Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-07-19, 12:52   #31
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
A dlaczego jest to nie zdrowe?
To ja zadam takie pytanie- czy używanie codziennie podkładu do twarzy jest dla niej zdrowe? Wg mnie nie do końca, dlatego czasem warto robić "odpoczynek". Balsam koloryzujący/ rajstopy w sprayu, to taki właśnie podkład, tyle że nakładasz go na całe ciało.

Generalnie, wszelkie przegięcia nie są dobre.
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 13:01   #32
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez *Cafe Latte* Pokaż wiadomość
To ja zadam takie pytanie- czy używanie codziennie podkładu do twarzy jest dla niej zdrowe? Wg mnie nie do końca, dlatego czasem warto robić "odpoczynek". Balsam koloryzujący/ rajstopy w sprayu, to taki właśnie podkład, tyle że nakładasz go na całe ciało.

Generalnie, wszelkie przegięcia nie są dobre.
Po pierwsze idea balsamów szybko brązujących jest taka aby je nakładać w miarę okazji. Zazwyczaj latem. I nie widzę w tym nic niezdrowego.

Podkład stosujemy zazwyczaj każdego dnia przez 365 dni w roku. Poza tym nie mówmy, że podkład dla buzi to samo zło! Są różne podkłady - zgadzam się, że kupione na bazarze za 5 zł mogą nam więcej zaszkodzić jak pomóc i w takiej sytuacji mogą być niezdrowe. Ale podkłady dostępne w drogeriach mają nie tylko działanie upiększające i poprawiające koloryt skóry. One pełnią również funkcję ochronną! Chronią naszą twarz przez czynnikami zewnętrznymi, tj. słońce, wiatr, temperatura.

Także moim zdaniem porównanie podkładu do twarzy z brązerem do nóg jest co najmniej bez sensu, również na fakt, że skóra na twarzy a na nogach jest zupełnie inna.
Poprosiłabym o lepszą argumentację na temat niezdrowego stosowania brązerów do ciała.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 13:45   #33
Julka-ztx
Raczkowanie
 
Avatar Julka-ztx
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

O matko, to naturalna opalenizna jest niezdrowa! Od kosmetyków brązujących możemy nabawić się najwyżej alergii ( fakt że bywa to upierdliwe) ale nie grozi nam rak!
A osobiście polecam wspomniany przez którąś z dziewczyn żel Rimmela- koszt ok 25 zł w Rossmanie jest w dwóch odcieniach i jest naprawde wydajny. Oprocz tego polecam jeszcze spray brązujący L'oreal. Tez ok, daje subtelniejszy efekt. Ten z Sally Hansen się u mnie nie sprawdza bo nie lubie matowego efektu, a jak go zmieszać z balsamem robią mi się plamy;/
Julka-ztx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 19:19   #34
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez Julka-ztx Pokaż wiadomość
O matko, to naturalna opalenizna jest niezdrowa! Od kosmetyków brązujących możemy nabawić się najwyżej alergii ( fakt że bywa to upierdliwe) ale nie grozi nam rak!
A osobiście polecam wspomniany przez którąś z dziewczyn żel Rimmela- koszt ok 25 zł w Rossmanie jest w dwóch odcieniach i jest naprawde wydajny. Oprocz tego polecam jeszcze spray brązujący L'oreal. Tez ok, daje subtelniejszy efekt. Ten z Sally Hansen się u mnie nie sprawdza bo nie lubie matowego efektu, a jak go zmieszać z balsamem robią mi się plamy;/
Może i leżenie plackiem przez 4 godziny dziennie i spalanie się na skwarkę nie jest zdrowe, ale nie zapominajmy, że słoneczko dostarcza nam witaminy D, której niestety brakuje zimą... Więc nie oburzajcie się tak, że opalenizna jest niezdrowa, jeżeli ktoś po prostu przebywa na słońcu, np uprawia jakąś aktywność fizyczną, pamięta o filtrach i się opali, to nie oznacza, że od razu będzie miał raka
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:42   #35
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Oj dziewczyny, skąd ta dyskusja niepotrzebna dyskusja?!
Ja jestem weteranem i znawcą wszystkiego co brązuje, wydałam kupę kasy na kosmetyki by nie być blada. Począwszy (cenowo) od polskich marek typu balsam za 6zł a skończywszy na xen-tan (za 180zł) i lancoma za 200zł.

Ta dyskusja nie ma sensu, z dwóch powodów: brązery do ciała to nie ta sama półka co produkty samoopalające. Te pierwsze i prezentowane w tym artykule mają imitować (nie dawać!) opaleniznę krótkotrwałą, okazyjną. Czyli zupełnie coś innego niż samoopalacze i balsamy brązujące.

a dwa- te specyfiki są dla osób, które zdecydowały się je stosować, nie lubią być blade, a z metod dostępnych (solarium, beta karoten, opalanie natryskowe itp.) wybrały ten rodzaj, wiec darujcie sobie komentarze o alergiach, wyższości prawdziwego słońca nad sztucznym itp.

Ja lecę po kolejny brązerek do ciała ;-P

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

A przy okazji testowała już któraś


Marka Isadora wyszła naprzeciw naszym oczekiwaniom i wypuściła linię kosmetyków brązujących na lato 2012 - Wild West.

W skład kolekcji wchodzą:

Brązujący spray do twarzy i ciała Spray on Bronzer SPF 12, który w łatwy i zdrowy sposób pozwala osiągnąć złotą opaleniznę. Produkt jest dostępny w 2 odcieniach: nr 90 sun tan – light oraz nr 91 sun tan. Spray kupicie za około 49,90 zł (59 ml).



czekam na recenzję.
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 02:33   #36
agnieszkaluk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Dziewczyny nie używajcie tej chemii która jest na bazie dihydroksyaceton - DHA ja używałam tych specyfików i po tygodniu miałam problemy ze złuszczająca sie skora. Do tej pory nie mogę tego wyleczyć o to co mi się stało:
http://download.hellshare.pl/poparzenia-rar/8242348/

pozdrawiam
agnieszkaluk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 11:32   #37
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez agnieszkaluk Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie używajcie tej chemii która jest na bazie dihydroksyaceton - DHA ja używałam tych specyfików i po tygodniu miałam problemy ze złuszczająca sie skora. Do tej pory nie mogę tego wyleczyć o to co mi się stało:
http://download.hellshare.pl/poparzenia-rar/8242348/

pozdrawiam
Czemu publikujesz coś w postaci *.rar? Jeżeli są to zdjęcia to możesz to upoblicznić na wizażu ;> Dziewczyny - nie wiem co w tym pliku rar to jest, ale ja bym tego nie pobierała na wszelki wypadek ;> jeżeli nie chcecie sobie zawirusować kompa
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 12:26   #38
Figusia123
Raczkowanie
 
Avatar Figusia123
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 89
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Zgadzam się z Aniołkiem19, ma dużą wiedzę na ten temat i wie co piesze
Figusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 06:45   #39
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Kolciag, czyli jak mnie nie stać na kosmetyk za dwie stówy i chętnie poczytałabym testy tańszych kosmetyków, bo często stać mnie tylko na te w granicach 20-30 zł, to jestem śmieszna? Myślę, że przydałoby się więcej szacunku dla ludzi, fajnie, że ktoś może powiedzieć, że dwie stówy to mało za buteleczkę czegoś tam, ale spójrz na realia...

Co do balsamów koloryzujących - miałam kiedyś revlona i był całkiem ok.
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 07:16   #40
Julka-ztx
Raczkowanie
 
Avatar Julka-ztx
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Może i leżenie plackiem przez 4 godziny dziennie i spalanie się na skwarkę nie jest zdrowe, ale nie zapominajmy, że słoneczko dostarcza nam witaminy D, której niestety brakuje zimą... Więc nie oburzajcie się tak, że opalenizna jest niezdrowa, jeżeli ktoś po prostu przebywa na słońcu, np uprawia jakąś aktywność fizyczną, pamięta o filtrach i się opali, to nie oznacza, że od razu będzie miał raka
Ale chrzanisz...każda opalenizna jest niezdrowa, nawet ta delikatna- opalenizna to przecież nic innego jak reakcja obronna - skóra broni się przed promianiemi uv produkując zwiększone ilości melaniny. I skąd wiesz od jakiego rodzaju opalenizny dostaje się raka?! Poparzenia sloneczne zwiększają ryzyko ale KAŻDE wyjście na słońce jest z nim związane. A do wytworzenia wit D wystarczy 10 min które opalenizny raczej nie zapewni
Julka-ztx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 08:01   #41
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Ale "sztuczna" opalenizna w pudełeczku, tubce lub w sprayu moim zdaniem jest zdrowa, bo dlaczego nie?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 09:43   #42
puma73
Przyczajenie
 
Avatar puma73
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dla kogo drogie dla tego drogie Dla niektórych kosmetyk i za 200 zł to tani kosmetyk... śmieszy mnie to, to że zawsze ludzie na to narzekają, czemu nikt nie testuje kosmetyków za 10 zł. Bo ich nie warto testować
No nie powiedziałabym, że nie warto wiele jest kosmetyków tańszych i lepszych od tych niebotycznie drogich. Nie wszyscy zarabiają 5 tys miesięcznie żeby ich było stać na krem czy balsam za 200 czy 500 zł...

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Julka-ztx Pokaż wiadomość
Ale chrzanisz...każda opalenizna jest niezdrowa, nawet ta delikatna- opalenizna to przecież nic innego jak reakcja obronna - skóra broni się przed promianiemi uv produkując zwiększone ilości melaniny. I skąd wiesz od jakiego rodzaju opalenizny dostaje się raka?! Poparzenia sloneczne zwiększają ryzyko ale KAŻDE wyjście na słońce jest z nim związane. A do wytworzenia wit D wystarczy 10 min które opalenizny raczej nie zapewni
Tak i najlepiej ukrywać się przed słońcem całe życie i potem się dziwić, że lekkie uderzeniem, a tu kość złamana... :/ Ja od małego chodziłam normalnie po słońcu i jakoś żyję... Nie popadajmy w paranoje jedni przesadnie się opalają, a inni przesadnie się ukrywają przed słońcem. Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba wszystko dawkować w odpowiednich ilościach i nie popadać w skrajności.
puma73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 10:39   #43
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez puma73 Pokaż wiadomość
No nie powiedziałabym, że nie warto wiele jest kosmetyków tańszych i lepszych od tych niebotycznie drogich. Nie wszyscy zarabiają 5 tys miesięcznie żeby ich było stać na krem czy balsam za 200 czy 500 zł...

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------



Tak i najlepiej ukrywać się przed słońcem całe życie i potem się dziwić, że lekkie uderzeniem, a tu kość złamana... :/ Ja od małego chodziłam normalnie po słońcu i jakoś żyję... Nie popadajmy w paranoje jedni przesadnie się opalają, a inni przesadnie się ukrywają przed słońcem. Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba wszystko dawkować w odpowiednich ilościach i nie popadać w skrajności.
No właśnie, nie ma co przesadzać i ukrywać się przed wszystkim co rzekomo "powoduje raka", bo jakby się ktoś uparł, to we wszystkim co nas otacza znalazłby rakotwórcze substancje, a wtedy pozostaje schować się do zamrażarki i leżeć w niej w nieskończoność .
Warto też wspomnieć, że słońce pomaga w leczeniu depresji sezonowej, warto łapać każdy promyk latem - jesienią i zimą wszyscy mają pogorszenie nastroju właśnie przez niedobór promieni słonecznych.

A poza tym nie znam nikogo, kto by spędzał na słońcu tylko 10 minut dziennie. Równocześnie nie znam nikogo, kto choruje na raka skóry. Rzeczywiście, spore prawdopodobieństwo, że jak się trochę poopalam, to czeka mnie chemioterapia.
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50

Edytowane przez Afiore
Czas edycji: 2012-07-25 o 10:41
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:35   #44
Milie23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Ja używam samoopalacza firmy Rossman , który oczywiście jest dostępny tylko w sklepach Rossman. Kosztuje ok. 12zł/200ml i jest na prawdę dobry. Nawilża skórę , dość łatwo się rozprowadza , nie robi smug ani plam ani też nie zauważyłam żeby brudził , oczywiście nie ryzykowałabym nakładania białej bluzki od razu po rozprowadzeniu preparatu ale po zmyciu go z ciała jak najbardziej.
poleciłam go już kilku znajomym i wszyscy używają tylko jego.
Milie23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 16:47   #45
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez Milie23 Pokaż wiadomość
Ja używam samoopalacza firmy Rossman , który oczywiście jest dostępny tylko w sklepach Rossman. Kosztuje ok. 12zł/200ml i jest na prawdę dobry. Nawilża skórę , dość łatwo się rozprowadza , nie robi smug ani plam ani też nie zauważyłam żeby brudził , oczywiście nie ryzykowałabym nakładania białej bluzki od razu po rozprowadzeniu preparatu ale po zmyciu go z ciała jak najbardziej.
poleciłam go już kilku znajomym i wszyscy używają tylko jego.
Przypominam, że to nie jest wątek o SAMOOPALACZACH!!!
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 18:11   #46
katarzynka1309
Przyczajenie
 
Avatar katarzynka1309
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

hm... wdg mnie to są naprawdę drogie kosmetyki!!! Ja używam latem do nóg balsam Sopot z ZZIAJA ok.13zł a efekt jest całkiem niezły wiadomo nie można przesadzić fakt zapach niezbyt, ale cóż zrobić jak szuka się taniego produktu, który by opalał nóżki...
katarzynka1309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 20:23   #47
jutkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Ja używam balsam brązujący z Lirene (dla ciemnej karnacji)- jest najlepszy i nie śmierdzi )!!
Polecam każdemu!
jutkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 22:57   #48
joanka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

dobry jest też balsam brązujący(niby brązująco modelujący,ale nie zauważyłam żeby ujędrniał)firmy Perfecta(10-12zł)opakowanie starczy spokojnie na cały rok, opalenizna stopniowo staje się ciemniejsza,nie pozostawia smug(oczywiście przy dokładnym rozsmarowaniu)dość szybko się wchłania.polecam mega bladym osobom !
joanka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 06:58   #49
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Przypominam, że to nie jest wątek o SAMOOPALACZACH!!!
Cytat:
Napisane przez katarzynka1309 Pokaż wiadomość
hm... wdg mnie to są naprawdę drogie kosmetyki!!! Ja używam latem do nóg balsam Sopot z ZZIAJA ok.13zł a efekt jest całkiem niezły wiadomo nie można przesadzić fakt zapach niezbyt, ale cóż zrobić jak szuka się taniego produktu, który by opalał nóżki...
Cytat:
Napisane przez jutkaa Pokaż wiadomość
Ja używam balsam brązujący z Lirene (dla ciemnej karnacji)- jest najlepszy i nie śmierdzi )!!
Polecam każdemu!
Cytat:
Napisane przez joanka91 Pokaż wiadomość
dobry jest też balsam brązujący(niby brązująco modelujący,ale nie zauważyłam żeby ujędrniał)firmy Perfecta(10-12zł)opakowanie starczy spokojnie na cały rok, opalenizna stopniowo staje się ciemniejsza,nie pozostawia smug(oczywiście przy dokładnym rozsmarowaniu)dość szybko się wchłania.polecam mega bladym osobom !
Grochem o ścianę, haha
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 12:37   #50
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Grochem o ścianę, haha
No niestety. Wszystkie się oburzają, że rozmawiamy o drogich kosmetykach NATYCHMIAST brązujących - NIE SAMOOPALACZACH, a prawda jest taka, że nie ma na rynku taniego bronzera! Bo to co jest poniżej 30 zł to jest samoopalacz, a nie bronzer! Na opaleniznę trzeba czekać kilka dni, a nie 2 min.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 15:44   #51
katarzynka1309
Przyczajenie
 
Avatar katarzynka1309
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

ja nie piszę o samoopalaczu....! balsam sopot z zziaja nie jest samoopalaczem lecz balsamem stopniowo opalającym a to jest różnica ;-)
katarzynka1309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:05   #52
Milie23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez thegreatkate Pokaż wiadomość
Ja używałam balsamu brązującego Lirene Body Arabica i jestem zadowolona
Też używałam tego Lirene Arabica i faktycznie jest dobry ale jak dla mnie za tłusty i za ciężka konsystencja przez co trudniej się rozprowadza , no i ten zapach... niby ładny ale mdły troszkę
Milie23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 19:40   #53
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez katarzynka1309 Pokaż wiadomość
ja nie piszę o samoopalaczu....! balsam sopot z zziaja nie jest samoopalaczem lecz balsamem stopniowo opalającym a to jest różnica ;-)
Jest to balsam z mniejszą zawartością samoopalacza - czyli praktycznie nie ma żadnej różnicy. Nie uzyskasz nim natychmiastowej opalenizny i przestańcie spamować ten wątek takimi balsamami, bo nie takich szukamy i nie o takich tu mowa!
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:42   #54
katarzynka1309
Przyczajenie
 
Avatar katarzynka1309
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Bardzo mi przykro ale nie zgodzę się że jest to samoopalacz dla mnie to wielka różnica, używałam samoopalaczy kiedyś, tym razem balsam i różnica jest ogromna!!!
katarzynka1309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:37   #55
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez katarzynka1309 Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro ale nie zgodzę się że jest to samoopalacz dla mnie to wielka różnica, używałam samoopalaczy kiedyś, tym razem balsam i różnica jest ogromna!!!
Ech... Masz ciemną opaleniznę w 2 minuty po aplikacji tego balsamu?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 15:22   #56
radish23
Przyczajenie
 
Avatar radish23
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Nigdy nie miałam okazji wypróbować żadnego z podanych balsamów, tym bardziej samoopalaczy . Teraz bardzo mnie kusi masło brązujące z bielendy. Być może się na nie skuszę. Jak narazie mamy słoneczko . Dla Was to sekunda, więc proszę o pomoc -klik>
radish23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 21:10   #57
aska_m_1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: mazowicckie
Wiadomości: 9
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

żadnego z powyższych nie zastosowałam

ale zdecydowanie polecam DOVE summer glow - nie dość, że nie śmierdzi jak pozostałe to daje spektakularne efekty
__________________
Wybieram grupę Black!


jedyne czego się w życiu dorobię to garb; bo okulary już mam
aska_m_1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 09:11   #58
Julka-ztx
Raczkowanie
 
Avatar Julka-ztx
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
No niestety. Wszystkie się oburzają, że rozmawiamy o drogich kosmetykach NATYCHMIAST brązujących - NIE SAMOOPALACZACH, a prawda jest taka, że nie ma na rynku taniego bronzera! Bo to co jest poniżej 30 zł to jest samoopalacz, a nie bronzer! Na opaleniznę trzeba czekać kilka dni, a nie 2 min.
Tak cięzko przeczytać te dwie strony?
Rimmel Sun Shimmer- ok 25 zł
Sally Hansen- airbrush legs- ok 20 zł
L'oreal Glam Bronze- spray - ok 35 zł
Julka-ztx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 09:34   #59
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

Cytat:
Napisane przez Julka-ztx Pokaż wiadomość
Tak cięzko przeczytać te dwie strony?
Rimmel Sun Shimmer- ok 25 zł
Sally Hansen- airbrush legs- ok 20 zł
L'oreal Glam Bronze- spray - ok 35 zł
Gdzie można kupić takie tanie rajstopki Sally Hansen?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:39   #60
Peppa 3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 36
Dot.: Szybki sposób na opaloną skórę - redakcyjny test balsamów koloryzjących

i tak wolę opaleniznę od pana słońca
Peppa 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.