Pozycja na jeźdźca - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-17, 14:16   #61
Treana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 55
Dot.: Pozycja na jeźdźca

Góra-dół, przód-tył, kółka - wszystko jest, tylko cholercia złapać TEN odpowiedni kąt przy którym jest mega bosko nie jest tak łatwo, przynajmniej w moim przypadku
Treana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 14:33   #62
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Pozycja na jeźdźca

A dla mnie to najgorsza mozliwa pozycja. Zero przyjemnosci obojetne jak bym nie ujezdzala. Ledwo w ogole czuje ze jest w srodku :/
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 14:39   #63
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Pozycja na jeźdźca

jesli nie jestem nadmiernie wilgotna, to najcudowniejsza pozycja, wtedy dochodzę w pół minuty
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 19:14   #64
Mikserek
Raczkowanie
 
Avatar Mikserek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 239
Dot.: Pozycja na jeźdźca

A mnie w tej pozycji bardzo zaczyna boleć kręgosłup, szczególnie odcinek ledzwiowy . I s to ruchy przód tył nie góra dol. Też tak macie? Chociaż przyznam z ta pozycja mam niezłe wspomnienia i blizny kolanie
Mikserek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 15:39   #65
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Pozycja na jeźdźca

Chyba nie jestem sama też tak mam że w tej pozycji najszybciej i to zawsze:P
Co do bólu pleców,to może za długo leżysz zamiast sie wyprostować;P mnie czasem skurcze w łydki łapią przy dłuższej zabawie w takiej pozycji ale i tak jest mi w niej najprzyjemniej i najdłużej odczuwalnie A częściej siedzicie i sie ruszacie góra dół,czy raczej leżycie na partnerze?:P
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 16:37   #66
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Pozycja na jeźdźca

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Chyba nie jestem sama też tak mam że w tej pozycji najszybciej i to zawsze:P
Co do bólu pleców,to może za długo leżysz zamiast sie wyprostować;P mnie czasem skurcze w łydki łapią przy dłuższej zabawie w takiej pozycji ale i tak jest mi w niej najprzyjemniej i najdłużej odczuwalnie A częściej siedzicie i sie ruszacie góra dół,czy raczej leżycie na partnerze?:P
Siedzę i aktywnie się wiercę. Góra-dół, przód-tył, lewa-prawa i młynka dupskiem kręcę jak zawodowa dżokejka.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 18:17   #67
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Pozycja na jeźdźca

Mi też na początku ta pozycja nie podpadała, ale trochę praktyki i jest to chyba moja druga ulubiona pozycja, tylko że mój sposób jest taki: Odwracam się tyłem do faceta-tak że widzi moje plecy (wiem, trochę wizualnej przyjemności to zabiera facetowi, ale wtedy wszystko bardziej czuje), i poruszam się góra + minimalnie do przodu, dół + minimalnie w tył, do tego facet pomaga mi podnosząc mój tyłek rękami, jeszcze jak on do tego rusza biodrami góra-dół to jest całkowicie bosko. Na prawdę dziewczyny, trochę praktyki, trochę swojej modyfikacji w jakiej wam najlepiej, i pozycja staje się na prawdę fajna.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 18:23   #68
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Pozycja na jeźdźca

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Mi też na początku ta pozycja nie podpadała, ale trochę praktyki i jest to chyba moja druga ulubiona pozycja, tylko że mój sposób jest taki: Odwracam się tyłem do faceta-tak że widzi moje plecy (wiem, trochę wizualnej przyjemności to zabiera facetowi, ale wtedy wszystko bardziej czuje), i poruszam się góra + minimalnie do przodu, dół + minimalnie w tył, do tego facet pomaga mi podnosząc mój tyłek rękami, jeszcze jak on do tego rusza biodrami góra-dół to jest całkowicie bosko. Na prawdę dziewczyny, trochę praktyki, trochę swojej modyfikacji w jakiej wam najlepiej, i pozycja staje się na prawdę fajna.
Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
ja uwielbiam odwróconego jeźdźca przed lustrem; no cóż jestem wzrokowczynią i rajcuje mnie nieziemsko gdy dokładnie widzę jak partner penetruje moją pochwę lub odbyt
To tak jak ja! Facet na wizualnej przyjemności traci, za to ja zyskuję. Wiem, trochę egoistka jestem.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 08:12   #69
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Pozycja na jeźdźca

patiasym wbrew pozorom to wcale nie jest takie egoistyczne, akurat mój partner twierdzi, że właśnie jeżli siedzę tak na odwrót, to wtedy nie pocieram z taką siłą tego że tak to nazwę "głównego punktu", i przyjemność trwa dłużej za równo dla mnie jak i dla niego Więc same plusy, i o dziwo gdy siedzę normalnie szybciej zaczynają boleć mnie kolana, to już nie wiem totalnie od czego to jest zależne.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 08:33   #70
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Pozycja na jeźdźca

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
patiasym wbrew pozorom to wcale nie jest takie egoistyczne, akurat mój partner twierdzi, że właśnie jeżli siedzę tak na odwrót, to wtedy nie pocieram z taką siłą tego że tak to nazwę "głównego punktu", i przyjemność trwa dłużej za równo dla mnie jak i dla niego Więc same plusy, i o dziwo gdy siedzę normalnie szybciej zaczynają boleć mnie kolana, to już nie wiem totalnie od czego to jest zależne.
Może i masz rację, ale z tymi kolanami to mnie zdziwiłaś. Niby dlaczego kolana przy "zwykłym" jeźdźcu miałyby bardziej boleć niż przy "odwróconym"? Nie twierdzę, żę tak nie jest, tylko to jakieś nielogiczne.

Z tym egoizmem to tak trochę kokietowałam, bo uwielbiam też na pieska, tylko to wtedy facet ma widoki, a nie ja - więc się wyrównuje. A oprócz luster, to czasem lubię nakręcić filmik a pozycja na odwróconego jeżdźca jest do tego idealna.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 08:44   #71
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Pozycja na jeźdźca

Właśnie nie mam pojęcia czemu tak jest, wiem że to nie logiczne, bo przecież kolana wykonują takie same ruchy i w taki sposób się na nich opieram. hmm.. może to kwestia tego że przy odwróconym przyjemność jest większa, i po prostu kolana odpadają na o wiele dalszy plan niż przy normalnym.

Filmiki są świetne, ja aktualnie poszukuje statywu, żeby było profesjonalnie ;D
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 09:55   #72
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Pozycja na jeźdźca

hehe, ja mam na razie tylko zdjęcia
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:17   #73
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Pozycja na jeźdźca

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Właśnie nie mam pojęcia czemu tak jest, wiem że to nie logiczne, bo przecież kolana wykonują takie same ruchy i w taki sposób się na nich opieram. hmm.. może to kwestia tego że przy odwróconym przyjemność jest większa, i po prostu kolana odpadają na o wiele dalszy plan niż przy normalnym.

Filmiki są świetne, ja aktualnie poszukuje statywu, żeby było profesjonalnie ;D
Potwierdzam. Tylko żeby cię nie kusiło potem oglądać tego okiem trenera analizującego każdą akcję w meczu swojej drużyny.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 18:10   #74
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Pozycja na jeźdźca

Ajj kusicie dziewczyny
Chyba zadzwonie do TŻ aby przyjechal:p
Ja osobiscie nie przepadam za tą pozycja;/
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 11:57   #75
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Pozycja na jeźdźca

Cytat:
Napisane przez emczusia Pokaż wiadomość
Kochane, napiszcie proszę wszystkie wasze uwagi, opinie, porady i spostrzeżenia związane z pozycją na jeźdźca! Czy faktycznie najłatwiej jest wam osiągnąć orgazm, czy się wstydzicie i jak dokładnie to robicie? Tzn siadacie okrakiem na facecie i unosicie się po prostu w górę i w dół, czy można to jakoś urozmaicić? Piszcie
Każda z nas pewnie woli inaczej. Możesz siedzieć, ruszając biodrami robiąc ósemki jak w popularnej ''lambadzie'', możesz lekko pochylać się nad partnerem. .. Ja osobiście nie lubię tej pozycji. Orgazm w takiej pozycji dla mnie jest nierealny. Ale może z Tobą będzie inaczej.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:07   #76
Monkaaa92
Raczkowanie
 
Avatar Monkaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: Pozycja na jeźdźca

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Właśnie nie mam pojęcia czemu tak jest, wiem że to nie logiczne, bo przecież kolana wykonują takie same ruchy i w taki sposób się na nich opieram. hmm.. może to kwestia tego że przy odwróconym przyjemność jest większa, i po prostu kolana odpadają na o wiele dalszy plan niż przy normalnym.

Filmiki są świetne, ja aktualnie poszukuje statywu, żeby było profesjonalnie ;D
Mnie też bolą kolana, tj stawy czy coś, ale tylko przy ruchach góra-dół, przy przód-tył nie czuję już bólu i jest rewelacja, chociaż nigdy nie doszłam tym sposobem ale mina partnera i jego wzrok są zniewalające
Monkaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:32   #77
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Pozycja na jeźdźca

Siedząc prawie zawsze dochodzę, jeśli jestem pochylona nad partnerem, to nie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.