Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-16, 09:13   #3001
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
no to jak pech to pech

Oczywi¶cie poleg³am i oczywi¶cie na ³uku, którego najbardziej siê ba³am....
a wczoraj jeszcze wieczorem go æwiczy³am i tylko 1 próba mi nie wysz³a. Dzi¶ pojecha³am dok³adnie tak jak wczoraj za pierwszym razem...

Kiya - mam nadziejê, ¿e Tobie siê uda³o!
O matko pechowy ten tydzieñ, jak nic! Wyganiamy te z³e moce!!!

Kiedy kolejny termin?
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:38   #3002
kiya09
Raczkowanie
 
Avatar kiya09
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ja te¿ nie zda³am na ³uku. Egzaminator, do niczego siê nie nadaje. Najpiermi zgas³ w kopercie mówi do mnie, ¿e pierwszy b³±d, co dla mnie jest dziwne ale mowie nie bêdê siê kocic choæ jak mia³am poprzednie egzaminy to poprzedni egzaminator nie uzna³ tego za b³±d. Dobra dalej jadê zrobi³am ³uk, i wystawa³ mi ok. 3 cm. Mówi, nie zda³a pani. Mój I to widzia³ i mówi, ¿e nie powinien mnie oblaæ a ³uku obok mojego zdawa³a dziewczyna co jej samochód wiêcej wystawa³ i jej zaliczy³ tylko ona mia³a innego E.Jestem w¶ciek³a. Ale tak to jest w Wordzie w których na zimê jest mniej ludzi, po prostu za byle co oblewaj± aby mieæ zyski.

A ten tydzieñ po prostu jest pechowy, i nic siê na to nie poradzi. Ciekawe czy Ewi zda³a.
kiya09 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:42   #3003
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

mnie na 1 egzaminie tez powiedzia³, ¿e by³ b³±d jak zgas³o mi auto w kopercie, no niestety...

ale dziewczyny g³owa do góry! bêdzie dobrze!
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:53   #3004
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kiya09 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ nie zda³am na ³uku. Egzaminator, do niczego siê nie nadaje. Najpiermi zgas³ w kopercie mówi do mnie, ¿e pierwszy b³±d, co dla mnie jest dziwne ale mowie nie bêdê siê kocic choæ jak mia³am poprzednie egzaminy to poprzedni egzaminator nie uzna³ tego za b³±d. Dobra dalej jadê zrobi³am ³uk, i wystawa³ mi ok. 3 cm. Mówi, nie zda³a pani. Mój I to widzia³ i mówi, ¿e nie powinien mnie oblaæ a ³uku obok mojego zdawa³a dziewczyna co jej samochód wiêcej wystawa³ i jej zaliczy³ tylko ona mia³a innego E.Jestem w¶ciek³a. Ale tak to jest w Wordzie w których na zimê jest mniej ludzi, po prostu za byle co oblewaj± aby mieæ zyski.

A ten tydzieñ po prostu jest pechowy, i nic siê na to nie poradzi. Ciekawe czy Ewi zda³a.
Ci egzaminatorzy s± beznadziejni !!
Jak nic pechowy ten tydzieñ Oby kolejne nasze terminy by³y o wiele lepsze!
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:54   #3005
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ja mogê mieæ pretensje tylko do siebie. Najecha³am na linie, wiêc ewidentnie mój b³±d a egzaminator trafi³ mi sie super ;( Chyba najlepszy ze wszystkich...
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 11:00   #3006
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

szkoda dziewczyny, ¿e siê nie uda³o faktycznie co¶ pechowy ten tydzieñ
kiya09 zgasniêcie samochodu na ³uku jest liczone na egzaminie jako b³±d. Mi siê to zdarzy³o 2 razy - na moim pierwszym i trzecim egzaminie.
Ale dziewczyny nie za³amywaæ siê, wszystko przed Wami! Na nastêpnym egzaminie musi sie udac

Ja dzisiaj zaliczy³am kolejne jazdy po mie¶cie, tym razem fiatem panda od brata. Mia³am mu pomóc na gara¿u umyæ auto i w nagrodê mog³am sobie poje¼dziæ :P Fajne autko bo ma³e, ale nie ma wspomagania kierownicy i trzeba siê strasznieeeee nakrêciæ. Z tego wszystkiego okaza³o siê, ¿e ca³± drogê bez pasów je¼dzi³am, ale to chyba z wra¿enia by³o :P
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 11:59   #3007
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Rozmawia³am przed chwil± z moim I. Dzi¶ zdawa³a kolejna osoba na tym samym aucie i z tym samym facetem co ja. I co siê okaza³o? Obla³a na tym samym co ja. Te¿ mówi³a, ¿e dawa³a du¿o gazu, ale autem szarpnê³o i zgas³.
I. powiedzia³, ¿e bêdzie to zg³asza³, ¿eby zrobili co¶ z tym autem, bo to nie jest normalne. Mam nadzieje, ¿e co¶ z tym zrobia, bo inni tez bêda na tym oblewaæ, nies³usznie oczywi¶cie.

Obym drugim razem trafi³a na inne auto!!!
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 12:52   #3008
tur3cka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 461
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Chyba kazdy word/mord ma takie auto... :/. Na pierwszym egzaminie nie zgaslo mi, ale wlasnie stanelo jak lekko dotknelam pedalu hamulca... Drugie auto juz lepiej bylo, a trzecie takie dziwne troche bo sie rzucalo troche...
Dziewcxyny nie poddawajcie sie! dooo boooju

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Chyba kazdy word/mord ma takie auto... :/. Na pierwszym egzaminie nie zgaslo mi, ale wlasnie stanelo jak lekko dotknelam pedalu hamulca... Drugie auto juz lepiej bylo, a trzecie takie dziwne troche bo sie rzucalo troche...
Dziewcxyny nie poddawajcie sie! dooo boooju
tur3cka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 12:52   #3009
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Dziewczyny tak mi przykro Oby kolejne podej¶cie by³o pozytywne
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark
Gruffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 13:04   #3010
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez tur3cka Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba kazdy word/mord ma takie auto... :/. Na pierwszym egzaminie nie zgaslo mi, ale wlasnie stanelo jak lekko dotknelam pedalu hamulca... Drugie auto juz lepiej bylo, a trzecie takie dziwne troche bo sie rzucalo troche...
Dziewcxyny nie poddawajcie sie! dooo boooju

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Chyba kazdy word/mord ma takie auto... :/. Na pierwszym egzaminie nie zgaslo mi, ale wlasnie stanelo jak lekko dotknelam pedalu hamulca... Drugie auto juz lepiej bylo, a trzecie takie dziwne troche bo sie rzucalo troche...
Dziewcxyny nie poddawajcie sie! dooo boooju
no moje dzi¶ mia³o jaki¶ dziwny hamulec rêczny - musia³am go dwoma rêkami odblokowywaæ po tym jak mi go egzaminator zaci±gn±³ :/ wiêc pewnie nawet gdybym zaliczy³a ³uk to obla³abym na górce
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 13:40   #3011
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
no to jak pech to pech

Oczywi¶cie poleg³am i oczywi¶cie na ³uku, którego najbardziej siê ba³am....
a wczoraj jeszcze wieczorem go æwiczy³am i tylko 1 próba mi nie wysz³a. Dzi¶ pojecha³am dok³adnie tak jak wczoraj za pierwszym razem...

Kiya - mam nadziejê, ¿e Tobie siê uda³o!
Ba³a¶ siê i da³ Ci w ko¶æ.
Nastêpnym razem powiedz sobie "phi, taki tam ³uk, ka¿dy go zrobi" i poka¿ mu, ¿e dasz radê!
Kiedy nastêpny egzamin?

Cytat:
Napisane przez kiya09 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ nie zda³am na ³uku. Egzaminator, do niczego siê nie nadaje. Najpiermi zgas³ w kopercie mówi do mnie, ¿e pierwszy b³±d, co dla mnie jest dziwne ale mowie nie bêdê siê kocic choæ jak mia³am poprzednie egzaminy to poprzedni egzaminator nie uzna³ tego za b³±d. Dobra dalej jadê zrobi³am ³uk, i wystawa³ mi ok. 3 cm. Mówi, nie zda³a pani. Mój I to widzia³ i mówi, ¿e nie powinien mnie oblaæ a ³uku obok mojego zdawa³a dziewczyna co jej samochód wiêcej wystawa³ i jej zaliczy³ tylko ona mia³a innego E.Jestem w¶ciek³a. Ale tak to jest w Wordzie w których na zimê jest mniej ludzi, po prostu za byle co oblewaj± aby mieæ zyski.

A ten tydzieñ po prostu jest pechowy, i nic siê na to nie poradzi. Ciekawe czy Ewi zda³a.
Nie zwalaj winy na ca³y ¶wiat. To Ty tam by³a¶, to Twój egzamin. Egzaminator zaznaczy³ b³±d, bo to jest b³êdem.

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
no moje dzi¶ mia³o jaki¶ dziwny hamulec rêczny - musia³am go dwoma rêkami odblokowywaæ po tym jak mi go egzaminator zaci±gn±³ :/ wiêc pewnie nawet gdybym zaliczy³a ³uk to obla³abym na górce
Te samochody w WORDach pozostawiaj± wiele do ¿yczenia. Ale có¿ siê dziwiæ jak codziennie je¿d¿± po kilka godzin i to z ró¿nymi lud¼mi. A nie do¶wiadczonymi kierowcami .
Te¿ mia³am dziwne sytuacje na egzaminie z dzia³aniem skrzyni biegów, ale da³am radê
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 13:46   #3012
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
Ba³a¶ siê i da³ Ci w ko¶æ.
Nastêpnym razem powiedz sobie "phi, taki tam ³uk, ka¿dy go zrobi" i poka¿ mu, ¿e dasz radê!
Kiedy nastêpny egzamin?

Te samochody w WORDach pozostawiaj± wiele do ¿yczenia. Ale có¿ siê dziwiæ jak codziennie je¿d¿± po kilka godzin i to z ró¿nymi lud¼mi. A nie do¶wiadczonymi kierowcami .
Te¿ mia³am dziwne sytuacje na egzaminie z dzia³aniem skrzyni biegów, ale da³am radê
pewnie masz racjê muszê siê do tego ca³ego ³uku po prostu przekonaæ. Od pocz±tku mi nie le¿a³ i nie "czu³am" go. Teraz mam zamiar nauczyæ siê go na sposób. Trudno, chcia³am byæ ambitna, ale jak widaæ ¼le na tym wysz³am
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 14:04   #3013
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

dziewczyny wielka szkoda ¿e siê nie uda³o
ten tydzieñ to jedna wielka masakra! by³am 100% przekonana, ¿e w tym tygodniu wiêkszo¶æ z nas zda szczê¶cie nas opu¶ci³o ale miejmy nadzieje ¿e powróci i to ze zdwojona si³a na kolejne egzaminy
Pobi³y¶my chyba dwa rekordy 1. najwiêksza liczba zdaj±cych wiza¿anek w jednym tygodniu i 2. najwiecej oblanych egzaminów przez tydzieñ

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
pewnie masz racjê muszê siê do tego ca³ego ³uku po prostu przekonaæ. Od pocz±tku mi nie le¿a³ i nie "czu³am" go. Teraz mam zamiar nauczyæ siê go na sposób. Trudno, chcia³am byæ ambitna, ale jak widaæ ¼le na tym wysz³am
Ja ³uk potrafiê robiæ tylko i wy³±cznie na sposób i zawsze wychodzi przez co mniej siê stresuje na egzaminie. Wiem, ¿e nie jest to dobre bo pó¼niej ma siê problemy przy parkowaniu (tak by³o w moim przypadku) no ale wszystkiego mozna siê wyuczyæ

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Zapisa³y¶cie siê ju¿ na kolejny egzamin?
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 14:16   #3014
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ja siê zapisa³am, ale na razie póki co nic nie zdradzam Powiem Wam jak ju¿ bêdzie po

a przypomnia³o mi siê jeszcze a propos egzaminatorów. Widzia³am jak jeden, wyj±tkowo z³o¶liwy najpierw chcia³ dziewczynê oblaæ na pokazywaniu ¶wiate³ :/ a potem siê na ni± dar³ na ³uku... nie mam pojêcia za co, bo parzy³am przez szybkê, wiêc nic nie by³o s³ychaæ, ale nie chcia³abym na niego trafiæ....

Muszê przyznaæ, ¿e ja mia³am farta- do pokazania klakson i awaryjne a potem jeszcze Egzaminator sam podjecha³ mi pod ³uk, jako jedyny! Wszyscy sami sobie podje¿d¿ali i widzia³am, ¿e ¿al mu by³o mnie oblewaæ. Zapyta³ czy co¶ mi jeszcze wyt³umaczyæ i ¿ebym nastêpnym razem wyhamowa³a to bêdê mia³a drug± próbê. Chcia³abym nastêpnym razem te¿ tak dobrze trafiæ )
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 14:16   #3015
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: st±d..ale juz nied³ugo..
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

a ja sie wlasnie dowiedzialam ze kolezanka zdala za pierwszym razem , przed chwila jednak cuda sie zdarzaja.. bo ona nawet znakow niektorych nie kojarzy.. a skrzyzowan sie uczyla na pamiec,
__________________

blondi1041 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 14:23   #3016
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Poka¿ wiadomo¶æ
a ja sie wlasnie dowiedzialam ze kolezanka zdala za pierwszym razem , przed chwila jednak cuda sie zdarzaja.. bo ona nawet znakow niektorych nie kojarzy.. a skrzyzowan sie uczyla na pamiec,
mog³a¶ tego nie pisaæ przynajmniej nie dzisiaj
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 14:28   #3017
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: st±d..ale juz nied³ugo..
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

jeszcze z niz nie rozmawialam, moze jak sie dodzwonie potem to bede wiedziec jak jej poszlo itp.. robila drugi kurs w ciagu 4 ech lat, teraz dokupowala kilka godzin dodatkowych, czyli razem wyjezdzial ponad 60 godz... i ona mi mowi , ze skrzyzowania zna na pamiec, nie wie jak np. bedzie musiala jechac do innego miata, kto komu na skrzyzowaniu ustepuje , bo sie nie zna na tym, ciekawa jestem jak sobie auto kupic... chyba bede jej zawsze zjezdzac z drogi
__________________

blondi1041 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 14:55   #3018
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
pewnie masz racjê muszê siê do tego ca³ego ³uku po prostu przekonaæ. Od pocz±tku mi nie le¿a³ i nie "czu³am" go. Teraz mam zamiar nauczyæ siê go na sposób. Trudno, chcia³am byæ ambitna, ale jak widaæ ¼le na tym wysz³am
Przekonaj, nastawienie to po³owa sukcesu .
Lepiej byæ trochê zbyt ambitnym, ni¿ kompletnie nieambitnym .
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 16:06   #3019
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Mnie I. nauczy³ ³uku na wyczucie Nawet nie znam tego magicznego sposobu
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 16:14   #3020
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

mnie 1 I. nauczy³ na sposób, ale nie zbyt mi wychodzi³, a 2 I. kaza³ mi trobiæ na wyczucie, i wole na wyczucie bo przeciez w prawdziwym ¿yciu nie mamy pacho³ków i wtedy jak mamy sobie radziæ...trzeba to wyczuæ!
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 17:00   #3021
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Dziewczyny, tak mi przykro to naprawdê jaki¶ z³y tydzieñ by³. Ale bêdzie lepiej, ani siê obejrzycie bêdziecie ¶migaæ w³asnymi samochodzikami z prawkiem w kieszeni, uwierzcie
A jak siê robi ³uk na sposób, na wyczucie?
Aha, na wyczucie jest tak po prostu - wsiadaj i sobie rad¼ :P To ja tak je¿d¿ê w³a¶nie
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm

Edytowane przez _Matilde_
Czas edycji: 2011-09-16 o 17:03
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:12   #3022
danka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

hej dziewczyny wspó³czujê Wam ''takich '' pechowych egzaminów, có¿ g³owa do góry i my¶lcie pozytywnie......ZDACIE.
Auta egam. jak i sami E. to ju¿ loteria ¿yczê Wam tylko szczê¶liwych

£uk wiele mogê pisaæ, ale generalnie jak siê opanuje stres to - na wyczucie czy sposób da siê go zrobiæ i tak pó¿niej przy parkowaniu ty³em robimy taki ³uk.

faktycznie nie pamiêtam takiego tygodnia a bywam tu od dawna

Dzi¶ wozi³am brata, zapisywa³ siê na egzamin, dobrze, ¿e bra³ ³±czony to musi czekaæ 2 tygodnie, sporo chêtnych wielu chyba spieszy siê przed zmian± przepisów.....
ja zdawa³am pó³ roku temu i w tydzieñ wybiera³o siê termin

Mo¿e ewi 22 uda³o siê
danka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:51   #3023
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

witam
w³a¶nie zdaje mój bardzo dobry kolega, wrêcz serdeczny przyjaciel, trzymajmy kciuki za niego
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:53   #3024
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Co to za powrót starych kierowczyn?
Nie takie kwiatki tu by³y. Po ciêzkich tygodniach przychodzi³y same radosne dni.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:54   #3025
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

i nie za³amujcie siê dziewczyny
ja 9 razy zdawa³am a teraz je¿dze a¿ piszczy
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:57   #3026
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Co to za powrót starych kierowczyn?
Nie takie kwiatki tu by³y. Po ciêzkich tygodniach przychodzi³y same radosne dni.
otó¿ to!
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 19:06   #3027
danka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

piszczy dzi¶ by³ mój drugi raz -ruszy³am z piskiem w lewo ale ile mo¿na staæ do tego przed L, ech mo¿na by³o spokojnie
danka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 20:20   #3028
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdañsk - okolice
Wiadomo¶ci: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez danka00 Poka¿ wiadomo¶æ
piszczy dzi¶ by³ mój drugi raz -ruszy³am z piskiem w lewo ale ile mo¿na staæ do tego przed L, ech mo¿na by³o spokojnie
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moj± ¿on±.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 20:41   #3029
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Która z Was dziewczyny ma teraz najbli¿ej egzamin?
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark
Gruffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-16, 21:13   #3030
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez danka00 Poka¿ wiadomo¶æ
piszczy dzi¶ by³ mój drugi raz -ruszy³am z piskiem w lewo ale ile mo¿na staæ do tego przed L, ech mo¿na by³o spokojnie
Cytat:
Napisane przez blondii91 Poka¿ wiadomo¶æ
A co w tym takiego smiesznego?
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.