HIT na cellulit: masaż bańką chińską - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-08-23, 12:39   #31
moniasek
Przyczajenie
 
Avatar moniasek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Hit bez dwóch zdań.
Skóra po masażu, jest jędrna i gładka.
Siniaki pojawiają się tylko na początku, do czasu, aż skóra zdązy się przyzwyczaić.
Polecam!
moniasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:49   #32
angell93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 84
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

przy bańkach chińskich radzę uważać. Po takich zabiegach zaczęły mi pękać naczynka na udach ;/ a czytałam o tym na internecie..i zlekceważyłam
__________________
Mama od 29.03.2012r.

Aparatka
Góra: 09.08.2013r.
angell93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:54   #33
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

To naprawdę hit i to uzależniający ale trzeba uważać z zasysaniem bo pękają naczynka. Ale niezaprzeczalnie zmniejsza widoczność cellulitu i ładnie wygładza skórę(choć to pewnie zależy jaką oliwkę damy)
Jak nie mogłam co dwa dni masować to przynajmniej raz w tygodniu i też efekty były
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 15:26   #34
Partyjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Cytat:
Napisane przez Soniadraga Pokaż wiadomość
Ojej dziewczyny...! szperam po necie, bo szukam tez informacji o bankach chinskich... i cztam tu, ze wiele z Was robie sobie sama masaże ale cztałam gdzie indziej, ze można sobie siniaków ponaciagac... czy tak jest naprawdę? nei boicie się?
Sońka, ja bym robiłą tylko u spcjalisty... kurczę, to w koncu jest jednak jakiś zabieg na ciele... znalazłam taki artykul - tam radzą, że lepiej w gabinecie przejść serie masazy bankami, a potem można w domu podtrzymywać efekt samemu, ale po NAUCZENIU sie jak to sie robi http://kobietamag.pl/chinska-tradycj...rowia-i-urody/
Partyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 14:20   #35
kamilek2607
Raczkowanie
 
Avatar kamilek2607
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

To jest prawda, trzeba umieć ten masaż zrobić, bo więcej szkody niz pożytku z tego będzie. Siniaki schodzą, ale popękane naczynka juz raczej nie.
kamilek2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 07:32   #36
coin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Red face Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Ja robilam te masaze, po 5 min na kazda noge co dzien, oczywiscie na poczatku sa zaczerwienienia, pekajace naczynka, slady takie jak po malince i nawet siniaki, celulit stal sie malo widiczny i skora sie ujedrnila.
Jedynym minusem bylo to ze po tygodniu tych masazy, zaczely mi wyskakiwac krostki na udach pod posladkami, nie wiem czemu, moze dlatego ze skora byla podrazniona i wrazliwa.
Przestalam uzywac tych baniek, teraz cwiczenia i nic nie daje lepszych efektow moje panie
__________________
Chce więcej !

Edytowane przez coin
Czas edycji: 2013-09-02 o 07:35
coin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:53   #37
Wong Fei Hung
Raczkowanie
 
Avatar Wong Fei Hung
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z dna morskiej katastrofy...
Wiadomości: 91
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Dużo pozytywnych opinii o tym czytałam, podobno jest bardzo skuteczne. Chciałam spróbować tego po ciąży, ale jakoś cellu i sadło samo spadło.
Wong Fei Hung jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 13:18   #38
lenia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 30
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Dziewczyny, macie racje. u mnie masaż bańką tez rewelacja. Zrobiłam 4 zabiegi sama w domu, przy serialu następnie po masaży kompiel i krem na celulit - ja używam zwykłego za jakieś 15 zł. I faktycznie - różnica jest widoczna!!! poszłam do siostry na "oględziny" żeby potwierdziła mi moje spostrzeżenia. Siostra stwierdziła, że różnica jest KOLOSALNA!!!!!
lenia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 10:59   #39
Soniadraga
Przyczajenie
 
Avatar Soniadraga
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Hej dziewczyny (i chlopaki chyba też tu gadali) - dzieki za posty i porady!!! : roza:
Soniadraga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:20   #40
sarena
sarena
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

ja stosuję od miesiąca i widzę dużą różnicę... na +
sarena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 08:56   #41
kasia7513
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Tabletki na cellulit - https://cellinea.pl Zamówiłam tabletki Cellinea i efekty zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania. Pomarańczowa skóra na udach była już historią.

Edytowane przez kasia7513
Czas edycji: 2022-07-23 o 10:36
kasia7513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 12:21   #42
Amelia888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Dziewczyny, czy bańka może podrażniać skórę ? Ja mam po 5 masażach coś jakby wysypkę
Amelia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 06:22   #43
___kasia___
Rozeznanie
 
Avatar ___kasia___
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 559
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

najpierw mogą pojawić się zaczerwienienia, siniaki... ja stosowałam około 2,5 miesiąca i żadnej poprawy. na mnie chyba nic nie działa
___kasia___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 19:56   #44
nina980
Przyczajenie
 
Avatar nina980
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

może nie masz wysypki po bańce tylko po oliwce albo jakims preparacie który stosujesz do masażu. Ja kupiłam swoje bańki na allegro i leżą, nie chce mi się ich ruszyć ale trzeba by było bo wakacje już tuż tuż
nina980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:36   #45
Amelia888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Sama nie wiem czy to kwestia bańki, oliwki czy zmiany proszku do prania... tak czy owak jestem po siódmym masażu i nic. Dodatkowo biegam i też dupa. Ale... kiedyś chodziłam na endermologię i dopiero po 20-tym zabiegu mój "przyjaciel" zaczął znikać. Tyle że skończyła się kasa i tak jakoś się poddałam. Same wiecie. Teraz się uwzięłam na niego tak samo jak on na mnie Nowa miłość, wstyd przed rozebraniem, do tego zima minie przyjdzie wiosna i lato i znów będę chodzić ubrana jak cebula żeby broń Boże nikt nie zauważył .... Do końca kwietnia daję sobie czas. Jeśli to nic nie da to znaczyć będzie tylko jedno -cudów nie ma.

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

I jeszcze jedno - żadne peelingi kawowe, tabletki, kremy, balsamy i inne cuda wianki też nie pomogły. Jedyne co się znacznie "wygładziło" to mój portfel. Fakt faktem ciężki ze mnie przypadek bo mam cellulit IV stopnia i 38 l na karku. Ale to nie wyłącznie wina zaniedbania. Kuracje hormonalne i stres też zrobiły swoje. Super by było gdyby ktoś z podobnym przypadkiem się tu wypowiedział. Wypowiedzi typu "wczoraj zakupiłam bańki..." lub "jestem po drugim masażu..." zwyczajnie pomijam. Interesuje mnie opinia kogoś kto ma duży cellulit i dość długo stosuje bańki. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę skutecznej walki z tym dziadostwem.
Amelia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:42   #46
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Cytat:
Napisane przez Amelia888 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem czy to kwestia bańki, oliwki czy zmiany proszku do prania... tak czy owak jestem po siódmym masażu i nic. Dodatkowo biegam i też dupa. Ale... kiedyś chodziłam na endermologię i dopiero po 20-tym zabiegu mój "przyjaciel" zaczął znikać. Tyle że skończyła się kasa i tak jakoś się poddałam. Same wiecie. Teraz się uwzięłam na niego tak samo jak on na mnie Nowa miłość, wstyd przed rozebraniem, do tego zima minie przyjdzie wiosna i lato i znów będę chodzić ubrana jak cebula żeby broń Boże nikt nie zauważył .... Do końca kwietnia daję sobie czas. Jeśli to nic nie da to znaczyć będzie tylko jedno -cudów nie ma.

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

I jeszcze jedno - żadne peelingi kawowe, tabletki, kremy, balsamy i inne cuda wianki też nie pomogły. Jedyne co się znacznie "wygładziło" to mój portfel. Fakt faktem ciężki ze mnie przypadek bo mam cellulit IV stopnia i 38 l na karku. Ale to nie wyłącznie wina zaniedbania. Kuracje hormonalne i stres też zrobiły swoje. Super by było gdyby ktoś z podobnym przypadkiem się tu wypowiedział. Wypowiedzi typu "wczoraj zakupiłam bańki..." lub "jestem po drugim masażu..." zwyczajnie pomijam. Interesuje mnie opinia kogoś kto ma duży cellulit i dość długo stosuje bańki. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę skutecznej walki z tym dziadostwem.
Ja nie wiem którego stopnia mam ale miałam widoczny. Najlepsze wyniki mam jak masuję jedną nogę ok 45 min dwa razy w tygodniu. Codzienne masaże nic nie dawały.
Używam tych baniek od ok 2 lat z przerwami. Mnie pomagają a i oliwka bardzo wygładza skórę.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 17:35   #47
serialkiller1818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

dziewczyny a propo banki chinskiej czy można masować sie samemu nie zrobimy sobie pzrypadkiem krzywdy??? czytałam ze nie własciwie ( nie profesjonalny) mazaż może pogorszyc znacznie stan naszej skory nie mowie tylko o krwiakach siniakach wylewach i popekanych naczynkach czytałam ż emoze on nawet spowodowac rozciagniecie skóry!!!!!! nie stac mnie na profecjonalny masaz czy moge wykonac go sama ?????? prosze o wasze odp mam dopiero 19 lat i przeokropny cell pomóżcie bo juz nie daje rady jestem załamana((((((((((((

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

dziewczyny a propo banki chinskiej czy można masować sie samemu nie zrobimy sobie pzrypadkiem krzywdy??? czytałam ze nie własciwie ( nie profesjonalny) mazaż może pogorszyc znacznie stan naszej skory nie mowie tylko o krwiakach siniakach wylewach i popekanych naczynkach czytałam ż emoze on nawet spowodowac rozciagniecie skóry!!!!!! nie stac mnie na profecjonalny masaz czy moge wykonac go sama ?????? prosze o wasze odp mam dopiero 19 lat i przeokropny cell pomóżcie bo juz nie daje rady jestem załamana((((((((((((

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

aha pytanko jak robicie masaż? raz przyssana banke pzresówacxie gora dół czy przykłądam banke na dole przesówam w gore odrywam i znow przystawiam na dole .....?????
serialkiller1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 19:02   #48
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Cytat:
Napisane przez serialkiller1818 Pokaż wiadomość

aha pytanko jak robicie masaż? raz przyssana banke pzresówacxie gora dół czy przykłądam banke na dole przesówam w gore odrywam i znow przystawiam na dole .....?????
Ja zasysam i albo masuję góra dół albo kółka robię.
Nie wiem czy sobie krzywdę robię, u mnie już go nie widać wcale ale masuję raz na czas
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 19:50   #49
serialkiller1818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

dziekuje za odp na wszystkich filmikach na yt własnie robi sie tak nie odrywajac banki a na forum z kolei wiekszosc opowiada sie za tym aby po kazdym ruchu ja ,,odklejac" od skóry bo inaczej te toksyny nie maja mozliwosci usunąc sie z organizmu......... co sadzicie ???? moze ktoras chciałaby pochwalic sie efektami zdjeciami pzred i po dla motywacji )))))))
serialkiller1818 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 10:14   #50
deltadora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 54
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Stosowałyście doustne preparaty antycellulitowe ? Czy są skuteczne?
deltadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 05:46   #51
Amelia888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Masaż możesz zrobić sama. Wszystkie posty pt. że możesz sobie zrobić krzywdę są stekiem bzdur, tworzonym wyłącznie na poczet gabinetów którym nabija się kasę. Co do techniki masażu to nie jest to jakaś wielka filozofia. Zasysasz i przeciągasz góra-dół lub robisz kółka. Kwestia wprawy i systematyczności. Ja jestem po 14-tym i szczerze powiedziawszy wielkiej różnicy nie widzę ale jak to mówią "co mi szkodzi"
Amelia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 07:59   #52
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Gdzie stacjonarnie mozna kupic banki?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 21:15   #53
___kasia___
Rozeznanie
 
Avatar ___kasia___
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 559
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

w aptece ja stosuje nadal i... nadal nic
___kasia___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 17:38   #54
Inularacemosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Właśnie dlatego nie widzisz różnicy, bo robisz to źle.
Ważny jest kierunek prowadzenia bańki, rozmasowanie wcześniej ciała, znajomość kierunku przepływu limfy, odpowiedni nacisk...
Trzeba też pamiętać o przeciwwskazaniach- bo można sobie krzywdę zrobić- znam dziewczynę, która "jechała" bańką po rozstępach i powiększyła je sobie. Właśnie dlatego lepiej już iść do kogoś kto się zna. Ja próbowałam masować się sama i rezultaty były marne, nie mówiąc już o tym, że trudno wszędzie sięgnąć, a po kilku wizytach u profesjonalistki różnica była. Tyle, że niestety drogo...
Inularacemosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 16:52   #55
Ola355
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Drogo, zależy gdzie. Ja korzystała ostatnio w Łodzi i za pełen godzinny zabieg płaciłam 45 zł. To niedużo biorąc pod uwagę, że sama nigdy bym tak dobrze tego nie zrobiła. Mogę polecić, ale tylko kobietom z Łodzi masaż bańką chińską w gabinecie www.ultran.pl Promocja na zabiegi jeszcze trwa w cenie jest sauna, która rozgrzewa tkanki, sprawiając, że zabieg jest bezbolesny. Moim zadaniem najlepszy sposób na cellulit. Polecam i pozdrawiam. ps kosmetyki można śmiało odstawić, próbowałam chyba wszystkiego.
Ola355 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 12:23   #56
Gackt_vanilia
Raczkowanie
 
Avatar Gackt_vanilia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Ja tak samo się zaczęłam dopieszczać bańkami
Już jestem po 5 zabiegu, ale już po 2 widziałam efekt wygładzenia i napięcia skóry wewnętrznej ud, bo tam mam najbardziej 'rozlazłą' skórę. Co do cellulitu, efekt już jakiś jest. Niewielki, ale zawsze
Na pewno lepszy niż przy szczotce do masaży.
Ja lubię masować się 'góra-dół' i kręcę ósemki, czasem kółka, wazne tylko by od dołu ku sercu.
Z siniakami nie mam większych problemów, po szczotce miałam wielkie siniaki, a przy bańce raptem dwa małe siniaczki.

Kwestia bólu jest pewnie osobliwa, każdy ma inny próg i wytrzymałość na ból. Mnie masaże nie bolą, a zasysam nie najmniej.
Bańki mogę polecić każdemu kto nie ma tych krwinek, pajączków itp.


Co do wysypki, ktoś tu się skarżył... ja miałam wysypkę tak samo przy pierwszych zabiegach, ale to zasługa oliwki z ziaji... tą kupną zamieniłam na zwykłą oliwę z oliwek lub olej rzepakowy, ma lepszy poślizg, jest bez chemii i lepiej nawilża no i nie mam już krostek.
__________________
"Nie będzie nam płakać i drżeć
Ani ukradkiem wycierać nos
Nie będzie nam upijać się
Ani tabletek łykać na sen"

Życie absolutnie jest za krótkie, aby pić tanie wino!
Gackt_vanilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 19:07   #57
verka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 17
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Mnie niestety nie było stać na tego typu zabiegi, więc koleżanka poleciła mi coś innego i stwierdziłam, że spróbuje co mi tam...Jestem w 3 tygodniu stosowania oleju zielona kawa z pachnącej krainy i powiem wam, że jestem pod wrażeniem. Olej jest na bazie naturalnych składników, bez żadnych chemikalii i może dlatego nie obciąża skóry, Z resztą nie wiem jak to działa, ale jestem bardzo zadowolona
verka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 20:50   #58
kalka088
Wtajemniczenie
 
Avatar kalka088
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 509
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

bańki są ok, ale dla gruboskórnych. jeśli łatwo Ci np nabić siniaka to bańki przyniosą więcej szkody niż korzyści. Stosowałam je regularnie i bardzo delikatnie, bo jestem po szkoleniach a i tak popękały mi naczynka na nogach, które są teraz dodatkowym problemem. także nie że zmianiamy banke na mniejszą tylko je odstawiamy, bo napewno nam to nie zrekompensuje zabiegow zamykania popękanych naczynek
kalka088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 21:31   #59
Natatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 32
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

Hej, ja robię sobie masaż bańkami chińskimi od ok. 2 tygodni. Codziennie ok. 20-30 min. Robię to czasami leżąc, ale częściej stojąc i trzymając jedną nogę na krześle. Używam oliwki Ziaja na cellulit na zmianę z Khadi. Masaż wykonuję w kierunku od kostek w górę potem przez udo i aż do krzyża, a z przodu do pachwiny.

Opisałam dosyć dokładnie, bo zauważyłam, że cellulit mi się pogorszył! Nie wiem, jak to możliwe, czy to może być efekt baniek?
Codziennie również ćwiczę, w tym zawsze ok. 150 przysiadów i innych podobnych ćwiczeń na pośladki. Zauważyłam efekt ,,uniesienia" pupy i skóra jest jędrna dlatego nie wiem, co może być przyczyną pogorszenia cellulitu. Podejrzewam bańki, ale jednocześnie trudno mi w to uwierzyć! Może któraś z was miała coś podobnego? Jeszcze przy okazji, nie wiem, czy to jest prawda z tym podziałem na cellulit wodny i tłuszczowy, ale jeśli rzeczywiście należy je rozróżniać to chyba mam wodny, bo nigdy nie miałam nadwagi i dalej jej nie mam. Nie schudłam ani też nie przytyłam w ostatnim czasie...
Natatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 10:49   #60
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: HIT na cellulit: masaż bańką chińską

ja robie na balsam do ciala a nie olejek, ale dobrze sie slizga czesto banka natomiast sie odkleja nie wiem czy to dlatego ze za maly poslizg czy za lekko zasysam bomnie to nie boli. cuje ze ciagnie ale nie boli czyba ze mocno przyssam a twedy to tak zasysa jakby mi mialo wyrwac skore jak nia ruszam. wiecmoje phytanie czy wystarczy lekko zassac by byly efekty czy musze zrobic to naprawde mocno?
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 15:39:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.