najlepsi chirurdzy od nosa... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 11:42   #31
dworakin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Tq88 ja mam juz date operacj na 13.10.2010 bylam na konsultacji u niego i nawet nie mysl ze za 7000 tys zrobisz calkowita korekte ja tez bardzo sie zdziwilam ale wyjsciowa cena to od razu bylo 10.000 i ponoc duzo roboty nie ma z moim nochalem .zobaczymy jak to bedziepozdrawiam
dworakin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 11:57   #32
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Cześć, kto mi poleci dobrego chirurga z tych miast Poznań, Łódź, Wrocław. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 13:53   #33
kejt1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Heey dziewczyny
Już jestem zdecydowana, że w marcu bądź pod koniec lutego jadę na konsultację do dr Stępniewskiego w sprawie korekty nosa, a potem będę czekać na operację ..... Wiem, że ponoć ta konsultacja za dużo mi nie powie (wyczytałam z różnych opinii, że przeważnie trwa zaledwie 5 minut, bo doktorek nie jest zbyt rozmowny), ale podobno przed zabiegiem odbywa się z doktorem długa rozmowa co do oczekiwań.
Ale na tą konsultację mimo, iż wiem, że nie powinnam oczekiwać po niej ochów i achów muszę iść, żeby wcześniej poznać chirurga w którego ręce mam się oddać Mam nadzieję, że to dobry wybór.
Bardzo proszę o jakieś opinie dziewczyny, które miały u niego operację noska oraz te którego dopiero jak ja planują.
Słyszałam, że doktorek robi zadarte noski. Co o tym sądzicie? Raczej mi się nie uśmiecha zadarty nos, bo uważam, że zdecydowanie nie pasowałby mi do twarzy.
Teraz mam ogromny, długi nochal z duuużym garbem, ale końcówka nosa, ani nie jest zadarta ani nie opada, więc mogłaby zostać w tym poziomie
Serdecznie pozdrawiam wszystkie posiadaczki i przyszłe posiadaczki pięknych zgrabnych nosków i z góry dziękuję za wszystkie opinie!

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Kluska234

Właśnie dr Stępniewski o którym pisałam wyżej robi nosy w Kobylnikach, które są koło Poznania.
kejt1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 16:50   #34
Bacha1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

dr.Latkowski ,dr.Wójcicki Polanica Zdrój oraz dr.Kobus chyba tez Polanica

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Jeśli chcesz mieć prościutki to podobno dr.Latkowski z Polanicy robi idealne
Bacha1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:27   #35
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...


---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Kluska234

Właśnie dr Stępniewski o którym pisałam wyżej robi nosy w Kobylnikach, które są koło Poznania.[/QUOTE]


Masz jakieś fotki nosów zrobionych przez tego doktora? Czy to dopiero na konsultacji lekarz pokazuje swoje dzieła? To może w takim razie trzeba zapisać się do kilku na konsultacje, żeby wybrać odpowiedniejszego? Czy źle myślę Moim od dawna marzeniem jest mniejszy nos, pieniążki uzbierane tylko taka obawa kogo wybrać i jak to będzie po. Czy np. taki chirurg robi jakąś symulację komputerową i np. pokazuje na konsultacji jak mniej więcej będzie się wyglądało. Jestem zielona w tym temacie dopiero poszukuję odpowiedniego chirurga, dlatego ciekawi mnie czego na takiej konsultacji można się dowiedzieć i jak długo się czeka na konsultację: miesiąc, pół roku?
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 13:33   #36
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

kluska234: nie ma reguly - kazdy lekarz ma swoj styl pracy. niektorzy robia symulacje aby pokazac jak ten nos moze mniej wiecj wygladac, inni nie, wychodzac z zalozenia, ze pacjentki potem zbyt mocno sugeruja sie tym, co wyszlo na symulacji.
co do terminu konsultacji, to tez roznie bywa - u niektorych czekasz miesiacami, u innych krocej. tak samo z terminami zabiegow - sa tacy, u ktorych dosc szybko sie zoperujesz, ale i tacy u ktorych trzeba czekac i rok albo i dluzej.
najlepiej poczytaj opinie o lekarzach (duzo jest tego na forum beauty w polsce) i wybierz takich, ktorzy ci najbardziej odpowiadaja, umow sie na konsultacje i zdecydujesz.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 11:24   #37
kejt1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Ja wiem, że do Stępniewskiego w ogóle się nie czeka na konsultację. Dzwonisz tylko do kliniki, pytasz się w jakich godzinach przyjmuje doktor i jedziesz. To pewnie dlatego, ze u niego konsultacje są strasznie krótkie
Mało który lekarz robi symulacje komputerową, bo ponoć taka symulacja i tak dokładnie nie pokazuje jak owy nos będzie wyglądał po zabiegu.
A na takiej konsultacji podejrzewam, ze jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to ty musisz się pytać. Ja sobie przygotuję listę pytań
kejt1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 21:47   #38
astra001
Raczkowanie
 
Avatar astra001
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 208
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Czy ktoś może mi napisać coś o chirurgach z Warszawy i okolic bo narazie dotałam jedną odpowiedź i nie wiem do koga mam się udać
proszę
astra001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 19:44   #39
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Dobry pomysł z tą listą pytań, ja jeszcze się waham nie wiem którego wybrać czy Stępniewski czy Skupin. ;/
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:02   #40
astra001
Raczkowanie
 
Avatar astra001
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 208
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Ja do Stempkowskiego na pewno nie pójdę. Jeśli chodzi o biusty to może i jest dobry ale to czego się naczytałam o nosach u niego to za żadne pieniądze tam nie pójdę!!!
Poczytajcie o nim na forum

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

dr. Stępniewski z Poznania podobno jest dobry, napiszcie o nim coś więcej
astra001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 13:15   #41
kejt1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Stempkowski czy Stępniewski? Może jeszcze raz wyślij linka do tego forum bo się nie wyświetla, a chętnie poczytam.

Kluska234 ja jestem już praktycznie zdecydowana na Stępniewskiego może się razem wybierzemy do niego na konsultację? :P Byłoby raźniej. Już się nie mogę doczekać nowego nochala
kejt1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 19:09   #42
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Kejti987 Wiesz to nawet byłby fajny pomysł na wspólne wspieranie Ale chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcia nosków przez niego zrobionych, bo na stronie kliniki nie widziałam Cały czas w lustrze swój oglądam i palcem przyciskam, by zobaczyć jak to z małym by było - ładnie
__________________


Edytowane przez kluska234
Czas edycji: 2010-01-31 o 19:11
kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:03   #43
kejt1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Kluska234
Hah też tak robię :P stoję bokiem do lustra i patrzę jakby to było bez garba i z krótszym :P ja mam taką obsesję na tym punkcie, że szok.... aż się czasem zastanawiam czy aby na pewno ze mną wszystko w porządku :P
Taaa wiem.. przydałyby się takie zdjęcia :/ Słyszałam, że on robi raczej zadarte noski.... Czuję, że taki by mi nie pasował :/ ale może te dziewczyny same takie chciały? Ale tak czy siak, w marcu się do niego wybieram i mam nadzieję, że wtedy pokaże mi różne foty
kejt1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 14:00   #44
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Kejti987: Mnie też zadarty nos by mi nie pasował. Siedziałam dziś w necie i mam mętlik jeśli chodzi o wybór kliniki i lekarza Znalazłam też ranking szpitali.
http://szpitale.wprost.pl/ranking/id...ycja-2009.html
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 23:54   #45
Darixa193
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

witam was laseczki. ja juz jestem po operacji z 2 lata nosek jest piekny i idealny. oczywiscie znajac moj pech ciagle uderzalam sie w nos i po operacji tez kilka razy narosla mi lekko chrzastka w czubku nosa ale nie przejmuje sie tym bo nie widac tak tego. nos mialam duzy garbaty przegroda na boku jednej dziurki a czubek nosa obwieszony w dól i taki kwadraciak hehe ale naprawde polecam klinike grunwaldzka w poznaniu. zabieg pod pelnym znieczuleniu. nawet ,mnie nic po operacji nie bolalo wogole tylko oczka spuchly. po dniu lezenia w klinice wychodzisz ze szpitala i chodisz w gipse przez 2 tyg. i finito.operacja kosztowala 4kola ale warto. pozdro
Darixa193 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 12:13   #46
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Cytat:
Napisane przez Darixa193 Pokaż wiadomość
witam was laseczki. ja juz jestem po operacji z 2 lata nosek jest piekny i idealny. oczywiscie znajac moj pech ciagle uderzalam sie w nos i po operacji tez kilka razy narosla mi lekko chrzastka w czubku nosa ale nie przejmuje sie tym bo nie widac tak tego. nos mialam duzy garbaty przegroda na boku jednej dziurki a czubek nosa obwieszony w dól i taki kwadraciak hehe ale naprawde polecam klinike grunwaldzka w poznaniu. zabieg pod pelnym znieczuleniu. nawet ,mnie nic po operacji nie bolalo wogole tylko oczka spuchly. po dniu lezenia w klinice wychodzisz ze szpitala i chodisz w gipse przez 2 tyg. i finito.operacja kosztowala 4kola ale warto. pozdro
Mogłabyś pokazać zdjęcia swojego noska przed i po? Kto Cię operował?
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 20:32   #47
dexterka
Rozeznanie
 
Avatar dexterka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 520
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

a miała może któraś z was do czynienia z otolaryngologami w szpitalu wojskowym na Weigla we Wrocławiu? Bo ja mam 23 marca operacje przegrody i nie wiem, czego się spodziewać...
dexterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 21:05   #48
spinka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

ehh ja wam poprostu zazdroszczę, że za niedługo idziecie na konsultacje. ja mam 17 lat i mój nos jest okropny duzy, długi i garbaty i właśnie dlatego mam chętkę zrobić sobie nowy. moze któraś by mi przybliżyła co i jak z takim nosem robią.

ps pięknych nosów Wam życzę !
spinka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 21:58   #49
TeQ88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
GG do TeQ88
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Cytat:
Napisane przez dworakin Pokaż wiadomość
Tq88 ja mam juz date operacj na 13.10.2010 bylam na konsultacji u niego i nawet nie mysl ze za 7000 tys zrobisz calkowita korekte ja tez bardzo sie zdziwilam ale wyjsciowa cena to od razu bylo 10.000 i ponoc duzo roboty nie ma z moim nochalem .zobaczymy jak to bedziepozdrawiam
Zdaje sobie z tego sprawe ze nie kosztuje malo calkowita korekta...mi osobiscie sie wydaje ze przy moim nosie jest duzo roboty,mam tylko nadzieje ze suma nie przekroczy 10 tysiecy zlotych bo sie zalame ...
TeQ88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 15:00   #50
rasta_maniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Ja osobiscie borykam sie z problemem zwanym "krzywa przegroda nosowa". Mam lekko zakrzywiony nos ale estetycznie nie mam sie do czego przyczepic i mi sie on podoba Niestety z racji innych dolegliwosci ktore wiaza sie z krzywą przegrodą chce dokonac zabiegu prostowania przegrody nosowej.

Uderzyla mnie jedna rzecz na tym forum. Dlaczego nie chcecie powalczyc o DARMOWE zabiegi/operacje? Pytam z czystej ciekawosci. Dlaczego macie/mamy placic po 10 000 PLN za cos co panstwo teoretycznie placi? Ja osobiscie szukam wlasnie lekarza chirurga który zna sie na rzeczy i pracuje w placówce z kontraktem z NFZ.

Jesli ktokolwiek posiada informacje o sprawdzonym chirurgu (a nie rzeźniku) ktory operuje w ramach NFZ (najlepiej Kraków, Polanica, Warszawa, Łódź) to bede bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam
rasta_maniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 15:56   #51
Pani Motyl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Cytat:
Napisane przez rasta_maniak Pokaż wiadomość

Uderzyla mnie jedna rzecz na tym forum. Dlaczego nie chcecie powalczyc o DARMOWE zabiegi/operacje? Pytam z czystej ciekawosci. Dlaczego macie/mamy placic po 10 000 PLN za cos co panstwo teoretycznie placi? Ja osobiscie szukam wlasnie lekarza chirurga który zna sie na rzeczy i pracuje w placówce z kontraktem z NFZ.

Witam. A jak mozna powalczyc o te DARMOWE zabiegi, operacje? Ja na ten temat jestem zielona...Slyszalam, ze to mozliwe, ale dla kogo, kto moze ubiegac sie o taki zabieg? O ile to mozliwe, prosze o wiecej info. Zdaje sobie sprawe, ze napewno trzeba troche poczekac na operacje, ale cale zycie przeciez mam nos jaki mam...wiec moge jeszce troche poczekac...
Tak poza tym moj nos nigdy mi sie nie podobal...czemu mausze miec taki brzydki? Tylko on mi sie nie podoba w mojej twarzy. Kiedys wydawalo mi sie, ze juz tak musi byc, ale skoro chirurgia plastyczna staje sie codziennoscia, czemu mam nie poczuc sie lepiej z ladnym noskiem?Jak bylam mala, to lecial taki program dokumentalny w tv o operacjach noskow i pamietam, ze tam byli lekarze z Polanicy Zdroj i chyba tam bym sie wybrala...albo przynajmniej rozpoczela poszukiwania lekarza od tego punktu..ewentualnie darmowa operacja!
Pani Motyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 20:55   #52
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Cytat:
Napisane przez rasta_maniak Pokaż wiadomość
Ja osobiscie borykam sie z problemem zwanym "krzywa przegroda nosowa". Mam lekko zakrzywiony nos ale estetycznie nie mam sie do czego przyczepic i mi sie on podoba Niestety z racji innych dolegliwosci ktore wiaza sie z krzywą przegrodą chce dokonac zabiegu prostowania przegrody nosowej.

Uderzyla mnie jedna rzecz na tym forum. Dlaczego nie chcecie powalczyc o DARMOWE zabiegi/operacje? Pytam z czystej ciekawosci. Dlaczego macie/mamy placic po 10 000 PLN za cos co panstwo teoretycznie placi? Ja osobiscie szukam wlasnie lekarza chirurga który zna sie na rzeczy i pracuje w placówce z kontraktem z NFZ.

Jesli ktokolwiek posiada informacje o sprawdzonym chirurgu (a nie rzeźniku) ktory operuje w ramach NFZ (najlepiej Kraków, Polanica, Warszawa, Łódź) to bede bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam
przegrode zrobisz na nfz bez laski, ale plastyka nosa to inna sprawa. za to, ze nos ci sie nie podoba, nie zaplaci panstwo. dlatego wybieramy chirurgow plastycznych, ktorzy przy okazji prostuja przegrody, jesli tego wymagaja.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 09:27   #53
rasta_maniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

No i tak i nie.

Przeciez dobrze wszyscy wiedza ze jak masz lekko skrzywiona przegrode (ktora niestety powoduje inne dolegliwosci) ale wizualnie Cie nie szpeci to jak pojdziesz to "przecietnego" chirurga na operacje w szpitalu to owszem, mozesz miec wyprostowana przegrode ale jednoczesnie wyglad nosa bedzie gorszy niz przed operacją.

Tak nie powinno byc (a czesto niestety tak jest) i NFZ dobrze o tym wie. Dlaczego zatem nie mozesz zrobic jednego i drugi za jednym razem z NFZ lub w odstepach ale rowniez w NFZ?

Cytat:
Napisane przez papryczka Pokaż wiadomość
przegrode zrobisz na nfz bez laski, ale plastyka nosa to inna sprawa. za to, ze nos ci sie nie podoba, nie zaplaci panstwo. dlatego wybieramy chirurgow plastycznych, ktorzy przy okazji prostuja przegrody, jesli tego wymagaja.
rasta_maniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:04   #54
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Znacie może opinie o dr Krajewskim z Gryfic?
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 13:48   #55
Liatris
Rozeznanie
 
Avatar Liatris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 545
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Cytat:
Napisane przez astra001 Pokaż wiadomość
Ja do Stempkowskiego na pewno nie pójdę. Jeśli chodzi o biusty to może i jest dobry ale to czego się naczytałam o nosach u niego to za żadne pieniądze tam nie pójdę!!!
Poczytajcie o nim na forum

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

dr. Stępniewski z Poznania podobno jest dobry, napiszcie o nim coś więcej
Chyba chodzi nie o Stempkowskiego a Sankowskiego.

To Stępniewski jest podobno lepszy. Bardzo ingeruje w kość, dużo ścina i robi małe, zadarte noski. Jak to komuś pasuje, to ok.

Chciałabym trochę ściąć garb. I po lekturze opini o różnych lekarzach, nie wiem czy ryzykować ewentualny niewypał.

Pozdrawiam odważnych i zadowolonych.
__________________
Liatris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 21:20   #56
chacha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 41
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Cytat:
Napisane przez rasta_maniak Pokaż wiadomość
Ja osobiscie borykam sie z problemem zwanym "krzywa przegroda nosowa". Mam lekko zakrzywiony nos ale estetycznie nie mam sie do czego przyczepic i mi sie on podoba Niestety z racji innych dolegliwosci ktore wiaza sie z krzywą przegrodą chce dokonac zabiegu prostowania przegrody nosowej.

Uderzyla mnie jedna rzecz na tym forum. Dlaczego nie chcecie powalczyc o DARMOWE zabiegi/operacje? Pytam z czystej ciekawosci. Dlaczego macie/mamy placic po 10 000 PLN za cos co panstwo teoretycznie placi? Ja osobiscie szukam wlasnie lekarza chirurga który zna sie na rzeczy i pracuje w placówce z kontraktem z NFZ.

Jesli ktokolwiek posiada informacje o sprawdzonym chirurgu (a nie rzeźniku) ktory operuje w ramach NFZ (najlepiej Kraków, Polanica, Warszawa, Łódź) to bede bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam
Polecam Szpital Wojskowy w Krakowie. Dwa lata temu prostowałam tam przegrodę i wszystko było ok i na NFZ, czyli za darmo.
Teraz myślę o plastyce nosa u dr Artura Zawiszy z Krakowa, dlatego bardzo proszę o opinię, jeśli ktoś miał z nim styczność. Mam również inne opcje
chacha100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 22:50   #57
poziomka6699
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Bron Boze Latkowski!!!! Partacz w calej lini!!! Ja jestem tego najlepszym przykladem. Wiele krzyku a nie ma kompletnego pojecia o tym co robi. Z tego co przeszukalam wiadomosci na necie nie tylko ja jestem w podobney sytuacji. Bierze kase a potem umywa rece. Nie stara sie wogole partacz przez duze P. Jesli macie wylozyc pieniadze poszukajcie dobrego specjalisty a nie osoby ktora powinna zrezygnowac z zawodu zanim bo to co on wyprawia z twarzami pacjetow to po prostu koszmar
poziomka6699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 06:29   #58
_vanity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

A co sądzicie o wójcickim? jakie nosy robi?
_vanity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 06:18   #59
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

dobry jest dr Szymanski z wawy
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:11   #60
Bacha1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: najlepsi chirurdzy od nosa...

Cytat:
Napisane przez _vanity Pokaż wiadomość
A co sądzicie o wójcickim? jakie nosy robi?
Witam.Pytasz o drr. Wójcickiego.Właśnie jestem już po u tegoż właśnie lekarza i nie mam zastrzeżeń.Będąc w Polanicy widziałam wiele Jego nosów i były one rózne. Lekarz rozmawia przecież z Tobą przed samą operacją więc taki ci zrobi jak chcesz , no chyba że wymagasz cudów. Jedni robili tylko część chrzęstną a inni kostno-chrzęstną z resekcją skrzydełek i nosy wychodziły różne. Poza tym należy pamiętac,że tuż po zdjęciu gipsu /co nastepuje po 8 dobie/ nos jest jeszcze spuchnięty i nie jest to jego końcowy efekt. Powinnaś też wiedzieć, ze klinika w Polanicy zdroju jest znana na świecie. Jest także kolebką chirurgii plastycznej w Polsce. Obejrzyj sobie "Atlas Chirurgii Plastycznej" prof.Kobusa , przeczytaj książke Reginy Dachówny " Tango z motylem" to chociaż w zarysie będziesz wiedziała jacy lekarze tam operują i co operują. A doc.Wojcicki jest od 2 lat ordynatorem chirurgii plastycznej w tej klinice, więc jego wiedza i doświadczenie jest ogromne. Pracował przecież pod okiem samego prof.Kobusa! Ja jestem zadowolona. A przy okazji coś Ci poradzę.Jeśli naprwde wybierasz się na te operacje, to już teraz rozpocznij łykanie rutinoscorbinu lub cerutinu. Wspaniale wzmocnisz naczynka krwionośne,a uwierz mi że to naprawdę ważne!!! Opuchlizna szybko ci będzie schodzić i siniaki również,ale musisz łykać codziennie po 3 tabl. do śniadania przez kilka miesięcy. Ja tak robię/bo nawet teraz łykam żeby były mocniejsze naczynka wewnątrz nosa/ i jestem spokojniejsza że nic mi się nie przydarzy typu krwotok. Jeśli masz jakieś pytania to pisz chętnie odpowiem i udzielę rad co robić i co kupić ,żeby się to szybciej goiło.
Bacha1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-22 04:55:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.