Antyperspirant Neutral. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.

Notka

Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry. 200 Wizażanek sprawdza na własnej skórze, jak działa kompleksowa ochrona przed reakcjami alergicznymi Neutral. Sprawdź ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 11:43   #1
Angel1090
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel1090
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 414

Antyperspirant Neutral.


Mimo, że nie przepadam za antyperspirantami w kulkach przemogłam się i przetestowałam deo Neutral.
Brak zapachu jest w nim plusem i minusem. Dobrze, bo nie podrażnia skóry nawet po goleniu, źle, bo jednak nie daje świeżości przez cały dzień.
Zdecydowanie jego plusem jest to, że nie klei się , dość szybko wchłania i nie zauważyłam, aby zostawiał ślady na ubraniach.
Mógłby być jedynie nieco trwalszy i mieć jakąś subtelną, nie uczulającą woń.

Zdecydowanie zakupiłabym ponownie ten produkt w formie sprayu
__________________
W moim innym świecie jest inna prawda.
Tu Ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia...
I może dobrze, że los nie postawił na nas,
W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania
Angel1090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 12:17   #2
Ma_niusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Ja mam podobne wrażenia, wielki plus za delikatność, dla mnie brak zapachu akurat jest plusem bo niestety trudno dogodzić mojemu nosowi ;-) za to trwałość antyperspirantu mogłaby się poprawić.
Zdecydowane brawa bo jako jeden z nielicznych nie pozostawia śladów!
Ma_niusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 16:57   #3
binx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 124
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Antyperspirant jest moim ulubionym produktem Neutral. Do jego skuteczności nie mam zastrzeżeń, jest lepszy niż kilka innych, których używałam. Brak zapachu jest zaletą, nawet gdy nie ma się nadwrażliwości na zapachy. Można używać dowolnych perfum, bez obawy o efekt połączenia zapachów.
binx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 18:35   #4
Allegra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Antyperspirant Neutral jest jednym z moich ulubionych kosmetyków tej serii. Spełnia wszystkie oczekiwania jakie mam wobec antyperspirantu. Szybko wysycha, pozostawia świeżość na cały, długi dzień, nie ma zapachu więc nie "kłóci się" z zapachem perfum. Polecam!
Allegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 12:03   #5
aknel83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 11
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Delikatny, nie podrażnia, nie klei się, skutecznie blokuje pocenie ale brak zapachu jakoś mi nie pasuje do antyperspirantu Dobry jeżeli używa się perfum wówczas zapachy nie gryzą się.
aknel83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 21:10   #6
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Użyłam 3 razy by sprawdzić jak działa
W użyciu dość przyjemny (choć nie lubię "kulek", średnio skuteczny i nie ma zapachu, przez co nie miesza sie z innymi zapachami to jednak ja nie będę go używać, bo zawiera aluminum chlorohydrate - składnik bardzo kontrowersyjny, dużo piszą o nim, że jest szkodliwy dla zdrowia, więc i ja i mój mężulek mu podziękujemy niestety
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 09:34   #7
Ajiv
Przyczajenie
 
Avatar Ajiv
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Antyperspirant okazal sie w moim przypadku najmniej trafionym produktem choc nie zlym. Głownie z uwagi na aluminum chlorohydrate, ktorego unikam z kilku wzgledów. Poza tym antyperspirant posiada wygodną formę z kulką ulatwiajaca aplikację. Dosc szybko schnie.

Nie brudzi ubran pod warunkiem odczekania az wyschnie, inaczej ( z uwagi na skladnik aktywny aluminium chlorohydrate) trwale zażólci białą odzież.

Antyperspirant jest bezzapachowy, zatem nie uczuli, nie podrazni. Dla osob poszukujacych produktów bezzapachowych , którym nie przeszkadza skladnik aktywny bedzie idealnym zakupem. Suchosc utrzymuje sie do conajmniej 12h
Ajiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 10:21   #8
Inermis
Przyczajenie
 
Avatar Inermis
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Jestem bardzo zadowolona z dezodorantu i jego działania. Najważniejsze jest to, że mnie nie uczula, a to w moim przypadku fenomen! Mimo, że dezodorant jest w formie kulki, to bardzo szybko wysycha, nie lepi się, nie brudzi ubrań. Brak zapachu uważam za plus-przynajmniej zapach się nie nudzi, nie drażni, ani nie gryzie się z perfumami czy balsamem. Lekkie, wygodne opakowanie, nie zajmuje dużo miejsca w szafce czy kosmetyczce, nie muszę obawiać się, że się stłucze. Dotąd jest skuteczny (dodam, że mam spore problemy z poceniem się), ale jestem bardzo ciekawa jak sprawdzi się w czasie upałów.
Inermis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:26   #9
trynika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Uwielbiam antyperspiranty w kulce i do tego bezzapachowe, dlatego ten antyperspirant to dla mnie strzał w 10. Jako, że nie jest perfumowany, nie gryzie się z zapachem perfum a o to moim zdaniem chodzi w antyperspirancie, żeby chronił i był niewyczuwalny, bo ma być dyskretny.
trynika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:28   #10
Suivi
Zadomowienie
 
Avatar Suivi
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 350
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Antyperspirant spełnia swoje zadania, jednak brak zapachu jest minusem w tego typu produkcie.
__________________

Suivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:31   #11
JustineN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Moja mama jest z niego bardzo zadowolona. Już dawno nie spotkała tak dobrego dezodorantu który jej nie podrażnia.
JustineN jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 10:58   #12
izka23081983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Wypróbowałam ten antyperspirant i jak na razie to sobie go chwalę,skutecznie chroni przed poceniem,ciekawe jak sprawdzi się latem?
izka23081983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 11:02   #13
madzia1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tłuszcz
Wiadomości: 9
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Nie jestem przekonana do antyperspirantów w kulkach i wolę w sztyfcie. Przetestowałam ten produkt i co mogę o nim powiedzieć to dość szybko się wchłania w skórę, nie pozostawia zapachu co dla mnie jest minusem bo dość szybko się pocę i zaraz czuć zapach nieświeżości ode mnie. Plusem jest to że po depilacji pach i przesuszonej skórze nie podrażnia i nie ma żadnych zaczerwień.
madzia1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 11:05   #14
zuzia6969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Chroni przed poceniem nie podrażnia skóry, jednak minusem jest brak zapachu , bo niestety lubie kosemtyki typu antyperspirant z zapachem
zuzia6969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 11:45   #15
izka200289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 9
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Osobiście nie wypróbowałam antyperspirantu, bo używam czegoś mocniejszego, ale wypróbowała go moja mama, która ma wybuchy gorąca (przez klimakterium) i roll-on musi być naprawdę dobry, aby zapobiec przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Z tego co wiem, co mówiła mi mama, to roll-on chroni ją idealnie przed potem i o dziwo przed brzydkim zapachem mimo tego, że dezodorant ten nie posiada żadnego zapachu, prócz chemicznego.. Nie podrażnił jej skóry pod pachami, ale uwaga (nie ma wrażliwej skóry) .. Z tego co wiem to produkt sprawdził się u mojej mamy
izka200289 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 11:57   #16
Aga456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Przysucha
Wiadomości: 9
GG do Aga456
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Antyperspirant jest nie najgorszy. Nie podrażnia skóry, całkiem dobrze chroni przed potem, ale nie kupiłam bym go drugi raz bo jednak lubię kiedy antyperspirant ma lekki zapach. Jak na jesień zimę to ochrona może być, ale na lato zupełnie by się nie sprawdził.
Aga456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 12:42   #17
_pati_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 10
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Przy regularnym stosowaniu medispirantu codzienny antyperspirant jest tylko dodatkiem w moim przypadku.
Nie podrażnia, mógłby delikatnie pachnieć, konsystencja jest dobra, ale gdybym nie stosowała mocniejszych środków to nie jestem pewna czy dałby radę. Każda z nas ma inną skórę i każda, żeby się przekonać musi wypróbować sama.
_pati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 12:47   #18
Zegarkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 119
Dot.: Antyperspirant Neutral.

dla mnie super
delikatny i faktycznie nie przebarwia ubrań a brak zapachu jest olbrzymim plusem: płyn do płukania pachnie, antyperspirant i do tego perfumy - po co mieszać?
mam taki zapach jaki chce a pachy są świeże przez cały dzień
Zegarkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 12:50   #19
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 392
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Cytat:
Napisane przez Zegarkowa Pokaż wiadomość
dla mnie super
delikatny i faktycznie nie przebarwia ubrań a brak zapachu jest olbrzymim plusem: płyn do płukania pachnie, antyperspirant i do tego perfumy - po co mieszać?
mam taki zapach jaki chce a pachy są świeże przez cały dzień
Zgadzam się Nie przepadam za antyperspirantami zapachowymi, bo ilość zapachów, które zazwyczaj mamy na sobie, bardzo mnie męczy - pachnę perfumami i ew. płyn do płukania, czegóż chcieć więcej?
Przy tym Neutral jest bardzo skuteczny, nie spodziewałam się tego.
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 13:31   #20
Annexat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Zazwyczaj stosuję antyperspiranty w sztyftach, te w kulkach omijam szerokim łukiem, jednak przetestowałam deo Neutral.
Co najistotniejsze - nie podrażnia skóry, nie klei się, szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na ubraniach.
Minusem jest jednak dość krótkotrwałe działanie, mógłby być trwalszy.
Annexat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 13:52   #21
martynica92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Zdecydowanie chroni przed poceniem, jednak, podobnie jak w przypadku mydła w płynie, wolałabym, by miał przynajmniej delikatny kryjący zapach.
martynica92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 14:51   #22
Miszki89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Antyperspirant powiem tak swietnie się sprawdza jak zastosowałam go od razu po depilacji, zero pieczenia, podrażnien.. Natomiast jesli chodzi o skutecznosc to nie zauważyłam nic. Nadal pociłam sie tak samo i nie niwelował zapachu.
Miszki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 15:02   #23
malgo1321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Uważam,że to dobry produkt;nie brudzi ubrań,nie podrażnia i można bez obaw używać perfum ,czy wody toaletowej bo nie,,gryzie się" z nimi.
malgo1321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 21:06   #24
alicyjek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Bardzo dobry, daje uczucie świeżości, chociaż spektakularnej ochrony przed potem nie zauważyłam. Nie podrażnia skóry (nawet po goleniu), jest bezzapachowy - chyba jako jedyny z całej serii Neutral NAPRAWDĘ nie posiada zapachu, co mi pasuje. Produkt przyjemny.
alicyjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 07:52   #25
anula2501
Rozeznanie
 
Avatar anula2501
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: żary
Wiadomości: 912
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Bardzo fajny bezzapachowy antyperspirant. Spełnia w 100& swoje zadanie. Przede wszystkim nie podrażnia, nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia po jego użyciu, a co najważniejsze jest skuteczny.
anula2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 16:30   #26
medrosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: Antyperspirant Neutral.

W sumie skład nie bardzo bezpieczny, ale dezodorant spełnia swoje zadanie. Nie zostawia śladów na ubraniu - to duży plus. Brakuje mi w nim jakiegoś delikatnego zapachu.
medrosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 18:21   #27
siekierka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Antyperspirant zdecydowanie przypadł mi do gustu. Nie pozostawia śladów, skóra się nie lepi i ma super trwałość. Delikatny, nie podrażnia mimo stosowania bezpośrednio po depilacji. Polecam
siekierka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 22:51   #28
bogens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Nie kupiłabym antyperspirantu Neutral. Brakuje mi zdecydowanie zapachu. Aplikacja jest podobna do innych tego typu produktów. Poręczne opakowanie, wygodnie się stosuje. Opakowanie czytelne. Krótko jednak odczuwam świeżość, musiałabym stosować go kilka razy dziennie.
bogens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 10:19   #29
platserka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 7
Thumbs down Dot.: Antyperspirant Neutral.

Wypróbowałam NEUTRAL antyperspirant w kulce parokrotnie i nie spełnia on moich oczekiwań. Nie daje mi poczucia komfortu, czyli nie chroni przed poceniem, a tego oczekuję od antyperspirantu. Jest to jedyny produkt z całej gamy produktów Neutral, którego zdecydowanie nie kupię.
platserka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 11:43   #30
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Antyperspirant Neutral.

Antyperspirant Neutral jak dla mnie jest najlepszy ze wszystkich dotąd stosowanych przeze mnie tego typu kosmetyków. Nie swędzi mnie skóra pod pachami po jego użyciu co jest ogromnym plusem. Plusem jest również to, że szybko wysycha po aplikacji, nie brudzi ubrań i nie ma zapachu. Jak mi się skończy to na pewno kupię go ponownie.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 21:13:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.