Czy dobrze się zachowałam? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-02, 09:50   #31
Natalka777888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Nie zrobić nic . Po prostu zaskoczył mnie chciałam sobie wszystko poukładać w głowie. On jest z gatunku bardzo ale to bardzo nieśmiały WWO . Czuję że mogłam się lepiej zachować. Szczerze nikt tak o mnie się jeszcze nie starał
Natalka777888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 10:04   #32
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez Natalka777888 Pokaż wiadomość
Nie zrobić nic . Po prostu zaskoczył mnie chciałam sobie wszystko poukładać w głowie. On jest z gatunku bardzo ale to bardzo nieśmiały WWO . Czuję że mogłam się lepiej zachować. Szczerze nikt tak o mnie się jeszcze nie starał
Tym bardziej bylo okrutne takie karanie milczeniem/ghostowanie osoby WWO zamiast napisac wprost jak dorosly czlowiek, ze nie chcesz relacji. Trudno, teraz juz wiesz, ze takie zachowanie jest beznadziejne i mozesz wyciagnac wnioski
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 11:00   #33
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez Natalka777888 Pokaż wiadomość
Nie zrobić nic . Po prostu zaskoczył mnie chciałam sobie wszystko poukładać w głowie. On jest z gatunku bardzo ale to bardzo nieśmiały WWO . Czuję że mogłam się lepiej zachować. Szczerze nikt tak o mnie się jeszcze nie starał
Już poprzedni wątek powinien Ci dać do myślenia, że Ty podskórnie nie czujesz się w tej relacji oki, nie jesteście dopasowani w kilku ważnych kwestiach. To się magicznie nie zmieni. Sterczenie pod czyimś blokiem z kwiatami również tego nie zmieni. Linczują Cię tu wręcz, a ja uważam, że facet nie dał Ci chwili oddechu, przestrzeni na przemyślenie poważnych wątpliwości, bo pewnie wie, że byś może zerwała. A teraz nie zerwiesz jeszcze jakiś czas przez poczucie winy, że on "biedny" tak się wielce postarał. Ale to tylko pudrowanie problemu. Ufaj swojej intuicji, a ona kazała Ci się od niego odciąć.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 11:04   #34
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 418
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 18:03
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 11:17   #35
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez Natalka777888 Pokaż wiadomość
i że jest smutny że łącznie poświęcił pół dnia z dojazdem a przeżył inno rozczarowanie.
Typowa manipulacja. Nie ty odpowiadasz za jego uczucia. Nikt mu nie kazał przyjeżdżać i poświęcać tego czasu, sam to sobie wymyślił, więc powinien brać na klatę każdy scenariusz. Nie daj się wepchac w poczucie winy za wymysły jakiegoś faceta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 11:51   #36
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89639009]Typowa manipulacja. Nie ty odpowiadasz za jego uczucia. Nikt mu nie kazał przyjeżdżać i poświęcać tego czasu, sam to sobie wymyślił, więc powinien brać na klatę każdy scenariusz. Nie daj się wepchac w poczucie winy za wymysły jakiegoś faceta.
[/QUOTE]

Tak samo to widzę. Podejrzewam, że kobieta, która by tu napisała, że miała spięcie z facetem, przestał się odzywać przez kilka dni i pojechała sterczeć pod jego blokiem z czekoladkami, została by tu skrytykowana, bo po co, nie stalkuj, nie narzucaj się, nie to nie, sam się odezwie jak zechce.

O WWO to się nawet nie chcę wypowiadać, bo nie wiem w ogóle co to za argument.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-08-02 o 11:59
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 12:45   #37
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tak samo to widzę. Podejrzewam, że kobieta, która by tu napisała, że miała spięcie z facetem, przestał się odzywać przez kilka dni i pojechała sterczeć pod jego blokiem z czekoladkami, została by tu skrytykowana, bo po co, nie stalkuj, nie narzucaj się, nie to nie, sam się odezwie jak zechce.

O WWO to się nawet nie chcę wypowiadać, bo nie wiem w ogóle co to za argument.
Jako, że on jest taki wrażliwy i pewnie delikatny. Też tego nie kupuje - jako WWO.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Już poprzedni wątek powinien Ci dać do myślenia, że Ty podskórnie nie czujesz się w tej relacji oki, nie jesteście dopasowani w kilku ważnych kwestiach. To się magicznie nie zmieni. Sterczenie pod czyimś blokiem z kwiatami również tego nie zmieni. Linczują Cię tu wręcz, a ja uważam, że facet nie dał Ci chwili oddechu, przestrzeni na przemyślenie poważnych wątpliwości, bo pewnie wie, że byś może zerwała. A teraz nie zerwiesz jeszcze jakiś czas przez poczucie winy, że on "biedny" tak się wielce postarał. Ale to tylko pudrowanie problemu. Ufaj swojej intuicji, a ona kazała Ci się od niego odciąć.
Jak najbardziej tak.

Wrażliwość, czy nie - normalnym zachowaniem nie jest jechanie do kogoś i stanie pod domem. Nie ważne, jak dana osoba się zachowała: czy kontakt zerwała kulturnie, czy zachowała się średnio i milczy. Nadal mamy jasny komunikat - nie chce rozmawiać.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalka777888 Pokaż wiadomość
Po czasie też tak uważam. Czekał tyle bo byłam z przyjaciółkami się spotkać po pracy stąd tyle godzin. Co do tego że mógł napisać to pisał ale ja to ignorowałam oczywyscie nie napisał że będzie tego dnia na mnie czekał. Powiedział że i tak bym nie odpisała a jego intencją było miło pokazać że mu zależy I być nieprzewidywalnym. Mówi że Wszystkiego się spodziewał ale nie tego że wejdę do klatki mu przed nosem i że jest smutny że łącznie poświęcił pół dnia z dojazdem a przeżył inno rozczarowanie. Teraz wiem Że źle zrobiłam ale mieliśmy slaby tydzień na komunikatorze właściwie nic nam przez parę dni nie wychodziło chciałam trochę złapać dystans do całej tej sytuacji. On się tłumaczy że pochodzi z małej wsi i nie widzi nic w tym złego że bez zapowiedzi wie że mógł napisać suchaj będę u Ciebie koło godzinny 18 i chciałbym pogadać ale postawił na zaskoczenie

Argument z miejscem zamieszkania to żaden argument. Nawet na totalnym końcu świata ludzie umieją zachować się grzecznie i nie robią "niespodzianek". To nie te czasy.

Równie dobrze Ty mogłaś być smutna i przestraszona, że pojawia się ktoś z kim nie chciałaś rozmawiać
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-02, 12:54   #38
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Zgadzam się z Shirogane i z Ellen. Taki wielce wrażliwy, że miał w tyłku, czego chce autorka i w jakiej sytuacji ją stawia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tak samo to widzę. Podejrzewam, że kobieta, która by tu napisała, że miała spięcie z facetem, przestał się odzywać przez kilka dni i pojechała sterczeć pod jego blokiem z czekoladkami, została by tu skrytykowana, bo po co, nie stalkuj, nie narzucaj się, nie to nie, sam się odezwie jak zechce.
Może to komedie romantyczne zaburzają osąd co niektórym.
Nie, takie zachowanie nie jest romantyczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 13:29   #39
Natalka777888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Sana już nie wiem. Poniekąd zaczynam go rozumieć nie zachowałam się też fair. Wysłał screena do naszej wspólnej przyjaciółki że dojechal i czeka na mnie od 15 Ale boi się trochu mojej reakcji
Natalka777888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 14:01   #40
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez Natalka777888 Pokaż wiadomość
Sana już nie wiem. Poniekąd zaczynam go rozumieć nie zachowałam się też fair. Wysłał screena do naszej wspólnej przyjaciółki że dojechal i czeka na mnie od 15 Ale boi się trochu mojej reakcji
Zachowałaś się tak, jak czułaś, jak podpowiedział Ci pierwotny instynkt. Ocenianie tego w kategoriach fair / nie fair to pomyłka. Po co on angażuje w to inne osoby? Mnie to wygląda na próbę wywierania na Ciebie presji, manipulację. Nie pasuje Ci w tym facecie kilka istotnych rzeczy, w tym sfera opisywana w poprzednim wątku. Chcesz być z kimś z litości i desperacji? No kaman. Świeży związek, a Ty już chcesz od niego uciekać. Serio zaufaj intuicji. Modne rzekome WWO i inne takie nie mają tu nic do rzeczy.

Ps. Taki nieśmiały i wysyła screen obcej osobie, miesza ją w tak prywatne sprawy? Jakoś mi się to gryzie...

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89639059]Zgadzam się z Shirogane i z Ellen. Taki wielce wrażliwy, że miał w tyłku, czego chce autorka i w jakiej sytuacji ją stawia.
(...)[/QUOTE]

Bo WWO może według testu wyjść nawet seryjnemu mordercy. To jest tak szerokie i nieprofesjonalnie "diagnozowane" pojęcie, że i sąsiad podrzucający nam kupę na wycieraczkę, czy baba ryjąca się przed nas w kolejce może się w to łapać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-08-02 o 14:03
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 14:37   #41
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez Natalka777888 Pokaż wiadomość
Sana już nie wiem. Poniekąd zaczynam go rozumieć nie zachowałam się też fair. Wysłał screena do naszej wspólnej przyjaciółki że dojechal i czeka na mnie od 15 Ale boi się trochu mojej reakcji
ale po co ty to dalej międlisz? on się wyraźnie bardziej zaangażował, do tego stopnia, że przyjechał na miejsce skoro nie odbierałaś telefonów i nie odpisywałaś na wiadomości; a dla ciebie to przesada bo nie zależy ci na nim jakoś bardzo, powiedz mu że się rozchodzicie i tyle.
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-02, 17:36   #42
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez Natalka777888 Pokaż wiadomość
Nie zrobić nic . Po prostu zaskoczył mnie chciałam sobie wszystko poukładać w głowie. On jest z gatunku bardzo ale to bardzo nieśmiały WWO . Czuję że mogłam się lepiej zachować. Szczerze nikt tak o mnie się jeszcze nie starał
Wg mnie zachowałaś się fatalnie po całości, wręcz jak zdziczała 13 latka. Twoje zachowanie jest dla mnie niedopuszczalne. Fakt, jego sterczenie tyle czasu pod domem jest dziwne, ale nie wiedziałaś o tym w momencie kiedy go zobaczyłaś i tej kwestii teraz nie rozważam.

Jesteś z tym człowiekiem w związku, a jakieś nieporozumienie i Ty totalnie urywasz kontakt, nie wiadomo co się z Tobą dzieje. Nie łaska mu nawet odpisać, że nie chcesz teraz rozmawiać, odezwiesz się jak będziesz gotowa. Nie, lepiej było go zlać ciepłym moczem. Jestem w stanie zrozumieć jakieś nieudane randki z tindera, czy zrywanie z przemocowcem, że nie ma innej drogi niż zapaść się pod ziemię, ale nie zrozumiem traktowania w ten sposób własnego partnera. Mało tego, facet w końcu przyjechał osobiście, czemu w ogóle się nie dziwię, a Ty uciekłaś jakby Cię miał pobić. Ja bym po czymś takim uznała w tym momencie, że starczy tej błazenady, nie to nie, z nami natychmiastowy koniec. Facet jest strasznie zdesperowany, że to toleruje.

Chcesz z nim zerwać i nie wiesz jak to zrobić po ludzku, czy takie akcje to Twój plan na problemy między Wami? Walnąć focha i znikać bez słowa?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 06:56   #43
samantha77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 24
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Myślę, że nieodpisywanie na wiadomości jest trochę dziecinne, ale jeśli dałaś mu do zrozumienia, że nie chcesz rozmawiać, mógł to uszanować.
samantha77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 09:26   #44
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 318
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez Natalka777888 Pokaż wiadomość
Nie zrobić nic . Po prostu zaskoczył mnie chciałam sobie wszystko poukładać w głowie. On jest z gatunku bardzo ale to bardzo nieśmiały WWO . Czuję że mogłam się lepiej zachować. Szczerze nikt tak o mnie się jeszcze nie starał
No właśnie mam wrażenie, że wyczułaś zaangażowanie faceta i dlatego pozwalasz sobie na takie karanie milczeniem. W tym wątku już kilka razy przewinął się motyw, że jesteś zaskoczona czy nawet przestraszona jego zachowaniem i tym że tyle na Ciebie czekał, ale z drugiej strony nikt się o Ciebie tak nie starał, tak mu zależy itd. To był jakiś test i dlatego w ogóle nie dawałaś znaku życia?
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 10:15   #45
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez WiesiaClue Pokaż wiadomość
Dokładnie taka sama energię wyczuwam z tych wypowiedzi…
A potem w innych wątkach ze taki cudowny wrażliwy i miły i inny ale „nie czuje tego czegoś” …


Autorka widucznie potrzebuje faceta z innym charakterem .. żeby nie było ze krytykuje. Dla mnoe z opisów ten facet totalnie wydaje mi się niemęski i bardziej jak dzieciak który potrzebuje mamusi. Totalnie się autorce nie dziwie .. tylko widac ze autorka trzyma się go na sile bo czuje ze to taka bezpieczna opcja w porównaniu z innymi. No ale serca się nie da oszukać
autorka zachowuje sie toksycznie i to nie jest wina charakteru faceta.
Nie normalizujmy zlych zachoan.
Jesli nie chcesz rozmawiac badz dorosla i napisz lub zadzwon.
nie karamy milczeniem
nie ghostujemy itd
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 11:09   #46
Eloyolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 136
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Naprawde przeraza mnie jak wiele osob uwaza ze autorka watku cos jest winna temu chlopakowi. Urwala kontakt, a on jak jakis stalker czekal na nia pod domem. Nie dziwie sie, jakby mnie ktos urazil, urwalabym kontakt, a on potem wystawal pod moim domem i jeszcze robil z siebie ofiare a mi wyrzuty uwazajac ze cos mu sie nalezy bo sam zdecydowal stac pod moim domem przez 10 godzin to bym nie chciala miec z nim do czynienia.



Ciekawi mnie natomiast o co wam poszlo za 1 razem ?
Eloyolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 11:27   #47
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez Eloyolo Pokaż wiadomość
Naprawde przeraza mnie jak wiele osob uwaza ze autorka watku cos jest winna temu chlopakowi. Urwala kontakt, a on jak jakis stalker czekal na nia pod domem. Nie dziwie sie, jakby mnie ktos urazil, urwalabym kontakt, a on potem wystawal pod moim domem i jeszcze robil z siebie ofiare a mi wyrzuty uwazajac ze cos mu sie nalezy bo sam zdecydowal stac pod moim domem przez 10 godzin to bym nie chciala miec z nim do czynienia.

Mnie przeraża, jak wiele osób uważa, że można ot tak przestać się odzywać to kogoś, z kim się jest w związku (!), permanentnie ignorować jego wiadomości, a gdy już się z nim spotka, to udawać, że nie istnieje i nie zaszczycić go nawet słowem. Co innego, gdyby laska z nim zerwała i powiedziała, że nie życzy sobie kontaktu. Albo nie wiem, przemoc tam jakaś była. Ale jej się po prostu odwidziała ochota na związek. Dla mnie to jest szczyt braku jakiejkolwiek empatii i kwintesencja księżniczkowania. A związek tworzą dwie osoby i facet ma pełne prawo wiedzieć na czym stoi, dlaczego jest karany milczeniem, co dalej z ich związkiem. Skoro nie mógł tego otrzymać normalnie, to postanowił "wymusić". Szczerze wcale się nie dziwię, chyba zrobiłabym podobnie, bo uważam, że zasługuję chociaż na trzy zdania wyjaśnienia, a nie wyrzucenie z życia jak jakiś zbędny odpad. Imo najgorzej o tym facecie świadczy to, że po całej tej akcji z autorką nie zerwał.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 11:46   #48
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 318
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez Eloyolo Pokaż wiadomość
Naprawde przeraza mnie jak wiele osob uwaza ze autorka watku cos jest winna temu chlopakowi. Urwala kontakt, a on jak jakis stalker czekal na nia pod domem. Nie dziwie sie, jakby mnie ktos urazil, urwalabym kontakt, a on potem wystawal pod moim domem i jeszcze robil z siebie ofiare a mi wyrzuty uwazajac ze cos mu sie nalezy bo sam zdecydowal stac pod moim domem przez 10 godzin to bym nie chciala miec z nim do czynienia.

Ciekawi mnie natomiast o co wam poszlo za 1 razem ?
Oboje mają bardzo dziwne sposoby na radzenie sobie z emocjami (ponad 30-letni ludzie). Autorka wybrała karanie ciszą na zasadzie "niech on się domyśli, co teraz z nami". Jego też trudno wybielać na 100%, bo to trochę creepy żeby jechać pod czyjś dom/miejsce pracy i koczować tam 10 godzin (nie musiał wziąć jakiegoś dnia wolnego, żeby to zrobić?). Autorka i tak ma farta, bo podejrzewam, że niejeden facet po takim fochu i cichych dniach uznałby, że nie to nie, 5-miesięczny związek skończony i po prostu założyłby Tindera, żeby szukać dalej.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 12:24   #49
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;89639546]Mnie przeraża, jak wiele osób uważa, że można ot tak przestać się odzywać to kogoś, z kim się jest w związku (!), permanentnie ignorować jego wiadomości, a gdy już się z nim spotka, to udawać, że nie istnieje i nie zaszczycić go nawet słowem. .[/QUOTE]


Gdzie ktokolwiek napisał, że można się ot tak przestać do kogoś odzywać?


A strach jest uczuciem, którego nie można przewidzieć.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-03, 12:53   #50
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez Eloyolo Pokaż wiadomość
Naprawde przeraza mnie jak wiele osob uwaza ze autorka watku cos jest winna temu chlopakowi.
w zasadzie była mu winna - szczerość. zamiast tego po prostu przestała się do niego odzywać, a przecież nie poznali się tydzień wcześniej na tinderze, tylko byli razem od kilku miesięcy. on u niej albo już wcześniej był, albo sama podała mu adres.
[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89639576]
A strach jest uczuciem, którego nie można przewidzieć.[/QUOTE]
autorka do tej pory nie wyjaśniła czego właściwie się bała wtedy. ja obstawiam że konsekwencji zghostowania, bo przecież nie tego że koczował pod jej domem przez cały dzień, bo tego nie wiedziała wbiegając do klatki bez słowa.


piszecie że miała prawo po prostu urwać kontakt, tyle że... do tej pory nie napisała i nic nie wskazuje na to że zakończyli oficjalnie związek. ona najpierw przestała do niego odzywać bo fochnęła po źle zintepretowanej sytuacji, potem uciekła jak go zobaczyła, następnie rozmawiali i... nie wiadomo na czym stanęło.
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 19:46   #51
Natalka777888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

[1=0fb2986dc06479a38c396fe 4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a 18ec99;89639587]w zasadzie była mu winna - szczerość. zamiast tego po prostu przestała się do niego odzywać, a przecież nie poznali się tydzień wcześniej na tinderze, tylko byli razem od kilku miesięcy. on u niej albo już wcześniej był, albo sama podała mu adres.

autorka do tej pory nie wyjaśniła czego właściwie się bała wtedy. ja obstawiam że konsekwencji zghostowania, bo przecież nie tego że koczował pod jej domem przez cały dzień, bo tego nie wiedziała wbiegając do klatki bez słowa.


piszecie że miała prawo po prostu urwać kontakt, tyle że... do tej pory nie napisała i nic nie wskazuje na to że zakończyli oficjalnie związek. ona najpierw przestała do niego odzywać bo fochnęła po źle zintepretowanej sytuacji, potem uciekła jak go zobaczyła, następnie rozmawiali i... nie wiadomo na czym stanęło.[/QUOTE]
kontakt mamy ale słabszy powiedział mi że żałuję że się nie rozłączył i nie pojechał od razu do domu jak weszłam do mieszkania . Tylko rozmawiał godzinę ze mną przez telefon a byłam od niego parę schodów że poczuł się jak gówno. Tak byłam zła na niego obraziłam się a on nie wiedział o co w tym wszystkim chodzi. Zawaliłam to....
Natalka777888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 21:13   #52
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez Natalka777888 Pokaż wiadomość
kontakt mamy ale słabszy powiedział mi że żałuję że się nie rozłączył i nie pojechał od razu do domu jak weszłam do mieszkania . Tylko rozmawiał godzinę ze mną przez telefon a byłam od niego parę schodów że poczuł się jak gówno. Tak byłam zła na niego obraziłam się a on nie wiedział o co w tym wszystkim chodzi. Zawaliłam to....
Moim zdaniem guzik zawaliłaś, tylko dajesz się teraz wpędzać w poczucie winy. Problemy, które opisałaś w poprzednim wątku magicznie nie znikną. Sporo Was dzieli. Odcięłaś się od niego nie bez przyczyny. Po prostu miałaś dosyć. Serio, ufaj bardziej swojej intuicji i uczuciom, a nie temu, że ktoś teraz będzie przez Tobą pozował na ofiarę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 23:23   #53
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Cytat:
Napisane przez Natalka777888 Pokaż wiadomość
kontakt mamy ale słabszy powiedział mi że żałuję że się nie rozłączył i nie pojechał od razu do domu jak weszłam do mieszkania . Tylko rozmawiał godzinę ze mną przez telefon a byłam od niego parę schodów że poczuł się jak gówno. Tak byłam zła na niego obraziłam się a on nie wiedział o co w tym wszystkim chodzi. Zawaliłam to....
to czego ty wlasciwie chcesz? po co ten kontakt? nadal mu nie powiedzialas, ze konczycie zwiazek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-08, 12:58   #54
sadix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Znam podobny przypadek.

W moim świecie nawet nie pomyślałem,że są na świecie takie osoby które zamiast porozmawiać i poprostu powiedzieć,że nic z tego nie będzie wolą się ukrywać, uciekać, unikać i zachowywać się jakby nie znały tej drugiej osoby.

Takim zachowaniem robi się z drugiej osoby jakiegoś wariata i psychola chodź prosił o rozmowę i poinformowanie dlaczego lub poprostu słabe nie bo nie.A z drugiej strony kobieta robi z siebie dzikusa,dziecko i psycholke,że nie potrafiła porozmawiać jak dorosły człowiek tylko zachowywać się jak dziecko w gimnazjum.

Nie jest to normalne zachowanie , bardziej bym to nazwał jakimś odchyłem
sadix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-08, 21:43   #55
anzet
Raczkowanie
 
Avatar anzet
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 131
Dot.: Czy dobrze się zachowałam?

Powinnaś przynajmniej odpisywać. Jak już tak bardzo się krępujesz powiedzieć wprost żeby się ktoś od Ciebie odczepił to mimo wszystko, zdawkowo, jednym słowem / zdaniem, na drugi dzień czy za dwa dni, ale jednak odpisuj. Juz nawet nie chodzi o to czy milczenie jest eleganckie czy nie - jest spore ryzyko że jeszcze ktoś pomyśli że Ci się coś stało, zacznie wydzwaniać po rodzinie, znajomych albo jak ten koleś przyjedzie Ci do domu albo w miejsce pracy. Inna sprawa że ghosting jest dla wielu osób bolesny, wprawia w dziwne stany, silne poczucie winy i niewiadomo co w takiej nierównowadze psychicznej ktoś może zrobić.
anzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-08 22:43:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.