Kosmetyki mineralne Elemental Beauty - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 20:09   #31
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Elemental Beauty

Dołączę się
Jestem w trakcie testowania różnych minerałków, zeby dobrać ten doskonały dla siebie. Kilka dni temu dostałąm wyczekaną paczke z próbkami z EB. Cieszyłam się jak dziecko gdy zobaczyłam różowy woreczek i dodatkową darmową próbkę. Rano sie wymalowałam. To co widziałam w lustrze wywołało u mnie niemały zachwyt. Stwierdziłam, że wyglądają o niebo lepiej niż Lily Lolo.
Mniejwięcej po godzinie w pracy przejrzałam się w lustrze i o mało nie krzyknęłam. Czar prysł. Na twarzy miałam jakiś zwarzony koszmar. I w ciagu dnia robiło się tylko gorzej. Z nosa całkowicie mi podkład zniknął. Mimo ze normalnie za bardzo się nie świecę, to dziś moja twarz pobiła wszelkie rekordy. Z czoła, policzków wszystko zaczęło spływać.
Nie wiedziałam gdzie sie schować. Siedziałam za monitorem i unikałam kontaktu z ludźmi.
A jak wróciłam z pracy to nawet TZ przestraszył się tego co mam na twarzy.
Nie wiem co zrobiłam źle, ale Lily Lolo tak się nie zachowywały.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 17:08   #32
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: Kosmetyki mineralne Elemental Beauty

Podziele sie swoimi doswiadczeniami. Na poczatku lipca zamowilam kilka probek podkladow, bo bylam na etapie szukania podkladu mineralnego wlasnie. Z perspektywy czasu moge sie wypowiedziec tak:

Podklad wydawał się być w porządku do momentu nałożenia na twarz – krycie takie sobie, dość suchy, „tępy”, brak aksamitności. Po dwóch godzinach jaśnieje (!) twarz wygląda jak chora lub przynajmniej mąką obsypana . Ścina się nieładnie po kilku godzinach podkreślając pory, wygląd „masłowaty”. Takie mam odczucia.
  • Oatmeal – dla mnie za jasny -wychodzi różowawo-szary (miał być z gamy beżów naturalnych)
  • Nude – dla mnie za jasny -wychodzi różowawo-szary (miał być z gamy beżów naturalnych)
  • Blush – za ciemny – typowo brzoskwiniowy, dający efekt „pomarańczki” – próbowałam nim złagodzić efekt bieli poprzednich dwóch odcieni, ale bez spektakularnych efektów.
Posumowanie – podkłady Elemental Beauty – nie lubimy się, a szkoda bo sklep pod ręką na Wyspie.
Czytałam bardzo pochlebne opinie o rozświetlaczach z tej firmy – może spróbuję.
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.