szczuplej do wakacji! ;)) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-20, 17:31   #271
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Hej, hej !

Wcale nie jesteście same !
Ja na śniadanie miałam jajecznicę + 2 plastry szynki
obiad to kapusta taka zasmażana na patelni z grzybkami coś a'la bigos, ale to nie to ;p
Na podwieczorek jabłko, a kolacja filecik

Jestem na 3 dniu ONZ ! Trzymajcie kciuki, abym wytrwała do końca

Rano zauważyłam, że mój brzuch trochę się zmniejszył..
Ale dziewczyny mam jeden problem z wodą niegazowaną i to jeszcze 1,5 litra No po prostu nie umiem, nie trawię takiej wody czystej, muszę to jakoś przeboleć Nie będzie źle, jeśli wciśnę kilka kropel cytryny do tej wody?
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 16:59   #272
moniaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 129
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cześć laski a co tu tak pusto?? Mnie nie było bo masakra z tymi moimi zębami mądrości tak mam dziąsła spuchnięte, że ledwo co mówię. Dietę trzymam cały czas, z tym że wczoraj i dzisiaj nie jeździłam rowerem po prostu nie mam siły. Mam nadzieję, że to wkrótce przejdzie.
Jadłospis dzisiejszy to: śniadanko dwie kromki razowca +serek biały + ogórek korniszony, później grejfrut, na obiad udko z kurczaka oczywiście gotowane i bez skóry+ sałatka i rzodkiewka, później jabłko i kolacja wiejski. A jak u Was??
moniaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 17:16   #273
mary69
Raczkowanie
 
Avatar mary69
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 312
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Hej No mnie nie było cały weekend bo zaocznie studiuję, więc nawet wczoraj nie miałam siły pisać po całym dniu..
Diete trzymałam, no ale wiadomo że nie dałam rady za bardzo regularnie zjeść, no i bez porządnych obiadów przez 2 dni, ale od jutra już norma. Dzisiaj na podwieczorek był grejfrut i na kolacje wieśniak
Wczoraj nawet poćwiczyłam, pół godziny roweru i pół godziny piłki i ćwiczeń rozciągających.
I najlepsze jest to, że wszystko się robi luźne a koleżanki ze studiów mówią, że schudłam, super
__________________
Dietka

* zapuszczam włoski - są poniżej połowy
pleców, będą do pasa
* dbam o pazurki
* dbam o uśmiech
* nie hoduję cellulitu, nigdy więcej!


mary69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 17:33   #274
moniaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 129
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cytat:
Napisane przez mary69 Pokaż wiadomość
Hej No mnie nie było cały weekend bo zaocznie studiuję, więc nawet wczoraj nie miałam siły pisać po całym dniu..
Diete trzymałam, no ale wiadomo że nie dałam rady za bardzo regularnie zjeść, no i bez porządnych obiadów przez 2 dni, ale od jutra już norma. Dzisiaj na podwieczorek był grejfrut i na kolacje wieśniak
Wczoraj nawet poćwiczyłam, pół godziny roweru i pół godziny piłki i ćwiczeń rozciągających.
I najlepsze jest to, że wszystko się robi luźne a koleżanki ze studiów mówią, że schudłam, super
Nio to suuuper fajnie jest usłyszeć, że się schudło no nie? Ja wczoraj u znajomych byłam to też zauważyli , że schudłam. To takie motywujące a ja już się bałam, że sama tu zostałam. Ale fajnie,że jesteś
Jutro mija miesiąc i trzy tygodnie jak się odchudzam, zrobię podsumowanie i podam wyniki.
moniaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 17:41   #275
Voyage1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cześć Dziewczyny !
Ja również się do was dołączam. W zasadzie zaczęłam dietę 16.03.2010, ale od jutra jeszcze większa determinacja i mobilizacja
Chce zrzucić 10kg.. Mam nadzieję że z wami będzie mi łatwiej. Od kilku dni zdrowo się odżywiam ( 5 posiłków dziennie) , wypijam 2l wody niegazowanej, piję sobie zieloną herbatkę, dwa razy w tygodniu mam aerobik, a od jutro zaczynam biegać zaraz z rana. Nie jem po godzinie 18:00. Cieszy mnie każdy zrzucony kilogram i jeszcze bardziej motywuje! Chciałabym schudnąć jak najwięcej ponieważ w maju po maturach wybieramy się z moim facetem do Egiptu i przydało by się nieco zrzucić.. Bo nie wyobrażam siebie na chwilę obecną w stroju kąpielowym...
Moją największą zmorą są uda - ogromne! grube! z cellulitem ! No i oponka na brzuchu Nie cierpię jej.. Wiem że bardzo ciężko stracić tłuszczyk z tych partii ciała..
Macie dziewczyny jakieś dobre ćwiczenia na brzuszek i uda, no i gdyby łydki się wysmukliły też bym była bardzo zadowolona ?

Od jutra zaczynam smarować ciałko kremem antycellulitowym Anew z avon, tą nowością krem+żel. Mam nadzieję że efekty będą. Już kiedyś używałam podobnego produktu właśnie z anew , również antycellulitowego i ujędrniającego i byłam zadowolona, nogi wyglądały na smuklejsze, nie były już takie ''galaretowate'' tylko ładnie napięte no i cellulit również mniej widoczny dodatkowo myłam je tą taką specjalną gąbką i brałam zmienny prysznic raz polewałam się gorącą woda raz zimną i naprawdę czułam się świetnie!

Aha we wtorek jeszcze mam zamiar zakupić sobie tabletki Linea. Brała je któraś z was? Pomagają w odchudzaniu? Oczywiście dieta i ćwiczenia do tego tak jak już pisałam.

Pozdrawiam Serdecznie i jestem przekonana że razem osiągniemy to na co zasłużyłyśmy - PIĘKNE CIAŁO !!
__________________
Wielkie odchudzanie !!
Maksymalna motywacja i determinacja
Na dzień dzisiejszy jest 6kg mniej -PÓŁMETEK!

64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

Było: 64kg
Początek odchudzania: 10.03.2010.
Cel: 52kg

Wzrost 162cm.
Voyage1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 17:52   #276
moniaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 129
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cytat:
Napisane przez Voyage1991 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny !
Ja również się do was dołączam. W zasadzie zaczęłam dietę 16.03.2010, ale od jutra jeszcze większa determinacja i mobilizacja
Chce zrzucić 10kg.. Mam nadzieję że z wami będzie mi łatwiej. Od kilku dni zdrowo się odżywiam ( 5 posiłków dziennie) , wypijam 2l wody niegazowanej, piję sobie zieloną herbatkę, dwa razy w tygodniu mam aerobik, a od jutro zaczynam biegać zaraz z rana. Nie jem po godzinie 18:00. Cieszy mnie każdy zrzucony kilogram i jeszcze bardziej motywuje! Chciałabym schudnąć jak najwięcej ponieważ w maju po maturach wybieramy się z moim facetem do Egiptu i przydało by się nieco zrzucić.. Bo nie wyobrażam siebie na chwilę obecną w stroju kąpielowym...
Moją największą zmorą są uda - ogromne! grube! z cellulitem ! No i oponka na brzuchu Nie cierpię jej.. Wiem że bardzo ciężko stracić tłuszczyk z tych partii ciała..
Macie dziewczyny jakieś dobre ćwiczenia na brzuszek i uda, no i gdyby łydki się wysmukliły też bym była bardzo zadowolona ?

Od jutra zaczynam smarować ciałko kremem antycellulitowym Anew z avon, tą nowością krem+żel. Mam nadzieję że efekty będą. Już kiedyś używałam podobnego produktu właśnie z anew , również antycellulitowego i ujędrniającego i byłam zadowolona, nogi wyglądały na smuklejsze, nie były już takie ''galaretowate'' tylko ładnie napięte no i cellulit również mniej widoczny dodatkowo myłam je tą taką specjalną gąbką i brałam zmienny prysznic raz polewałam się gorącą woda raz zimną i naprawdę czułam się świetnie!

Aha we wtorek jeszcze mam zamiar zakupić sobie tabletki Linea. Brała je któraś z was? Pomagają w odchudzaniu? Oczywiście dieta i ćwiczenia do tego tak jak już pisałam.

Pozdrawiam Serdecznie i jestem przekonana że razem osiągniemy to na co zasłużyłyśmy - PIĘKNE CIAŁO !!
Witaj Voyage1991 w naszym gronie
hm... ja jeżdżę na rowerku póki co na stacjonarnym bo nie pogoda na zwykły i widzę, że uda mi chudną. Dobrze, że jesz pięć posiłków i że pijesz wodę i herbaty to jest bardzo potrzebne w procesie odchudzania . Ja też mam problem z cellulitem to jakaś masakra tak ciężko pozbyć się tego cholerstwa. Ja stosuję termoaktywne serum wyszczuplające antycellulit z eveline z efektem rozgrzewającym, i nawilżający scrub-masaż pod prysznic antycellulit i powiem Ci, że cellulit znika fakt, że trzeba pamiętać o systematyczności i wiadomo, że w tydzień się go nie pozbędziemy ale im mniejszy tym lepiej
Co do tej lineii to osobiście nie stosowałam , raczej jestem za metodą chudnięcia bez wspomagaczy bo to różnie z tymi tabletkami bywa jak przestaniesz je brać, takie jest moje zdanie.
moniaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 06:09   #277
moniaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 129
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cześć laski cio tam u Was??
Ja piszę zgodnie z wczorajszymi obietnicami, że się zważę i podam wyniki a więc tak :
miesiąc i trzy tygodnie: waga początkowa 69kg a teraz wynosi 59,9 kg
czyli jak widać schudłam 9,1kg Jestem normalnie happy
Początkowy obód bioder wynosił 94cm a teraz 88cm czyli 6cm mniej,
talia 74cm a teraz 66cm czyli 8cm mniej
udo początkowo 58cm teraz 54cm
Nic bardziej motywującego laski.
moniaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 07:22   #278
Voyage1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cytat:
Napisane przez moniaczek21 Pokaż wiadomość
Cześć laski cio tam u Was??
Ja piszę zgodnie z wczorajszymi obietnicami, że się zważę i podam wyniki a więc tak :
miesiąc i trzy tygodnie: waga początkowa 69kg a teraz wynosi 59,9 kg
czyli jak widać schudłam 9,1kg Jestem normalnie happy
Początkowy obód bioder wynosił 94cm a teraz 88cm czyli 6cm mniej,
talia 74cm a teraz 66cm czyli 8cm mniej
udo początkowo 58cm teraz 54cm
Nic bardziej motywującego laski.
O boże !! Ale Ci zazdroszczę też bym tak chciała
Gratuluję. Ja jestem tu nowa i nie przeczytałam jeszcze wszystkich wiadomości z tego wątku więc powiesz mi tak w skrócie co robisz i co zrobiłaś że osiągnęłaś tak wspaniałe wyniki ? I w tak krótkim czasie.
Buźka !

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez moniaczek21 Pokaż wiadomość
Witaj Voyage1991 w naszym gronie
hm... ja jeżdżę na rowerku póki co na stacjonarnym bo nie pogoda na zwykły i widzę, że uda mi chudną. Dobrze, że jesz pięć posiłków i że pijesz wodę i herbaty to jest bardzo potrzebne w procesie odchudzania . Ja też mam problem z cellulitem to jakaś masakra tak ciężko pozbyć się tego cholerstwa. Ja stosuję termoaktywne serum wyszczuplające antycellulit z eveline z efektem rozgrzewającym, i nawilżający scrub-masaż pod prysznic antycellulit i powiem Ci, że cellulit znika fakt, że trzeba pamiętać o systematyczności i wiadomo, że w tydzień się go nie pozbędziemy ale im mniejszy tym lepiej
Co do tej lineii to osobiście nie stosowałam , raczej jestem za metodą chudnięcia bez wspomagaczy bo to różnie z tymi tabletkami bywa jak przestaniesz je brać, takie jest moje zdanie.

Hmmm.. Ja bym właśnie była za dokupieniem tego suplementu..
Czytałam troszkę o tym na necie i dziewczyny są z niego zadowolone, nie odchudza, ale wspomaga odchudzanie. Wiadomo że trzeba do tego ćwiczyć i stosować jakąś dietkę. Poza tym ma bardzo dobre składniki, nie zawiera żadnych chemikaliów, ani innych badziewi tylko jest zdrowym suplementem, zawiera: zielona herbatę, l-karnitynę, wyciąg z białej fasoli, chrom i ocet jabłkowy a jeżeli obawiasz się że po odstawieniu tabletek nastąpi efekt jojo to wydaję mi się że to jest tak samo jak bez tabletek, mam dużo znajomych które nie brały żadnych wspomagaczy tylko drastycznie sie odchudzały a po jakimś czasie przytyły dwa razy tyle ile wcześniej straciły. Dlatego ważne jest żeby nie stosować żadnych drastycznych diet i trzymać się po zakończeniu diety jak i w trakcie niej zdrowego żywienia
A co do tego cellulitu to mam nadzieję że ten krem z avonu zadziała i choć trochę będzie go do wakacji mniej bo wiadomo że całego celullitu nigdy nie zwalczymy
Buziaki



A co do dzisiejszego dnia..
Miałam iść dzisiaj z rana biegać ale nie wyszło bo nie dałam rady wstać tak wczas, wczoraj do północy zakuwałam angol :/... ahh w czwartek mam proponowane wystawienie ocen więc robię jeszcze wszystko żeby je poprawić.. W końcu ostatnia klasa Ale jutro- mimo że też dziś mam mnóstwo nauki - będę biegać !! I koniec kropka
Na śniadanko zjadłam kromeczkę chleba graham z chudą szyneczką, rzodkiewkami, ogórkami i do tego zielona herbatka
Do szkoły spakowałam sobie dużą pomarańcze i serek waniliowy i oczywiście niegazowana woda
To ja zmykam do szkoły.. dziś do 15 tam siedzę.. Jak wrócę to coś napiszę!
Całuje was dziewczyny
__________________
Wielkie odchudzanie !!
Maksymalna motywacja i determinacja
Na dzień dzisiejszy jest 6kg mniej -PÓŁMETEK!

64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

Było: 64kg
Początek odchudzania: 10.03.2010.
Cel: 52kg

Wzrost 162cm.

Edytowane przez Voyage1991
Czas edycji: 2010-03-22 o 07:25
Voyage1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 09:20   #279
moniaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 129
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Hm... fakt zleciały te kilogramy szybko z czego się cieszę chociaż teraz to będzie już trudniej bo jak wiadomo na początku szybko się chudnie. A to wszystko dzięki temu, że odstawiłam słodycze, fast foody , napoje gazowane, postanowiłam zdrowiej się odżywiać i zastąpiłam smażenie na gotowanie na parze, piję dużo wody niegazowanej, zielonej i czerwonej herbaty no i jeżdżę na rowerku stacjonarnym 75min wieczorami. Co do efektu jo jo to się z Tobą zgodzę, że ludzie się głodzą i faktycznie chudną ale wracają do wcześniejszych nawyków i tyją dwa razy tyle co schudły. Dlatego ja jem i nie stosuję jakiś głodówek bo wiadomo jaki efekt później będzie. Razem damy radę.

A więc mój raport na chwilę obecną to:
śniadanie dwie kromki razowca z ogórkiem świeżym i bieluchem. A później będzie dalsza relacja
moniaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 10:55   #280
gusia12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 314
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

hejka kochane!
wczoraj nie napislam,bo mialam wieczorem i cos mi wypadlo i juz nie bylo kiedy
a dzis;
maslanaka z museli i kurde rurka taka no ciastko ale ostatni...koniec ze slodyczami.
pozniej duzy pomarancz ogromny, jablko i maliny mrozone(garsc albo 2)bardzo kwasne
na obiad chyba krupnik na kolcje moze ze 2 udka z kuraka..
no i juz 3 razy w kibelku... moze bedzie wiecej
gratuluje Wam dziewczyny!
uda sie wszystkim
ja tez dzis spojrzalam w lustro jak sie rano ubierlam...nago calkiem ok i to z profilu...a tak to mi sie caly czas wydaje ze mi odastaje ten brzuch i tylek, a jednak nie jest az tak zle chyba
__________________
We are the bridge between the past and the future...
gusia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 16:39   #281
kolorowesloncee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 414
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cześć dziewczyny!
U mnie jakoś dobrze dietka idzie. Nie miałam czasu pisać ostatnio na wątku, ale to teraz się zmieni. Koniec konkursów. uffff.
Rodzina mi mówi, że schudłam, a to +. To chyba bardziej nerwy niż ograniczanie `niedozwolonych` rzeczy.
Pytanie: Mamy ustalony konkretny dzień kiedy się ważymy?

Oluuu nasza kochana, co się z Tobą dzieje?
__________________

było: 67kg
jest: 61kg
cel: 55kg


kolorowesloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 16:44   #282
Voyage1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cytat:
Napisane przez moniaczek21 Pokaż wiadomość
Hm... fakt zleciały te kilogramy szybko z czego się cieszę chociaż teraz to będzie już trudniej bo jak wiadomo na początku szybko się chudnie. A to wszystko dzięki temu, że odstawiłam słodycze, fast foody , napoje gazowane, postanowiłam zdrowiej się odżywiać i zastąpiłam smażenie na gotowanie na parze, piję dużo wody niegazowanej, zielonej i czerwonej herbaty no i jeżdżę na rowerku stacjonarnym 75min wieczorami. Co do efektu jo jo to się z Tobą zgodzę, że ludzie się głodzą i faktycznie chudną ale wracają do wcześniejszych nawyków i tyją dwa razy tyle co schudły. Dlatego ja jem i nie stosuję jakiś głodówek bo wiadomo jaki efekt później będzie. Razem damy radę.

A więc mój raport na chwilę obecną to:
śniadanie dwie kromki razowca z ogórkiem świeżym i bieluchem. A później będzie dalsza relacja

To naprawdę super ! Bardzo Ci zazdroszczę Mam wielką nadzieję że mi też gładko te kilogramy pójdą w dół Ja od paru dni robię to samo co Ty czyli odstawiłam słodycze, fast foody, pije mnóstwo wody niegazowanej, zieloną i czerwoną herbatkę, dużo zdrowiej się odżywiam, no i jak na razie mam nawał nauki więc chodzę tylko na aerobik dwa razy w tygodniu.. Kurczę! Nie umiem się doczekać soboty kiedy to będzie wielki ważenie Tak się boję że waga ani nie drgnie.. Zobaczymy.
Co do mojego dzisiejszego obiadku to zjadłam troszkę zupy pomidorowej ze świeżych pomidorów i kilka ugotowanych warzyw. I byłam najedzona że hoho.. Hmmm.. coś mało jem, chyba skurczył mi sie ostatnio jakoś żołądek, bo nie mam ani żadnych napadów głodu, ani nie muszę zbyt dużo zjeść żeby poczuć się najedzona, ani nie ciągnie mnie do słodyczy ( co zawsze było moja zmorą! kochałam czekolady, chipsy i batoniki). Hehe bardzo się z tego cieszę To mi się podoba!

Na kolację zjem sobie chyba grejpfruta i pomarańcze, bo mam ochotę

P.S. Dla dziewczyn-znawców jedzenia, powiedźcie mi czy takie różne mieszanki warzyw na patelnię są zdrowe? Bo od paru dni, co jakiś czas kupuję sobie takie warzywa na obiad i nie wiem czy to zdrowe, bo mrożone..?

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kolorowesloncee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
U mnie jakoś dobrze dietka idzie. Nie miałam czasu pisać ostatnio na wątku, ale to teraz się zmieni. Koniec konkursów. uffff.
Rodzina mi mówi, że schudłam, a to +. To chyba bardziej nerwy niż ograniczanie `niedozwolonych` rzeczy.
Pytanie: Mamy ustalony konkretny dzień kiedy się ważymy?

Oluuu nasza kochana, co się z Tobą dzieje?
Cześć Podziwiam bo ja podczas nerwów i stresów jeszcze więcej zawsze jadłam
a co do ważenia myślę że dobrze by było ważyć się co tydzień, w każdą sobotę rano co ?
Pozdrawiam!
__________________
Wielkie odchudzanie !!
Maksymalna motywacja i determinacja
Na dzień dzisiejszy jest 6kg mniej -PÓŁMETEK!

64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

Było: 64kg
Początek odchudzania: 10.03.2010.
Cel: 52kg

Wzrost 162cm.
Voyage1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 16:50   #283
kolorowesloncee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 414
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cytat:
Napisane przez Voyage1991 Pokaż wiadomość
Cześć Podziwiam bo ja podczas nerwów i stresów jeszcze więcej zawsze jadłam
a co do ważenia myślę że dobrze by było ważyć się co tydzień, w każdą sobotę rano co ?
Pozdrawiam!
Mi odpowiada sobota.
__________________

było: 67kg
jest: 61kg
cel: 55kg


kolorowesloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 17:01   #284
Voyage1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

No to sobota - WIELKIE WAŻENIE
__________________
Wielkie odchudzanie !!
Maksymalna motywacja i determinacja
Na dzień dzisiejszy jest 6kg mniej -PÓŁMETEK!

64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

Było: 64kg
Początek odchudzania: 10.03.2010.
Cel: 52kg

Wzrost 162cm.
Voyage1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:39   #285
moniaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 129
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))



---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Voyage1991 Pokaż wiadomość
To naprawdę super ! Bardzo Ci zazdroszczę Mam wielką nadzieję że mi też gładko te kilogramy pójdą w dół Ja od paru dni robię to samo co Ty czyli odstawiłam słodycze, fast foody, pije mnóstwo wody niegazowanej, zieloną i czerwoną herbatkę, dużo zdrowiej się odżywiam, no i jak na razie mam nawał nauki więc chodzę tylko na aerobik dwa razy w tygodniu.. Kurczę! Nie umiem się doczekać soboty kiedy to będzie wielki ważenie Tak się boję że waga ani nie drgnie.. Zobaczymy.
Co do mojego dzisiejszego obiadku to zjadłam troszkę zupy pomidorowej ze świeżych pomidorów i kilka ugotowanych warzyw. I byłam najedzona że hoho.. Hmmm.. coś mało jem, chyba skurczył mi sie ostatnio jakoś żołądek, bo nie mam ani żadnych napadów głodu, ani nie muszę zbyt dużo zjeść żeby poczuć się najedzona, ani nie ciągnie mnie do słodyczy ( co zawsze było moja zmorą! kochałam czekolady, chipsy i batoniki). Hehe bardzo się z tego cieszę To mi się podoba!

Na kolację zjem sobie chyba grejpfruta i pomarańcze, bo mam ochotę

P.S. Dla dziewczyn-znawców jedzenia, powiedźcie mi czy takie różne mieszanki warzyw na patelnię są zdrowe? Bo od paru dni, co jakiś czas kupuję sobie takie warzywa na obiad i nie wiem czy to zdrowe, bo mrożone..?

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------



Cześć Podziwiam bo ja podczas nerwów i stresów jeszcze więcej zawsze jadłam
a co do ważenia myślę że dobrze by było ważyć się co tydzień, w każdą sobotę rano co ?
Pozdrawiam!


hm... nie martw się waga na pewno spadnie, nim się obejrzysz i kilogramy zaczną lecieć tylko musisz być konsekwentna w działaniu Mi też po kilku dniach przeszła ochota na słodycze teraz to się człowiek zastanawia czy lepiej zjeść batona czy lepiej coś zdrowego co nie pójdzie w boczki. Jak się pomyśli o tym ile się wcześniej jadło a teraz o połowę mniej i jest się najedzonym A co do owoców na kolację jak już wcześniej mary69 wspominała nie koniecznie owocę do godziny 16-17. A na kolację może jakiś serek wiejski, lub jakiś nabiał

Edytowane przez moniaczek21
Czas edycji: 2010-03-22 o 20:38
moniaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 08:30   #286
kosmetola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 150
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Witam was serdecznie

Wracam po 8 dniach z efektami takimi oto:


waga 60,5 kg/ 59 - 1,5
ramie- 30 cm
talia- 71cm / 73,5 cm- 69/ 71 -2,5
pas- 91cm / 93 cm/- 89/91 - 2
biodra- 99cm/ 97 - 2
udo- 59cm/58,5 - 0,5
__________________
7.08.2010- 59 kg
? .2010- 53 kg

Racjonalne żywienie + aktywnosć fizyczna

Edytowane przez kosmetola
Czas edycji: 2010-03-23 o 08:31
kosmetola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 10:37   #287
mary69
Raczkowanie
 
Avatar mary69
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 312
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cześć laseczki
Ja postanowiłam wprowadzić pewnie zmiany do swojej diety, bo czuje, jakby się coś zatrzymało. Postanowiłam, że zrezygnuję z chleba na konto wafli ryżowych i chrupkiego pieczywa. Tak szczerzę, to już mi sie razowe przejadło, nie moge już go w siebie wpychać na siłę
Poza tym, muszę stwierdzić, że te plastry Vita Slim Program działają cuda, cokolwiek by inni nie mówili... Moje nogi są szczupłe jak nigdy! Przez 4 lata odchudzania nigdy nie były tak szczupłe jak teraz, nie wstydzę się już w tym momencie wyjść w stroju na basen, a do wakacji jeszcze 3 miechy.. jest cudnie! jak mi się skończą to kupuje Vita Cell na cellulit żeby jeszcze bardziej przyatakować
__________________
Dietka

* zapuszczam włoski - są poniżej połowy
pleców, będą do pasa
* dbam o pazurki
* dbam o uśmiech
* nie hoduję cellulitu, nigdy więcej!


mary69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 11:19   #288
moniaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 129
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cytat:
Napisane przez mary69 Pokaż wiadomość
Cześć laseczki
Ja postanowiłam wprowadzić pewnie zmiany do swojej diety, bo czuje, jakby się coś zatrzymało. Postanowiłam, że zrezygnuję z chleba na konto wafli ryżowych i chrupkiego pieczywa. Tak szczerzę, to już mi sie razowe przejadło, nie moge już go w siebie wpychać na siłę
Poza tym, muszę stwierdzić, że te plastry Vita Slim Program działają cuda, cokolwiek by inni nie mówili... Moje nogi są szczupłe jak nigdy! Przez 4 lata odchudzania nigdy nie były tak szczupłe jak teraz, nie wstydzę się już w tym momencie wyjść w stroju na basen, a do wakacji jeszcze 3 miechy.. jest cudnie! jak mi się skończą to kupuje Vita Cell na cellulit żeby jeszcze bardziej przyatakować
hm... w takim razie jak aż takie efekty to i ja sobie może spróbuję tych plastrów Nie ma nic lepszego niż piękne, zgrabne nóżki
moniaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 12:48   #289
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Mi tez bardzo zależy na zrzuceniu kilku kilogramów(idealnie byłoby 8, ale satysfakcjonowac będzie mnie już - 5 kg).Problem-jedzenie pod wpływem emocji i sabotażyści-mama, znajomi i ich urodziny, imieniny,wyjścia na pizze etc.
Plusy-zaczęlam ćwiczyć
Nie mam określonej diety,bo niestety wszelkie ograniczenia powodują natychmiastową chęc na zakazane rzeczy;-)
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 14:18   #290
mary69
Raczkowanie
 
Avatar mary69
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 312
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cytat:
Napisane przez moniaczek21 Pokaż wiadomość
hm... w takim razie jak aż takie efekty to i ja sobie może spróbuję tych plastrów Nie ma nic lepszego niż piękne, zgrabne nóżki

Ja nie chce nikogo zachęcać, po prostu na mnie podziałały, a każdy jest inny Mniejszy apetyt i zgrabniejsze nogi jeszcze dziś kupiłam masażer na cellulit to już musi być dobrze.
__________________
Dietka

* zapuszczam włoski - są poniżej połowy
pleców, będą do pasa
* dbam o pazurki
* dbam o uśmiech
* nie hoduję cellulitu, nigdy więcej!


mary69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:22   #291
gusia12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 314
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

hej a co myslici u duknie?ja sie powznie nad tym zastanawiam...
__________________
We are the bridge between the past and the future...
gusia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 13:51   #292
gusia12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 314
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

co tu tak cicho?zamiera watek?
u mnie dizs;
jogurt 300g z museli z biedrony otrebami zurawinowymi.
jablko i znow otreby
jajecznica z 3 jaj ze sczypiorme i oche przetworow na zime
na kolacje bedzie ser bialy pol kostki z naturalnym i ogorkiem i szczypiorkiem
i jutro jae do domu wreszcie ladna pogoda
no i nie wiem jakie buty mam sobie kupic na wiosne
__________________
We are the bridge between the past and the future...
gusia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 14:15   #293
mary69
Raczkowanie
 
Avatar mary69
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 312
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cytat:
Napisane przez gusia12345 Pokaż wiadomość
co tu tak cicho?zamiera watek?
u mnie dizs;
jogurt 300g z museli z biedrony otrebami zurawinowymi.
jablko i znow otreby
jajecznica z 3 jaj ze sczypiorme i oche przetworow na zime
na kolacje bedzie ser bialy pol kostki z naturalnym i ogorkiem i szczypiorkiem
i jutro jae do domu wreszcie ladna pogoda
no i nie wiem jakie buty mam sobie kupic na wiosne
Cześć a wcale nie cicho tylko się przed kompem nie chce siedzieć jak taka pogoda.
piękny jadłospis, ciekawy
Ja dziś na śniadanie basen hehe troszkę popływałam, ale dużo w jacuzzi siedziałam bo bąbelki dobrze na cellulit robią poza tym zjadłam wafle ryżowe, na 2 śniadanie już nawet nie pamiętam co, ale na obiad makaron razowy z bieluchem a na deser przeczyszczający koktajl owocowy tzn. jogurt naturalny z suszonymi śliwkami, grejfrutem i ananasem i już czuje brzuch na podwieczorek grejfrut a na kolację serek biały. Cały dzień woda, wieczorem czerwona herbata.
Oprócz basenu chce zrobić godzinę rowerku i pół godziny ćwiczeń na piłce. No i nabiegam się bo porządki wiosenne w trakcie
__________________
Dietka

* zapuszczam włoski - są poniżej połowy
pleców, będą do pasa
* dbam o pazurki
* dbam o uśmiech
* nie hoduję cellulitu, nigdy więcej!


mary69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 15:19   #294
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Dobra! Tak codziennie zerkam na wątek i stwierdziłam, że muszę się dołączyć. Jeść mniej z umiarem (odrzuciłam słodycze, fast foody itp.) i ćwiczyć zaczęłam od około 18 lutego. Zdarzały się wpadki- owszem, ale z czasem coraz mniejsze. Schudłam 3 kilo w okresie 4 tygodni, jednak ciągle mnie to nie satysfakcjonuje Prawdę mówiąc, nie mam nadwagi, tylko gdzieniegdzie jest nie tak jak trzeba. Ćwiczę, nie są to zbytnio imponujące zestawy, ale staram się regularnie jeździć na rowerze (co 2 dni po 45 minut), ćwiczenia na brzuch i na ramiona z ciężarkami. Ostatnio waga stoi w miejscu, wczoraj trochę odpuściłam i zjadłam o wiele za dużo bakalii.
Jak tylko ustabilizuje się ciepło zaraz wrzucam na siebie dresik i będę biegać.
Tylko motywacja, motywacja! Bo coraz częściej mam zły humor, a co się z tym wiąże- podjadanie. A tego nie chcę
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 13:51   #295
mary69
Raczkowanie
 
Avatar mary69
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 312
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cytat:
Napisane przez kyana Pokaż wiadomość
Dobra! Tak codziennie zerkam na wątek i stwierdziłam, że muszę się dołączyć. Jeść mniej z umiarem (odrzuciłam słodycze, fast foody itp.) i ćwiczyć zaczęłam od około 18 lutego. Zdarzały się wpadki- owszem, ale z czasem coraz mniejsze. Schudłam 3 kilo w okresie 4 tygodni, jednak ciągle mnie to nie satysfakcjonuje Prawdę mówiąc, nie mam nadwagi, tylko gdzieniegdzie jest nie tak jak trzeba. Ćwiczę, nie są to zbytnio imponujące zestawy, ale staram się regularnie jeździć na rowerze (co 2 dni po 45 minut), ćwiczenia na brzuch i na ramiona z ciężarkami. Ostatnio waga stoi w miejscu, wczoraj trochę odpuściłam i zjadłam o wiele za dużo bakalii.
Jak tylko ustabilizuje się ciepło zaraz wrzucam na siebie dresik i będę biegać.
Tylko motywacja, motywacja! Bo coraz częściej mam zły humor, a co się z tym wiąże- podjadanie. A tego nie chcę
Witaj wśród nas bardzo dobrze zaczęłaś, oby trak dalej!
Myśle, że jeśli chcesz tylko trochę zrzucić to taka dieta o jakiej piszesz jest jak najbardziej OK. 4-5 posiłków dobrze dobranych, dużo warzyw owoców, zero śmieciowego żarcia, pij wodę i będzie dobrze. A zatrzymaniem wagi się nie przejmuj, tak bywa po jakimś czasie, trzeba to po prostu przetrwać.
Odnośnie podjadania - gdyby wszyscy podjadali bakalie to świat byłby na prawdę dużo piękniejszy i przede wszystkim zdrowszy
Także tym się nie przejmuj

Ja dzisiaj na śniadanie pare wafli ryżowych z serkiem bieluchem ze szczypiorkiem, na 2 śniadanie ananas i activia śliwkowa, teraz na obiad 2 klopsiki z mięsa z indyka gotowane na kostce rosołowej, do tego 1 pomidor i łyżka ryżu.
Cały dzień na polku grabie pozostałości po zimie, więc się ruszam, wieczorem rowerek i różne ćwiczenia, jutro basen
Na nogi codziennie 2 razy Eveline antycellulitowy i rozwałkowywanie cellulitu masażerem
Piszcie jak u Was
Aha, zapomniałam napisać - wypiłam dziś jedną czerwoną herbatę, jedną kawę(bo senna jestem) i teraz koktajl owocowy (jogurt naturalny z suszonymi śliwkami, ananasem, grejfrutem i jabłkiem), i teraz piję wodę, wieczorem będzie jeszcze czerwona herbata.
__________________
Dietka

* zapuszczam włoski - są poniżej połowy
pleców, będą do pasa
* dbam o pazurki
* dbam o uśmiech
* nie hoduję cellulitu, nigdy więcej!



Edytowane przez mary69
Czas edycji: 2010-03-25 o 13:54
mary69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 15:21   #296
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

właśnie!- kupiłam dzisiaj tej Eveline antycellulitowy i się zastanawiam czy to daje widoczne efekty ?
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 15:31   #297
gusia12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 314
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

hejka!
u mnie dzis:
pol kostki sera bialego chudego z ogorkiem zileonym i troche jogurtu nat zeby nie bylo suche
kanapka z keczupem i maslem roslinnym z 2 kromek razowego
maslanak brzoskwinia z otrebami pszennymi owsianymi zarodkami siemieniem lnianym museli i slonecznik(niezly mix)
teraz 2 jablka
kolcja moze 2 lub 3 jajka gotowane na miekko z ogorkiem albo przetworem jakims...tak mysle, mam nadzieje ze tak wyjdzie...
jak myslicie duzo to?zle czy dobrze wg Was?wiem, wiem tan obiad to nie bardzo, ale tanczylam sobie i ide myc okna teraz wiec moze spale...
wazylam sie i 63 ale przedetm wypila 2 duze kubki herbaty...moglo przez to pokazac wiecej?no i bylam w pasku ubraniu butach i wszystkim...ale qrde duzo...jestem gruba
__________________
We are the bridge between the past and the future...
gusia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 16:28   #298
moniaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 129
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cześć laski już jestem z Wami
Ostatnio zalatana straaasznie jestem , że nie mam czasu na siedzenie przy kompie, jeszcze taka pogoda za oknem ładna.
A więc dzisiaj tak:
śniadanko: 2jajka na miękko + dwie kromki razowca z łososiem, później grejfrucik, obiad 2 kotlety mielone i świeży ogórek, jabłko, kolacja serek wiejski.
A co to tego balsamu z eveline na cellulit to mi baaardzo pomaga
moniaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 16:47   #299
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

gusia- moim zdaniem za mało jesz, powinien być porządny obiad. Ja sama dzisiaj zjadłam za dużo sera wiejskiego koło 250 gram :sciana: i wypiłam cappucino, które miało aż 91 kcal Ile masz wzrostu? Bo moja waga jest taka sama...
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 17:11   #300
gusia12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 314
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))

Cytat:
Napisane przez kyana Pokaż wiadomość
gusia- moim zdaniem za mało jesz, powinien być porządny obiad. Ja sama dzisiaj zjadłam za dużo sera wiejskiego koło 250 gram :sciana: i wypiłam cappucino, które miało aż 91 kcal Ile masz wzrostu? Bo moja waga jest taka sama...
171 cm dis te mierzylam sie...a Ty?
no wlasnie teraz wszamalam kolacje...3 jajka na pol miekko...niezliczone ilosci ogorka kiszonego i kapusty kisoznej i w sumie pol kotleta mielonego..bo tak niby probowalam bo mama zrobila..i sie baaaardzo najadlam
noz obiadem to wiem...jutro pewnie leczo ze sloika
__________________
We are the bridge between the past and the future...
gusia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.