Luteina - wątek zbiorczy! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 11:49   #901
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

no ja właśnie mam problemy z progesteronem, niedomogę fazy lutealnej stąd brak ciąży i brak okresu. a w takim przypadku też ciężko jest zajść w ciążę, bo śluzówka jest za cienka, żeby stworzyć dogodne warunki do zagnieżdżenia się jajeczka.
ale na wszelki wypadek zrób test jeszcze za kilka dni.
a tak w ogóle, sama sobie dawkowałaś luteinę?
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 11:55   #902
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Dokładnie - chyba przesadziłaś z tą dawką. Mogłaś sobie nieźle namieszać w organizmie.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 07:53   #903
Talija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 50
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
no ja właśnie mam problemy z progesteronem, niedomogę fazy lutealnej stąd brak ciąży i brak okresu. a w takim przypadku też ciężko jest zajść w ciążę, bo śluzówka jest za cienka, żeby stworzyć dogodne warunki do zagnieżdżenia się jajeczka.
ale na wszelki wypadek zrób test jeszcze za kilka dni.
a tak w ogóle, sama sobie dawkowałaś luteinę?
Hejka ja mam identycznie bralam luteine ale faktycznie dawkowal mi ja lekarz w koncu luteina to progesteron wiec nie ma co sie bawic jak sie czloweik nie zna... Ja mialam 2 razy dziennie Teraz gin kazal mi odstawic normalnie zyc starc sie o dziecko i nie zalamywac a w 22 dniu cyklu zrobi ponownie badanie progesteronu
Pytanko dlugo staracie sie o dziecko? Pytam bo nie wiem co o tym wszystkim myslec... Lekarz mi powiedzial ze przy nastepnej wizycie sprawdzimy czy w ogole jajeczkuje to nie brzmialo optymistycznie... ale jakos bedzie
Talija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 08:19   #904
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Talija Pokaż wiadomość
Hejka ja mam identycznie bralam luteine ale faktycznie dawkowal mi ja lekarz w koncu luteina to progesteron wiec nie ma co sie bawic jak sie czloweik nie zna... Ja mialam 2 razy dziennie Teraz gin kazal mi odstawic normalnie zyc starc sie o dziecko i nie zalamywac a w 22 dniu cyklu zrobi ponownie badanie progesteronu
Pytanko dlugo staracie sie o dziecko? Pytam bo nie wiem co o tym wszystkim myslec... Lekarz mi powiedzial ze przy nastepnej wizycie sprawdzimy czy w ogole jajeczkuje to nie brzmialo optymistycznie... ale jakos bedzie
Ja 37 cykl.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:30   #905
Talija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 50
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Ja 37 cykl.
Kurcze dlaczego teraz kobietom tak ciężko zajść w ciążę??? czy my jesteśmy jakieś dziwne pokolenie? Jedni mi mówią że jestem jeszcze młoda że mam czas ale mam 25 lat i chciała bym przezd 30 urodzić dziecko Nie sądziłam że progesteron może tak starsznie namieszać w organiźmie... nieregularne cykle zawsze mialam ale mOwili mi że jak urodze dziecko to będzie lepiej W co też watpie Mezaga trzymama kciuki ja jestem dopiero na poczatku starań a widze ze ty już swoje przeżyłaś... Milion testów z jedna kreska i nieprzespane noce... Ale damy rade w końcu kto jak nie my???
Talija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:38   #906
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Talija Pokaż wiadomość
Kurcze dlaczego teraz kobietom tak ciężko zajść w ciążę??? czy my jesteśmy jakieś dziwne pokolenie? Jedni mi mówią że jestem jeszcze młoda że mam czas ale mam 25 lat i chciała bym przezd 30 urodzić dziecko Nie sądziłam że progesteron może tak starsznie namieszać w organiźmie... nieregularne cykle zawsze mialam ale mOwili mi że jak urodze dziecko to będzie lepiej W co też watpie Mezaga trzymama kciuki ja jestem dopiero na poczatku starań a widze ze ty już swoje przeżyłaś... Milion testów z jedna kreska i nieprzespane noce... Ale damy rade w końcu kto jak nie my???
Z tym milionem testów to przesada
Zrobiłam w tym czasie może 3-4 testy. Zawsze miałam @ jak w zegarku i ponieważ się nie spóźniała to nie miałam nadziei i testów nie robiłam Po za tym u mnie to nie tylko progesteron. Ja cała jestem "zepsuta" niestety.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest

Edytowane przez mezaga
Czas edycji: 2010-12-30 o 10:39
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 13:58   #907
Ddzasta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

no..dzis bylam u ghin i nie jestem w ciazy a te 5 testow c. co zrobilwam to z obsesji bo nie chcem jeszcze byc w 2giej ciazy...
okazalo sie ze przedawkowalm luteine bo asama sobie ja dawkowalam po 5-6 tabl dziennie z rozpaczy chyba....
i zablokowalam sobie okres..teraz mma inne tabletki i mysla ze bedzie ok
a gdybym byla w ciazy to byl by to 8 tydz na szczsxie nie jestem pozdrawiam wszystkich i dziekuje za porady do uslyszenia, bardzo podoba mi sie to forum i na pewno bede tu zagladac...pappa
Ddzasta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 16:39   #908
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Dziewczyny! Miałam brać luteinke przez 10 dni, dzisiaj jest 10 dzien i dziś mam wziąć ostatnią tabletkę, ale zauważylam leciutkie plamienie. I moje pytanie brzmi: Czy mam wziąć dziś ostatnią tabletkę, czy już nie brać skoro zauważyłam plamienie?

Wydaje mi się,że powinnam jeszcze dziś wziąć ostatnią tabletkę, a Wy co myślicie?
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 21:57   #909
Ddzasta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Miałam brać luteinke przez 10 dni, dzisiaj jest 10 dzien i dziś mam wziąć ostatnią tabletkę, ale zauważylam leciutkie plamienie. I moje pytanie brzmi: Czy mam wziąć dziś ostatnią tabletkę, czy już nie brać skoro zauważyłam plamienie?

Wydaje mi się,że powinnam jeszcze dziś wziąć ostatnią tabletkę, a Wy co myślicie?
bierz do konca..ja sie nie sluchalam jak lekarz kazal brac mi luteine , bralam po swojemu i do tej pory nie mam okresu a jestem juz na innych tabletkach ktore maja mi okres wywolac...
Ddzasta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 23:03   #910
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

heyka!! bardzo proszę o radę mianowicie odstawiłam tabletki anty, yasmin pierwszy okres dostalam z odstawienia a na drugi czekam już 3 mieś... dodam,że byłam u ginekologa, który kazał czekać tak długo az dostanę a potem zrobic badanie hormonów. szczerze to spodziewałam sie po wizycie przepisania luteiny i po sprawie, ale lekarka stwierdzila inaczej..... sama nie wiem czy jej wierzyc, juz mnie stresuje ta sytuacja z czekaniiem na @.. czy skonsultować to z innym lekarzem? dodam jescze ze jest to bardzo dobry gin cieszący sie popularnością w moim miescie.. co mi radzicie, miałyście podobna syt??
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 08:43   #911
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ddzasta87 Pokaż wiadomość
bierz do konca..ja sie nie sluchalam jak lekarz kazal brac mi luteine , bralam po swojemu i do tej pory nie mam okresu a jestem juz na innych tabletkach ktore maja mi okres wywolac...
Wzięłam do końca. I z nocy z soboty na niedziele dostałam okresu. CO prawda jest on jak narazie skąpy, ale czekam na jego rozkręcenie się
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 15:58   #912
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Witajcie.
Zwykle mam cykle 30 dni, tym razem mi się spóźnił (pierwszy raz)- tzn jest 40sty dzień i nic, za to mam coraz większe nudności. Tydzień temu (czyli 2 dni po planowanym terminie @) robiłam test z krwi i wyszedł mniej niż 2.
Byłam u gina, dała mi duphaston na wywołanie, 1 tabl dziennie, biorę już 7mą tabletkę. Jak pisałam, @ nie ma.
A spytać chcę o to, czy gin dobrze robi, że bez żadnych badań hormonalnych przepisuje duphaston- czyli w ciemno? Mam wziąć 10 tabletek, jakby @ przyszedł, zaprzestać brania, a jeśli nie przyjdzie, poczekać 2 tygodnie.
W nowym cyklu mam zalecone badania hormonalne. ale czy one bedą wiarygodne, czy duphaston nie rozchwieje gospodarki hormonalnej
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 09:19   #913
Talija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 50
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Z tym milionem testów to przesada
Zrobiłam w tym czasie może 3-4 testy. Zawsze miałam @ jak w zegarku i ponieważ się nie spóźniała to nie miałam nadziei i testów nie robiłam Po za tym u mnie to nie tylko progesteron. Ja cała jestem "zepsuta" niestety.
Ja to jestem tak przewrażliwiona że jeżeli tylko spóźnia mi sie choć dzień okres albo coś dziwnego dzieje sie w moim organiźmie to biegne po test Moj maż sie już smieje ze dzieki mnie nie upadna w naszym mieście apteki a jezezli chodzi o te wdy roznego rodzaju to mi powiedziano ze wszystkiego mama za malo nie tylko progesteronu ale on jest w najgorszym stanie wiec nie jestes sama w swoim "zepsuciu" kochana
Talija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:13   #914
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Witajcie.
Zwykle mam cykle 30 dni, tym razem mi się spóźnił (pierwszy raz)- tzn jest 40sty dzień i nic, za to mam coraz większe nudności. Tydzień temu (czyli 2 dni po planowanym terminie @) robiłam test z krwi i wyszedł mniej niż 2.
Byłam u gina, dała mi duphaston na wywołanie, 1 tabl dziennie, biorę już 7mą tabletkę. Jak pisałam, @ nie ma.
A spytać chcę o to, czy gin dobrze robi, że bez żadnych badań hormonalnych przepisuje duphaston- czyli w ciemno? Mam wziąć 10 tabletek, jakby @ przyszedł, zaprzestać brania, a jeśli nie przyjdzie, poczekać 2 tygodnie.
W nowym cyklu mam zalecone badania hormonalne. ale czy one bedą wiarygodne, czy duphaston nie rozchwieje gospodarki hormonalnej
duphaston ewentualna ciążę podtrzyma, więc nie ma obaw. ja myślę, że badania warto zrobić, chociażby żeby zobaczyć resztę hormonów a na progesteron pewnie lekarz weźmie poprawkę
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 16:47   #915
Ddzasta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

u mnie dalej nie ma @(jak to wy piszecie )
biore juz od czwartku 30.12 nowe tabletki ERGOTAMINUM FILOFARM..i dalej nic okresu nie mam...wiem ze mma powiekszona macice juz od dawna mi to lekarz mowil( niby to ciaze tez oznacza ale ja to mma juz od 3 mies i milam i tak okres...juz mi sie wydaje ze albo to ciaza pozamaciczna alboe rak albo menopazuza (23)lata szybko nie hihi paranoja.... jest okres zle nie ma jeszcze gorzej bo kiedys chce miec jeszcze jednego bobaska
za 4 dni powinna miec znow okres aja w grudniu nie milam wiec jak tu okrs dostac oj chyba cos nie tak jest faktycznie...moze to moj lekarz sie nie zna a ja nie potrzebnie sie denerwuje bo on nie umie mi pomoc...
Ddzasta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 14:44   #916
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Mi lekarz przepisał Luteinę.. ponieważ staram się o dzidzi..
Mam brać po 16 dni po rozpoczęciu okresu.. I biorę.. i czekam, aż coś mi się małego.. i cudownego w brzuszku zagnieździ..
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 14:54   #917
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez CrazyOlcia Pokaż wiadomość
Mi lekarz przepisał Luteinę.. ponieważ staram się o dzidzi..
Mam brać po 16 dni po rozpoczęciu okresu.. I biorę.. i czekam, aż coś mi się małego.. i cudownego w brzuszku zagnieździ..
A dlaczego Ci przepisał luteinę?
Miałaś badania progesteronu robione?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 15:55   #918
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Kiedy odstawiłam tabsy anty.. miałam krwawienia..

Gin stwierdził, że najlepszym wyjściem będzie Luteina, aby .. uregulować krwawienia, oraz.. na podtrzymanie ewentualnej ciąży.. bo podobno mogę mieć problemy w pierwszych miesiacach z utrzymaniem ciąży..
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 16:03   #919
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez CrazyOlcia Pokaż wiadomość
Kiedy odstawiłam tabsy anty.. miałam krwawienia..

Gin stwierdził, że najlepszym wyjściem będzie Luteina, aby .. uregulować krwawienia, oraz.. na podtrzymanie ewentualnej ciąży.. bo podobno mogę mieć problemy w pierwszych miesiacach z utrzymaniem ciąży..
Czyli przepisał Ci leki w ogóle nie badając Ciebie?
Tak na wszelki wypadek?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 21:29   #920
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Czyli przepisał Ci leki w ogóle nie badając Ciebie?
Tak na wszelki wypadek?
Ja wiem, czy na wszelki wypadek? Raczej na przewidziany wypadek - dwutygodniowe "szkolenie" na Wyspach Kanaryjskich, fundowane przez firmy farmaceutyczne w zamian za dużą iość wypisanych recept na pochodną progesteronu - piechotą nie chodzi...

Przepraszam, naprawdę nie mogłam się powstrzymać
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-01-08 o 21:30
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 21:40   #921
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

NagaLy ale jakie to prawdziwe
Nie ma to jak cudowna luteina - sposób na wszelkie problemy.

Aha no a ja tak jak myślałam, bez luteiny - cykl 24 dni. Ehhh... szkoda gadać.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 16:50   #922
Ddzasta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

hej dziewczyny,no i w koncu doczekalam sie...dostalam @ rózno w termin tej drugiej czyli po prostu nie milam @ tylko w grudniu...dziwny nasz organizm, ale sie ciesze mam nadzieje ze juz w lutym bedzie normalnie...pozdrawiam WAs wszstkie
Ddzasta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 11:02   #923
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Hmmm....może i tak...Wyspy Kanaryjskie w zamian za dodatkową Luteinę
Ja ją dostałam po wykrytej i wyleczonej nadżerce...wszystko odbudować i doprowadzić do normalnego stanu ..

Poza tym czytałam gdzieś,że Luteina podawana jest kobietą, które chcą zajść w ciąże, a prawdopodobne jest u nich poronienie..
Ma właściwości ... podtrzymujące ciąże w pierwszych tygodniach
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 11:24   #924
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez CrazyOlcia Pokaż wiadomość
Hmmm....może i tak...Wyspy Kanaryjskie w zamian za dodatkową Luteinę
Ja ją dostałam po wykrytej i wyleczonej nadżerce...wszystko odbudować i doprowadzić do normalnego stanu ..

Poza tym czytałam gdzieś,że Luteina podawana jest kobietą, które chcą zajść w ciąże, a prawdopodobne jest u nich poronienie..
Ma właściwości ... podtrzymujące ciąże w pierwszych tygodniach
Owszem, jeśli stwierdzono u nich po badaniach hormonalnych za niski poziom progesteronu.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 13:30   #925
Talija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 50
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Owszem, jeśli stwierdzono u nich po badaniach hormonalnych za niski poziom progesteronu.
Ja ostatnio znowu robilam badania progesteronu i wyszly 1,4 a min jest 4... I podejrzewam ze znowu dostane ta ochydna luteine pod jezyk ale czego sie nie robi dla dziecka ktore chcialoby sie miec trzymajcie kciuki ide dzis do gina na ponowne badania zobaczymy co jeszcze jest nie tak ze dziecka ciagle nie ma... Oby to tylko psychika byla... I faktycznuia ja pierwszy raz luteine bralam po badaniach hormonolanych
Talija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 13:49   #926
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Talija Pokaż wiadomość
Ja ostatnio znowu robilam badania progesteronu i wyszly 1,4 a min jest 4... I podejrzewam ze znowu dostane ta ochydna luteine pod jezyk ale czego sie nie robi dla dziecka ktore chcialoby sie miec trzymajcie kciuki ide dzis do gina na ponowne badania zobaczymy co jeszcze jest nie tak ze dziecka ciagle nie ma... Oby to tylko psychika byla... I faktycznuia ja pierwszy raz luteine bralam po badaniach hormonolanych
Bo tak powinna być przepisywana - po badaniach.
A jak nie chcesz doustnej to poproś o dowcipną
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 23:50   #927
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Bo tak powinna być przepisywana - po badaniach.
A jak nie chcesz doustnej to poproś o dowcipną
Noo..ja właśnie miałam tą dowcipną
Fakt, mało przyjemna.. ale na "noc" była ok..

3mam mocno kciuki za dzidzi ;D
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 00:39   #928
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Luteinę doustną można przyjmować również dopochwowo (odwrotnie niestety nie ), tylko dawkę trzeba skonsultować z lekarzem.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 08:30   #929
Talija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 50
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Bo tak powinna być przepisywana - po badaniach.
A jak nie chcesz doustnej to poproś o dowcipną
Brałam kiedyś i jedna i druga ale gdy staraliśmy sie o dziecko lekarz przepisał doustna żeby tam juz nie ingerowac teraz i tak wyszlo ze znowu mam torbiele wiec luteinka na wywołanie okresu a pózniej duhason zy któraś z Was go brała???
Talija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 08:54   #930
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Talija Pokaż wiadomość
Brałam kiedyś i jedna i druga ale gdy staraliśmy sie o dziecko lekarz przepisał doustna żeby tam juz nie ingerowac teraz i tak wyszlo ze znowu mam torbiele wiec luteinka na wywołanie okresu a pózniej duhason zy któraś z Was go brała???
Ja brałam ale tylko przez jeden cykl bo szkoda mi było kasy na niego - jest droższy od luteiny.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-12 21:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.