Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-30, 10:01   #421
zetika16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez majka_003 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zamawiała któraś z was perfumy na http://www.perfumeriamartex.pl ?? Albo na http://www.multidrogeria.pl/ ??

Przyłącze się również do pytania o perfumerie MARTEX... możecie coś powiedzieć na jej temat??
mam zamiar zakupić u nich ten zapach
http://www.perfumeriamartex.pl/pl/p/...on-Intense/229
zetika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 10:20   #422
majka_003
Przyczajenie
 
Avatar majka_003
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ja chciałam mężowi kupić pod choinkę zapach http://www.perfumeriamartex.pl/pl/p/...Pour-Homme/295 bo jest promocja 50% z kodem GWIAZDKA
majka_003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 10:33   #423
zetika16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Wydaje się to zbyt piękne aby było prawdziwe, ale może ktoś się wypowie
zetika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 17:11   #424
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

A czy możecie powiedzieć coś na temat perfumerii - http://www.parfems.pl ?
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 18:08   #425
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez majka_003 Pokaż wiadomość
Ja chciałam mężowi kupić pod choinkę zapach http://www.perfumeriamartex.pl/pl/p/...Pour-Homme/295 bo jest promocja 50% z kodem GWIAZDKA
Oj... trochę podejrzana ta perfumeria. Same setki, nie ma innych pojemności...?? A ta zniżka wręcz niewiarygodna, np. Dior Jadore 100 ml mogłabym kupić za 130 PLN?? Albo Chanel Chance 100 ml za... 175 PLN??? Wierzyć mi się nie chce...

Nigdzie też nie jest napisane, że są to oryginalne produkty.

Z drugiej strony, w regulaminie stoi zapis:

"Dokonanie przez Użytkownika zakupu w sklepie perfumeriamartex.pl oraz rejestracja w sklepie wiążą się z wyrażeniem zgodny na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) których administratorem jest firma El nino parfum s.r.o. z siedzibą w Prazska 1816, Nová Paka 509 01, Czechy."

A El Nino to znana czeska hurtownia i perfumeria, w której zaopatruje się cała masa perfumerii netowych.

Majka, kupowałaś już tam u nich cokolwiek?? Mają oryginały?? Przyznam szczerze że te niskie ceny (po rabacie gwiazdkowym) są szokujące, no ale z drugiej strony ten zapis o El Nino... no nie wiem co o tym myśleć!!

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2013-11-30 o 18:11
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 18:12   #426
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Oj... trochę podejrzana ta perfumeria. Same setki, nie ma innych pojemności...?? A ta zniżka wręcz niewiarygodna, np. Dior Jadore 100 ml mogłabym kupić za 130 PLN?? Albo Chanel Chance 100 ml za... 175 PLN??? Wierzyć mi się nie chce...

Nigdzie też nie jest napisane, że są to oryginalne produkty.

Z drugiej strony, w regulaminie stoi zapis:

"Dokonanie przez Użytkownika zakupu w sklepie perfumeriamartex.pl oraz rejestracja w sklepie wiążą się z wyrażeniem zgodny na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) których administratorem jest firma El nino parfum s.r.o. z siedzibą w Prazska 1816, Nová Paka 509 01, Czechy."

A El Nino to znana czeska hurtownia i perfumeria, w której zaopatruje się cała masa perfumerii netowych.
właśnie myślę nad zakupami u nich,ale coś zbyt to piękne..
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 18:15   #427
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ange Ou Demon 100 ml za 120 PLN... :O


Edit: z góry bym ich od razu skreśliła, przypuszczając że sprzedają podróby GDYBY NIE ten zapis o El Nino... to jest mega dziwne, zastanawiające. Przecież El Nino handluje tylko i wyłącznie oryginalnymi produktami, to poważna hurtownia... nic nie rozumiem

Tu info o El Nino: http://www.perfumy-perfumeria.pl/O-f...fo-pol-15.html

A może by tak.... napisać do El Nino bezpośrednio i zapytać o perfumerię martex??? :P

Edit 2: Właśnie to uczyniłam Mam nadzieję że odpowiedzą szybko... W końcu mamy prawo wiedzieć, czy rzeczywiście jest to perfumeria należąca do/lub współpracująca z El Nino, tym bardziej że pojawiły się wątpliwości co do oryginalności sprzedawanych tam wód.

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2013-11-30 o 18:28
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 18:25   #428
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

1. Dokonanie przez Użytkownika zakupu w sklepie perfumeriamartex.pl oraz rejestracja w sklepie wiążą się z wyrażeniem zgodny na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) których administratorem jest firma El nino parfum s.r.o. z siedzibą w Prazska 1816, Nová Paka 509 01, Czechy. Informacje te służą tylko i jedynie do celów realizacji zamówienia, w tym wystawienia dowodu sprzedaży (paragon lub faktura VAT) oraz wysyłki produktów. W związku z tym sklep Perfumy-Perfumeria.pl ma prawo udostępniać zebrane dane swoim partnerom handlowym, jedynie mając na celu sprawną realizacje zamówienia. Każda osoba ma prawo wglądu do swoich danych oraz do ich poprawienia.

A co ma wspólnego mają z tym perfumy-perumeria , wygląda mi na to na jakąś zżynkę z regulaminu innej perfumerii
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 18:30   #429
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
1. Dokonanie przez Użytkownika zakupu w sklepie perfumeriamartex.pl oraz rejestracja w sklepie wiążą się z wyrażeniem zgodny na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) których administratorem jest firma El nino parfum s.r.o. z siedzibą w Prazska 1816, Nová Paka 509 01, Czechy. Informacje te służą tylko i jedynie do celów realizacji zamówienia, w tym wystawienia dowodu sprzedaży (paragon lub faktura VAT) oraz wysyłki produktów. W związku z tym sklep Perfumy-Perfumeria.pl ma prawo udostępniać zebrane dane swoim partnerom handlowym, jedynie mając na celu sprawną realizacje zamówienia. Każda osoba ma prawo wglądu do swoich danych oraz do ich poprawienia.

A co ma wspólnego mają z tym perfumy-perumeria , wygląda mi na to na jakąś zżynkę z regulaminu innej perfumerii

Właśnie przed chwilką o tym samym sobie pomyślałam... że może to po prostu nieudolna zżynka Nie mniej jednak do El Nino napisałam, zobaczymy czy i co odpowiedzą
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 22:19   #430
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilką o tym samym sobie pomyślałam... że może to po prostu nieudolna zżynka Nie mniej jednak do El Nino napisałam, zobaczymy czy i co odpowiedzą
cały ich regulamin to kopia właśnie z tej perfumerii
http://www.perfumy-perfumeria.pl/Reg...rms-pol-1.html

edit:
szukałam czegoś o neofix, ale za wiele nie ma (albo nie umiem znaleźć )
kusi mnie Miss Dior http://neofix.pl/christian-dior-miss...dp-p-4009.html
neofix jest pewnym sklepem? bo na liście ich nie ma i nie wiem czy kupować czy odpuścić i szukać gdzie indziej...

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2013-11-30 o 23:01
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 23:00   #431
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

no bardzo jestem ciekawa, moje perfumy nie sa tam jakos szalowo tanio, no ale 20zl w porównaniu do e-glamour roznicy jest, szkoda, ze maja dość maly wybor, jeśli faktycznie mieliby ogrinalne produkty oczywiscie
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 23:03   #432
kudzior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 150
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

przeciez perfumy-perfumeria eglamour i elninio to jedna firma
kudzior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 00:08   #433
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kudzior Pokaż wiadomość
przeciez perfumy-perfumeria eglamour i elninio to jedna firma
tyle, że my piszemy o perfumerii Martex która ma regulamin ściągnięty z perfumy-perfumeria
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 14:53   #434
iampeaches
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 227
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Hej dziewczyny, mam zamiar kupić http://www.pachnidelko.pl/product-po...120ml-edp.html i wg. Waszych opinii ta strona jest wiarygodna - jednak na wszelki wypadek chciałabym zapytać czy któraś z Was dokonywała tam zwrotu? Albo w jakiejś innej perfumerii? Jak taki zwrot wygląda? Czy mogę otworzyć perfumy, psikąć i jeśli uznam, że coś z nimi nie tak to spokojnie mogę je zwrócić? Czy zwroty przyjmują wyłącznie nienaruszonych opakowań?
iampeaches jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 15:42   #435
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez iampeaches Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam zamiar kupić http://www.pachnidelko.pl/product-po...120ml-edp.html i wg. Waszych opinii ta strona jest wiarygodna - jednak na wszelki wypadek chciałabym zapytać czy któraś z Was dokonywała tam zwrotu? Albo w jakiejś innej perfumerii? Jak taki zwrot wygląda? Czy mogę otworzyć perfumy, psikąć i jeśli uznam, że coś z nimi nie tak to spokojnie mogę je zwrócić? Czy zwroty przyjmują wyłącznie nienaruszonych opakowań?
Co prawda nie kupowałam nigdy w tej perfumerii, ale zwrotu bez podania przyczyny można dokonać tylko w przypadku produktu nieużywanego.
(Chodzi mi o zwrot w którym powołujesz się na to że masz 10 dni na rezygnację z zakupu ze względu na zakup "na odległość" ).
Jeżeli użyjesz perfum i nie spodobają się Tobie, sklep nie ma obowiązku ich przyjąć. Co innego jeżeli np. będą wadliwe - przeterminowane czy zepsute - wtedy masz prawo do reklamacji.
Jednak musisz się zorientować jak wygląda procedura zwrotu, nie tak po prostu odesłać.
Często sklepy mają specjalne formularze które należy wypełnić i odesłać razem ze zwracanym produktem, lub np. zwroty odsyłane są na inny adres niż ten który widnieje na fakturze czy paragonie.
Różnie to może być, zawsze najpierw najlepiej się skontaktować z obsługa sklepu jeżeli nie masz pewności jak to u nich wygląda, choć pewnie takie informacje znajdziesz w ich regulaminie.
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 15:42   #436
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez iampeaches Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam zamiar kupić http://www.pachnidelko.pl/product-po...120ml-edp.html i wg. Waszych opinii ta strona jest wiarygodna - jednak na wszelki wypadek chciałabym zapytać czy któraś z Was dokonywała tam zwrotu? Albo w jakiejś innej perfumerii? Jak taki zwrot wygląda? Czy mogę otworzyć perfumy, psikąć i jeśli uznam, że coś z nimi nie tak to spokojnie mogę je zwrócić? Czy zwroty przyjmują wyłącznie nienaruszonych opakowań?
Zwrot, to jest zwrot i dotyczy nienaruszonych towarów, a jeśli "coś nam nie pasuje", to jedynie może być podejrzenie nieoryginalności lub wady produktu - paprochy w płynie, uszkodzony flakon, niedziałający atomizer itp. - i wtedy podlega reklamacji (zależnie od rodzaju wady mogą być używane, bo jak poznasz, czy atomizer nie jest zepsuty bez używania). Zwroty są uzależnione od perfumerii, na pewno maja to określone w regulaminie, a reklamację muszą przyjąć do rozpatrzenia, a wynik rozpatrzenia jest sprawą indywidualną (najczęściej przy uznaniu reklamacji oddawane są pełne koszty, z przesyłką). Nikt nie uzna zwrotu perfum, 'bo się nie podobały", szczególnie używanych.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 15:58   #437
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Zwrot, to jest zwrot i dotyczy nienaruszonych towarów, a jeśli "coś nam nie pasuje", to jedynie może być podejrzenie nieoryginalności lub wady produktu - paprochy w płynie, uszkodzony flakon, niedziałający atomizer itp. - i wtedy podlega reklamacji (zależnie od rodzaju wady mogą być używane, bo jak poznasz, czy atomizer nie jest zepsuty bez używania). Zwroty są uzależnione od perfumerii, na pewno maja to określone w regulaminie, a reklamację muszą przyjąć do rozpatrzenia, a wynik rozpatrzenia jest sprawą indywidualną (najczęściej przy uznaniu reklamacji oddawane są pełne koszty, z przesyłką). Nikt nie uzna zwrotu perfum, 'bo się nie podobały", szczególnie używanych.
Kupując przez internet zawsze mamy prawo do zwrotu - tutaj wewnętrzny regulamin nie może tego nie honorować. Kwestia tylko czasu na zwrot - to trzeba doczytać. I oczywiście, zwracany towar musi być nieużywany i oryginalnie zapakowany (mi się zdarzyło odesłać sukienkę bez folii, którą w ferworze wali wyrzuciłam - ale nie było to jakieś firmowe opakowanie, zwykła foliowa torebka bez żadnych nadruków).
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 16:02   #438
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Kupując przez internet zawsze mamy prawo do zwrotu - tutaj wewnętrzny regulamin nie może tego nie honorować. Kwestia tylko czasu na zwrot - to trzeba doczytać. I oczywiście, zwracany towar musi być nieużywany i oryginalnie zapakowany (mi się zdarzyło odesłać sukienkę bez folii, którą w ferworze wali wyrzuciłam - ale nie było to jakieś firmowe opakowanie, zwykła foliowa torebka bez żadnych nadruków).
Tak VI4, właśnie chodziło mi o te wszystkie warunki zwrotu i masz rację, że przez internet od firmy zwrot zawsze przysługuje.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 19:53   #439
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4396315 3]szukałam czegoś o neofix, ale za wiele nie ma (albo nie umiem znaleźć )
kusi mnie Miss Dior http://neofix.pl/christian-dior-miss...dp-p-4009.html
neofix jest pewnym sklepem? bo na liście ich nie ma i nie wiem czy kupować czy odpuścić i szukać gdzie indziej...[/QUOTE]
ponawiam pytanie, bo tej perfumerii w spisie nie ma
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 20:10   #440
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

http://perfumini.pl/ nie ma w spisie, ale wygląda ok, korzystał ktos?
pilne
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 12:45   #441
majka_003
Przyczajenie
 
Avatar majka_003
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Oj... trochę podejrzana ta perfumeria. Same setki, nie ma innych pojemności...?? A ta zniżka wręcz niewiarygodna, np. Dior Jadore 100 ml mogłabym kupić za 130 PLN?? Albo Chanel Chance 100 ml za... 175 PLN??? Wierzyć mi się nie chce...

Nigdzie też nie jest napisane, że są to oryginalne produkty.

Z drugiej strony, w regulaminie stoi zapis:

"Dokonanie przez Użytkownika zakupu w sklepie perfumeriamartex.pl oraz rejestracja w sklepie wiążą się z wyrażeniem zgodny na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) których administratorem jest firma El nino parfum s.r.o. z siedzibą w Prazska 1816, Nová Paka 509 01, Czechy."

A El Nino to znana czeska hurtownia i perfumeria, w której zaopatruje się cała masa perfumerii netowych.

Majka, kupowałaś już tam u nich cokolwiek?? Mają oryginały?? Przyznam szczerze że te niskie ceny (po rabacie gwiazdkowym) są szokujące, no ale z drugiej strony ten zapis o El Nino... no nie wiem co o tym myśleć!!
Właśnie pierwszy raz o nich słyszę i tak się zastanawiam... nie mam również doświadczenia w kupowaniu perfum i cieszę się, że mogę znaleźć tutaj właśnie takie osoby, które to ogarniają także czekam na odpowiedź od El Nino
majka_003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 13:01   #442
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez majka_003 Pokaż wiadomość
Właśnie pierwszy raz o nich słyszę i tak się zastanawiam... nie mam również doświadczenia w kupowaniu perfum i cieszę się, że mogę znaleźć tutaj właśnie takie osoby, które to ogarniają także czekam na odpowiedź od El Nino
Kurczę, niestety El Nino milczą jak zaklęci...

A ja w międzyczasie kolejny raz pochwalę e-glamour.pl, znów zamówiłam sobie od nich perfumy, tym razem 90 ml butlę Salvatore Ferragamo F for Fascinating, tester za coś około 46 zł (cena - cud!!!) - i uwaga zamawiałam w piątek, z myslą że pewnie gdzieś w okolicach wtorku je dostanę... a tu już w niedzielę (!!) otrzymałam smsa że paczka czeka na mnie w paczkomacie Także miłe zaskoczenie. Zapach jest przepiękny Następnym razem chyba będzie czas na Signorinę...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:56   #443
musicismydrug
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Odradzam perfumerie perfumis.pl. Zakupiłem w owej zestaw testerów. Po przetestowaniu wszystkich zdecydowałem się na Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme. Z racji, że poza testerem nie można było dostać tego perfum w perfumis, kupiłem go w sklepie internetowym electro.pl. Po wypróbowaniu nowego nabytku okazało się, że jest to niemal zupełnie inny zapach niż testowana wcześniej próbkaz perfumis. Aby zweryfikować ostatecznie właściwy zapach dla tego perfum udałem się Sephory. Okazało się (na moje nieszczęście), że nabyty w electro.pl Issey Miyake jest identyczny z tym sephorowym i oczywiście zupełnie odmienny od fałszywego testera z perfumis. Lepiej dołożyć te kilkadziesiąt złotych i kupić coś w Douglasie, Sephorze bądź naprawdę renomowanej perfumerii internetowej niż narażać się wyrzucanie pieniędzy w błoto.
musicismydrug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:09   #444
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez musicismydrug Pokaż wiadomość
Odradzam perfumerie perfumis.pl. Zakupiłem w owej zestaw testerów. Po przetestowaniu wszystkich zdecydowałem się na Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme. Z racji, że poza testerem nie można było dostać tego perfum w perfumis, kupiłem go w sklepie internetowym electro.pl. Po wypróbowaniu nowego nabytku okazało się, że jest to niemal zupełnie inny zapach niż testowana wcześniej próbkaz perfumis. Aby zweryfikować ostatecznie właściwy zapach dla tego perfum udałem się Sephory. Okazało się (na moje nieszczęście), że nabyty w electro.pl Issey Miyake jest identyczny z tym sephorowym i oczywiście zupełnie odmienny od fałszywego testera z perfumis. Lepiej dołożyć te kilkadziesiąt złotych i kupić coś w Douglasie, Sephorze bądź naprawdę renomowanej perfumerii internetowej niż narażać się wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Tzn. kupiłeś zestaw próbek, tak? Bo piszesz, że testerów. Nie wiem czemu zapach się różnił ale to polecana i sprawdzona perfumeria także torchę się zagalopowałeś w osądach. Próbki nie są na dodatek podrabiane .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 17:55   #445
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

hej
nie orientujecie się, czy iperfumy.pl dają czasem rabaty?
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 18:20   #446
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Mam wrazenie, że sklep http://iperfuma.pl/ z okazji dnia darmowej wysyłki podniósł ceny

Czaiłam się na Opium Vapeurs de Parfum, które kosztowało chyba 135 lub 139zł a dzisiaj kosztuje 142...sklep chyba nie rozumie idei darmowej przesyłki.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 09:28   #447
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Mam wrazenie, że sklep http://iperfuma.pl/ z okazji dnia darmowej wysyłki podniósł ceny

Czaiłam się na Opium Vapeurs de Parfum, które kosztowało chyba 135 lub 139zł a dzisiaj kosztuje 142...sklep chyba nie rozumie idei darmowej przesyłki.
Nie sledze cen, ale skoro ty czaisz sie na ten zapach i zauwazylas zmiane to faktycznie, niezbyt fajne postepowanie perfumerii. Takie oszukiwanie klientow, lub robienie z nich idiotow.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 09:32   #448
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Nie sledze cen, ale skoro ty czaisz sie na ten zapach i zauwazylas zmiane to faktycznie, niezbyt fajne postepowanie perfumerii. Takie oszukiwanie klientow, lub robienie z nich idiotow.

Noo teraz mam pewność. Dzisiaj kosztuje już 135zł. http://iperfuma.pl/yves-saint-lauren...er,id2305.html
Niestety nie zrobiłam zrzutu ekranu przy poprzedniej cenie...niemniej trzeba uważać
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 15:27   #449
musicismydrug
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Tzn. kupiłeś zestaw próbek, tak? Bo piszesz, że testerów. Nie wiem czemu zapach się różnił ale to polecana i sprawdzona perfumeria także torchę się zagalopowałeś w osądach. Próbki nie są na dodatek podrabiane .
Sorry, mylę terminologie. Chodziło mi o mililitrowe próbki. Nie twierdzę, że zapach był podrobiony (był rewelacyjny). Po prostu był niezgodny z opisem. Na 100% jest to zupełnie co innego niż ten IM, którym rzekomo też była próbka.
musicismydrug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 17:38   #450
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Mam pytanie, czy ktoś może wchodził ostatnio na stronę www.avcosmetics.pl ? U mnie wyskakuje błąd, a chciałam zerknąć co mają ciekawego na stanie.
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.