Majówki 2016 - część dziewiąta - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-19, 20:21   #541
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Nie tęsknimy Dobrze nam i nie żałujemy - jakoś szybko się wdrożyliśmy w życie tu.

Bardzo lubię nasze mieszkanie i tak mi tu przyjemnie, że nie tęsknię nic a nic Ciepło, cicho, blisko rodzina - rewelacja

Dużo plusów powrotu widzimy
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 21:19   #542
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Skarżyły się wam dzieci na bol głowy kiedyś? Lenka 2 czy 3 razy powiedziała że boli ja z tylu głowy, ale to w zasadzie tylko 2 czy 3 razy i później normalnie się bawiła więc ten ból.nie mógł być mocny czy coś , bo zawsze powie i idzie bawić wie dalej i nie wiem czy to normalne czy się martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dzisiaj Tymek mi się skarżył ze go boli głowa ale z przodu. Dałam mu przeciwbólowe i będę obserwować. Tez nie cierpiał jakoś z tego powodu, bawił się normalnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 08:47   #543
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Martunia ja kupilam sobie poduszke ortopedyczna i zastanawian sie czy czasami jej nie boli z tylu od spania na niej, bo wczoraj i dzisiaj rano pokazała na kręgi że bolą, ale rozmasowalam jej szyję i po 2 minutach zapytałam czy boli mówiła że już nie, więc podejrzewam że to jakieś napięcowe od wysokiej poduszki, oczywiście ona ma swoją niską ale akurat te 2 noce spała mojej. Dzisiaj zmienie na starą poduszkę i zobaczę czy jest poprawa. Dzisiaj pytałam dokładnie co boli i dotykalam to miejsce jej bo normalnie jak poczytałam Google to masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Bona jak tam Natalka ? Jest jakaś poprawa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 16:58   #544
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Martunia ja kupilam sobie poduszke ortopedyczna i zastanawian sie czy czasami jej nie boli z tylu od spania na niej, bo wczoraj i dzisiaj rano pokazała na kręgi że bolą, ale rozmasowalam jej szyję i po 2 minutach zapytałam czy boli mówiła że już nie, więc podejrzewam że to jakieś napięcowe od wysokiej poduszki, oczywiście ona ma swoją niską ale akurat te 2 noce spała mojej. Dzisiaj zmienie na starą poduszkę i zobaczę czy jest poprawa. Dzisiaj pytałam dokładnie co boli i dotykalam to miejsce jej bo normalnie jak poczytałam Google to masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Bona jak tam Natalka ? Jest jakaś poprawa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, antybiotuk zadziałał i gorączka zupełnie zeszła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 17:50   #545
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Bona to super wieści, ja też mama nadzieję że w końcu Lena przestanie narzekać na głowę, bo to jest bardzo dziwne mówi że boli ja, a za dosłownie chwilę jest dobrze a ja panikuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 19:54   #546
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Anulus u nas jest tak z brzuchem i okolica nerek - Mikolaj czasem mowi, ze go boli - ja w panike (zwlaszcza jak mowi, ze tam gdzie nerki), a za chwile, ze jednak mu sie wydawalo... i badz tu mądry
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 20:39   #547
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Biegaczka ja też już szaleje, czytałam na Internecie i od 2 dni nic nie jem ze stresu ale to właśnie są takie max 30 sekund i już ja nie boli, więc sama nie wiem może ona poprostu zaczyna odczuwać to bardziej i tylko sygnalizuje. Zobaczymy co będzie dalej, mam nadzieję że pi zmianie poduszki już będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 21:04   #548
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Mój Mati czasami mówi, że boli go brzuch, ale właśnie zaraz przestaje się skarżyć. I już wiem, że czasem to jelita, chce mu się kupę albo puścić bąka, a nie jest to typowy ból. Kiedyś też mówił, że go coś boli, a go swędziało albo szczypało.


Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 06:35   #549
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Moja Zuzia wczoraj mi dała pierwsze ostrzeżenie.
Nie chciałam jej dać czekoladki, to mi odpowiedziała że jak jej nie dam to zadzwoni po pana policjanta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 07:14   #550
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Moja Zuzia wczoraj mi dała pierwsze ostrzeżenie.
Nie chciałam jej dać czekoladki, to mi odpowiedziała że jak jej nie dam to zadzwoni po pana policjanta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 09:18   #551
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Asiaczek u nas jest podobnie, ale nie zawsze. Czasem po prostu też chce mu się sikać. On w zabawie nadal zapomina o sikaniu i często mamy mokre majtki.

Bona haha strzeż się strzeż
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-25, 11:49   #552
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Zostawiacie dzieci same w domu na kilka chwil zeby np wynieść śmieci czy iść do furtki jeśli ktoś przyjechał?

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 12:28   #553
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Asiaczek ja czasami schodzę po pocztę lub do komórki na klatce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 18:59   #554
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Zostawiacie dzieci same w domu na kilka chwil zeby np wynieść śmieci czy iść do furtki jeśli ktoś przyjechał?

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
Jak był Igor sam to nie, chyba ze spał to biegiem a teraz juz dwa razy wyszlam na minutę na dół po wózek zostawiajac ich. A Igor mial sie opiekowac Kacperkiem i faktycznie był taki zaangazowany i opowiadał mi trzymalismy się za ręce caly czas, a jak Kacper chcial wejsc na lozko to mowilem mu ze za chwilę i dałem mu zabawke i wcale nie płakał

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Asiaczek jak Ty się czujesz powiedz?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 19:11   #555
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Ja nie zostawiam, ale to dlatego, że mieszkam w bloku, więc wyprawa do kosza na śmieci czy coś, to trochę daleko. Ale jakbym mieszkała w domu, to pewnie okazjonalnie Majka by na takie chwile sama zostawała w domu. Zresztą jak jesteśmy u rodziców, to bardzo często jest tak, ze np. wszyscy siedzą na dole, a Maja sama na górze coś sobie maluje czy coś.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 20:07   #556
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Ja właściwie robię podobnie. Tzn do pieca na dół czy otworzyć komuś drzwi chodzę sama, ale na dwór na dłuższą chwilę nie wyjdę, bo Igusia jest nieprzewidywalna, lubi się wspinać i rozrabiać, więc to by było niebezpieczne.
A dzisiaj właśnie teść siedział z Mateuszem na dole (teściowie mieszkają na parterze, my na piętrze) i przez okno zobaczyłam, że ktoś przyjechał do ojca, więc on wyszedł zostawiając Matiego a mi nie mówiąc, że wychodzi. Nie było go jakieś 20 minut, może dłużej. Poszłam do Mateusza to oglądał bajkę i właściwie wydaje mi się, że nic by mu głupiego nie przyszło do głowy. Ale nauczył się otwierać drzwi wejściowe, u nas nie ma ogrodzenia. A nigdy nie można mieć 100% zaufania do dziecka.

Iwonia, fizycznie już się dobrze czuję po koszmarnym pierwszym trymestrze. Choć wiadomo, że to inny stan i jest mi ciężej niż zwykle, zwłaszcza robić z Mateuszem gimnastykę. Niewiele myślę o tej ciąży, bo nie mam kiedy, a jeśli już to w kategoriach jak ja to wszystko ogarnę.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 00:01   #557
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Ja czasem zostawiam żeby wyrzucić śmieci ale wtedy mam zamknięta kuchnie i łazienkę. Sama nie potrafi otworzyć bo się ciężko drzwi otwierają. Czasem jej się uda 🤣. Ale mówię że idę i wie że nie może nigdzie iść ani nic..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-03, 15:46   #558
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Mąż zepsuł sobie w weekend okulary(pekly) do tego usiadł na telefon (pękł) i tak się z niego śmiałam że uwaga mój telefon w poniedziałek rano upadł na kafelki i mam dyskotekę na ekranie 2 tygodnie będę czekać na nowy ekran mam tylko nadzieję że nie pogorszy mu się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-03, 17:57   #559
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Asiaczku a na kiedy masz termin?
Lene rozłożyło dosyć konkretnie, ma okropny kaszel i katar, temperature. W sumie ostatnio tak mocno chora była we wrześniu, tak to tylko 2 lekkie przeziębienia więc i tak nie jest źle. Biedak siedzi cały dzień przed tv lub śpi mam nadzieję że jutro już będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-03, 20:01   #560
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Makabryczny okres teraz jest chorobowo. U nas Mikolaj w niedziele troche goraczkowal, wczoraj siedzial w domu, ale szczesliwie bylo ok i dzis juz byl w przedszkolu.
Za to Hanka 2 ostatnie noce i dnie gorączkuje. Nie jakos bardzo, bo ma takie skoki temperatury co okolo 8h, ale jednak. Dzis w nocy miala milion stopni, a to dlatego, ze jak zasypiala, to ja przykrylam troche koldra, bo byla zimna - kark miala wrecz lodowaty - a po 1 w nocy obudzilam sie bo tak od niej waliło cieplem, ze masakra. Zasnela dopiero o 4 nad ranem, jak wystygla i paracetamol zaczal porzadnie dzialac.
Padnieta ostatnio jestem... Ona tak od poczatku lutego choruje, nie choruje i nie moze dojsc do siebie...

Mikolaj wczoraj przespal super cala noc, bez ani jednej pobudki, za to dzis placze i juz 3. raz maz tam poszedl do niego.. ehh. Cos mu sie sni, bo krzyczy 'nie! nie!' przez sen..
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-03, 20:23   #561
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Taki okres chyba większość choruje
Szczerze i tak myślałam że ten początek w przedszkolu będzie bardziej przechorowany no ale jakoś idzie
Dzisiaj byliśmy w banku, pytać o kredyt i pani nie wiedziała jak mi zasugerować że powinnam zacząć więcej pracować no ale po rozmowie z mężem doszliśmy do wniosku że lepiej mieszkać w mieszkaniu ale nie oddawać małej do przedszkola na cały dzień, jeszcze się nachodzi, noża na gardle nie mamy, mieszkanie mamy ładne, działkę obok, wszędzie blisko więc jakoś się nie spieszy w sumie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-03, 20:53   #562
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Zdrówka dla Waszych dzieciaków.

Ja się zaczynam trochę bać tego koronowirusa, żeby dzieci nie złapały i ja też.

Anulus, termin mam na 15.08. Czuję już coraz wyraźniejsze ruchy i muszę przyznać, że jest to miłe .

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 08:17   #563
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Zdrówka dla Waszych dzieciaków.

Ja się zaczynam trochę bać tego koronowirusa, żeby dzieci nie złapały i ja też.

Anulus, termin mam na 15.08. Czuję już coraz wyraźniejsze ruchy i muszę przyznać, że jest to miłe .

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
Asiaczku a wiesz już czy będzie dziewczynka czy chłopczyk?

W którym teraz jesteś tygodniu ciąży?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 08:19   #564
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Asiaczku a wiesz już czy będzie dziewczynka czy chłopczyk?

W którym teraz jesteś tygodniu ciąży?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem już w 17 tygodniu. Prawdopodobnie będzie chłopiec ale w poniedziałek mam wizytę i pewnie lekarz potwierdzi płeć

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 17:09   #565
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

W Szwecji jest już 60 przypadków coronowirusa, zaczynam się się zastanawiam czy może odpuścić przedszkole na jakiś czas. Narazie jest w domu no bo chora ale sama się zastanawiam czy w końcu ta sytuacja się uspokoi czy będzie tylko gorzej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 20:50   #566
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Już 95 moja mama oczywiście panikuje i mówi żebym małej nie zaprowadzala ale szczerze to u nas nie ma paniki, w sklepach nadal jest wszystko byłam na zakupach jedyne co się skończyło to maseczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 22:13   #567
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

anulus a jakie macie oficjalne wytyczne? póki co statystki mówią, że dzieci i młode, zdrowe osoby przechodzą wirusa łagodnie.

W Polsce to wiecie - jeden potwierdzony przypadek, nie ma dramatu. Nas w pracy poprosili, by osoby, które wróciły m.in. z Włoch zgłosiły ten fakt przełożonym, do tego na wejściach zainstalowali dozowniki ze środkiem antyseptycznym (chyba głównie z myślą o interesantach) i przypominają o myciu rąk. Ja się średnio czuję z faktem, że jeżdżę autobusami i głównie to ja mogę zwlec to paskudztwo do domu, no ale póki miasto nie odpuści strefy płatnego parkowania to nie ma szans, żebym jeździła samochodem, opłaty mnie zjedzą. No ale co ma być to będzie, co roku jest epidemia grypy a my nigdy nie zachorowaliśmy, trzeba być dobrej myśli i nie schizować.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-06, 06:44   #568
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Ja myślę, że gdy u nas będzie więcej przypadków to odpuścimy przedszkole na jakiś czas, zwłaszcza, że boję się też o siebie. Tylko pytanie na jak długo zamknąć się w domu.

Dzwonili do nas ze szpitala, ze zwolnił się termin na prowokację białkiem jaja i w środę idziemy z Mateuszem na oddział. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-06, 06:52   #569
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Asiaczek powodzenia
Kocie póki co jedna szkoła zamknięta bo tam jakieś dziecko z nart przywiozło
Ogólnie to ja bardziej się boję że jak w razie my zachorujemy to nikt Lenka się nie zajmie co będzie jak w razie będziemy w szpitalu, no ale nic nie poradzimy .
Ja myślę że dopóki u nas nie potwierdza w powiecie to mała będzie chodzić no a potem zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-06, 09:58   #570
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

U nas w przedszkolu zawisła kartka, żeby nie przyprowadzać dzieci z nawet małym katarem czy kaszlem, bo są choroby 'grypopodobne' Spodobało mi się to obejście :P

Ogólnie staram się Mikołaja cisnąc z higieną - w sensie zawsze jak wracamy do domu, to myje ręce itd. ale nie może zapamiętać chłopak, żeby np. buty ściągać zaraz przy drzwiach. Hanka teraz już pełza po całym domu i muszę ją pilnować.

Dzisiaj lecę kupić myjkę/mop parowy i będę odkażać podłogi codziennie :P
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-24 09:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.