studniówka, sukienka nr 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-16, 15:30   #1
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656

studniówka, sukienka nr 2


Pierwsze pytanie, czy sukienka jest dobra na studniówkę? Chciałabym się również poradzić jaka fryzura pasuje do tej sukienki? Luźne upięcie czy rozpuszczone loki? Włosy mam długie więc mogę z nich wiele \"wyczarować\". Jaki makijaż? Mam jasną karnację i ciemne włosy, więc za bardzo nie wiem na jakie kolory postawić, myślałam nad fioletem bądź różnymi odcieniami błękitu. Jaka biżuteria?

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 16:21   #2
Papagaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: studniówka, sukienka nr 2

Sukienka jest całkiem ładna Jeśli chodzi o fryzurę to może rozpuszczone włosy lekko upięte do tyłu http://s.bravo.pl/download/multimedi...5863723652.jpg chociaż ładniej byłoby tak http://i.snobka.pl/sn116/26eef7d9002136294b4478ea, lecz nie wiem jak długie masz te włosy. Najważniejsze, aby fryzura nie była taka "ulizana" i dokładna.Co do makijażu może jakieś delikatne brązy i beże, a biżuteria również delikatna Ale to tylko takie moje wyobrażenie
Papagaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 16:21   #3
adrianna_9
Przyczajenie
 
Avatar adrianna_9
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 23
Dot.: studniówka, sukienka nr 2

Hej Sukienka jest całkiem ładna, ale wygląda dość skromnie więc postawiłambym na twoim miejscu na biżuterię: np. ozdobny naszyjnik, dzięki niemu szyja i ramiona nie będą wyglądały "biednie" . Jeżeli chodzi o fryzurę to mam dwie propozycję: jeżeli postanowisz, że nie chcesz mieć zbyt ozdobnego, dużego naszyjnika, a jednynie gołą szyję lub delikatny wisiorek to warto ożywić górę pięknymi, lekkimi falami, które będą Ci opadać na ramiona, a jeżeli wybierzesz opcję z widowiskowym naszyjnikiem to zdecydowałabym się na lekkie, romantyczne upięcie z pofalowaymi, "wychodzącymi" kosmykami (mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi . Miłej zabawy!
adrianna_9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 17:05   #4
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: studniówka, sukienka nr 2

Sukienka bardzo ładna, choć troszkę skromna. Ja postawiłabym na rozpuszczobe loki jeśli masz rzeczywiście długie włosy. Do tego delikatne kolczyki i dość duży naszyjnik, branzoletka też dość duża i może być jeszcze pierścionek to wszystko w kolorze złota. Jeśli postawisz na ipięcie jakieś to długie kolczyki i drlikatny naszyjnik, a reszta ta sama. Jeśli chodzi o makijaż oczu to napewno beż +czarny/brąz. A dodatki torebka czy marynarka, buty? Wiesz jakiego będą koloru? Bo może makijaż oczu np. pod kolor bucików. Chyba że będą np. czerwone to postawiłabym na taki sam kolor ust co bucików+kolor makijażu oczu j. w.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001

Edytowane przez czarnula4321
Czas edycji: 2013-01-16 o 17:06
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 19:04   #5
DziewczynaTezPotrafi
Przyczajenie
 
Avatar DziewczynaTezPotrafi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: studniówka, sukienka nr 2

Sukienka bardzo ładna ja osobiście włosy bym upięła w jakiś ładny kok średniej długości kolczyki z naszyjnikami bym nie szalała ewentualnie jakiś cieniutki a najlepiej wcale i postawiłabym na ciemny makijaż
DziewczynaTezPotrafi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 19:11   #6
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: studniówka, sukienka nr 2

Moim zdaniem sukienka nie ładna.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 20:00   #7
Ceperecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: studniówka, sukienka nr 2

Ładna sukienka,jak dla mnie za goło czyli rozpuscić włoski,jakoś upiąć albo jakąś biżuterie dodać OO przy okazji też prosiłabym o radę.
Mam jedną stukienke długą(siostry ale ciiii..)ładnie leży itp. tylko jakie buty do takiej sukienki?Wiadomo,że obcasy,ale ona praktycznie większość buta zakrywa

Jutro jeszcze szukam krótszej aczkolwiek ta bardzo mi się podoba ;D
http://oi49.tinypic.com/9aztxs.jpg
Ceperecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 06:51   #8
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: studniówka, sukienka nr 2

Cytat:
Napisane przez Papagaya Pokaż wiadomość
Sukienka jest całkiem ładna Jeśli chodzi o fryzurę to może rozpuszczone włosy lekko upięte do tyłu http://s.bravo.pl/download/multimedi...5863723652.jpg chociaż ładniej byłoby tak http://i.snobka.pl/sn116/26eef7d9002136294b4478ea, lecz nie wiem jak długie masz te włosy. Najważniejsze, aby fryzura nie była taka "ulizana" i dokładna.Co do makijażu może jakieś delikatne brązy i beże, a biżuteria również delikatna Ale to tylko takie moje wyobrażenie
Dokładnie
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 09:50   #9
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: studniówka, sukienka nr 2

Pięknie wyglądasz w tej sukience. Proponuję rozpuszczone włosy (albo spięte tylko te przy buzi) i duży naszyjnik, bo teraz wygląda to trochę "goło".
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 11:14   #10
selenqa
Przyczajenie
 
Avatar selenqa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: studniówka, sukienka nr 2

bardzo ładna, delikatna sukienka ja bym proponowała, abyś włosy związała w takiego koczka i lekko je pofalowała, aby powstał artystyczny nieład do tego bym nie dawała żadnego naszyjnika (ładnie bd wyglądały takie odsłonięte ramiona) za to długie, wiszące kolczyki i wyraziste bransoletki.
selenqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 19:47   #11
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: studniówka, sukienka nr 2

Wydaje mi się, że np. kok odpada. Będzie za goło. preferowałabym rozpuszczone włosy, albo podpięta grzywkę. Nie wiem jakiej je masz długości, ale opadające na ramiona będą super. A sukienka pierwsza klasa!
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 21:08   #12
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: studniówka, sukienka nr 2

Bardzo ładna sukienka ! : )
Według mnie dziewczęca fryzurka, typu loczki lub lekkie fale będzie śliczna, do tego makijaż w dwóch odcieniach, czerni lub fioletu i bieli z domieszką brokatu, najlepiej srebrnego, będzie idealnie
Pozdrawiam gorąco !
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 16:16   #13
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: studniówka, sukienka nr 2

Sukienka ładna. Dałabym złotą kolię na szyję i kolczyki wkrętki, włosy upięła w luźny koczek nad karkiem. I nie wiem, czy nie wzięłabym kolorowej kopertówki
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.