Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-25, 12:48   #1081
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Macie jakąś godną polecenia kosmetyczkę w Katowicach? Dokładnie chodzi o pielęgnację twarzy typu oczyszczanie, kawitacja itp.
salon Iwona na Warszawskiej (polecam iść do właścicielki)
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 13:04   #1082
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

chodzę do akademii piękna na Józefowskiej.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 15:46   #1083
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
salon Iwona na Warszawskiej (polecam iść do właścicielki)
dokładnie, też chodziłam do tego salonu i byłam zadowolona
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:52   #1084
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
salon Iwona na Warszawskiej (polecam iść do właścicielki)
Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
chodzę do akademii piękna na Józefowskiej.
Dzięki, przedzwonię tam
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 12:32   #1085
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez ThinkingAboutUs Pokaż wiadomość
Była gdzieś niedaleko teatru dość klimatyczna knajpka (patrząc na front budynku na lewo), w jednej z kamienic, w piwnicy, z dość ciekawym wnętrzem. Szukałam niecały rok temu, nie znalazłam. Kojarzy ktoś nazwę?
A inne knajpy w klimacie rock?
Dość stare, ale domyślam się, że może chodzić o Akant. Niestety knajpa, o ile jeszcze jest otwarta, bardzo spuściła z tonu. Wiecznie nic nie mają (kiedyś zamówiłam wino grzane - "proszę zamówić coś innego, bo nie ma", ok, mówię, to miód pitny z przyprawami - "też nam brakło", ok, to kawę z mlekiem - "a może być bez mleka?" ), a ostatnio, kiedy tam byliśmy ze znajomymi, to nawet zlikwidowano możliwość płacenia kartą. A w portfelu miałam może ze 3 zł Także obecnie nie polecam.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chyba chodzi Ci o niedawną Dąbrowską Masę Krytyczną. No niestety tym "rowerzystom" właśnie chodzi o zablokowanie ruchu samochodowego
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 18:37   #1086
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:34   #1087
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Kochane poszukują na szybko jakiejś fajnej restauracji z rozsądnymi cenami W niedzielę chcemy pójść z mężem na kolację rocznicową ale wolimy coś poleconego bo różnie to bywa
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 20:15   #1088
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez skarbek2012 Pokaż wiadomość
Kochane poszukują na szybko jakiejś fajnej restauracji z rozsądnymi cenami W niedzielę chcemy pójść z mężem na kolację rocznicową ale wolimy coś poleconego bo różnie to bywa
może stara panderosa?jak lubicie "swojskie"jedzonko to chata z zalipia
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:32   #1089
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

A ja szukam pokoju lub kawalerki w okolicy Spodka (też Gwiazdy / os kukuczki) w rozsądnej cenie.

Może coś ktoś?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 21:55   #1090
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
A ja szukam pokoju lub kawalerki w okolicy Spodka (też Gwiazdy / os kukuczki) w rozsądnej cenie.

Może coś ktoś?
Jeśli będzie Cię to interesowało to mogę dać Ci namiar na właścicieli mojego prawie byłego mieszkania, z tym, że 1 będzie wolna dopiero od początku października i cena to ok 670 miesięcznie. Gwiazdy. Do pokoju trzeba przejść przez 2-osobowy.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 22:17   #1091
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez skarbek2012 Pokaż wiadomość
Kochane poszukują na szybko jakiejś fajnej restauracji z rozsądnymi cenami W niedzielę chcemy pójść z mężem na kolację rocznicową ale wolimy coś poleconego bo różnie to bywa
Sztolnia w Silesii, Len Arte, piękne otoczenie ma Łania w Parku Śląskim, piłam tam tylko kawę, więc nie wiem jak jedzenie, ale słyszałam, że smaczne
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 07:20   #1092
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Jeśli będzie Cię to interesowało to mogę dać Ci namiar na właścicieli mojego prawie byłego mieszkania, z tym, że 1 będzie wolna dopiero od początku października i cena to ok 670 miesięcznie. Gwiazdy. Do pokoju trzeba przejść przez 2-osobowy.
Interesuje mnie od 1 września, a nawet tydzien wcześniej. No i pokój nieprzechodni.

PS. a Ty gdzie się przenosisz?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 15:01   #1093
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Pokoj nie jest przechodni, ale chwilowo zajmuje go ktoś. Ja zmieniam miasto, ale muszę mieć jeszcze podpisana umowę i znaleźć mieszkanie...

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 10:48   #1094
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Dziękuję dziewczyny za porady odnośnie restauracji
MAm jeszcze pytanie odnośnie fryzjerki i kosmetyczki - chciałabym sobie zrobić makijaż permamentny brwi i sombre na włosach, większość salonów które na fb mają super opinie ma kosmiczne ceny :/ 700zł za brwi czy 250zł za włosy to dla mnie za dużo Chciałabym żeby salon był dobry ale ceny w granicach rozsądku, nie muszą to być Katowice, może być jakieś inne miasto na Śląsku
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 11:03   #1095
Trishiia
Przyczajenie
 
Avatar Trishiia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 8
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez skarbek2012 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za porady odnośnie restauracji
MAm jeszcze pytanie odnośnie fryzjerki i kosmetyczki - chciałabym sobie zrobić makijaż permamentny brwi i sombre na włosach, większość salonów które na fb mają super opinie ma kosmiczne ceny :/ 700zł za brwi czy 250zł za włosy to dla mnie za dużo Chciałabym żeby salon był dobry ale ceny w granicach rozsądku, nie muszą to być Katowice, może być jakieś inne miasto na Śląsku
Cześć to polecam Ci w takim razie Rudę Śląsku i salon kosmetyczny tam ceny są przystępne, a pracują profesjonaliści i ja jestem w pełni zadowolona z ich usług no i nie jest drogo ale za to pełen profesjonalizm
http://www.mariamodels.pl/
Trishiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 13:48   #1096
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Ja polecam gabinet kosmetyczny na ul. Mielęckiego, obok Mariackiej (wcześniej był na ul. Żelaznej) https://www.facebook.com/gabinetno01/
Niestety nie wiem ile kosztuje makijaż permamentny, ale ceny innych usług mają bardzo w porządku i pracują tam naprawde profesjonalistki (szczególnie p. Kinga)
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 21:52   #1097
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez skarbek2012 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za podzii - chciałabym sobie zrobić makijaż permamentny brwi i sombre na włosach, większość salonów które na fb mają super opinie ma kosmiczne ceny :/ 700zł za brwi czy 250zł za włosy to dla mnie za dużo Chciałabym żeby salon był dobry ale ceny w granicach rozsądku, nie muszą to być Katowice, może być jakieś inne miasto na Śląsku
Broadway Beauty na Zawodziu, robiłam pare razy poprawki oraz pierwsze brwi (kształt itp)i jestem zadowolona. Zdarzało mi się, że w salonach kosmetyczki same mnie pytały gdzie robiłam bo dokładnie wykonane jeżeli jest możliwość i szukają modelek to warto iść do Żanety (tam się uczą niby ale najczęsciej są to kobiety które mają już doświadczenie a potrzebują papierka-(zawsze jest obok jakiś instruktor kt cały czas nadzoruje )koszt: 50zl
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 13:26   #1098
plaisanterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 124
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Dziewczyny,powiedzcie proszę jak dojechać z Katowic (okolice dworca PKP) do Chorzowa,najlepiej w okolice Planetarium Sląskiego,komunikacją miejską?
P.S.Ostatnio super mi poradzilyście z kawiarnią
plaisanterie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 14:15   #1099
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez plaisanterie Pokaż wiadomość
Dziewczyny,powiedzcie proszę jak dojechać z Katowic (okolice dworca PKP) do Chorzowa,najlepiej w okolice Planetarium Sląskiego,komunikacją miejską?
P.S.Ostatnio super mi poradzilyście z kawiarnią
Z dworca autobus nr 50, 0, 110, wysiąść na przystanku Międzynarodowe Targi Katowickie, niestety kawałek trzeba przejść. Niektóre autobusy jeżdżą też z pl. wolności i mickiewicza. Najlepiej wejść na kzkgop, znaleźć ten przystanek docelowy i sprawdzić co i skąd tam jeździ
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 22:19   #1100
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Najlepiej podejdź na rynek i stamtąd tramwaj 6 lub 19
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 10:59   #1101
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Muszę pojechać na badania do ŚLA na ul. Żelazną 1. Jak tam dojechać z dworca PKP? Sprawdziłam na google maps i z tego wynika, że mam znaleźć autobus taki, aby wysiąść na przystanku Dąb Huta Baildon. Tylko, że potem muszę przejść na drugą stronę przez DTŚ. Jest tam jakieś przejście?

palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 11:17   #1102
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez palomama Pokaż wiadomość
Muszę pojechać na badania do ŚLA na ul. Żelazną 1. Jak tam dojechać z dworca PKP? Sprawdziłam na google maps i z tego wynika, że mam znaleźć autobus taki, aby wysiąść na przystanku Dąb Huta Baildon. Tylko, że potem muszę przejść na drugą stronę przez DTŚ. Jest tam jakieś przejście?

Najbezpieczniej wsiąść w tramwaj na 3 Maja (zaraz przy Galerii Katowickiej) linii 7, 20 lub 43 w kierunku Załęża i wysiąść na przystanku Załęże Pośpiecha. Tyle, że od przystanku trzeba kawałek przejść Żelazną do ŚLA
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 12:57   #1103
plaisanterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 124
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Najlepiej podejdź na rynek i stamtąd tramwaj 6 lub 19
Dzięki A na jakim przystanku wysiąść?
Za wcześniejszą odpowiedź też dziękuję,ale nie potrafię zacytować 2 wypowiedzi
plaisanterie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 15:26   #1104
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 20:40   #1105
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Hejhej.
Z dworca do ŚLA to najlepiej piechotą - google mówi o 1,5 km =20 minut. Idziesz Stawową, obok Supersamu, przejściem podziemnym i dalej wzdłuż Chorzowskiej.

Ale jeśli się nie to na takie okazje spod dworca jedzie tramwaj 11 (5 przystanków na Dąb Baildon)
Wysiada się przed Silesią, idzie przejściem podziemnym i już - laboratoria są naprzeciw przystanku tylko za ulicą
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 20:43   #1106
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

W ogóle to jest coś takiego jak jakdojade, służy do wyszukiwania połączeń. Trochę irytujący jest jednak fakt, że nie uwzględnia to połączeń np PKM Jaworzno
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 21:58   #1107
ews96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Poszukuję drogerii w Katowicach coś a la Pigment w Krakowie, z szerokim asortymentem, gdzie dostanę azjatyckie, naturalne, rosyjskie kosmetyki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ews96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 08:10   #1108
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Najbezpieczniej wsiąść w tramwaj na 3 Maja (zaraz przy Galerii Katowickiej) linii 7, 20 lub 43 w kierunku Załęża i wysiąść na przystanku Załęże Pośpiecha. Tyle, że od przystanku trzeba kawałek przejść Żelazną do ŚLA
Dziękuję, chyba już tak kiedyś jechałam, ale widzę, że bliżej jest do ŚLA z tego przystanku Dąb Baildon


Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Hejhej.
Z dworca do ŚLA to najlepiej piechotą - google mówi o 1,5 km =20 minut. Idziesz Stawową, obok Supersamu, przejściem podziemnym i dalej wzdłuż Chorzowskiej.

Ale jeśli się nie to na takie okazje spod dworca jedzie tramwaj 11 (5 przystanków na Dąb Baildon)
Wysiada się przed Silesią, idzie przejściem podziemnym i już - laboratoria są naprzeciw przystanku tylko za ulicą
Dzięki. Akurat przed moimi badaniami taki spacer nie jest zalecany więc chcę podjechać jak najbliżej.
Właśnie chodziło mi o to czy jest tam jakieś przejście podziemne bo na mapie nie umiałam stwierdzić na 100%
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 09:16   #1109
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez palomama Pokaż wiadomość
Dziękuję, chyba już tak kiedyś jechałam, ale widzę, że bliżej jest do ŚLA z tego przystanku Dąb Baildon




Dzięki. Akurat przed moimi badaniami taki spacer nie jest zalecany więc chcę podjechać jak najbliżej.
Właśnie chodziło mi o to czy jest tam jakieś przejście podziemne bo na mapie nie umiałam stwierdzić na 100%
Jeśli nie masz tradycyjnego podejścia do nowości to weź sobie Ubera, w internecie znajdziesz kody na start.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 10:29   #1110
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz tradycyjnego podejścia do nowości to weź sobie Ubera, w internecie znajdziesz kody na start.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Weszłam na stronę internetową, ale szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi... Myślałam, że to jakaś aplikacja, która pomoże mi dojechać, ale i tak nie mam smartfona, żeby ją zainstalować, więc... No, nic z tego
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-23 12:54:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.