Ciucholandy-co wy na to? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-25, 11:03   #1
mila2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 143

Ciucholandy-co wy na to?


Przepraszam ze powtórzyłam wątek da sie go skasowac?


Witam ,otóż chciałabym sie dowiedziec co wy myślicie o takich sklepach?chodzicie tam? ja lubę tam chodzic ,moja siostra to istny nałóg w tej kwestii...mówi że jej sie cos robi jak nie moze tam by jak wie że właśnie tam jest dostawa,a takie ciuchy jakie ona stamtąd wynosi to po prostu cos niesamowitego ,obecnie w szafie ma same markowe ciuchy..bennetony,adidasy ,nike,reeboki powiem szczerze ze jestem dzis z siebie dumna a raczej ze swoich łowów:podkoszulka telly weila,poskoszulka reebokapiękna jedwabna bluzeczka elegancka...dzis towar za 20 zł za kg ale było w czym wybierac...a wy? pozdrawiam

Edytowane przez mila2005
Czas edycji: 2005-07-25 o 12:06 Powód: powtórzenie tematu
mila2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 11:34   #2
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=121324
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 11:35   #3
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

ja nie chodzę do takich sklepów...wiem ze nieraz są tam ciuchy nieużywane ale chyba wstydziłabym się pokazać w takim sklepie...szkoda że mieszkam w takim małym miasteczku bo u nas w lumpexach tylko jakies szmatki są...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 12:05   #4
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

ja tam w lumpexach nigdy nic nie moge wypatrzeć. Byłam kilka razy po tym jak koleżanki przyszły w super oryginalnych cieszkach właścnie ze sklpów z używana odzieżą ale ja tam widzę tylko sterte narzucanych szmat. po prostu nie mam natury szperacza i nie potrafię wygrzebac ładnych ciuszków więc zrezygnowałm z zakupów w takich sklepach. ale mam znajoma która ubiera sie w trochę w stylu lat 70-tych i na prawdę cuda potrafi tam znaleźć. więc jak ktoś ma cierpliwośc i szczęście to raczej warto czsami tam sie udać
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 12:09   #5
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Ja nie rozumiem czego się tu wstydzic????

A sklep jak każdy inny. Jesli się nie chce wyglądać jak pól miasta, nie ubiera w stylu plastykowych panienek z dyskoteki... to moim zdaniem ciucholandy to fajna sprawa. Sama czasem chodze, ale tylko do tych, gdzie ciuchy sa pouwieszane na wieszakach, bo nie mam cierpliwosci grzebac w tych koszach. I nieraz juz kupiłam naprawdę super oryginalną rzecz, która po drobnych przeróbkach (lub nie) zwracała uwage wielu osób...
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 12:18   #6
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

a ja troche sylwie rozumiem. w małych miestach często panuje opinia że w lumpexach kupuja ci których nie stać na nowe ubrania. ja sie z tym nie zgadzam ale tak jest... A wiem bo mpoja kuzynka mieszka w małym miasteczku i tak właśnie mówi. poza tym w małych mijscowościach zwykle jest byle co albo ciuchy dla starszych pań więc nie ma za bardzo po co tam chodzić
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 12:23   #7
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Mnie sie wydaje, że taka opinia powszechnie panowała kiedyś.
I mysle, że powoli staje się nawet to modne - kupowanie w lumpeksach. Wystarczy popatrzyć, jacy ludzie tam chodzą- i powiem, że nie są to stare babcie albo ludzie wyglądający na pierwszy rzut oka na ubogich...
A mnóstwo jest lumpeksów, w których naprawdę nie czuć tego zapachu stęchlizny i gdzie nie leżą same szmaty, bo można trafic na naprawdę fajna i markową rzecz...

Ale to jest tylko moje zdanie...
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 12:48   #8
cappucino
Rozeznanie
 
Avatar cappucino
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 968
GG do cappucino
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Cytat:
Napisane przez modliszka84
bo można trafic na naprawdę fajna i markową rzecz...
...to prawda, ja już dzieki takim sklepom mam w szafie czarny żakiet ARMANI, 2 torebki CHANEL i jedną LOUIS VUITTON, szyfonowa bluzkę MOSCHINO, t-shirt MISS SELFRIDGE, kilka par LEVI`S`ów i to tylko 1/1000 tego co mam z ciucholandów i czym mogłabym sie pochwalić

Edytowane przez cappucino
Czas edycji: 2005-09-03 o 16:47
cappucino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 12:52   #9
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

ja bardzo lubie kupowac ciuchy w ciucholandach -bardzo czesto mozna znales cos bardzo ciekawego taniego i oryginalnego
niedawno kupilam sobie sukienke ktora chyba z 10 osob si zachwycilo a kosztowala jedyne 2,20 zl
warto kupowac jesli sa to sklepy z wycena lub ciuchy sa na wieszakach
pozdrawiam
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 13:01   #10
kate_mk
Raczkowanie
 
Avatar kate_mk
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 91
GG do kate_mk
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Jestem jak najbardziej za odwiedzaniem sklepów z używaną odzieżą. Często można znaleźć coś oryginalnego i niedrogiego jednocześnie. Osobiście zaglądam jak tylko znajdę sie w pobliżu takiego sklepu i często wychodzę bardzo zadowolona z zakupu.. Szczegołnie sa przydatne przy wypróbowywaniu nowych kolorów, ja na przykład ostatnio przekonałam się że fajnie wyglądam w takiej zielono-żółtej bluzce, a nidgy normalnie nie kupiłabym czegoś w takim kolorze...
__________________
myślisz, że możesz wszystko...to trzaśnij drzwiami obrotowymi...
kate_mk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 19:28   #11
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Ja mam masę firmowych ciuszków z lumpexów. Jak już coś kupuje to właśnie firmowe. H&M to standart. Ostatnio kupiłam kompletnie nie zniszczone spodenki za 3 zł, spodnie Diesel za 18 zł, fason dokładnie taki jak sobie niedawno wymyśliłam. Oprócz tego kupa sukienek, bluzek i całej reszty Ja po prostu kocham szmatexy
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 21:54   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

dzis wydalm prawie 50 zł w lumpeksie

spodnie,sweterek,koszulka vero moda i spodnie dla dziecka -wszytsko w stanie idealnym
uwielbiam szperanie ,uwielbaim !!!

wszytskie moje ulubione lumpeksy nazywam ekskluzywnymi butikami
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 22:46   #13
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

ciucholandy...straszne badziewie!niech beda pomimo ze nie lubie tych "butików" sa tacy ktorych nie stac na spodnie np za 60 zł a w lumpie maja za 5 zł.a ze mozna tam kupic firmowe to i prawda ale mnie firmowew ciuchy nie interesuja a jesli juz kupie np bluze to z malo widocznym logo firmy a ze spodni wszystkie metki usuwam w jasna cholere.
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 23:12   #14
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Czasem ktoś mnie wyciągnie, sama nie wchodzę nigdy. Nie wiem, dlaczego, ale wręcz mnie to odrzuca. Nie chodzi o to, że ktoś mnie tam zobaczy (to się nawet modne robi - zakupy w lumpeksie), po prostu nie lubię i już
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 23:19   #15
Neena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

a ja tym co same nie lubią szperać po lumpach, polecam www.decobazaar.com
Znajdziecie tam dzial Vintage a w nim wyszukane rzeczy z second-handów
Neena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 13:28   #16
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Ja jestem nałogowcem i już zastanawiam się czy nie iść na jakąś terapię Mam swój ulubiony sklepik, gdzie wszystko jest ładnie powieszone na wieszaczkach ( nie lubię tej grzebaniny w koszach) Zaraziłam już mojego TŻ i mamę. Mam znajomych, którzy poprostu nie potrafią tam nic znależć. Kupowanie w w taki8m sklepie ma dwa ogromne plusy : tanie i niepowtarzalne ciuszki. U mnie co piątek jest wszystko za 50% a w sobotę po 3 zł.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 13:44   #17
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Cytat:
Napisane przez princessca
Nigdy nie byłam w lumpeksie ale to chyba dlatego ze zawsze gdy mijalam taki sklep to ciuszki lezaly w koszach i te ktore wywieszone były na wystawie tez nie wygladaly zachecajaco Ale jesli ktoras z Was mieszka w Łodzi i mogłaby by napisac adres takiego sklepu wlasnie gdzie mozna dostac cos fajnego za gorsze to bede wdzieczna
Ja co prawda mieszkam w Pabianicach, ale w Łodzi studiuje, wiec jestem tam codziennie.
Wyszperałam kiedys na forum gazeta.pl rózne takie adresy, gdzie znajduja sie ciucholandy (godne polecenia przez uzytkowniczki tamtego forum), no ale podam Ci adresy:
- Wschodnia przy Rewolucji
- róg Wschodnia - NArutowicza
- Kilinskiego przy Tuwima (byłam tu raz, ale nic ciekawego nie znalazłam)
- Zamenhoffa koło ZUS-u
- gdańska przy Legionów
- Próchnika przy Legionów
- Piotrkowska 224
- Marysińska (przy krancówne 57)
- Narutowicza naprzeciwko TelePizzy (tam zagladam najczęsciej bo mam blisko na uniwerek , jest sporo rzeczy H&M i tym podobnych, można znależc cos fajnego, niestety często nie mój rozmiar - nosze 36)

Podrawiam!
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 00:53   #18
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

A ja bardzo lubie takie sklepiki..zawsze mozna tam cos wygrzebac ciekawego w dodatko o polowe tanszego niz w normalnym sklepie.Ostatnio kupilam sobie taka bluzke,ze chyba nigdy bym jej nie znalazla w zadnym sklepie 'new'
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 18:53   #19
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

tutaj ciuchlandy wygladaja troszke inaczej niz w polsce. po pierwsze sa to sklepy organizacji humanitarnych, dochod przeznaczony jest np. na osoby starsze, chore dzieci. pracuja tam wolontariusze- czesto osby niepelnosprawne. sklepow takich jest wszedzie duzo. ubrania sa na wieszakach, powieszone kolorami, rozmiarami, sa uprane i wyprasowane, nie sa zniszczone. praktyczne wszystkie firmowe. w ciuchlandach mozna kupic wszystko- od mebli po kosmetyki, garnki, wozki, ksiazki, plyty, talerze....skad pochodza te rzeczy?raz w tygodniu pod drzwiami laduje worek z karteczka, na kotrej jest prosba, aby spakowac do niego niepotrzebne rzeczy z mieszkania i wystawic ten worek przed drzwi, samochod podjedzie i zabierze. ludzie zostawiaja tez poprostu pod sklepem. szkoci czesto zostawiaja nowe niezniszczone ubrania (bo kupuja bez ptzymierzenia w sklepie). bardzo lubie ciuchlandy, bo mozna tanio i bardzo dobrze sie ubrac- jutro ide
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-31, 22:05   #20
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Cytat:
Napisane przez ggoraa
tutaj ciuchlandy wygladaja troszke inaczej niz w polsce. po pierwsze sa to sklepy organizacji humanitarnych, dochod przeznaczony jest np. na osoby starsze, chore dzieci. pracuja tam wolontariusze- czesto osby niepelnosprawne. sklepow takich jest wszedzie duzo. ubrania sa na wieszakach, powieszone kolorami, rozmiarami, sa uprane i wyprasowane, nie sa zniszczone. praktyczne wszystkie firmowe. w ciuchlandach mozna kupic wszystko- od mebli po kosmetyki, garnki, wozki, ksiazki, plyty, talerze....skad pochodza te rzeczy?raz w tygodniu pod drzwiami laduje worek z karteczka, na kotrej jest prosba, aby spakowac do niego niepotrzebne rzeczy z mieszkania i wystawic ten worek przed drzwi, samochod podjedzie i zabierze. ludzie zostawiaja tez poprostu pod sklepem. szkoci czesto zostawiaja nowe niezniszczone ubrania (bo kupuja bez ptzymierzenia w sklepie). bardzo lubie ciuchlandy, bo mozna tanio i bardzo dobrze sie ubrac- jutro ide
ale fajnie szkoda ,że w Polsce nie ma czegoś takiego
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 09:31   #21
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Powiem jedno:nie lubie takich sklepów.Nie chciałabym nosić ciuchów"po kimś".Wiem,że w innych krajach jest inaczej,ale nie... nie mogłabym
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 09:51   #22
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Nie widzę w tym nic zdrożnego, ale sama się tym nie pasjonnuję. Nie mam obsesji, typu "nie założę cuicha z lumpeksu" - jeśli mi pasuje, to nihil obstat. Natomiast sama nie lubie tam chodzić, przeszukiwać, gdzebać, wybierać, automatycznie włącza mi się odruch ucieczki, byle dalej. Natomiast mam to szczęście, że moja matka i moja szwagierka in spe są w tym sporcie mistrzyniami - wystarczy złożyć odpowiednie zamówienie i po tygodniu-dwóch, albo nawet szybciej, któraś z nich znajduje dla mnie zamówiony ciuch
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 17:40   #23
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Postanowilam wygrzebac ten watek po dzisiejszych zakupach w ciucholandzie. Bylam do nich nastawiona raczej negatywnie, bo zazwyczej moje wizyty w nich konczyly sie niezadowoleniem i stwierdzeniem: kto takie szmaty w ogole kupuje? Ale dzisiaj bylo inaczej, kupilam bluzeczke 5,50 zł, spódniczke za 17 zł. Moze to nie sa jakies grosze bo tam akurat ciuchy byly po 50 zl za kg, ciezko cos znalezc dla siebie, ale w innym SH za 20 zl za kg to juz nic nie widzialam fajnego... Same ocencie, wstawiam zdjecia. Aha, mam slabosc do bluzeczek stylizowanych na "chinskie" i wzielam ja, mimo ze miala dwie malutkie plamki. Wygladaly jak z podkladu wiec sadze ze ktos przymierzajac ja wybrudzil... Jak narazie potraktowalam plamki vanishem i zobaczymy czy zeszly Napiszcie jak sie wam podobaja
P.S. Ciuczki wypralam dopiero po sesji zdjeciowej wiec na zdjeciach sa troche pogniecione
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 17:42   #24
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

To znowu ja Zdjecia musialam tak smiesznie poucinac, zebyscie za duzo balaganu w moim pokoju nie zobaczyly ;P
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 19:22   #25
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

up
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 19:34   #26
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Karolina masz podobny styl do mojego jezeli chodzi o ta bluzeczke, bardzo podobaja mi sie te ozdobne motyle . Uwazam , ze dokonalas dobrego zakupu.
pozd sylwia
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 19:38   #27
irene29
Raczkowanie
 
Avatar irene29
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 149
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

ciucholandy,szmatexy,lump exy itp. lubie!!!....głownie dlatego ze sama mam taki sklepik.I naprawde zuważyłam,ze kupują



wszyscy tzn.zarówno ten kto nie ma kasy jak również ludzie przy forsie!dzisiaj jedna klientka powiedziała mi ,że kupiła sobie okulary za 200,00 a do lumpexów chodzi bo poprostu to uwielbia!!
irene29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 20:03   #28
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Fajnie, ze sie nie wstydzicie przyznac do odwiedzania SH, fakt ze trzeba sie mocno naszukac zeby cos upolowac, ale przynajmniej jest w przyzwoitej cenie i nie chodzi w tym pol miasta jak np. w ciuchach Terranovy z przeceny Mam nadzieje,ze wyszperam jeszcze jakas oryginalna bluzeczke dla siebie, juz mam chrapke. Chyba sie wciagam
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 20:43   #29
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

Ja nigdy nie byłam w takim sklepie i nie zamierzam.Sorry,ale nie moge sobie wyobrazić,że moje ciuchy były w przeszłości noszone przez kogoś innego .
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 20:48   #30
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Ciucholandy-co wy na to?

na forum "Zrob to sama" watek podobny, dziewczyny rowniez powklejaly tam swoje zdobycze. Nie mam obiekcji, zeby w ciucholandach kupowac, niestety nasze sa zaopatrywane czesto w Niemczech, a ciuszki te juz sa z "odrzutu", ale i tak cos tam wyszperac mozna. Najlepsze sa male sklepiki, gdzie po jakims czasie zagladania, wlascicielka pamieta i sama pod lada zostawia co lepsze kaski.

Mnie udalo sie upolowac torebke Jil Sander za 7 zl, sweter ZARA za 28zl, obie rzeczy nowe! Ogolnie na metke nie patrze, zdarzalo sie, ze wiele "markowych" rzeczy odwiesilam, gdyz to nie bylo to. Moj tZ kupil sobie super kurtke skorzana za 27zl...
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.