Luteina - wątek zbiorczy! - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-30, 11:52   #1171
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

luteinę zazwyczaj bierze się ok 10-14 dni i krwawienie występuje dopiero po odstawieniu. spróbuj tak - jeśli się nie pojawi, to zrób jeszcze raz test ciążowy i idź do lekarza
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 16:56   #1172
ulaglamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: wywoływanie miesiaczki?!

ja kiedys mialam do tygodnia pojawia sie miesiaczka jesli regularnie spoznia ci sie okres to wywolaj ale jesli to jednorazowa akcja to moze poczekaj na spoznianie sie okresu wszystko moze miec wplyw zmiana klimatu diety itd. a faszerowanie sie hormonami jest niezbyt zdrowe
ulaglamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 20:48   #1173
natalia1581
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Luteina 50

Cytat:
Napisane przez malutka 166 Pokaż wiadomość
ja też brałam luteine na wywołanie okresu, gdyz moje zajęte zapaleniem jajniki nie chciały same pracowac..powiem tak..w smaku (podjęzykowa) okropne, popieram że jak kreda, i rozpuszczały mi się dłuzej :/ taki okres wywołany luteiną boli jak diabli, jajniki to mi mało nie rozerwało, takie miałam wrażenie..normalny ból okresowy ustał po 2 dniach, a janików po 5! niewiem jak inne dziewczyny na nie reagowały, ale ja tego bólu nie zapomnę..nie aż taki żeby umierać ale bolało baardzo..i apap na nie nie działał ;( nie mogłam nosic spodni opiętych (jeansy odpadały, tylko dresik)bo jak siadłam to mnie bolał brzuch, uciskało jakbym piłkę tam miała..brałam 2 razy i koniec z tym..etraz biorę tabsy to mam okres jak w zegarku i nie boli..mam nadzieję że ciebie to ominie, wiadomo, każdy organizm inaczej reaguje..czego tobie życze!
Witaj, w tej chwili mam taką sytuację jak Ty, 10 dni temu skończyłam brać tą luteinę 50 (2x1) a brałam ją z powodu mojego okropnego okresu który zawsze strasznie mnie bolał oraz przez moje chore jajniki, skończyłam brać te tabletki ale okresu dalej nie ma tylko skutek uboczny, ponieważ bardzo bolą mnie piersi najbardziej lewa pierś, tak jakbym miała dostać okres tylko 10 razy bardziej nie wiem co mam robić więc w poniedziałek będę musiała wybrać się do gienka testu ciążowego nie robiłam, ale raczej nie powinnam być w ciąży...
natalia1581 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:18   #1174
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny proszę o radę !
Wczoraj skończyłam brać blister tab. Yaz ( teraz robię kilkumiesięczną przerwę). a w niedzielę antybiotyk bo miałam zapalenie oskrzeli. W sumie antybiotyk brałam przez 2 tyg , równocześnie biorąc Yaz. I teraz tak miesiączke powinnam dostac wczoraj wieczorem , objawy mam ale okresu jeszcze nie(dowiedziałam się ze choroba lub antybiotyko może wpłynąć na opóźnienie, ale bardzo sie stresuję i nie mogę spać Aha na natybiotyku nie współżyłam z chłopakiem. PYTANIE brzmi czy mogłabym wziąść LUTEINĘ , skoro odstawiłam antykoncepcję? Jesli okres nie wystąpi do czwartku np? Mam ją w domu bo już wcześniej miałam przepisaną jak nie brałam tabletek anty, Brałam raz 1,5 dnia bo okres za chwile się pojawił. Więc dawkowanie też znam.
__________________

Z moim M. od 25.03.2010
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 18:41   #1175
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

po odstawieniu antykoncepcji to miesiączka może się pojawić baaardzo różnie. ja bym poczekała z tą luteiną
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 18:24   #1176
harrietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 76
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Witam.
Byłam u ginekologa z powodu krwiawień przed miesiączkami. Tego dnia też miałam krwawienie i lekarz przepisał mi Lutenyl na zatrzymanie. Miesiączka pojawiła się 17 grudnia - 10 dni później niż powinna, ale domyślam się, że po tych tabletkach to normalne. Niestety po miesiączce miałam plamienia chociaż wcześniej zdażały się w 2 połowie cyklu . Tydzień temu zaczęły boleć mnie piersi i krwawienie się zwiększyło i tak jest do teraz. Okres powinnam dostać mniej więcej 17 i nie wiem czy to co mam teraz to jest miesiączka czy jeszcze nie (mam obfite a tak teraz nie jest). Mam już dość. Nie dość , że nie wiem co jest grane i już 3 tyg żongluje podpaskami i wkładkami to na dodatek tak się pociłam kiedy brałam te tabletki, że w nocy budziłam się w mokrej koszuli. Po co mi to było
Mam do zrobienia badania chormonalne ale w określonym dniu cyklu i teraz zgaduj zgadula czu to już okres czy jeszcze nie
Czy ten Lutenyl mógł spowodować większe krwawienie między miesiączkami niż miałam do tej pory?
harrietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 14:41   #1177
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

trudno powiedzieć, jak Twój organizm zareagował.. bardzo możliwe.powinnaś z tym się zgłosić do ginekologa i powiedzieć, że nie jesteś w stanie stwierdzić w którym dniu cyklu jesteś i co się dzieje
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 11:41   #1178
Babygirl83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Witam.
Mam takie pytanko.
Byłam u ginekologa, poniewaz zawsze na okres bola mnie piersi. Ale to bardzo bola. Lekarz zlecil badanie hormonalne. Ale zanim je zrobie mam brac luteine. Tylko nie wiem czemu skoro jest to na wywolanie miesiaczki a ja miesiaczki mam normalnie.
Kolejna rzecz to nie chcial mi zrobic cytologii dopoki sie nie ,,odkazę,, . Przepisal mi zatem gynalgin i zalecil zastosowanie tego przed badaniem cytologicznym. Wyczytalam ze nie powinnam byc odkazana przed badaniem cytologicznym.
Czy moj lekarz ma racje ? Po co mi ta luteina ? Po co mam sie ,,odkażać,, (leczyc) gynalginem przed badaniem. To tak jakbym miala brac leki na przeziebienie zanim bede chora.
Babygirl83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 13:12   #1179
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

w obu przypadkach jestem zaskoczona zaleceniami lekarza:
1. najpierw powinien zrobić badania hormonalne a potem dopiero dać Ci jakieś leki na bolesne piersi. może chciał już sprawdzić czy to nie kwestia tego i luteina nie podziała?
2. wykrył jakąś infekcję? bo jeśli tak, to fakt, najpierw trzeba wyleczyć, odczekać po leczeniu kilka dni i zrobić cyto. i to nawet bezpośrednio przed się nie powinno stosować globulek. jedyne co to można doustne probiotyki kobiece - one nie fałszują wyniku.
a jeśli nie masz infekcji, to zupełnie nie wiem, na co ten gynalgin...
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 20:27   #1180
Babygirl83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Dziekuje ze sie odezwalas

Wiesz mnie tez to zdziwilo dlatego szukam jakichs informacji na necie.
Nie mam zadnej infekcji, nie mowilam mu ani o swedzeniu, ani o zadnych uplawach ktorych nie mam.

Dodatkowo zanioslam mu tez wyniki badan (fakt sprzed roku) z usg ginekologicznego, gdzie wykryto torbiele pecherzykowe. On powiedzial ze glupotami sie nie zajmuje bo wszystkie kobiety maja torbiele, i one pekaja co miesiac i z tego jest miesiaczka heh, tak powiedzial. Chyba nie ma pojecia o niczym.

Dodatkowo powiedzialam mu tez ze moja ostatnia cytologia wyszla z grupa pierwsza. Powiedzial ze nie wierzy ze musze przyniesc wyniki.

Ta luteina dlatego mnie zdziwila bo myslalam ze ona jest na wywolanie miesiaczki No a ja ją mam normalnie
Babygirl83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:40   #1181
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Jak dla mnie to jakis imbecyl a nie lekarz. Na Twoim miejscu poszłabym do innego.
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 16:24   #1182
Babygirl83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Hejcia. Jednak zapisalam sie do innego lekarza. Tamten jest jakis nienormalny. I o dziwo nie musze czekac kolejnych 2 miesiecy, tylko raptem kilka dni zapisalam sie na 25go stycznia. Ciekawa jestem co on mi powie. I akurat dobrze sie sklada bo wczoraj dostalam miesiaczke. Ponoć cytologie powinno sie robic kilka dni po miesiaczce
Babygirl83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 13:27   #1183
green apple
Rozeznanie
 
Avatar green apple
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 787
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Dziewczyny byłam dzisiaj u ginekologa, bo spóźnia mi się okres od ponad tygodnia. Nawet mnie nie zbadał, tylko przepisał luteinę i powiedział, że jak do 12 dni nie pomoże, to mam wrócić. Mam jednak pewne wątpliwości-ostatni okres miałam 11 grudnia, a później od 21 do 25 plamienie. Powiedział, że plamienie wystąpiło przez owulację. Ale czy to nie jest tak, że skoro niby miałam owulację, to okres powinien się sam pojawić? Jest sens brać tą luteinę? Sama już nie wiem co robić.
__________________

green apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:46   #1184
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

bierz
ja mam ogólnie niedomogę lutealną i owulacja normalnie występuje a okresu bez tabletek nie mam.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 20:31   #1185
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez green apple Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam dzisiaj u ginekologa, bo spóźnia mi się okres od ponad tygodnia. Nawet mnie nie zbadał, tylko przepisał luteinę i powiedział, że jak do 12 dni nie pomoże, to mam wrócić. Mam jednak pewne wątpliwości-ostatni okres miałam 11 grudnia, a później od 21 do 25 plamienie. Powiedział, że plamienie wystąpiło przez owulację. Ale czy to nie jest tak, że skoro niby miałam owulację, to okres powinien się sam pojawić? Jest sens brać tą luteinę? Sama już nie wiem co robić.
powinien sie pojawić, ale nie ma- to chyba mówi samo za siebie. bierz luteinę i czekaj na okres
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 07:53   #1186
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Biorę luteinę od 16 - 25 dnia. A więc 10 dni. Okres pojawia się wtrakcie brania około 23 dzień. I teraznie wiem, czy mam brać te 2 dni jeszcze czy przestać jak dostanę okres.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 14:11   #1187
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
A na jaką dolegliwość bierzesz tą luteinę? Ja brałam na wyregulowanie cyklu i w tych samych dniach co Ty.
Ale po 4 cyklach brania przestała na mnie działać tyle tylko że to nie była miesiączka w trakcie brania ale plamienia.
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 14:33   #1188
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Biorę luteinę od 16 - 25 dnia. A więc 10 dni. Okres pojawia się wtrakcie brania około 23 dzień. I teraznie wiem, czy mam brać te 2 dni jeszcze czy przestać jak dostanę okres.
z tego co wiem, to jak dostaniesz krwawienia, to już nie bierzesz kolejnej luteiny

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
A na jaką dolegliwość bierzesz tą luteinę? Ja brałam na wyregulowanie cyklu i w tych samych dniach co Ty.
Ale po 4 cyklach brania przestała na mnie działać tyle tylko że to nie była miesiączka w trakcie brania ale plamienia.
miałam tak samo i niestety musiałam zmienić leczenie (estrofem+duphaston) a potem femoston :/
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 09:19   #1189
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
A na jaką dolegliwość bierzesz tą luteinę? Ja brałam na wyregulowanie cyklu i w tych samych dniach co Ty.
Ale po 4 cyklach brania przestała na mnie działać tyle tylko że to nie była miesiączka w trakcie brania ale plamienia.
Na wyregulowanie cyklu. I ta miesiączka jest dziwna. Przepraszam za drastyczny opis, ale cieknie mi bardzo rzadko tzn. Rzadziej niż jak nie brałam luteiny i nie jest to krew taka jak zawsze była tylko taka bardziej ciemna, okres trwa też krócej.
W ciągu dwóch pierwszych miesięcy okres dostałam dwa dni po skończeniu brania luteiny. Potem dostawałam w trakcie brania i przerywałam. Tak myślałam, że może dlatego tak się dzieje że przerywam branie po 8 dniach i znowu liczę te 16 i to się przesuwa

Edytowane przez My Life
Czas edycji: 2012-02-05 o 09:21
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 15:48   #1190
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Wiesz nie jestem lekarzem, ale ja bym brała tak jak przepisał Ci lekarz. Czyli przez całe 10 dni, nie przerywając.
Na pewno też poszłabym do lekarza, może na Ciebie też ta luteina nie działa i trzeba zmienić leczenie tak jak musiała to zrobić FLYBIRD.
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 17:05   #1191
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Wiesz nie jestem lekarzem, ale ja bym brała tak jak przepisał Ci lekarz. Czyli przez całe 10 dni, nie przerywając.
Na pewno też poszłabym do lekarza, może na Ciebie też ta luteina nie działa i trzeba zmienić leczenie tak jak musiała to zrobić FLYBIRD.
no może choć na mnie lekarka za pierwszym razem trochę nakrzyczała, że jak dostałam krwawienie to dalej brałam. ale może rzeczywiście.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 15:49   #1192
HotaruTomoe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: luteina a test ciążowy

Witam

Mam pytanie odnośnie luteiny. Otóż tak się porobiło, że dłuuugo już nie mam miesiączki, nie wiadomo czemu. Brałam luteinę przez 5 dni, 3x2 tabletki-nie pomogło. Zaczęłam brać cyprest, 2 opakowania, po każdym było krwawienie z odstawienia, jednak "mój" okres nie przyszedł. Byłam u lekarza, powiedział, że okres sam nie nadejdzie, bo endometrium cieniutkie i, że jajniki (chwała Bogu) pracują, bo widać pęcherzyki itd. Kazał mi znowu brać luteinę- raz w miesiącu przez 10 dni, po dwie dziennie. Nazwał to "bodźcowaniem". Podczas zażywania pierwszej dawki (10 dni) odpuściłam antykoncepcję (stwierdziłam, że trzeba znaleźć pozytywną stronę problemu-nie ma okresu=nie ma owulacji, więc co się martwićxD). Okres oczywiście nie nadszedł. Mam za to dziwne objawy-zmęczenie, huśtawki nastrojów, mdłości, rozpulchnienie pochwy, pieczenie sutków, masakryczny apetyt i problemy żołądkowe... Zastanawiam się czy możliwe jest, aby luteina ruszyła te pęcherzyki do działania tak szybko i czy mogę być w ciąży??? Mimo, że wcześniej biorąc dużo większe dawki nic nie zdziałała??? Bardzo proszę o obiektywne spojrzenie na mój problem

Edytowane przez HotaruTomoe
Czas edycji: 2012-02-07 o 15:52
HotaruTomoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 17:33   #1193
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: luteina a test ciążowy

zrób test. ciąża przy cienkim endometrium jest mało prawdopodobna, ale przecież luteinę też się stosuje na podtrzymanie ciąży, także szansa jakaś tam jest
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 19:01   #1194
HotaruTomoe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: luteina a test ciążowy

Lekarz wykluczył ciążę podczas wizyty. Przepisał mi luteinę i zastanawiam się czy nie zaszłam w trakcie jej brania... Pytanie tylko czy możliwe by było, żeby tak szybko doprowadziła do owulacji??? Pierwsze 10 dni zażywania i już owulacja??? Niby mówił, że pęcherzyki są tylko, z tego co zrozumiałam, nie dojrzewają i nie pękają... Test dziś zrobiłam, wyszedł negatywny, ale troszkę się pospieszyłam, więc powtórzę jeszcze w weekend... U mnie zawsze wszystko jest tak skomplikowane... -_-"
HotaruTomoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 19:45   #1195
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Luteina blokuje owulację a nie ją wywołuje. Dlatego lekarze przepisują ją na II fazę cyklu (już po owulacji).
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest

Edytowane przez mezaga
Czas edycji: 2012-02-07 o 19:46
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 19:56   #1196
HotaruTomoe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Kurde. A ja znowu czytałam, że nie blokuje-_-" Poza tym u mnie chwilowo nie ma cyklu bo mnie cyprest "zresetował"-_-" I dlatego nie wiem jak mogła na mnie podziałać luteina;/ Ja chyba oszaleję. xD
HotaruTomoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 20:02   #1197
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Może pomyliłaś z duphastonem (on podobno nie blokuje).
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 20:41   #1198
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Duphaston to podobny lek jak luteina i też blokuje owulacje.
Brałam i luteine i duphaston więc ten temat znam
Oba też podtrzymują ciąże jeżeli się w niej jest.
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 21:32   #1199
HotaruTomoe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Czyli generalnie mogę być spokojna Może odstawienie luteiny takie dziwne objawy u mnie wywołało... Nawiasem, Duphaston też kiedyś brałam, ale to było dawno temu i wtedy jeszcze nie interesowało mnie jego działanie pod tym kątem...;D W każdym razie dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi
HotaruTomoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 08:36   #1200
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Ivoncia duphaston nie hamuje jajeczkowania - to zapisane jest w ulotce. To podobny leka ale nie taki sam.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-12 21:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.