Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-30, 15:16   #751
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rzeszów -leczenie kanałowe pod mikroskopem

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Uni, a Ty to może jeszcze skonsultuj jeszcze? Bo ja tak chodziłam z członkiem rodziny, który uskarżał się na ból zeba, ten ból był leczony i leczony, już nic się tam nie mogło dziać i dopiero po wyrwaniu okazało się, że to zupełnie coś innego. Jeśli masz zapalenie okostnej to w ogóle powinnaś dostać jakiś antybiotyk czy cos a nic o tym nie piszesz. Wtedy ból jest na pewno okropny. Chyba że masz po prostu mała tolerancję na ból i dlatego zapisują Cię na tak odległe terminy. Nie piszę tego jako atak tylko po prostu niektórzy tak mają. Ja jak miałam jakiś problem z zębem to byłam przyjmowana zarówno u swojego, jak i na występach gościnnych, tego samego dnia lub na następny. Mój mąż chodzi do Koguta i jest zadowolony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli chodzi o Koguta to też słyszałam dobre opinie.
Chętnie bym się na tą klinikę wypięła skoro każdy mówi co innego. Kogut ma doświadczenie i wielu znajomych go poleca między sobą. Gabinet na Dąbrowskiego, chyba że się coś zmieniło?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 15:28   #752
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
A robiliście tam kanałówki ? Długo czekacie na kolejną wizytę po ostatniej wizycie ?
Młodszy syn miał 2 kanałówki w jedynkach. Na pierwsza wizyte czekaliśmy z 4 tyg, kolejną za 3-4 tygodnie.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 15:29   #753
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rzeszów -leczenie kanałowe pod mikroskopem

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Koguta to też słyszałam dobre opinie.
Chętnie bym się na tą klinikę wypięła skoro każdy mówi co innego. Kogut ma doświadczenie i wielu znajomych go poleca między sobą. Gabinet na Dąbrowskiego, chyba że się coś zmieniło?
No z tego, co wiem to tam też jak dostajesz swojego dentyste to on już Twój i robi wszystkie zeby a nie co chwilę do kogoś innego.

Tak, na Dąbrowskiego. I tam też jak miałam problem to szybko mnie przyjęto, podglądali, zrobili pantogram. Wprawdzie nie byl to problem z zębami, ale nie czułam się olana. I za wizytę, pantogram, poradę, zapłaciłam 50 zl, a to raczej nie jest dużo.

Przy takich problemach z zębami, nawet jeżeli wynikają tylko z niskiego progu bólowego, to może pasuje gdzieś to jeszcze skonsultować albo poszukać problemu w zatokach, całościowo spojrzeć na sytuację, może skonsultować z rodzinnym, zrobić rezonans. To nie może być tak, że zęba są leczone a autorka pisze o bolu non stop.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 16:02   #754
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Może mi napisać coś więcej o Kogucie , gdzie dokładnie przyjmuje w jakich godzinach i dniach itd . Jakby nie miała tego jednego zęba do poprawki to już bym z nich dawno zrezygnowała . Tylko tego zęba za free mi zrobią. A jak wiadomo żaden dentysta po innym dentyscie nie chce zebów poprawiać. Dziwne to leczenie jest. Obok zęba wyleczonego wczoraj jakiś ząb mnie pobolewa Mam fakt 8 do leczenia i 7 do poprawki ale to na pewno nie te momentami wydaje i się, że to ta 4 co została do leczenia jeszcze albo 5 , która w końcu nie wiadomo czy jest do leczenia a czasami wydaje się mi się, że to ten leczony wczoraj. A może to faktycznie 7 albo 4 albo 8 tylko promienieje na wszystkie. Ja bardzo bym chciała znaleźć dentystę co co 2 dni by mnie przyjmował. Niestety mam słabe zęby bardzo. Z tego co gadał ten ostatni to mam razem z tym do poprawki 4 zęby w tym dwie ósemki. U poprzedniego dentysty jak ząb mi wyleczył to nigdy na 2 dzień ząb nie bolał. A tu mówią, że ząb po leczeniu kanałowym może boleć jeszcze. Ja miałam antybiotyk na stan zapalny. Najpierw jeden ząb przestał boleć nie czułam zęba potem mi dentystka czyściła zęba założyła lekarstwo ząb ani grama nie bolał. Zaczął boleć po wypełnieniu kanałów i założeniu plomby. Dokładnie po założeniu plomby jak ściągała mi z zęba ten konferdan i takie coś co na zęba się zakłada zabol okropnie . Dentystka powiedziałą, że to może dziąsło. Znieczulenie u mnie długo działa , więc jak zeszło to ząb rozbolał okropnie , stan zapalny gryzłam ściany z bólu znów antybiotyk tylko inny słabszy wg mnie . Ten pierwszy wyciszył zęba całkowicie. Znajoma moja miała zapalenie przyziębia żaden dentysta u którego była nie wiedział co jej jest, dopiero poszła do larynglologa bodajże i ten jej dał antybiotyki i coś tam. Nie pamiętam dokładnie co dostała .
A ten kulig przyjmuje pacjenta raz za razem ? czy też od jedenj wizyty do drugiej czeka się 3 lub 4 tyg.
Ja tylko pragnę wyleczyć te zęby oby tylko ten ze stanem zapalnym się wyleczył na implanta mnie nie stać . Chciałabym mieć dentystę co by mnie co dwa dni przyjmował. Choć po ostatnim leczeniu zwykłego zęba też mnie wtedy kłuo wszystko bolało może to od dziąseł boli. Bo zastrzyki w dziąsła dostaje. Mają komputerowe znieczulenie ale za 60 zł , to biorę tańsze za 40 zł 20 zł mi na bilet zostaje. Cenny mają okropne. ostatnio za zęba jednego zapłaciłam ze zdjęciem i znieczuleniem 270 zł za drugiego 300 zł ze zdjęciem.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Mój poprzedni dentysta stosował Endometr (służy do zmierzenia długości kanałów. Pozwala on ocenić odległość do wierzchołka kanału, im narzędzie jest bliżej wierzchołka tym urządzenie wydaje dźwięk z większą częstotliwością.) Ci w tej klinice tego nie stosują/Mają mikroskop. To może dentystka nie opuściła podczas leczenia żadnego kanału
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 16:04   #755
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Kogut z tego, co kojarzę to przyjmuje codziennie łącznie z sobotami. Mąż jak miał leczonego zęba kanałowo to chodził kilka razy co kilka dni, max. 7. Więc da się. To są kliniki, tam jest więcej niż jeden dentysta.

A nie masz problemów z zatokami? Mnie z powodu przeziebienia i zatkanych zatok potrafią boleć zeby, które były leczone kanałowo. I nie jest to przyjemne serio. Ale nic się nie da z tym zrobic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 16:35   #756
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Mi powiedział dentysta ostatni, że tą 4 kanałowo zrobi na jedenj wizycie 2-godzinnej jakim cudem to nie wiem. Ząb leczony nie dawno -2 dentystów dwie opinie . Jedna kwalifikowałą do kanałówki trzeci nie . Ząb reagował na zimno. Trzeci wyleczył normalnie. Więc może ten ząb po leczeniu bolał nie będzie, A jak będzie bolał to dentystka nr miała racje/ Ja już mam histerię na punkcie zębów. 4 lata temu miałam to samo na raz dużo zebów do leczenia ale trafiłąm na super dentystę. Potem przez 3 lata tylko 8 mi się zepsuła nie leczyłam przez 3 lata żadnych zębów prócz ósemki. Jaka ja byłam wtedy szczęśliwa. A teraz znów kilka zębów do leczenia. I brak dentysty co by je od ręki robił. Tyle, że od zapalenia dziąseł bolą też zęby zdrowe. Mnie przy stukaniu każdy ząb boli, Ale ja mam nadwrażliwość. Po usuwaniu kamienia umieram z bólu. Muszę porobić też inne badania , bo ze mną źle. Budzę się codziennie o 4 rano . Budzik mam ustawiony ma 5.30 a ja już o 4 nie śpię . Raz mi alarm w tel nie zadzwonił to i tak się sama obudziłam. Nie było mowy o zaspaniu. Ciągle mi się spać chce z łóżka bym wgl nie wychodziła.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 16:51   #757
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Mi powiedział dentysta ostatni, że tą 4 kanałowo zrobi na jedenj wizycie 2-godzinnej jakim cudem to nie wiem. Ząb leczony nie dawno -2 dentystów dwie opinie . Jedna kwalifikowałą do kanałówki trzeci nie . Ząb reagował na zimno. Trzeci wyleczył normalnie. Więc może ten ząb po leczeniu bolał nie będzie, A jak będzie bolał to dentystka nr miała racje/ Ja już mam histerię na punkcie zębów. 4 lata temu miałam to samo na raz dużo zebów do leczenia ale trafiłąm na super dentystę. Potem przez 3 lata tylko 8 mi się zepsuła nie leczyłam przez 3 lata żadnych zębów prócz ósemki. Jaka ja byłam wtedy szczęśliwa. A teraz znów kilka zębów do leczenia. I brak dentysty co by je od ręki robił. Tyle, że od zapalenia dziąseł bolą też zęby zdrowe. Mnie przy stukaniu każdy ząb boli, Ale ja mam nadwrażliwość. Po usuwaniu kamienia umieram z bólu. Muszę porobić też inne badania , bo ze mną źle. Budzę się codziennie o 4 rano . Budzik mam ustawiony ma 5.30 a ja już o 4 nie śpię . Raz mi alarm w tel nie zadzwonił to i tak się sama obudziłam. Nie było mowy o zaspaniu. Ciągle mi się spać chce z łóżka bym wgl nie wychodziła.
No dlatego mówię, że musisz to zalatwic, bo się przez kłopoty zdrowotne nabawisz jakiejs nerwicy. I wcale się nie dziwię, że w takim stanie już Cię wszystko boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-30, 20:48   #758
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Młodszy syn miał 2 kanałówki w jedynkach. Na pierwsza wizyte czekaliśmy z 4 tyg, kolejną za 3-4 tygodnie.
Przy dużej ilości zębów np 6 zębów czekanie od jednej wizyty do drugiej 3-4 tyg to za długi czas oczekiwania. Albo z bolącym zębem 4 tyg na 1 wizytę. Niby dużo jest dentystów ale terminy mają straszne.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-01, 21:04   #759
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Tu są wszystkie szczegóły co do miejsca, a o terminy można telefonicznie dopytać.

Dentysta
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 13:03   #760
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Znacie dobrego trychologa w Rzeszowie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 20:23   #761
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Opiekunka do osoby starszej - jest ktoś w stanie polecić mi jakąś dobrą i troskliwą panią???
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-05, 20:51   #762
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez Sylvviiaa Pokaż wiadomość
Opiekunka do osoby starszej - jest ktoś w stanie polecić mi jakąś dobrą i troskliwą panią???
Próbowałaś pytać na grupie - Sąsiedzi Rzeszów?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 21:08   #763
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez Sylvviiaa Pokaż wiadomość
Opiekunka do osoby starszej - jest ktoś w stanie polecić mi jakąś dobrą i troskliwą panią???
A na stałe czy na godziny? Bo ja też szukam i straszny problem z tym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 20:18   #764
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Próbowałaś pytać na grupie - Sąsiedzi Rzeszów?
Również polecam. Na pewno jest więcej osób. Może akurat ktoś się znajdzie.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 08:04   #765
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Próbowałaś pytać na grupie - Sąsiedzi Rzeszów?
Nie... Dzięki!

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Również polecam. Na pewno jest więcej osób. Może akurat ktoś się znajdzie.


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A na stałe czy na godziny? Bo ja też szukam i straszny problem z tym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Praktycznie na 8h dziennie. Osoba jest kontaktowa, chodząca, rozmawiająca. Po prostu musimy mieć pewność, że np. nie zesłabnie czy nie wyjdzie z domu będąc sama.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 09:44   #766
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Kojarzycie sklep zielarski(dużo kosmetyków rosyjskich itp) prowadzą instagrama, kurde szukam tego sklepu i nie mogę znaleźć :/
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 09:57   #767
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Kojarzycie sklep zielarski(dużo kosmetyków rosyjskich itp) prowadzą instagrama, kurde szukam tego sklepu i nie mogę znaleźć :/
Lawenda
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 09:16   #768
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Moje pierwsze skojarzenie pod kątem tych kosmetyków to Iwos.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 19:07   #769
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

polecicie dobrego alergologa na nfz? albo którego odradzacie?
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 20:21   #770
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
polecicie dobrego alergologa na nfz? albo którego odradzacie?
Ja aktualnie chodzę do dr Nierojewskiej na Warneńczyka i mogę polecić
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 14:51   #771
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Czy ktoś może polecić dobrego endokrynologa w Rzeszowie? Mam ogromne problemy z łojotokiem i wypadaniem włosów. Chciałabym pójść do lekarza, który potraktuje to poważnie i skutecznie wyleczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 16:51   #772
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może polecić dobrego endokrynologa w Rzeszowie? Mam ogromne problemy z łojotokiem i wypadaniem włosów. Chciałabym pójść do lekarza, który potraktuje to poważnie i skutecznie wyleczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdecydowanie Dr Rusin. Tylko mega kolejki.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 19:11   #773
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może polecić dobrego endokrynologa w Rzeszowie? Mam ogromne problemy z łojotokiem i wypadaniem włosów. Chciałabym pójść do lekarza, który potraktuje to poważnie i skutecznie wyleczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Grzegorz Świder, Joanna Sztembis

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Dr Rusin. Tylko mega kolejki.
dr Rusin to także endokrynolog? myślałam, że przede wszystkim dermatolog?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 06:04   #774
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Grzegorz Świder, Joanna Sztembis



dr Rusin to także endokrynolog? myślałam, że przede wszystkim dermatolog?
Myślałam że szukasz dermatologa. Jeśli chodzi o endo to dr Sztembis. Najkrótsza kolejki ma w Pro Famili. Ostatnio na wizycie siedziałam z 30 min w gabinecie i wszystko jej powiedziałam co i jak. Wysłuchala mnie. Doradzila, a na koniec wyprzytulala.


Byłam też na wizycie u dr Orlowskiej Florek, ale średnio wspominam wizytę. Dała mi takie zalecenia, które Sztembiska od razu zmieniła.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 00:03   #775
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cześć dziewczyny!

Czy któraś z Was była w IP Cliniq Instytut Piękna i może podzielić się wrażeniami?
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 21:06   #776
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Dziewczyny wiecie może, w której galerii w Rzeszowie jest dział MAMA?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 09:45   #777
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

dr Sztembis już wróciła do pracy po macierzyńskim?
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 15:16   #778
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez Sylvviiaa Pokaż wiadomość
dr Sztembis już wróciła do pracy po macierzyńskim?
Tak, w ProFamili czekałam na wizytę 4 miesiace

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może, w której galerii w Rzeszowie jest dział MAMA?
HM? W Grafice kiedys
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-23, 08:51   #779
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Tak, w ProFamili czekałam na wizytę 4 miesiace[COLOR="Silver"]
ok, dzięki!
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-24, 12:35   #780
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Dobry dietetyk w Rzeszowie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-29 00:36:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.