W co sie ubrac na gorącą randke - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 16:31   #1
monro
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 24
Unhappy

W co sie ubrac na gorącą randke


Hej dziewczyny mam taki problem
otoz jestem z moim chlopakiem od roku i jeszcze nie skonsumowalismy naszego zwiazku(mowia o mnie ze jestem dinozaur) ne wazne w kazdym badz razie postanowilam ze ten dzien nadejdzie wkrotce tylko mam problem w co sie ubrac Wiecie boje sie ze jak ubiore sie zbyt wyuzdanie (chodzi o bielizne) to sobie moze zle o mnie pomysli
wiem jedno ze musze zalozyc ponczoszki (mowilam mu kiedys ze jak myslalam o intymnej randce to zawsze je zakladalam dla mojego ex) wiec jezeli je niechcaca odkryaje a zobaczy to bedzie mogl sie domyslic
wiec co jeszcze dodam ze jestem szczupla mam zgr nozki wiec kazda rzecz powina mi pasowac
dziewczyny baaardzo dziekuje z gory za porade
monro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 16:37   #2
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

cos w czym nie bedziesz sie czula jak przebieraniec (nie zaryzykowalabym ponczoch w taka pogode), a co do bielizny... on musialby byc prawdziwym dinozaurem, zeby sobie "pomyslec" bo masz "zbyt" prowokujaca bielizne
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 20:33   #3
tylko na chwile
Rozeznanie
 
Avatar tylko na chwile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 679
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

"wyuzdana bielizna" ??? to taka istnieje
pończoszki....hmmmmmm.... .spoko jednak miej świadomość że żeby on zobaczył że masz pończochy to albo założysz kusą, skąpą sukienkę/spódniczkę lub taką spod której będzie się odznaczać że masz pończoszki.
I tak jak pisała Pushit nie przebieraj się!!!!!!!
Propozycja pierwsza:
golfik i sukienka przed kolano
propozycja druga:
na cebulkę (może nie zmarźniesz) spódniczka, pończoszki, zakolanówki może??,bluzeczka, sweterek i jeśli masz to może futrzana kamizelka
propozycja trzecia:
jesli masz spódniczkę ołówkową to w niej się będą odznaczać pończoszki do tego góra dowolna
__________________
[vichy]192266[/vichy]












być aktywną




tylko na chwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 14:43   #4
monro
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 24
Red face Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

dziekuje za zinteresowanie i porady a moge prosic o jakies fotki co do stylu na cebulke bo nie wiem jakie getry zalozyc zeby nie psuly efektu no bo myslalam o szpleczkach
a w ogole co myslicie i szpileczkach ponczoszkach i bieliznie w lozku bo ja sie troszke przyzwyczailam do tego ze zawsze mialam wszystko na sobie bo mojego ex to bardzo krecilo no moze oprocz majteczek hihihihihihi
dziekuje z gory za porady
monro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 15:01   #5
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

A mnie się wydaje, że nie powinnaś wydziwiac i za bardzo się przejmowac tym co masz na sobie .... bo pewnie za długo tego na sobie miec nie będziesz Szpileczki i wyzywającą bieliznę zostaw na inną okazję, jak już lepiej poznacie swoje łóżkowe przyzwyczajenia. Póki co powinno byc luźno, swobodnie i spontanicznie.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 16:04   #6
tylko na chwile
Rozeznanie
 
Avatar tylko na chwile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 679
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że nie powinnaś wydziwiac i za bardzo się przejmowac tym co masz na sobie .... bo pewnie za długo tego na sobie miec nie będziesz Szpileczki i wyzywającą bieliznę zostaw na inną okazję, jak już lepiej poznacie swoje łóżkowe przyzwyczajenia. Póki co powinno byc luźno, swobodnie i spontanicznie.
lepiej ując tego nie można
__________________
[vichy]192266[/vichy]












być aktywną




tylko na chwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 11:49   #7
monro
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 24
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

latwo wam powiedziec przecierz wiadomo ze kazda z nas chce wygladac jak najbardziej atrakcyjnie i nie zaloze barchanow a poza tym to malo romantyczne jestescie
monro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 12:19   #8
Cyss
Rozeznanie
 
Avatar Cyss
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zawiercie / Lublin
Wiadomości: 606
GG do Cyss
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

Cytat:
Napisane przez monro Pokaż wiadomość
latwo wam powiedziec przecież wiadomo ze kazda z nas chce wygladac jak najbardziej atrakcyjnie i nie zaloze barchanow a poza tym to malo romantyczne jestescie
W takim razie chyba sama lepiej wiesz, co chcesz założyć. Dziewczyny udzieliły Ci rady, bo o nią prosiłaś. Moim skromnym zdaniem powinnaś znaleźć aurea mediocritas- staranie się jest dobre, ale łatwo przesadzić i może wyjść sztucznie.
__________________
http://modna-komoda.blogspot.com
http://facebook.com/modnakomoda
...
WPiA UMCS - V ROK


Cyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 13:28   #9
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

Cytat:
Napisane przez monro Pokaż wiadomość
latwo wam powiedziec przecierz wiadomo ze kazda z nas chce wygladac jak najbardziej atrakcyjnie i nie zaloze barchanow a poza tym to malo romantyczne jestescie
Jak dla mnie pomiędzy mega seksowną bielizną a barchanowymi gaciami jest cała masa innej bielizny Nie sądzę też, że "wyuzdana" bielizna ma coś wspólnego z romantyzmem Pończochy, szpilki i te klimaty kojarzą mi się raczej z dzikim seksem, romantyczne natomiast są wszelkie lekkie, zwiewne, pastelowe rzeczy. Ale to twoja noc więc załóż na siebie to w czym będziesz się czuła najlepiej. Nic na siłę.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 07:33   #10
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

Ja mimo wszystko odradzam rajstopy -polecam spodnie, Jednak zawsze w trakcie zrzucania z siebie ubrań jak jestem w samych rajstopach albo legginsach to raczej się czuję jak przedszkolak a nie kobieta więc tak od siebie - odradzam spódnicę
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 08:48   #11
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

ja tam zawsze myślałam, że jak ma byc romantycznie to jest przypadkiem a nie planem bo samo planowanie w co się ubrać żeby było romantycznie jest mało romantyczne.

inna sprawa - jak nie zamierzasz mu robić striptizu to odpuśc sobie wydziwianą bieliznę bo i tak to nie ma sensu, lepiej założ jakiś dziewczęcy wygodny pastelowy komplet.
Na siebie wrzuć jakiś zestaw typu : botki na obcasie plus spodnie rurki plus koszula z falbanami na przodzie plus jakiś sweterek dzieewczęcy i na pewno będzie i wygodnie i ładnie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 20:58   #12
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

Cytat:
Napisane przez monro Pokaż wiadomość
latwo wam powiedziec przecierz wiadomo ze kazda z nas chce wygladac jak najbardziej atrakcyjnie i nie zaloze barchanow a poza tym to malo romantyczne jestescie
wiesz zalezy od faceta.. jest wielu tych, ktorzy szaleja za dziewczyna we wlasnej za duzej podkoszulce, albo wyciagnietej koszulce, w ktorej ona sypia i obcislych bokserkach
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 19:22   #13
Samafaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 166
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
wiesz zalezy od faceta.. jest wielu tych, ktorzy szaleja za dziewczyna we wlasnej za duzej podkoszulce, albo wyciagnietej koszulce, w ktorej ona sypia i obcislych bokserkach
właaaaaśnie
Samafaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 19:32   #14
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

a tam. postawiłabym na wygodę i Twoją swobodę ruchów, aniżeli na to co spodoba się facetowi. oczywiście masz czuć się kobieco itd, ale nie popadajmy w skrajności.
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:31   #15
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że nie powinnaś wydziwiac i za bardzo się przejmowac tym co masz na sobie .... bo pewnie za długo tego na sobie miec nie będziesz Szpileczki i wyzywającą bieliznę zostaw na inną okazję, jak już lepiej poznacie swoje łóżkowe przyzwyczajenia. Póki co powinno byc luźno, swobodnie i spontanicznie.
lepiej nie można było tego ująć potwierdzam każde słowo
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 00:47   #16
agnieszka_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 391
Smile Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

a ja uważam , że jeżeli chcesz te pończochy to ubieraj. Jak dla mnie pończochy sprawiają, że sama kobieta czuje się seksownie i uwodzicielsko. Doda Ci to śmiałości a twój chłopak napewno się nie obrazi jak je zobaczy wręcz przeciwnie.
agnieszka_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 20:07   #17
monro
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 24
Dot.: W co sie ubrac na gorącą randke

chyba macie racje tez tak mysle przede wszystkim wygoda a ponczoszki to baardzo duza wygoda bo tak naprwde jak sie jeszcze ubierze spodniczke to wystraczy tylko ja tylko czasam zadrzec
monro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.