Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-12-02, 11:49   #3451
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
W sumie może w przyszłym tygodniu uda mi się wpaść do Galerii Katowickiej
Tylko pamiętaj, że ten sklep to ZUO... wchodzisz zobaczyć co mają, a wychodzisz z masą różnych rzeczy, a o których nie wiedziałaś, że są Ci potrzebne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 11:58   #3452
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Tylko pamiętaj, że ten sklep to ZUO... wchodzisz zobaczyć co mają, a wychodzisz z masą różnych rzeczy, a o których nie wiedziałaś, że są Ci potrzebne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wstyd się przyznać, ale ja mało co tam kupiłam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 12:25   #3453
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
wstyd się przyznać, ale ja mało co tam kupiłam
Nie wiem jak to robisz
Ja ostatnio kupiłam tylko psią poduszkę z pianki termicznej ( 315 na 68zł). Ale przedostatnio trafilamnna świeżą przecenę, więc wpadło dużo bielizny sloggi i zestawy korres perfumy + balsam do ciała przecenione na 40zl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 12:42   #3454
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to robisz
Ja ostatnio kupiłam tylko psią poduszkę z pianki termicznej ( 315 na 68zł). Ale przedostatnio trafilamnna świeżą przecenę, więc wpadło dużo bielizny sloggi i zestawy korres perfumy + balsam do ciała przecenione na 40zl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba jeden z niewielu sklepów w których nie umiem znaleźć nic godnego uwagi w super cenie super cena tych zestawów
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 13:10   #3455
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

I moje denko. Takiej biedy już dawno nie mialam, ale to przez wprowadzenie retinolu, muszę uważać na inne substancje czynne dlatego nie kombinuję, żeby nie przesadzić a mieć najlepsze efekty. Filtry oczywiście przeterminowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20201202_135857.jpg (171,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20201202_135938.jpg (156,6 KB, 52 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 13:17   #3456
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
To chyba jeden z niewielu sklepów w których nie umiem znaleźć nic godnego uwagi w super cenie super cena tych zestawów
ja tak samo, osobiście nie lubię tego sklepu
Byłam wczoraj w galerii i byłam w szoku co zobaczyłam - przed sklepem czekało co najmniej 20 parę osób
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 13:23   #3457
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
ja tak samo, osobiście nie lubię tego sklepu
Byłam wczoraj w galerii i byłam w szoku co zobaczyłam - przed sklepem czekało co najmniej 20 parę osób
eeeeeeeeee......
Używałaś już eyelinera z Natury?

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
I moje denko. Takiej biedy już dawno nie mialam, ale to przez wprowadzenie retinolu, muszę uważać na inne substancje czynne dlatego nie kombinuję, żeby nie przesadzić a mieć najlepsze efekty. Filtry oczywiście przeterminowane
też ostatnio wyrzuciłam filtry, miały być na wakacje...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-02, 13:25   #3458
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
eeeeeeeeee......
Używałaś już eyelinera z Natury?

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------


też ostatnio wyrzuciłam filtry, miały być na wakacje...

u mnie to samo
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 17:17   #3459
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to robisz
Ja ostatnio kupiłam tylko psią poduszkę z pianki termicznej ( 315 na 68zł). Ale przedostatnio trafilamnna świeżą przecenę, więc wpadło dużo bielizny sloggi i zestawy korres perfumy + balsam do ciała przecenione na 40zl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
za okazje

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
I moje denko. Takiej biedy już dawno nie mialam, ale to przez wprowadzenie retinolu, muszę uważać na inne substancje czynne dlatego nie kombinuję, żeby nie przesadzić a mieć najlepsze efekty. Filtry oczywiście przeterminowane
Moje też Za denko
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 17:53   #3460
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Denko....mało , myślałam że więcej będzie. Albo poszły do kosza opakowania w chaosie...

Serum z Sesdermy takie nijakie, nie jestem przekonana , za ta cene nie warte zachodu.
Spray po opalaniu z ISDN calkiem fajny, taka mleczna woda o zapachu....Nivea! Jakby mi ktos zawiazal oczy to bym powiedziala za to kosmetyk Nivea na 100%. Ja bardzo lubie ich zapach wiec dla mnie przyjemne bylo do uzywania.
Bielenda Pro krem nawilzajacy, pewnie kupie jeszcze nie raz, przyjemny prosty nawilzacz/otulacz. Jedynie filtr moglby byc wyzszy jak dla mnie ale bede wracac, za ceea na ofertach jakies 25 zeta warto .
Puder Wet nd Wild....mieszane uczucia, raz wygladal super, innym razem beznadziejnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201202_170524.jpg (118,2 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-12-02 o 17:59
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 19:47   #3461
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Hej, próbowałam modnie zawiązać szalik na 6 sposobów, dotarłam do 3 i ledwie żywa z tego wyszłam także już nie próbuję dalej.
Przychodzę zapytać się o karmy i przysmaki dobrej jakości i w dobrej cenie dla zwierząt (psy, koty). Polecacie jakieś?
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-02, 20:02   #3462
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Próbowałam pierwszy raz wystylizować moje loki tudzież fale i wyszło mi coś... mocno niepodobne do niczego...
Także taka sytuacja.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 20:10   #3463
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Co do zakupów to kosmetyczne odeszły gdzieś na dalszy plan. W zasadzie regularnie kupuję tylko mydło, szampon oraz serum z wit C i nie chwaląc się wyglądam lepiej niż Kleczkowska w moim wieku. Jeśli chodzi o BF to poszalałam i kupiłam kilka herbat świątecznych by wprowadzić się w klimat (śliwowica Amyz śni mi się po nocach choć nigdy nie miałam okazji spróbować) legginsy z HM (bo z Lidla wykupione), strój Elsy (nie dla siebie ma się rozumieć) no i bombki oraz dziecięce zabawki oczywiście edukacyjne w tym masa książek (w sumie to chyba bardziej dla mnie hehe)
Zastanawiam się jeszcze nad skrzatami z Ikei, ale tymi tradycyjnymi, jakoś mi te wielkie nochale z czapkami zasuniętymi na oczy, nieświeżo się kojarzą. Jak dla mnie wyglądają jak owłosione jajca, choć z takimi to chyba nigdy do czynienia nie miałam, chociaż jakby się zastanowić to az tak daleko pamiecia siegac nie będę. Aż tak sentymentalna to nie jestem. Haha

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Próbowałam pierwszy raz wystylizować moje loki tudzież fale i wyszło mi coś... mocno niepodobne do niczego...
Także taka sytuacja.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Innowacja!
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 20:15   #3464
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Szybki przegląd
S - 25% rabatu na produkty marek Origins i Smashbox z kodem 2XMAS. Oferta tylko online. Ważna do 02.12 do 23:59
EL - -25% do 6.12

D- Kosmetyki dla mężczyzn z rabatem 20%***! Skorzystaj z kodu:ON20
DOZ - box do zakupów pow. 250zł

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------


ja lubię neonaila i semilaca, lubię też indigo

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Dziewczyny szukam 2 torebek - klasycznej czarnej listonoszki i klasycznej czarnej większej torebki - mam urodziny i takie sobie wymyśliłam prezenty Nie wpadło Wam nic w oko?

fajnie wiedziec

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość






czasami trzeba





Ja miałam zestaw startowy z neonail i byłam bardzo zadowolona





Może Furla, Ochnik, Wittchen,albo znajdzesz coś na eobuwie, zalando
wiem, chociaz ja to głownie czuje sie ze wygladam kiepsko, do tego wiecznie sie czepiam - moj to chyba głuchy i slepy

co do hybryd to włąsnie neonail ma teraz fajne swiateczne to juz wiem co wezme

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
I moje denko. Takiej biedy już dawno nie mialam, ale to przez wprowadzenie retinolu, muszę uważać na inne substancje czynne dlatego nie kombinuję, żeby nie przesadzić a mieć najlepsze efekty. Filtry oczywiście przeterminowane


Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
ja tak samo, osobiście nie lubię tego sklepu
Byłam wczoraj w galerii i byłam w szoku co zobaczyłam - przed sklepem czekało co najmniej 20 parę osób

to jest nas wiecej - tez nie ogarniam i nie lubie tego sklepu

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Denko....mało , myślałam że więcej będzie. Albo poszły do kosza opakowania w chaosie...

Serum z Sesdermy takie nijakie, nie jestem przekonana , za ta cene nie warte zachodu.
Spray po opalaniu z ISDN calkiem fajny, taka mleczna woda o zapachu....Nivea! Jakby mi ktos zawiazal oczy to bym powiedziala za to kosmetyk Nivea na 100%. Ja bardzo lubie ich zapach wiec dla mnie przyjemne bylo do uzywania.
Bielenda Pro krem nawilzajacy, pewnie kupie jeszcze nie raz, przyjemny prosty nawilzacz/otulacz. Jedynie filtr moglby byc wyzszy jak dla mnie ale bede wracac, za ceea na ofertach jakies 25 zeta warto .
Puder Wet nd Wild....mieszane uczucia, raz wygladal super, innym razem beznadziejnie.


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Co do zakupów to kosmetyczne odeszły gdzieś na dalszy plan. W zasadzie regularnie kupuję tylko mydło, szampon oraz serum z wit C i nie chwaląc się wyglądam lepiej niż Kleczkowska w moim wieku. Jeśli chodzi o BF to poszalałam i kupiłam kilka herbat świątecznych by wprowadzić się w klimat (śliwowica Amyz śni mi się po nocach choć nigdy nie miałam okazji spróbować) legginsy z HM (bo z Lidla wykupione), strój Elsy (nie dla siebie ma się rozumieć) no i bombki oraz dziecięce zabawki oczywiście edukacyjne w tym masa książek (w sumie to chyba bardziej dla mnie hehe)
Zastanawiam się jeszcze nad skrzatami z Ikei, ale tymi tradycyjnymi, jakoś mi te wielkie nochale z czapkami zasuniętymi na oczy, nieświeżo się kojarzą. Jak dla mnie wyglądają jak owłosione jajca, choć z takimi to chyba nigdy do czynienia nie miałam, chociaż jakby się zastanowić to az tak daleko pamiecia siegac nie będę. Aż tak sentymentalna to nie jestem. Haha

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



Innowacja!
za zakupy i poczucie humoru - jak sie przyjrze to faktycznei te skrzaty tak sie kojarza
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 20:23   #3465
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Anulaqa dawno Cię nie widziałam

Nie daj się szalikowi! Nie będzie nam tu szalik... czegoś napewno robił...


A co do hybryd, to może zamiast gotowego zestawu pokombinować i "złożyć" samej? Na allegro są fajne lampy, ja mam jakąś ale Lux 5 - pierwsza lampa po której hybrydy trzymają mi się dwa tygodnie w stanie nienaruszonym. Wcześniej nawet zrobione u kosmetyczki odpadły, a możliwe, że byłyby dłużej, ale już są dla mnie zbyt długie).
Fajne są te lakiery typu mono - szybko i wygodnie. W gotowych zestawach zawsze jest jakiś kolor, który mnie kompletnie nie pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 20:40   #3466
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


powiem Ci że w moim Lidlu widuję sporo osób które robią to samo co ja


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
ja ostatnio pod paczkomatem patrzę a tam rewia mody i wizażu a ja jak ofnol dresy, włosy na wszystkie strony, zaparowane okulary
To już teraz wiem dlaczego Misiek tak często lubi tam zajeżdżać. A ja jeszcze zadowolona byłam, że po moje paczki tak chętnie lubił podjeżdżać. Sądziłam, że to o szynkę chodzi i sklep naprzeciwko. Zawsze z czymś na ząb wracał.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość



za zakupy i poczucie humoru - jak sie przyjrze to faktycznei te skrzaty tak sie kojarza
rękwawiczki z jednym palcem
skrzaty z jednym jajcem
Swoja drogą miałam znajomego któremu coś takiego się przytrafiło i świetny gość. Misiek to nie wiedział jak do niego podejść, no ale przecież liczy się jakość a nie ilość.
Ok, chyba jednak czas spać bo to wszystko jakieś takie dwuznaczne.

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Anulaqa dawno Cię nie widziałam
A... pnę sie po szczeblach kariery.

Co do lakierów to ja jednak pozostaję przy tradycyjnych.
Wygrałam zestaw lakierów mono 3w1 i lampę z wizażowego konkursu i ogólnie fajnie, fajnie nie narzekam, marzy mi się żeby lampą tego typu można było utwardzać zwykłe lakiery i żeby to się trzymało tydzień w nienaruszonym stanie, zmywało bez problemu a w przekroju herbatnik a nie 4 warstwowy tort.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 22:14   #3467
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Kilaneczka - dokładnie , jakby to było dla mnie to bym sobie na allegro skompletowała ale to ma być na prezent i tak jakoś padło



Anula - ja też maluje zwykłymiale z trwałości to loteria
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-02, 22:43   #3468
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Tylko pamiętaj, że ten sklep to ZUO... wchodzisz zobaczyć co mają, a wychodzisz z masą różnych rzeczy, a o których nie wiedziałaś, że są Ci potrzebne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez uwielbiam szukac ciekawostek w TK-ju, np.urzadzenie do wyciagania zoltka z jajka ...nosz oczywiscie nigdy nie widzialam, szkoda ze chyba uszkodzone bylo bo bym kupla. Swietne czesto meble sa w Kraku, unikatowe. jak cena pasuje to brac. Wyposazenie kuchni-rewelacja. swiece zapachowe itd tez lubie. Mam kilka zdobyczy za grosze .
szkoda ze tutaj TKja niet...

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Za wszystkie denka, zbiorowo oklaski. A filtry wyrzucac to grzech...w dodatku ciezki!!!

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Hej, próbowałam modnie zawiązać szalik na 6 sposobów, dotarłam do 3 i ledwie żywa z tego wyszłam także już nie próbuję dalej.
Przychodzę zapytać się o karmy i przysmaki dobrej jakości i w dobrej cenie dla zwierząt (psy, koty). Polecacie jakieś?

Strasznie mnie cieszy ze zywa z Tego wyszlas
Hellooooo BTW>
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-03, 09:29   #3469
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-03, 09:55   #3470
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
za okazje



Moje też Za denko




Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Denko....mało , myślałam że więcej będzie. Albo poszły do kosza opakowania w chaosie...

Serum z Sesdermy takie nijakie, nie jestem przekonana , za ta cene nie warte zachodu.
Spray po opalaniu z ISDN calkiem fajny, taka mleczna woda o zapachu....Nivea! Jakby mi ktos zawiazal oczy to bym powiedziala za to kosmetyk Nivea na 100%. Ja bardzo lubie ich zapach wiec dla mnie przyjemne bylo do uzywania.
Bielenda Pro krem nawilzajacy, pewnie kupie jeszcze nie raz, przyjemny prosty nawilzacz/otulacz. Jedynie filtr moglby byc wyzszy jak dla mnie ale bede wracac, za ceea na ofertach jakies 25 zeta warto .
Puder Wet nd Wild....mieszane uczucia, raz wygladal super, innym razem beznadziejnie.


Z ISDIN bardzo polubiłam się w tym roku z ich filtrem ale nie tym water tylko tym białym drugim, bardzo fajny, lekki, ale niestety cięzko u nas dostępny

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Co do zakupów to kosmetyczne odeszły gdzieś na dalszy plan. W zasadzie regularnie kupuję tylko mydło, szampon oraz serum z wit C i nie chwaląc się wyglądam lepiej niż Kleczkowska w moim wieku.

kupiłaś w końcu te z BasicLab? Fajne?

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość

wiem, chociaz ja to głownie czuje sie ze wygladam kiepsko, do tego wiecznie sie czepiam - moj to chyba głuchy i slepy

co do hybryd to włąsnie neonail ma teraz fajne swiateczne to juz wiem co wezme

ja mam to samo, mój po tylu latach razem to już pewnie nawet nie słucha moich narzekań tylko profilaktycznie dla świętego spokoju przytakuje głową

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość



To już teraz wiem dlaczego Misiek tak często lubi tam zajeżdżać. A ja jeszcze zadowolona byłam, że po moje paczki tak chętnie lubił podjeżdżać. Sądziłam, że to o szynkę chodzi i sklep naprzeciwko. Zawsze z czymś na ząb wracał.
.

tak, tak , tak sobie tłumacz
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-03, 10:26   #3471
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość







Z ISDIN bardzo polubiłam się w tym roku z ich filtrem ale nie tym water tylko tym białym drugim, bardzo fajny, lekki, ale niestety cięzko u nas dostępny[COLOR="Silver"]



u mnie ta marka jest w aptekach prawie wszedzie. jJakos nigdy mnie nie interesowala, ale pamietam ze chwialilas filtr wiec ten spray wpadl wlasnie i pewnie przy okazji przyjrze sie blizej co maja w ofercie.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-03, 10:27   #3472
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Jutro w Sephorze:


__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-03, 10:32   #3473
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
łoooo a nie wiesz kiedy?
Dam cynk, jak się dowiem .


I moje skromne denko:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0871.jpg (100,0 KB, 59 załadowań)
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-03, 12:16   #3474
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cansada, Kid3 Za denka


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość







Z ISDIN bardzo polubiłam się w tym roku z ich filtrem ale nie tym water tylko tym białym drugim, bardzo fajny, lekki, ale niestety cięzko u nas dostępny

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------




kupiłaś w końcu te z BasicLab? Fajne?

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------




ja mam to samo, mój po tylu latach razem to już pewnie nawet nie słucha moich narzekań tylko profilaktycznie dla świętego spokoju przytakuje głową

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------




tak, tak , tak sobie tłumacz
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-03, 16:19   #3475
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość



Z ISDIN bardzo polubiłam się w tym roku z ich filtrem ale nie tym water tylko tym białym drugim, bardzo fajny, lekki, ale niestety cięzko u nas dostępny

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------




kupiłaś w końcu te z BasicLab? Fajne?

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------




ja mam to samo, mój po tylu latach razem to już pewnie nawet nie słucha moich narzekań tylko profilaktycznie dla świętego spokoju przytakuje głową

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------




tak, tak , tak sobie tłumacz
Ja miałam kilka ser z BasicLab, w tym te z wit c- bardzo fajne tylko śmierdzi samoopalaczem ale efekt super.

Miałam tak okropny dzień, że nie mam siły na nic trzymajcie kciuki najbliższe 2 tyg, bo oszaleje
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-03, 17:46   #3476
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Cansada, Kid3 Za denka

__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-03, 18:30   #3477
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja działam na wyczucie. Moje włosy lubią proteiny, więc często wybieram takie odżywki. Jeśli widzę, że włosy robią sie szorstkie, sztywne i nie są sypkie, to sięgam po nawilżającą (najczęściej mam nawilżający bez od anwen - bardzo lubię). Olejuje raz na tydzień, może dwa. Dobrze mi się sprawdzał olej winogronowy, ale nie znalazłam ideału albo idealnej metody. A, jeszcze fajny był na aloesie taki gotowy miks do "miodowania" z super-pharm.
Z szamponów lubię yope mleko owsiane. Odżywka też jest fajna, włosy są miękkie, błyszczące i sypkie.
Co do metod mycia, to czasem nakładam na długość maskę, o tę https://makeup.pl/product/523261/?gc...oaAgTsEALw_wcB myję szaponem i nakładam odżywkę.
U mnie ten czas trzymania preparatów na włsoach sam jakiś wychodzi. Tzn, pierwsze co robię pod prysznicem, to liczę włosy i nakładam maskę, zanim znajdę szampon i wyciągnę to tak, żeby nie zrzucić wszystkiego z koszyczka, to już mija minuta czy dwie. W trakcie mycia, ta maska nadal jest na włosach, więc pociesza się, że wtedy też działa. No a drugie O działa, gdy ja robię pod prysznicem resztę rzeczy. Mycie, peeling czy co tam jeszcze zajmuje chwilę. Nie stresuje się i nie czekam z zegarkiem w ręce.

Mam włosy raczej średnioporowate, z natury gładkie, niefarbowane, szykuję może kilka razy w roku. Tyle co czasem wysuszę suszarką...

Nie wiem czy coś Ci pomogą moje wypociny, bo ja jednak działam dość chaotycznie i intuicyjnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Ci ślicznie Lubie poczytać co ludzie robią i porównać to ze swoimi działaniami - zawsze sie człowiek czegoś nowego nauczy.
Ja też na wyczucie działam, czasamie krócej trzymam czasami dłużej, wychodzi w sumie tak samo więc może nie warto czekać
Zamówiłam polecany z bydgoskiej wytwórni mydła eliksir do olejowania w takim boxie
https://bydgoskawytworniamydla.pl/pl...y-box-xxl.html
zobaczymy jak u mnie zadziała
Teraz w trybie pracy zdalnej co drugi tydzień mogę sobie pozwolić na olejowanie, tylko musze się zmobilizować - turban od anwen już kupiłam i czeka...
Gdyby ktoś szukał naturalnego ale mocnego żelu do włosów (czy dla siebie do loków czy dla TŻ) to mogę polecić hairy tale curl melon - na prawde jest moc
https://napieknewlosy.pl/pl/p/HAIRY-...kow-250ml/2303

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
To może i ja się podzielę moją mądrością włosową. Mam włosy falowane, wysoko porowate, suche, z przetłuszczają się skórą Po wielu latach walki udało mi się je ogarnąć.
Odstawiłam 12 lat temu sls i silikony, bo po sls wypadały mi włosy, a po silikonach były bardzo suche. Dałam sobie spokój z Kerastase i Joico i całym tym badziewiem. Jak zaczynałam było bardzo ciężko. Wszystkie produkty kupowałam na iherb, bo u nas nic nie było.

Szampony, które lubię i polecam: Giovanni, Urtekram, Desert Essence- ja wybieram te bardziej oczyszczające, bo mam tłustą skórę.

Raz w tygodniu nakładam olej kokosowy lub maskę Briogeo/ Anwen winogrono na godzinę przed myciem. Po umyciu nakładam maskę Garnier aloesową na kilka minut, jak odżywkę. I to jest całe to omo. Żadna filozofia. Robię to raz w tygodniu, bo moje włosy są w bardzo dobrej kondycji. Jeśli Twoje są suche możesz to robić częściej. Myje włosy co drugi dzień, bo dłużej nie jestem w stanie wytrzymać. Nie używam żadnych suchych szamponów. Uważam, że to szkodzą bardziej niż mycie.
Kilka tygodni temu zaczęłam też stosować taką mgiełkę: https://ecospa.pl/receptura/tonizuja...-z-witamina-b3 Ogranicza trochę przetłuszczanie.
Jeśli chodzi o skręt to opanowałam go zabiegami Amazon Keratin. Robię go 3-4 razy w roku i włosy są gładkie, błyszczące, zdrowe. Uwielbiam keratynę
Ale piękna historia włosowa - przyjemnie się czyta ale kurde.. nie mam 12 lat A tak serio - po jakim czasie zauważyłaś poprawę?
Kurczę a mi coś gdzieś dzwoni, że do wysokoporów olej kokosowy niepolecany (też mam wysoko/średnio-pory) ale co ja tam wiem, jestem żółtodziobem w temacie. Póki co się zatowarowuję na maksa jakby sklepy mieli zamknąć na amen.
A keratyna nie prostuje Ci loków?
Widziałam, że dla przetłuszczających się włosów jest polecane szampon w kostce 4 szpaki, a także hairy tale szampon murky i anwen chyba mięta albo bergamotka - one w nazwie mają napisane na jakie dolegliwości.

Ja teraz wpadłam w króliczą norę bez dna z polskimi kosmetykami...
Polecicie jakies super fajne, niszowe kosmetyki do twarzy (po 35 r.ż)

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Próbowałam pierwszy raz wystylizować moje loki tudzież fale i wyszło mi coś... mocno niepodobne do niczego...
Także taka sytuacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie poddawaj się! Ja się wkręciłam i specjalnie codziennie myję włosy (muszę zużyć zapasy szamponów ) i codziennie układam loki.
Raz jest lepiej raz gorzej ale za każdym razem lepiej jak bez prób lokowania.
A co poszło nie tak? Może produktu za dużo? Czego użyłaś? Poszłaś spać w suchych włosach? Suszone naturalnie czy z dyfuzorem?

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
maski spoko, fajna ta marka, dzieki Dziewczyny za polecenie
stosuję kurację na wszystkich frontach tzn olejuję 3x w tygodniu olejem z Anwen, stosuję maski i odżywki, nakupiłam tego całe pudło i widzę że się coś poprawia, byłam u fryzjera też na jakimś zabiegu pielęgnacyjnym i wygląda to powoli coraz lepiej. Włosy już nie są takie matowe i sterczące na boki, jakoś się to powoli wygładza i nabłyszcza więc walczę dalej
skąd ja to znam
nie maluję się tyle co wcześniej to teraz na włosy przeszło
grunt aby ruch w interesie był i zakupy
ja po fryzjerze i podcięciu mam problemu z uformowaniem loczków jak poprzednio... no nic na pewno wrócą do formy

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2020-12-07 o 12:11
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-03, 19:01   #3478
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dam cynk, jak się dowiem .


I moje skromne denko:
za denko. Jakies takie male u wszystkich....


Szukam pomyslow na prezent, spodobal mi sie kubek, moze kogos zainspiruje, dla joginki!

https://www.skladzikprezentow.pl/dla...-llamaste.html
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-03, 19:07   #3479
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość







Z ISDIN bardzo polubiłam się w tym roku z ich filtrem ale nie tym water tylko tym białym drugim, bardzo fajny, lekki, ale niestety cięzko u nas dostępny

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------




kupiłaś w końcu te z BasicLab? Fajne?

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------




ja mam to samo, mój po tylu latach razem to już pewnie nawet nie słucha moich narzekań tylko profilaktycznie dla świętego spokoju przytakuje głową

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------




tak, tak , tak sobie tłumacz


Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dam cynk, jak się dowiem .


I moje skromne denko:


Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja miałam kilka ser z BasicLab, w tym te z wit c- bardzo fajne tylko śmierdzi samoopalaczem ale efekt super.

Miałam tak okropny dzień, że nie mam siły na nic trzymajcie kciuki najbliższe 2 tyg, bo oszaleje

kciuki oczywiscie tez

Ja dzis zrobiłam gruntowne porzadki w kuchnino i pranie, bo dzien bez prania to dzien stracony a dzien bez prania i prasowania to juz prawie swieto aa i umyłam okna od strony mieszkania choc przy trzylatku ( prawie) i kocie ( kot juz dorosły) to syzyfowa praca
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-03, 19:14   #3480
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja miałam kilka ser z BasicLab, w tym te z wit c- bardzo fajne tylko śmierdzi samoopalaczem ale efekt super.

Miałam tak okropny dzień, że nie mam siły na nic trzymajcie kciuki najbliższe 2 tyg, bo oszaleje
kciuki mocne!!!

Ja stwierdzilam ze od dzis nic nie robie przez kilka dni /mam dosc, wczoraj poznym popoludniem dopiero skonczylismy sprzatac dom po najemcach....dwa cale dni, 2 osoby....no comments.
Prawie wiekszosc papierkow co sie dalo zrobiona, wiec na razie spokoj jako taki. nic nie goni czlowieka.

W dodatku pada deszcz i fajnie sie w domku siedzi...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.