuchły te nogi, że rozerwały mi buty! Pasek nie wytrzymał napięcia i pękł. I tak w takim rozwalonym bucie musiałam się doturlać na przystanek i potem do domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko, to faktycznie nieźle Ci napuchły.

U mnie oprócz tego jednego razu po podróży to teraz nie puchną ale za to po dzisiejszym dniu tak mnie bolą. Plecy na dole tak samo. Przeceniłam swoje siły dzisiaj :/ Przynajmniej pokój dzieci skończony.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 05:43   #1690
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Gaiete super, że jesteś zadowolona! Teraz to na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem

Fubizka znów nam zaginęła. Prasujesz?

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Pocytowałam i mu wcięło
Z tego co pamiętam

Siarę już mam z miesiąc, ale mnie nie zalała. Nawet jak karmiłam to nigdy nie miałam z tym problemu i oby tak pozostało.

Maciejka ja też czekam aż syn pójdzie do przedszkola, żeby zacząć ogarniać wyprawkę. Aptekę, ubranka i komode już mam. Teraz tylko wyprać wyprasować i ułożyć.

Co do puchnięcia to ja od rana czuje jak mi nogi rozpycha i ręce.

Ultra jeśli Was stać to ja bym położną brała. Skoro tyle uwagi przykładasz do przygotowań to szkoda by było, żeby Ci się ktoś przypadkowy obok w tym czasie trafił.

Gaiete spokojnie. Już nie długo do donoszonej. Na pewno wytrzymasz.

Ja jutro zaczynam przygotowania do imprezy niespodzianki z okazji 40stych urodzin męża. Muszę przygotować imprezę na 17 osób. W planach grill. Przyjaciółka mi pomoże, mama weźmie dziecko. Mam nadzieję, że nie urodzę z tego upału i wszystko wyjdzie jak zaplanowałam. I już się jego miny doczekać nie mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki żeby się wszystko udało; )
I nie skończyło na porodowce
Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Super, gratuluję udanej wizyty Świetne wiadomości. Oby udało się wszystko wdrożyć z planu porodu O matko, to faktycznie nieźle Ci napuchły.

U mnie oprócz tego jednego razu po podróży to teraz nie puchną ale za to po dzisiejszym dniu tak mnie bolą. Plecy na dole tak samo. Przeceniłam swoje siły dzisiaj :/ Przynajmniej pokój dzieci skończony.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Efekt pewnie rekompensuje

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------

Co do ktg to u nas w poradni przyszpitalnej można się zapisać po 38tc; )
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dziewczynki gratuluję udanych wizyt 2kg to już naprawdę dużo.
Ja ostatnio coraz bardziej przekonuje się do naszych pierwszych typów imion dla córci które się pojawiły zanim ona była w brzuchu. Marta lub Magdalena Cieszę się że jesteś zadowolona. Po takim spotkaniu na pewno miło będzie Ci się jechało rodzić Co do koszuli trochę szkoda ale jeśli się w swojej nie uda to później Jagódka będzie cię w niej oglądać do woli
Ja się cały czas zastanawiam czy brać położną czy iść na żywioł. Wiem że już czas się zgłosić jeśli bym chciała swoją na wyłączność i na pewno byłoby mi raźniej w razie gdyby (a znając życie tak będzie) mąż musiał zostać z Alicją, no ale te koszty.. i tak rozważam cały czas. Za te pieniądze miałabym już całą wyprawkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam się zaczynam przekonywać do Karoliny ale chłopcy juz tak na Ale nastawieni, że chyba nie da się zmienic
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Wow! Już tyle dzieciaków 2kg ma! pewnie moje jutro też ponad 2 będzie miało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki!
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Czubasek gratuluję udanej wizyty ja wczoraj zapomnialam wspomnieć, że moja ma około 2100-2200 gram, więc też już kawał kobietki
O jak pięknie
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
U nas wszystko ok, młoda ma 2051g, szyjka krótka ale zamknięta, głowka wysoko. Odstawiamy luteine, magnez mam brać jeszcze dwa tygodnie ale już mniejsze dawki i widzimy się 19.09. A później to już porodówka
Nawet mi pasuje, bo 16-17 planuje malowanie a później to już mi wsio rybka
Hehehe cudnie, że 2 kg przekroczone

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 06:14   #1691
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
A ta położna tak normalnie pracuje w szpitalu? Co jak ma akurat dyżur?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, pracuje. Jak ma dyżur to wiadomo, że gdyby rodził ktoś jeszcze to tamtej pacjentki nie zostawi, ale ja jestem dla niej priorytetowa

Dziś mój baby shower! Tak się stresuję, że pół nocy miałam koszmary, że przespałam swoją imprezę albo że połowa nie przyszła a niedługo wizyta - zobaczymy, co tam przez te dwa tygodnie zmieniło się u mojej Jagódki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-30, 06:37   #1692
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Tak, pracuje. Jak ma dyżur to wiadomo, że gdyby rodził ktoś jeszcze to tamtej pacjentki nie zostawi, ale ja jestem dla niej priorytetowa

Dziś mój baby shower! Tak się stresuję, że pół nocy miałam koszmary, że przespałam swoją imprezę albo że połowa nie przyszła a niedługo wizyta - zobaczymy, co tam przez te dwa tygodnie zmieniło się u mojej Jagódki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze to akurat brzmi dla mnie słabo. ..
To tak jakbym w żłobku pobierala opłaty od rodziców, którymi dziećmi mam się zająć bardziej

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 06:56   #1693
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Tak, pracuje. Jak ma dyżur to wiadomo, że gdyby rodził ktoś jeszcze to tamtej pacjentki nie zostawi, ale ja jestem dla niej priorytetowa

Dziś mój baby shower! Tak się stresuję, że pół nocy miałam koszmary, że przespałam swoją imprezę albo że połowa nie przyszła a niedługo wizyta - zobaczymy, co tam przez te dwa tygodnie zmieniło się u mojej Jagódki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwne, że szpital się na to godzi. Ze w godzinach pracy pobiera opłaty od prywatnych pacjentek. Słyszałam, że zazwyczaj jak taka położna ma dyżur to np. swoją koleżankę wysyła do prywatnej rodzącej.
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Szczerze to akurat brzmi dla mnie słabo. ..
To tak jakbym w żłobku pobierala opłaty od rodziców, którymi dziećmi mam się zająć bardziej

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
No trochę tak to zabrzmiało


Zaraz się szykuje do lekarza. Jem śniadanie by Ola była aktywna na ktg, wezmę też jakiegoś batona w razie co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 06:59   #1694
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Jestem!
Ciesze sje ze wszystkie wizyty wychodza dobrze

Nie prasuje za goraco i dopiero wczoraj maz zlozyl do konca szafe dla malej, zebym mogla w ogole ukladac te ciuszki wiec zaczynam z praniem bo na razie dopiero jedna pralke puscilam

Zamowilam ostatnie rzeczy z wyprawki, powystawialam jakies zalegajacr rzeczy na giveboxie, sama po drodze dzis odbieram klamerki z giveboxa bo nie mam czym tych malych ciuszkow przypinac Zaraz zabieram sie do szpitala na kroplowke, obym nie musiala godzinami tam kwitnac potem odebrac zaslony i firany ze skrocenia, staniki do karmienia, wczoraj jeszcze pan poprawial mi zabudowe w przedpokoju, maz musi poskladac reszte szaf z ikei zanim mnie szlag trafi i w przyszlym tygodniu juz pakuje torby mam jeszcze 1,5 miesiaca do tp ale stresuje mnie bycie nieprzygotowana.
Co do porodu to u nas polozne namawialy wrecz do przyniesienia swojej muzyki, mozna przyniesc swoje olejki do aromaterapii a jak nie to szpital ma swoje aczkolwiek ja nie chce czuc zadnych zapachow jestem na to wrazliwa i nie chce tez zeby potem jakis zapach mi sie kojarzyl z porodem a tak to dziala
Odwiedzilam kolezanke ktorej synek sie urodzil z zapaleniem pluc i szczesliwie jest zdrowiutki i grzeczny jal aniolek Niestety ta druga kolezanka nadal w szpitalu z pepkiem teraz pewnie bede miala faze na tym punkcie. Aha wczoraj powtornie analizowalam sklady kosmetykow dla noworodkow i chyba pozostane przy tych sylveco.
We wtorek mam wizyte i mam wiella nadzieje ze wszystko bedzoe w porzadku, mala sie strasznie wierci, jestem pewna ze wczoraj byla poprzecznie, teraz raczej jest w pionie ale nie wiem w ktora strone. Ile sie mozna krecic
No i cwicze do porodu, zamowilam tez liscie malin i olejek migdalowy do krocza takze u mnie akcja "bede rodzic" stala sie realna (nie tak jak u was ale jednak )

Namowilam tez meza na sesje ciazowa ale teraz mi strasznie szkoda kasy, w Trojmiescie za mniej niz 5 stow nie znalazlam a jednak wole to zainwestowac w inne rzeczy... Wszystkie dziewczyny, ktore moglyby mi zrobic (kolezanki) albo w ciazy i daleko albo male dzieci itd. Wiec moze najpierw sprobujemy sobie zrobic sami ze statywem. A nuz wyjda
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 07:22   #1695
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Szczerze to akurat brzmi dla mnie słabo. ..
To tak jakbym w żłobku pobierala opłaty od rodziców, którymi dziećmi mam się zająć bardziej

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Wiecie, nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć, nie mogę oczekiwać od niej, że przez 4 tygodnie, w których mogę urodzić, nie będzie w ogóle chodzić na dyżury, tylko czekać na mój telefon za taką usługę to te 800zl zdecydowanie byłoby za mało. Dla mnie najważniejsze jest to, że ją spotkałam wcześniej, że jesteśmy w kontakcie telefonicznym i ona wie, czego ja oczekuję, na czym mi zależy i w czym mogę potrzebować jej pomocy. To nie oznacza, że przez 12h porodu ma stać cały czas przy mnie. najważniejsze, że jest "moja", zaufana i wiem, że np. w połowie porodu nie pójdzie do domu, bo skończy się jej zmiana i dostanę kogoś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Dziwne, że szpital się na to godzi. Ze w godzinach pracy pobiera opłaty od prywatnych pacjentek. Słyszałam, że zazwyczaj jak taka położna ma dyżur to np. swoją koleżankę wysyła do prywatnej rodzącej. No trochę tak to zabrzmiało


Zaraz się szykuje do lekarza. Jem śniadanie by Ola była aktywna na ktg, wezmę też jakiegoś batona w razie co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i takie rozwiązanie by mi nie pasowało w ogóle. Nie po to umawiam się z konkretną kobietą, żeby potem dostać jej koleżankę, której w ogóle nie znam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 07:48   #1696
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Gaiete super, że jesteś zadowolona! Teraz to na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem

Fubizka znów nam zaginęła. Prasujesz?

Kciuki żeby się wszystko udało; )
I nie skończyło na porodowceEfekt pewnie rekompensuje

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------

Co do ktg to u nas w poradni przyszpitalnej można się zapisać po 38tc; )Ja tam się zaczynam przekonywać do Karoliny ale chłopcy juz tak na Ale nastawieni, że chyba nie da się zmienicKciuki! O jak pięknieHehehe cudnie, że 2 kg przekroczone

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Karolina ładnie to był jeden z naszych typow (Róża, Karolina, Natalia, Antonina, Aniela)



Hej

Mnie wczoraj znajomi chceili przekonać do rodzenia w innym szpitalu, ale razem z tztem twierdzimy że jak ma być dobrze to będzie dobrze wszędzie. Jesteśmy zadowoleni z porodu Wojtka więc tym się sugerujemy.

Mnie wczoraj bolał brzuch ale to kwestia jelit, żelazo daje już znać o sobie. Ale hemoglobina podskoczyła na 12, więc całkiem nieźle
Ooo i mam +7kg więc do 10 spokojnie dobije do porodu
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 07:55   #1697
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cześć



jako, że podczytuje Was od początki i kilka razy omyłkowo się odezwałam (sama mam termin na 4.11) to pozwoliłam sobie napisać bo też jestem teraz na temacie "czy potrzebuje prywatnej położnej"? i jestem zaskoczona, że u Was jest to taka tania opcja, u mnie koszt to 2tys. i wygląda to tak, że jeśli ona ma dyżur to zapewnia inną (mnie osobiście w ogóle to nie przeszkadza). Tylko w ogóle się zastanawiam czy warto?
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 08:17   #1698
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Dziewczyny maja vbac wiec pewnie wtedy warto. Chociaz gaiete chyba nie? Juz mi sie pomieszalo.

Tez uwazam ze to nie w porzadku ze strony poloznej ze na dyzurze pelni prywatne uslugi. Gaiete rozumiem ze korzysta bo czemu nie ale takie cos nie powinno miec miejsca. Ciekawe czy w ogole jest legalne
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 08:45   #1699
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Jestem!
Ciesze sje ze wszystkie wizyty wychodza dobrze

Nie prasuje za goraco i dopiero wczoraj maz zlozyl do konca szafe dla malej, zebym mogla w ogole ukladac te ciuszki wiec zaczynam z praniem bo na razie dopiero jedna pralke puscilam

Zamowilam ostatnie rzeczy z wyprawki, powystawialam jakies zalegajacr rzeczy na giveboxie, sama po drodze dzis odbieram klamerki z giveboxa bo nie mam czym tych malych ciuszkow przypinac Zaraz zabieram sie do szpitala na kroplowke, obym nie musiala godzinami tam kwitnac potem odebrac zaslony i firany ze skrocenia, staniki do karmienia, wczoraj jeszcze pan poprawial mi zabudowe w przedpokoju, maz musi poskladac reszte szaf z ikei zanim mnie szlag trafi i w przyszlym tygodniu juz pakuje torby mam jeszcze 1,5 miesiaca do tp ale stresuje mnie bycie nieprzygotowana.
Co do porodu to u nas polozne namawialy wrecz do przyniesienia swojej muzyki, mozna przyniesc swoje olejki do aromaterapii a jak nie to szpital ma swoje aczkolwiek ja nie chce czuc zadnych zapachow jestem na to wrazliwa i nie chce tez zeby potem jakis zapach mi sie kojarzyl z porodem a tak to dziala
Odwiedzilam kolezanke ktorej synek sie urodzil z zapaleniem pluc i szczesliwie jest zdrowiutki i grzeczny jal aniolek Niestety ta druga kolezanka nadal w szpitalu z pepkiem teraz pewnie bede miala faze na tym punkcie. Aha wczoraj powtornie analizowalam sklady kosmetykow dla noworodkow i chyba pozostane przy tych sylveco.
We wtorek mam wizyte i mam wiella nadzieje ze wszystko bedzoe w porzadku, mala sie strasznie wierci, jestem pewna ze wczoraj byla poprzecznie, teraz raczej jest w pionie ale nie wiem w ktora strone. Ile sie mozna krecic
No i cwicze do porodu, zamowilam tez liscie malin i olejek migdalowy do krocza takze u mnie akcja "bede rodzic" stala sie realna (nie tak jak u was ale jednak )

Namowilam tez meza na sesje ciazowa ale teraz mi strasznie szkoda kasy, w Trojmiescie za mniej niz 5 stow nie znalazlam a jednak wole to zainwestowac w inne rzeczy... Wszystkie dziewczyny, ktore moglyby mi zrobic (kolezanki) albo w ciazy i daleko albo male dzieci itd. Wiec moze najpierw sprobujemy sobie zrobic sami ze statywem. A nuz wyjda
Hahaha przygotowania Cię dopadly
Oby się zdjęcia udało zrobić
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Wiecie, nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć, nie mogę oczekiwać od niej, że przez 4 tygodnie, w których mogę urodzić, nie będzie w ogóle chodzić na dyżury, tylko czekać na mój telefon za taką usługę to te 800zl zdecydowanie byłoby za mało. Dla mnie najważniejsze jest to, że ją spotkałam wcześniej, że jesteśmy w kontakcie telefonicznym i ona wie, czego ja oczekuję, na czym mi zależy i w czym mogę potrzebować jej pomocy. To nie oznacza, że przez 12h porodu ma stać cały czas przy mnie. najważniejsze, że jest "moja", zaufana i wiem, że np. w połowie porodu nie pójdzie do domu, bo skończy się jej zmiana i dostanę kogoś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

No i takie rozwiązanie by mi nie pasowało w ogóle. Nie po to umawiam się z konkretną kobietą, żeby potem dostać jej koleżankę, której w ogóle nie znam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tobie się nie dziwię, ale nie chcialabym być ta druga rodzaca. .. albo jakby takie dwie co placily a ja bym była 3, albo 4...
Nie ogarniam tego moim małym rozumkiem. ..

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Cześć



jako, że podczytuje Was od początki i kilka razy omyłkowo się odezwałam (sama mam termin na 4.11) to pozwoliłam sobie napisać bo też jestem teraz na temacie "czy potrzebuje prywatnej położnej"? i jestem zaskoczona, że u Was jest to taka tania opcja, u mnie koszt to 2tys. i wygląda to tak, że jeśli ona ma dyżur to zapewnia inną (mnie osobiście w ogóle to nie przeszkadza). Tylko w ogóle się zastanawiam czy warto?
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Karolina ładnie to był jeden z naszych typow (Róża, Karolina, Natalia, Antonina, Aniela)



Hej

Mnie wczoraj znajomi chceili przekonać do rodzenia w innym szpitalu, ale razem z tztem twierdzimy że jak ma być dobrze to będzie dobrze wszędzie. Jesteśmy zadowoleni z porodu Wojtka więc tym się sugerujemy.

Mnie wczoraj bolał brzuch ale to kwestia jelit, żelazo daje już znać o sobie. Ale hemoglobina podskoczyła na 12, więc całkiem nieźle
Ooo i mam +7kg więc do 10 spokojnie dobije do porodu
Najdziwniejsze jest to, że ja od zawsze marzyłam o Karolince a mój mąż o Alicji.

A teraz mi się wydaje, że Karolinka tak twardo brzmi i dziecko będzie mieć problem na początku z przedstawieniem się. ..

A Ala tak delikatnie i dziewczeco
A mężowi się odwrocilo

I mam koleżankę Karolinę która mi ciągle mówi, że nie mogę dziecka skrzywdzić tym imieniem


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-30, 08:49   #1700
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Hahaha przygotowania Cię dopadly
Oby się zdjęcia udało zrobić


Tobie się nie dziwię, ale nie chcialabym być ta druga rodzaca. .. albo jakby takie dwie co placily a ja bym była 3, albo 4...
Nie ogarniam tego moim małym rozumkiem. ..

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Najdziwniejsze jest to, że ja od zawsze marzyłam o Karolince a mój mąż o Alicji.

A teraz mi się wydaje, że Karolinka tak twardo brzmi i dziecko będzie mieć problem na początku z przedstawieniem się. ..

A Ala tak delikatnie i dziewczeco
A mężowi się odwrocilo

I mam koleżankę Karolinę która mi ciągle mówi, że nie mogę dziecka skrzywdzić tym imieniem


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
U mnie akurat rodzina męża paskudnie zmienia imię Alicja. Moja mama tak ma i mówia Alina...

No to ja swojej zrobiłam totalnie pod górkę, bo Róża będzie miała trudno wymówić
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 08:56   #1701
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Dziewczyny maja vbac wiec pewnie wtedy warto. Chociaz gaiete chyba nie? Juz mi sie pomieszalo.

Tez uwazam ze to nie w porzadku ze strony poloznej ze na dyzurze pelni prywatne uslugi. Gaiete rozumiem ze korzysta bo czemu nie ale takie cos nie powinno miec miejsca. Ciekawe czy w ogole jest legalne
Ja mam właśnie vbac i tylko dlatego się zdecydowałam na prywatną położną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Hahaha przygotowania Cię dopadly
Oby się zdjęcia udało zrobić


Tobie się nie dziwię, ale nie chcialabym być ta druga rodzaca. .. albo jakby takie dwie co placily a ja bym była 3, albo 4...
Nie ogarniam tego moim małym rozumkiem. ..

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Najdziwniejsze jest to, że ja od zawsze marzyłam o Karolince a mój mąż o Alicji.

A teraz mi się wydaje, że Karolinka tak twardo brzmi i dziecko będzie mieć problem na początku z przedstawieniem się. ..

A Ala tak delikatnie i dziewczeco
A mężowi się odwrocilo

I mam koleżankę Karolinę która mi ciągle mówi, że nie mogę dziecka skrzywdzić tym imieniem


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Tyle kobiet na raz to by nie dało rodzić w tym szpitalu. On jest mały, kameralny. Poza tym wydaje mi się, że na dyżurze są dwie położne a nie jedna... Rozumiem Wasze wątpliwości jak najbardziej, ale nie sądzę, żeby to odbijało się jakoś mocno na jakości pomocy tym innym kobietom. Jak pisałam - dla mnie ważne jest to, że ona zna mnie i nie jestem przypadkiem z ulicy. Plus wiem, że nie ma znaczenia, jakie ma dyżury, wiem że będzie ze mną od początku do końca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:11   #1702
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

W tym szpitalu w którym ja planuje opcja położnej na wyłączność jest oferowana przez szpital, to szpital bierze za to kasę a ja wybieram kogoś z ich listy i ta położna dostaje jakiś tam procent.
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
A ta położna tak normalnie pracuje w szpitalu? Co jak ma akurat dyżur?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to u tej "mojej" wygląda to jeszcze nie wiem. Albo daje kogoś innego albo na jej dyżur ktoś inny przychodzi (ta opcja wydaje się być bardziej rozsądna) Tylko tak jak pisałam wyżej tu trochę inna sytuacja niż typowo prywatna położna.
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Pocytowałam i mu wcięło
Z tego co pamiętam

Siarę już mam z miesiąc, ale mnie nie zalała. Nawet jak karmiłam to nigdy nie miałam z tym problemu i oby tak pozostało.

Maciejka ja też czekam aż syn pójdzie do przedszkola, żeby zacząć ogarniać wyprawkę. Aptekę, ubranka i komode już mam. Teraz tylko wyprać wyprasować i ułożyć.

Co do puchnięcia to ja od rana czuje jak mi nogi rozpycha i ręce.

Ultra jeśli Was stać to ja bym położną brała. Skoro tyle uwagi przykładasz do przygotowań to szkoda by było, żeby Ci się ktoś przypadkowy obok w tym czasie trafił.

Gaiete spokojnie. Już nie długo do donoszonej. Na pewno wytrzymasz.

Ja jutro zaczynam przygotowania do imprezy niespodzianki z okazji 40stych urodzin męża. Muszę przygotować imprezę na 17 osób. W planach grill. Przyjaciółka mi pomoże, mama weźmie dziecko. Mam nadzieję, że nie urodzę z tego upału i wszystko wyjdzie jak zaplanowałam. I już się jego miny doczekać nie mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No stać. Ale ja przyzwyczajona że sama sobie na siebie zarabiam a teraz mam ograniczone możliwości i świruję jak pod koniec miesiąca nie mogę odłożyć parę groszy 🤯 Ale masz rację, wezmę ją przynajmniej będę spokojniejsza
Powodzenia z niespodzainką!! Miłej zabawy


Gaiete Tobie też milej zabawy na baby shower!!!
Moje najlepsze psiółki odkąd spodziewam się drugiego dziecka trochę się odseparowały. (One dzieci nie mają i jak narazie za bardzo nie chcą) Trochę przykro, ale jak mój mąż mówi najbardziej dogadasz się z ludźmi o podobnym stanie/doswiadczeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:30   #1703
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

1cm rozwarcia. Muszę zwolnić. Mam leki. 9.09 jede na wizytę do Leszna do doktora, bo potem jedzie na szkolenie. Byle do końca września i do donoszonej ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:37   #1704
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

To odpoczywaj teraz. A kazali lezec wiecej?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:49   #1705
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
To odpoczywaj teraz. A kazali lezec wiecej?
Ja nic nie leżałam dla takiego odpoczynku dla macicy. Tyle co jak czułam, że muszę polezec to leżałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:53   #1706
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Ja za to od dawna nie moge siedziec. Musze byc odchylona wiec wiekszosc czasu na pollezaco. Miesiac temu gin kazal oszczedzac szyjke chociaz 4cm i zamknieta, ciekawe jak teraz
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:55   #1707
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hej ja po wizytach, Adaś zdrowy, 2300g, pan mnie postraszył że na małe dziecko w terminie porodu nie ma co się nastawiać, obstawia 3800g, już sobie współczuję porodu, oby tylko nie przenosić

Jak pisałam wybrałam się też do fizjo, bardzo fajna wizyta, posprawdzała napięcia mięśni, postawę, pokazała jak korygować. Sporo poopowiadała o zaleceniach w pierwszych dobach po porodzie, tak w skrócie: profilaktyka przeciwobrzękowa - warto leżąc poruszać palcami, stopami, nadgarstkami, pionizacja poporodowa - na wydechu, z podtrzymaniem brzucha i mięśni dna miednicy, kaszel i kichanie na bok (tak jak podczas ciąży), od trzeciej doby można po kilkanaście minut leżeć na brzuchu ze zrolowaną poduszką, oddychanie powoduje masaż i pobudza macicę do obkurczania, no i masowanie podbrzusza żeby się szybciej regenerowało.
Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Cześć



jako, że podczytuje Was od początki i kilka razy omyłkowo się odezwałam (sama mam termin na 4.11) to pozwoliłam sobie napisać bo też jestem teraz na temacie "czy potrzebuje prywatnej położnej"? i jestem zaskoczona, że u Was jest to taka tania opcja, u mnie koszt to 2tys. i wygląda to tak, że jeśli ona ma dyżur to zapewnia inną (mnie osobiście w ogóle to nie przeszkadza). Tylko w ogóle się zastanawiam czy warto?
U mnie też takie ceny, ja nie biorę, mam wybrane dwa szpitale, w pierwszym jest bardzo dobra kadra położnych i nie ma sensu dodatkowo płacić, a w drugim nie można.
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 10:09   #1708
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
1cm rozwarcia. Muszę zwolnić. Mam leki. 9.09 jede na wizytę do Leszna do doktora, bo potem jedzie na szkolenie. Byle do końca września i do donoszonej ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Odpoczywaj jeszcze trochę tyle dobrego że już organizm ładnie przygotowany na poród i może być lżej

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja za to od dawna nie moge siedziec. Musze byc odchylona wiec wiekszosc czasu na pollezaco. Miesiac temu gin kazal oszczedzac szyjke chociaz 4cm i zamknieta, ciekawe jak teraz

U mnie siedzenie to męka... Najlepiej leżeć na lewym boku, wtedy dobrze się oddycha.
Ja już prawie szyjki nie mam a nic o oszczędzaniu nie mówił
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 10:15   #1709
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
U mnie też takie ceny, ja nie biorę, mam wybrane dwa szpitale, w pierwszym jest bardzo dobra kadra położnych i nie ma sensu dodatkowo płacić, a w drugim nie można.

u mnie też są podobno bardzo ok wiec chyba odpuszczę
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 10:16   #1710
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Dziewczyny maja vbac wiec pewnie wtedy warto. Chociaz gaiete chyba nie? Juz mi sie pomieszalo.

Tez uwazam ze to nie w porzadku ze strony poloznej ze na dyzurze pelni prywatne uslugi. Gaiete rozumiem ze korzysta bo czemu nie ale takie cos nie powinno miec miejsca. Ciekawe czy w ogole jest legalne
No właśnie też jestem ciekawa jak to prawnie jest rozwiązane. Pewnie zależy jaką położna ma umowę ze szpitalem.

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie vbac i tylko dlatego się zdecydowałam na prywatną położną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Tyle kobiet na raz to by nie dało rodzić w tym szpitalu. On jest mały, kameralny. Poza tym wydaje mi się, że na dyżurze są dwie położne a nie jedna... Rozumiem Wasze wątpliwości jak najbardziej, ale nie sądzę, żeby to odbijało się jakoś mocno na jakości pomocy tym innym kobietom. Jak pisałam - dla mnie ważne jest to, że ona zna mnie i nie jestem przypadkiem z ulicy. Plus wiem, że nie ma znaczenia, jakie ma dyżury, wiem że będzie ze mną od początku do końca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla Ciebie spoko opcja i rozumiem Ciebie, że byś nie chciała koleżanki położnej. Ale ogólnie słabo rozwiązane to jest. Bo jednak człowiek tak działa, że jak ma osobno płacone to jednak robi coś "lepiej". Nie wiem czy na miejscu rodzącej nie korzystającej z prywatnej opieki nie czulabym się gorzej traktowana. Bo wiadomo, że przy Tobie będzie bardziej. Ogólnie to oby wszystko wyszło tak jak planujesz i żebyś była zadowolona tam gdzie ja pracowałam owszem były dwie położne na dyżur, ale ta druga miała inne obowiązki, a nie porodowke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.