Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 12:40   #31
loloona_79
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 747
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Takie rzeczy naprawdę się dzieją???
ło matko

w jednym namiocie, dziewzcyna przy swoim chłopaku a drugi jej "wsadza"?? ale jak? jak logistycznie mozna to zrobić aby po pierwsze nie obudzic chłopaka, po drugie ignorować aż do momentu "wsadzenia" ???

niezły ubaw

no i jeszcze opis , że dotkneła go "tam" jest przeslodki

obym nie miała w życiu córki...bo faktycznie źle sie dzieje
__________________
Udany sex to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić....
loloona_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:54   #32
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;42500285]miala majtki na sobie i on w nia wszedl nagle ?dobre [/QUOTE]

Bo majtki się rozchyliły ponoć (swoją drogą jak można rozchylić majty?
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:58   #33
Olvnia
Zadomowienie
 
Avatar Olvnia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 982
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Jeżeli to nie jest prowokacja to dlaczego nie wrzeszczałaś gdy on zaczął Cię dotykać? Przecież obok był Twój chłopak,wystarczyło krzyknąć,wszyscy by się obudzili,a Ty leżałaś cichutko i pokornie,no jakoś ciężko mi w to uwierzyć.
__________________
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
The cost of not following your heart is spending the rest of your life wishing you had.
Bieganie i ćwiczenia moją nową miłością.
Książki przeczytane od 07.2014: 40
Olvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:01   #34
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć



Majtasy i wejście gwałtowne i szept Autorki do swojego faceta, żeby ratował jej tyłek
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:05   #35
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Twój facet lezał obok, a Ty zamiast sie drzec i przywalic facetowi sobie lezałas? Po czym z penisem w srodku budziłas swojego faceta, zeby sam sprawdził, co sie z tobą dzieje? Macałas obcego faceta po kroczu przy swoim facecie? Hmm...
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:12   #36
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Kobitki, mi się wydaje, że te 'wejście do środka' to chodziło o palec
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:15   #37
martuss_marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cały czas wałkujecie temat ' to nie bylo wykorzystanie" itp. gdzie nigdzie czegoś takiego nie napisałam.
martuss_marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 13:18   #38
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Kobitki, mi się wydaje, że te 'wejście do środka' to chodziło o palec
A to już bardziej możliwe


Jak dla mnie za dużo alko i widać potem skutki. Łapanie za krocze jakiemuś kolesiowi przy swoim faceci to dla mnie ewenement Natomiast ten chłopak mógł pomyśleć, że to ciche zaproszenie na zabawę.
Dziwi mnie reakcja Autorki. Powinna podnieść larmo.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:29   #39
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez martuss_marta Pokaż wiadomość
Cały czas wałkujecie temat ' to nie bylo wykorzystanie" itp. gdzie nigdzie czegoś takiego nie napisałam.
a co niby miało być? gdyby to było wykorzystanie to byś raczej inaczej zareagowała, w sumie jak macałaś tamtego kolesia po kroczu to sama się o to prosiłaś, to może już było chłopaka nie budzić
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:30   #40
Kindly_Unspoken
Raczkowanie
 
Avatar Kindly_Unspoken
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 331
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

No jak??!! No po prostu JAK??!!
Ludzie to mają wyobraźnię.. Nie wiem czy to się śmiać, czy płakać
__________________

Kindly_Unspoken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:44   #41
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez Margolcia23 Pokaż wiadomość
a co niby miało być? gdyby to było wykorzystanie to byś raczej inaczej zareagowała, w sumie jak macałaś tamtego kolesia po kroczu to sama się o to prosiłaś, to może już było chłopaka nie budzić
Prowokacja (99%), czy nie (1%), to akurat tu się wtrącę i przyczepię o to, że się o coś "prosiła". Molestowanie, czy gwałt jako kara za to coś tam? Nie, nigdy i takie myślenie jest niewłaściwe. Poza tym o ile dobrze rozumiem relację autorki wątku, to złapała faceta za krocze wcześniej, a nie leżąc obok. Więc to nie była bezpośrednia zachęta. Oczywiście ten facet mógł sobie o tym później przypomnieć (o wcześniejszym łapaniu) i uznać, że to było zaproszenie do "dyskretnej" (praktycznie pod okiem jej faceta, więc oczywiście to "dyskretnie" piszę z ironią) zabawy. Więc mógł nie mieć wcale intencji molestowania jej. Generalnie pomieszanie z poplątaniem i nic się tu kupy, ani dupy nie trzyma, ale jedno jest pewnie: nie ma czegoś takiego jak "prosiła się o molestowanie".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 13:48   #42
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez martuss_marta Pokaż wiadomość
Cały czas wałkujecie temat ' to nie bylo wykorzystanie" itp. gdzie nigdzie czegoś takiego nie napisałam.
Facet jak rozumiem wybaczył Ci, Ty tego żałujesz, wszyscy zeście się zachowali jak ludzie....no lekko mówiąc nie do końca normalni.
Co chcesz dalej z tym zrobić? Jeżeli żałujesz i już się tak nie zachowujecie, jeśli dojrzałaś i jak Ci coś w związku nie pasuje to bedziesz rozmawiać a nie łapać za dupę kolegę przy chłopaku, no to co mamy Ci powiedzieć? Takimi rozkminami kiedy chłopak juz odpuścił tylko zniszczysz sobie relację, chociaż nie wiem czy to nie lepiej by było bo skoro wtedy doszło do takiej sytuacji to znak, że z wami razem coś ewidentnie nie tak.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:48   #43
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Prowokacja (99%), czy nie (1%), to akurat tu się wtrącę i przyczepię o to, że się o coś "prosiła". Molestowanie, czy gwałt jako kara za to coś tam? Nie, nigdy i takie myślenie jest niewłaściwe. Poza tym o ile dobrze rozumiem relację autorki wątku, to złapała faceta za krocze wcześniej, a nie leżąc obok. Więc to nie była bezpośrednia zachęta. Oczywiście ten facet mógł sobie o tym później przypomnieć (o wcześniejszym łapaniu) i uznać, że to było zaproszenie do "dyskretnej" (praktycznie pod okiem jej faceta, więc oczywiście to "dyskretnie" piszę z ironią) zabawy. Więc mógł nie mieć wcale intencji molestowania jej. Generalnie pomieszanie z poplątaniem i nic się tu kupy, ani dupy nie trzyma, ale jedno jest pewnie: nie ma czegoś takiego jak "prosiła się o molestowanie".
Oczywiście, nie wolno mówić, że sama się prosiła, bo choćby z gołym tylkiem biegała - nikt nie ma prawa jej tknąć. Ludzie to nie zwierzęta, które pobudzone jakims bodźcem tracą hamulce.
Aleeee...
Jak można mówić w ogóle o gwałcie w tym przypadku, skoro nie został wyrażony żaden sprzeciw?
Równie dobrze każda kobieta może kochać się z kimś, a po wszystkim obwieścić, że jednak nie chciała i podać faceta do sądu
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:53   #44
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Bo majtki się rozchyliły ponoć (swoją drogą jak można rozchylić majty?
Może to była bielizna z taką 'klapką'?
Pomijając co, że, jak większość, nie ogarniam gdzie tu zdrada, jak można 'gwałtownie wejść', nie zauważyć faktu, że ktoś się dobiera i nie zareagować na to, jeśli się już zauważy (brawa za spostrzegawczość).
Nie ogarniam koleżanki, która widząc te 'gwałtowne gwałty' równie gwałtownie się ulotniła. Dynamiczna akcja. Kolega wchodzi, koleżanka wychodzi.

Wakacje zdecydowanie są za długie
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:55   #45
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
(...)
Jak można mówić w ogóle o gwałcie w tym przypadku, skoro nie został wyrażony żaden sprzeciw?
(...)
Tu wyszło (po kolejnych postach autorki) że jednak nie chodzi molestowanie (chociaż na początku tak to wyglądało), ale tak ogólnie nigdy nie należy twierdzić, że ktoś się o co prosił w kontekście molestowania, gwałtu, czy tego typu dramatów. Chciałam to zaznaczyć.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:00   #46
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tu wyszło (po kolejnych postach autorki) że jednak nie chodzi molestowanie (chociaż na początku tak to wyglądało), ale tak ogólnie nigdy nie należy twierdzić, że ktoś się o co prosił w kontekście molestowania, gwałtu, czy tego typu dramatów. Chciałam to zaznaczyć.
ok no może źle to ujęłam, ale jej spóźniona reakcja jest trochę zastanawiająca no i te macanie kolesia żeby chłopakowi zrobić na złość może autorka zażartowała ale ten koleś potraktował to widać jako zachętę
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:40   #47
maniowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Nieźle się uśmialam, czytajac ten wątek. Jesli to wszystko prawda, to radzilabym Ci autoro zrobic cos by IQ zwiekszyc, bo piszesz jak male bezmyslne dziecko, ktore niczego nie rozumie. Poza tym skoro go pomacalas w krocze, moze myslal ze tego chcesz, zwlaszcza, ze nie protestowalas. Ciekawa jestem ile masz lat. Tez znam takie osoby, co na zlosc chlopakowi czy komus robia jakies idiotyczne rzeczy, tak o. Jakby nie byly swiadome swiata i w ogole. I Edyta trafiła w samo sedno, masz wyrzuty, bo po prostu tego chcialas, gdybys nie chciala, nie macalabys go po kroczu i PRZEDE WSZYSTKIM od razu zareagowała, a nie pozwalala mu sie macac i posuwac.
Nic dodać, nic ująć.

Nie sądzę, by to był troll. Idiotki naprawdę istnieją na tym świecie.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Margolcia23 Pokaż wiadomość
a co niby miało być? gdyby to było wykorzystanie to byś raczej inaczej zareagowała, w sumie jak macałaś tamtego kolesia po kroczu to sama się o to prosiłaś, to może już było chłopaka nie budzić
Skoro chciała się bawić, to mogła chociaż chłopakowi dać pospać
maniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:58   #48
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Toż to jakiś bardzo zwinny chłopiec był .
Dokladnie Przeciez to sie nie da tak "hop-siup", w szczegolnosci lezac od tylu i w scisku.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 15:03   #49
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

troll wyrwany z patologii
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 15:29   #50
magdalena1006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Droga autorko
zadna normalna dziewczyna nie lapie za krocze obcego faceta, by tym zrobic na zlosc swojemu... z reszta to, co ty piszesz jest smieszne.. masz wyrzuty sumienia i zle sie czujesz..słusznie. Wiedzialas, dobrze wiedzialas co sie z toba dzieje. Nie zareagowałas jak powinnas byla to zrobic, zdajesz sobie z tego sprawe i dlatego nie mozesz zapomniec. Nie rozumiem jeszcze co znaczy, że twoj chlopak nie znal calej prawdy ale odwarzylas sie i mu wszystko powiedzialas... mam rozumiec ze wytłumaczylas mu to tak, jak nam to napisalas....?
magdalena1006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 15:53   #51
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez Paszczurek666 Pokaż wiadomość
Może to była bielizna z taką 'klapką'?
Pomijając co, że, jak większość, nie ogarniam gdzie tu zdrada, jak można 'gwałtownie wejść', nie zauważyć faktu, że ktoś się dobiera i nie zareagować na to, jeśli się już zauważy (brawa za spostrzegawczość).
Nie ogarniam koleżanki, która widząc te 'gwałtowne gwałty' równie gwałtownie się ulotniła. Dynamiczna akcja. Kolega wchodzi, koleżanka wychodzi.

Wakacje zdecydowanie są za długie
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 16:05   #52
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Eeee...
Złapałaś obcego faceta za kroczę, a gdy potem w namiocie wziął się za Ciebie, zamiast zacząć krzyczeć poczekałaś aż sobie podziała, a potem szepnęłaś na uszko swojemu facetowi, żeby bronił ręką Twojej pupy?



Cóż, może to i nie zdrada. Ale na miejscu faceta bardzo bym się martwiła, że mam dziewczynę idiotkę.



Ale dla mnie to zdrada. Nie reagowałaś w ogóle mimo, że miałaś obok chłopaka i poczekałaś aż skończy
Masakra
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 16:55   #53
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

A mnie ten przekładaniec w namiocie zastanawia. Facet, dziewczyna, facet, dziewczyna. Jaki facet dopuszcza do sytuacji, by jego dziewczyna leżała koło innego chłopaka? Jeszcze w samorozchylających się majtkach?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 16:57   #54
kapagonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Jeśli to nie prowo, to nie zareagowała jak powinna bo była pod wpływem. Każda może sobie napisać jakby zareagowała w takiej sytuacji i grać tu mądrą, ale gdy już coś kogoś spotka (zwłaszcza gdy za dużo się wypije) reakcje mogą być różne. Fakt dziwnie to brzmi i oby to była prowokacja, ale zastanów się jedna z drugą zanim wyzwiesz kogoś od idiotek.
kapagonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 17:09   #55
Kindly_Unspoken
Raczkowanie
 
Avatar Kindly_Unspoken
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 331
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez kapagonia Pokaż wiadomość
Jeśli to nie prowo, to nie zareagowała jak powinna bo była pod wpływem. Każda może sobie napisać jakby zareagowała w takiej sytuacji i grać tu mądrą, ale gdy już coś kogoś spotka (zwłaszcza gdy za dużo się wypije) reakcje mogą być różne. Fakt dziwnie to brzmi i oby to była prowokacja, ale zastanów się jedna z drugą zanim wyzwiesz kogoś od idiotek.
Bycie pod wpływem niczego nie tłumaczy. Zrozumiałabym brak reakcji pod wpływem, tylko i wyłącznie, gdyby była zalana w trupa i nie wiedziała w ogóle co się dzieje. A ona wiedziała bardzo dobrze, że jakiś koleś jej wsadza w majty nie wiadomo co, więc jedyną słuszną reakcją (nawet pod wpływem, czasem nawet zwłaszcza) był wrzask i sklepanie gościa po gębie. Albo obudzenie swojego chłopaka normalnie, a nie szeptanie mu na uszko i przekładanie jego ręki na swój tyłek. Tyle.*

*pomijając fakt, że wciąż nie wierzę, że takie coś w ogóle mogło mieć miejsce..
__________________


Edytowane przez Kindly_Unspoken
Czas edycji: 2013-08-28 o 17:11
Kindly_Unspoken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 20:58   #56
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

O bez jaj, autorka jest wprost marzeniem gwałciciela, normalnie refleks szachisty po valium
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 21:06   #57
kapagonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez Kindly_Unspoken Pokaż wiadomość
Bycie pod wpływem niczego nie tłumaczy. Zrozumiałabym brak reakcji pod wpływem, tylko i wyłącznie, gdyby była zalana w trupa i nie wiedziała w ogóle co się dzieje. A ona wiedziała bardzo dobrze, że jakiś koleś jej wsadza w majty nie wiadomo co, więc jedyną słuszną reakcją (nawet pod wpływem, czasem nawet zwłaszcza) był wrzask i sklepanie gościa po gębie. Albo obudzenie swojego chłopaka normalnie, a nie szeptanie mu na uszko i przekładanie jego ręki na swój tyłek. Tyle.*

*pomijając fakt, że wciąż nie wierzę, że takie coś w ogóle mogło mieć miejsce..
Te czułe szepty i nawigowanie ręki chłopaka rzeczywiście są niewiarygodne
kapagonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 21:07   #58
Komeda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Nie, no nie wierzę. Jak to nie gwałt? Normalnie, jak facet wchodzi w kobietę, to jednak pyta się wcześniej - czy może, tak? Jak można tak sobie, o, odchylić czyjeś majtki i włożyć. I w sumie nie dziwię się, że można być sparaliżowanym, szczególnie po alkoholu, ale nie tylko o to chodzi. Jak ktoś jest zaskoczony, przestraszony, to może właśnie może zareagować jakimś bezwładem czy osłupieniem.

Edytowane przez Komeda
Czas edycji: 2013-08-28 o 21:08
Komeda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 21:14   #59
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Taaa, osłupieniem. Oslupienie nakazało jej szeptać chłopakowi do ucha, że, kurde, chyba ją gwałcą -.-
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 21:25   #60
Komeda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

No rzeczywiście, coś tutaj może nie grać. Ale kurde, co najmniej nieelegancko ten pan się zachował (a właściwie bezprawnie). Bo tak na dobrą sprawę - brak oporu nie jest chyba żadnym przyzwoleniem. Ofiara teoretycznie mogłaby zareagować sparaliżowaniem, i nie byłaby to jej wina.
Komeda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.