Mamusie listopad 2019- cz. 2 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-28, 09:34   #1651
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
No to super że wszystko dobrze teraz spokojnie można czekać na następną wizytę

Ja już czuję ruchy wyraźnie, nie da się tego pomylić z tymi początkowymi muśnięciami. Wieczorami to już bym powiedziała że czuję że skacze jak taka kałczukowa piłeczka która raz się odbije o podłogę a ta skacze jak szalona powiem Wam że nie dość że świetne uczucie to jeszcze uspokaja na maksa że wszystko jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

U mnie też takie akcje są raz na parę miesięcy że nie chce odwirowac sama i trzeba spuszczać rurką od dołu ale ja czekam na jesień i nowa pralko suszarkę będą prania robione codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na jesień zwykłą pralkę kupuję. Mam starą, włoską (i z napisami po włosku ), żółtawą, na pokrętła. Czasem mi zniszczy jakiś ciuch, bo wychodzi koszulka z przebarwieniem i w tym miejscu jest skręcona. Na razie chodzi, więc nie jest to priorytet. Suszarnie mam w piwnicy w bloku, pewnie będę musiała nauczyć się z niej korzystać :P I najpierw ją znaleźć, bo byłam w niej raz
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 09:38   #1652
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

IMG_1784.jpg CHYBA SIĘ UDAŁO!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 09:40   #1653
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

A ja nie planowalam kupowac pralki, ale zepsula sie z dnia na dzien w mieszkaniu które wynajmuje studentom i oddalismy im swoją a my mamy nowke kupilismy z boscha bo z tego mamy suszarke, wiec od razu lacznik i bedzie jedno na drugim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 09:42   #1654
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Na początku sobie pomyślałam "e, nie bedzie tak źle", ale potem...zwątpiłam



Coca cola. Ohydne, nie było innego. Smakowało jak odgazowana, ciepła polo cockta



To to samo



Ale zazdroszczę! Nie mogę się doczekać

Jezu wróciłam z tych badań. Myślałam, że nie będzie źle, ale jest kiepskawo. To znaczy udało mi się nie zwymiotować Ale posmak tego syfu mam cały czas w buzi, jak wychodziłam z labu to sobie kupiłam świeże bułki i batona, żeby przeżyć podróż i w nagrodę za bycie dzielnym - i to był błąd. Zróbcie sobie kanapki, bo ta słodycz podbiła tą ohydę i po prostu rzygać mi się chce jak stąd do wieczności.
Teraz już możesz zwymiotować jak przyjdzie taka potrzeba ważne że badanie zaliczyłas i dałaś radę wytrzymać z tego co patrzyłam to w karcie ciąży jest między 21 a 26 tygodniem to badanie więc pewnie dostanę je teraz na wizycie w 20 tygodniu żeby na 24 tydzień mieć zrobione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 09:42   #1655
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Dziewczyny ktore uzywaja poduszek do spania dla kobiet e ciazy, pokazcie najlepiej z aukcji co macie i czy polecacie chce cos kupic, ale żeby bylo fajnie wypchane, żeby sie zaraz nie zrobilo z tego prześcieradło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 09:51   #1656
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Załącznik 7677918 CHYBA SIĘ UDAŁO!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super!

My musimy jeszcze kupić pralkę i płytę do domu, zanim się przeprowadzimy.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 10:29   #1657
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Załącznik 7677918 CHYBA SIĘ UDAŁO!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wrzuć jeszcze raz link do kiecki albo foto bo mi się tamto nie otwierało
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Na początku sobie pomyślałam "e, nie bedzie tak źle", ale potem...zwątpiłam



Coca cola. Ohydne, nie było innego. Smakowało jak odgazowana, ciepła polo cockta



To to samo



Ale zazdroszczę! Nie mogę się doczekać

Jezu wróciłam z tych badań. Myślałam, że nie będzie źle, ale jest kiepskawo. To znaczy udało mi się nie zwymiotować Ale posmak tego syfu mam cały czas w buzi, jak wychodziłam z labu to sobie kupiłam świeże bułki i batona, żeby przeżyć podróż i w nagrodę za bycie dzielnym - i to był błąd. Zróbcie sobie kanapki, bo ta słodycz podbiła tą ohydę i po prostu rzygać mi się chce jak stąd do wieczności.
A czemu ta krzywa teraz? Ja w pierwszej ciąży robiłam ok 28tc.
Ty chyba męczysz się z cukrzycą ciążową? Przepraszam ale nie jestem pewna czy to Ty ta jedna na naszym forum z tą przypadłością
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ty się już Ska nie stresuj. Wszystko już teraz będzie dobrze na 10000000%

Ja nie czuje, ale też nie liczę na ruchy do 22/24tc przez to łożysko... Wiesz... Ja do końca ciąży miałam być chłopcem i jestem tylko "babą z jajami"


Pralka mi ześwirowała. Musiała źle przeważyć pranie i nie chciała odwirować. Musiałam wodę ręcznie spuszczać. :/ chyba czas ją sprzedać i jednak zdecydować się na rozwiązanie 2w1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Owocowy Koktajl! Jestem dobrej myśli, czekam na połówkowe
Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Mi sie cos zaczyna wydawac od paru dni, ale na wydawaniu sie konczy

Wyszlam od lekarki i wszystko jest super, dalej dziewczynka, ale powiedziala ze 100 procent da za 4 tygodnie w 19/20tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetnie że wizyta ok A Córeczka upragniona?
Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja też nic nie czuję. Dla mnie to dalej jakieś jelita i żołądkowe sprawy a nie obcy. Z córką też tak miałam. Dopiero jak czułam wyraźne szturchniecia czy wizualnie widzialam wypychania brzucha to stwierdzilam,że no to są ruchy. Jakoś trzepot skrzydeł motyla,pływająca rybka czy jak to porównują mnie nie rusza cały czas wtedy myślę że to kichy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja właśnie mam te trzepotanie skrzydełkami Serio to jak spięcia prądem elektrycznym, takie smyranie niewinne. Ale też muszę się chwilę wyciszyć, skupić, żeby poczuć.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-28, 10:29   #1658
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore uzywaja poduszek do spania dla kobiet e ciazy, pokazcie najlepiej z aukcji co macie i czy polecacie chce cos kupic, ale żeby bylo fajnie wypchane, żeby sie zaraz nie zrobilo z tego prześcieradło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam cebuszkę duo, narazie leży w pokrowcu na szafie, ale czuć, że jest mega wypchana. I ma dwie komory, pod głowę i resztę ciała. Jak porownywałam z tymi lidlowymi to niebo a ziemnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 10:43   #1659
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Wrzuć jeszcze raz link do kiecki albo foto bo mi się tamto nie otwierało A czemu ta krzywa teraz? Ja w pierwszej ciąży robiłam ok 28tc.
Ty chyba męczysz się z cukrzycą ciążową? Przepraszam ale nie jestem pewna czy to Ty ta jedna na naszym forum z tą przypadłością Dzięki Owocowy Koktajl! Jestem dobrej myśli, czekam na połówkowe Świetnie że wizyta ok A Córeczka upragniona? A ja właśnie mam te trzepotanie skrzydełkami Serio to jak spięcia prądem elektrycznym, takie smyranie niewinne. Ale też muszę się chwilę wyciszyć, skupić, żeby poczuć.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Upragniona

Kiedyś bardzo marzylam o corce, potem trudnosci z zajsciem w ciaze, inseminacja, in vitro i bylo mi wszystko jedno więc teraz tak samo cieszylabym sie z corki jak i syna najwazniejsze ze zdrowe
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja mam cebuszkę duo, narazie leży w pokrowcu na szafie, ale czuć, że jest mega wypchana. I ma dwie komory, pod głowę i resztę ciała. Jak porownywałam z tymi lidlowymi to niebo a ziemnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Suepr, zaraz sobie ja zobaczę mnie boli kregoslup i juz ginekolog mi zalecila zakup tej poduszki, ty jeszcze nie próbowałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 10:51   #1660
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Upragniona

Kiedyś bardzo marzylam o corce, potem trudnosci z zajsciem w ciaze, inseminacja, in vitro i bylo mi wszystko jedno więc teraz tak samo cieszylabym sie z corki jak i syna najwazniejsze ze zdrowe Suepr, zaraz sobie ja zobaczę mnie boli kregoslup i juz ginekolog mi zalecila zakup tej poduszki, ty jeszcze nie próbowałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudownie Nad imieniem myślałaś? Czyli Maleńka po pierwszym podejściu in vitro? Pytam bo mam koleżankę która lada moment będzie miała drugie podejście, przy pierwszym się udało ale przestało bić w 9tc Bardzo mocno trzymam za nią kciuki, ale widzę ile ją to kosztuje.. To takie niesprawiedliwe, ale mam nadzieję że i dla niej zaświeci teraz słońce

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 10:53   #1661
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Upragniona

Kiedyś bardzo marzylam o corce, potem trudnosci z zajsciem w ciaze, inseminacja, in vitro i bylo mi wszystko jedno więc teraz tak samo cieszylabym sie z corki jak i syna najwazniejsze ze zdrowe Suepr, zaraz sobie ja zobaczę mnie boli kregoslup i juz ginekolog mi zalecila zakup tej poduszki, ty jeszcze nie próbowałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekam aż mi brzuszek wyjdzie, żeby za szybko się nie przyzwyczaić bo potem męża jeszcze zamienię na poduszkę i co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-28, 11:07   #1662
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Wrzuć jeszcze raz link do kiecki albo foto bo mi się tamto nie otwierało A czemu ta krzywa teraz? Ja w pierwszej ciąży robiłam ok 28tc.
Ty chyba męczysz się z cukrzycą ciążową? Przepraszam ale nie jestem pewna czy to Ty ta jedna na naszym forum z tą przypadłością Dzięki Owocowy Koktajl! Jestem dobrej myśli, czekam na połówkowe Świetnie że wizyta ok A Córeczka upragniona? A ja właśnie mam te trzepotanie skrzydełkami Serio to jak spięcia prądem elektrycznym, takie smyranie niewinne. Ale też muszę się chwilę wyciszyć, skupić, żeby poczuć.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
A ze względu że tak nagle przytyłam i że tyle lat walczyliśmy o ciążę, to zasugerowała, żebym zrobiła już teraz. Mam cichą nadzieję, że nie będę musiała tego przechodzić już po raz drugi, bo do tej pory mi się chce rzygać i czuję smak tego ohydztwa

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja mam cebuszkę duo, narazie leży w pokrowcu na szafie, ale czuć, że jest mega wypchana. I ma dwie komory, pod głowę i resztę ciała. Jak porownywałam z tymi lidlowymi to niebo a ziemnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie te lidlowe są tak umiarkowanie wygodne i myślałam, że to wada, ale ja już z nią śpię i muszę przyznać, że dzięki temu, że nie są tak wypełnione jest mi wygodniej - to znaczy mogę sobie ułożyć na niej nogę jak chce i mi jej nie wypycha, mogę włożyć ją bardziej pod siebie, generalnie jest o niebo wygodniej. Szczególnie, że ja jestem z tych, co głównie spały na brzuchu a teraz mi jest po prostu niewygodnie, więc taka poducha to ulga
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:09   #1663
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
A ze względu że tak nagle przytyłam i że tyle lat walczyliśmy o ciążę, to zasugerowała, żebym zrobiła już teraz. Mam cichą nadzieję, że nie będę musiała tego przechodzić już po raz drugi, bo do tej pory mi się chce rzygać i czuję smak tego ohydztwa



Właśnie te lidlowe są tak umiarkowanie wygodne i myślałam, że to wada, ale ja już z nią śpię i muszę przyznać, że dzięki temu, że nie są tak wypełnione jest mi wygodniej - to znaczy mogę sobie ułożyć na niej nogę jak chce i mi jej nie wypycha, mogę włożyć ją bardziej pod siebie, generalnie jest o niebo wygodniej. Szczególnie, że ja jestem z tych, co głównie spały na brzuchu a teraz mi jest po prostu niewygodnie, więc taka poducha to ulga
Ja tez dalej probuje spac na brzuchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:16   #1664
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Ja cały czas śpię na brzuchu. Z córką do końca spałam na brzuchu. Tylko nogę jedna podciagalam. Teraz często śpię z poduszką pod nogami bo mnie "kręcą".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:23   #1665
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Ja zazwyczaj śpię na boku, raz lewym, raz prawym, tak mi od zawsze njawygodniej. Nie lubię nawwet leżeć na brzuchu.

Za to muszę się przerzucić na koszule nocne, bo wszystykie spodenki od piżamy mnie cisną, a głównie to mam w szafie.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:23   #1666
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Dzień dobry Ledwo wytoczyłem się dziś z łóżka, tak jakoś kiepsko spałam. I jeszcze tak pochmurnie, że od razu żyć się odechciewa. Muszę zrobić rundkę po kilku sklepach i potem chyba zabiorę się za porządki w szafie, muszę zrobić mały przegląd ciuchów

Ja i z moją poduszką w kształcie U czasami budzę się na plecach czy na brzuchu, jestem niereformowalna

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Mi sie cos zaczyna wydawac od paru dni, ale na wydawaniu sie konczy

Wyszlam od lekarki i wszystko jest super, dalej dziewczynka, ale powiedziala ze 100 procent da za 4 tygodnie w 19/20tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratuluję dobrych wiadomości
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:24   #1667
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Ja też mam poduszkę i trochę śpię z nią, trochę z kołdrą ale i tak śpię na "pół brzuchu "
Mam dzisiaj jakiś dzień pracy, ogarnęłam kuchnie dwie zmywarki (to robi zawsze mąż ale z racji jego choroby nie będę go męczyć ) byłam na zakupach, zrobiłam rosół, później pomyślałam że szkoda wywalać nóżki z rosołu to pogoniłam do sklepu po żelatyne i zrobiłam 6 galaretek drobiowych. Teraz w końcu sobie usiadłam i jem obiad. Mój młody dalej wymiotuję i nie chce nic jeść tylko pije ale rosół zjadł ze smakiem i jeszcze zachwalał że pyszny. Nie dziwię się skoro nie zjadł nic normalnego od niedzieli rana u nas pogoda niby słoneczna chmury wyskakują ale takie duszno że nie ma czym oddychać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:28   #1668
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj śpię na boku, raz lewym, raz prawym, tak mi od zawsze njawygodniej. Nie lubię nawwet leżeć na brzuchu.



Za to muszę się przerzucić na koszule nocne, bo wszystykie spodenki od piżamy mnie cisną, a głównie to mam w szafie.


Ja jakiś czas temu też zakupiłam koszule nocne do spania, bo mnie spodenki w brzuch uciskały. Ulga niesamowita! Nigdy nie lubiłam koszul nocnych, bo mi się bardzo podwijają i budzę się z zadkiem na wierzchu


Mikaa, dobrze, że synek powoli dochodzi do siebie Straszny Was ten wirus dopadł!
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.

Edytowane przez Miss_Bow
Czas edycji: 2019-05-28 o 11:30
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:34   #1669
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Ja tez dalej probuje spac na brzuchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, podkładam poduszkę lekko pod brzuch i jazda

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja cały czas śpię na brzuchu. Z córką do końca spałam na brzuchu. Tylko nogę jedna podciagalam. Teraz często śpię z poduszką pod nogami bo mnie "kręcą".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ja manewruję poduszką

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas temu też zakupiłam koszule nocne do spania, bo mnie spodenki w brzuch uciskały. Ulga niesamowita! Nigdy nie lubiłam koszul nocnych, bo mi się bardzo podwijają i budzę się z zadkiem na wierzchu


Mikaa, dobrze, że synek powoli dochodzi do siebie Straszny Was ten wirus dopadł!
Ja też nie lubię koszul, ale ostatnio dorwałam taką z LIdla, i jestem nią zauroczona <3 https://www.lidl-sklep.pl/ESMARA-Kos...owa/p100249813

Do tego można swobodnie karmić piersią w niej (mam ten szary wariant z koronką).
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-28, 11:34   #1670
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj śpię na boku, raz lewym, raz prawym, tak mi od zawsze njawygodniej. Nie lubię nawwet leżeć na brzuchu.

Za to muszę się przerzucić na koszule nocne, bo wszystykie spodenki od piżamy mnie cisną, a głównie to mam w szafie.
Ja ciągle śpię na brzuchu

A co do ciuchów to my śpimy "wietrząc", więc problemów z ciuchami nie mam ale za to do szpitala będę musiała kupić kilka koszul, bo nie mam ani jednej. Chyba, że można w szpitalu w spodenkach i koszulkach latać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:43   #1671
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Ja w szpitalu tylko spalam w koszuli. W dzień chodziłam w dresie i koszulce.

A nie,może przez 1-2 doby byłam w koszuli przynajmniej do obchodu. Bo podczas obchodu po sn zaglądali w krocze i uciskali macicę. Pewnie nic by nie powiedzieli na spodenki. Ale jednak koszule łatwiej było podnieść do góry .
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Likka9
Czas edycji: 2019-05-28 o 11:46
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:47   #1672
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię koszul, ale ostatnio dorwałam taką z LIdla, i jestem nią zauroczona <3 https://www.lidl-sklep.pl/ESMARA-Kos...owa/p100249813



Do tego można swobodnie karmić piersią w niej (mam ten szary wariant z koronką).

Fajnie wygląda, może sobie zamówię online i mama mi wyśle


Co do koszuli do szpitala to ciekawią mnie koszule porodowe i poporodowe mamy ginekolog
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:50   #1673
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Ja nie kupowałam typowych koszul nocnych lub do karmienia. Tylko taka dłuższą do połowy na guziki o kroju zwykłej koszuli. Pamiętam że dorwalam gdzieś w auchan. W domu i tak tego nie nosiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:51   #1674
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
A ze względu że tak nagle przytyłam i że tyle lat walczyliśmy o ciążę, to zasugerowała, żebym zrobiła już teraz. Mam cichą nadzieję, że nie będę musiała tego przechodzić już po raz drugi, bo do tej pory mi się chce rzygać i czuję smak tego ohydztwa







Właśnie te lidlowe są tak umiarkowanie wygodne i myślałam, że to wada, ale ja już z nią śpię i muszę przyznać, że dzięki temu, że nie są tak wypełnione jest mi wygodniej - to znaczy mogę sobie ułożyć na niej nogę jak chce i mi jej nie wypycha, mogę włożyć ją bardziej pod siebie, generalnie jest o niebo wygodniej. Szczególnie, że ja jestem z tych, co głównie spały na brzuchu a teraz mi jest po prostu niewygodnie, więc taka poducha to ulga
Aż taki duży skok wagi?
Ja miałam obciążenie z glukozą cytrynową i nie wspominam tak źle ale fakt że wiele kobiet źle reaguje.
Oby wyniki były dobre, trzymam kciuki Daj znać!

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:53   #1675
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Fajnie wygląda, może sobie zamówię online i mama mi wyśle


Co do koszuli do szpitala to ciekawią mnie koszule porodowe i poporodowe mamy ginekolog
Patrzyłam ostatnio na asortyment w jej sklepie, liczyłam, że wrzuci konkretną promocję na Dzień Mamy, ale lipa
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:56   #1676
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Do porodu to ja bym w życiu nie dała za koszule więcej niż dwie dychy. To i tak potem idzie do kosza. Jak fartuch jednorazowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 12:05   #1677
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Aż taki duży skok wagi?
Ja miałam obciążenie z glukozą cytrynową i nie wspominam tak źle ale fakt że wiele kobiet źle reaguje.
Oby wyniki były dobre, trzymam kciuki Daj znać!

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Ja zaszłam naturalnie po nieudanej długiej procedurze in vitro, gdzie byłam pompowana sterydami i hormonami, więc po prostu mocno w trakcie tego przytyłam, plus praktycznie od razu ciąża wyszła. Jak na razie przyrostu nie mam na szczęście, ale podejrzewam, że zaraz się to zmieni.

EDIT - chyba nie mam cukrzycy jak spojrzałam na wyniki, to od razu przypomniał mi się ten ohydny smak w ustach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 61135892_2207379796259128_4828371460722524160_n.jpg (79,8 KB, 32 załadowań)
__________________
Do what you love. Best.


Edytowane przez sugarfreeee
Czas edycji: 2019-05-28 o 12:40
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 12:40   #1678
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Też nie mam zamiaru inwestowac w porodowe ciuchy

Jakby ktoraś była zainteresowana - segregatory u mamyginekolog (w zestawie) o 20 zł taniej.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 12:44   #1679
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Hej.
Jak mam Młodą w domu to nie mam czasu pisać

Madrobilam wszystko, ale nie zacytuję.

Najwazniejsze:
Ska- cudowna wiadomość! Najlepsza jaką dziś mogłam usłyszeć! Gratuluję zdrowej córeczki


Owocowykoktajl- ja płeć mam nadzieję powiem w poniedziałek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 12:55   #1680
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Mnie do porodu przebrali w koszule szpitalna i w sumie dobrze bo nie szkoda swojej plamic krwią i nie wiadomo czym. Mi się też podobają te koszule porodowe mamy ginekolog ale dla mnie to był by wydatek tylko do szpitala bo w domu śpię w koszulce i spodenkach . Też jestem za wietrzeniem nocnym okolic intymnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

A i dopisze jeszcze, że SOMERSBY gruszkowe jest obłędne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-25 09:30:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.