Poronienie,brak miesiączki i brak też kolejnej ciąży? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 10:17   #1
mooonis17
Raczkowanie
 
Avatar mooonis17
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Ch-ce
Wiadomości: 282
GG do mooonis17

Poronienie,brak miesiączki i brak też kolejnej ciąży?


Witam.
Mój problem jest dość skomplikowany.4 listopada dostałam miesiączkę która po 6 dniach się skończyła.Po następnych kilku dniach ZNOWU dostałam ,,okres''. Okazało się że jestem w trakcie poronienia bardzo wczesnej ciąży...Byłam w szpitalu,nic sie nie dało zrobić,ciąży już nie było.To drugie krwawienie ponoć było związane z poronieniem.Byłam u pani ginekolog gdzieś 2-3 grudnia i po zbadaniu mnie stwierdziła że lada chwila powinnam dostać okres.Niestety dziś jest 10 grudnia i okresu nadal nie ma.Zrobiłam rano test ciążowy który wyszedł negatywny.Nie wiem co o tym myśleć,miesiączka powinna już być,nigdy aż tak się nie spóźniała.Jak myślicie co sie dzieje?Bardzo proszę o pomoc!
mooonis17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:22   #2
milka1696
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 210
Dot.: Poronienie,brak miesiączki i brak też kolejnej ciąży?

Odczekaj jeszcze trochę i powtórz test...poronienie to na pewno był ogromny szok hormonalny dla organizmu i teraz mogą się różne rzeczy dziać, jeśli Cię to niepokoi to za parę dni idź do lekarza, skieruje na USG i wszystko się wyjaśni, no chyba że dostaniesz okres. A pewnie tak będzie, tylko teraz organizm ma prawo wariować
milka1696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:58   #3
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Poronienie,brak miesiączki i brak też kolejnej ciąży?

Cytat:
Napisane przez mooonis17 Pokaż wiadomość
Witam.
Mój problem jest dość skomplikowany.4 listopada dostałam miesiączkę która po 6 dniach się skończyła.Po następnych kilku dniach ZNOWU dostałam ,,okres''. Okazało się że jestem w trakcie poronienia bardzo wczesnej ciąży...Byłam w szpitalu,nic sie nie dało zrobić,ciąży już nie było.To drugie krwawienie ponoć było związane z poronieniem.Byłam u pani ginekolog gdzieś 2-3 grudnia i po zbadaniu mnie stwierdziła że lada chwila powinnam dostać okres.Niestety dziś jest 10 grudnia i okresu nadal nie ma.Zrobiłam rano test ciążowy który wyszedł negatywny.Nie wiem co o tym myśleć,miesiączka powinna już być,nigdy aż tak się nie spóźniała.Jak myślicie co sie dzieje?Bardzo proszę o pomoc!
Dziś jest 10 stycznia. Okres miałaś dostać w grudniu, czy w styczniu, bo może też się pomyliłaś.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:48   #4
mooonis17
Raczkowanie
 
Avatar mooonis17
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Ch-ce
Wiadomości: 282
GG do mooonis17
Dot.: Poronienie,brak miesiączki i brak też kolejnej ciąży?

Faktycznie,mam błąd w tekście.Powinno być 10 stycznia a nie 10 grudnia
mooonis17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 17:20   #5
milka1696
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 210
Dot.: Poronienie,brak miesiączki i brak też kolejnej ciąży?

Najlepiej udaj się ponownie do lekarza Wykona USG i jeśli to nie ciąża to może dostaniesz coś na wywołanie okresu, ewentualnie potem coś na wyregulowanie, organizm przeżył duży szok, więc teraz to nic nie jest pewne nie przejmuj się i dla świętego spokoju sprawdź co się dzieje
milka1696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:22   #6
mooonis17
Raczkowanie
 
Avatar mooonis17
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Ch-ce
Wiadomości: 282
GG do mooonis17
Dot.: Poronienie,brak miesiączki i brak też kolejnej ciąży?

Dzieki za radę ale myślę że poczekam jeszcze z wizytą bo chodzę prywatnie a na kasie nie śpię żeby co chwilę latać do ginekologa myślę że poczekam kilka dni jeszcze ale chyba macie rację z resztą.
mooonis17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.