Wypadanie w³osów, ³ysienie- W¡TEK G£ÓWNY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesuj± siê dermatologi± lub maj± problemy ze skór±. Masz tr±dzik lub atopowe zapalenie skóry? Do³±cz do nas, pomó¿ sobie i innym.

Poka¿ wyniki sondy: Który waszym zdaniem kosmetyk jest najlepszy, da³ najlepsze efekty podczas kuracji?
Nutricap 4 1,35%
Silice 14 4,71%
Inneov gêsto¶æ w³osów 19 6,40%
Wax 52 17,51%
Skrzyp polny 49 16,50%
Rycyna (do wcierania) 14 4,71%
Vitapil 27 9,09%
Merz 25 8,42%
Inne 93 31,31%
G³osuj±cy: 297. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-09-19, 15:56   #121
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3 330
Dot.: wypadanie w³osów

Wygl±da to raczej na ³ojotokowe zapalenie skóry ni¿ na proste ³ysienie androgeniczne.
Wa¿na sprawa-u¿ywaj szamponów dla mê¿czyzn bo do tych dla kobiet dodawane s± ¿eñskie hormony p³ciowe i u mê¿czyzn ich stosowanie wywo³uje czêsto ³ysienie. (wiem to od kuzynki-biotechnologa i jej mamy farmaceutki.)
Po pierwsze :zmieñ lekarza bo lekarz nie mo¿e ignorowaæ zastrze¿eñ pacjenta odno¶nie terapii i jej nieskuteczno¶ci. Najlepsze badania diagnostyczne w przypadku ³ysienia robi± endokrynolodzy.
Bez wzglêdu na przyczyny na wypadanie polecam szampon wzmacniaj±cy vichy z aminexilem,raczej nie zaszkodzi a wypadanie troszkê przyhamuje. Polecam braæ te¿ jakie¶ suplementy doustnie-np. Revalid.
Zrobiæ badania poziomu wolnego testosteronu (je¶li to ³ysinie androgeniczne to bêdzie wysoki), badania hormonów tarczycy,poziomu ¿elaza (ferrytyna) no i mo¿na zrobiæ posiew z wymazu ze skóry g³owy bo zdarzaj± siê czasem grzybice powoduj±ce ³upie¿ i ³ysienie i je leczy siê stosowanym miejscowo antybiotykiem w ma¶ci najczê¶ciej. (kuzynka mia³a kiedy¶ takiego mikroskopijnego grzybka na skórze pleców i te¿ mia³a problemy z w³osami gdy przeniós³ siê na g³owê. Dosta³a antybiotyki w ma¶ci, szampon apteczny Neutrogena i Pregaine (na odrastanie w³osów) i do ka¿dego mycia musia³a zmieniaæ rêcznik a u¿yty wygotowywaæ.Teraz ma burzê w³osów).
Mo¿esz te¿ mieæ such± i nadwra¿liw± atopow± skórê g³owy a wtedy trzeba zmieniæ szampon na apteczny np. Emolium i przestaæ suszyæ w³osy suszark± albo przynajmniej kupiæ tak± z nawiewem zimnego powietrza.
Zmieñ lekarza na dobrego dermatologa, który ciê wys³ucha i skieruje na badania.
Popro¶ o badania kontrolne u endokrynologa.
All_that_jazz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 20:15   #122
dafi2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: wypadanie w³osów

Dziêkuje bardzo u¿ytkownikowi all_that_jazz za odpowied¼. jutro wybiore siê na badania. Z tego co widze to marnowa³em czas na wizyty u leka¿a, a co za tym idzie i pieni±dzê na lekarstwa. odno¶nie revalidu to stosowa³em ten ¶rodek, po którym równie¿ nie zauwa¿y³em ¿adnych efektów (choæ mo¿e to jest wina zbyt krótkiego stosowania, ale leka¿ powiedzial ¿ebym nie kupowa³ kolejnego opakowania bo szkoda faszerowaæ siê witaminami)Dermatologa napewno zmienie chociaz zrobie to ju¿ trzeci raz, najbardziej przera¿ mnie to ¿e leka¿ nie ma zamiaru pomóc pacjentowi tylko siê u¶miecha i mówi ¿e taka jest kolej rzeczy.Jeszcze mam jedno pytanie je¶li oka¿e sie ¿e jest to ³ysienie androgeniczne to w jaki sposób mo¿na spowolnic jego dzia³anie???????
dafi2121 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 21:19   #123
lukaszmk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: wypadanie w³osów

Zawita³em pierwszy raz na to forum i odrazu uda³o mi siê znale¼æ temat i osobe z podobnymi objawami jak moje (chocia¿ ja jeszcze nie odwiedzi³em ¿adnego dermatologa), by³bym wdziêczny jakby¶ napisa³ jak wysz³a sytuacja z badaniami i jak wygl±da kuracja.
PS. Lekarz pisze siê przez "rz" a nie "¿" :-D ale to mo¿e wszystko z po¶piechu :-D
lukaszmk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-20, 13:19   #124
OLka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: wypadanie w³osów

Witam mam 18 lat i juz od ponad roku wypadaj± mi w³osy i to mocno zw³aszcza przy myciu i czesaniu. Kiedys mia³am strasznie grube w³osy a teraz?? szkoda mówiæ u¿ywa³am jakies p³yny do wcierania w skóre g³owy i nic teraz stosuje szampon dermena jak narazie efektów nie ma ale to dopiero 6 mycie . a mo¿e znacie jakie¶ skuteczne domowe sposoby?
OLka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-20, 13:30   #125
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 6 023
Dot.: wypadanie w³osów

Cytat:
Napisane przez OLka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam mam 18 lat i juz od ponad roku wypadaj± mi w³osy i to mocno zw³aszcza przy myciu i czesaniu. Kiedys mia³am strasznie grube w³osy a teraz?? szkoda mówiæ u¿ywa³am jakies p³yny do wcierania w skóre g³owy i nic teraz stosuje szampon dermena jak narazie efektów nie ma ale to dopiero 6 mycie . a mo¿e znacie jakie¶ skuteczne domowe sposoby?
Z podobnym problemem zmaga³am siê tak¿e ja. Rok temu w³osy zaczê³y mi strasznie wypadaæ. Zawsze mia³am mocne, gêste, zdrowe w³osy, a w tamtym okresie po prostu wy³azi³y mi straszliwie. Pomog³a taka kuracja: kupi³am Neril- szampon i Wax- odzywkê. Stosowa³am 3 miesi±ce, a jednocze¶nie zaczê³am ³ykaæ Belissê. Po pó³ roku wypadanie ju¿ mnie przesta³o tak mêczyæ. Teraz jest ju¿ ca³kiem dobrze, mam znowu mocne, d³ugie i gêste w³osy. Nie stosujê ju¿ Nerilu i Wax, ale ³ykam ci±gle Belissê.
kilianna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-20, 19:50   #126
Kamil17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 34
Wypadanie W³osów

Witam. Mam na imiê Kamil i mam 17 lat. Od d³u¿szego czasu wypadaj± mi w³osy. Przy ka¿dym myciu wypada mi oko³o 60 w³osów. Myjê w³osy codziennie bo mam w³osy przet³uszczaj±ce siê. Pod koniec lipca postanowi³em zg³osiæ siê do dermatologa. Zrobi³ mi podstawowe badania krwi, ka³ itp. Wyniki by³y dobre. Doktor powiedzia³a mi ¿e to raczej nic powa¿nego, powiedzia³a ¿e to nie ³ysienie typu mêskiego.

W³osy wypadaj± mi ju¿ z 3-4 miesi±ce. Bra³em ró¿ne witaminy, jakie¶ tabletki na w³osy, skrzyp itp. U¿ywam szamponu WAX (zakupiony w aptece) na wypadanie w³osów. I Dalej nic...

Nie bra³em antybiotyków. W Marcu by³em w szpitalu, mia³em zatrucie, i podawali mi ró¿ne kroplówki tam z magnezem, mieszanki jakie¶ tam chemiczne, chlorki, potasy i inne tam... W±tpiê aby przez to, tak to d³ugo trwa³o. Chyba ¿e mam taki organizm. Moja mama mia³a grypê, bra³a antybiotyki, i potem w³osy strasznie jej lecia³y i to bardzo d³ugo. Nie wiem czy mam te¿ co¶ takiego czy nie.

Mam w³osy d³u¿sze a wiêc widaæ ka¿dy w³os który wypadnie. Nie wiem co mam dalej robiæ... Mam tak± opcje by zrobiæ badanie w³osa (czyli TRICHOGRAM)
Kamil17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 08:35   #127
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Wypadanie W³osów

Trochogram nic nie pomo¿e - wyka¿e tylko,ze w³osy s± os³abione i wypadaj±, a to ju¿ przecez wiesz.

Proponuje nie poddawac siê i i¶æ do kolejnego dermatologa. Az dziwne, ze nei dosta³es zadnego preparatu do wcierania wskórê g³owy.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 08:36   #128
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: wypadanie w³osów

£±cze w±tki, prosze nie dublowac tematów!!!!!
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 09:07   #129
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 6 023
Dot.: Wypadanie W³osów

Cytat:
Napisane przez Kamil17 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Mam na imiê Kamil i mam 17 lat. Od d³u¿szego czasu wypadaj± mi w³osy. Przy ka¿dym myciu wypada mi oko³o 60 w³osów. Myjê w³osy codziennie bo mam w³osy przet³uszczaj±ce siê. Pod koniec lipca postanowi³em zg³osiæ siê do dermatologa. Zrobi³ mi podstawowe badania krwi, ka³ itp. Wyniki by³y dobre. Doktor powiedzia³a mi ¿e to raczej nic powa¿nego, powiedzia³a ¿e to nie ³ysienie typu mêskiego.

W³osy wypadaj± mi ju¿ z 3-4 miesi±ce. Bra³em ró¿ne witaminy, jakie¶ tabletki na w³osy, skrzyp itp. U¿ywam szamponu WAX (zakupiony w aptece) na wypadanie w³osów. I Dalej nic...

Nie bra³em antybiotyków. W Marcu by³em w szpitalu, mia³em zatrucie, i podawali mi ró¿ne kroplówki tam z magnezem, mieszanki jakie¶ tam chemiczne, chlorki, potasy i inne tam... W±tpiê aby przez to, tak to d³ugo trwa³o. Chyba ¿e mam taki organizm. Moja mama mia³a grypê, bra³a antybiotyki, i potem w³osy strasznie jej lecia³y i to bardzo d³ugo. Nie wiem czy mam te¿ co¶ takiego czy nie.

Mam w³osy d³u¿sze a wiêc widaæ ka¿dy w³os który wypadnie. Nie wiem co mam dalej robiæ... Mam tak± opcje by zrobiæ badanie w³osa (czyli TRICHOGRAM)
Dziennie wypada nam od 40 do 100 w³osów. Tak¿e mie¶cisz siê w tym zakresie, skoro wypada Ci oko³o 60 w³osów dziennie. Tak siê wydaje, ¿e wypadanie jest wielkim problemem, bo - jak piszesz - masz d³u¿sze w³osy, a przy d³u¿szych zawsze ma siê wra¿enie, ¿e wypadanie jest nasilone. Dodatkowo codziennie myjesz w³osy, wiêc codziennie zwracasz uwagê na to wypadanie i dlatego wydaje Ci siê to takim problemem.
kilianna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 11:36   #130
AdonisXYZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: wypadanie w³osów

"Dziennie wypada od 40 do 100 w³osów" Wg mnie jest to g³upie pocieszanie siê. W³osy nie odrastaj± z dnia na dzieñ, wiêc je¶li w jeden dzieñ wypadnie mi 50 w³osów to na nastêpny dzieñ nie odrosn± mi w miejsce tych co wypad³y nowe o tej samej d³ugo¶ci.
Mam 21 lat, w³osy blond i codziennie myje g³owê. Prawie codziennie uk³adam w³osy u¿ywaj±c lakieru do w³osów lub ¿elu i suszarki. Nie mam bujnej czupryny, byæ mo¿e jest to uwarunkowane genetycznie. Zauwa¿y³em ¿e z roku na rok moje w³osy s± coraz rzadsze (pewnie przez to czêste ich uk³adanie) boje siê ¿e bêdê szybciej ³ysieæ ni¿ mój ojciec(43l), który nie uk³ada w³osów tak jak ja. Zastanawiam siê czy s± jakie¶ skuteczne, wypróbowane przez was preparaty, które sprawi± ¿e moje w³osy stan± siê gêstsze, grubsze, mocniejsze. Za¿ywa³em kapsu³ki SkrzypoVita (40dni kuracji) i nie zauwa¿y³em efektów. Kupi³em 3 tygodnie temu szampon Vichy Dercos z Aminexil. Zastanawiam siê nad innymi preparatami Vichy jak np kapsu³ki lub ten nowy spray Dercos Aminexil Energy, albo tabletki Inneov. Nie s± to tanie preparaty dlatego pytam o opinie, czy warto
AdonisXYZ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 13:13   #131
Kamil17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: wypadanie w³osów

Co ja ci mogê poleciæ to Merz Special. S± to bardzo dobre tabletki, które odbudowuj± cebulki w³osa. Te¿ sobie je kupiê. Moja mama mia³a problem z w³osami, zaczê³a za¿ywaæ i potem zauwa¿y³a ¿e rosn± jej w³osy (taki je¿yk...). Tabletki trochê kosztuj±... No ale chyba warto spróbowaæ.

Co do uk³adania w³osów. Mój brat uk³ada w³osy, ¿eluje , farbuje itp. I Ma bardzo mocne, grube i gêste w³osy.
Kamil17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 13:15   #132
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3 330
Dot.: wypadanie w³osów

Inneov gêsto¶æ w³osów wiele osób sobie chwali.Ale równie dobre efekty mo¿na uzyskaæ np. ³ykaj±c regularnie Revalid czy Maxi krzem.
Je¶li u¿ywasz lakieru polecam Wellê do delikatnych w³osów, je¶li musisz u¿ywaæ suszarki kup tak± z zimnym nawiewem. Polecam szampony apteczne.Kuzynka ma genetycznie bardzo s³abe w³osy i skórê atopow±.Wzmocni³a je myj±c szamponami aptecznymi -Pregaine i Neutrogen± i rezygnuj±c ca³kowicie z suszarki. Najskuteczniej wzmacnia siê w³osy od wewn±trz. Warto u¿ywaæ lekkich od¿ywek w mgie³ce, bez sp³ukiwania typu mgie³ka Revalid (bardzo dobra i tania) i je¶æ banany bo betaina wzmacnia skórê i w³osy.
Vichy z aminexilem sama stosujê, nawet sam szmapon bardzo pomaga.Z ampu³kami nie nale¿y przesadzaæ,stosowaæ jako kuracjê uderzeniow± w okresach wzmo¿onego wypadania czyli zazwyczaj wiosn± i jesieni±. Z naturalnych ampu³ek dobre i ³atwe w u¿yciu s± te z Seboradinu. Grunt to regularna delikatna pielêgnacja i konsultacja z endokrynologiem bo czasem potrzebna jest kuracja hormonalna (regulacja poziomu hormonów -testosteronu albo hormonów tarczycy).
All_that_jazz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 13:25   #133
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3 330
Dot.: wypadanie w³osów

Kamil w³osy reaguj± wypadaniem na zmianê pór roku i to jest normalne.
Je¶li to nie ³ysienie androgeniczne to preparaty vichy z aminexilem niewiele pomog±.
Przebadaj sobie tarczyce i sprawd¼ czy nie masz anemii albo ³upie¿u.
Grzyby wywo³uj±ce ³upie¿ mog± powodowaæ wypadanie w³osów.
Co do pobytu w szpitalu-to mo¿e byæ te¿ reakcja w³osów na kroplówki z chlorkami.
Najlepiej bêdzie w twoim wypadku braæ suplementy i stosowaæ szmapon Preagine bo on pobudza odrastanie w³osów i jest bardoz delikatny do codziennego stosowania.
All_that_jazz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 13:34   #134
Kamil17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: wypadanie w³osów

Ja u¿ywam teraz WAX - intensywnie regeneruj±cy do w³osów s³abych ze sk³onno¶ci± do wypadania.

Ten Preagine to kupuje siê w aptece ??

Anemii nie mam, mia³em robione badania u dermatologa i by³o dobre.

Ja mam w³osy przet³uszczaj±ce siê, ³upie¿u nie zauwa¿y³em nigdy.

Dermatolog widz±c moje w³osy w sierpniu, powiedzia³a ¿e moje w³osy nie wygl±daj± jak u nastolatka... czyli nie s± takie l¶ni±ce itp.

A jakie suplementy??
Kamil17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 13:54   #135
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: wypadanie w³osów

Mi co prawda wypada³yu z powodu £ZSu, ale bardzo pomóg³ mi Vitapil + MSM + Omega 3. ³yka³am t± mieszanke przez 3 mieis±ce.
Szampony tylko i wy³±cznie z pateki, np ultra-delikatna Bioderma, bez detergentów wyszuszaj±cych skórê (szampon siê nei pieni, ale myje dok³±dnie).
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 14:46   #136
Kamil17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: wypadanie w³osów

To proszê o dobranie mi jaki¶ dobrych tabletek do ³ykania, bo ja kompletnie siê na tym nie znam
Kamil17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 14:58   #137
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomo¶ci: 993
GG do Astarte__
Dot.: wypadanie w³osów

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Poka¿ wiadomo¶æ
Kamil w³osy reaguj± wypadaniem na zmianê pór roku i to jest normalne.
To znaczy, ¿e je¿eli zauwa¿y³am zwiêkszon± wypadalno¶æ w³osów, a nie zmieni³am trybu ¿ycia ani od¿ywiania, to przyczyn± jest po prostu jesieñ?
Astarte__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 15:04   #138
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: wypadanie w³osów

Cytat:
Napisane przez Kamil17 Poka¿ wiadomo¶æ
To proszê o dobranie mi jaki¶ dobrych tabletek do ³ykania, bo ja kompletnie siê na tym nie znam

VItapil + MSM.

Plus wiesio³ek albo Omega 3 dla poprawienia kondycji i nawil¿enia skóry.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 15:28   #139
Kamil17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: wypadanie w³osów

Ja mam w³osy przet³uszczaj±ce siê. Czy to nawil¿enie skóry , nie wp³ynie na to ¿e bêd± mi siê bardziej t³u¶ciæ ??.

A to MSM , mo¿esz podaæ pe³n± nazwê czy co¶, bo chcia³bym poczytaæ o tym.
Kamil17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 15:31   #140
Kasixxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam Gdzie Diabe³ Mówi Dobranoc ; D
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: wypadanie w³osów

Hej ;] Mi wypada³y w³osy przy myciu i czesaniu.
Kole¿anka poleci³a mi szampon Dove do w³osów suchych i zniszczonych... Chocia¿ nie mam ani nie mia³am zniszczonych w³osów.Taki w niebieskiej buteleczce ;p Od¿ywka te¿ dok³adnie taka sama. A po kilku myciach siê wzmocini³y i nie wypadaj± ;D Naprawdê polecam Pozdrawiam ;-]
Kasixxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 15:46   #141
fixed
Raczkowanie
 
Avatar fixed
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: wypadanie w³osów

Chce sie podzielic informacja od dermatologa ktory mowil ze szampon wzmacniaj±cy vichy z aminexilem i ampulki pomagaja tylko na chwile.Chmoja wypadanie po przez puchniecie cebolki wlosa wiec gdy przestaje sie stosowac cebolki sie obkurczaja,to te wlosy co mialy wypadnac to i tak wypadna.Mowil ze jest ta kuracja dobra dla osob przy krotko trwalym wypwdaniu.
fixed jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 16:02   #142
Kasixxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam Gdzie Diabe³ Mówi Dobranoc ; D
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: wypadanie w³osów

fixed - mo¿e i vichy mo¿e i jest krótko trwa³y ale ja naprawdê chwale sobie Dove. Przez jaki¶ czas go nie stosowa³am i wcale nie wypada³y mi w³osy A naprawdê przez ostatnie pó³ roku mia³am straszny problem z w³osami ;/ Ale ju¿ siê upora³am z tym
Kasixxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 16:08   #143
Kamil17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: wypadanie w³osów

Zastanawiam siê nad Merz Special który odbudowuje cebulki itp.... Hmmm ju¿ nie wiem co mam kupiæ ... Bardzo du¿o tego jest.
Kamil17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 16:39   #144
Kasixxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam Gdzie Diabe³ Mówi Dobranoc ; D
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: wypadanie w³osów

Kamil17 - Mo¿e wystarczy wypróbowaæ wszystko i zobaczyæ co jest najbardziej skuteczne ? xd
Kasixxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 16:45   #145
Kamil17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: wypadanie w³osów

Heh to chyba nierealne. Po prostu nie wiem co braæ. Wiadomo s± bardziej skuteczne i mniej. Ludzie ro¿nie pisz±...

Nie wiem czy mogê np. za¿ywaæ Merz Special i jak±¶ Omegê czy co¶.... Czy to nie za du¿o, czy jak. Chcia³bym aby kto¶ mi co¶ po³±czy³ fajnego hehe
Kamil17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 18:48   #146
Kasixxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam Gdzie Diabe³ Mówi Dobranoc ; D
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: wypadanie w³osów

Hmm ... No ja Ci nic za specjalnego nie poradze,bo a¿ takiego problemu nie mia³am z w³oskami ;] No nie realne ale napisa³am ; ] (mo¿e by¶ chcia³ skorzystaæ z mojego pomys³u xd hihihi ) My¶le ¿e napewno jakie¶ witaminy które wzmocni± w³osy. Ale czêsto siê zda¿a,¿e trzeba pogodziæ siê z nadmiernym wypadaniem w³osów poniewa¿ jest to uwarunkowane genetycznie i juz nic sie na to nie poradzi ale je¿li by³es u lekarza i nie stwierdzi³ tego no to co¶ napewno pomo¿e ;D
Kasixxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 20:35   #147
fixed
Raczkowanie
 
Avatar fixed
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: wypadanie w³osów

Musze kupic Dove i sprobowac.Mam bardzo duzo przeswitow-jestem zalamana.Teraz czekam na wyniki krwi,moze to hormony.W rodzinie wszyscy maja bujne wlosy.Scielam sie na krotko ale to nic nie pomoglo.Czesze sie do tylu zagarniajac wlosy opaska a i tak widac moja lysine ;((
fixed jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 20:37   #148
fixed
Raczkowanie
 
Avatar fixed
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: wypadanie w³osów

Kasixxa a jaka nazwe ma ten szampon Dove?
fixed jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 20:43   #149
Kasixxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam Gdzie Diabe³ Mówi Dobranoc ; D
Wiadomo¶ci: 78
Hmm ... Ju¿ poda³am informacjê zwi±zane z tym szamponem ;p Poprostu Dove granatowa buteleczka do w³osów suchych i zniszczonych... Ja zawsze mia³am du¿o w³osów i mam bardzo d³ugie w³osy,ale niedawno musia³am podci±æ ... Wrrr ;/ I ¿a³ujê ;/ Ale có¿ ... Odrosn± ;D

Szampon nazywa siê poprostu Dove. Do w³osów suchych i zniszczonych ;p Taki w granatowej buteleczce czy tam ciemn niebieskiej ;p Naprawdê pomaga ;D

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-23 o 08:39
Kasixxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-22, 21:21   #150
fixed
Raczkowanie
 
Avatar fixed
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: wypadanie w³osów

Wielkie dzieki
fixed jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dermatologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2023-07-20 21:19:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.