Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 19:51   #31
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Podoba mi się pomysł z kolorowymi butami, choć sama miałabym opory aby takie założyć
Do swojej sukienki kupiłam delikatne sandały z paseczków. Ileż musiałam się za nimi nachodzić Wszędzie można dostać obrzydliwe buty z kwadratowymi czubkami, a klasycznych i eleganckich butów jak na lekarstwo
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:22   #32
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Cytat:
Napisane przez pati1920 Pokaż wiadomość
a ja jestem bardzo na TAK Mój własny zestaw wygląda tak:
Zestaw fajny, widzę że buty profesjonalne, taneczne mam jedną parę z tej firmy i są bardzo wygodne
__________________
maj 2011

Edytowane przez I_K
Czas edycji: 2010-04-25 o 21:22 Powód: literówka
I_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 10:16   #33
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
ja również zdecydowałam się na kolorowe buty
moim zdaniem bardzo ładnie to wygląda, fakt czy komuś się to spodoba czy nie jakoś akurat mnie mało interesuję, grunt to żebysmy my same sie dobrze czuły
zdecydowałam się na różowe
suknia white one 427
wiec jak ktoś ma ochotę na kolorowe buty to jestem jak najbardziej za
ja postawiłam jeszcze na jakieś różowe kwiaty w bukiecie i kwiat we włosach, a jak to wszystko wyjdzie to okaże się w sierpniu
mam nadzieję, że nie będę wyglądała jak
śliczny kolor i w ogóle buciki cud miód
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 20:02   #34
catalinka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Uwaga, pokazuje Wam mój ślubny look: suknia w1, wiązanka z czerwonych róż i storczyków jasnych, kolczyki z cyrkoniami dublon, orchidea we włosach, butów jeszcze nie mam, ale mam nadzieję, że znajdę coś podobnego, te na zdjęciu są z Mango (waham się jeszcze między czerwienią a ecru-muszę pomierzyć)
Jak myślicie gra ze sobą wszystko czy coś byście zmieniły?
catalinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 20:26   #35
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Sliczny zestaw Catalinka. Ja tez szukalam kolorowych bucikow ale nie znalazlam w wymarzonym błękitnym kolorze takich jakie by mi pasowały w 100%(cos ja na zdjeciu ponizej) i w rezultacie kupilam srebrne buciki a teraz jak patrze na połączenie Catalinki to ciut mi żal bo jednak jak buciki i bukiet maja taki sam kolor to tak uroczo wyglada. Ja bede miała bukiecik z hortensji z dodatkiem bialej róży
shantala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 21:29   #36
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Cytat:
Napisane przez Lensss Pokaż wiadomość
śliczny kolor i w ogóle buciki cud miód
dziękuję fajnie, że się podoba

Cytat:
Napisane przez catalinka86 Pokaż wiadomość
Uwaga, pokazuje Wam mój ślubny look: suknia w1, wiązanka z czerwonych róż i storczyków jasnych, kolczyki z cyrkoniami dublon, orchidea we włosach, butów jeszcze nie mam, ale mam nadzieję, że znajdę coś podobnego, te na zdjęciu są z Mango (waham się jeszcze między czerwienią a ecru-muszę pomierzyć)
Jak myślicie gra ze sobą wszystko czy coś byście zmieniły?
powiedz gdzie kupiłaś kolczyki, są
całość jak dla mnie bardzo ładnie wygląda, sama kiedyś zwróciłam uwagę na ten bukiet, moim zdaniem naprawdę fajne połączenie
a buty znalazłaś już jakieś podobne???
jak szukałam dla siebie, to naprawdę już ręce załamywałam bo wg mnie mnie jest naprawdę ciężko z butami
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 16:21   #37
Aida84
Raczkowanie
 
Avatar Aida84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Cześć dziewczyny, też chcialam założyć kolorowe buty do sukni ślubnej, ale w końcu zdecydowałam się na śmietankowo-perłowe z beżową (jasną) kokardką- obcas - 6cm. Natomiast na poprawiny kupiłam czerwone sandałki (obcas 9 cm) do których mam zamiar dokupić beżową, kawową lub granatową sukienkę. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu . Oto moje buty
Aida84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 21:43   #38
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Cytat:
Napisane przez Aida84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, też chcialam założyć kolorowe buty do sukni ślubnej, ale w końcu zdecydowałam się na śmietankowo-perłowe z beżową (jasną) kokardką- obcas - 6cm. Natomiast na poprawiny kupiłam czerwone sandałki (obcas 9 cm) do których mam zamiar dokupić beżową, kawową lub granatową sukienkę. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu . Oto moje buty
śliczne te pierwsze gdzie i za ile zakupiłaś jeśli można wiedzieć
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 22:54   #39
Aida84
Raczkowanie
 
Avatar Aida84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Cytat:
Napisane przez Lensss Pokaż wiadomość
śliczne te pierwsze gdzie i za ile zakupiłaś jeśli można wiedzieć
Venezia - 249 zł (przecena z 349 zł), Fashion House w Piasecznie.
Ostatni sklep na mojej liście............. no i udalo się kupić wymarzone buciki
Aida84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 08:10   #40
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Ja też jestem za kolorowymi butami - właśnie sama szukam dla siebie srebrnych sandałków, koniecznie z jakimiś aplikacjami z kryształków (coś jak cykorie) w srebrze w stylu retro - jak te w załączniku, tylko jasno-srebrne. Jeśli widziałyście coś takiego gdzieś w PL to dajcie znać, bo te są ze stron z USA, poza tym kosztują o wiele za dużo

shantala a gdzie kupiłaś te swoje srebrne sandałki? Bo sa prześliczne i takie też by mi pasowały Ale po marce to poznaję, że pewnie gdzieś w Anglii albo Irlandii...

Edytowane przez rinco
Czas edycji: 2010-12-31 o 14:50
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 12:25   #41
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

a na moje to nie za bardzo kolorowe buty pannie młodej co ma białą sukienką.
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 17:06   #42
catalinka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Kolczyki mierzyłam w małym sklepiku z biżuterią na mojej ulicy (Poznań, Głogowska). Ale kupuję przez internet bo tak o wiele taniej wychodzi. Marka Dublon, mają stronkę ze sklepem online.
A butów wciąż nie mogę znaleźć...
catalinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:58   #43
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Ja też jestem za kolorowymi butami - właśnie sama szukam dla siebie srebrnych sandałków, koniecznie z jakimiś aplikacjami z kryształków (coś jak cykorie) w srebrze w stylu retro - jak te w załączniku, tylko jasno-srebrne. Jeśli widziałyście coś takiego gdzieś w PL to dajcie znać, bo te są ze stron z USA, poza tym kosztują o wiele za dużo

shantala a gdzie kupiłaś te swoje srebrne sandałki? Bo sa prześliczne i takie też by mi pasowały Ale po marce to poznaję, że pewnie gdzieś w Anglii albo Irlandii...
Tak kupiłam swoje sandałki na jersey w dunie, miło że Ci sie podobają. Nie wiem czy dune prowadzi sprzedaż wysyłkową do Polski, ale możesz sprawdzić-tu jest strona z ich tegoroczna kolekcja ślubna. Ceny sa dość wygórowane ja swoje kupiłam pod koniec zeszłego lata na przecenie wiec jakoś przełknęłam wydatek
http://www.dune.co.uk/catalogue/cate...ywords=wedding
Nie mieszkam w Polsce wiec nie wiem co oferuja polskie firmy, ale wiem ze next ma tez butki z kryształkami i że maja sklep w Wawie w złotych tarasach i prowadza sprzedaż wysyłkowa na terenie PL no i ceny są bardziej przystepne. Tu masz kilka zdjec z kolekcji nexta może cos Ci sie spodoba
shantala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 11:05   #44
Niki Mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 149
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Moje buty wyglądać mają tak
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/
Niki Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 16:37   #45
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Jeszcze do new look dziś zajrzałam i tam coś takiego mają. W Polsce new looka znajdziesz też w złotych tarasach i we Wrocławiu w CH REnoma
shantala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 11:09   #46
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Właściwie to nie myślałam nad tym nigdy. Ale naprawdę baaaardzo ładnie to wygląda! Biała suknia,czerwony bukiet,czerwone dodatki. Jestem na tak!
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 13:06   #47
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
Jeszcze do new look dziś zajrzałam i tam coś takiego mają. W Polsce new looka znajdziesz też w złotych tarasach i we Wrocławiu w CH REnoma
Dzięki Jednak trochę daleko mam zarówno do Warszawy jak i do Wrocławia, bo jestem z Małopolski

Wczoraj byłam w Krakowie i w jednym sklepie zobaczyłam na żywo cudne buty - jak w załączniku. No po prostu przepiękne były i ta aplikacja z przodu idealna i pewnie bym je kupiła (pomimo ceny 360zł), ale nie mieli mojego rozmiaru. Natomiast znalazłam te buty na necie i z tego co się wstępnie zorientowałam, nie wgłębiając się za bardzo w szczegóły, to można je zamówić z Anglii - koszt razem z przesyłką do Polski to 55funtów (ok. 250zł), czyli na moje oko nie tak źle Jedyny minus tych butów to ten, że obcas = 8cm, a to oznacza, że szybciej mnie będą nogi boleć niż przy np. 7cm (wiem z doświadczenia).

Mam jeszcze drugą opcję - żeby zamówić srebrne sandałki do tańca w Akces (załącznik 2) i doszyć im taką kryształkową aplikację z przodu. Kupiłam już w pasmanterii guziki z kryształkami Swarowskiego i wyglądałoby to całkiem fajnie, oczywiście pod warunkiem, że dałoby się je jakoś estetycznie przywiązać do tych pasków. Cenowo wyjdzie to też ok. 250 zł (łącznie z tymi guzikami, które już kupiłam - 1 szt. = 24 zł!!!). I tutaj obcas byłby 7 cm, czyli wygodniejszy.

A Wy co byście wolały? Ładniejsze buty, ale mniej wygodne czy wygodniejsze, ale mniej ładne?

Edytowane przez rinco
Czas edycji: 2010-12-31 o 14:50
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 00:48   #48
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Jak sie boisz wysokich obcasow i masz potem narzekać na ból podczas swojego wesela to radze 2 buciki szczegolnie ze sa ładne i zgrabne a te guziczki pewnie łatwo przyczepisz. Ja sama poczepialam różne pierdółki do butów dość czesto( kokardki, kwiatki itd z tym ze były one z c reguły na takiej jakby spince wsówce czy jak to nazwać, ale wygląda to bez zarzutu)
shantala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 10:36   #49
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Kolorowe buty jak najbardziej Lubię ognistą czerwień buty+pazurki+bukiet ,a do tego biała,prosta sukienka
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 12:09   #50
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
Jak sie boisz wysokich obcasow i masz potem narzekać na ból podczas swojego wesela to radze 2 buciki szczegolnie ze sa ładne i zgrabne a te guziczki pewnie łatwo przyczepisz. Ja sama poczepialam różne pierdółki do butów dość czesto( kokardki, kwiatki itd z tym ze były one z c reguły na takiej jakby spince wsówce czy jak to nazwać, ale wygląda to bez zarzutu)
No właśnie już się prawie zdecydowałam na te z Akcesu - trzeba wspierać rodzimy biznes Wykonają mi je bez problemu w srebrnych kolorach tak jak chcę za 184 zł + przesyłka 14 zł. Koleżanka ma identyczne buty do tańca i mówi, że są bardzo wygodne i idealnie dopasowane do stopy Jak zamówię i przyczepię do nich te guziczki to wkleję tu jakieś zdjęcie
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 16:10   #51
Janis0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Dziewczyny kolorowe buty to świetny pomysł za nim zaczęłam szukać sukni to byłam pewna, że moje buty będą albo srebrne albo różowe. Teraz jak mam suknię to wydaje mi się, że nic do niej nie pasuje! Jej kolor to taka perła...Jest ciemniejsza niż bieli a jaśniejsza niż typowa ecru. POMOCY! Wklejam suknię i mam nadzieję, że pomożecie dobrać i fason i kolordzięki
Janis0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 20:56   #52
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Cytat:
Napisane przez Janis0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kolorowe buty to świetny pomysł za nim zaczęłam szukać sukni to byłam pewna, że moje buty będą albo srebrne albo różowe. Teraz jak mam suknię to wydaje mi się, że nic do niej nie pasuje! Jej kolor to taka perła...Jest ciemniejsza niż bieli a jaśniejsza niż typowa ecru. POMOCY! Wklejam suknię i mam nadzieję, że pomożecie dobrać i fason i kolordzięki
Śliczna sukienka, dlaczego myślisz, że nie pasują kolorowe? Moim zdaniem pasowałayby i różowe i srebrne, ale wszystko zależe jeszcze od dodatków. A jak się ten kolor dokładnie nazywa?
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 11:40   #53
Janis0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

hej na metce kolor określony jest jako blanco natural- off-white. Podobno hiszpańskie suknie co do zasady nie są szyte w śnieżnej bieli (chociaż akurat ta sukienka jest w takim kolorze dostępna). Panie w salonie określają ją jako śmietankę. Właśnie znalazłam buty, w których się zakochałam, ale nie mam pojęcia jaka to firma. Oto one:
a co do dodatków- kwiaty kantadeski różowe, kolczyki-same cyrkonie i nic więcej
Janis0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 19:24   #54
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Cytat:
Napisane przez Janis0 Pokaż wiadomość
hej na metce kolor określony jest jako blanco natural- off-white. Podobno hiszpańskie suknie co do zasady nie są szyte w śnieżnej bieli (chociaż akurat ta sukienka jest w takim kolorze dostępna). Panie w salonie określają ją jako śmietankę. Właśnie znalazłam buty, w których się zakochałam, ale nie mam pojęcia jaka to firma. Oto one:
a co do dodatków- kwiaty kantadeski różowe, kolczyki-same cyrkonie i nic więcej
No i bardzo ładnie, mnie się podoba taki zestaw
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 22:10   #55
Janis0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

tylko że ja tych butów nigdzie nie mogę znaleźć podobno to firma Atmosphere ale w Polsce chyba butów jej nie ma?
Janis0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:05   #56
chocoladette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Ja bardzo lubie zestawienie kolorowych dodatkow do sukni slubnej, wiec wybralam takie buty
chocoladette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:59   #57
Agulla85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Dziewczyny, a co myślicie o kolorowych butkach do ślubu? Ja zakochałam się w tych na zdjęciu, ale nie wiem skąd one są Pomóżcie mi je odnaleźć
__________________
Nie skreślaj człowieka tak od razu... Chyba że używasz do tego ołówka
Agulla85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 22:17   #58
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Cytat:
Napisane przez Agulla85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co myślicie o kolorowych butkach do ślubu? Ja zakochałam się w tych na zdjęciu, ale nie wiem skąd one są Pomóżcie mi je odnaleźć

wklejam pare linków z allegro, gdzie znalazłam coś w ten deseń jak te Twoje wymarzone wiadomo, że nie takie piękne jak te ze zdjęcia, no ale zawsze coś
http://allegro.pl/item1027629368_fio...la_satyna.html

http://allegro.pl/item1018989206_roz..._39_10762.html

http://allegro.pl/item1032219993_fio...y_40_6768.html

http://allegro.pl/item1032175550_fio...a_36_7743.html
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 22:25   #59
Agulla85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

Dziękuję Ci bardzo za info Planuję takie butki na wejście i do sesji, a do tańca coś zdecydowanie wygodniejszego, np. buty taneczne. Jak tak klikam po stronach z takimi butami do tańca, to wcale nie wychodzi drogo, a można sobie wybrać wszystko począwszy od materiału, z którego są wykonane, wysokość i rodzaj obcasa, zdobienia itp.
__________________
Nie skreślaj człowieka tak od razu... Chyba że używasz do tego ołówka
Agulla85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 13:48   #60
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Kolorowe buty do ślubu- jesteście na tak?

a ja własnie dzisiaj widziałam fioletowe buty ale nie było mojego rozmiaru, więc nie kupiłam ale możliwe że mi zamówią i teraz myślę jaki bukiet do takich fioletowych z jakich kwiatów?
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-25 22:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.