Tabletki, a brak krwawienia + rozne inne objawy.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 17:35   #1
Iskiiereczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1

Tabletki, a brak krwawienia + rozne inne objawy..


Witam was dziewczyny! Jestem na forum nowa ale czesto zagladalam tutaj wczesniej. Postanowilam sie zarejestrowac bo mam maly, a moze nie maly dylemat.. Otoz tak. Biore tabletki anty i jakos tydzien temu w poniedzialek zaczelam sie zle czuc. Odczuwalam ciagniecie u dolu brzucha, zauwazylam ze jestem ciagle senna. Jednak w nocy w ogole nie moglam sie wyspac ciagle sie budzilam. Zaczelam wymyslac z jedzeniem np. bylam bardzo glodna poczym jak juz sobie cos naszykowalam to myslalam ze zaraz zwymiotuje.. Wzielam ostatnia tabletke z opakowania w piatek, a w sobote zrobilam test dla wlasnej swiadomosci wynik negatywny. Po czym zaczely mnie bolec plecy. Krwawienie z odstawienia dostawalam zawsze 3dnia nie pozniej. To niby dopiero 4 dzien wiec czekam jeszcze moze akurat jutro mimo ze nic o tym nie swiadczy. Zawsze przed mialam specyficzny bol brzucha. Ale czy moglo byc za wczesnie na test i mogl on wyjsc falszywy?
Iskiiereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 17:24   #2
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Tabletki, a brak krwawienia + rozne inne objawy..

Jesli bralas regularnie nie ma mozliwosci zajscia w ciaze. To z jedzeniem to zaden objaw. a ból brzucha to zapewne przed okresem okres tez nie zawsze jest 2-3 dnia moze byc nawet 7 wiec spokojnie nawet jak go nie bedzie to tez nie znaczy ze jestes w ciazy. zrob po prostu test 14 dni po stosunku jesli sie przerwa nie pojawi i zglos sie do lekarza.
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 02:32   #3
Cornette
Raczkowanie
 
Avatar Cornette
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 259
Dot.: Tabletki, a brak krwawienia + rozne inne objawy..

Jeśli brałaś tabletki regularnie, bez wymiotów biegunki, antybiotyków to możliwość ciąży jest znikoma. Wyolbrzymiasz swoje 'objawy'. Spokojnie zaczekaj z tydzień na okres, jeśli nie wystąpi powtórz test.
__________________

Cornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.