Podrywy seksualnych napaleńców - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-20, 09:22   #1
LinaMalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4

Podrywy seksualnych napaleńców


Zacznę przekornie. Wzbudzam OGROMNE zainteresowanie u facetów. Niestety podrywają mnie głównie: pijaczki spod sklepu, robotnicy drogowi, tirowcy, ale też: zboczeńcy i dziwacy.
Przykład: ostatnio w parku zaczepił mnie facet, wydawał się normalny chociaż coś mi u niego nie pasowało, ale nic postanowiłam nie skreślać go tak od razu tylko dać mu szanse, umówiliśmy się na następny dzień w tym samym miejscu....i wyszło szydło z worka. Poleciały teksty jak to bym wspaniale wyglądała w szortach i ze mam opisać co mam dziś na sobie a tak poza tym to fajnie dyszę jak biegam. W skrócie: zboczeniec.
To wydarzenie spowodowało ze się tu zarejestrowałam. No bo kurka, wzbudzam zainteresowanie wyłącznie jako obiekt seksualny, a przecież nie mam tipsów i platyny na włosach, nie nosze mini. Moj styl: to jeansy i trampki lub letnia sukienka na impreze to że pomaluje czasem paznokcie na czerwono nie znaczy ze daje za darmo.(!)
Z drugiej strony jeżeli chodzi o normalnych, ciekawych facetów, mających jakieś zainteresowania czy hobby to nigdy się mną nie interesowali mimo że łączyły nas wspólne pasje i moglibyśmy stworzyć naprawdę fajny duet. Zero reakcji. Nic. Studnia.
Staram się pozytywnie podchodzić do życia, śmiać się z tych wszystkich cwaniaczków, ale czasem robi mi się zwyczajnie przykro. Koniec jest taki że wokół mnie paru fajnych facetów, którzy mnie perfidnie olali więc zostałam sobie sama. Ja i moja kulawa duma.
No i oczywiście pytanie dnia: Czy Wy też TAK macie? A może to ze mną coś nie TAK?
LinaMalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 09:31   #2
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

jakbyśmy też TAK miały, to nikt by Cię nie podrywał bo wszystkie pijaczki, zboczeńcy i dziwacy byliby pozajmowani przez wizażanki z kolei fajnie normalni faceci chodziliby samotni i z tęsknotą patrzyli na wianuszek dziewcząt otaczających miejsce każdych robót drogowych i tył monopolowego..

a tak na serio..
To, że tacy panowie się Tobą interesują nie jest chyba specjalnie niepokojące, bo oni się interesują każdą dziewczyną od "przeciętnej" w górę. Jak jesteś ładna, uśmiechnięta i widać, że otwarta na ludzi to już w ogóle.

Trochę gorzej, że absolutnie nikogo z normalnych facetów nie interesujesz. Teraz jeszcze pytanie, czy faktycznie to z Tobą jest coś nie tak, czy zaraz się okaże, że Ci wszyscy wspaniali, faceci którzy Cię olali to kilku kolegów z liceum.
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 09:42   #3
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez LinaMalina Pokaż wiadomość
Zacznę przekornie. Wzbudzam OGROMNE zainteresowanie u facetów. Niestety podrywają mnie głównie: pijaczki spod sklepu, robotnicy drogowi, tirowcy, ale też: zboczeńcy i dziwacy.
oni zaczepiają większość
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:05   #4
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Zdradzę Ci sekret: wybierz inny sklep, nie chodź przy głównej trasie i omijaj roboty drogowe, wtedy Twoje bolączki się skończą :P.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:15   #5
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez LinaMalina Pokaż wiadomość
Moj styl: to jeansy i trampki lub letnia sukienka na impreze to że pomaluje czasem paznokcie na czerwono nie znaczy ze daje za darmo.(!)
A nie za darmo już dajesz?

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
oni zaczepiają większość
No właśnie. Niestety, nie jesteś autorko osamotniona w byciu podrywaną przez robotników i napalonych zboczeńców
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:23   #6
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
oni zaczepiają większość
taka ich natura
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:25   #7
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez LinaMalina Pokaż wiadomość
Zacznę przekornie. Wzbudzam OGROMNE zainteresowanie u facetów. Niestety podrywają mnie głównie: pijaczki spod sklepu, robotnicy drogowi, tirowcy, ale też: zboczeńcy i dziwacy.
Przykład: ostatnio w parku zaczepił mnie facet, wydawał się normalny chociaż coś mi u niego nie pasowało, ale nic postanowiłam nie skreślać go tak od razu tylko dać mu szanse, umówiliśmy się na następny dzień w tym samym miejscu....i wyszło szydło z worka. Poleciały teksty jak to bym wspaniale wyglądała w szortach i ze mam opisać co mam dziś na sobie a tak poza tym to fajnie dyszę jak biegam. W skrócie: zboczeniec.
To wydarzenie spowodowało ze się tu zarejestrowałam. No bo kurka, wzbudzam zainteresowanie wyłącznie jako obiekt seksualny, a przecież nie mam tipsów i platyny na włosach, nie nosze mini. Moj styl: to jeansy i trampki lub letnia sukienka na impreze to że pomaluje czasem paznokcie na czerwono nie znaczy ze daje za darmo.(!)
Z drugiej strony jeżeli chodzi o normalnych, ciekawych facetów, mających jakieś zainteresowania czy hobby to nigdy się mną nie interesowali mimo że łączyły nas wspólne pasje i moglibyśmy stworzyć naprawdę fajny duet. Zero reakcji. Nic. Studnia.
Staram się pozytywnie podchodzić do życia, śmiać się z tych wszystkich cwaniaczków, ale czasem robi mi się zwyczajnie przykro. Koniec jest taki że wokół mnie paru fajnych facetów, którzy mnie perfidnie olali więc zostałam sobie sama. Ja i moja kulawa duma.
No i oczywiście pytanie dnia: Czy Wy też TAK macie? A może to ze mną coś nie TAK?
Pogrubione: zasmucę Cię, ale takie typy facetów podrywają wszystko co się rusza i przypomina kobietę. I nie ma się tym co przejmować, bo oni tak po prostu mają - niezależnie od tego co na siebie włożysz. Nie wiem po co w ogóle wkładać gwizdy panów spod monopolowego w kategorię "podrywów" i wzbudzania zainteresowania wśród płci męskiej.
Co do normalnych facetów - trudno powiedzieć - albo po prostu źle trafisz albo nie wzbudzasz zainteresowania swoją osobą. A może po prostu siedzisz i czekasz, aż jakiś wspaniały facet sam cie poderwie, bo przecież Ty i on lubicie jeździć na rowerze?

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez elisee15 Pokaż wiadomość
A nie za darmo już dajesz?
Też mnie to zastanowiło
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 10:31   #8
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez elisee15 Pokaż wiadomość
No właśnie. Niestety, nie jesteś autorko osamotniona w byciu podrywaną przez robotników i napalonych zboczeńców
Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
taka ich natura
Wiem, rozbawiło mi to, że zaloty takich typów są wyznacznikiem ogromnego powodzenia
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:32   #9
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

"takie typy facetów podrywają wszystko co się rusza i przypomina kobietę"

pieknie napisane i jakże prawdziwe stwierdzenie
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:42   #10
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

- Jak niskie poczucie własnej wartości trzeba mieć aby jarać się podrywem pijaczków spod sklepu, bo to uprawnia do twierdzenia mam OGROMNE powodzenie wśród facetów?
-
Jak niskie poczucie własnej wartości trzeba mieć aby ot tak, podać do siebie namiar byle gościowi, który Cię zaczepił w parku tylko dlatego żeby go nie skreślać od razu i dać szansę? zasługiwał na tę szansę jak go poznałaś? czy to z litości (do samej siebie?)
- Jak bardzo trzeba być naiwną aby powstało zadziwienie, każące zakładać wątki na wizażu, że facet okazał się być napalonym zboczuchem szukającym naiwnych panienek?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:52   #11
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
- Jak niskie poczucie własnej wartości trzeba mieć aby jarać się podrywem pijaczków spod sklepu, bo to uprawnia do twierdzenia mam OGROMNE powodzenie wśród facetów?
-
Jak niskie poczucie własnej wartości trzeba mieć aby ot tak, podać do siebie namiar byle gościowi, który Cię zaczepił w parku tylko dlatego żeby go nie skreślać od razu i dać szansę? zasługiwał na tę szansę jak go poznałaś? czy to z litości (do samej siebie?)
- Jak bardzo trzeba być naiwną aby powstało zadziwienie, każące zakładać wątki na wizażu, że facet okazał się być napalonym zboczuchem szukającym naiwnych panienek?
No dokładnie,
dziwi mnie również, że autorka chwali się OGROMNYM powodzeniem wśród pijaczków, dla mnie to żaden powód do dumy
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:52   #12
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Bardziej zastanawiałby mnie brak zainteresowania "normalnych" facetów.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:55   #13
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

To jak się na czerwono pomaluje paznokcie = nie daję za darmo?\
Pytam , bo ja maluje na czarno i nie wiem co to oznacza
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:02   #14
LinaMalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
jakbyśmy też TAK miały, to nikt by Cię nie podrywał bo wszystkie pijaczki, zboczeńcy i dziwacy byliby pozajmowani przez wizażanki z kolei fajnie normalni faceci chodziliby samotni i z tęsknotą patrzyli na wianuszek dziewcząt otaczających miejsce każdych robót drogowych i tył monopolowego..

a tak na serio..
To, że tacy panowie się Tobą interesują nie jest chyba specjalnie niepokojące, bo oni się interesują każdą dziewczyną od "przeciętnej" w górę. Jak jesteś ładna, uśmiechnięta i widać, że otwarta na ludzi to już w ogóle.

Trochę gorzej, że absolutnie nikogo z normalnych facetów nie interesujesz. Teraz jeszcze pytanie, czy faktycznie to z Tobą jest coś nie tak, czy zaraz się okaże, że Ci wszyscy wspaniali, faceci którzy Cię olali to kilku kolegów z liceum.
Dziękuję za konstruktywną odpowiedź.

Okej Panowie na Budowie atakują każdą.
A więc z tymi krypto zbokami też macie problem? Bo wiecie, kiedy zagaduje mnie na pierwszy rzut oka normalny facet, pod trzydziestkę, pracownik duzej firmy, mieszkający w dzielnicy japiszonów, a potem pyta jakie mam dziś majtki to to robi się trochę straszne. A moze wszyscy z branży IT to niewyżyte zboki (szkoda że takich przykładów mogę przytoczyć sporo)


Świat jest pełen świrów - to wiemy, ale oni chyba upodobali sobie mnie. Albo moje koleżanki się po porostu nie przyznają że też mają taki problem, że też wiele razy się nacieły? Moja przyjaciółka aż zaciera ręce kiedy pyta: "co dziś ciekawego ci sie trafiło"

Z mojej strony? Mam stałą pracę, grono poparowanych przyjaciół, uwielbiam podróże, ucze sie latać na paralotni, nurkuje, kocham motocyklowe wypady, dużo pływam. Nie oczekuje od partnera żeby to wszystko ze mna robił ale żeby okazał choć chęć towarzyszenia mi w tych przygodach. Nie rajcuje mnie przesiadywanie w domu, choć czasem miło obejrzeć jakiś film. Dla mnie wspólne pasje to podstawa, uważam ze miłość przyjdzie z czasem.

Nie chodzę do liceum. Więc faktycznie coś ze mną nie TAK. Jest diagnoza. Teraz jak to zmienić.

Jestem dość konkretną osobą, silną i baaardzo sarkastyczną - faceci chyba na to nie lecą
LinaMalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:03   #15
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
To jak się na czerwono pomaluje paznokcie = nie daję za darmo?\
Pytam , bo ja maluje na czarno i nie wiem co to oznacza
Ja mam jeszcze większy zgryz: posiadam mnóstwo kolorów lakierów do paznokci, aktualnie noszę pomarańczowe. Pewnie jestem niestabilna emocjonalnie i nie daję za darmo bo przecież jak bym dawała za darmo to nie byłoby mnie stać na częste zmiany lakierów?

Cytat:
Napisane przez LinaMalina Pokaż wiadomość
No bo kurka, wzbudzam zainteresowanie wyłącznie jako obiekt seksualny
okropnie to jest żałosne, co o sobie piszesz. Dla zboczucha z parku nawet koza może być obiektem seksualnym. Przestań patrzeć na siebie przez pryzmat JAKIEGOKOLWIEK zainteresowanego osobnika. Przecież żul spod sklepu nie będzie oceniał walorów Twojego charakteru tylko poślini się na kawałek tyłka.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:06   #16
LinaMalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
- Jak niskie poczucie własnej wartości trzeba mieć aby jarać się podrywem pijaczków spod sklepu, bo to uprawnia do twierdzenia mam OGROMNE powodzenie wśród facetów?
-
Jak niskie poczucie własnej wartości trzeba mieć aby ot tak, podać do siebie namiar byle gościowi, który Cię zaczepił w parku tylko dlatego żeby go nie skreślać od razu i dać szansę? zasługiwał na tę szansę jak go poznałaś? czy to z litości (do samej siebie?)
- Jak bardzo trzeba być naiwną aby powstało zadziwienie, każące zakładać wątki na wizażu, że facet okazał się być napalonym zboczuchem szukającym naiwnych panienek?
Proponuje przeczytać pierwsze zdanie mojej wypowiedzi.
A teraz przeczytać jeszcze raz.
I znowu.
Czytanie ze zrozumieniem się powiodło? Nie? - nic na to nie poradze.
LinaMalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:07   #17
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez LinaMalina Pokaż wiadomość

Jestem dość konkretną osobą, silną i baaardzo sarkastyczną - faceci chyba na to nie lecą
to jest to jak o sobie lubisz myśleć. W praktyce konkretna i silna osoba nie rozdaje numeru telefonu panom przypadkowo spotkanym w parku tylko dlatego, że nie chce skreślać. Silna, pewna siebie osoba daje swój namiar tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jest zainteresowana.
Faceci lecą na konkretne babki. Nie lecą natomiast na takie, które pod płaszczykiem siły są zagubionymi dziewczynkami. Na takie leczą zboczeńcy - wyczuwają pole do popisu.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:10   #18
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
To jak się na czerwono pomaluje paznokcie = nie daję za darmo?\
Pytam , bo ja maluje na czarno i nie wiem co to oznacza
Że "dajesz" grabarzom albo satanistom

Cytat:
Napisane przez LinaMalina Pokaż wiadomość
Dziękuję za konstruktywną odpowiedź.

Okej Panowie na Budowie atakują każdą.
A więc z tymi krypto zbokami też macie problem? Bo wiecie, kiedy zagaduje mnie na pierwszy rzut oka normalny facet, pod trzydziestkę, pracownik duzej firmy, mieszkający w dzielnicy japiszonów, a potem pyta jakie mam dziś majtki to to robi się trochę straszne. A moze wszyscy z branży IT to niewyżyte zboki (szkoda że takich przykładów mogę przytoczyć sporo)


Świat jest pełen świrów - to wiemy, ale oni chyba upodobali sobie mnie. Albo moje koleżanki się po porostu nie przyznają że też mają taki problem, że też wiele razy się nacieły? Moja przyjaciółka aż zaciera ręce kiedy pyta: "co dziś ciekawego ci sie trafiło"

Z mojej strony? Mam stałą pracę, grono poparowanych przyjaciół, uwielbiam podróże, ucze sie latać na paralotni, nurkuje, kocham motocyklowe wypady, dużo pływam. Nie oczekuje od partnera żeby to wszystko ze mna robił ale żeby okazał choć chęć towarzyszenia mi w tych przygodach. Nie rajcuje mnie przesiadywanie w domu, choć czasem miło obejrzeć jakiś film. Dla mnie wspólne pasje to podstawa, uważam ze miłość przyjdzie z czasem.

Nie chodzę do liceum. Więc faktycznie coś ze mną nie TAK. Jest diagnoza. Teraz jak to zmienić.

Jestem dość konkretną osobą, silną i baaardzo sarkastyczną - faceci chyba na to nie lecą
Może tak być, że masz w sobie coś "takiego", co przyciąga takie typy. Ciężko powiedzieć co...może im się wydajesz być łatwym celem, bo np. sprawiasz wrażenie takiej cichej, słabiej kobietki, która nie odszczeknie i nie pokaże takiemu środkowego palca (mimo, że sama siebie uważasz za konkretną i silną - to nie musi być tak odbierane przez otoczenie na pierwszy rzut oka)? Nawet sposob chodzenia, to, jaką masz postawę, może być zachęcający albo odstraszający dla debili i zboków wszelkiej maści. Może często się rozglądasz np. ?
Wiem, że może być coś na rzeczy, bo mam znajomą, która choćby stała w najgęstszym tłumie i akurat trafił się jeden jakiś obłąkaniec, to na bank ją zaczepi, do niej podejdzie. Też się kiedyś nad tym zastanawiałyśmy, bo to naprawdę przedziwne.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to jest to jak o sobie lubisz myśleć. W praktyce konkretna i silna osoba nie rozdaje numeru telefonu panom przypadkowo spotkanym w parku tylko dlatego, że nie chce skreślać. Silna, pewna siebie osoba daje swój namiar tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jest zainteresowana.
Faceci lecą na konkretne babki. Nie lecą natomiast na takie, które pod płaszczykiem siły są zagubionymi dziewczynkami. Na takie leczą zboczeńcy - wyczuwają pole do popisu.
No właśnie.

Edytowane przez WackelDackel
Czas edycji: 2013-04-20 o 11:09
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:15   #19
LinaMalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to jest to jak o sobie lubisz myśleć. W praktyce konkretna i silna osoba nie rozdaje numeru telefonu panom przypadkowo spotkanym w parku tylko dlatego, że nie chce skreślać. Silna, pewna siebie osoba daje swój namiar tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jest zainteresowana.
Faceci lecą na konkretne babki. Nie lecą natomiast na takie, które pod płaszczykiem siły są zagubionymi dziewczynkami. Na takie leczą zboczeńcy - wyczuwają pole do popisu.
oooo i znowu czytanie ze zrozumieniem
Gdzie - serio pokaż mi gdzie - napisałam że dałam temu panu numer telefonu lub jakikolwiek inny kontakt do mnie.
LinaMalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:23   #20
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez LinaMalina Pokaż wiadomość
oooo i znowu czytanie ze zrozumieniem
Gdzie - serio pokaż mi gdzie - napisałam że dałam temu panu numer telefonu lub jakikolwiek inny kontakt do mnie.
No nie wiem, ale instynkt samozachowawczy to cie jednak zawiódł. Ja tam bym się raczej nie umówiła na następny dzień z kolesiem grasującym w biały w dzień po parku Grasującym jest przesadnią od razu mówię, żebyś się nie czepiała.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:25   #21
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Ogromne zainteresowanie u facetów
Rozwaliło mnie to.

Rozumiem że Twój problem jest zupełnie inny. BRAK zainteresowania u facetów (bo żule i zboczeńcy się wszystkimi interesują)
Może załóż sobie konto na portalu społecznościowym. Podobno można tam poznać dużo ciekawych osób o podobnych zainteresowaniach. I jest jeden plus- nie ma tam żuli. Ale na zboczeńców trzeba uważać

A odpowiadając na Twoje pytanie czy też tak mamy.
Chyba każdą z nas ktoś kiedyś próbował "napastować"
Mi kiedyś wyskoczył z krzaków ekshibicjonista
A innym razem byłam z kumpelą w parku, przyszedł jakiś facet i zaproponował nam nagranie filmu porno jak uprawiamy z nim seks w trójkącie
Raz zagadał do mnie facet jak byłam w McDonaldzie. Na pierwszy rzut oka przystojny, dobrze ubrany. Ale potem zaproponował mi żebym z nim poszła do jego hotelu
(pewnie myślał że dam mu za darmo )
Dodam że ja miałam 16 lat, a on wyglądał na 30.
Ale nie powiedziałabym że mam ogromne powodzenie u facetów na tej podstawie.
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2013-04-20 o 11:28
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:25   #22
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez LinaMalina Pokaż wiadomość
oooo i znowu czytanie ze zrozumieniem
Gdzie - serio pokaż mi gdzie - napisałam że dałam temu panu numer telefonu lub jakikolwiek inny kontakt do mnie.
o przepraszam. Umówiliście się na drugi dzień. Wsio rawno. Bo przecież nie chciałaś skreślać mimo, że coś Ci w nim nie pasowało. A nuż okaże się normalnym chłopakiem, któremu wreszcie się spodobałaś!
Więcej szacunku do siebie i swojej intuicji, mniej desperacji. Serio.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 12:13   #23
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Myślałam, że to będzie wątek podobny do "Jestem za ładna. Co robić?" czy jak to leciało...
Jedna z Wizażanek pisała o tym, że na widok jej znajomej przechodzącej na pasach niczym po wybiegu, publiczność siedząca w samochodach przyklaskuje


Autorko, pocieszę Cię. Nie jesteś sama. Ja też tak mam, moja współlokatorka, sąsiadki zapewne też i cała masa Wizażanek. Przykro mi, że nie jesteś wyjątkowa.
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 12:35   #24
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Ja nie wiem, czy to tylko moja chora wyobraźnia czy co, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że autorce sprawiłoby pewną perwersyjną przyjemność przeczytanie odpowiedzi w stylu 'bo tak się dzieje dlatego, że wyglądasz wyzywająco'
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 12:43   #25
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Pomińmy już tych żuli i roboli bo to naprawdę jest grupa nad którą zastanawiać się nie ma co, każda ogarnięta dziewczyna mająca więcej niż 5 lat wie, że oni by się nawet rzucili na faceta przebranego nieudolnie za babkę. I spokojnie dziewczyny z tym 'ogromne powodzenie'. Zdaje się, że autorka się nie chwali a raczej żali i ironicznie o tym powodzeniu ogromnym pisze, które ma tak naprawdę tylko u różnej maści świrów.

No bo żule, czy robole-normalna sprawa, ale gorszy problem gdy facet nie wygląda na zboczeńca i kretyna a takim się okazuje. To wcale nie taka rzadka sprawa. A z kolei zboczeńców też każda panna nie przyciąga a wydaje mi się, że określony typ. Ja to rozumiem bo ja jestem takim typem. Miałam w swoim życiu już do czynienia z tyloma zaczepiającymi mnie zboczeńcami-takimi, którzy od razu tak wyglądają, takimi, którzy się tacy okazują po jakimś czasie, zwykłymi ekshibicjonistami, czy po prostu takimi, którzy napadają na kobietę w ciemnej uliczce, że to nie jest przypadek. Mój chłopak, znajomi, przyjaciółka-wszyscy dawno to zauważyli, sami mówią że zostawić mnie na imprezie na 5 minut a już doklei się jakiś oblech, zbok etc.
Autorko ja to wiążę z moim wyglądem-niewinnym, nieśmiałym trochę. Charakteru takiego nie mam ale wygląd owszem, może to przyciąga świry.

Jak sobie z tym radzić-cóż unikać przypadkowych facetów poznanych w parku na ulicy, nauczyć się ostro odpowiadać, nosić gaz w torebce i unikać ciemnych uliczek. A w kwestii poznania normalnego faceta skoro nie da rady w realu może w necie? Ale z ostrą selekcją choć i tak pewne że tam napatoczysz się na 100 więcej kretynów niż w realu zanim trafisz na właściwego
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 12:44   #26
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ogromne zainteresowanie u facetów
Rozwaliło mnie to.

Rozumiem że Twój problem jest zupełnie inny. BRAK zainteresowania u facetów (bo żule i zboczeńcy się wszystkimi interesują)
Może załóż sobie konto na portalu społecznościowym. Podobno można tam poznać dużo ciekawych osób o podobnych zainteresowaniach. I jest jeden plus- nie ma tam żuli. Ale na zboczeńców trzeba uważać

A odpowiadając na Twoje pytanie czy też tak mamy.
Chyba każdą z nas ktoś kiedyś próbował "napastować"
Mi kiedyś wyskoczył z krzaków ekshibicjonista
A innym razem byłam z kumpelą w parku, przyszedł jakiś facet i zaproponował nam nagranie filmu porno jak uprawiamy z nim seks w trójkącie
Raz zagadał do mnie facet jak byłam w McDonaldzie. Na pierwszy rzut oka przystojny, dobrze ubrany. Ale potem zaproponował mi żebym z nim poszła do jego hotelu
(pewnie myślał że dam mu za darmo )
Dodam że ja miałam 16 lat, a on wyglądał na 30.
Ale nie powiedziałabym że mam ogromne powodzenie u facetów na tej podstawie.
a mi się zdaję, że i ty i autorka wątku macie w sobie coś takiego, że na "pierwszy rzut" widać, że można do was zagadać, otwarte na nowe znajomości jesteście itp (na tej samej zasadzie jak widzisz człowieka i nie podejdziesz bo czujesz, że jest gburem).
a osobniki, które spotkała autorka wątku wyczuwają takie "ofiary" i już. na przyszłość jak widzisz, że menel zbiera się do wypowiedzi w twoim kierunku to spiorunuj go wzrokiem i już.
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 12:52   #27
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
oni zaczepiają większość
Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
taka ich natura
Właśnie
Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
To jak się na czerwono pomaluje paznokcie = nie daję za darmo?\
Pytam , bo ja maluje na czarno i nie wiem co to oznacza
Też często maluję na czarno, więc z chęcią się dowiem
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 13:54   #28
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Nie wiem jak jest z kolesiami w twoim wieku bo koleguje się raptem z 3 kolesiami w wieku 25+30 a dwóch z nich należy do rodziny i o ile oni raczej sobie tak nie żartują, to myślę, że w parku mógł cie podrywać jakiś nastolatek
Ale to, że ktoś chcę się podlizać mówiąc, że byś ładnie wyglądała w szortach nie uważam za nic złego. Również to, że spyta jaki masz kolor majtek (jeżeli nie jest to pierwsza,druga,trzecia rozmowa)a jeżeli ci to przeszkadza to powiedz to temu osobnikowi. Bo wbrew temu co myślisz, jeżeli mówię jakiejś koleżance, że nieźle wygląda w tych obcisłych spodniach nie znaczy, że fantazjuje o niej w nocy. Mówię to jako 18-latek na podstawie własnych doświadczeń


Rozumiem, że nie dajesz za darmo Słyszałem, że panie biorą 150 za pełen "pakiet" - i tak to jest żarcik kosmonaucik
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"

Edytowane przez MasterOfPupets
Czas edycji: 2013-04-20 o 13:58
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 14:13   #29
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Frustrujące musi być takie rozczarowanie zachowaniem wyedukowanego ,mieszkającego w tzw.dobrej dzielnicy i niezłą posadą faceta co innego taki prostak z budowy po takim to się wszystkiego można spodziewać ,wiadomo że to studiów tfu... matury nawet nie ma ot zwykły robol .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 14:53   #30
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Podrywy seksualnych napaleńców

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Frustrujące musi być takie rozczarowanie zachowaniem wyedukowanego ,mieszkającego w tzw.dobrej dzielnicy i niezłą posadą faceta co innego taki prostak z budowy po takim to się wszystkiego można spodziewać ,wiadomo że to studiów tfu... matury nawet nie ma ot zwykły robol .
Araksjel, ja mam szacunek zarówno do pana z budowy jak i pana z korporacji. Ale pomysl tak sam sobie głęboko w duchu, który pierwszy zagwiżdże na ulicy i krzyknie 'pokaż d*pę' za kobietą?
Odpowiedź jest oczywista, więc myślę, że ironie zbędna, bo jednak realia są jakie są.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.