Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-05, 17:47   #4081
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

RW miała obrazki w zaproszeniu
Wczoraj pierwszego nerwa miałam przez teściów odnośnie wesela... listę gości mamy zrobioną, z gości tżta są dwie rodziny z dalsza, jedna ze Śląska, druga z Pomorza. Ta ze Śląska była na RW, bardzo fajni ludzie, kuzynka teścia z mężem i jej córka z chłopakiem. Kiedy odjeżdżali z góry było mówione ze widzmy sie na naszym weselu druga rodzina z Pomorza - byli dwa lata temu tutaj na pogrzebie dziadka tżta i ja nie wiem, którzy to, nie utrzymują ze sobą kontaktów, ale dwa razy tesciowie i RW byli u nich, my nigdy. I na RW nie przyjechali. Dzwoni wczoraj tesciowa i mówi, że mamy zredukować listę gosci o tych ze Śląska i zaprosimy tylko z Pomorza bo nie beda mieli gdzie spać (??!!!) Bez sensu, jak serio nie będzie gdzie spać to zamowimy im pokoje, dla mnie to oczywiste, dla tzta tez... rozpoczyna sie powtorka z rozrywki, RW mialo wszystko co chcieli, dla wszystkich gości był nocleg, ale jesli chodzi o nas to nagle problem jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 17:57   #4082
aanniiaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 42
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Blondynka, z tym chodzeniem do pracodawcy to faktycznie słaby pomysł, ale to ze gadałas z jej ojcem, bo tylko jego zastalaś, to zaden błąd. Może jej nagadają i odda... trzymam kciuki.
aanniiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 18:00   #4083
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
RW miała obrazki w zaproszeniu
Wczoraj pierwszego nerwa miałam przez teściów odnośnie wesela... listę gości mamy zrobioną, z gości tżta są dwie rodziny z dalsza, jedna ze Śląska, druga z Pomorza. Ta ze Śląska była na RW, bardzo fajni ludzie, kuzynka teścia z mężem i jej córka z chłopakiem. Kiedy odjeżdżali z góry było mówione ze widzmy sie na naszym weselu druga rodzina z Pomorza - byli dwa lata temu tutaj na pogrzebie dziadka tżta i ja nie wiem, którzy to, nie utrzymują ze sobą kontaktów, ale dwa razy tesciowie i RW byli u nich, my nigdy. I na RW nie przyjechali. Dzwoni wczoraj tesciowa i mówi, że mamy zredukować listę gosci o tych ze Śląska i zaprosimy tylko z Pomorza bo nie beda mieli gdzie spać (??!!!) Bez sensu, jak serio nie będzie gdzie spać to zamowimy im pokoje, dla mnie to oczywiste, dla tzta tez... rozpoczyna sie powtorka z rozrywki, RW mialo wszystko co chcieli, dla wszystkich gości był nocleg, ale jesli chodzi o nas to nagle problem jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Że co A tym z Pomorza nagle znajdzie się magicznie miejsce do spania?
Wydaje mi się, że nagle chcą zaoszczędzić, pewnie zakładają, że i Ci z Pomorza nie przyjadą skoro nie przyjechali na RW
Bardzo nie ładnie z ich strony. Ja bym prosiła tym bardziej, że taki kontakt fajny złapaliście.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 18:21   #4084
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ja nie chcę mieć żadnych wierszyków w zaproszeniu. Myślę, że koperty to już standard. Boję się trochę tony kwiatów, wolałabym już wtedy dostać w doniczce, ale zobaczymy... Mój kolega, jak miał ślub, to też nic nie pisał, a w sumie żadnego kwiatka ani prezentu nie dostał, także zależy od woli gości.
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 18:32   #4085
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

No my zaprosimy ale wkurza mnie to wszystko jeszcze kwestia poprawin, moja mama nie chce robić, my nie chcemy robić ale tesciowa ostro robi dla ich najblizszej rodziny i sasiadow okolo 50 osob...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 18:34   #4086
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86211639]Ja nie chcę mieć żadnych wierszyków w zaproszeniu. Myślę, że koperty to już standard. Boję się trochę tony kwiatów, wolałabym już wtedy dostać w doniczce, ale zobaczymy... Mój kolega, jak miał ślub, to też nic nie pisał, a w sumie żadnego kwiatka ani prezentu nie dostał, także zależy od woli gości.[/QUOTE]

A mi te wierszyki są zupełnie obojętne. U mnie na każdym póki co zaproszeniu je miałam Ale mi one pomagają pielęgnować mojego lenia, bo nie mam kwiaciarni u siebie na osiedlu, za to monopolowy i punkt lotto jest:P Bo to przeważnie chcieli młodzi.

A wiecie co zauważyłam. My przez wątek chcemy, żeby właśnie było wszystko idealnie, nie kiczowato. A mam wrażenie, że panny młode, które nie podczytują takich tematów, w tym wszystkie moje znajome kompletnie nie przejmują się takimi rzeczami. Właśnie te wierszyki - są bo są. Tak samo odmiana nazwisk. Dopiero tutaj uświadomiłam sobie jaka to rozkmina z tą odmianą nazwisk i wiem, że moi znajomi są w tym kompletnie nie świadomi, bo dostawałam takie nieodmienione zaproszenia. Ba! nawet mi to nie przeszkadzało, dopóki sobie tego tutaj nie uświadomiłam
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 18:37   #4087
AgataP11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 28
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej
Co do zaproszen na ktorych jestem ujeta jako osoba tow. To nie mam z tym problemu. Czesto tez dostaje Agata... wraz z mężem. co do tych wierszykow to myśle że fajnie bo goście się nie muszą głowić. Poza opcją ze słodyczamy zamist kwaitow spotkałam sie z alkoholem killa razy, a na weselu córki koleżanki z jedzeniem dla zwierzakow ze schroniska.

Powodzenia w dogadaniu sie z rodzicami tż w sprawie gości.

Spędziłam dziś prawie 2h w szkole przez moją starszą córke, masakra.. :/
__________________
1999
14.09.2019
AgataP11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-05, 18:40   #4088
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
No my zaprosimy ale wkurza mnie to wszystko jeszcze kwestia poprawin, moja mama nie chce robić, my nie chcemy robić ale tesciowa ostro robi dla ich najblizszej rodziny i sasiadow okolo 50 osob...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka teściowa to skarb Nie no żartuje Czasem nie wiem co one sobie myślą.
U mnie koleżanka miała taką teściową i miała zażarty bój o winietki. Jej teściowa ich nie chciała. W końcu "mamusia" zadecydowała, że rodzina młodej winietki sobie może mieć, ale jej rodzina ma nie mieć i mają mieć swobodę w wybieraniu miejsca taa pół wesela z winietkami, a pół nie
A co do Twojej sytuacji to chciałoby się powiedzieć, że jak płaci to poprawiny mogą być Jedyne o co bym się bała, to jak ktoś nieświadomy zgadałby do Twojej rodziny czy idą na poprawiny i żeby się nie okazało, że nagle rodzina nie strzeli focha, że nie została zaproszona
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 18:47   #4089
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Noemi, masz rację. Ja też nad wieloma rzeczami tak się nie zastanawiałam, póki nie czytałam forum.
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 19:16   #4090
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Nie, moi nie strzelą focha, bo u nas poprawiny nie są popularne, bardziej nie chciłabym gadania ze strony rodziny tżta: o od niej nikt nie przyjechał... itp.
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 19:32   #4091
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

U mnie wierszyki to już standard, na każdym zaproszeniu chyba są. Moja kuzynka np. na swój ślub prosiła o planszówki i nikt ze sobą się nie zmawiał jaką planszówkę kupuje i żadna im się nie powtórzyła farciarze najczęściej jednak spotyka się że młodzi chcą wino, my bierzemy alko, jakie to już goście decydują jak nie ma takiego wierszyku to nawet nie wiadomo co dać sama koperta to tak pusto a kwiatów wiadomo, ze już nikt raczej nie chce
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-05, 19:34   #4092
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Nie, moi nie strzelą focha, bo u nas poprawiny nie są popularne, bardziej nie chciłabym gadania ze strony rodziny tżta: o od niej nikt nie przyjechał... itp.
Aha.
Ale co podjęłaś decyzje czy odpuszczasz temat czy walczysz o to, żeby poprawin nie było?
Szczerze to ja kasę którą wydałoby się na poprawiny wolałabym dostać do rąk
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 19:58   #4093
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Nadrobiłam!

Może faktycznie coś w tym jest, że jak się czyta forum, to się zwraca większą uwagę na niektóre rzeczy, u mnie idealnym przykładem tego jest topper na tort, wcześniej w ogóle nie byłam świadoma istnienia czegoś takiego

Ale akurat na kwestię personalizacji, OT, odmiany nazwisk i wierszyków to zawsze zwracałam uwagę, mam jakiegoś świrka z tym

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
U mnie wierszyki to już standard, na każdym zaproszeniu chyba są. Moja kuzynka np. na swój ślub prosiła o planszówki i nikt ze sobą się nie zmawiał jaką planszówkę kupuje i żadna im się nie powtórzyła farciarze najczęściej jednak spotyka się że młodzi chcą wino, my bierzemy alko, jakie to już goście decydują jak nie ma takiego wierszyku to nawet nie wiadomo co dać sama koperta to tak pusto a kwiatów wiadomo, ze już nikt raczej nie chce
Mnie się wierszyki po prostu nie podobają i na pewno nie będziemy zamieszczać, myślę, że po prostu wspomnimy przy zapraszaniu. Zresztą nasi goście nas znają i wiedzą, że wino chętnie pijamy ;-) więc zakładam, że się domyślą. Kwiaty teraz to jednak rzadko kto kupuje.

Byliśmy wczoraj oglądać obrączki i NIC, ale to NIC nam się nie podobało. Te tytanowe, które nam wpadły w oko, były bardzo ładne, ale wyglądały na z 10 rozmiarów za duże (no dobrze, trochę przesadzam, ale niedużo ) i przez to naprawdę ciężko było ocenić, jak to będzie wyglądało; dodatkowo nie wprowadzają żadnych modyfikacji (z tego miejsca pozdrawiam Agus ), a jak się okazało na miejscu, lepsze byłyby cieńsze (damska ma 5, męska 7, na naszych cienkich palcach wyglądało to po prostu słabo).

Z tytanowych to był jedyny projekt, który wchodził w grę, wszystkie inne albo PRAWIE nam się podobają (a nie ma możliwości modyfikacji), albo możliwe do modyfikacji, ale dostępne tylko na zamówienie, nie można oddać

Patrzymy teraz po białym złocie, ale czarno to widzę, bo jedyny wariant, jaki wydaje mi się możliwy, to coś w stylu tego, co pokazywała kiedyś Lika (mam nadzieję, że nie zmyślam), czyli wąskie i damska wysadzana brylantami. A mój tż jest zafiksowany na to, żeby były takie same lub podobne

Brat tż z dziewczyną wczoraj ogłosili, że się zaręczyli, straaaasznie się cieszę, będzie ślub rok po naszym :jupiL

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
RW miała obrazki w zaproszeniu
Wczoraj pierwszego nerwa miałam przez teściów odnośnie wesela... listę gości mamy zrobioną, z gości tżta są dwie rodziny z dalsza, jedna ze Śląska, druga z Pomorza. Ta ze Śląska była na RW, bardzo fajni ludzie, kuzynka teścia z mężem i jej córka z chłopakiem. Kiedy odjeżdżali z góry było mówione ze widzmy sie na naszym weselu druga rodzina z Pomorza - byli dwa lata temu tutaj na pogrzebie dziadka tżta i ja nie wiem, którzy to, nie utrzymują ze sobą kontaktów, ale dwa razy tesciowie i RW byli u nich, my nigdy. I na RW nie przyjechali. Dzwoni wczoraj tesciowa i mówi, że mamy zredukować listę gosci o tych ze Śląska i zaprosimy tylko z Pomorza bo nie beda mieli gdzie spać (??!!!) Bez sensu, jak serio nie będzie gdzie spać to zamowimy im pokoje, dla mnie to oczywiste, dla tzta tez... rozpoczyna sie powtorka z rozrywki, RW mialo wszystko co chcieli, dla wszystkich gości był nocleg, ale jesli chodzi o nas to nagle problem jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No naprawdę... Uwielbiam takie wtrącanie... Może jest tak, jak pisze Noemi - sprawa kosztów. Szkoda by ich było nie zaprosić, skoro już się tak fajnie zgadaliście.

Kwestia poprawin - też szkoda gadać.

Przykro to czytać, te genialne pomysły niektórych rodziców/teściów, które nijak się mają do tego, czego chcą młodzi...
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 20:04   #4094
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mialyscie kiedyś jakieś buty z Brilu?

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------



My nie będziemy mieć żadnych wierszyków
Co do kopert to raczej już się przyjęło,że daje się pieniądze
Miałam (mam), polecam


Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
RW miała obrazki w zaproszeniu
Wczoraj pierwszego nerwa miałam przez teściów odnośnie wesela... listę gości mamy zrobioną, z gości tżta są dwie rodziny z dalsza, jedna ze Śląska, druga z Pomorza. Ta ze Śląska była na RW, bardzo fajni ludzie, kuzynka teścia z mężem i jej córka z chłopakiem. Kiedy odjeżdżali z góry było mówione ze widzmy sie na naszym weselu druga rodzina z Pomorza - byli dwa lata temu tutaj na pogrzebie dziadka tżta i ja nie wiem, którzy to, nie utrzymują ze sobą kontaktów, ale dwa razy tesciowie i RW byli u nich, my nigdy. I na RW nie przyjechali. Dzwoni wczoraj tesciowa i mówi, że mamy zredukować listę gosci o tych ze Śląska i zaprosimy tylko z Pomorza bo nie beda mieli gdzie spać (??!!!) Bez sensu, jak serio nie będzie gdzie spać to zamowimy im pokoje, dla mnie to oczywiste, dla tzta tez... rozpoczyna sie powtorka z rozrywki, RW mialo wszystko co chcieli, dla wszystkich gości był nocleg, ale jesli chodzi o nas to nagle problem jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale... czemu tak?
Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
No my zaprosimy ale wkurza mnie to wszystko jeszcze kwestia poprawin, moja mama nie chce robić, my nie chcemy robić ale tesciowa ostro robi dla ich najblizszej rodziny i sasiadow okolo 50 osob...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale skoro nie chcecie poprawin to moglibyście się na nich nie pojawić (gdybyście faktycznie ostro chcieli postawić na swoim ) ciekawe co by teściowa na to powiedziała
W ogóle nie rozumiem zmuszania młodych do organizacji poprawin, może chcielibyście zwyczajnie odpocząć po emocjonującym dniu, nacieszyć się sobą - na weselu to wiadomo że trzeba z innymi porozmawiać, zatańczyć, jeszcze coś zjeść. Praktycznie nie ma czasu dla siebie, pierwszy taniec może (pod ostrzałem wszystkich gości oczywiście )


Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Nadrobiłam!

Może faktycznie coś w tym jest, że jak się czyta forum, to się zwraca większą uwagę na niektóre rzeczy, u mnie idealnym przykładem tego jest topper na tort, wcześniej w ogóle nie byłam świadoma istnienia czegoś takiego

Ale akurat na kwestię personalizacji, OT, odmiany nazwisk i wierszyków to zawsze zwracałam uwagę, mam jakiegoś świrka z tym


Mnie się wierszyki po prostu nie podobają i na pewno nie będziemy zamieszczać, myślę, że po prostu wspomnimy przy zapraszaniu. Zresztą nasi goście nas znają i wiedzą, że wino chętnie pijamy ;-) więc zakładam, że się domyślą. Kwiaty teraz to jednak rzadko kto kupuje.

Byliśmy wczoraj oglądać obrączki i NIC, ale to NIC nam się nie podobało. Te tytanowe, które nam wpadły w oko, były bardzo ładne, ale wyglądały na z 10 rozmiarów za duże (no dobrze, trochę przesadzam, ale niedużo ) i przez to naprawdę ciężko było ocenić, jak to będzie wyglądało; dodatkowo nie wprowadzają żadnych modyfikacji (z tego miejsca pozdrawiam Agus ), a jak się okazało na miejscu, lepsze byłyby cieńsze (damska ma 5, męska 7, na naszych cienkich palcach wyglądało to po prostu słabo).

Z tytanowych to był jedyny projekt, który wchodził w grę, wszystkie inne albo PRAWIE nam się podobają (a nie ma możliwości modyfikacji), albo możliwe do modyfikacji, ale dostępne tylko na zamówienie, nie można oddać

Patrzymy teraz po białym złocie, ale czarno to widzę, bo jedyny wariant, jaki wydaje mi się możliwy, to coś w stylu tego, co pokazywała kiedyś Lika (mam nadzieję, że nie zmyślam), czyli wąskie i damska wysadzana brylantami. A mój tż jest zafiksowany na to, żeby były takie same lub podobne

Brat tż z dziewczyną wczoraj ogłosili, że się zaręczyli, straaaasznie się cieszę, będzie ślub rok po naszym :jupiL

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------




No naprawdę... Uwielbiam takie wtrącanie... Może jest tak, jak pisze Noemi - sprawa kosztów. Szkoda by ich było nie zaprosić, skoro już się tak fajnie zgadaliście.

Kwestia poprawin - też szkoda gadać.

Przykro to czytać, te genialne pomysły niektórych rodziców/teściów, które nijak się mają do tego, czego chcą młodzi...
Ja nie wiem co jest z tymi jubilerami, że żadnych modyfikacji i koniec Zwłaszcza że no nie chcę wymieniać całej obrączki czy jakieś dziwaczne rzeczy
Może z białego złota coś się jednak uda znaleźć
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 20:13   #4095
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

A ja mam jeszcze jeden pomysł, żeby odwołać te poprawiny. Chyba, że aż tak bardzo Ci one nie przeszkadzają Powiedzieć, że od razu po ślubie planujecie wyjechać na romantyczną wycieczkę (była tak korzystna cenowo oferta, że aż żal było nie zaklepać ). W trakcie oczywiście plany mogą się zmienić ale na zorganizowanie poprawin będzie już za późno
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 20:29   #4096
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze jeden pomysł, żeby odwołać te poprawiny. Chyba, że aż tak bardzo Ci one nie przeszkadzają Powiedzieć, że od razu po ślubie planujecie wyjechać na romantyczną wycieczkę (była tak korzystna cenowo oferta, że aż żal było nie zaklepać ). W trakcie oczywiście plany mogą się zmienić ale na zorganizowanie poprawin będzie już za późno
Też dobry plan!
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 06:04   #4097
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Panny Młode 2019 cz. 5

Hej, hej

Dzisiaj długi dzień przede mną, po pracy podróż do Krakowa i spanie tam, bo jutro z rana do sądu. Ale przeżyję, lubie tak sobie jeździć służbowo za darmoszkę

Zważyłam się dzisiaj i po 2 tygodniach diety rezultaty są takie, że mam -1,5 kg (zła jestem na siebie, bo przed weekendem miałam -2,5 względem wagi wyjściowej, ale sobie zrobiłam cheat day w ikea i teraz coś ciężko mi się tego pozbyć ), -3 cm w pasie i -1 cm w talii w innych obwodach pewnie też coś spadło, ale nie sprawdzam, bo tylko te dwa mnie interesują.

A wczoraj już gadaliśmy z tż jakie słodycze sobie kupimy na Święta, bo wtedy nie ma diety przy okazji zamówiliśmy krzesła do jadalni

Miłego dnia

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2018-12-06 o 06:08
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 06:30   #4098
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Witam Mikołajkowo! Byłyście grzeczne w tym roku?

Dłuży mi się ten tydzień, bo czekam na targi w sobotę i zakup obrączek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 06:42   #4099
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzień dobry

jakie tam Mikołajki jak ja sama z Kessi w domu Tż od poniedziałku w delegacji (znowu) i wraca dopiero wieczorem
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-06, 07:07   #4100
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj oglądać obrączki i NIC, ale to NIC nam się nie podobało. Te tytanowe, które nam wpadły w oko, były bardzo ładne, ale wyglądały na z 10 rozmiarów za duże (no dobrze, trochę przesadzam, ale niedużo ) i przez to naprawdę ciężko było ocenić, jak to będzie wyglądało; dodatkowo nie wprowadzają żadnych modyfikacji (z tego miejsca pozdrawiam Agus ), a jak się okazało na miejscu, lepsze byłyby cieńsze (damska ma 5, męska 7, na naszych cienkich palcach wyglądało to po prostu słabo).

Z tytanowych to był jedyny projekt, który wchodził w grę, wszystkie inne albo PRAWIE nam się podobają (a nie ma możliwości modyfikacji), albo możliwe do modyfikacji, ale dostępne tylko na zamówienie, nie można oddać

Patrzymy teraz po białym złocie, ale czarno to widzę, bo jedyny wariant, jaki wydaje mi się możliwy, to coś w stylu tego, co pokazywała kiedyś Lika (mam nadzieję, że nie zmyślam), czyli wąskie i damska wysadzana brylantami. A mój tż jest zafiksowany na to, żeby były takie same lub podobne
Tak ja je pokazywałam bo to mój jedyny typ obrączki który mi się najbardziej podoba kurcze słabo z tymi modyfikacjami, sama nie wiem czy nie będę musiała swojej jakoś lekko przerobić jak już zeby pasowała z pierścionkiem
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Witam Mikołajkowo! Byłyście grzeczne w tym roku?

Dłuży mi się ten tydzień, bo czekam na targi w sobotę i zakup obrączek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My w sobotę też po obrączki i też mi się dłuży strasznie



Dzień dobry hoł hoł hoł!
Ja już wczoraj zamknęłam listę zakupów świątecznych, wszystkie prezenty kupione
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.


Edytowane przez Likable
Czas edycji: 2018-12-06 o 07:09
Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 07:23   #4101
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Nie obchodzimy Mikołajek. Zaraz nasza rocznica, to będziemy świętować i tak
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 07:26   #4102
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 08:23   #4103
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Hej, hej

Dzisiaj długi dzień przede mną, po pracy podróż do Krakowa i spanie tam, bo jutro z rana do sądu. Ale przeżyję, lubie tak sobie jeździć służbowo za darmoszkę

Zważyłam się dzisiaj i po 2 tygodniach diety rezultaty są takie, że mam -1,5 kg (zła jestem na siebie, bo przed weekendem miałam -2,5 względem wagi wyjściowej, ale sobie zrobiłam cheat day w ikea i teraz coś ciężko mi się tego pozbyć ), -3 cm w pasie i -1 cm w talii w innych obwodach pewnie też coś spadło, ale nie sprawdzam, bo tylko te dwa mnie interesują.

A wczoraj już gadaliśmy z tż jakie słodycze sobie kupimy na Święta, bo wtedy nie ma diety przy okazji zamówiliśmy krzesła do jadalni

Miłego dnia
Super, gratuluję wyników diety!

Ja przeszłam na inny sposób mierzenia - patrzę w lustro i sprawdzam, czy mi się podoba Jest całkiem nieźle, ale nie mogę sobie odpuścić. Choć wczoraj poległam i zamówiliśmy pizzę Tak więc do słodkiego mnie nie ciągnie, ale pizza...


Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Tak ja je pokazywałam bo to mój jedyny typ obrączki który mi się najbardziej podoba kurcze słabo z tymi modyfikacjami, sama nie wiem czy nie będę musiała swojej jakoś lekko przerobić jak już zeby pasowała z pierścionkiem

My w sobotę też po obrączki i też mi się dłuży strasznie



Dzień dobry hoł hoł hoł!
Ja już wczoraj zamknęłam listę zakupów świątecznych, wszystkie prezenty kupione
My mam nadzieję jutro polecimy mierzyć nasze kolejne typy, już w białym złocie. Udało się znaleźć kilka typów, zobaczymy, co po przymiarce ;-)

Tytan naprawdę mnie osłabił jak wzór ok, to szerokości nie można zmienić, jak szerokość jest ok, to nie da się spolerować, jak są polerowane, to nie mają brylantu… No "nie da się" i "nie da się", "my takich nie robimy", "nie ma takiej możliwości"... Bardzo chcieliśmy, ale chyba nic z tego.

Gratki, że już masz prezenty z głowy! Ja mam na razie tylko połowę

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Nie obchodzimy Mikołajek. Zaraz nasza rocznica, to będziemy świętować i tak
My też nie obchodzimy, skupiamy swoje wysiłki na świętach
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 08:34   #4104
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też witam się w Mikołajki

W tym roku też odpuściliśmy prezenty, choc wczoraj zapytalm Tz co kupi mi na Mikołaja. Licze na to, ze jednak cos słodkiego mi sprawi Ja kupilam mu rekwiczki na zime, ale to nie z mysla o mikołajkachale kupilam
__________________
08.06.2019
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 09:21   #4105
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Pozdrowienia z Zakopanego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 09:27   #4106
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej
Od dzisiaj puszczam świąteczne piosenki

Leleczka ale super

A na sylwestra macie jakieś szczególne plany ?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 09:43   #4107
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość

My mam nadzieję jutro polecimy mierzyć nasze kolejne typy, już w białym złocie. Udało się znaleźć kilka typów, zobaczymy, co po przymiarce ;-)

Tytan naprawdę mnie osłabił jak wzór ok, to szerokości nie można zmienić, jak szerokość jest ok, to nie da się spolerować, jak są polerowane, to nie mają brylantu… No "nie da się" i "nie da się", "my takich nie robimy", "nie ma takiej możliwości"... Bardzo chcieliśmy, ale chyba nic z tego.
Po takim czymś serio się odechciewa
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Pozdrowienia z Zakopanego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość

A na sylwestra macie jakieś szczególne plany ?
Idziemy na taki typowy bal sylwestrowy ze znajomymi
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 10:03   #4108
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Widziałam kiedyś że któraś wklejaja linka do ściany ze światełkami którą można wykorzystać jako ścianka za państwem młodym. Ktoś ma coś takiego, albo pamięta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 10:11   #4109
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Pozdrowienia z Zakopanego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oooo, zazdro rok temu byliśmy w Sylwestra. Fajnie było, chociaż drogo i tłoczno trochę.

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Hej

Od dzisiaj puszczam świąteczne piosenki



Leleczka ale super



A na sylwestra macie jakieś szczególne plany ?

Parapetówkę u nas w sumie to nas zmobilizowało do szybszego kupienia stołu i krzeseł, bo bez tego nie bardzi byłoby gdzie to zorganizować

Ogólnie to ja nie cierpię Sylwestra, zawsze po północy mam już zjazd energetyczny i najchetniej szlabym spać chwile po fajerwerkach, a tu zwykle trzeba jeszcze siedzieć bez sensu
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 10:37   #4110
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Oooo, zazdro rok temu byliśmy w Sylwestra. Fajnie było, chociaż drogo i tłoczno trochę.




Parapetówkę u nas w sumie to nas zmobilizowało do szybszego kupienia stołu i krzeseł, bo bez tego nie bardzi byłoby gdzie to zorganizować

Ogólnie to ja nie cierpię Sylwestra, zawsze po północy mam już zjazd energetyczny i najchetniej szlabym spać chwile po fajerwerkach, a tu zwykle trzeba jeszcze siedzieć bez sensu
Hahaha, ja to samo

Gratuluję wyników Ja niestety znowu zastój Endo zwiększyła mi dawkę leku i mówiła że czas odstawić tabletki anty Ja tak bardzo bardzo nie chcę


Ho ho ho!

Byłam z rana na paznokciach, mam cudne srebrne śnieżynki na fioletowej bazie i takie srebrne świecące cudo Zawsze biorę nudziaki, ale w okolicy świąt daję mojej wewnętrznej sroce prezent na gwiazdkę
Poza tym coś mnie bierze Gardło mnie drapie, mam zatkany nos i ogólnie słabo się czuję. A dzisiaj pacjentów na full

Ale wczoraj miałam takie miłe chwile z jedna pacjentka Taki słodki dzieciaczek, że aż się serduszko roztapia. Już była ostatnia wizyta i ona mnie spytała, co chcę dostać od Mikołaja i ja jej coś tam odpowiedziałam, że jakieś ciepłe rzeczy, bo lubię gdy jest mi ciepło. I ona powiedziała że na pewno dostanę za to, że się nimi tak zaopiekowałam Naprawdę dla takich chwil warto to robić

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.