Gra o tron - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-27, 23:18   #3661
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Edit, edit, pomyliło mi się W książkach to Kevan Lannister został zamordowany przez dzieci nasłane przez Varysa - jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2016-06-27 o 23:20
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 23:25   #3662
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Zarzniecie Pycelle'a przez dzieci miało miejsce w książce, czy mi się to przysnilo? Bo cały czas czekałam, kiedy to się wydarzy.
mi się już ksiązki z serialem mieszają, więc nie odpowiem

odcinek super mój mąż stwierdził, że Arya prócz zabijanianauczyła się dobrze gotować, skoro Freyowi smakowała ta potrawa ja bardzo lubię Aryę, wiec super, że ma jaja i zabija. Ale trochę mnie przerażato przerabianie ludzi na żarcie, żeby "Milczenia owiec" sobie nie zrobiła, albo drugi Ramsey. Ale uśmiech Aryi bezcenny

Cersei...hmm....jej poddani mało uradowani nową królową

Jaime, wg mnie nie kocha się w Brienne (proszę mnie nie bić za to). Szanuje ją i podziwia, ale nie kocha. On jest w gruncie rzeczy popaprany i kocha się nadal w siostrze. Tylko, że ma więcej oleju w głowie no i bywa, że potrafi zachować się przyzwoicie.


Stary Wróbel....no cóż....nie żal mi go. Za to Margaery nie to, żebym aż jakoś super ją lubiła, ale zawsze mi żal, jak ktoś, kto ma trochę oleju w głowie umiera.

Jon jako Król Północy (i w połowie smok) Młoda Mormont jak dla mnie powinna zasiąść na Żelażnym Tronie

Co do Sansy, to ja jej nie lubię, więc nie powinnam się wypowiadać, bo zwykle negatywnie interpretuje jej działania. I te jej "przeprosiny", a Jon łyknął to..... może Arya tam do nich dojedzie ( szybko umie się w końcu przemieszczać) i przemówi mu do rozumu odnośnie Sansy. Petyr....w jego miłość do Żelaznego Tronu wierzę.....w miłość do Sansy....no cóż....wątpię
W sumie uważam, że Sansa będzie za jonem póki jest zagrożenie na świecie, ale jak się uspokoi sytuacja to będzie mieć go w 4 literach.


Niech no tylko Tyrion nie zakochuje się w Danceale super, że został namiestnikiem

co do braku urody Lyanny....trudno tuż po porodzie (mam 2 za sobą, wiec coś tam wiem) oraz gdy umiera się na gorączkę połogową (tak mi się wydaje, że to to) wyglądać przyjemnie dla oka


Dobrze jest mieć smoki w serialu, zawsze ładnie i efektownie prezentują się na zakończenie sezonu

no i ród Targaryenów będzie rządzić, albo Jon albo Danka, albo razem. Innej opcji nie widzę.
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 07:22   #3663
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Gra o tron

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;62321971]Edit, edit, pomyliło mi się W książkach to Kevan Lannister został zamordowany przez dzieci nasłane przez Varysa - jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.[/QUOTE]
A ja myślałam, że oboje dostali strzała z kuszy żeby umocnić Cesei w jej schizach, że Tyrion dalej szaleje w podziemiach Czerwonej Twierdzy :P brakowało mi tego motywu w serialu i dziwię się, że Tyrion w Meeren tak oficjalnie przy Dance a oni nie mieli w KP info o tym?
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 08:26   #3664
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz Pokaż wiadomość
Myślę, że doszukujesz się tu zbyt wiele. Przeprosiła, dogadali się, a mina i jej zmiana po spojrzeniu na LF była dość wyraźna. Najpierw była dumna z Jona i ludzi Północy, a potem spojrzała na Littlefingera i zrozumiała, że on tu może wiele namieszać. Jego widok zepsuł jej cała radość
Podobnie odebrałam tę scenę. Sansa raczej obawia się LF niż za nim pójdzie, ale kto wie co scenarzyści wymyślą.

Odcinek mi się ogromnie podobał Świetna muzyka. Chociaż te teleportacje trochę śmieszne
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 08:38   #3665
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Myślę, że doszukujesz się tu zbyt wiele. Przeprosiła, dogadali się, a mina i jej zmiana po spojrzeniu na LF była dość wyraźna. Najpierw była dumna z Jona i ludzi Północy, a potem spojrzała na Littlefingera i zrozumiała, że on tu może wiele namieszać. Jego widok zepsuł jej cała radość
Też tak uważam. A co do teleportacji, to ja nie rozumiem zamieszania - rzeczy w danym odcinku, czy odcinkach, nie dzieją się w tym samym czasie - np. Arya najpewniej zabiła Waldera na długo przed tym jak Danka połączyła siły z Tyrellami i Martellami na morzu, podobnie jak dużo się stało między 'teleportami Varysa' (panowie przypłynęli, zostali pokonani, Greyjoyowie dopłynęli do Danki, Danka zebrała siły i wyruszyła na podbój - to wszystko zajęło trochę czasu przecież, więc miał czas żeby dopłynąć do Dorne i razem z wojskami do niej na morzu dołączyć), ale gdyby chcieli to dokładnie przedstawiać, to co scenę musiałby być podany miesiąc i rok, albo hasło "Dwa miesiące później", a to by jednak chyba psuło immersję, nie?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 08:57   #3666
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Gra o tron

Jeśli chodzi o teleportacje to wydaje mi się, że wcześniejsze sezony wlokły się raczej w jednym "przedziale czasowym". Nie było tyle podróży itd. Pokazywali przystań, później np mur i każdy sobie tam robił swoje. Teraz drogi wielu osób bardziej się splotły, trzeba też było przyspieszyć trochę akcji "bo bodź, co bądź" ludzie trochę narzekali z sezonu na sezon, że nuda, wlecze się to i nie wiadomo dokąd zmierza.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 10:55   #3667
mireille23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 181
Dot.: Gra o tron

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;62329766]Też tak uważam. A co do teleportacji, to ja nie rozumiem zamieszania - rzeczy w danym odcinku, czy odcinkach, nie dzieją się w tym samym czasie - np. Arya najpewniej zabiła Waldera na długo przed tym jak Danka połączyła siły z Tyrellami i Martellami na morzu, podobnie jak dużo się stało między 'teleportami Varysa' (panowie przypłynęli, zostali pokonani, Greyjoyowie dopłynęli do Danki, Danka zebrała siły i wyruszyła na podbój - to wszystko zajęło trochę czasu przecież, więc miał czas żeby dopłynąć do Dorne i razem z wojskami do niej na morzu dołączyć), ale gdyby chcieli to dokładnie przedstawiać, to co scenę musiałby być podany miesiąc i rok, albo hasło "Dwa miesiące później", a to by jednak chyba psuło immersję, nie? [/QUOTE]
Dokładnie, sam Martin to mówił w odniesieniu do którejś z książek (nie pamiętam której bo czytałam je parę lat temu ). Chyba nikt nie chciałby oglądać jak Danka płynie przez 3 odcinki
mireille23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 11:12   #3668
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Gra o tron

Ja się też tej teleportacji tak nie czepiam, bo bym zdechła oglądać jak ktoś jedzie na koniu czy płynie statkiem przez 8 odcinków, albo jak np wątek Aryii dział się w sumie w kilka dni (nie licząc wyjazdu) a ucieczka Sansy i zbieranie wojsk przez Jona musiało trwać dobrych przynajmniej kilka tygodni i ciężko to zgrać w serialu a nie chciałabym oglądać, że oni zbierali wojska a ktoś inny w tym czasie siedział i nie robił nic.

Obejrzałam jeszcze raz i w sumie wątek Sama taki z pupy, wiele nie wniósł, ale ta scena z biblioteką takie spełnienie jego marzeń, w końcu na właściwym miejscu

A Tyrion faktycznie patrzył tak na Dankę, ale mam nadzieję, że po prostu ją lubi/szanuje i się nie zakochuje, bo to by było za wiele dla mnie :P

No i faktycznie, Sansa cieszyła się z wyboru Jona na króla, bije się w pierś :P
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla

Edytowane przez Antilia
Czas edycji: 2016-06-28 o 11:17
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 14:16   #3669
Biedroneczka6667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 165
Dot.: Gra o tron

Wielki Wróbel tak chojrakował...no i się przeliczył, zupełnie mi go nie żal. Należało się. Trochę żal Tyrellów.
Biedroneczka6667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 14:36   #3670
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Gra o tron

A mi Wróbla żal (chyba jako jedynej :P) bo bardzo sprytnie mieszał i był godnym przeciwnikiem dla manipulującej wszystkimi Cersei
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 14:42   #3671
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Gra o tron

mi szkoda Margaery mogła jeszcze namieszać..
ciekawe kto zostanie mężem Denerys..Jon raczej nie, może Jaime? podejrzewam, że to on przyczyni się do śmierci swojej siostry...
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 19:29   #3672
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
mi szkoda Margaery mogła jeszcze namieszać..
ciekawe kto zostanie mężem Denerys..Jon raczej nie, może Jaime? podejrzewam, że to on przyczyni się do śmierci swojej siostry...
Danka raczej nie zostanie żoną Lannistera dla Jona jest ciotką i nie podejrzewam żeby scenarzyści zrobili z tego akcję w stylu "Danka z Jonem w łóżku a dzień później wydaje się, że są rodziną" - co jak co ale to by wyszła Moda na Sukces

inna sprawa, że ja jestem przekonana, że sprawa Danki skończy się tym co powiedział Dario - ten tron nie da jej szczęścia bo ona jest zdobywcą a nie władcą - myślę, że ona ten tron zdobędzie ale na nim nie zostanie inna sprawa - ja tam czekam aż spełni się przepowiednia Danki no i dodatkowo ona jest ostatnim czystej krwi Targeryenem więc przydałyby się jakieś białowłose dzieci żeby to się na niej nie skończyło

a tak w ogóle ciekawe co u Joraha - zakładam, że przeżyje skoro zniknął i o jego śmierci nic nie słychać

a Lyana Mormont na tronie to by było coś - szczerze to jak się nad tym zastanowić to chyba ona jedna ma na tyle oleju i charyzmy w sobie, żeby zająć ten tron
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2016-06-28 o 20:04
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 20:37   #3673
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Gra o tron

Daenerys z Jonem to byłoby zbyt przewidywalne, ale bardzo prawdopodobne rozwiązanie. Co z tego, że rodzina, oni się często między sobą wiązali, żadna moda na sukces, tradycja byłaby zachowana, tylko byłoby to zbyt przewidywalne i nudne
Z resztą inne rody też to praktykowały, dlatego bardzo możliwy wydaje mi się ślub Jona i Sansy (trzymam kciuki), tym bardziej jak ta dowie się, że nie jest jej bratem, w końcu rodzice Neda to też było kuzynostwo.

A na męża Daenerys nikt mi nie pasuje, niewiele znaczących postaci zostało, może LF Jaime jak dla mnie odpada na 100%, pasuje mi Tyrion, ale jest już namiestnikiem. No i Jon- ale to byłby banał.
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 22:40   #3674
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Gra o tron

Nie widzę Danki z jakimkolwiek chłopem. Zupełnie. Za to Jona widzę z Mormontówną. I to ona jest w moim sercu tą "młodszą i piekniejszą" z przepowiedni
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 22:54   #3675
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez P0m Pokaż wiadomość
Daenerys z Jonem to byłoby zbyt przewidywalne, ale bardzo prawdopodobne rozwiązanie. Co z tego, że rodzina, oni się często między sobą wiązali, żadna moda na sukces, tradycja byłaby zachowana, tylko byłoby to zbyt przewidywalne i nudne
Z resztą inne rody też to praktykowały, dlatego bardzo możliwy wydaje mi się ślub Jona i Sansy (trzymam kciuki), tym bardziej jak ta dowie się, że nie jest jej bratem, w końcu rodzice Neda to też było kuzynostwo.

A na męża Daenerys nikt mi nie pasuje, niewiele znaczących postaci zostało, może LF Jaime jak dla mnie odpada na 100%, pasuje mi Tyrion, ale jest już namiestnikiem. No i Jon- ale to byłby banał.
takie najbardziej typowe rodzinne powiązania to były u Tareryenów a Danka jednak nie została "wychowana" w takim otoczeniu - w Westeros z kolei relacje między Carsei i Jaimiem wywołują ostre komentarze więc nie czym związek jej i Jona byłby dobrze postrzegany gdyby sprawa ich powiązań była znana

a kuzynowstwo to i w Polsce w świetle prawa może ślub brać

a Sansie po jej przejściach z facetami to raczej wróżę staropanieństwo bo na jej miejscu to ja bym już po dziurki w nosie miała związków - u niej ogarnęłabym jakieś małżeństwo z rozsądku w celach politycznych ale i tak jak sobie to tym myślę to widzę ją tylko w opcji "ok, zróbmy potomka i nie zawracaj mi później głowy"

zresztą w ogóle taka "dziwna" ta cała dyskusja o związkach bo jak się nad tym zastanowić to w GOT średnio jest miejsce na jakieś "żyli długo i szczęśliwie" - w ogóle najszczęśliwszy związek tam to chyba Sam i Goźnik

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Nie widzę Danki z jakimkolwiek chłopem. Zupełnie. Za to Jona widzę z Mormontówną. I to ona jest w moim sercu tą "młodszą i piekniejszą" z przepowiedni
niezła myśl tylko by ta młoda mogła trochę podrosnąć ja wiem, inny świat i w ogóle ale jednak w sumie ciekawa by to była para no i jednak Jon ma słabość do silnych kobiet, które to potrafią go ustawić w kącie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 23:01   #3676
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
takie najbardziej typowe rodzinne powiązania to były u Tareryenów a Danka jednak nie została "wychowana" w takim otoczeniu - w Westeros z kolei relacje między Carsei i Jaimiem wywołują ostre komentarze więc nie czym związek jej i Jona byłby dobrze postrzegany gdyby sprawa ich powiązań była znana

a kuzynowstwo to i w Polsce w świetle prawa może ślub brać

a Sansie po jej przejściach z facetami to raczej wróżę staropanieństwo bo na jej miejscu to ja bym już po dziurki w nosie miała związków - u niej ogarnęłabym jakieś małżeństwo z rozsądku w celach politycznych ale i tak jak sobie to tym myślę to widzę ją tylko w opcji "ok, zróbmy potomka i nie zawracaj mi później głowy"

zresztą w ogóle taka "dziwna" ta cała dyskusja o związkach bo jak się nad tym zastanowić to w GOT średnio jest miejsce na jakieś "żyli długo i szczęśliwie" - w ogóle najszczęśliwszy związek tam to chyba Sam i Goźnik



niezła myśl tylko by ta młoda mogła trochę podrosnąć ja wiem, inny świat i w ogóle ale jednak w sumie ciekawa by to była para no i jednak Jon ma słabość do silnych kobiet, które to potrafią go ustawić w kącie
Wiesz, noc jest długa i pełna strachow nim zima minie to ona wyrośnie a jak na niego patrzyła e ostatnim odcinku, to ten... No

Ja mimo wszystko kibicuje bardzo temu, żeby Sansa i Tyrion się zeszli. W sumie to nadal są małżeństwem on był jedynym facetem, który ją szanowal i otaczal ciepłem i zrozumieniem, w miarę swoich możliwości. Tzn i tak uważam że na samym końcu Tyrion zginie w jakiś bohaterki sposób. Ale zanim to, to mogliby się zejść
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 07:13   #3677
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Gra o tron

Ja mam wrażenie, że teraz w serialu nie mając już książek po prostu spełniają wszystkie najpopularniejsze fanowskie teorie - dostaliśmy żywego Sandora, dostaliśmy R+L, dostaliśmy wybuch w KP i Benjena Niezbyt Ciepłego. Tak więc Jon + Dany wydaje się bardzo prawdopodobnym duetem.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 07:57   #3678
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że teraz w serialu nie mając już książek po prostu spełniają wszystkie najpopularniejsze fanowskie teorie - dostaliśmy żywego Sandora, dostaliśmy R+L, dostaliśmy wybuch w KP i Benjena Niezbyt Ciepłego. Tak więc Jon + Dany wydaje się bardzo prawdopodobnym duetem.
Nic z tych rzeczy nie znalazłoby się w serialu gdyby Martin się na nie nie zgodził Więc widocznie sam też tak zaplanował.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 08:11   #3679
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Gra o tron

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;62370641]Nic z tych rzeczy nie znalazłoby się w serialu gdyby Martin się na nie nie zgodził Więc widocznie sam też tak zaplanował.[/QUOTE]
Ja czytałam, że Martin od serialu się odciął, nie pracuje przy scenariuszach już dwa sezony. Sam powiedział, ze jego książki to jedno a serial to drugie. Na pewno jakaś część się pokryje, wiem, że D&D znają zakończenie, jednak bym się nie spodziewała, że wszystko co wyprawiają jest klepnięte przez Martina.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 08:21   #3680
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Ja czytałam, że Martin od serialu się odciął, nie pracuje przy scenariuszach już dwa sezony. Sam powiedział, ze jego książki to jedno a serial to drugie. Na pewno jakaś część się pokryje, wiem, że D&D znają zakończenie, jednak bym się nie spodziewała, że wszystko co wyprawiają jest klepnięte przez Martina.
Nie pisał swoich odcinków od dwóch sezonów z konkretnego powodu, czytałam z nim wywiad - napisanie scenariusza do odcinka mu zajmuje miesiąc lub więcej, a musi poświęcać czas Wichrom Zimy.

No cóż, twórcom serialu wyszło jeszcze lepiej niż przy posiadaniu materiału źródłowego, takżeeee

Nie no, część na pewno będzie inna, ale to by było kretyńskie gdyby się tak mocno książki z serialem nagle zaczęły rozjeżdżać.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 12:37   #3681
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Gra o tron

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;62371651]

Nie no, część na pewno będzie inna, ale to by było kretyńskie gdyby się tak mocno książki z serialem nagle zaczęły rozjeżdżać.[/QUOTE]
No nie tak nagle, bo już od dawna się sporo rozjeżdża więc to normalne, że im dalej w las tym rozjazd większy
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 14:10   #3682
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Gra o tron

Wszyscy zdaja sie zapomniec o Aryi...a przeciez miedzy nia a Jonem zawsze byla wyjatkowa relacja...

Co do Dany, to mozliwe jest podobno, ze Tyrion tez ma smocza krew wiec...

__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 16:44   #3683
KoniKa4
Rozeznanie
 
Avatar KoniKa4
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 523
Dot.: Gra o tron

A mnie związek Jona z którąkolwiek z sióstr nie pasuje. Po pierwsze widać, że do Sansy żywi braterskie uczucia, a Aria to jego mała, ulubiona siostrzyczka. To by dla mnie perwersja była
Poza tym Jon zaznał już szalonego uczucia i namiętności i nie chce żeby musiał z tego rezygnować
KoniKa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 17:03   #3684
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez KoniKa4 Pokaż wiadomość
A mnie związek Jona z którąkolwiek z sióstr nie pasuje. Po pierwsze widać, że do Sansy żywi braterskie uczucia, a Aria to jego mała, ulubiona siostrzyczka. To by dla mnie perwersja była
Poza tym Jon zaznał już szalonego uczucia i namiętności i nie chce żeby musiał z tego rezygnować
A najbardziej ciekawe jest to. że aktor grający Jona zakochał się z wzajemnością w swojej serialowej miłości
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 17:29   #3685
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
A najbardziej ciekawe jest to. że aktor grający Jona zakochał się z wzajemnością w swojej serialowej miłości
Ano, ładna z nich jest para
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 19:47   #3686
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez KoniKa4 Pokaż wiadomość
A mnie związek Jona z którąkolwiek z sióstr nie pasuje. Po pierwsze widać, że do Sansy żywi braterskie uczucia, a Aria to jego mała, ulubiona siostrzyczka. To by dla mnie perwersja była
Poza tym Jon zaznał już szalonego uczucia i namiętności i nie chce żeby musiał z tego rezygnować
Ale koniec koncow to przeciez nie jego siostry... o czym co prawda jeszcze nie wie, ale sie dowie...kiedys..swoja droga bardzo jestem ciekawa JAK..?
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2016-06-30 o 19:49
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 21:04   #3687
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Ale koniec koncow to przeciez nie jego siostry... o czym co prawda jeszcze nie wie, ale sie dowie...kiedys..swoja droga bardzo jestem ciekawa JAK..?
no niby nie wie, że to nie są jego siostry ale całe życie cała trójka przeżyła sądząc, ze są rodzeństwem - ekhem no kto normalny dowiadując się, że jednak nie jest rodzeństwem z bratem nagle by zaczął kminić "z niego to jednak niezłe ciacho jest"

a co do tego, że niby spełniają fanowskie teorie - tych teorii jest tyle, ze trudno czegoś nie spełnić wiele z nich przecież też nie odnajduje odzwierciedlenia w serialu

a R + L = J to było logiczne zakończenie tego wątku, totalna nuda by była gdyby J był po prostu bękartem Neda tak samo wybuch w KP - skoro kiedyś wspomniano, że coś tam się pod tym miastem kryje to przecież nie po to żeby to sobie tam leżało i kurzyło aż się serial skończy

a fani im dłużej czytają & oglądają tym więcej wiedzą więc siłą rzeczy co raz łatwiej łączyć fakty w logiczną całość i wysnuwać sensowne teorie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 07:41   #3688
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
A najbardziej ciekawe jest to. że aktor grający Jona zakochał się z wzajemnością w swojej serialowej miłości
ooo nie wiedziałam, Kit+ aktora grające Ygritte są razem? gdzieś mi mignęło foto Kita całującego Emilię Clark

ps. w sumie się nie dziwię-ma piękne oczy, ciepłe a jednocześnie jakieś smutne
__________________
pachnę

Edytowane przez iwi_83
Czas edycji: 2016-07-01 o 07:43
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 08:08   #3689
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
ooo nie wiedziałam, Kit+ aktora grające Ygritte są razem?
Tak, oni byli razem już parę lat temu, rozeszli się na trochę, a teraz w 2016 znów zeszli

I tak jeśli chodzi o aktorskie pary z GoT to moimi ulubieńcami jest Lena Headey i Pedro Pascal chyba
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 08:10   #3690
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Gra o tron

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;62464821]Tak, oni byli razem już parę lat temu, rozeszli się na trochę, a teraz w 2016 znów zeszli

I tak jeśli chodzi o aktorskie pary z GoT to moimi ulubieńcami jest Lena Headey i Pedro Pascal chyba [/QUOTE]

oo oni też razem
szkoda, że go tak szybko uśmiercili- jakoś go polubiłam
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 14:32:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.