Tatuaż.. co sądzicie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-14, 10:03   #31
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Tatuaż.. co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Masz prawo do swojego zdania, tutaj wyraziłaś je tak samo dosadnie, ale lepiej niż w Twoim poprzednim poście:

Przesadziłaś moim zdaniem, bo każdy ma prawo zrobić sobie taki tatuaż jaki chce - pisanie więc, że zrobiłabyś sobie taki tatuaż gdybyś chciała pracować w burdelu, jest niesmaczne i nie na poziomie.
- być może jest niesmaczne i nie na poziomie, tyle że takie mam jednoznaczne skojarzenia, gdy patrzę na ten tatuaż.
Dodatkowo pamiętam wątek sprzed kilku miesięcy na intymnym, gdzie młoda 17-latka o takim tatuażu marzyła i dziwiła się, że rodzice są przeciwni- sporo osób wypowiadało się wtedy w podobny, a nawet dosadniejszy sposób.
Serio- to, że ja tatuażu bym nie zrobiła- to jedno; ale drugie- widziałam dziewczyny, które miały ładne i gustowne tatuaże, ten do takich nie należy.
Fakt- on nie jest dla oglądania dla wszystkich, więc jej broszka, czy go sobie zrobi, czy nie.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:19   #32
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Tatuaż.. co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- być może jest niesmaczne i nie na poziomie, tyle że takie mam jednoznaczne skojarzenia, gdy patrzę na ten tatuaż.
Dobrze, ja to rozumiem, każdy ma inne skojarzenia - dla kogoś takie kokardki będą infantylne, dla innego seksowne, dla innego wulgarne, a jeszcze inny się zachwyci. Ale uważam, że jednak z tym burdelem to przesadziłaś.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:21   #33
Gipssis
Wtajemniczenie
 
Avatar Gipssis
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Königshütte
Wiadomości: 2 387
Dot.: Tatuaż.. co sądzicie?

Latem ,dziewczyna przede mna w markecie robila zakupy.Tatuaz miala identyczny,najpierw widzac ja z daleka myslalam,ze jej sie cos do ud przykleilo,dopiero z bliska widoczne byly dwie kokardki.Dziewczyna byla sliczną dlugonogą i dlugowlosą blondynką.Mini sukieneczka i wysokie szpilki.Wygladala nieziemsko i naprawde nie bylo faceta w sklepie(i kobiety tez)zeby sie za nia nie obejrzeli

Ja osobiscie lubie tatuaze,sama mam dookola kostki,ale ten jest kompletnie nie w moim stylu. Jezeli Tobie sie podoba i bedziesz umiala odpowiednio go wyeksponowac i ma byc dopelnieniem Twojej osobowosci-to smialo I racja to wykonanie jest bardzo slabe.
__________________
Wolę byc niedoskonałą wersją samej siebie,niż najlepszą kopią kogoś innego.Bo lepiej zaliczać sie do niektórych niż do wszystkich
Życie to nie konkurs na złożenie najzdrowszego ciała w grobie
Gipssis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:41   #34
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Tatuaż.. co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Gipssis Pokaż wiadomość
Latem ,dziewczyna przede mna w markecie robila zakupy.Tatuaz miala identyczny,najpierw widzac ja z daleka myslalam,ze jej sie cos do ud przykleilo,dopiero z bliska widoczne byly dwie kokardki.Dziewczyna byla sliczną dlugonogą i dlugowlosą blondynką.Mini sukieneczka i wysokie szpilki.Wygladala nieziemsko i naprawde nie bylo faceta w sklepie(i kobiety tez)zeby sie za nia nie obejrzeli
.
Mi się wydaje, że tego typu tatuaż będzie dobrze wyglądał tylko na szczupłych, długich nogach.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:58   #35
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Tatuaż.. co sądzicie?

Generalnie porównanie tatuaż na udach, pod pośladkiem=praca w burdelu, dla mnie zawsze będzie ograniczonymi poglądami
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 11:08   #36
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Tatuaż.. co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Generalnie porównanie tatuaż na udach, pod pośladkiem=praca w burdelu, dla mnie zawsze będzie ograniczonymi poglądami
- wiesz jest taka książka, na podstawie której nakręcono film, zarówno okładka, jak i plakat w podobny sposób nawiązywały do pracy panien z filmowego/książkowego "Salonu panny Kitty".
Ograniczone poglądy byłyby wtedy, gdybym napisała, że tatuaż to syf, gówno i "samo zuo", a robią go głupie panny itp., tu- dosadnie wyraziłam zdanie na temat TEGO AKURAT tatuażu, podobnie jak to swego czasu zrobiłam w wątku na intymnym, o tym samym tatuażu. Bo sama nie mając tatuażu, widziałam ładne i gustowne.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 16:59   #37
pinioszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Tatuaż.. co sądzicie?

mam 21 lat, rok temu zrobilam sobie cos podobnego http://data.whicdn.com/images/205641...6942_large.jpg - mniej wiecej, tez czarno biale, dosc duze, pod samymi posladkami. to byl moj pierwszy tatuaz i nie zaluje go. dla mnie jest oznaka kobiecosci, troche tez byc seksowna i zauwazana. nie spotkalam sie jeszcze z negatywna opinia. jesli ci sie taki marzy - zrob go! uwierz mi, ze za 30 lat nie bedziesz nosila szortow odslaniajacych posladki, a on bedzie stanowil pamiatke po pieknych czasach mlodosci
pinioszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.