Malediwy Bora Bora czy Boro Boro - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-21, 06:18   #31
nacka
Raczkowanie
 
Avatar nacka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 152
Smile Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Cytat:
Napisane przez agunia_78 Pokaż wiadomość
moglabys mi powiedziec z jakiego biura byla ta wycieczka. Ja wlasnie szukam takiej wycieczki: Sri Lanka+Malediwy.
To było z Neckermanna - załatwiana w biurze polskim, ale sprzedana przez biuro niemieckie, także nie było polskich rezydentów. Nie było tego w ofercie - po prostu został narzucony pomysł a oni to zrealizowali, więc kto pyta nie błądzi

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Nacka a Ja mam takie male pytanie Czy ta woda faktycznie ma taki cudny kolor?
Zdjęcia są jak najbardziej realistyczne a woda ma kolor jeszcze piękniejszy I nie były to najlepsze możliwości pogodowe, ponieważ trafiliśmy na początek pory monsunowej.
__________________
.nikt nie jest aż tak ślepy, żeby nigdy nie przejrzeć na oczy

nacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 18:47   #32
agunia_78
Przyczajenie
 
Avatar agunia_78
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 10
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

[quote=nacka;9417978]To było z Neckermanna - załatwiana w biurze polskim, ale sprzedana przez biuro niemieckie, także nie było polskich rezydentów. Nie było tego w ofercie - po prostu został narzucony pomysł a oni to zrealizowali, więc kto pyta nie błądzi



i co bylas zadowolona z takiego polaczenia wycieczek 2w 1? Opowiedz cos o Sri Lance.Jak wrazenia?I jak mozesz to wklej pare zdjec. Gdzie Ci sie bardziej podobalo? Warto polaczyc te 2 kierunki podczas jednego urlopu czy lepiej moze 2 tyg. na Malediwach. Napisz prosze w jakich hotelach mieszkalas i ile Cie kosztowala ta wycieczka. Zdjecia wygladaja zachecajaco. A moze tez bylas na Mauritiusie, bo ten kierunek tez bierzemy pod uwage. Ciezko sie zdecydowac a miesiac miodowy tylko raz w zyciu.Z gory dziekuje Ci za odp.
agunia_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 09:14   #33
nacka
Raczkowanie
 
Avatar nacka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 152
Smile Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Cytat:
Napisane przez agunia_78 Pokaż wiadomość
i co bylas zadowolona z takiego polaczenia wycieczek 2w 1? Opowiedz cos o Sri Lance.Jak wrazenia?I jak mozesz to wklej pare zdjec. Gdzie Ci sie bardziej podobalo? Warto polaczyc te 2 kierunki podczas jednego urlopu czy lepiej moze 2 tyg. na Malediwach. Napisz prosze w jakich hotelach mieszkalas i ile Cie kosztowala ta wycieczka. Zdjecia wygladaja zachecajaco. A moze tez bylas na Mauritiusie, bo ten kierunek tez bierzemy pod uwage. Ciezko sie zdecydowac a miesiac miodowy tylko raz w zyciu.Z gory dziekuje Ci za odp.
Wrażenia niesamowite... Uważam, że to było doskonałe połączenie... Pierwszy tydzień spędziliśmy na Sri Lance, gdzie wykupiliśmy sobie dodatkowo 3-dniową wycieczką objazdową. Zwiedzaliśmy, oglądaliśmy... M.in. niezwykłe świątynie Buddy w Kandy; wielką świątynię, do której prowadzi 1500 schodów; miasto, w którym słonie chodzą po ulicach ; ogrody botaniczne z niezwykłymi roślinami, w których można kupić naturalne kosmetyki; uprawy i fabrykę herbaty oraz wiele różnych miejsc.
Po tylu wrażeniach najlepszym wyborem był tydzień leniuchowania na Malediwach Wybraliśmy wyspę Kuredu (http://www.kuredu.com) w atolu Lhaviyani. Jak to u nich bywa jest to wyspa-hotel. Ludzi niby jest dużo, ale chodząc po wyspie nie widzi się tego, także nie ma się wrażenia przebywania w frabyce (jak to bywa w niektórych hotelach) ;-) Świetne miejsce na odpoczynek, wylegiwanie się na plaży czy basenie... Można korzystać ze szkółek dla płetwonurków, czy kursów zdjęć podwodnych lub pola golfowego (oczywiście za dodatkową opłatą), można nawet wynająć kajak i wypłynąć na ocean ;-)
W sumie wycieczka kosztowała ok. 7,5 tys zł za osobę.
Na Sri Lance mieszkaliśmy w hotelu Ramada Resort -> http://www.travelplanet.pl/hotele/sr...sort-kalutara/
Moje rady : Na Sri Lance całkowicie wystarcza HP, ponieważ wszystko u nich jest baardzo tanie... My właśnie mieliśmy HP - przez cały tydzień zamawialiśmy sobie wina do obiadu, piwo, drinki przy basenie i spodziewaliśmy się niemałego rachunku a okazało się że te przyjemności wyniosły nas w sumie... 170 zł ;-) Szczęki opadły.
Jeśli chodzi o Malediwy to z kolei koniecznie All Inclusive - z tego względu, że wyspa ma monopol (bo przecież nie polecimy do stolicy do supermarketu ;-)) i straszną drożyznę w sklepach oraz przy barze, czy w restauracjach.
Jeśli o czymś zapomniałam to pytać - chętnie odpowiadam
Na Mauritiusie nie byliśmy. A jeśli chodzi o podróż poślubną... To ja marzę wrócić na Malediwy
Załączam kilka zdjęć ze Sri Lanki.
Pozdrawiam !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0828.jpg (61,8 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0867.jpg (81,9 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1017.jpg (76,0 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1026.jpg (93,0 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1053.jpg (99,6 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1070.jpg (135,2 KB, 110 załadowań)
__________________
.nikt nie jest aż tak ślepy, żeby nigdy nie przejrzeć na oczy

nacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 09:16   #34
nacka
Raczkowanie
 
Avatar nacka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 152
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

I jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg STB_1273.jpg (62,9 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg STB_0976.jpg (65,4 KB, 92 załadowań)
__________________
.nikt nie jest aż tak ślepy, żeby nigdy nie przejrzeć na oczy

nacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 11:43   #35
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Cytat:
Napisane przez nacka Pokaż wiadomość
I jeszcze
Zdjęcia rewelacyjne! Ostatnio myślę właśnie o Sri Lance jako kolejnym celu podróży, jest to naprawdę niesamowite miejsce, a twoje fotki nieco mi je przybliżyły . Słoniki boskie! Chciałabym zobaczyć na żywo te zwierzęta i świątynie. Jak tam zielono! Cudnie!
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 15:53   #36
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Cytat:
Napisane przez nacka Pokaż wiadomość
Wrażenia niesamowite... Uważam, że to było doskonałe połączenie... Pierwszy tydzień spędziliśmy na Sri Lance, gdzie wykupiliśmy sobie dodatkowo 3-dniową wycieczką objazdową. Zwiedzaliśmy, oglądaliśmy... M.in. niezwykłe świątynie Buddy w Kandy; wielką świątynię, do której prowadzi 1500 schodów; miasto, w którym słonie chodzą po ulicach ; ogrody botaniczne z niezwykłymi roślinami, w których można kupić naturalne kosmetyki; uprawy i fabrykę herbaty oraz wiele różnych miejsc.
Po tylu wrażeniach najlepszym wyborem był tydzień leniuchowania na Malediwach Wybraliśmy wyspę Kuredu (http://www.kuredu.com) w atolu Lhaviyani. Jak to u nich bywa jest to wyspa-hotel. Ludzi niby jest dużo, ale chodząc po wyspie nie widzi się tego, także nie ma się wrażenia przebywania w frabyce (jak to bywa w niektórych hotelach) ;-) Świetne miejsce na odpoczynek, wylegiwanie się na plaży czy basenie... Można korzystać ze szkółek dla płetwonurków, czy kursów zdjęć podwodnych lub pola golfowego (oczywiście za dodatkową opłatą), można nawet wynająć kajak i wypłynąć na ocean ;-)
W sumie wycieczka kosztowała ok. 7,5 tys zł za osobę.
Na Sri Lance mieszkaliśmy w hotelu Ramada Resort -> http://www.travelplanet.pl/hotele/sr...sort-kalutara/
Moje rady : Na Sri Lance całkowicie wystarcza HP, ponieważ wszystko u nich jest baardzo tanie... My właśnie mieliśmy HP - przez cały tydzień zamawialiśmy sobie wina do obiadu, piwo, drinki przy basenie i spodziewaliśmy się niemałego rachunku a okazało się że te przyjemności wyniosły nas w sumie... 170 zł ;-) Szczęki opadły.
Jeśli chodzi o Malediwy to z kolei koniecznie All Inclusive - z tego względu, że wyspa ma monopol (bo przecież nie polecimy do stolicy do supermarketu ;-)) i straszną drożyznę w sklepach oraz przy barze, czy w restauracjach.
Jeśli o czymś zapomniałam to pytać - chętnie odpowiadam
Na Mauritiusie nie byliśmy. A jeśli chodzi o podróż poślubną... To ja marzę wrócić na Malediwy
Załączam kilka zdjęć ze Sri Lanki.
Pozdrawiam !
a mam pytanie:
w tym linku co podałaś o wyspie na Malediwach, to tam są takie domy ułożone jakby "wężykiem" to w nich mozna mieszkac czy nie?
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 16:45   #37
nacka
Raczkowanie
 
Avatar nacka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 152
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Cytat:
Napisane przez jvlka900 Pokaż wiadomość
a mam pytanie:
w tym linku co podałaś o wyspie na Malediwach, to tam są takie domy ułożone jakby "wężykiem" to w nich mozna mieszkac czy nie?
Tak, w nich też można mieszkać Oczywiście ceny są wyższe... i pewnie trzeba dużo wcześniej rezerwować żeby znaleźć wolne miejsca

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Zdjęcia rewelacyjne! Ostatnio myślę właśnie o Sri Lance jako kolejnym celu podróży, jest to naprawdę niesamowite miejsce, a twoje fotki nieco mi je przybliżyły . Słoniki boskie! Chciałabym zobaczyć na żywo te zwierzęta i świątynie. Jak tam zielono! Cudnie!
Zielono jest jeszcze bardziej - my akurat byliśmy w porze monsunowej, dlatego mgła na zdjęciu i padało troszkę
__________________
.nikt nie jest aż tak ślepy, żeby nigdy nie przejrzeć na oczy

nacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-25, 17:09   #38
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Mam pytanie odnośnie pory monsunowej - pisałaś, że trochę padało, ale czy bez przerwy przez parę dni, czy były to krótkotrwałe deszcze? Czy mieliście też słoneczne dni, bez mgły? I jaka jest temperatura? Warto pojechać właśnie podczas tej pory?
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 17:16   #39
nacka
Raczkowanie
 
Avatar nacka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 152
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie pory monsunowej - pisałaś, że trochę padało, ale czy bez przerwy przez parę dni, czy były to krótkotrwałe deszcze? Czy mieliście też słoneczne dni, bez mgły? I jaka jest temperatura? Warto pojechać właśnie podczas tej pory?
Byliśmy na początku wrzesnia - wtedy dopiero pora monsunowa się zaczyna, także nie jest jeszcze tak źle. Z tego co pamiętam to raczej deszcz pojawiał się i znikał, ale nadal było ok.30 stopni. Dwa dni były chłodniejsze ok.25 stopni i wtedy w sumie padało chyba przez większość dnia.
__________________
.nikt nie jest aż tak ślepy, żeby nigdy nie przejrzeć na oczy

nacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 15:42   #40
agunia_78
Przyczajenie
 
Avatar agunia_78
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 10
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Cytat:
Napisane przez nacka Pokaż wiadomość
Byliśmy na początku wrzesnia - wtedy dopiero pora monsunowa się zaczyna, także nie jest jeszcze tak źle. Z tego co pamiętam to raczej deszcz pojawiał się i znikał, ale nadal było ok.30 stopni. Dwa dni były chłodniejsze ok.25 stopni i wtedy w sumie padało chyba przez większość dnia.
super te Twoje zdjecia. juz teraz wiem napewno, ze chce jechac na Sri Lanke. Bedzie to koniec maja-myslisz, ze to dobra pora?
agunia_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 19:41   #41
nacka
Raczkowanie
 
Avatar nacka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 152
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Cytat:
Napisane przez agunia_78 Pokaż wiadomość
super te Twoje zdjecia. juz teraz wiem napewno, ze chce jechac na Sri Lanke. Bedzie to koniec maja-myslisz, ze to dobra pora?
Im blizej poczatku roku tym lepiej .... idealnym okresem dla oceanu indyjskiego (szczegolnie tak blisko rownika) jest okres styczen - marzec. Ale Maj tez bedzie super. Tak jak mowilam - bylismy we wrzesniu i mimo ze troche padalo to nie narzekalismy.... Ale na pewno nie ma sensu jechać tam w porę typowego monsunu.

Cytat:
Napisane przez jvlka900 Pokaż wiadomość
a mam pytanie:
w tym linku co podałaś o wyspie na Malediwach, to tam są takie domy ułożone jakby "wężykiem" to w nich mozna mieszkac czy nie?
A propos jeszcze tego pytania... Jak najedziesz myszką na te domki to można przejść do stron opisowych... Noc w tej willi kosztuje od 250-300 euro ;P
__________________
.nikt nie jest aż tak ślepy, żeby nigdy nie przejrzeć na oczy


Edytowane przez nacka
Czas edycji: 2008-10-26 o 20:01 Powód: no bo jeszcze coś !
nacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 15:11   #42
aniulkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

a czy trzeba się na coś szczepić? jeśli tak to na co?
aniulkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 08:48   #43
nacka
Raczkowanie
 
Avatar nacka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 152
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Cytat:
Napisane przez aniulkas Pokaż wiadomość
a czy trzeba się na coś szczepić? jeśli tak to na co?
Generalnie zaleca się szczepienia na dur brzuszny, błonnicę tężec polio no i przeciw wirusowym zapaleniom wątroby (A i B), ale my pojechaliśmy bez tego...
__________________
.nikt nie jest aż tak ślepy, żeby nigdy nie przejrzeć na oczy

nacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 19:32   #44
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

up, up

może ktoś zwiedził te miejsca do tego czasu?
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:35   #45
majks123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Czytałem tak ten temat ze dwa razy i stwierdziłem że dołączę do forum. No więc tak, ja jeszcze osobiście nie byłe ani na Bora Bora ani na Malediwach. Ale czytałem sporo opinii i podobno jednak Malediwy lepsze i tańsze, i jeżeli chodzi o takie wycieczki to tylko Niemieckie biura turystyczne, ja z tym problemu nie mam bo pół roku w Niemczech aktualnie mieszkam. Ja zamierzam się wybrać na Malediwy jeszcze w tym roku ale zapewne pod koniec, raport zdam na pewno zdjęcie również wrzucę. Szczerze powiedziawszy nie mogę się doczekać. Maże o takim urlopie na tych rajskich wyspach, prześladują mnie w snach i w TV. A widoki pogoda czyli flora przepiękne no i kurs nurkowania ahhh te słodkie marzenia. Pozdrawiam.
majks123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 05:29   #46
sergiovanhelsing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Kolory w lutym tego roku na Malediwach wyglądały mniej więcej tak

sergiovanhelsing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:12   #47
majks123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Cytat:
Napisane przez sergiovanhelsing Pokaż wiadomość
Kolory w lutym tego roku na Malediwach wyglądały mniej więcej tak

Przepiękne zdjęcia, film też widziałem bardzo dobrze zmontowany, na pewno fajnie jest uciec od zimna i znaleźć się na moment w raju.. A możesz mi powiedzieć kochana na którą to wyspę zawitałaś?
majks123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 05:28   #48
sergiovanhelsing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Cytat:
Napisane przez majks123 Pokaż wiadomość
A możesz mi powiedzieć kochana na którą to wyspę zawitałaś?
Jak już to kochany
Zawitaliśmy na wyspę Biyadhoo.
sergiovanhelsing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 06:01   #49
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Cytat:
Napisane przez sergiovanhelsing Pokaż wiadomość
Jak już to kochany
Zawitaliśmy na wyspę Biyadhoo.
Przepiękne fotki
Powiedz jeszcze jak organizowaliście wyjazd- z biurem podróży czy na własną rękę szukaliscie hotelu i przelotu?
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 09:51   #50
sennaLila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 17
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

A jest sens wyjazdu tam i zajrzenia na inne wyspy oprócz Bora Bora? Bo jechać taki kawał świata żeby zobaczyć jedną wyspę to trochę marnowanie biletu. Słyszałam, że okoliczne wyspy są tam równie ładne i na każdej można znaleźć coś fajnego. Ktoś był w Tahiti albo Papette? Jak tam jest?
sennaLila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 16:55   #51
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Cytat:
Napisane przez sennaLila Pokaż wiadomość
A jest sens wyjazdu tam i zajrzenia na inne wyspy oprócz Bora Bora? Bo jechać taki kawał świata żeby zobaczyć jedną wyspę to trochę marnowanie biletu. Słyszałam, że okoliczne wyspy są tam równie ładne i na każdej można znaleźć coś fajnego. Ktoś był w Tahiti albo Papette? Jak tam jest?
Na Bora Bora nie bylam, ale bedac na Malediwach odwiedzilismy 2 lokalne wyspy oraz 2 inne wyspy gdzie byly resorty + nasza wyspa to lacznie daje 5 wysp + stolica Male gdzie znajduje sie lotnisko, takze na pewno warto. Musisz tylko dowiedziec sie o ceny przeplywu z wyspy na wyspe i ewentualne noclegi. Slyszalam ze Bora Bora jest bardzo drogie
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 21:51   #52
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Dziewczyny piękne zdjęcia tutaj wklejacie. Zazdroszczę wam tych podróży zdjęć i zapewne niezapomnianych wspaniałych wspomnień. Ja musiałabym chyba wygrać w lotka żeby sobie pozwolić na takie wakacje, albo wyjechać z Polski i zarabiać w innej walucie no, ale dobrze, że chociaż mogę sobie pozwolić na wakacje raz w roku w Egipcie Turcji czy Grecji ;p
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 15:25   #53
neverendinglife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Organizowaliście wycieczke sami czy z biurem podróży ?
neverendinglife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 13:48   #54
maria13888
Raczkowanie
 
Avatar maria13888
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 67
Dot.: Malediwy Bora Bora czy Boro Boro

Bora Bora? to chyba opcja dla milionerów http://gorolazi.pl/ile-kosztuja-wakacje-na-bora-bora/ " Cena jednego noclegu w hotelu zaczyna się od 2 tys. PLN " :O ja jestem w szoku
maria13888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 14:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.