Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-19, 20:44   #1
AnaBanana9876
Przyczajenie
 
Avatar AnaBanana9876
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 3
Question

Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?


Hej,

taka szybka akcja bez zbędnego zagłębiania się w szczegóły. Poznaję kogoś, umawiamy się pierwszy raz. Jest miło i sympatycznie i widzę, że nie tylko z mojej strony dobrze nam się rozmawia, czas fajnie leci, takie trochę śmieszne porozumienie, bo on zaczyna a ja mogę skończyć to zdanie. Dużo uśmiechów, ogólnie CHYBA iskrzy, umawiamy się drugi i trzeci i czwarty raz. Te spotkania można nazwać randkami, ale i też zwykłymi spotkaniami towarzyskimi, ciągle jestem trochę confused bo mój wybranek w żaden sposób nie dąży do bliskości. Nie chodzi mi tutaj od o żadne seksy nie ma przypadkowego dotyku, nie ma próby pocałunku, podczas spaceru ręce w kieszeni. Przychodzą walentynki, kolejne spotkanie, dostaję kwiaty czyli może jednak coś się dzieje w temacie?! daję buziaka w policzek na pożegnanie, myślę może to ja mam zacząć. Ale kolejne spotkanie i oprócz tego, że jest miło, sympatycznie to dalej sucho, chłodno- jakkolwiek to zwał.

Czasami jestem na prawdę mało spostrzegawcza w tej kwestii wiec: O co chodzi???
AnaBanana9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 21:11   #2
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Ile macie lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 21:20   #3
AnaBanana9876
Przyczajenie
 
Avatar AnaBanana9876
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 3
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

.

Edytowane przez AnaBanana9876
Czas edycji: 2022-04-20 o 20:31
AnaBanana9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 23:07   #4
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Zapytaj go. Prosto z mostu czego oczekuje od tej znajomości.
Nie jesteście przecież licealistami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 05:58   #5
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Nie jest zainteresowany. Nie wierze w żadne kwestie nieśmiałości lol.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 07:57   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Dałabym sobie siana. Po 1, czy 2 rance jeszcze bym zrozumiała, ale było ich kilka. Gesty typu kwiaty niewiele znaczą, jeżeli nie idzie za nimi coś więcej. To tylko takie "bo wypada". Nie chciało by mi się uświadamiać facetowi pewnych kwestii, czy go na nie namawiać. Miałam okazję spotykać się z takim facetem, nawet weszliśmy w związek i po czasie okazało się, że pierwsze wrażenie, że nie podobam mu się wystarczająco było jednak słuszne. Możliwe, że spotyka się z Tobą, bo "wypada", bo może rodzina mu mówi "znajdź sobie kogoś", albo jest po rozstaniu i chce sobie udowodnić, że nadal potrafi i znajdzie kogoś szybko. Kogokolwiek.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-02-20 o 07:58
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 08:18   #7
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Miałam napisać, że może jest nieśmiały i nigdy nie miał dziewczyny, ale to już chyba nie w wieku 30 lat A może jest gejem i chce się spotykać z kobietą bo tak wypada...

Ja chyba też bym sobie dała siana jak minęło już kilka takich randek i nic się nie zmienia. Niby możesz go zapytać wprost, czy uważa, że coś z tego może być, czy nie uważa, że brakuje chemii...ale jak mu się niespecjalnie podobasz fizycznie albo jest gejem i chce się spotykać bo tak wypada, to Ci pewnie tego wprost nie powie
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-20, 08:31   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Miałam napisać, że może jest nieśmiały i nigdy nie miał dziewczyny, ale to już chyba nie w wieku 30 lat A może jest gejem i chce się spotykać z kobietą bo tak wypada...

Ja chyba też bym sobie dała siana jak minęło już kilka takich randek i nic się nie zmienia. Niby możesz go zapytać wprost, czy uważa, że coś z tego może być, czy nie uważa, że brakuje chemii...ale jak mu się niespecjalnie podobasz fizycznie albo jest gejem i chce się spotykać bo tak wypada, to Ci pewnie tego wprost nie powie
Prawdy raczej nie usłyszy. Mnie mój ex ciągle odsuwał, że za dużo chcę się całować, że po co tak często seks (jasne, spotkania tylko w weekendy; na początku oczywiście było gorąco, bo był wyposzczony), ciągle robił jakieś wykręty. Po prostu mu się nie podobałam aż tak i pierwsze oznaki tego było widać właśnie na randkach - też były kwiatki, pokazówki, ale nie było tego czegoś w moim kierunku, naturalnej chęci "chcę cię dotknąć, pocałować". Żałuję, że to zignorowałam, bo mega mi to siadło na poczucie wartości.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 08:35   #9
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Prawdy raczej nie usłyszy. Mnie mój ex ciągle odsuwał, że za dużo chcę się całować, że po co tak często seks (jasne, spotkania tylko w weekendy; na początku oczywiście było gorąco, bo był wyposzczony), ciągle robił jakieś wykręty. Po prostu mu się nie podobałam aż tak i pierwsze oznaki tego było widać właśnie na randkach - też były kwiatki, pokazówki, ale nie było tego czegoś w moim kierunku, naturalnej chęci "chcę cię dotknąć, pocałować". Żałuję, że to zignorowałam, bo mega mi to siadło na poczucie wartości.

Bardzo przykre :/
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 08:43   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87602482]Bardzo przykre :/[/QUOTE]

Dziękuję. Najważniejsze, że wyciągnęłam wnioski a potem szczęśliwie zeszłam się z wieloletnim TŻ i na nowo odkryłam normalność w związku. Ale nawet gdybyśmy się kiedyś rozstali, czy coś, to nigdy więcej faceta co do którego mam jakieś wątpliwości, coś mi nie gra, wyczuwam jakiś fałsz, dziwny dystans. Pewne rzeczy są naprawdę proste i albo występują, albo nie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 08:54   #11
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dziękuję. Najważniejsze, że wyciągnęłam wnioski a potem szczęśliwie zeszłam się z wieloletnim TŻ i na nowo odkryłam normalność w związku. Ale nawet gdybyśmy się kiedyś rozstali, czy coś, to nigdy więcej faceta co do którego mam jakieś wątpliwości, coś mi nie gra, wyczuwam jakiś fałsz, dziwny dystans. Pewne rzeczy są naprawdę proste i albo występują, albo nie.

Czyli jednak zejścia są możliwe super. Ja raczej z typów, że jak raz nie wyszło to 2 raz też. Ciesze się, że jesteś szczęśliwa Dobra nie zaburzam wątku
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-20, 08:59   #12
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Posłuchałabym się swojej intuicji.
Ona u nas jest naprawdę złota.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 16:29   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Co z tego, że jest miło, skoro wyczuwasz uczuciowy chłód.
Kiedyś poradziłam jakiejś wizażance w podobnej sytuacji, by spytała faceta, w jakim kierunku zmierza wasza znajomość - romantycznym czy przyjacielskim.

To moim zdaniem pytanie neutralne, niewinne. Nie stawiasz go pod ścianą, nie oczekujesz jakichkolwiek deklaracji.

Wystarczy, że odpowie, jak on to widzi. I wszystko jasne.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 16:41   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Co z tego, że jest miło, skoro wyczuwasz uczuciowy chłód.
Kiedyś poradziłam jakiejś wizażance w podobnej sytuacji, by spytała faceta, w jakim kierunku zmierza wasza znajomość - romantycznym czy przyjacielskim.

To moim zdaniem pytanie neutralne, niewinne. Nie stawiasz go pod ścianą, nie oczekujesz jakichkolwiek deklaracji.

Wystarczy, że odpowie, jak on to widzi. I wszystko jasne.
Tylko, że słowa to tylko słowa. Deklarować można wiele. Język ciała mówi często dużo więcej. I należy go słuchać tak samo a może i bardziej, niż nawet najmilszych obietnic.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 17:27   #15
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tylko, że słowa to tylko słowa. Deklarować można wiele. Język ciała mówi często dużo więcej. I należy go słuchać tak samo a może i bardziej, niż nawet najmilszych obietnic.
Skoro z braku pewnych gestów możemy coś wywnioskować, to słowa nas upewnią.

Pytając o coś, nie oczekuję obietnic, tylko prostego komunikatu.


Tak po prawdzie, to dla mnie jakaś lipa, skoro facet nie kwapi się z dotykiem, no chyba że dobre wychowanie nie pozwala mu pchać się z łapami.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 18:12   #16
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Skoro z braku pewnych gestów możemy coś wywnioskować, to słowa nas upewnią.

Pytając o coś, nie oczekuję obietnic, tylko prostego komunikatu.

Tak po prawdzie, to dla mnie jakaś lipa, skoro facet nie kwapi się z dotykiem, no chyba że dobre wychowanie nie pozwala mu pchać się z łapami.
Ale po którejś randce pewne gesty, nadal z zachowaniem zasad dobrego wychowania, się jednak pojawiają, jeżeli ludzie się sobie podobają. Facet jej raczej wprost nie powie "nie podobasz mi się", więc zamiast pytać, wnikać, wyjaśniać, sama podjęłabym decyzję.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 18:20   #17
AnaBanana9876
Przyczajenie
 
Avatar AnaBanana9876
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 3
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Czyli trzeba porozmawiać i zadać jasne, proste pytanie kompletnie nie rozumiem, tym bardziej, że wychodzi z inicjatywą spotkania, pisze, że liczy, ma nadzieje na to że się zobaczymy. No nic, nie ma co wymyślać scenariuszy, jak się już dowiem o co w tym chodzi, to napiszę, może to będzie wskazówką dla kogoś jeszcze. Albo potwierdzeniem Mądrości Ludu dzięki dziewczyny za wszystkie wpisy
AnaBanana9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 18:27   #18
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Cytat:
Napisane przez AnaBanana9876 Pokaż wiadomość
Czyli trzeba porozmawiać i zadać jasne, proste pytanie kompletnie nie rozumiem, tym bardziej, że wychodzi z inicjatywą spotkania, pisze, że liczy, ma nadzieje na to że się zobaczymy. No nic, nie ma co wymyślać scenariuszy, jak się już dowiem o co w tym chodzi, to napiszę, może to będzie wskazówką dla kogoś jeszcze. Albo potwierdzeniem Mądrości Ludu dzięki dziewczyny za wszystkie wpisy
Zapytaj, ale sama wyartykułuj czego od faceta oczekujesz i jak widzisz rozwój znajomości. Nie skazuj się na "jak facet to widzi i czego on chce". Masz swoje potrzeby jako człowiek, kobieta, więc bez sensu też łapać się na jakieś "tak, jasne, chcę" jeżeli nie idą za tym gesty. No chyba, że chodzi Ci o mieć chłopaka za wszelką cenę, czy mu się podobasz, czy nie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 22:43   #19
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

A jak zacznie odpowiadać coś wymijającego, ze "no jeszcze się słabo znamy" itp to też bym sobie dała spokój. Brak entuzjazmu powinien mówić sam za siebie, jak na tym etapie się powinno mieć "motylki w brzuchu". Rzeczywiście jak po sześciu randkach czy nawet więcej nawet nie próbował Cię trzymać za rękę to mega dziwne. Po takim czasie nawet krótki pocałunek w usta na pożegnanie albo trzymanie się za rękę to nie jest pchanie się z łapami :/
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-21, 07:14   #20
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
A jak zacznie odpowiadać coś wymijającego, ze "no jeszcze się słabo znamy" itp to też bym sobie dała spokój. Brak entuzjazmu powinien mówić sam za siebie, jak na tym etapie się powinno mieć "motylki w brzuchu". Rzeczywiście jak po sześciu randkach czy nawet więcej nawet nie próbował Cię trzymać za rękę to mega dziwne. Po takim czasie nawet krótki pocałunek w usta na pożegnanie albo trzymanie się za rękę to nie jest pchanie się z łapami :/
Dlatego nie tyle ważna jest rozmowa, co jej efekty. Niech on sobie deklaruje nawet, że ona jest miłością jego życia, ale jeżeli nie pójdą za tym jakieś gesty, otwarcie się na nią (bo dobra, niech będzie, że może jest jakiś ultra nieśmiały, ale rozmowa da mu zielone światło przecież), to można to o kant d... roztrzaść.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 07:47   #21
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Spotkanie czy randka, randka czy spotkanie..?

Cytat:
Napisane przez AnaBanana9876 Pokaż wiadomość
Czyli trzeba porozmawiać i zadać jasne, proste pytanie kompletnie nie rozumiem, tym bardziej, że wychodzi z inicjatywą spotkania, pisze, że liczy, ma nadzieje na to że się zobaczymy. No nic, nie ma co wymyślać scenariuszy, jak się już dowiem o co w tym chodzi, to napiszę, może to będzie wskazówką dla kogoś jeszcze. Albo potwierdzeniem Mądrości Ludu dzięki dziewczyny za wszystkie wpisy

Prosto z mostu, bo możesz się jeszcze tak bujać kilka spotkań. Szkoda czasu.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-21 08:47:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.