Luteina - wątek zbiorczy! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 15:30   #391
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez piwn00ka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny moze wy mi pomorzecie. biore luteine poniewaz mam cyste i plamilam podczas cyklu, teraz w styczniu czeklam na 10 dzien cyklu i biore te tabletki 2x1 dziennie i w piatek czyli 16 dzien cyklu dostalam okres o wiele za szybko, i nie wiem czy mam przestac brac na razie te tabletki czy brac ciagle a do lekarza moge isc dipiero w piatek. co poradzicie?
ja takze mam plamienia z powodu torbielka na jajniku.. bralam luteine na unormowanie okresu i na zmniejszenie torbielka niestety po luteinie plamilam jeszcze bardziej... i na twoim miesjcu poszlabym sie jednak zapytac lekarza bo ja mimo ze dostalam krwawienia w polowie cyklu i bralam luteine to kazal mi brac ja dalej a nie przerywac.
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 23:54   #392
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

w sumie dzis mianl ten 10 dzien i nie biore tego, zle sie po tym czuje lapie mnie depresja i niepokoj. musze isc do lekarza a przy okazji zmienic poprzedniego bo mimo zachwalania na wizazu ja nie jestem zadowolona. teraz nawet nie wiem czy po skonczonym okresie mam zaczac to brac znowu czy poczekac do nastepnej miesiaczki i wtedy to zaczac. najlepsze jest to ze przedtem bralam juz ta luteine i bylo ok dostalam okres w terminie a nie tak znienacka.
francuski pocalunek mam nadzieje ze obie sie pozbedziemy naszych torbieli.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 06:22   #393
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez piwn00ka Pokaż wiadomość
w sumie dzis mianl ten 10 dzien i nie biore tego, zle sie po tym czuje lapie mnie depresja i niepokoj. musze isc do lekarza a przy okazji zmienic poprzedniego bo mimo zachwalania na wizazu ja nie jestem zadowolona. teraz nawet nie wiem czy po skonczonym okresie mam zaczac to brac znowu czy poczekac do nastepnej miesiaczki i wtedy to zaczac. najlepsze jest to ze przedtem bralam juz ta luteine i bylo ok dostalam okres w terminie a nie tak znienacka.
francuski pocalunek mam nadzieje ze obie sie pozbedziemy naszych torbieli.
ja bralam luteine trzy cykle .. plamilam dalej.. okres dostawalam w terminie niby ale mialam ciagle plamienia pomiedzy..
A torbielek nie zniknal nie zmniejszyl sie nawet po tabletkach anty wiec ja mam zabieg 10 lutego ...i ogromnie sie boje
Pozdrawiam serdecznie
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:02   #394
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

oj no to mnie nie pocieszylas co prawda moj torbiel ma tylko 0,5 mm i mam nadzieje ze jakos sie go pozbede a jak pytalam lekarza o tabletki anty to mi powiedzial ze najpierw musze sie pozbyc cysty zeby moc brac anty.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 19:40   #395
annarice85
Raczkowanie
 
Avatar annarice85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Witam, od jakiegoś czasu zaczęłam przyjmować Luteinę, zauważyłam ze zaczęły mi się przedłużać plamienia..nie wiem co o tym ąadzić. Czy to jest w ogóle normalne???
annarice85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 20:03   #396
Anielina
Przyczajenie
 
Avatar Anielina
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Moim zdaniem to trudno jest jednoznacznei określic, ale jeśli to jest to o czym myślę, to i tak powinnaś to skonsultowac z lekarzem http://smyk.com/index.php?option=com...35129&Itemid=0
Być może wszystko jest w porządku a Twój organizm tak własnie reaguje na przyjmowaną luteinę. To pierwszy raz jak ją bierzesz????
__________________
usmiech przede wszystkim!
Anielina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:03   #397
Malinka1977
Przyczajenie
 
Avatar Malinka1977
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Ja jestem po kuracji luteiną , i poki co nie przyniosło to por zadanej ciazy  Nie wiem co jeszcze mogę zrobić…robiłam już wszystkie możliwe badania , sprawdzałam płodność robiliśmy badania na bezpłodność razem z mężem – wszystko wyszło w porządku…jestem już całkowicie bezsilna i zmęczona całym tym staraniem o ciąże…nie wiem skąd mam znaleźć siłe na to ,żeby się nie poddawać…czego jeszcze mogę spróbować…to już ponad 3 lata :
Malinka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 21:30   #398
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

moze wystarczy wyluzowac i przestac sie kochac z mezem z mysla musze zajsc w ciaze..brzmi banalnie ale moja mama tak wlasnie z tata stworzyli mnie.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 13:07   #399
majcia2
Raczkowanie
 
Avatar majcia2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 252
pytanie!!!! proszę o odp!!!!!!!

Ostanio byłam u lekarza i dostałam doustną Luteinę na pół roku. I moje pytanie: czy mogę przez te pół roku uprawiać seks(z prezerwatywą oczywiście) jak będe brała Luteinę??????????
majcia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 13:31   #400
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: pytanie!!!! proszę o odp!!!!!!!

Gdyby luteina była dopochwowa to nie ale jeśli jest doustna, to wydaje mi się że tak.
Przeczytaj w ulotce.
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 14:03   #401
majcia2
Raczkowanie
 
Avatar majcia2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 252
Dot.: pytanie!!!! proszę o odp!!!!!!!

niestety w ulotce nic o tym nie pisze a pytam się bo może ktoś wie czy mozna.
majcia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 14:21   #402
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: pytanie!!!! proszę o odp!!!!!!!

a czemu nie?
ja brałam luteinę na wyregulowanie okresów i normalnie współżyłam w tym czasie.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 14:21   #403
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: pytanie!!!! proszę o odp!!!!!!!

napisala przeciez w pierwszym poscie ze doustna....
mozesz uprawiac seks.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:07   #404
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Jestem strasznie skołowana, przeczytałam znaczną część tego wątku, a dalej tak naprawdę nie wiem, co zrobić.
Od ok. roku biorę Luteinę na zmianę z Duphastonem, z okazji nieregularnych cykli.
Od pewnego czasu już tylko Luteinę, jest znacznie tańsza od Duphastonu, a też skutkuje w moim przypadku.
Poprzednia gin kazała mi brać od 16 do 25 dc, dopochwowo, po jednej tabletce dziennie. W większości przypadków dostawałam miesiączkę tuż po odstawieniu Lutki albo nawet tuż przed czyli między 24 a 27 dc powiedzmy.
Niedawno zmieniłam lekarza, który bardzo się zdziwił na to branie od 16 do 25 i kazał zmienić na 14-23 dc ( i na dodatek dwa razy dziennie). Bardzo chcę zajść w ciążę w ciągu kilku miesięcy. Boję się, że przy tak skróconych cyklach, gdy wezmę Luteinę 14 dc, nie będzie w ogóle owulacji.
Nie wiem już, co mam o tym myśleć i jak brać. Na razie biorę po staremu, gina mam za dwa tygodnie...
Kolejna moja obawa jest taka, że gdy zajdę w ciążę w trakcie brania Lut., jej odstawienie spowoduje poronienie. Czy jak się zajdzie na Lutce, to trzeba ją brać do końca ciąży?
Kurde, coraz mniej ufam lekarzom, a coraz bardziej zwykłemu doświadczeniu innych kobiet...
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010

Edytowane przez kretencja
Czas edycji: 2009-02-25 o 11:08
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 14:04   #405
pajka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Luteina

Dziewczyny mam pytanko może będziecie mogły jakoś pomóc. Staramy się z mężem o dziecko. Ja prawdpopdobnie mam taki problem, że nie pękają mi pęcherzyki. Lekarz przepisał mi ( z wpowdu długich cykli od 30-49 dni) luteine 2x dziennie od 14 dnia cyklu. Tylko niebardzo rozumiem strategię lekarza bo jeżeli mam owulacje przed braniem leku to podobno on ją blokuje.
pajka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 15:29   #406
pajka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Dziewczyny mam pytanko może będziecie mogły jakoś pomóc. Staramy się z mężem o dziecko. Ja prawdpopdobnie mam taki problem, że nie pękają mi pęcherzyki. Lekarz przepisał mi ( z wpowdu długich cykli od 30-49 dni) luteine 2x dziennie od 14 dnia cyklu. Tylko niebardzo rozumiem strategię lekarza bo jeżeli mam owulacje przed braniem leku to podobno on ją blokuje.
pajka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 15:35   #407
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Ja słyszałam, że lek blokuje owulację jeśli jest podany PRZED nią.
Jednak słyszałam również, że to nieprawda.
Nie wiem komu wierzyć:-(
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 15:37   #408
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Jestem strasznie skołowana, przeczytałam znaczną część tego wątku, a dalej tak naprawdę nie wiem, co zrobić.
Od ok. roku biorę Luteinę na zmianę z Duphastonem, z okazji nieregularnych cykli.
Od pewnego czasu już tylko Luteinę, jest znacznie tańsza od Duphastonu, a też skutkuje w moim przypadku.
Poprzednia gin kazała mi brać od 16 do 25 dc, dopochwowo, po jednej tabletce dziennie. W większości przypadków dostawałam miesiączkę tuż po odstawieniu Lutki albo nawet tuż przed czyli między 24 a 27 dc powiedzmy.
Niedawno zmieniłam lekarza, który bardzo się zdziwił na to branie od 16 do 25 i kazał zmienić na 14-23 dc ( i na dodatek dwa razy dziennie). Bardzo chcę zajść w ciążę w ciągu kilku miesięcy. Boję się, że przy tak skróconych cyklach, gdy wezmę Luteinę 14 dc, nie będzie w ogóle owulacji.
Nie wiem już, co mam o tym myśleć i jak brać. Na razie biorę po staremu, gina mam za dwa tygodnie...
Kolejna moja obawa jest taka, że gdy zajdę w ciążę w trakcie brania Lut., jej odstawienie spowoduje poronienie. Czy jak się zajdzie na Lutce, to trzeba ją brać do końca ciąży?
Kurde, coraz mniej ufam lekarzom, a coraz bardziej zwykłemu doświadczeniu innych kobiet...
Wiesz co, poczytaj dokładnie ulotkę od tej luteiny. Zdaje mi się, że luteinę można też brać w ciąży, ona nie szkodzi. O ile dobrze pamiętam, tak właśnie jest, więc się nie przejmuj
Popatrz, co znalazłam:
"4.1. Wskazania do stosowania
  • Stany niedoboru endogennego progesteronu pod postacią zaburzeń cyklu miesiączkowego, bolesnego miesiączkowania,cykli bezowulacyjnych, zespołu napięcia przedmiesiączkowego, czynnościowych krwawień macicznych.
  • Endometrioza
  • Zapłodnienie in vitro
  • Niepłodność związana z niedomogą lutealną
  • Poronienia nawykowe i zagrażające na tle niedoboru progesteronu
  • Niewydolność fazy lutealnej okresu przedmenopauzalnego
  • Hormonalna terapia zastępcza
    (Progesteron jest stosowany u kobiet po menopauzie z zachowaną macicą,
    otrzymujących hormonalna terapię zastępczą, celem ochrony endometrium)
"

Edytowane przez h2o0
Czas edycji: 2009-02-27 o 15:40
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:26   #409
pajka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

No właśnie tylko kwestia jest taka, że trzeba wiedzieć kiedy i czy w ogóle się ją ma a u mnie z tym jest problem.
pajka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 20:49   #410
eka1980
Przyczajenie
 
Avatar eka1980
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: pomorze zachodnie
Wiadomości: 4
GG do eka1980
Dot.: Luteina

luteina nie wywołuje owulacji tylko reguluje cykle mies. co powinno sprzyjać owulacji. ja biorę luteinę od 16 dnia cyklu przez dziesięć dni po 2tab dziennie. proponuję Ci, abyś upomniała sie o badania hormonalne, które pomogą wykryć przyczynę długich bezowulacyjnych cyklów, dobrać odpowiednie leczenie i zaoszczędzić ewent stratę czasu złym leczeniem.
eka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:20   #411
pajka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

hej mam pytanie czy luteina wpływać może negatywnie na gojenie się rany po usunięciu zęba?
pajka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 09:01   #412
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Hej, mam do Was pytanie.
Brałam luteinę na wywołanie okresu przez 5 dni i nic nie pomogło Nie mam @ juz 58 dni. Gin powiedział że jak luteina nie pomoże przez te 5 dni to mam przyjść i da mi jakieś mocniejsze hormony. Tzn co? Orientuje się któraś z Was?
I nie rozumiem dlaczego kazał mi brać luteinę tylko 5 dni jak z tego co czytam większość bierze dłużej - 10 dni
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 09:56   #413
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

ja też bralam dłużej, więc nie wiem czemu tylko 5 dni... ale też w sumie jak nie dostałam @, to potem dostałam zastrzyki na wywołanie
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 10:07   #414
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Mi lekarz przypisał na 12 dni po 11 dostałam okres.
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 11:44   #415
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
ja też bralam dłużej, więc nie wiem czemu tylko 5 dni... ale też w sumie jak nie dostałam @, to potem dostałam zastrzyki na wywołanie
Tak sie przeraziłam tych zastrzyków że wczoraj jak juz szłam do gina to nagle dostałam @ Nie ma to jak się zdrowo przestraszyć
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 10:34   #416
alisza
Raczkowanie
 
Avatar alisza
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 237
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

ja juz 2. m-c nie biore luteiny, zobaczymy.. ostatnio 2 tyyg czekalam, teraz pewnie jeszcze dluzej..
a najgorsze jest to, ze od jakiegos czasu puchnie mi podudzie, prawdopodobnie cos z nieszczelnymi zylami czy zlym wchlanianiem chlonki. Luteina tez mogla miec na to wplyw, bo jednak to hormony, a wiekszosc lekarzy nie robi przed dodatkowych badan.. I pewnie na jakis czas nie bede mogla brac luteiny ze wzgledu na to, ze teraz musze podreperowac zylki.. I bedzie znow wieczne czekanie na @ pocieszam sie tylko tym, ze chociaz na cos bede czekac
alisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 19:49   #417
pajka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny mam pytanie po odstawieniu luteiny dzien pozniej dostałam @ a przynajmniej tak mi sie wydawalo potem wieczorem troche to przypominalo zabarwiony sluz dzien pozniej to samo rano intesnywnie a wieczorem mniej a dzisiaj to juz w ogole czy tez takie cos miałyscie?Bo podobno czasami tak jest, że luteina skraca długość @
pajka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 08:19   #418
saleminka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Luteina-ciąża...proszę o pilną rade

Poprzednią ciąże poronilam -poronienie zatrzymane

Teraz lekarz dmucha na zimne i zalecił branie
duphaston 2 razy dziennie po 1
luteine dopochwowo 2 razy dziennie po 1
i kwas foliowy 2 razy dziennie po 1

wczoraj zaczęłam brać już tabletki

Wiadomo,po rozpuszczeniu się tabletki jakieś resztki wypływają,ale dzisiaj rano miałam dziwny kolor,jakby lekko brudny-nie biały jak w ciąży powinien być,nie wiem czy je odstawić czy co,nie mam pojęcia


Kiedyś je też brałam w ciąży,ale nie wiem czy dziecko jeszcze wtedy żyło ,ale takich upławów nie miałam

szyjka macicy jest miękka,ruchoma,ale wyczuwalnie zamknięta
saleminka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 09:27   #419
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Luteina-ciąża...proszę o pilną rade

Cytat:
Napisane przez saleminka8 Pokaż wiadomość
Poprzednią ciąże poronilam -poronienie zatrzymane

Teraz lekarz dmucha na zimne i zalecił branie
duphaston 2 razy dziennie po 1
luteine dopochwowo 2 razy dziennie po 1
i kwas foliowy 2 razy dziennie po 1

wczoraj zaczęłam brać już tabletki

Wiadomo,po rozpuszczeniu się tabletki jakieś resztki wypływają,ale dzisiaj rano miałam dziwny kolor,jakby lekko brudny-nie biały jak w ciąży powinien być,nie wiem czy je odstawić czy co,nie mam pojęcia


Kiedyś je też brałam w ciąży,ale nie wiem czy dziecko jeszcze wtedy żyło ,ale takich upławów nie miałam

szyjka macicy jest miękka,ruchoma,ale wyczuwalnie zamknięta
powinnas powiadomic lekarza o tym jak najszybciej!!!moze to nic groźnego ale lepiej sie upewnic!!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 17:29   #420
zuzanna7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
luteina a ciąża

Witam, chcemy mieć z mężem dziecko. Po trzech miesiąch prób zglosiłam sie do mojej Pani Doktor, która po zrobieniu mi USG, zapisała LUTEINE 50 i kazała zażywać od 16 dnia cyklu przez 10 dni dwa razy dziennie, dostałam tego aż dwa opakowania i Pani Doktor stwierdziła że w mojej sytuacji będę ją musiała brac nawet jak bedę wciązy. Czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji, czy LUTEINA pomogła, czy były jakies sktutki uboczne itp itd, będe wdzieczna za każde info. pozdrawiam

Edytowane przez zuzanna7
Czas edycji: 2009-03-15 o 17:31
zuzanna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-12 21:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.