Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-19, 20:53   #3121
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomo¶ci: 2 886
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cze¶æ dziewczyny !!! Chcê do was do³±czyæ.
Potrzebne mi jest wsparcie i kop w dupê.
Zapisa³am siê na prawko pó³ roku temu iii...do tej pory nie zda³am wewnêtrznego A to przygotowania do ¶lubu, potem po¶lubny czas, teraz by³am miesi±c chora. Normalnie wstyd. Prawko kazali mi zrobiæ w pracy. Oczywi¶cie sama sobie musia³am op³aciæ. Ale nic mnie nie motywuje. Szczerze wam powiem, ¿e nie chce mi siê. Jest grupa pytañ, która mnie wkurza. Ja my¶lê, ¿e chyba te jazdy nie bêd± takie z³e jak te g³upie pytania. Jako¶ g³upio mi po takim czasie zadzwoniæ do swojego instruktora i umówiæ siê na ten wewnêtrzny.
__________________
Krzy¶ 19.02.2016 r.

Ma³gosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:06   #3122
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

kasiek_cn No to szacuneczek Gratulacje
Fajnego mia³a¶ egzaminatora, ma³o kiedy taki siê trafi
My¶lê, ¿e bêdzie wcze¶niej ni¿ 3 tygodnie ;P Mi te¿ powiedziano, ¿e za 3 tygodnie, a by³o gotowe po 1,5 tygodnia czasu

badzia987
Witaj
Nie mo¿esz siê poddaæ Dasz radê ukoñczyæ to prawko, musisz siê pozytywnie do tego nastawiæ Wcale nie powinno Ci byæ wstyd zadzwoniæ do I. Wrêcz przeciwnie, to bêdzie oznacza³o, ¿e nie odpu¶ci³a¶ sobie, ¿e jednak chcesz zdaæ. A z jakimi pytaniami masz problem? Napisz, mo¿e bêdziemy mog³y Ci jako¶ pomóc zrozumieæ, zapamiêtaæ o co w nich chodzi

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez hellononsens Poka¿ wiadomo¶æ
. Podczas jazdy moj I wypalil, ze z taka jazda to i tak nie zdam i jestem bardzo dobra dla WORDU bo mozna ze mnie duzo kasy sciagnac ktorej ja nie mam (wie jaka jest moja sytuacja domowa) Nie wiem co mu sie sta³o zawsze by³ mily. Boje sie teraz isc na egzamin po takim czyms Nawet je¼dziæ mi sie odechcialo
To nie bylo fair z jego strony... Ale co zrobiæ... Niektórzy ludzie ju¿ tacy s±, ¿e nie patrz± na sytuacje innych, na ich uczucia i wal± to co im ¶lina na jêzyk przyniesie. W³a¶nie wiedz±c jak± masz sytuacje powinnien Ci oszczêdziæ takich s³ów, a wzamian dodaæ s³owa otuchy.
A ja wierzê, ¿e Ci siê uda. Ty te¿ uwierz w siebie i swoje mo¿liwo¶ci i poka¿ wszystkim, ¿e potrafisz
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark

Edytowane przez Gruffi
Czas edycji: 2011-09-19 o 20:59
Gruffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:09   #3123
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomo¶ci: 2 886
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ogólnie to ze mnie perfekcjonistka jest. Robiê te testy i jak mam 2,3 b³êdy to jestem niezadowolona i jako¶ ci±gle my¶lê, ¿e id±c na ten wewnêtrzny muszê byæ wykuta na blachê. Zosta³o mi to po studiach.

No w³a¶nie ciê¿ko z t± pozytywno¶ci±. Nigdy na wiza¿u nie by³am jeszczena tym podforum. Przegl±dam pierwsz± strunê tematów a tu "Mam prawko i boje siê je¼dziæ..." Sk±d ja to znam. Masa moich kole¿anek ma dok³adnie ten sam problem. No i ja oczywi¶cie te¿ siê bojê ¿e bêdzie to samo ze mn±. I w³asnie dlatego trudno o motywacjê.
__________________
Krzy¶ 19.02.2016 r.

Ma³gosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:16   #3124
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Strach da siê pokonaæ w³a¶nie je¿d¿±c jak najczê¶ciej, gdy tylko siê to prawko do ³apska dostanie Wiadomo, ¿e na pocz±tku jest trochê strach jechaæ bez I., który wrazie W zahamuje za nas, ale to tylko za pierwszym razem tak jest, z ka¿d± kolejn± jazd± ju¿ bez elki na dachu jest siê coraz pewniejszym Najlepiej na pocz±tku kilka razy je¼dziæ z osob±, która ma ju¿ prawko, tak dla lepszego samopoczucia, ¿e kto¶ w pewnym stopniu jeszcze czuwa. W³a¶nie najwiêksze problemy z lêkiem przed jazd± maj± osoby, które zda³y prawko, a pó¼niej nie je¼dzi³y lub zrobi³y sobie d³ug± przerwê. Ale je¶li od razu bêdzie siê je¼dzi³o to naprawdê bardzo szybko ten strach przechodzi.
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark
Gruffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 08:15   #3125
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez badzia987 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny !!! Chcê do was do³±czyæ.
Potrzebne mi jest wsparcie i kop w dupê.
Zapisa³am siê na prawko pó³ roku temu iii...do tej pory nie zda³am wewnêtrznego A to przygotowania do ¶lubu, potem po¶lubny czas, teraz by³am miesi±c chora. Normalnie wstyd. Prawko kazali mi zrobiæ w pracy. Oczywi¶cie sama sobie musia³am op³aciæ. Ale nic mnie nie motywuje. Szczerze wam powiem, ¿e nie chce mi siê. Jest grupa pytañ, która mnie wkurza. Ja my¶lê, ¿e chyba te jazdy nie bêd± takie z³e jak te g³upie pytania. Jako¶ g³upio mi po takim czasie zadzwoniæ do swojego instruktora i umówiæ siê na ten wewnêtrzny.
Witaj!
¯aden wstyd, ludzie wracaj± po d³u¿szym czasie. Tylko siê zastanów czy naprawdê nie chcesz mieæ prawka, czy chcesz ale Ciê te pytania testowe zniechêci³y. Je¶li to drugie, to nie pozwól ¿eby jakie¶ g³upie pytania Ci przeszkodzi³y. I. Ci wyja¶ni czego nie rozumiesz i bêdzie dobrze

A ja dziewczyny mam kryzys. Ju¿ siê mam zapisywaæ na egzamin, wyje¼dzi³am 20 godzin i w³±czy³a mi siê panika ¿e ju¿ do egzaminu a ja jeszcze tylu rzeczy nie umiem Nerwy mi puszczaj± na tych jazdach bo mam wra¿enie ¿e im bardziej siê staram tym gorzej mi idzie
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:01   #3126
kasiek_cn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj!
¯aden wstyd, ludzie wracaj± po d³u¿szym czasie. Tylko siê zastanów czy naprawdê nie chcesz mieæ prawka, czy chcesz ale Ciê te pytania testowe zniechêci³y. Je¶li to drugie, to nie pozwól ¿eby jakie¶ g³upie pytania Ci przeszkodzi³y. I. Ci wyja¶ni czego nie rozumiesz i bêdzie dobrze

A ja dziewczyny mam kryzys. Ju¿ siê mam zapisywaæ na egzamin, wyje¼dzi³am 20 godzin i w³±czy³a mi siê panika ¿e ju¿ do egzaminu a ja jeszcze tylu rzeczy nie umiem Nerwy mi puszczaj± na tych jazdach bo mam wra¿enie ¿e im bardziej siê staram tym gorzej mi idzie
Kochana, nie przejmuj siê, wiêkszo¶æ kursantów prze¿ywa kryzys. U mnie taki kryzys trwa³ w³a¶ciwie bez przerwy, bo od 14-27 godziny, a przed egzaminem nie wierzy³am ¿e uda mi siê zdaæ... Powiem Ci szczerze ¿e mnie wkurza³o na jazdach to(mimo ¿e uwielbiam swojego instruktora, jest ¶wietnym cz³owiekiem i fachowcem w tej dziedzinie), ¿e instruktor ca³y czas mi gada³ co mam robiæ, a ja to wszystko ju¿ wiedzia³am... A mimo ¿e mi wszystko komentowa³, robi³am b³êdy... Na egzaminie bêdziesz mia³a ciszê, bo pewnie egzaminator nie bêdzie wiele mówi³, wiêc wszystko zrobisz "po swojemu" Ca³y stres wtedy opadnie Nie wiem, czy siê ze mn± zgadzacie w tej kwestii??? Zaufaj sobie! Masz jeszcze 10 godzin, wiêc wykorzystaj je maksymalnie Baw siê dobrze na jazdach, bo potem bêdzie Ci ich brakowa³o tak jak mnie teraz
kasiek_cn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:21   #3127
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez hellononsens Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, dawno siê nie odzywa³am, gdyz by³am na wsi gdzie nie mia³am internetu dzisiaj wróci³am, ¿eby sobie pojezdzic przed egzaminem jeszcze który jest w srode. Mia³am mieszane uczucia co do koniecznosci wykupienia dodatkowych godzin ale moj I uznal, ¿e bardzo by mi siê przyda³y. No i ofc pierwsza jazda z dwóch dokupionych przeze mnie i ju¿ problem ;( Mam ostatnio problemy w domu (spowodowane tym, ¿e moja mama jest ciêzko chora i jej stan sie pogorszyl) wiêc nie sz³o mi za dobrze. Podczas jazdy moj I wypalil, ze z taka jazda to i tak nie zdam i jestem bardzo dobra dla WORDU bo mozna ze mnie duzo kasy sciagnac ktorej ja nie mam (wie jaka jest moja sytuacja domowa) Nie wiem co mu sie sta³o zawsze by³ mily. Boje sie teraz isc na egzamin po takim czyms Nawet je¼dziæ mi sie odechcialo
Po pierwsze nie powinien tak mówiæ, nawet jak tak pomy¶la³, nie tylko, ¿e jest Twoim instruktorem, ale jest te¿ cz³owiekie, którego obowi±zuje jaka¶ kultura. Wierze, ¿e nie wiedzia³a¶ co mu powiedzieæ.
Ja bym napewno z nim wiêcej nie je¼dzi³a.
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 09:48   #3128
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

kasiek_cn Gratulacje!

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;29502190]
ale maj±c kat. B1 nie mo¿na je¼dziæ wiêkszo¶cia aut, wiêc jak macie wiêksze auto to niestety ale sobie brat nie poje¼dzi [/QUOTE]

bedzie jezdzi³ przerobionym cinquecento

Cytat:
Napisane przez hellononsens Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, dawno siê nie odzywa³am, gdyz by³am na wsi gdzie nie mia³am internetu dzisiaj wróci³am, ¿eby sobie pojezdzic przed egzaminem jeszcze który jest w srode. Mia³am mieszane uczucia co do koniecznosci wykupienia dodatkowych godzin ale moj I uznal, ¿e bardzo by mi siê przyda³y. No i ofc pierwsza jazda z dwóch dokupionych przeze mnie i ju¿ problem ;( Mam ostatnio problemy w domu (spowodowane tym, ¿e moja mama jest ciêzko chora i jej stan sie pogorszyl) wiêc nie sz³o mi za dobrze. Podczas jazdy moj I wypalil, ze z taka jazda to i tak nie zdam i jestem bardzo dobra dla WORDU bo mozna ze mnie duzo kasy sciagnac ktorej ja nie mam (wie jaka jest moja sytuacja domowa) Nie wiem co mu sie sta³o zawsze by³ mily. Boje sie teraz isc na egzamin po takim czyms Nawet je¼dziæ mi sie odechcialo
mo¿e chcia³ Ciê zmotywowaæ.... ale strasznie po chamsku to zrobi³ dziwne... bo piszesz ze ca³y czas by³ mi³y Powinien Ciê wspieraæ a nie zak³adaæ, ¿e nie zdasz, jakby moja I. co¶ takiego powiedzia³a to bym wysiad³a z samochodu, trzasne³a drzwiami i posz³a zapisaæ sie do kogo¶ innego.

Cytat:
Napisane przez badzia987 Poka¿ wiadomo¶æ
Ogólnie to ze mnie perfekcjonistka jest. Robiê te testy i jak mam 2,3 b³êdy to jestem niezadowolona i jako¶ ci±gle my¶lê, ¿e id±c na ten wewnêtrzny muszê byæ wykuta na blachê. Zosta³o mi to po studiach.

No w³a¶nie ciê¿ko z t± pozytywno¶ci±. Nigdy na wiza¿u nie by³am jeszczena tym podforum. Przegl±dam pierwsz± strunê tematów a tu "Mam prawko i boje siê je¼dziæ..." Sk±d ja to znam. Masa moich kole¿anek ma dok³adnie ten sam problem. No i ja oczywi¶cie te¿ siê bojê ¿e bêdzie to samo ze mn±. I w³asnie dlatego trudno o motywacjê.
Witaj

Te¿ tak mam Po 10, 20 jazdach i przed wewnêtrznym musia³am zaliczaæ test i nawet nie dopuszcza³am do siebie my¶li, ¿e mog³abym pope³niæ 1 b³±d, wszystko musia³o byæ idealnie i na pañstwowym te¿ no i oczywi¶cie by³o 0 b³êdów. Z jazdami to ju¿ gorzej bo te¿ chcê ¿eby wszystko by³o idealnie, ale siê nie da bo przez 2h to nawet najlepszy kierowca pope³ni jaki¶ b³±d. Wiem po sobie jak ciê¿ko siê zmotywowaæ bo bardzo krytycznie oceniam swoj± jazdê która w moim przekonaniu zawsze mog³aby byæ lepsza mimo ze I. mówi, ¿e jezdze bardzo dobrze. Perfekcjoni¶ci ju¿ tak maj±... Ale nie wolno siê poddawaæ bo chyba chcesz zd±¿yæ przed nowymi przepisami... 500 pytañ przy 3000 to piku¶.
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:56   #3129
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Gruffi Poka¿ wiadomo¶æ
No wiadomo ale nawet je¶li kto¶ jej nie ma, a stuknie mu 18 to mo¿na na dowodzie
Wow, to ciekawe. Nie wiedzia³am tego. Ale raczej nie s³yszy siê o wypadkach na skuterach.
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:57   #3130
piwonia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Witam,
Postanowi³am do³±czyæ do Was dziewczynki, bo tak fajnie czyta siê Wasze posty, a poza tym w gronie babskim zawsze ra¼niej. Otó¿ w czwartek zda³am swoj ezgamin ( uda³o siê za 1-wszym razem ) i dopiero czekam na odbior prawa jazdy. Mam jednak pytanie do do¶wiadczonych hmm jak to napisac kierowców, czy te¿ kierowczynek ¿eby by³o bardziej kobieco.
Jak to u Was jest z pokonywaniem zakrêtów/wira¿y na drogach? Ja przyznam bez bicia,¿e nim skoñczy³am kurs jecha³am parê razy takimi bocznymi drogami razem z moim T¯ ale zawsze wpada³am w panikê jak widzia³am znaki "niebezpieczny zakrêt" wydawa³o mi siê ¿e jad±c nawet z prêdko¶ci± 40 km zaraz wypadnê z zakrêtu, zwalniam prawie do 20.
Wyt³umaczcie mi dziewczyny jak to jest, najpierw zwalniacie , redukujecie biegi czy jak? i jaka jest dobra prêdko¶c aby bezpiecznie pokonaæ zakêt. Chêtnie wys³ucham rad do¶wiadczoych kole¿anek. A tak na marginesie trzymam kciuki i ¿yczê pomy¶lnych wiatrów, tym co dopiero bêd± zdawaæ ezgamin. Uszy do góry!
piwonia22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:20   #3131
kiya09
Raczkowanie
 
Avatar kiya09
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

kasiek_cn gratuleje

W koñcu przebola³am niezdane egzaminu, i doszed³ do mnie wniosek jak by¶ zrobi³a wszystko dobrze to nawet jak by chcia³ to nic ci nie mo¿e oblaæ.


Mia³am jazdê z I. trochê siê po sprzeczali¶my, i stwierdzi³, ¿e jajko m±drzejsze od kury W porê opanowa³am siê, i go tylko przeprosi³am w koñcu to on siê zna lepiej ;p
kiya09 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 16:35   #3132
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdañsk - okolice
Wiadomo¶ci: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kiya09 Poka¿ wiadomo¶æ
kasiek_cn gratuleje

W koñcu przebola³am niezdane egzaminu, i doszed³ do mnie wniosek jak by¶ zrobi³a wszystko dobrze to nawet jak by chcia³ to nic ci nie mo¿e oblaæ.


Mia³am jazdê z I. trochê siê po sprzeczali¶my, i stwierdzi³, ¿e jajko m±drzejsze od kury W porê opanowa³am siê, i go tylko przeprosi³am w koñcu to on siê zna lepiej ;p
oj kazdego mo¿e ponie¶c skoro go przeprosilas to napewno nie ma Ci tego za z³e
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moj± ¿on±.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 18:31   #3133
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cze¶æ W sobotê zapisa³am siê na prawo jazdy i ju¿ tego samego dnia mia³am 1 dzieñ teorii. Zapisa³am siê na kurs weekendowy wiêc ju¿ w niedziele pisa³am egzamin wew. który zda³am. I tu zaczynaj± siê schody
Jestem zapisana na pi±tek na jazdy i wpadam w nieziemsk± panikê Nie przygotowa³am siê na to, nigdy nie prowadzi³am samochodu. Najbardziej bojê siê, ¿e instruktor bêdzie..hm..ma³o cierpliwy :P
Patrysia007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 19:16   #3134
kiya09
Raczkowanie
 
Avatar kiya09
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Witaj!Patrysia007
Nie martw siê, ka¿da z nas przechodzi³a to samo, a dzi¶ wiêkszo¶æ ma ju¿ prawo jazdy albo czeka na egzamin. Bêdzie dobrze i zobaczysz, ile sprawi Ci to rado¶ci
kiya09 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 19:21   #3135
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Patrysia007 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ W sobotê zapisa³am siê na prawo jazdy i ju¿ tego samego dnia mia³am 1 dzieñ teorii. Zapisa³am siê na kurs weekendowy wiêc ju¿ w niedziele pisa³am egzamin wew. który zda³am. I tu zaczynaj± siê schody
Jestem zapisana na pi±tek na jazdy i wpadam w nieziemsk± panikê Nie przygotowa³am siê na to, nigdy nie prowadzi³am samochodu. Najbardziej bojê siê, ¿e instruktor bêdzie..hm..ma³o cierpliwy :P
Z tego co ja wiem instruktorzy maj± wyk³ady z psychologii i powinni mieæ dobre podej¶cie i przede wszystkim cierpliwo¶æ
kinia00sokp jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:02   #3136
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomo¶ci: 2 886
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Witam ponownie, zadzwoni³am dzi¶ do swojego instruktora. Rozchorowa³ siê, wiêc na razie lipa z tym wewnêtrznym; mo¿e w pi±tek bedzie okazaj. Ale Gruffi i Matilde zmotywowa³y¶cie mnie
__________________
Krzy¶ 19.02.2016 r.

Ma³gosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:31   #3137
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Dziêkujê nie mia³am pojêcia, ¿e maj± wyk³ady z psychologii! Oby okaza³ siê mi³y i cierpliwy, bo nie wyobra¿am sobie uczyæ siê w stresie...
¯eby nie marnowaæ czasu na jazdach na podstawy dobry wujek jutro rano mnie podszkoli
Patrysia007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:51   #3138
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez badzia987 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ponownie, zadzwoni³am dzi¶ do swojego instruktora. Rozchorowa³ siê, wiêc na razie lipa z tym wewnêtrznym; mo¿e w pi±tek bedzie okazaj. Ale Gruffi i Matilde zmotywowa³y¶cie mnie
Bardzo siê cieszê
A ja z kolei dziêkujê, kasiek_cn, czego¶ takiego mi by³o trzeba us³yszeæ Chocia¿ w±tpiê ¿e na egzaminie nie bêdzie stresu, w koñcu mam tam udowodniæ ¿e umiem te wszystkie manewry wykonaæ, a we¼ udowadniaj kiedy sama nie jeste¶ przekonana...
I nie to ¿e siê upar³am Wam smêciæ ale w³a¶nie czêsto mówicie ¿e nie mo¿ecie siê doczekaæ kolejnej jazdy, ¿e macie tak± przyjemno¶æ z je¿d¿enia, no ja w³a¶nie nie mam. Co z³ego w moim podej¶ciu? Przed jazd± siê nie cieszê a bojê, denerwujê, ju¿ naprawdê jedna wielka frustracja, uwagi I. mnie do³uj±, a nie motywuj±, ostatnio parkowanie skoñczy³o siê p³aczem (i to ja, co nie pamiêtam kiedy ostatnio p³aka³am, a ju¿ przy ludziach ). Chcê mieæ prawko i potrzebujê go ale ju¿ mnie to wszystko mêczy
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 23:12   #3139
MarzenMoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Dziewczyny czytam i oczom nie wierzê jak potrafi± ponie¶æ nerwy. Jeste¶cie ambitne, m±dre, macie motywacjê, coraz wiêcej doswiadczeñ (+ czy - ale do¶wiadczeñ!) i.. tylko panika i obawy demobilizuj± lub nie pozwalaja pokazac tego, co umiecie. Mo¿e warto powiedzieæ sobie "a przejade siê, zrobiê to i tamto, zdam ok, nie zdam ok" (wiecie, tak troszke sobie wmówiæ) i¶c na kawê przed egzaminem a je¶li zajecie wczesnie rano to zrobiæ sobie leniwe ¶niadanie ? Perfekcyjne przygotowanie mo¿e nakrêciæ nerwy. Mo¿e warto do egzaminu podej¶æ jak do jednej z wielu jazd ? Mocno trzymam za was kciuki !
MarzenMoc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:15   #3140
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez MarzenMoc Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czytam i oczom nie wierzê jak potrafi± ponie¶æ nerwy. Jeste¶cie ambitne, m±dre, macie motywacjê, coraz wiêcej doswiadczeñ (+ czy - ale do¶wiadczeñ!) i.. tylko panika i obawy demobilizuj± lub nie pozwalaja pokazac tego, co umiecie. Mo¿e warto powiedzieæ sobie "a przejade siê, zrobiê to i tamto, zdam ok, nie zdam ok" (wiecie, tak troszke sobie wmówiæ) i¶c na kawê przed egzaminem a je¶li zajecie wczesnie rano to zrobiæ sobie leniwe ¶niadanie ? Perfekcyjne przygotowanie mo¿e nakrêciæ nerwy. Mo¿e warto do egzaminu podej¶æ jak do jednej z wielu jazd ? Mocno trzymam za was kciuki !
Pewnie, ¿e warto, jednak czêsto pomimo tego, ¿e sobie wmawiamy, ¿e damy radê, ¿e wszystko umiemy, to i tak nerwy robi± swoje.

Ja jak czeka³am na egzamin to na pocz±tku by³am baaardzo zdenerwowana. Jednak kiedy wychodzili kolejni egzaminatorzy i mnie nie wo³ali, to stres min±³. Jak sz³am na plac, by³am bardzo spokojna, podobnie jak ju¿ siedzia³am na ³uku. Ca³y czas w my¶lach mia³am: poka¿ co potrafisz! I co i dupa blada I jestem pewna, ¿e to nie zdenerwowanie, ani brak umiejêtno¶ci. Nie wiem, mo¿e za ma³o szczê¶cia!
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:39   #3141
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Mo¿liwe by to by³o ¿e na stronie pwpw pisa³o:
(2011-09-21 07:34:43) Prawo Jazdy do odbioru w Urzêdzie.
Posz³am po odbiór a powiedziano mi ¿e jeszcze nie ma - to gdzie ono jest?
Czy tak mi urzêdniczka tylko powiedzia³a by mnie sp³awiæ?
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:50   #3142
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

a ja mam totalny kryzys... wydaje mi siê, ¿e nic ju¿ nie umiem dawno nie je¼dzi³am i czuje siê tak niepewnie w aucie ;(
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:52   #3143
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿liwe by to by³o ¿e na stronie pwpw pisa³o:
(2011-09-21 07:34:43) Prawo Jazdy do odbioru w Urzêdzie.
Posz³am po odbiór a powiedziano mi ¿e jeszcze nie ma - to gdzie ono jest?
Czy tak mi urzêdniczka tylko powiedzia³a by mnie sp³awiæ?
hmm...dziwne jak pisze do odbioru, to powinno byæ prawko w urzêdzie...
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:57   #3144
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam totalny kryzys... wydaje mi siê, ¿e nic ju¿ nie umiem dawno nie je¼dzi³am i czuje siê tak niepewnie w aucie ;(
U mnie, pomimo, ¿e cholernie siê staram nie rozmy¶laæ i nie analizowaæ, chyba te¿ co¶ rodzi siê w mojej g³owie. Pod¶wiadomie czuje, ¿e nie jest dobrze i mam wra¿enie, ¿e jakby teraz wsiad³a to nic bym nie zrobi³a.

A nawet nie wiecie jaki strach czuje, jak pomysle, ¿e musze ruszyæ z recznego, na którym obla³am

Kiedy masz egzamin?
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:57   #3145
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

No w³a¶nie, powinno byæ, by³am po odbiór osobi¶cie, poprosi³am by sprawdzi³a jeszcze raz czy siê nie zawieruszy³o, i powiedzia³a ze nie ma.

Pewnie kurier nie dowióz³ jeszcze do mojego miasta.

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2011-09-21 o 09:05
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:03   #3146
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez dodaja Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie, pomimo, ¿e cholernie siê staram nie rozmy¶laæ i nie analizowaæ, chyba te¿ co¶ rodzi siê w mojej g³owie. Pod¶wiadomie czuje, ¿e nie jest dobrze i mam wra¿enie, ¿e jakby teraz wsiad³a to nic bym nie zrobi³a.

A nawet nie wiecie jaki strach czuje, jak pomysle, ¿e musze ruszyæ z recznego, na którym obla³am

Kiedy masz egzamin?
w przysz³ym tygodniu ja mam dok³adnie tak samo jak pomy¶lê o ³uku ;( i co z tego, ¿e na placu mi wychodzi jak na egzaminie pewnie znowu schrzaniê (((
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:07   #3147
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
w przysz³ym tygodniu ja mam dok³adnie tak samo jak pomy¶lê o ³uku ;( i co z tego, ¿e na placu mi wychodzi jak na egzaminie pewnie znowu schrzaniê (((
bêdzie bobrze
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:14   #3148
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
w przysz³ym tygodniu ja mam dok³adnie tak samo jak pomy¶lê o ³uku ;( i co z tego, ¿e na placu mi wychodzi jak na egzaminie pewnie znowu schrzaniê (((
Super, ¿e masz tak szybko ! Ja mam dopiero za miesi±æ i naprawdê nie wiem co wtedy bêdzie. I. powiedzia³, ¿e 2 godziny mi stykn±, ale przestaje w to wierzyæ. Gdyby to wszystko nie by³o takie drogie, to wziê³abym co najmniej 6 godzin!

Mocno trzymam kciuki za Twój ³uk i ca³y egzamin. Mi pomaga³o to, ¿e ca³y czas mówi³am sobie, ¿e jak zrobie to powoluteñku to musi siê udaæ.
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:22   #3149
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez badzia987 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ponownie, zadzwoni³am dzi¶ do swojego instruktora. Rozchorowa³ siê, wiêc na razie lipa z tym wewnêtrznym; mo¿e w pi±tek bedzie okazaj. Ale Gruffi i Matilde zmotywowa³y¶cie mnie
Dobrze, ¿e zadzwoni³a¶
A je¶li I. chory to masz jeszcze kilka dni na testy i wtedy do dzie³a


Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Poka¿ wiadomo¶æ
A ja dziewczyny mam kryzys. Ju¿ siê mam zapisywaæ na egzamin, wyje¼dzi³am 20 godzin i w³±czy³a mi siê panika ¿e ju¿ do egzaminu a ja jeszcze tylu rzeczy nie umiem Nerwy mi puszczaj± na tych jazdach bo mam wra¿enie ¿e im bardziej siê staram tym gorzej mi idzie
O nie! Proszê siê nie za³amywaæ
Jeszcze Ci 1/3 godzin zosta³a, a to jest trochê Chyba ka¿dy tak ma lub mia³, ¿e zdarzaj± siê gorsze jazdy, ale na nastêpnych jest ju¿ pozytywnie Wiem, ¿e jak egzamin coraz to bli¿ej to stres siê nasila, ale trzeba to przetrwaæ. Wyobra¼ sobie, mia³am tak, ¿e przychodzê na 14h jazdy, a I. do mnie mówi, za tydzieñ jeste¶ zapisana na egzamin wtedy to dopiero odczu³am, ¿e egzamin tak blisko, a ja jeszcze sporo nie umiem...

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
w przysz³ym tygodniu ja mam dok³adnie tak samo jak pomy¶lê o ³uku ;( i co z tego, ¿e na placu mi wychodzi jak na egzaminie pewnie znowu schrzaniê (((
Wyjdzie Ci tylko spokojnie i kontrolowaæ w lusterkach, je¶li widzisz, ¿e walniesz w pacho³ek, a ju¿ nie zd±¿ysz wykrêciæ to lepiej siê zatrzymaæ i wtedy bêdzie jeszcze jedna szansa Je¶li Ci siê noga zacznie telepaæ na sprzêgle przy cofaniu to oprzyj piêtê o pod³ogê, przechodzi automatycznie
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark

Edytowane przez Gruffi
Czas edycji: 2011-09-21 o 09:24
Gruffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:52   #3150
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez dodaja Poka¿ wiadomo¶æ
Super, ¿e masz tak szybko ! Ja mam dopiero za miesi±æ i naprawdê nie wiem co wtedy bêdzie. I. powiedzia³, ¿e 2 godziny mi stykn±, ale przestaje w to wierzyæ. Gdyby to wszystko nie by³o takie drogie, to wziê³abym co najmniej 6 godzin!

Mocno trzymam kciuki za Twój ³uk i ca³y egzamin. Mi pomaga³o to, ¿e ca³y czas mówi³am sobie, ¿e jak zrobie to powoluteñku to musi siê udaæ.
w³a¶nie siê zaczê³am martwiæ czy nie za szybko... podobnie jak Ty chêtnie bym dokupi³a wiêcej godzin, ale musz± mi wystarczyæ 2 przed samym egzaminem W pi±tek jadê do Pragi, wiêc z kas± u mnie w tym momencie kiepsko...

Cytat:
Napisane przez Gruffi Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze, ¿e zadzwoni³a¶
A je¶li I. chory to masz jeszcze kilka dni na testy i wtedy do dzie³a



O nie! Proszê siê nie za³amywaæ
Jeszcze Ci 1/3 godzin zosta³a, a to jest trochê Chyba ka¿dy tak ma lub mia³, ¿e zdarzaj± siê gorsze jazdy, ale na nastêpnych jest ju¿ pozytywnie Wiem, ¿e jak egzamin coraz to bli¿ej to stres siê nasila, ale trzeba to przetrwaæ. Wyobra¼ sobie, mia³am tak, ¿e przychodzê na 14h jazdy, a I. do mnie mówi, za tydzieñ jeste¶ zapisana na egzamin wtedy to dopiero odczu³am, ¿e egzamin tak blisko, a ja jeszcze sporo nie umiem...



Wyjdzie Ci tylko spokojnie i kontrolowaæ w lusterkach, je¶li widzisz, ¿e walniesz w pacho³ek, a ju¿ nie zd±¿ysz wykrêciæ to lepiej siê zatrzymaæ i wtedy bêdzie jeszcze jedna szansa Je¶li Ci siê noga zacznie telepaæ na sprzêgle przy cofaniu to oprzyj piêtê o pod³ogê, przechodzi automatycznie
masz racje a na egzaminie w³a¶nie nie zdarzy³am ju¿ wyhamowaæ ehhh nerwy s± o wiele wiêksze ni¿ my¶la³am, a z t± piêt± to siê ze mnie I. zawsze ¶mia³ bo ja nigdy nie opieram
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.