loreal platinum jaki efekt na włosach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-13, 13:36   #1
joanna20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 68

Loreal Platinium


kto próbował tej metody.
na jakim kolorze wyjsciowym , jaki efekt i jaka cena?
joanna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 14:15   #2
joanna20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 68
Dot.: Loreal Platinium

upupupup
joanna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:59   #3
joanna20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 68
loreal platinium

czy ktos probowal? jaki efekt?
joanna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 19:42   #4
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: loreal platinium

chodzi o taki preparat którym robi się jaśniutkie pasemka? taki różowy? (różowy po wymieszaniu skłądników...)
jesli tak, to próbowałam.
Pachniało slicznie, jakoś tak gumą do żucia,i pasemka miały bardzo ładny kolorek.

Tylko nie jestem pewna, czy mówimy o tym samym preparacie
podr
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 08:11   #5
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: loreal platinium

Cytat:
Napisane przez joanna20
czy ktos probowal? jaki efekt?
nie napisałas co to za produkt <farba? >
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 17:36   #6
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: loreal platinium

up!
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 18:04   #7
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: loreal platinium

z tego co ja wiem, i sprobowalam, to preparat do robiebia super blon pasemek
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-29, 17:01   #8
Dea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Question loreal platinum jaki efekt na włosach?

witam wszystkie wizażanki! dziewczyny czy któras z was robiła pasemka u fryzjera farba loreal platinum? ja zawsze robiłam pasemka w salonie welli i rozjasniaczami z tej firmy ,ale na moich włosach farbowanych wczesniej na ciemno wychodziło leciutko zółtawo.chciałabym teraz bardziej włosy rozjasnic ,to znaczy chciałabym dodac wiecej pasemek ,tylko własnie takich białych nie zółtawych. byłam w salonie loreala i powiedzieli ,ze po tym platinum wychodza białe pasemka. chciałabym sie dowiedziec czy rzeczywiscie moga mi wyjsc takie białe po tym platinum??? bardzo prosze o odpowiedzi bo w przyszłym tyg. ide robic te pasemka a tym lorealem platinum to drogo kosztuje dlatego chciałabym wiedziec czy wogóle warto! jak któras wizażanka miała tym robione pasemka to prosze o opinie ?!
Dea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 17:35   #9
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

Ja robiłam teraz w Lovely looku, i zawsze wychodzą mi nieco żółtawe pasemka ale radzę sobie z tym stosując płukankę celii po umyciu, mieszam w butelce szampon do włosów z tą płukanką i myję taka mieszanką włoski, zawsze są potem popielate, nie zółte, polecam ci takie rozwiązanie.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 13:14   #10
Dea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

no własnie ja tez robie ta płukanke i myje szamponem fioletowym. ale szczerze mówiac to koncówki i tak mam zółtawe nawet po płukance, a poza tym jestem troche leniwa i juz nie chce mi sie tych pukanek za kazdym razem robic.dlatego mmyslałam nad tym lorealem platinium ale juz trace nadzieje chyba jestem skazana na to zóltko i płukanki.
Dea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 14:46   #11
jesionka
Raczkowanie
 
Avatar jesionka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 117
Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

podłączam się do watku, bo już kiedyś rzuciłam pytanie na forum, ale nie było odewu ani opinii. Czy rzeczywiście jest taka różnica, jeśli chodzi o wygląd włosów po zabiegu (czy rzeczywiście włosy sa mniej zniszczone niż po zwykłych pasemkach?)
I ile mniej więcej to kosztuje? Bo ja kiedyś słyszałam, że niewiele więcej niż zwykły balejaż...
__________________
pozdrawiam
jesionka
jesionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-30, 15:03   #12
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

Hej, to moze ja odpowiem
Zawsze farbuje włosy tylko farbami z L'oreal Professionnel. Juz dawa razy miałam robione blond pasemka wlasnie farbą L'oreal Platinum a na reszta wloskow mialam kladziony brazowy kolorek (raz byl ciemniejszy braz, drugim razem jasniejszy). Za 1 razem miałam pasemka w kolorze złotym, natomiast ostatnio fryzjerka uzyła mocniejszego rozjasniacza (czy jak to nazwac) do farby Platinum i wyszedl mi bardzo fajny platynowy kolor, dokladnie taki jak chciałam Do tego miekny zmrozony braz (o ile pamietam to chyba sie kolor zmrozony kasztan nazywal ) i jestem zadowolona
Wloski ma platinum faktycznie nie są suche, sa bardzo miekkie w dotyku i pieknieeeeeee blyszcza!!! Jezeli chodzi o cene to ja nie zauwazylam zadnej roznicy Pierwszy raz blond pasemka na calej glowie + kolor mialam robione w salonie L'oreal Proffessionell w Kielcach i nie bylo nic wiecej liczone, po prostu jako pasemka jednokolorowe+ kolor. Ostatnio dokladnie to samo mialam robione, ale w salonie Camille Albane w Krakowie i tez policzono standardowo jako pasemka+kolor. Nie ma zadnej roznicy w cenie, bo teraz wszystkie salony, ktore pracuja na farbach L'oreal oraz na produktach Kerastasse od tego roku uzywaja do koloru blond tylko i wylacznie tej farby Platinum. Takze nawet jakby ktos prosto z ulicy trafil do takiego salonu i chcial miec blond balejaz to nawet by pewnie nie wiedzial, ze uzyto do tego farby Platinum
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 15:06   #13
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

Cytat:
Napisane przez Dea
bardzo prosze o odpowiedzi bo w przyszłym tyg. ide robic te pasemka a tym lorealem platinum to drogo kosztuje dlatego chciałabym wiedziec czy wogóle warto! jak któras wizażanka miała tym robione pasemka to prosze o opinie ?!
jesli chodzi o to czy warto to WARTO! ale kolor pasemek jaki chcesz uzyskac zalezy od rozjasniacza, dlatego powiedz fryzjerce jaki Ci sie marzy odcien i ona juz dobierze odpowiednia ilosc Ale pierwszy raz spotykam sie z tym, zeby zastosowanie farby Platinum wplywalo w jakis sposob na cene OOO, moja kolezanka ze studiow tez miala przed Swietami robiony blond balejaz, tez farbą platinum i zaplacila normalnie cene balejazu na sredniej dlugosci wlosach!
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 15:09   #14
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

Zawsze tez możesz splatynić blond pasemka myjąc je szamponem regenal z welli.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 15:54   #15
Dea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

dzieki za odpowiedzi! a ja sie spotkałam własnie pytałam w salonie loreala i mi powiedzieli ,ze na moje długie włosy(mam takie do łopatki) to zapłace około120 zł, ale zalezy ile zuzyja tej farby ,moge zapłacic mniej lub wiecej. powiedzieli tez ,ze za pasemka innym rozjasniaczem nie tym platinium zapłace na moje włosy tak 85 zł. jak robiłam w salonie welli to za pasemka blond farbą magma zaplaciłam 130 zł, natomiast za drugim razem pani robiła mi jakims rozjasniaczem welli (blondorem chyba) i zapłaciłam 115 za balejaz razem z podcięciem i wycieniowaniem.a wiec sa róznice jak widac.moze to zalezy w jakim salonie czy cos To mam nadzieje ze mi rzeczywiscie wyjda białe bo mam juz dwa balejaze na głowie. chodzi mi glównie o te nieszczesne koncówki bo dalej sa troche zółtawe a płukanka na nie nie działa.pozdrawiam
Dea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 16:01   #16
Dea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Smile Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

Jesionko mi powiedzieli ze na moje włosy, takie do łopatki bedzie kosztowac ok.120 zł.ale moze wiecej wyniesc, bo zalezy ile farby zuzyja. innym rozjasniaczem kosztuje tam 85 zł na moje wlosy. niewiem czy tym platinium robic bo jak znowu beda zółtawe to mnie chyba krew zaleje. pozdrawiam
Dea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 17:58   #17
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

Szczerze mowiac to dla mnie jakis dziwny salon L'oreala Cena zalezy ile farby zuzyją? Dziwne...z reguly w salonach sa cenniki i jest ustalone ile kosztuje balezjaz na wlosach krotkich, poldlugich i dlugich. A jeszcze dziwniejsze jest dla mnie to, ze jako salon L'oreala nie uzywaja w chwili obecnej tylko Platinum... Naprawde, tam, gdzie ja sie zetknelam ze stosowanie farb L'oreala to wszystkie zaklady rowno tylko ją teraz stosują, czy to JLD, Camille Albane czy L'oreal Professionnell...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 17:59   #18
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

Cytat:
Napisane przez Dea
Jesionko mi powiedzieli ze na moje włosy, takie do łopatki bedzie kosztowac ok.120 zł.ale moze wiecej wyniesc, bo zalezy ile farby zuzyja. innym rozjasniaczem kosztuje tam 85 zł na moje wlosy. niewiem czy tym platinium robic bo jak znowu beda zółtawe to mnie chyba krew zaleje. pozdrawiam
A nie możesz iść do salonu i niech Ci fryzjer zrobi jedno pasemko na próbę? Zobaczysz wtedy jakie wyjdzie na Twoich wlosach i zadecydujesz czy chcesz mieć tą farba robiony balejaż.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 20:02   #19
Dea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

Cytat:
Napisane przez Kalex
Szczerze mowiac to dla mnie jakis dziwny salon L'oreala Cena zalezy ile farby zuzyją? Dziwne...z reguly w salonach sa cenniki i jest ustalone ile kosztuje balezjaz na wlosach krotkich, poldlugich i dlugich. A jeszcze dziwniejsze jest dla mnie to, ze jako salon L'oreala nie uzywaja w chwili obecnej tylko Platinum... Naprawde, tam, gdzie ja sie zetknelam ze stosowanie farb L'oreala to wszystkie zaklady rowno tylko ją teraz stosują, czy to JLD, Camille Albane czy L'oreal Professionnell...
no mnie to własnie spotkało! i jak mówie nie tylko w tym loreala salonie ale takze w welli tam jak robiłam magmą zapłaciłam wiecej niz jak robiłam innym rozjasniaczem tej samej firmy.pani fryzjerka tez mi powiedziała, ze zalezy od ilosci farby i ze zalezy jaka.w lorealu powiedzieli ze 120 tym platinium a 85 innym.nie wiem dlaczego taka polityke stosuja w tych salonach,przeciez sobie nie wymysliłam. pozdrawiam
Dea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-30, 20:17   #20
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

Cytat:
Napisane przez Dea
no mnie to własnie spotkało! i jak mówie nie tylko w tym loreala salonie ale takze w welli tam jak robiłam magmą zapłaciłam wiecej niz jak robiłam innym rozjasniaczem tej samej firmy.pani fryzjerka tez mi powiedziała, ze zalezy od ilosci farby i ze zalezy jaka.w lorealu powiedzieli ze 120 tym platinium a 85 innym.nie wiem dlaczego taka polityke stosuja w tych salonach,przeciez sobie nie wymysliłam. pozdrawiam
wiem, ze sobie nie wymyslasz mnie tylko zadziwli Ci fryzjerzy a co do farby to naprawde jest bardzo fajna!!! piekny kolorek po niej wychodzi
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 20:29   #21
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

Załączam 2 fotki ze strony L'oreala, gdzie do jasnych pasemek została uzyta farba Platinum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg Jenny_300_300.jpeg (20,5 KB, 935 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Olga_300_300.jpeg (30,3 KB, 526 załadowań)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 21:37   #22
Dea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Smile Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

Dzieki bardzo za fotki ! moze chca tam u mnie zarobic wiecej czy cos dziwne ze tak wszedzie inaczej.moze lepiej jeszcze gdzies indziej zapytam.
Dea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 09:08   #23
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: loreal platinum jaki efekt na włosach?

aaaa jak mnie sie podoba ten kolorek z 1 zdjecia coś mi sie zdaje, ze w marcu wybiore sie z tą fotką do fryzjera dokładnie taki odcien blondu i brazu chce miec na swojej główce
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 15:32   #24
Dea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Dot.: loreal platinium

to jest taki rozjasniacz ma dwie wersje. pierwsza to jest bardzo łagodny bez amoniaku, po wymieszaniu rózowy ,to jest do włosów naturalnych niefarbowanych i jasniejszych raczej. druga wersja mocniejsza po wymieszaniu jest taki bardzo jasno niebieski ,prawie biały to jest do wlosów naturalnych ciemnych i bardzo ciemnych, oraz farbowanych tez na ciemne kolory, rozjasnia nawet do 7 tonów.włosy wychodza ładne taki jasny platynowy blond, na włosach farbowanych bardzo długo na ciemne kolory koncówki wychodza jak zawsze zreszta troche zółtawe.rzeczywiscie włosy wcale nie sa zniszczone tak jak po innych rozjasniaczach.wcale nie sa przesuszone,miekie w dotyku i piekny połysk maja.
Dea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 18:02   #25
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Loreal Platinium na Slasku?

Czy ktoras z Was wie gdzies jest jakis salon,ktory farbuje wloski farbami Loreal Platinium,gdzies w okolicy Chorzowa,Bytomia,Katowic? ?Bardzo prosze o szybka odp,bo jutro musze isc sie zapisac
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 20:35   #26
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Loreal Platinium na Slasku?

Ja wiem tylko ze w Czestochowie farbuja tym w salonie Berendowicz i Kublin
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 23:12   #27
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Loreal Platinium na Slasku?

Cytat:
Napisane przez iwonatom
Ja wiem tylko ze w Czestochowie farbuja tym w salonie Berendowicz i Kublin

W takim arzei byc może używaja tez w B&K w katowicach ? na mnie nie używali, ale widziałam, że pracują własnie na kosmetykach Loreal i Kerastase.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 08:26   #28
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Loreal Platinium na Slasku?

Nie bylam nigdy w B&K w Katosach ale przypuszczam ze owszem rowniez uzywaja. Wlasnie sie zastanawiam nad pojciem do B&K do Katowic na baleyage, nie wiesz moze jaki baleyage im tam wychodzi Fajnie robia
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 19:11   #29
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Loreal Platinium na Slasku?

Ja nie miałam balayage, ale dekoloryzację( własaciwie demakijaż), farbowanie, obcięcie, modelowanie, rytuał kerastase i byłam bardzo bardzo zadowolona. Ja akurat byłam u Maćka.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 19:27   #30
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Loreal Platinium na Slasku?

też jestem ciekawa jak robia tam balejaż,i ile kosztuje...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.