Cos do ukrycia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-07, 21:29   #1
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332

Cos do ukrycia


Hejka!
Mam wielki problem, który musze UKRYĆ! Są to blizny, które mi zostały na policzkach i brodzie po trądziku, które chce jakoś przykryć. Ale nie wiem czym! Myślałam by kupić dobry podkład kryjący Unifiance LA ROCHE-POSAY lub Colorstay REVLON, ale nie wiem czy się nadają do mojej dość młodej 14-letniej cery. Jest tłusta więc te podkłady by się nadawały, ale czy do nich nie trzeba używać różu by efekt był bardziej naturalny?
Jeśli kategorycznie odradzacie mi tego typu podkładów to czym mam mój problem ukryć? Jakim podkładem, może super korektorem?
Jeszcze bym prosiła o polecenia jakiegoś różu i korektora pod oczy. Proszę by ceny nie były z górnej półki, tylko z średniej i taniej.
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 18:49   #2
zuzza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 19
Re: Cos do ukrycia

Hej. Jezeli chodzi o wiek to przyznam sie nie wiem. Ja uzywam UNIFIANCE LA Roche Posay od 2 lat i to jest najlepszy podklad jaki mialam. Swietnie maskuje niedoskonalosci cery (a mam ich sporo) i wyglada naprawde naturalnie. Nalezy jednak uwaznie dobrac kolor i nakladac cieniutka warstwe (albo warstewki). Jak awaryjnie musze uzyc innego podkladu to mam wrazenie, ze nadal wszystko widac... Zycze powodzenia!
zuzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.