Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-28, 20:19   #31
Olimpia_23
Zadomowienie
 
Avatar Olimpia_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 429
Dot.: Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki

o kurcze ależ zateskniłam za długimi włoskami ;((( patrząc na to zdjęcie.....
__________________
Perełki M L

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=767469
Olimpia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 10:09   #32
BeautyMe
Raczkowanie
 
Avatar BeautyMe
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 30
Dot.: Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki

Wiesz co tak ze zdjęć wygląda, że masz strasznie zachowawczy styl...albo raczej jego brak. Może stąd to porównanie do licelistki. Nie widac Twoich upodobać ani charakteru w Twoich ubraniach. Cięcie też jest mocno po prostu bezpieczne. Już dłuższe włosy jakoś wyglądały bardziej z życiem. Makijaż też jest taki niby jest, ale tez w sumie nie podkresla Twoich atutów.

Może wstaw kilka zdjeć tego bardziej jak się ubierasz i Ci coś doradzimy? Żeby trochę nabrać pazura
BeautyMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 12:07   #33
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki

Zdecydowanie najbardziej mi się podobasz w tej krótszej fryzurce i na Twoim miejscu bym szła właśnie w tym kierunku, może nie aż tak krótko jak na kożuchowską, ale takie krótki bob jak najbardziej Żeby nadać mu większego pazura to możesz postawić na dłuższą wycieniowaną grzywkę i lekką asymetrię
Zgadzam się że masz troszkę zachowawczy styl, ożyw go Wyraźniejsze kolory, spódniczki/sukienki zamiast jeansów, nieco mocniejszy makijaż i już będzie o niebo lepiej
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 07:49   #34
Dimitrov
Raczkowanie
 
Avatar Dimitrov
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 57
Dot.: Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki

Na Twoim miejscu:
- przestałabym tak mocno wyrywać brwi, niech urosną troszkę, zrobią się bardziej krzaczaste kup fajną odżywkę do nich, odstaw pęsetę i daj sobie 2 miesiące
- zmieniła sposób malowania się; widziałabym u Ciebie podwójną kreskę, białą od zewnątrz i czarną od wewnątrz
- zmieniła oprawki nie obraź się, ale te nie są ładne , nie cierpię kujonek, ale Tobie byłoby w nich akurat bardzo ładnie
- 5 kg mniej? ;3 w ramach dopełnienia
- zapuściła troszkę włosy i starała się o bejbiki, gęste, zdrowe włosy zawsze dodają uroku
- kupiła farbę do włosów w kolorze ciepłego, złotego, jasnego baby blondu, bez problemu Ci złapie, a warto, byłoby Ci bardzo ładnie

Nie wiem czy wiesz, ale jeśli powiedziałabyś mi, że masz 17 lat, to bym Ci uwierzyła . Bardzo młodo wyglądasz, nie wiem jak pielęgnujesz twarz, ale zacznij wprowadzać elementy prewencji starzenia, bo masz duże szanse na to, żeby ludzie dawali Ci w przyszłości o 15 lat mniej .

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Postarza Cię styl ubierania, nie faktyczny wygląd .
Dimitrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 09:01   #35
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki

kolor bym zostawiła- jest bardzo ładny, ja ciebie widzę w bobie z taka przedłuzoną grzywką na bok.
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 09:35   #36
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100
Dot.: Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki

Cytat:
Napisane przez Olimpia_23 Pokaż wiadomość
Witam po dłuuuuuuuugiej nieobecności U mnie wiele się zmieniło ....obecnie oczekuje trzeciego maluszka ( mam już Maksymiliana - 9 lat , Aurelię 5 lat teraz czekamy na Klementynę

I chciałam sie poradzic co moge zrobic z włoskami - 1 foto najkrótsze włoski jakie miałam i pasemka chyba jasny blond i jakis brązik u fryzjerki koszt ok 130 zł;(

lub całe przefarbowac? ale ja rzadko chodze do fryzjera bo odrostów u mie nie widac za bardzo bo mam swoj blondzik naturalny taki jak na 2 foto i tam wloski zapuszczone troche. Ale słabe te wlosy i cieniutkie mam wiec moze obciąć?

Doradźcie prosze coś chciałabym zmienic
Jeśli masz naturalny blond to po co farbujesz? Tym bardziej , ze sama mówisz że masz cienkie i delikatne włosy? Wiadomo, ze im to nie pomoże.
Nie rozumiem tez ciągłych uwag o dzieciach, jakie to ma znaczenie przy metamorfozach? (Ale może się nie znam)
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 13:46   #37
Katarzynka_El
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki

Ja bym podcięła i trochę pocieniowała tak żeby nieco odbić włosy od nasady. Będą się wtedy wydawać lżejsze i dodadzą świeżości w wyglądzie
Katarzynka_El jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 14:21   #38
FitKinga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 37
Dot.: Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki

Jak ktoś ma taką okrągłą buzię to zwykle dobrze wygląda w krótszych włosach. Jak np. teraz ma Kożuchowska. Myślę, że taka fryzura nadałaby Ci charakteru
FitKinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 14:05   #39
agrafka122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 13
Dot.: Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki

zdecydowanie blond koloru nie zmieniaj
agrafka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 20:23   #40
jolciakos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 31
Dot.: Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki

A ja napiszę coś z innej beczki... Kolor włosów blond bardzo Ci pasuje - nie zmieniaj... Jedną jedyną rzecz jaką bym zmieniła, która naprawdę Cię postarza i to niemiłosiernie!!!!!! to okulary z tak szerokimi "zausznikami", powinnaś zainwestować w bardziej delikatne oprawki, ewentualnie coś bardziej z duchem czasu i modniejszego ALE PRZENIGDY POWTARZAM PRZENIGDY nie powinno się wybierać tak szerokich "zauszników" które poszerzają w tym miejscu twarz i wyglądają jakbyś pożyczyła je od jakiejś nauczycielki w średnim wieku. Jeszcze nie widziałam osoby, której takie okulary by pasowały. Błagam... inne okulary i reszta jest naprawdę OK- masz bardzo delikatną urodę, a te okulary po prostu Cie przytłaczają. TYLE. Pozdrawiam. PS. śliczna jesteś ale zmień okulary
jolciakos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 18:27   #41
memnochx
Raczkowanie
 
Avatar memnochx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki

Mając maleństwo w domu, chyba łatwiej jest z włosami dłuższymi. Jak masz słabe włosy, to nie farbuj. Baw się makijażem, może stylem ubierania, jeśli chcesz zmiany w wyglądzie. Ładne imiona dzieciaczków
memnochx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 10:43   #42
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki

Na Twoim miejscu zdecydowanie pozostałabym przy kolorze blondu, wygląda dość naturalnie a Cię odmładza to na plus, przydałoby się także zapuścić włosy, max do połowy łopatek.

Zrezygnowałam z tych oprawek również, zmieniła na soczewki. Masz bardzo ładne oczy, szkoda je zakrywać. Mocniej tuszuj rzęsy albo wypróbuj cienką kreskę na górnej powiece. Mocniej podkreśl brwi, po prostu idź na hennę, i przestań je wyrywać tak mocno.

Ustom też dodałabym więcej koloru. Ciuchy w zdecydowanych i żywych kolorach, koniec z czernią i szarością.

A przede wszystkim uwierz w siebie, to podstawa dobrego wizerunku
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 09:40   #43
anna_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 5
Dot.: Obciąć czy zapuszczać? Pasemka czy farba? fotki

W brązie o wiele lepiej
anna_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-16 10:40:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.