Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-26, 11:10   #1531
xAredx
Raczkowanie
 
Avatar xAredx
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez MsZet25 Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłam, że strasznie drażni mnie jak ktoś ma na blogu małą czcionkę Ciężko się to czyta i zniechęca do przeglądania
dzięki za podpowiedź nawet o tym nie myślałem bo jestem krótkowzroczny
__________________
meskakosmetyczkaa.blogspo t.com

Edytowane przez xAredx
Czas edycji: 2013-08-26 o 11:11 Powód: cytat
xAredx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 11:23   #1532
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez xAredx Pokaż wiadomość
dzięki za podpowiedź nawet o tym nie myślałem bo jestem krótkowzroczny
Spoko, że piszesz dość zwięźle, nie lubie zbyt długich recenzji
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:04   #1533
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
O, jak miło, że w tym wątku mozna podpytać o sprawy techniczne

Dziewczyny, czy któraś mi podpowie, jak w Bloggerze, w szablonie prostym można zmienić kolor tytułu posta? Bo kurcze, we wszystkich innych szablonach jest "główny motyw koloru" i tam można, a w tym nie Da się to w ogóle jakoś zrobić?
Musisz pobawić się z arkuszem CSS, ostatni post z tej strony lepiej to wytłumaczy.
http://productforums.google.com/foru...Q/n4oxNBd8H2AJ
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:08   #1534
Anixa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Hm mam pytanie odnośnie linków...jak zrobić, żeby po kliknięciu w link on otwierał się w nowej karcie? Nie chcę, żeby czytelnicy po kliknięciu w link wychodzili z mojego bloga. Mnie to osobiście denerwuje xD
Da się to zmienić?
__________________
zapraszam! swiatprzezpaznokcie.blogs pot.com
Anixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:18   #1535
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez Anixa Pokaż wiadomość
Hm mam pytanie odnośnie linków...jak zrobić, żeby po kliknięciu w link on otwierał się w nowej karcie? Nie chcę, żeby czytelnicy po kliknięciu w link wychodzili z mojego bloga. Mnie to osobiście denerwuje xD
Da się to zmienić?
Da się, jak dodajesz link to wyskakuje ci to okienko gdzie wpisujesz adres i tam na dole jest opcja otwórz link w nowym oknie, możesz też edytować już obecne linki, wchodzisz w edycję swoich postów, klikasz na link i powinno ci pokazać opcja zmień i znowu odhaczasz "otwórz link..."
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 15:26   #1536
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;42458328]Musisz pobawić się z arkuszem CSS, ostatni post z tej strony lepiej to wytłumaczy.
http://productforums.google.com/foru...Q/n4oxNBd8H2AJ[/QUOTE]
Dzięki! Tak sądziłam własnie, ale myślałam, że może jest jakaś "automatyczna opcja"
Idę grzebać
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 16:27   #1537
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Odp: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez Anixa Pokaż wiadomość
to się ciesze. ja też miałam z tym problem xD

ja niby mam na fb strone, ale jakos nie wiem. tez nie umiem robic reklamy
najgorzej jest tak pisać do siebie no ale niestety na początku tak bywa
no rozsyłam znajomym ale to dziwnie wygląda jeden koment albo wcale
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 22:52   #1538
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Odp: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
też tak uważam, a nawale kosmetycznych i jedzeniowych - super!
ej no, takie też są fajne (ja mam jedzeniowy stąd ten bunt )

Cytat:
Napisane przez malgos93 Pokaż wiadomość
grzebałam grzebałam i znalazłam
bo z początku myślałam że, trzeba połączyc konto z google+ by uzyskać dostęp, a ona poprostu była zakopana i odkopałam ją XD

Jak reklamujecie jeszcze bloga? Poza wizażem?
wysyłam link niektórym (bardzo niewielkiej liczbie osób - chyba 5) na fb.

Cytat:
Napisane przez milka6263 Pokaż wiadomość
Kurczę, a ja mam problem z obserwatorami...
Wejść mam sporo, komentarzy przybywa, a obserwatorów w ilości 46 mam już chyba od 3 miesięcy...
Jak ich zdobyć?
to i tak masz dużo, ja mam tylko 7, ale mam bloga ok. 1,5 miesiąca. (ale to i tak bardzo mało mam ich )

Cytat:
Napisane przez Alex_07 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że problem tkwi w umieszczeniu obserwatorów. Z ciekawości weszłam i żeby znaleźć ten gadżet musiałam zjechać na sam dół przez "milion" postów.
Ja bym umieściła wyżej obserwatorów i zmniejszyła liczbę postów na stronie, bo dość wkurzające jest takie przewijanie.
ładny avatar

Cytat:
Napisane przez malgos93 Pokaż wiadomość
najgorzej jest tak pisać do siebie no ale niestety na początku tak bywa
no rozsyłam znajomym ale to dziwnie wygląda jeden koment albo wcale
skąd ja to znam
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 23:06   #1539
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Anczysko, zerknęłam na Twojego bloga. Rzuciła mi się w oczy super nazwa, od razu się uśmiechnęłam, i treść, która mi z tą nazwą nie koresponduje spodziewałam się głównie bloga kulinarnego, a nie porad o zdrowym żywieniu. Porady ode mnie:

1) jak robisz posta o zbawiennym wpływie przypraw, to podrzuć jakieś przykładowe przepisy z ich wykorzystaniem i może np. z kalorycznością albo zaspokajaniem dziennych zapotrzebowań na składniki, których dostarczają?

2) Lepiej nazywaj posty. Patrzę po prawej stronie na tę rozwijaną listę z datami i widzę: Powiedz mi co jesz, a powiem Ci kim jesteś. Klikam, a tu post o ortoreksji. Trochę się dziwię, bo a) nie jest to to, czego szukałam, i b) gdybym szukała czegoś o ortoreksji, to w życiu bym w to nie kliknęła, bo nic nie sugeruje, że to o tym. "Alternatywa dla śniadania" - klikam spodziewając się artykułu o tym, jak np. rozłożyć posiłki w ciągu dnia tak, żeby nie musieć jeść śniadania rano. Dostaję po prostu przepis na śniadanie, który nie jest kanapkami albo zupą mleczną. Rozumiesz, do czego dążę? Nazywaj posty celnie i tak, żeby przyciągały treścią, a nie wybujałą formą. Takie cytaty i sentencje typu "powiedz co jesz" możesz wrzucić gdzieś w treści posta, ale nie w tytule. Bo to też sprawia, że osoby które mogłyby Cię znaleźć przez google do Ciebie nie trafią, bo roboty pozycjonują na tytuł + treść. Więc osoba raczej wpisze w google "ortoreksja" a nie "powiedz mi co jesz a powiem Ci kim jesteś ortoreksja" Tak samo zamiast "czy wiesz że" mogłabyś dać tytuł "ciekawostki kulinarne", albo cokolwiek innego, co zasugeruje treść posta.

3) Przenieś to "archiwum bloga" wyżej, żeby od razu kusiły kolejne ciekawe linki w które można kliknąć, a dopiero później blogi innych osób (miło mi tam być ), żeby osoba najpierw przejrzała Twojego bloga, a dopiero później uciekła na inne

Tyle moich uwag
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 23:28   #1540
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Anczysko, zerknęłam na Twojego bloga. Rzuciła mi się w oczy super nazwa, od razu się uśmiechnęłam, i treść, która mi z tą nazwą nie koresponduje spodziewałam się głównie bloga kulinarnego, a nie porad o zdrowym żywieniu. Porady ode mnie:

1) jak robisz posta o zbawiennym wpływie przypraw, to podrzuć jakieś przykładowe przepisy z ich wykorzystaniem i może np. z kalorycznością albo zaspokajaniem dziennych zapotrzebowań na składniki, których dostarczają?

2) Lepiej nazywaj posty. Patrzę po prawej stronie na tę rozwijaną listę z datami i widzę: Powiedz mi co jesz, a powiem Ci kim jesteś. Klikam, a tu post o ortoreksji. Trochę się dziwię, bo a) nie jest to to, czego szukałam, i b) gdybym szukała czegoś o ortoreksji, to w życiu bym w to nie kliknęła, bo nic nie sugeruje, że to o tym. "Alternatywa dla śniadania" - klikam spodziewając się artykułu o tym, jak np. rozłożyć posiłki w ciągu dnia tak, żeby nie musieć jeść śniadania rano. Dostaję po prostu przepis na śniadanie, który nie jest kanapkami albo zupą mleczną. Rozumiesz, do czego dążę? Nazywaj posty celnie i tak, żeby przyciągały treścią, a nie wybujałą formą. Takie cytaty i sentencje typu "powiedz co jesz" możesz wrzucić gdzieś w treści posta, ale nie w tytule. Bo to też sprawia, że osoby które mogłyby Cię znaleźć przez google do Ciebie nie trafią, bo roboty pozycjonują na tytuł + treść. Więc osoba raczej wpisze w google "ortoreksja" a nie "powiedz mi co jesz a powiem Ci kim jesteś ortoreksja" Tak samo zamiast "czy wiesz że" mogłabyś dać tytuł "ciekawostki kulinarne", albo cokolwiek innego, co zasugeruje treść posta.

3) Przenieś to "archiwum bloga" wyżej, żeby od razu kusiły kolejne ciekawe linki w które można kliknąć, a dopiero później blogi innych osób (miło mi tam być ), żeby osoba najpierw przejrzała Twojego bloga, a dopiero później uciekła na inne

Tyle moich uwag
ok, bardzo dziękuje za wszystkie uwagi
postaram się dostosować

wybieram takie tytuły postów ponieważ wydawało mi się, że przez to że nie są takie banalne typu "przyprawy" to mogą kogoś bardziej zainteresować i przyciągnąć czyjąś uwagę. Ale zgadzam się z tym, że ciężko mnie wyszukać przez google, a wręcz graniczy to z cudem
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 23:44   #1541
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
2) Lepiej nazywaj posty. Patrzę po prawej stronie na tę rozwijaną listę z datami i widzę: Powiedz mi co jesz, a powiem Ci kim jesteś. Klikam, a tu post o ortoreksji. Trochę się dziwię, bo a) nie jest to to, czego szukałam, i b) gdybym szukała czegoś o ortoreksji, to w życiu bym w to nie kliknęła, bo nic nie sugeruje, że to o tym. "Alternatywa dla śniadania" - klikam spodziewając się artykułu o tym, jak np. rozłożyć posiłki w ciągu dnia tak, żeby nie musieć jeść śniadania rano. Dostaję po prostu przepis na śniadanie, który nie jest kanapkami albo zupą mleczną. Rozumiesz, do czego dążę? Nazywaj posty celnie i tak, żeby przyciągały treścią, a nie wybujałą formą. Takie cytaty i sentencje typu "powiedz co jesz" możesz wrzucić gdzieś w treści posta, ale nie w tytule. Bo to też sprawia, że osoby które mogłyby Cię znaleźć przez google do Ciebie nie trafią, bo roboty pozycjonują na tytuł + treść. Więc osoba raczej wpisze w google "ortoreksja" a nie "powiedz mi co jesz a powiem Ci kim jesteś ortoreksja" Tak samo zamiast "czy wiesz że" mogłabyś dać tytuł "ciekawostki kulinarne", albo cokolwiek innego, co zasugeruje treść posta.

Tyle moich uwag
Przecież właśnie na tym polega dobre tytułowanie wpisów. Tytuły NIE mają być jednoznaczne, a to, że kliknęłaś w coś co Ciebie nie dotyczy jest tego najlepszym przykładem - na tym to polega, żeby zachęcać tytułem do klikania. Wystarczy popatrzeć na tytułu w śmieciowych gazetach czy portalach, w jaki sposób są tworzone, często tytuł jest jakby zupełnie wyrwany z kontekstu danego artykuły, ale że sensacyjny, to ma zachęcić do kliknięcia.
A google nie wyszukuje tylko po tytułach wpisów google wyszukuje po słowach, dane słowa nie muszą być nawet w jednym poście, żeby google wyszukał Twojego bloga po jakiejś frazie (z pozoru wydawałoby się, że bezsensownej).

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2013-08-26 o 23:46
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 23:57   #1542
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cześć mogę się przyłączyć


www.theblondelifestyle.com
Sent from iPad
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 01:17   #1543
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4247274 5]Przecież właśnie na tym polega dobre tytułowanie wpisów. Tytuły NIE mają być jednoznaczne, a to, że kliknęłaś w coś co Ciebie nie dotyczy jest tego najlepszym przykładem - na tym to polega, żeby zachęcać tytułem do klikania. Wystarczy popatrzeć na tytułu w śmieciowych gazetach czy portalach, w jaki sposób są tworzone, często tytuł jest jakby zupełnie wyrwany z kontekstu danego artykuły, ale że sensacyjny, to ma zachęcić do kliknięcia.
A google nie wyszukuje tylko po tytułach wpisów google wyszukuje po słowach, dane słowa nie muszą być nawet w jednym poście, żeby google wyszukał Twojego bloga po jakiejś frazie (z pozoru wydawałoby się, że bezsensownej).[/QUOTE]

Przecież napisałam, że liczy się tytuł + treść ale mimo wszystko - łatwiej wypozycjonować tytuł, niż treść.

I jak ktoś chce równać do śmieciowych gazet i portali, to ja mu nie bronię. Może sobie tytułować posty o diecie nawet MILEY CYRUS POKAZAŁA PIERSI i w każdy inny sposób. Oprócz klikalności liczy się też współczynnik odrzuceń, czyli to, ile czytelnik zostanie na stronie po tym, jak kliknie w jakąś treść. Jeżeli treść nie będzie mu odpowiadać - co z tego że kliknie, jak po 2 sekundach wyłączy. I ja tak właśnie zrobiłam kliknęłam, nie znalazłam tego, co mnie interesowało, prawdopodobnie nie wrócę więcej - taki jest mechanizm. A moje zachowanie na blogu Anczyska w ogóle nie ma żadnego przełożenia na cokolwiek, bo weszłam na niego żeby rzucić krytycznym okiem i zaradzić coś na liczbę obserwatorów. Gdybym była "zwykłym" czytelnikiem to rzuciłabym tylko okiem na pierwszy post (ten o przyprawach) i pewnie nawet bym go nie przeczytała, bo dla mnie to akurat mało ciekawa treść, a nic innego nie przyciągnęła mojego wzroku.

Możemy albo tworzyć bloga, który ma sporo wyświetleń i jedzie na oszukanych tytułach i słowach kluczowych, albo bloga z dobrą, interesującą treścią, który tym przyciągnie i zatrzyma czytelnika. Ja wybieram to drugie
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 07:11   #1544
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
Cześć mogę się przyłączyć


www.theblondelifestyle.co m
Sent from iPad

Przerpraszam, ale jesteś kwintesencją reklamowania bloga w IRYTUJĄCY sposób - w każdziusieńkim poście na forum dodajesz linka do swojego bloga. Serio, ten link w podpisie wystarczy, jak ktoś zechce to wejdzie
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:21   #1545
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Dziewczyny może po prostu warto poeksperymentować? teraz wrzucałam tytuły nietypowe, teraz może zacznę dodawać bardziej takie normalne (??) nie wiem jakiego używać słowa, ale myślę, że wiecie o co mi chodzi. I wtedy zobaczę, jak się zmienia liczba wyświetleń, odrzuceń na moim blogu
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:41   #1546
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Odp: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
ej no, takie też są fajne (ja mam jedzeniowy stąd ten bunt )
jasne, że są, sama po nich buszuję
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:58   #1547
kukimi
Rozeznanie
 
Avatar kukimi
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 650
Dot.: Odp: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Zapraszam do mnie na nowego posta <<klik>>
Stan włosów po minimalistycznej pielęgnacji




Polub bloga na facebooku a będziesz na czasie z nowościami.
<<klik>>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baby dream und hair.jpg (86,6 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez kukimi
Czas edycji: 2013-08-27 o 11:03
kukimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 12:55   #1548
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Odp: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez kukimi Pokaż wiadomość
Zapraszam do mnie na nowego posta <<klik>>
Stan włosów po minimalistycznej pielęgnacji




Polub bloga na facebooku a będziesz na czasie z nowościami.
<<klik>>
Sama se klik

Dziewczęta, tak właśnie NIE reklamujemy bloga
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 13:05   #1549
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

A ja w końcu nie kumam, jak połączyć bloggera z Google+ tak, żeby nie upublicznić swojego imienia i nazwiska? Nie da się? Trzeba założyć maila specjalnie pod bloga?
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 13:55   #1550
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4247274 5]Przecież właśnie na tym polega dobre tytułowanie wpisów. Tytuły NIE mają być jednoznaczne, a to, że kliknęłaś w coś co Ciebie nie dotyczy jest tego najlepszym przykładem - na tym to polega, żeby zachęcać tytułem do klikania. Wystarczy popatrzeć na tytułu w śmieciowych gazetach czy portalach, w jaki sposób są tworzone, często tytuł jest jakby zupełnie wyrwany z kontekstu danego artykuły, ale że sensacyjny, to ma zachęcić do kliknięcia.
A google nie wyszukuje tylko po tytułach wpisów google wyszukuje po słowach, dane słowa nie muszą być nawet w jednym poście, żeby google wyszukał Twojego bloga po jakiejś frazie (z pozoru wydawałoby się, że bezsensownej).[/QUOTE]

Na mnie to jakoś nie działa- wolę prosty tytuł notki bez udziwnień. Nie klikam na dziwne nazwy, bo nie chce mi się tego przeważnie czytać i jestem poirytowana, że klikam na coś co mnie nie interesuje


W ogóle raz byłam na takim blogu kosmetycznym gdzie ktoś opisuje kosmetyki tak cholernie dziwnie, tj. jakby pisał bajki dla dzieci, że po paru linijkach odpadłam i darowałam sobie, podziwiam tych obserwatorów, którzy mają nerwy do czytania tych pierdół cały czas. Np. o balsamie z miodem była cała opowieść o pszczółce, a normalnie nic się nie dowiedziałam o właściwościach tego balsamu... Może i to jest oryginalne, ale ja chce konkretów na blogu i nie szukam takich rzeczy tylko proste, przydatne informacje.
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 14:03   #1551
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Dziewczyny a u mnie na blogu wyskakuje całe nazwisko? czy tylko pierwsza litera? Ponieważ ja jestem połączona z google +
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 14:18   #1552
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a u mnie na blogu wyskakuje całe nazwisko? czy tylko pierwsza litera? Ponieważ ja jestem połączona z google +

Jest "Anna M."
W google+ można ustawić sobie, jak masz być wyświetlana
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 14:18   #1553
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Tylko M.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 14:18   #1554
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a u mnie na blogu wyskakuje całe nazwisko? czy tylko pierwsza litera? Ponieważ ja jestem połączona z google +
pierwsza litera
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 14:35   #1555
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
pierwsza litera
Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Tylko M.
Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Jest "Anna M."
W google+ można ustawić sobie, jak masz być wyświetlana

ok dziękuje
tak ma być właśnie
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 16:18   #1556
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Przerpraszam, ale jesteś kwintesencją reklamowania bloga w IRYTUJĄCY sposób - w każdziusieńkim poście na forum dodajesz linka do swojego bloga. Serio, ten link w podpisie wystarczy, jak ktoś zechce to wejdzie
Sorry piszę z aplikacji myślałam, że wtedy nie wyświetla podpisu, nawet nie wiedziałam że mam podwójnie


www.theblondelifestyle.com

Sent from iPad
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 17:35   #1557
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Zainteresował mnie ten wątek z racji, że sama gdzieś tam bloguję też się trochę bawiłam w reklamę, ale w sumie głupio się z tym czułam, więc ograniczyłam się tylko do linków w stopkach, ale... ostatnio przytrafiła mi się chyba najmilsza reklama. Pewnego dnia dośc znacznie podskoczyły mi statystki, więc trochę zaintrygowana wszczęłam śledztwo i okazało się, że jakaś zupełnie obca dziewczyna napisała, że mój blog jej bardzo pomógł. Chyba nie ma nic milszego. Od tego momentu stwierdziłam, że mogę mieć gorsze statystyki i mniej komentarzy, bo i tak kilka miłych i prawdziwych słów wynagradza cały trud włożony w bloga bardziej niż kilkaset "hej, fajny blog, wpadnij do mnie...". Lepiej dbać o dobrą treść, niż o dobre pozycjonowanie, nawet jeśli nie osiągniemy tym statusu celebrytki w blogosferze.
Koniec wynurzeń
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 20:01   #1558
CATUS
Rozeznanie
 
Avatar CATUS
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 639
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Ja mam uwagę, z perspektywy osoby, co się na swoje nieszczęście przesiadła z monitora panoramicznego na małą 15tke, kwadratową.
Pilnujta dziewczęta szerokości bloga, bo jak musze teraz suwakiem przesuwać zawartość w poziomie, to mnie szlag trafia. Nie miałam wcześniej pojęcia jakie to ważne.
CATUS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 20:08   #1559
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez CATUS Pokaż wiadomość
Ja mam uwagę, z perspektywy osoby, co się na swoje nieszczęście przesiadła z monitora panoramicznego na małą 15tke, kwadratową.
Pilnujta dziewczęta szerokości bloga, bo jak musze teraz suwakiem przesuwać zawartość w poziomie, to mnie szlag trafia. Nie miałam wcześniej pojęcia jakie to ważne.
Jak widac u mnie?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 20:16   #1560
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Jak widac u mnie?
Jest suwak ale najważniejsza zawartość jest widoczna bez przesuwania.

Edytowane przez 05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Czas edycji: 2013-08-27 o 20:17
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-29 20:25:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.