Prosze wejdzcie:)||Ściecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-16, 14:27   #1
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Wink

Prosze wejdzcie:)||Ściecie


Czesc
Mam do was pytanko obecnie mam włosy coś takiego jak dodałam w załaczniku ale wszyscy w domu mi mowia zebym scieła (mama tata brat:P)
i czy macie jakies pomysły??
Mam okłagła buzie brozowe włosy i chiałam bym scieniowac ale nie wiem kompletnie jak macie jakies dla mnie propozycje bede wdzieczxna
I kto wie moze wkrotce pujde do fryzjera?
POzdrawiam sedecznie i dziekuje

Edytowane przez Tasteme
Czas edycji: 2012-04-02 o 21:53
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 14:31   #2
joanna20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 68
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

nie scinaj, dlugie wlosy dodaja kobiecie uroku
joanna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 14:37   #3
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Joanna szczerze to tez mnie troche denerwuja a i tak odrosna
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 14:43   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

mozesz fajnie pocieniowac na calych wloskach tak np:jak na tej fotce pazurki z przodu fajnie wyszczupli twarz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg forum22hz.jpg (52,5 KB, 536 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 14:50   #5
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Moim zdaniem nie scinaj Takie włoski są ładne i dobrze pasują do okrągłej buzi Ewentuslnie podetnij do ramion i wycieniuj oo całości [ trzymać się będą zależnie od kondycji włosw - jeśli masz układające będzie ok ale mogą się puszyć i trzeba będzie modelować a jeśli proste 'druty' dobrze obcięte układac się będą same ] No i ciekawe czy chcesz grzyweczke ? Dodaje fotosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28.jpg (21,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg daniel004.jpg (72,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (10,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cieniowaneJasne.jpg (36,7 KB, 24 załadowań)
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:00   #6
czarna-79
Raczkowanie
 
Avatar czarna-79
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
GG do czarna-79
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Nawet mi się nie waż obcinać włosków:-D Wystarczy jak tylko ładnie podetniesz końcóweczki i może zdecydujesz się na grzywkę. Ja miałam do niedawna ten sam problem co Ty. Też miała, długie, proste włosy, takie bez wyrazu...i zachorowałam na grzywkę - nie cieniowaną, tylko taką równą z włoskami. Naprawdę uważam, że nic tak dawno nie poprawiło mi humoru. Wklejam Ci moje zdjęcie dla ocenienia efektów.
czarna-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:03   #7
Klausik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

hej, sorka,ale nie chce mi się zakladac wątku kolejnego, kiedy tu jest podobny. Moglybyście mi tez doradzić??Mama namawia mnie na grzywke prostą, ale nie wiem czy by mi pasowała.Coś w to wątpie.niestety fotka mi się nie chce załadowac, więc podam stronkę, gdzie sa moje fotki www.klausik.photoblog.pl mam nadzieję,że mnie znajdziecie ;]
Klausik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 15:04   #8
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Cytat:
Napisane przez czarna-79
Nawet mi się nie waż obcinać włosków:-D Wystarczy jak tylko ładnie podetniesz końcóweczki i może zdecydujesz się na grzywkę. Ja miałam do niedawna ten sam problem co Ty. Też miała, długie, proste włosy, takie bez wyrazu...i zachorowałam na grzywkę - nie cieniowaną, tylko taką równą z włoskami. Naprawdę uważam, że nic tak dawno nie poprawiło mi humoru. Wklejam Ci moje zdjęcie dla ocenienia efektów.
bardzo ladnie Tobie w grzywce.Ja tez wybieram sie do fryzjera ale dopiero w grudniu,zobacze co powie moja fryzjerka czy bedzie pasowac mi grzywka,chociaz mam niskie czolo,a mi sie marzy bardzo
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:12   #9
czarna-79
Raczkowanie
 
Avatar czarna-79
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
GG do czarna-79
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Cytat:
Napisane przez kaska222
bardzo ladnie Tobie w grzywce.Ja tez wybieram sie do fryzjera ale dopiero w grudniu,zobacze co powie moja fryzjerka czy bedzie pasowac mi grzywka,chociaz mam niskie czolo,a mi sie marzy bardzo
Hehe, dzieki, wklej swoje zdjecie to ocenimy czy Ci będzie pasowała taka grzyweczka. Mnie dziewczyny na forum doradziły właśnie takie ścięcie...
czarna-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:14   #10
czarna-79
Raczkowanie
 
Avatar czarna-79
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
GG do czarna-79
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Moim zdaniem będzie Ci dobrze, ale w takiej na boczek, zaraz poszukam zdjęcia to wkleję
czarna-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:14   #11
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

"Nie ścinaj włosków, dodają kobiecie uroku...", "Ani mi się waż obciąć, będziesz żałowała..." - I jak tu pokusić się o metamorfozę? Już nawet klasyk myśli politycznej nie powtarza że ktoś tam musi odejść,a tu stale tylko "nie ścinaj, nie ścinaj...". Gdyby wszystkie kobiety nosiły długie włosy, byłyby nudne jak flaki z olejem. Dobrze że chociaż gwiazdy to rozumieją - ostatnio ścięły się króciutko aktorki: Agnieszka Wagner i Małgorzata Lewińska. W Hollywood jest ich znacznie więcej. A co powiecie na ultrakrótką fryzurkę siatkarki Doroty Świeniewicz? W długich włosach wyglądała jak tysiąc siedemset innych blondynek. Błagam, nie piszcie "ale ona jest ładna". Wy też jesteście!
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 15:17   #12
czarna-79
Raczkowanie
 
Avatar czarna-79
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
GG do czarna-79
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Dla Klausik...
czarna-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:21   #13
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Cytat:
Napisane przez dag_mar
"Nie ścinaj włosków, dodają kobiecie uroku...", "Ani mi się waż obciąć, będziesz żałowała..." - I jak tu pokusić się o metamorfozę? Już nawet klasyk myśli politycznej nie powtarza że ktoś tam musi odejść,a tu stale tylko "nie ścinaj, nie ścinaj...". Gdyby wszystkie kobiety nosiły długie włosy, byłyby nudne jak flaki z olejem. Dobrze że chociaż gwiazdy to rozumieją - ostatnio ścięły się króciutko aktorki: Agnieszka Wagner i Małgorzata Lewińska. W Hollywood jest ich znacznie więcej. A co powiecie na ultrakrótką fryzurkę siatkarki Doroty Świeniewicz? W długich włosach wyglądała jak tysiąc siedemset innych blondynek. Błagam, nie piszcie "ale ona jest ładna". Wy też jesteście!
Jeśli komuś jest dobrze w swojej dotychczasowej fryzurce to po co ryzykować totalną metamorfozę i radykalną zmiane skoro moze okazać się ona niewypałem? Nie ma nic gorszego niż nieudana wizyta u fryzjera, a drastyczna zmiana z długich na krótkie tak szybko nie ulegnie odwróceniu Także trzeba dobrze przemyśleć taką decyzję, szczególnie jeśli ktoś w swoich dostychczasowych włoskach wygląda atrakcyjnie, może ewentualnie pokusić się o małe zmiany
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:23   #14
Klausik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Ula dzieki, taki fryz podobny miałam.Wejdź na tą stronkę i kliknij więcej.taka fotka w różwowej bluzie. Tak jest moja hgrzywka. tYlko teraz to już trochę podrosła ;] Nie moge fotki wkleić ;[
Klausik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:54   #15
czarna-79
Raczkowanie
 
Avatar czarna-79
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
GG do czarna-79
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Dzięki Klausik za wiadomość Wklejam Ci zdjęcia z prościutkimi grzyweczkami. Wydaje mi się, że dobrze byłoby Ci w takiej prostej, jeśli chodzi o Twoje zdjęcia na tej stronie, którą podałaś, to niestety, nie odnalazłam Cię:-( (w różowej bluzie)
czarna-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:57   #16
czarna-79
Raczkowanie
 
Avatar czarna-79
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
GG do czarna-79
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Jeśli komuś jest dobrze w swojej dotychczasowej fryzurce to po co ryzykować totalną metamorfozę i radykalną zmiane skoro moze okazać się ona niewypałem? Nie ma nic gorszego niż nieudana wizyta u fryzjera, a drastyczna zmiana z długich na krótkie tak szybko nie ulegnie odwróceniu Także trzeba dobrze przemyśleć taką decyzję, szczególnie jeśli ktoś w swoich dostychczasowych włoskach wygląda atrakcyjnie, może ewentualnie pokusić się o małe zmiany
Jasne, zgadzam się z Tobą w 100%. Ile razy jesteśmy świadkami, kiedy to nasze koleżanki wracają z minami wisielców po wizycie u fryzjera A gwiazdy oczywiście mogą sobie pozwolić na takie zmiany, bo już jutro mogą wyglądać inaczej- przecież je stać na to...
czarna-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 16:00   #17
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Cytat:
Napisane przez czarna-79
Jasne, zgadzam się z Tobą w 100%. Ile razy jesteśmy świadkami, kiedy to nasze koleżanki wracają z minami wisielców po wizycie u fryzjera
Skąd my to znamy...

Cytat:
Napisane przez czarna-79
A gwiazdy oczywiście mogą sobie pozwolić na takie zmiany, bo już jutro mogą wyglądać inaczej- przecież je stać na to...
Dokładnie tak!
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:14   #18
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

[B]Odpowiedzcie mi więc: Dlaczego w odpowiedzi na wątek "chcę obciąć włosy" lub podobny, 19 na 20 wizażanek odpowiada "Nie ścinaj, długie dodają kobiecości" albo "Będziesz tego żałowała, zobaczysz..."?

Jeśli ktoś chce metamorfozy, nawet radykalnej, to trzeba zachęcac! Jak będziecie kręcić nosem, to metamorfozy będą polegały na skróceniu włosów o 2 cm i pryciemnieniu o pół tonu. Ale to mdłeeeeeee....[B]
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:22   #19
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Ja za każdym razem gdzy ścinałam włosy żałowałam. Ale sądzę że zmiany to swietny sposób na poprawę nastroju. Osobiście proponuję coś takiegio jak na zdjęciu dołączonym przez kasię222. Fryzurka więcej niz boska!
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 17:27   #20
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

A moim zdaniem lepiej podciąć te 2 cm i fajnie ułożyć fryzurkę niż bać się później wyjść z domu...
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:27   #21
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Cytat:
Napisane przez dag_mar
[B]Odpowiedzcie mi więc: Dlaczego w odpowiedzi na wątek "chcę obciąć włosy" lub podobny, 19 na 20 wizażanek odpowiada "Nie ścinaj, długie dodają kobiecości" albo "Będziesz tego żałowała, zobaczysz..."?
Nie zgadzam sie z Tobą Większość Wizażanek namawia do zmian [ sama jestem tego przykładem z kilku innych wątków ] Sytuacja się zmiania kiedy rzeczywiście ktoś wygląda atrakcyjnie w aktualne fryzurze, pyta o radę, ocenę - i takową otrzymuje. Koniec. Każdy widzi to inaczej. Obcinać czy nie obcinać - każdy ma swoje zdanie na ten temat - każdy ma inny gust tak już jest. A skoro widać ze Wizażanki są zgodne co to tego zeby nie było zmian widać coś w tym jest.

Cytat:
Napisane przez dag_mar
Jeśli ktoś chce metamorfozy, nawet radykalnej, to trzeba zachęcac! Jak będziecie kręcić nosem, to metamorfozy będą polegały na skróceniu włosów o 2 cm i pryciemnieniu o pół tonu. Ale to mdłeeeeeee....[B]
Poza tym sama idea metamorfozy nie polga na tym by każdego namawiać od razu do drastycznych zmian, ale doradzić co i jak zrobić by polepszyć to co już jest
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:33   #22
mosquito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 96
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

...
__________________
MOSQUiTO

Edytowane przez mosquito
Czas edycji: 2009-02-19 o 13:31
mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:40   #23
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Cytat:
Napisane przez mosquito
ja uważam ze nie musisz od razu radykalnie obcinac włosów i zmieniac fryzury wystarczy fajne wycieniowanie i włoski same sie beda układac!! a zawsze to jakas odmianka jest aha i mam jeszcze pytanko do kaska222 masz sliczny kolorek na włoskach!! co to za farba??szampon?? i jaki masz kolorek naturalny?? pozdrawiam pa

o chcialabym miec takie wloski jak Kelly Clarkson,niestety to nie ja jestem na tym avatarku.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:46   #24
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Cytat:
Napisane przez kaska222
o chcialabym miec takie wloski jak Kelly Clarkson,niestety to nie ja jestem na tym avatarku.

Kurcze kaska to jest Kelly Clarkson Od dawna miałam Cię zapytac czy to Ty jestes tam znaczy na avatarku A to Kelly Ma fantastyczne włoski
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 18:19   #25
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Cytat:
Napisane przez magdziaS
skoro widać ze Wizażanki są zgodne co to tego zeby nie było zmian widać coś w tym jest.
Nie. Raczej znaczy to, że są skrajnie zachowawcze. Pod tym względem daleko nam do zachodu.

Ale duża w tym wina tzw. stylistów. Poza Jagą, Wolfem i Hodorskim w zasadzie sami zachowawczy ludzie.

Wystarczy obejrzeć zachodnie wersje Idola i tamtejsze metamorfozy. To co robi p.Leszek Czajka jest w zasadzie leciutką kosmetyką - nuuuuuuda....
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 18:34   #26
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Cytat:
Napisane przez dag_mar
Nie. Raczej znaczy to, że są skrajnie zachowawcze. Pod tym względem daleko nam do zachodu.

Ale duża w tym wina tzw. stylistów. Poza Jagą, Wolfem i Hodorskim w zasadzie sami zachowawczy ludzie.

Wystarczy obejrzeć zachodnie wersje Idola i tamtejsze metamorfozy. To co robi p.Leszek Czajka jest w zasadzie leciutką kosmetyką - nuuuuuuda....
Widać taka jest uroda Wizażanek, ze są jak to określiłaś zachowawcze a nie jak zaślepione podążają za modą, widać chcą się dobrze czuć w tym co mają na głowie i nie przejmują się tym , że zostaną uznane za 'nudne' . Lepiej mieć to co się miało i być z tego zadowolonym niż modnie się obciąć i przez 3 miesiące chodzić w czapce bo taka przypuśćmy Pani Jaga lub ktoś podobny zrobiła na głowie kuropatwę.

Każdy ma inny gust i niektórym ta kuropatwa się spodoba, ale nie wszyscy decydują sę na drastyczne metamorfozy stąd zapewne takie a nie inne zdanie Wizażanek.

Poza tym piszą wprost to co myślą indywidualnie o fryzurze, która by pasowała do osoby a nie próbują jej wcisnąć kitu typu : 'obetnij sie tak a nie będziesz nudna' . Trzeba spojrzeć na to czy taka fryzura komuś pasuje a nie czy będzie nowomodna [ chyba, ze ktos to wyjątkowo tego chce ] - nie na tym polega fryzjerstwo by na siłę kogoś 'przerobić' tylko po to by nie był nudny a modny

Nie mam nic przeciwko metamorfozom, ale podkreślam jeszcze raz - Nie próbujmy kogoś na siłę' uszcześliwiać' jeżeli do niego to nie pasuje a on się potem będzie w tym źle czuć. Zadowolenie klienta to podstawa
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 18:44   #27
mosquito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 96
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

...
__________________
MOSQUiTO

Edytowane przez mosquito
Czas edycji: 2009-02-19 o 13:30
mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 18:51   #28
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Cytat:
Napisane przez dag_mar
Vidal Sasoon: "Każdej kobiecie pasują krótkie włosy. Jedyna kwestia, to jak bardzo krótkie".

Jeśli ktoś pyta, czy ładnie będzie jej w grzywce na ukos przy zachowaniu długich włosów, ok... Ale kiedy pisze, że chce mieć krótkie włosy, to przestańcie pisać te pieprzone aksjomaty w stylu "długie włosy dodają kobiecości", bo jest to tak samo do podważenia, jak to czy Lech Kaczyński jest mężem stanu, albo czy ostatnia płyta Philla Collinsa jest dobra. Jeśli chce mieć bardzo krótkie, to do jasnej cholery, doradzajmy jakieś fajne bardzo krótkie, a nie walczmy o każdy dłuższy kosmyk...
Akurat w tym przypadku masz rację, bylebyś tylko nie uogólniała
Ale co poradzisz na to, że tak się Wizażankom dziewczyna podoba i już Wyraziły swoje zdanie miały do tego prawo.

Każdy daje takie rady jakie uważa za stosowne. Dziewczyny wyraziły swoje, Ty swoje i ja również wyraziłam swoją opinię na temat zmiany, także wydaje mi sie, ze wszystkie powinnyśmy być zadowolone
A Tasteme i tak zrobi to co uważa za stosowne - byleby tylko nie oddała się w ręce jakiegoś ' szalonego' stylisty
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 18:52   #29
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

na tym zdjeciu tez ja niejestem,jakas dziewczyna z innej strony z forumu
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 19:17   #30
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Prosze wejdzcie:)||Ściecie

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Akurat w tym przypadku masz rację, bylebyś tylko nie uogólniała
Błagam... Ja uogólniam? A czy to ja należę do tej jakże oryginalnej i nieuogólniającej grupy, która namawia 100 % pytających do tego żeby nie ścinały włosów??


Sęk w tym, że każda dziewczyna podoba się wizażankom w długich włosach, niezależnie od urody jest to pożałowania godne lamentowanie "Nie ścinaj, takie masz ładne włoski (a przecież to właśnie długie włosy, jak
nic innego, dodają kobiecości").


Ale ok,


Długie włosy dodają kobiecości. A jak nie dodają, to i tak dodają, bo tak uważały nasze prababki, a starsi ludzie mają rację. Jeśli nie mają, to i tak trzeba uważać (podobnie jak to że Słowacki wielkim poetą był) że to właśnie długie włosy warunkują kobiecość, a krótkie brak kobiecości, bowiem to zdanie jest mocno ugruntowane, a zatem jest ono na równi z pewnikiem!
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.