Ból piersi w połowie opakowania tab. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 18:19   #1
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127

Ból piersi w połowie opakowania tab.


Witajcie,
Przeszukałam całe forum, ale nie mogę tego znaleźć. Biorę od czterech miesiecy tabletki anty, nie czulam zadnych zmian i bylo ok. teraz nagle zaczely mnie strasznie boleć, a do przerwy 11 dni! Zawsze mnie bolą przed okresem ale tylko jakies 4 dni przed.
Pierwszego dnia brania tabletek z nowego opakowania kochalam sie z moim chlopakiem, czy tabletka mogla nie zadzialac? Skad bol piersi? Nie mam zadnych innych objawow ciąży. Test negatywny, ale byl robiony po 10 dniach, moze za wczesnie?
Dodam ze biore antybiotyki (mialam zapalenie pecherza) ale dopiero pare dni po stosunku.
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 18:27   #2
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Ból piersi w połowie opakowania tab.

Mi też się czasem zdarza, że bolą mnie piersi w trakcie brania opakowania. Nie wiem czym to jest spowodowane, regularnie badam piersi, na USG też mi nic nigdy nie pokazuje, chyba tak się po prostu zdarza. Pierwszy raz tak Cię bolą?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 18:34   #3
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Ból piersi w połowie opakowania tab.

Zawsze mnie tak bolą ale tuż przed okresem, max 4 dni przed okresem. A teraz w polowie opakowania - tak sie zdarzylo pierwszy raz. To moje czwarte ogolnie wiec chyba juz okres przyzwyczajenia do tabletek minal prawda? Bardzo sie martwię bo na kazdej stronie ból piersi jest jednym z najbardziej prawdopodobnych objawow ciazy.
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 18:34   #4
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Ból piersi w połowie opakowania tab.

Jak mogą wystąpić inne objawy ciąży, jak w niej nie jesteś? Prawidłowo brane tabletki blokują owulację - od tego one są, żeby zabezpieczać przed ciążą. Czemu byś miała nagle w nią zajść? Ot tak, kolejne niepokalane poczęcie?

Ostatnie zdanie tylko utwierdza fakt, że żadnej ciąży nie ma. Antybiotyk zaczęłaś brać po paru dniach od ostatniego stosunku. Jeśli nie było zbliżeń w tym czasie, nie wmawiaj sobie żadnej ciąży.

Co do bólów piersi - jedne kobiety je mają, inne nie. Widocznie taki urok. Mnie po pewnym czasie zaczęły kłuć jajniki, ale to też zależy od miesiąca.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 18:38   #5
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Ból piersi w połowie opakowania tab.

Biorę tabletki regularnie i o tej samej godzinie, wiec normalnie bym sie chyba nie przejmowala, ale jedyny stosunek jaki byl od rozpoczecie tego opakowania byl pierwszego dnia rozpoczecia tego opakowania i sie denerwuje ze mogla jeszcze nie zadzialac.
Czyli taki bol niekoniecznie przed przerwą miedzy opakowaniami jest normalny?
Przepraszam, moze schizuję ale...
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 21:12   #6
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Ból piersi w połowie opakowania tab.

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Jak mogą wystąpić inne objawy ciąży, jak w niej nie jesteś? Prawidłowo brane tabletki blokują owulację - od tego one są, żeby zabezpieczać przed ciążą. Czemu byś miała nagle w nią zajść? Ot tak, kolejne niepokalane poczęcie?

Ostatnie zdanie tylko utwierdza fakt, że żadnej ciąży nie ma. Antybiotyk zaczęłaś brać po paru dniach od ostatniego stosunku. Jeśli nie było zbliżeń w tym czasie, nie wmawiaj sobie żadnej ciąży.

Co do bólów piersi - jedne kobiety je mają, inne nie. Widocznie taki urok. Mnie po pewnym czasie zaczęły kłuć jajniki, ale to też zależy od miesiąca.
Właśnie, przy tabletkach to naprawdę bywa różnie- mnie nieraz też dokuczają jajniki, bolą piersi, a innego miesiąca boli mnie podbrzusze. A już nawet nie wspomnę o tym, że śluz to bywa najróżniejszy.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 10:27   #7
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Ból piersi w połowie opakowania tab.

Niby tak, ale do tej pory wszystko było w porządku w poniedzialek mija 14 dni od stosunku wiec zrobię test.
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 21:51   #8
renaa3
Zadomowienie
 
Avatar renaa3
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 407
Dot.: Ból piersi w połowie opakowania tab.

panikujesz, i to za bardzo
mnie na początku brania tabletek nic nie bolało, dopiero po paru opakowaniach zaczęły pobolewać mnie piersi w połowie opakowania, a czasami bywa i tak, że podczas opakowania nie boli. to się zmienia i naprawdę się niepotrzebnie stresujesz.
__________________
KLIKNIJ W MISKĘ NAKARM PIESKI ZE SCHRONISKA www.pustamiska.pl
Powstrzymaj zabijanie psów! podpisz petycję:
renaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 22:56   #9
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Ból piersi w połowie opakowania tab.

ja mam bóle piersi (i to takie dokuczliwe, a nie pobolewanie) w połowie opakowania i zaraz przed okresem. Nie przejmuję się tym, ufam tabletkom bo biorę je jak należy i nigdy sytuacji stresującej nie miałam. I nigdy nie musiałam robić testu a jak coś boli inaczej niż zwykle to zawsze można pójść do ginekologa
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 20:32   #10
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Ból piersi w połowie opakowania tab.

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi, podtrzymałyście mnie na duchu dla pewnosci i wlasnego spokoju jeszcze zrobię ten test ale przynajmniej mniej się denerwuję
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 21:10   #11
black lily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 20
Dot.: Ból piersi w połowie opakowania tab.

jeżeli prawidłowo przyjmujesz tabletki i nie wystąpiły żadne działania niepożądane typu biegunka to nie masz się czym martwić bez paniki a ból piersi zalicza się do skutków ubocznych
black lily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 17:12   #12
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Ból piersi w połowie opakowania tab.

Robilam test, negatywny robilam 14 dni po stosunku wiec mysle ze mam pewnosc. Dziekuje dziewczyny za podniesienie na duchu i uspokajanie
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 17:34   #13
milka1696
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 210
Dot.: Ból piersi w połowie opakowania tab.

Mnie tez zawsze w drugim tygodniu brania tabletek bolały piersi potem to jakoś samo przeszło w ogóle w drugim tygodniu bywam też rozdrażniona, a potem to mija Więc z tym rożnie, jest też prawdopodobne, że tak już Ci zostanie
milka1696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:19   #14
renaa3
Zadomowienie
 
Avatar renaa3
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 407
Dot.: Ból piersi w połowie opakowania tab.

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Robilam test, negatywny robilam 14 dni po stosunku wiec mysle ze mam pewnosc. Dziekuje dziewczyny za podniesienie na duchu i uspokajanie
no widzisz
mniej niepotrzebnego stresu na przyszłość
__________________
KLIKNIJ W MISKĘ NAKARM PIESKI ZE SCHRONISKA www.pustamiska.pl
Powstrzymaj zabijanie psów! podpisz petycję:
renaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.