Luteina - wątek zbiorczy! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-08, 10:14   #571
Czarnula204
Rozeznanie
 
Avatar Czarnula204
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 593
Luteina(progesteronum) -zbiorczy

Ile dni po zaprzestaniu stosowania luteiny powinna spasc tempka??
Bralam przez 4 dni 2x dziennie podjezykowo 50mg, trzy dni juz nie biore a mam temp. 37,2 a jest to 7 dzien cyklu i caly czas od poczatku sie taka utrzymuje. Rozumie ktos cos z tego?? Nie jestem przeziebiona nie mam zadnego stanu zapalnego wiec czemu jest taka wysoka??
Czarnula204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 11:04   #572
Czarnula204
Rozeznanie
 
Avatar Czarnula204
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 593
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

lekarz kazl mi brac luteine od 1 dnia cyklu 2x dziennie 50 mg podjezykowo przez 3 do 5 dni( bralam 4) od pierwszego dnia cyklu , teraz 3 dzien jak nie biore a ciagle mam temp. 37,2 od pierwszego dnia i nie spada, czy to normalne?? Co to moze oznaczac?
Czarnula204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 18:43   #573
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Czarnulka204 - wydaje mi się ze ta lekko podwyższona temperatura nie jest jakimś strasznym problemem.
--------------------------

Mam pytanko do was dziewczyny. Jeśli zaczęłam brać luteinę w 16 dniu cyklu, to miesiaczkę powinnam dostać normalnie w 28 dniu, jak zwykle, czy luteina wywoła ją wcześniej?? (Biorę jedną tabletkę dziennie)
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 19:06   #574
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Luteina(progesteronum) -zbiorczy

Hmmm na początku cyklu taka wysoka temperatura?
A nie jesteś w ciąży czasem?
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 20:11   #575
Czarnula204
Rozeznanie
 
Avatar Czarnula204
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 593
Dot.: Luteina(progesteronum) -zbiorczy

o to chodzi,ze nie powinnam bo w pierwszym dniu cyklu mialam usg i mierzone takze endometrium i nie bylo widac ciazy, ale tydzien przed tym usg byl pecherzyk, podobno bylo samoistne poronienie bo to poczatki ciazy, wiec niewiem co z ta temp. dziwi mnie bardzo ciagle tak wysoka i nie spada, przeciez to nie mozliwe by sie ciaza schowala w 5-6 tygodniu

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

no i zylki na piersiach nadal sa i zgaga, ja nic nie rozumiem juz pomocy!!!
Czarnula204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 20:19   #576
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Luteina(progesteronum) -zbiorczy

A może zrób sobie test i sprawdź
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 19:07   #577
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc.
Byłam dzisiaj u lekarza, przepisał mi luteinę dopochwowo. Mam za 3 miesiące iść do szpitala na badania. Teraz nie wiem, czy dobrze go zrozumiałam.

Tabletki anty odstawiłam 13.12.2009 więc kazał mi do 13.12 doliczyć 14 dni - co daje 27.12.2009 r. i od tej daty mam brać dopochwowo przez 10 dni luteinę.

Ale później nie wiem, co dalej, czy po tym jak minie te 10 dni brania jej, mam czekać na okres, a po nim , po doliczeniu też 14 dni wziąć ponownie luteinę? Lekarz mi to tłumaczył pewnie, napisał na kartce coś, ale nie za bardzo teraz to mogę zrozumieć, bardzo daleko mam do niego. Jeśli to możliwe to proszę o pomoc.
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 19:48   #578
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Jagoda90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc.
Byłam dzisiaj u lekarza, przepisał mi luteinę dopochwowo. Mam za 3 miesiące iść do szpitala na badania. Teraz nie wiem, czy dobrze go zrozumiałam.

Tabletki anty odstawiłam 13.12.2009 więc kazał mi do 13.12 doliczyć 14 dni - co daje 27.12.2009 r. i od tej daty mam brać dopochwowo przez 10 dni luteinę.

Ale później nie wiem, co dalej, czy po tym jak minie te 10 dni brania jej, mam czekać na okres, a po nim , po doliczeniu też 14 dni wziąć ponownie luteinę? Lekarz mi to tłumaczył pewnie, napisał na kartce coś, ale nie za bardzo teraz to mogę zrozumieć, bardzo daleko mam do niego. Jeśli to możliwe to proszę o pomoc.
ja tak brałam (co prawda pod język ale to chyba nie ma znaczenia) - od pierwszego dnia miesiączki liczyłam 14ście dni i znów zaczynałam luteinę - najpewniej u Ciebie chodzi o to samo
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 19:53   #579
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

A w jakim celu dostałaś tą luteinę?
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 09:12   #580
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Dostałam to na wywołanie okresu, bo za 3 miesiące mam iść do szpitala.

Powinnam dostać okres 13.12 - tzn. to pierwszy dzień po skończeniu tabletek anty. Wiem, że luteinę mam wziąć 27.12 a później pojawia się okres i jak się skończy po upływie 14 dni mam brać luteinę ?
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 03:48   #581
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

czesc Mam pytanko staramy sie z narzeczonym o fasolke no po paru problemach w koncu biore luteine... 4 miesiace od 12 dc - 26 dc ... dzis jest 27 dc a ja od wczoraj mam plamienia... bardzo nie wiele... hmm.... no ciemny, koloru kwy z mlekiem śluz dodam ze nigdy takich nie mialam.... co to moze byc ?? w koncu dzidzia ?? pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 07:47   #582
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Stawiałabym na okres...
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 08:22   #583
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

A nie za wcześnie tą luteinę bierzesz? Powinno się chyba (nie jestem na 100% pewna) brać dopiero po owulacji ze dwa trzy dni. No - ale może masz owulację tak wcześnie?
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 10:55   #584
aniunia27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Dziewczyny mam pytanie. Już trzeci raz wywołuje miesiączkę luteiną ponieważ w naturalny sposób okres mi się nie chce sam pojawić teraz czekałam nawet 3miesiące i nic poprostu jakby zanikł więc pani doktor przepisała znów luteine. Wszystkie badania hormonalne mam wporządku. Moje pytanie jest takie: czy można za każdym razem wywoływać okres luteiną? czy to jest bezpieczne dla zdrowia?? nie chcem się faszerować ciagle tymi lekami a moja pani doktor przyznam że troche jest bezradna i sama nie wie co mi jest Jeśli możecie i umiecie to coś doradzcie , dziękuje.
aniunia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 11:02   #585
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Może powinnaś zrobić jakieś dodatkowe badania. A jakie robiłaś?
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 15:29   #586
aniunia27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

miałam robione wszystkie hormony, testy tarczycowe, prolaktyne zwykłą i po obciążeniu, oczywiście usg dopochwowe i jak mój lekarz twierdzi, wszystko ok. Mam 20 lat i troszke się martwie bo za 2 lata chciałabym mieć dzidzie a jeśli mój organizm się nie poprawi to zdaje sobie sprawe że łatwo nie będzie. Nawet niewiem czy mam dni płodne w moim przypadku
aniunia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 19:31   #587
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Jeżeli robiłaś badania hormonalne i USG to powinnaś wiedzieć czy owulacja u Ciebie jest czy nie. Zacznij prowadzić obserwacje śluzu i temperatury a będziesz miała obraz tego wszystkiego.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 12:36   #588
gosiaizbyszek
Raczkowanie
 
Avatar gosiaizbyszek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 308
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Witam Panie Doktorze!!
Witam dziewczyny!!

Być może spotkałyście się z takim problemem jak mój. Od pewnego czasu (kilka miesięcy) miałam plamienia między miesiączkami. Zaczynały się czasem kilka dni przed okresem a czasem nawet dwa tygodnie przed. Były to brązowe nieduże plamienia. Czasem towarzyszył im ból jak na okres tylko mniejszy.Miesiączki co ok. 30 dni +- 3 dni. Miesiączki zawsze miałam bolesne, nie tylko brzuch ale też krzyże. Mam tyłozgięcie macicy. Poszłam do gina, cytologię mam ok, na usg wyszło mi bardzo duże endometrium 15 mm w 25 dniu cyklu i odrobinę powiększona macica, niewielka ilość płynu w Zatoce Douglasa oraz 2 torbielki na lewym jajniku. Ginka przepisała mi luteinę podjęzykowo 2x dziennie od 16 dnia cyklu przez 10 dni. Biorę ją na razie 5 dzień i plamień nie ma. Czy po odstawieniu luteiny zaraz dostanę okres? A czy jeśli dostanę plamienie lub okres w trakcie brania luteiny to mam przerwać luteinę i czekać na okres czy brać dalej do 10 dnia? Jak myślicie? Może PAN DOKTOR mi pomoże. trochę się martwię bo za jakiś czas chciałabym się z mężem starać o drugie dziecko i boję się że to duże endometrium może być powodem kłopotów z zajściem w ciążę. Panie Doktorze jak to wygląda z medycznego punktu widzenia?
__________________
16.10.2008r. - Adaś
05.04.2012r. - Piotruś


gosiaizbyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 12:54   #589
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gosiaizbyszek Pokaż wiadomość
Witam Panie Doktorze!!
Witam dziewczyny!!

Być może spotkałyście się z takim problemem jak mój. Od pewnego czasu (kilka miesięcy) miałam plamienia między miesiączkami. Zaczynały się czasem kilka dni przed okresem a czasem nawet dwa tygodnie przed. Były to brązowe nieduże plamienia. Czasem towarzyszył im ból jak na okres tylko mniejszy.Miesiączki co ok. 30 dni +- 3 dni. Miesiączki zawsze miałam bolesne, nie tylko brzuch ale też krzyże. Mam tyłozgięcie macicy. Poszłam do gina, cytologię mam ok, na usg wyszło mi bardzo duże endometrium 15 mm w 25 dniu cyklu i odrobinę powiększona macica, niewielka ilość płynu w Zatoce Douglasa oraz 2 torbielki na lewym jajniku. Ginka przepisała mi luteinę podjęzykowo 2x dziennie od 16 dnia cyklu przez 10 dni. Biorę ją na razie 5 dzień i plamień nie ma. Czy po odstawieniu luteiny zaraz dostanę okres? A czy jeśli dostanę plamienie lub okres w trakcie brania luteiny to mam przerwać luteinę i czekać na okres czy brać dalej do 10 dnia? Jak myślicie? Może PAN DOKTOR mi pomoże. trochę się martwię bo za jakiś czas chciałabym się z mężem starać o drugie dziecko i boję się że to duże endometrium może być powodem kłopotów z zajściem w ciążę. Panie Doktorze jak to wygląda z medycznego punktu widzenia?
Odnośnie przyjmowania, to jak wystąpi okres podczas brania luteiny, to przestajesz ją brać. Po ilu dniach dostaniesz okres to ciężko powiedzieć - chyba do 10 czy 14 dni po odstawieniu (dokładnie nie pamiętam).
Na temat endometrium się nie wypowiadam, bo się nie znam
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 13:09   #590
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Ja okresu dostaje zawsze dwa dni po odstawieniu.
A doktora się tu raczej nie doczekasz - chyba, ze jest jakiś ukryty
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 02:21   #591
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

witam ja jak zwykle na nockach siedze i pisze troszke mnie nie bylo ale juz nadrobiłam


Cytat:
Napisane przez lutien Pokaż wiadomość
Stawiałabym na okres...

miałas rację



Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
A nie za wcześnie tą luteinę bierzesz? Powinno się chyba (nie jestem na 100% pewna) brać dopiero po owulacji ze dwa trzy dni. No - ale może masz owulację tak wcześnie?

A bo ja wiem dzis ide chyba bo jak biore od 12 dc to od 15 mam plamienia... no i okropnie sie czuje po tej luteinie masakra... zazwyczaj @ co 26-28 dni wiec wydaje mi sie ze masz racje... tylko jutro to ide do innego na szybko ktokolwiek bedzie przyjmowal chyba ze pojde prywatnie choć ja w sumie mam dobrego lekarza (najlepszego u mnie) i nie bardzo chce zmieniac no i teraz martwie sie dlaczego te plamienia teraz mam bo czy to liczyc jako @ ?? pomoże ktoś
a do tamtego od kiedy sie powinno brac to czytalam na necie i raczej masz racje tylko dlaczego ja mam od 12 dc



Cytat:
Napisane przez aniunia27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Już trzeci raz wywołuje miesiączkę luteiną ponieważ w naturalny sposób okres mi się nie chce sam pojawić teraz czekałam nawet 3miesiące i nic poprostu jakby zanikł więc pani doktor przepisała znów luteine. Wszystkie badania hormonalne mam wporządku. Moje pytanie jest takie: czy można za każdym razem wywoływać okres luteiną? czy to jest bezpieczne dla zdrowia?? nie chcem się faszerować ciagle tymi lekami a moja pani doktor przyznam że troche jest bezradna i sama nie wie co mi jest Jeśli możecie i umiecie to coś doradzcie , dziękuje.
hej ja mialam raz wywoływany okres luteina i zazwyczaj po paru dniach był. Wdaje mi sie, ze luteina jest dosyc dobra ale zależy dla kogo... no ja mam ta pod język to kiespko sie czuje bo mam potworne i wogołle muli mnie cały dzien prawie ... ale działa...
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 08:07   #592
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

To może poproś lekarza o ta dopochwową. Po niej nie ma takich objawów
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 08:40   #593
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
To może poproś lekarza o ta dopochwową. Po niej nie ma takich objawów


miałam juz dopochwową i hmmm... jak dla mnie to ... po prostu dyskomfort ogólny...
dziś juz nigdzie nie dałam rady sie zapisać dopiero jutro mogę iść ale na szczęście juz do mojego
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 10:19   #594
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

ja tej podjęzykowej strasznie nie lubilam,dopochwowych w ogóle środków nie lubię, ale po duphastonie było ok
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 13:04   #595
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Oj... czytałam o tym Duphastonie ale czy ja wiem... zadzwoniam sie zapisac i wogole przyjęc nie ma na jutro a jak sie spytala o nazwisko to sie miejsce znalazlo bo mnie przyjmie ale mnie zaszczyt kopnał
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 14:59   #596
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

dziewczyny, a jak ze skutkami ubocznymi?
z pewnością gdzieś o nich było wspomniane w tym wątku, ale mam strasznego lenia. no i zdaje sobię sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej.
chciałabym wiedzieć tylko czego mogę się spodziewać
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 15:06   #597
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

To zależy jaka luteinę masz zamiar brać. Ja mam dopochwowa i żadnych efektów ubocznych nie zauważyłam. Jak brałam duphaston to byłam nie do życia.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 17:20   #598
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

naczy, hym, dostałam dzisiaj receptę, mam zamiar dopiero iść wykupić.
ale ginekolog kazał mi ją brać pod język od 16stego do 25tego dnia cyklu.
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 20:29   #599
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Podobno niektórzy po tych podjęzykowych mają zawroty głowy i mdłości ale nie każdy. Także przekonasz się dopiero jak zaczniesz brać.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 23:31   #600
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

wiadomo, wszystko zależy od organizmu.. ale chciałam tak ogólnie się dowiedzieć, na co mogę się przygotować .
hym, i mam jeszcze jedno pytanie, bo dopiero jutro dostanę ulotkę do ręki, czy w trakcie brania luteiny można pić alkohol?
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-12 21:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.